FastComet проти HostGator

Голова до голови FastComet проти HostGator порівняння з переглядом важливих функцій хостингу, таких як ефективність, ціни, плюси і мінуси та багато іншого – щоб допомогти вам вибрати між цими двома веб-сервісами хостингу.


Загальний рахунок

FastComet

Загальний рахунок

ХостГатор

FastComet Виходить переможцем при порівнянні цих двох веб-служб хостингу. Дізнайтеся більше про FastComet Vs HostGator в таблиці порівняння нижче:

проведіть праворуч

FastComet

ХостГатор

Про:FastComet – сервіс веб-хостингу, який використовує сервер лише для SSD і має цілодобову підтримку клієнтів. Він має дивовижні функції, такі як надання безкоштовного домену назавжди.HostGator належить до групи хостингових послуг EIG, що надає недорогі хостингові плани та безкоштовне використання веб-розробників Weebly, що дозволяє легко створювати сайти.
Заснований у:2008 рік2002 рік
Рейтинг BBB:А+А+
Адреса:1714 Стоктон Сент # 436, Сан-Франциско, Каліфорнія, 94133Люкс 5005 Мітчелдейл №100 Х’юстон, Техас
Телефонний номер:(855) 818–9717(866) 964-2867
Адреса електронної пошти:Не перерахованоНе перераховано
Типи підтримки:Телефон, підтримка в реальному часі, чат, квитокТелефон, підтримка в реальному часі, чат, квиток
Центр обробки даних / Розташування сервера:Чикаго, Даллас, Лондон, Амстердам, Франкфурт, Сінгапур, ТокіоПрово, штат Юта & Х’юстон, Техас
Щомісячна ціна:Від $ 2,95 на місяцьВід $ 2,75 на місяць
Необмежена передача даних:ТакТак
Необмежене зберігання даних:ТакТак
Безлімітні електронні листи:ТакТак
Хост декількох доменів:ТакТак
Панель управління / інтерфейс хостингу:cPanelcPanel
Гарантія часу на сервер:99,99%99,90%
Гарантія повернення грошей:45 днів45 днів
Виділений хостинг доступний:ТакТак
Бонуси & Екстри:FastComet дає необмежену пропускну здатність та трафік, навантаження даних, SSD-накопичувачі та CDN. Вибір центру обробки даних з трьох континентів, хороша безпека, безкоштовна реєстрація та оновлення домену, миттєва настройка та багато іншого.$ 100 Кредит Google Adwords. Basekit Site Builder. 4500 Шаблони веб-сайтів, які потрібно використовувати. Плюс завантажує більше.
Добре: FastComet дає вам безкоштовну реєстрацію домену або міграцію, а також додаткові оновлення.
FastComet має кілька центрів обробки даних, стратегічно розташованих на трьох різних континентах – Північній Америці, Європі та Азії – і надає можливість вибору центру обробки даних залежно від того, звідки надходить ваш трафік.
FastComet пропонує доступні, фіксовані тарифи на всій вашій підписці.
FastComet комплектує CloudFlare CDN зі своїми планами – незалежно від того, де відвідувачі перебувають, ви можете розраховувати на своєму веб-сайті, щоб швидко завантажувати для них блискавку..
Доступні плани: HostGator має саме те, що вам потрібно, якщо у вас недостатній бюджет.
Необмежений обсяг дискового простору та пропускна здатність: HostGator не ставить обмеження на ваші сховища або щомісячний трафік, тому ваш веб-сайт матиме можливість рости.
Параметри хостингу для Windows: HostGator здійснює плани персонального хостингу та корпоративного класу, які використовують ОС Windows і підтримуватимуть ваш веб-сайт ASP.NET.
Надійна гарантія часу та повернення грошей: HostGator гарантує вам щонайменше 99,9% часу безперервної роботи та 45 днів, щоб вимагати відшкодування коштів за потреби.
Погане: Незважаючи на надійну послугу FastComet, на деяких створених веб-сайтах виникають проблеми простою; Однак більшість користувачів відзначають, що після того, як їх облікові записи з’явилися, сайти працювали без жодної сутички. Проблеми з підтримкою клієнтів: HostGator вічно відповів у прямому чаті, і навіть тоді ми отримали лише посередні рішення.
Погані відповіді на спайк трафіку: HostGator відомий як надсилання електронних листів із скаргами або переміщення користувачів на іншу серверну стійку щоразу, коли користувачі отримують швидкий трафік.
Підсумок:Інші цікаві функції FastComet (огляд) включають реєстрацію та передачу існуючих доменів безкоштовно. І поновлення такої послуги теж абсолютно безкоштовно. Там дані-центри для цієї послуги є в Азії, Європі та Північній Америці. Це дає можливість користувачам поширювати вміст по всьому світу за допомогою безкоштовного CDN Cloudflare. Він також відомий безкоштовними щоденними та щотижневими резервними копіями збереження даних користувачів та 45-денною гарантією повернення грошей.HostGator (огляд) забезпечує реєстрацію доменних імен, веб-хостинг, веб-дизайн та інструменти для створення веб-сайтів за розумними цінами. Задоволення клієнтів забезпечується цілодобовою підтримкою та гарантією повернення грошей на 45 днів. Інші особливості, які вражають, це 99,9% тривалості роботи та екологічна потужність (екологічно чисті). Це чудовий веб-хостинг для блогерів, Joomla, WordPress та всіх пов’язаних з цим ніш.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map