Голова до голови FastComet Vs SiteGround порівняння з переглядом важливих функцій хостингу, таких як ефективність, ціни, плюси і мінуси та багато іншого – щоб допомогти вам вибрати між цими двома веб-сервісами хостингу.


Загальний рахунок

FastComet

Загальний рахунок

SiteGround

FastComet відомий як постачальник хмарного хостингу (VPS-сервери). Якщо ви хочете розширити масштаб свого веб-сайту, отримати більше контролю над операціями та покращити швидкість завантаження, слід розглянути можливість переміщення свого сайту на сервер VPS. Але пам’ятайте, що хоча сервер VPS пропонує набагато більше контролю та масштабованості, він також має круту криву навчання. Вам потрібно або трохи знати програмування, або знати когось, хто є, якщо ви хочете запустити свій сервер VPS без зайвих клопотів..

SiteGround є веб-господарем вибору професійних блогерів та власників малого та середнього бізнесу. Як відомо, їх команда підтримки відповідає на запити протягом декількох хвилин. Середній час очікування на підтримку – менше 3 хвилин. Команда служби підтримки безкоштовно перенесе ваш веб-сайт з будь-якого іншого хоста на ваш рахунок SiteGround, коли ви зареєструєтесь. До їхніх послуг належать VPS-хостинг, хостинг WordPress та спільний хостинг.

Порівняння SiteGround проти FastComet

SiteGround є переможцем при порівнянні цих двох веб-служб хостингу. Дізнайтеся більше про FastComet Vs SiteGround у таблиці нижче порівняння:

проведіть праворуч

FastComet

SiteGround

Про:FastComet – сервіс веб-хостингу, який використовує сервер лише для SSD і має цілодобову підтримку клієнтів. Він має дивовижні функції, такі як надання безкоштовного домену назавжди.SiteGround, як відомо, має за розумною ціною плани для своїх клієнтів, а також супутні технічні характеристики та чудову підтримку клієнтів.
Заснований у:2008 рік2004 рік
Рейтинг BBB:А+А
Адреса:1714 Стоктон Сент # 436, Сан-Франциско, Каліфорнія, 94133SiteGround Office, 8 Рачо Петков Казанджията, Софія 1776, Болгарія
Телефонний номер:(855) 818–9717(866) 605-2484
Адреса електронної пошти:Не перераховано[захищено електронною поштою]
Типи підтримки:Телефон, підтримка в реальному часі, чат, квитокТелефон, підтримка в реальному часі, чат, квиток
Центр обробки даних / Розташування сервера:Чикаго, Даллас, Лондон, Амстердам, Франкфурт, Сінгапур, ТокіоЧикаго Іллінойс, Амстердам, Нідерланди, Сінгапур та Лондон, Великобританія
Щомісячна ціна:Від $ 2,95 на місяцьВід $ 3,95 на місяць
Необмежена передача даних:ТакТак
Необмежене зберігання даних:ТакНі (10 Гб – 30 ГБ)
Безлімітні електронні листи:ТакТак
Хост декількох доменів:ТакТак (за винятком плану запуску)
Панель управління / інтерфейс хостингу:cPanelcPanel
Гарантія часу на сервер:99,99%99,90%
Гарантія повернення грошей:45 днів30 днів
Виділений хостинг доступний:ТакТак
Бонуси & Екстри:FastComet дає необмежену пропускну здатність та трафік, навантаження даних, SSD-накопичувачі та CDN. Вибір центру обробки даних з трьох континентів, хороша безпека, безкоштовна реєстрація та оновлення домену, миттєва настройка та багато іншого.Мережа доставки вмісту CloudFlare (CDN). Безкоштовні інструменти для резервного копіювання та відновлення (крім плану запуску). Безкоштовний приватний сертифікат SSL на один рік (крім випадків запуску).
Добре: FastComet дає вам безкоштовну реєстрацію домену або міграцію, а також додаткові оновлення.
FastComet має кілька центрів обробки даних, стратегічно розташованих на трьох різних континентах – Північній Америці, Європі та Азії – і надає можливість вибору центру обробки даних залежно від того, звідки надходить ваш трафік.
FastComet пропонує доступні, фіксовані тарифи на всій вашій підписці.
FastComet комплектує CloudFlare CDN зі своїми планами – незалежно від того, де відвідувачі перебувають, ви можете розраховувати на своєму веб-сайті, щоб швидко завантажувати для них блискавку..
Безкоштовні особливості преміум-класу: SiteGround включає в себе розширені функції, такі як автоматичне щоденне резервне копіювання, CloudFlare CDN та давайте шифрувати сертифікати SSL з кожним планом.
Оптимізовані плани: SiteGround пропонує пакети хостингу, розроблені спеціально для найкращої продуктивності в таких системах управління контентом, як WordPress, Drupal та Joomla, або платформах електронної комерції, як Magento, PrestaShop та WooCommerce.
Фантастична підтримка клієнтів: SiteGround гарантує майже миттєвий час відповіді на всіх своїх каналах підтримки клієнтів.
Міцна гарантія часу: SiteGround обіцяє вам 99,99% тривалості роботи.
Погане: Незважаючи на надійну послугу FastComet, на деяких створених веб-сайтах виникають проблеми простою; Однак більшість користувачів відзначають, що після того, як їх облікові записи з’явилися, сайти працювали без жодної сутички. Обмежені ресурси: Деякі плани з низькою ціною SiteGround навантажені обмеженнями, такими як обмеження домену або місця для зберігання.
Невміла міграція веб-сайтів: Якщо у вас є існуючий веб-сайт, численні скарги користувачів вказують на те, що вам слід підготуватися до тривалого процесу передачі з SiteGround.
Ні хостингу Windows: підвищена швидкість SiteGround частково залежить від передової технології контейнерів Linux, тому не сподівайтеся, що тут розміщений Windows-хостинг.
Підсумок:Інші цікаві функції FastComet (огляд) включають реєстрацію та передачу існуючих доменів безкоштовно. І поновлення такої послуги теж абсолютно безкоштовно. Там дані-центри для цієї послуги є в Азії, Європі та Північній Америці. Це дає можливість користувачам поширювати вміст по всьому світу за допомогою безкоштовного CDN Cloudflare. Він також відомий безкоштовними щоденними та щотижневими резервними копіями збереження даних користувачів та 45-денною гарантією повернення грошей.SiteGround (огляд) є ідеальною базовою базою для відвідувачів своїх блогів або веб-сайтів. Особливості приголомшливі, такі як барабани SSD для всіх планів та покращена швидкість роботи з NGINX, HTTP / 2, PHP7 та безкоштовним CDN. Додаткові функції включають безкоштовний сертифікат SSL, який оновляє додаток користувача. Власні та унікальні правила захисту брандмауера дозволяють користувачам уникати вразливості системи. Існує також безкоштовна передача веб-сайтів та сервісів, які розміщуються на трьох континентах. Також є преміальні функції для WordPress, а також дуже чуйний чат в реальному часі.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me