Easychep огляд

Ви шукаєте простий спосіб зареєструвати, розмістити та керувати своїм веб-сайтом WordPress, але не знаєте, де взяти все це від одного простого у користуванні постачальника послуг? Тоді Хостинг EasyWP WordPress Namecheap може бути для вас варіантом.


Перевірте EasyWP.com

Якщо ви здійснили копання (що завжди слід зробити, перш ніж приймати остаточне рішення), можливо, ви зіткнулися Ім’ячек.

Відомий найкращим тим, що є незалежним реєстратором доменних імен, заснованим у 2000 році, ICANN, Namecheap є гордим менеджером понад 10 мільйонів доменних імен. Але більше того, Namecheap стверджує, що є одним із найпростіший у користуванні та найдешевший керований постачальник послуг WordPress у світі (про це ми побачимо в моєму огляді EasyWP нижче).

Натиснувши на це посилання, ви можете розмістити лише свій веб-сайт $ 1 за перший місяць (інсталюйте 1x веб-сайт WordPress і готовий до роботи).

Contents

Огляд огляду імен та EasyWP

 1. Огляд Easychep Easychep

Ось мій з оглядом різних цін і планів на вибір.

 1. Плюси і мінуси EasyWP

Тут я більш детально роздивився та. Тому що є безліч добрих речей, але є і негативи.

 1. Основні особливості імені

Тут у цьому розділі я розповім про те, що вони пропонують, а також інші продукти та послуги, які вони пропонують.

 1. Я рекомендую EasyWP.com?

Тут у резюме я розповідаю вам, чи є кращі альтернативи EasyWP або там.

хостинг WordPress управління

Бажаючи надати власникам веб-сайтів найсвіжіші якісні дані домен та хостинг продуктів за супер конкурентоспроможними цінами, Namecheap прагне забезпечити зоряне обслуговування, безпеку та підтримку.

Але питання залишається: це Namecheap тип хостинг-провайдера, яким ви хочете керувати веб-сайтом WordPress?

Зрештою, те, що вони пропонують надійні послуги доменних імен, не означає, що вони відповідають, якщо мова йде про веб-хостинг та керований хостинг WordPress.

Погляньмо.

Хостинг імен EasyWP WordPress (і плани)

Namecheap пропонує різноманітні плани хостингу для задоволення потреб усіх власників веб-сайтів, незалежно від галузі та розміру.

Кожен план оснащений потужними інструментами, які допоможуть вам досягти поставлених цілей, а також надійною безпекою для захисту своїх даних та даних відвідувачів вашого сайту..

огляд easychep namecheap - керований хостинг для wordpress

Ось перелік кількох планів хостингу Namecheap, починаючи з того, що вважається найкращим: керований хостинг WordPress.

Завдяки керованому WordPress хостингу Namecheap ви можете отримати веб-хостинг для свого веб-сайту WordPress за лічені секунди. Називається EasyWP, Цей сервіс хостингу надає вам найбільше всього необхідного для створення та обслуговування вашого веб-сайту WordPress.

Таким чином, ви можете зосередитись на важливіших речах, таких як маркетинг вашого бренду, створення більшого наступного та забезпечення більшої кількості продажів.

Перевірте, що ви отримуєте, коли використовуєте EasyWP:

 • 99% гарантії безперервного часу
 • Миттєва установка WordPress
 • Працює на Namecheap Cloud
 • SFTP та доступ до бази даних
 • Тимчасовий безкоштовний домен EasyWP (використовувати, поки ви не отримаєте власний зареєстрований домен)
 • Вбудована можливість обслуговування
 • Прості параметри резервного копіювання та відновлення
 • Підтримка доменів Namecheap
 • 24/7 Підтримка іменної скриньки
 • SSL сертифікати
 • Власна панель приладів

В даний час три керовані плани хостингу WordPress:

 1. EasyWP Starter: цей план випливає з 10 Гб SSD, 50 Кб / місяць, і починається з $ 3,88 / місяць (перший місяць – це лише $ 1, після цього поновлення на $ 28,88).
 2. EasyWP Turbo: цей план випливає з 50 Гб SSD, 200 КК відвідувачів / місяць, і починається від $ 7,88 / місяць (перший місяць – це лише $ 2, після цього оновлення $ 68,88).
 3. EasyWP Звуковий: цей план випливає з 100 Гб SSD-пам’яті, 500 КК відвідувачів / місяць, і починається від $ 11,88 / місяць (перший місяць – всього $ $, 98,88 $ поновлення після цього).

порівняння цін easywp

У цьому немає жодних сумнівів хороші ціни. Хоча також немає ніякого способу сказати, як довго триватиме ця ціна продажу, так як днями ціни на всі хостинг-плани були різними.

Плюси Namecheap EasyWP

Ім’ячеп широко застосовується для послуг доменних імен вже майже два десятиліття. Але чи означає це, що надані хостингові послуги пропонують щось цінне?

щебетати

EasyWP – це не лише один із найдешевших хостингових постачальників WordPress, але й один із найшвидших:

easywp швидкий хостинг

Ось перегляньте кілька найкращих причин розглянути можливість використання веб-хостингу Namecheap.

1. Велике співвідношення ціни та якості

Може бути важко дотримуватися бюджету при запуску нового веб-сайту, навіть якщо мова йде про веб-хостинг. І хоча там є справді чудові хостинг-провайдери, деякі користуються дуже дорого.

Плани хостингу для керування easywp (щорічно)

За допомогою Namecheap ви отримуєте всі основи, які повинні поставлятися разом з хостинг-провайдером і за дуже низьку ціну.

Тут не так багато керованих хостів WordPress, які готові надати такі речі, як звичайні резервні копії, безкоштовні сертифікати SSL та підтримка 24/7 настільки низько, як це робить Namecheap.

І на додаток до цього, ціна оновлення веб-хостингу Namecheap все ще дуже дешева. Дешева ціна, без сумніву, найкраща річ у EasyWP!

2. Проста у використанні приладова панель

Багатьом людям може не сподобатися той факт, що керовані плани хостингу Namecheap оснащені власною інформаційною панеллю на відміну від стандартного cPanel.

Але факт – EasyWP приладова панель має просту настройку, яку легко використовувати.

проста у користуванні приладова панель

Однак, якщо ви вирішите використовувати будь-який інший план хостингу Namecheap, ви отримаєте доступ до популярного cPanel для управління своїм веб-сайтом, що завжди вітається серед тих, хто звик використовувати цю стандартну панель управління.

Початок роботи з EasyWP не міг бути простішим.

3. Моментальна настройка WordPress

Те, що Namecheap відразу встановлює WordPress на вашому сайті (одним простим клацанням), чудово.

налаштування wordpress WordPress

Цей простий процес не дозволяє початківцям власникам сайтів помилитися, прискорює процес створення сайтів і створює хороші основи з самого початку.

4. Прості резервні копії та оновлення безпеки

Наявність резервної копії вашого веб-сайту в будь-який час скорочує час простою, якщо щось трапиться. Це також робить відновлення всієї вашої важкої праці легким, а ваше життя менш напруженим (від чого можуть отримати користь кожен!).

легке резервне копіювання WordPress

Незалежно від того, чи хочете ви покластися на звичайні резервні копії Namecheap, або вручну виконати їх самостійно, Namecheap робить резервну копію вашого веб-сайту простою, як на cPanel, так і на панелі інструментів EasyWP (залежно від плану хостингу, який ви використовуєте).

5. Вбудований розчин для кешування

Namecheap хоче переконатися, що швидкість та ефективність вашого веб-сайту є найкращими. Ось чому всі керовані плани хостингу WordPress поставляються із заздалегідь встановленим плагіном EasyWP.

easywp, вбудований у кешування

The вбудований кешування рішення обробляє кешування сторінок, об’єктів та баз даних, тому не потрібно.

6. Безкоштовні послуги CDN

CDN є надзвичайно корисним для доставки миттєвого вмісту сайту відвідувачам, які приходять на ваш сайт. Використовуючи мережу серверів, розташованих по всьому світу, коли хтось натискає на ваш веб-сайт, сервер, розташований найближче географічно, доставляє вміст.

З Безкоштовний CDN EasyWP сервіс, процес масштабування та прискорення вашого веб-сайту ніколи не був більш простим та інтуїтивним. Ви можете додати CDN до свого домену менш ніж за п’ять хвилин. EasyWP Надзвуковий CDN включає

 • Аналітика в реальному часі.
 • Підтримка HTTP / 2 нового покоління.
 • 45 високоефективних серверів.
 • Глобальний моніторинг ефективності веб-сайту.
 • Брандмауери веб-додатків для попереднього захисту від атак.
 • Безкоштовний виділений SSL для платних планів.

7. 30-денна гарантія повернення грошей

Завжди є певне заспокоєння, коли хостинг-провайдер, з яким ви вирішите піти, має гарантію повернення грошей.

Зрештою, якщо компанія досить впевнена, що вам сподобається обраний вами план хостингу, вам слід повернути гроші, якщо з будь-якої причини ви не задоволені.

Namecheap пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на всі керовані плани WordPress.

Натиснувши на це посилання, ви можете розмістити лише свій веб-сайт $ 1 за перший місяць (встановіть 1x веб-сайт WordPress, встановлений і готовий до роботи).

Мінуси Namecheap EasyWP

Хоча, схоже, у Namecheap є все, що ви можете шукати в веб-хості, давайте розглянемо деякі недоліки:

1. Незрозумілі гарантії часу

Коли ви почуєте, що спільні плани хостингу Namecheap мають 100% гарантію безперервного часу, або навіть керовані плани хостингу WordPress мають гарантію 99,9%, ви очікуєте, що час роботи збігається з гарантіями.

Продовження роботи EasyWP пристойне, але не є ідеальним. Namecheap обіцяє 100% часу роботи, але це стосується часу роботи їх серверів, а не вашого веб-сайту, що має 100% часу роботи. Ось середні часи роботи за останні 6 місяців:

 • Квітень 2019: 99,86%
 • Березень 2019 року: 99,87%
 • Лютий 2019: 99,91%
 • Січень 2019: 99,89%
 • Грудень 2018: 99,91%
 • Листопад 2018 р .: 99,57%

Як бачите, тривалість тривалості роботи навіть не наближається до 100%. І ось тут улов. Namecheap обіцяє, що його сервери працюватимуть і працюють 100% часу – не ваш веб-сайт, як вважають багато людей.

Ця ж концепція може бути застосована до будь-якого плану веб-хостингу, який ви використовуєте, будь то спільний доступ, VPS або навіть керований хостинг WordPress.

2. Заблоковані плагіни

Оскільки плагін EasyWP автоматично встановлюється на всіх веб-сайтах EasyWP WordPress і він обробляє три рівні розширеного кешування, Namecheap створив список плагінів, якими ви не можете користуватися.

Цей список заборонених плагінів, як вважається, негативно впливає на швидкість та продуктивність вашого веб-сайту та включає в себе багато популярних плагінів кешування WordPress, таких як WP Rocket і W3 Total Cache.

заборонені плагіни

Цей заблокований список плагінів також включає інші популярні плагіни:

 • Легкі кнопки соціального доступу
 • EWWW Оптимізатор зображень
 • Подібні повідомлення
 • Ракета WP
 • Супер кеш WP

Ви можете побачити повний список заборонених плагінів та їх причини’Вас тут не дозволено.

Пам’ятайте лише, що якщо ви використовуєте хостинг Namecheap EasyWP, ви не зможете використовувати жоден із заборонених плагінів, незалежно від того, наскільки вони вам подобаються.

3. Обмеження веб-сайту

На сьогоднішній день бажаючими використовувати хостинг WordPress під керуванням Namecheap є обмежено 1 установкою WordPress. Якщо ви хочете розмістити більше одного веб-сайту WordPress з Namecheap, вам доведеться придбати додаткові підписки EasyWP.

Кожен новий веб-сайт Addon поверне вам $ 29,99, що може швидко перетворити дешевий хостинг WordPress у дорогий хостинг WordPress, якщо у вас є кілька сайтів, які потребують хостинг.

Це насправді не погано, але будьте попереджені, якщо ваш намір розмістити декілька сайтів WordPress за допомогою EasyWP, тоді вам потрібно заплатити за кожен додаток веб-сайту.

4. Відсутність підтримки телефону

Хоча це може не мати значення для деяких людей, варто зазначити, що Namecheap не пропонує клієнтам телефонну підтримку.

Це означає, що, коли виникає проблема, ви не можете з ким-небудь поговорити про це, і ви є на милість квитками служби технічної допомоги та годин в реальному чаті.

Додавши до цього, я також не вражений підтримкою чату в прямому ефірі. Я задав просте запитання: чи я отримую Builder веб-сайтів за допомогою хостингу WP EasyWP керованого чи це лише для спільних планів хостингу?

живий чат

Одразу, у відповідь, будь ласка, дайте мені 3-5 хвилин, щоб розглянути ваш запит. Порівняно з іншими системами підтримки чату, з якими я взаємодів, це не є гарним знаком.

Ніхто не повинен так довго чекати відповіді на просте запитання, особливо коли стільки конкурентів мають відповіді на все відразу.

Під час своєї розмови я поставив ще одне просте запитання щодо тимчасового домену EasyWP, який постачається з керованим хостингом WordPress.

Час відповіді на чат

Знову ж таки, мене “затримали” (цілих дві хвилини після запитання), що для мене означає, що людина, з якою я спілкувався, не має поняття, як відповісти на мої запитання. Це може швидко засмутитися, якщо у вас буде багато питань.

Основні особливості Namecheap

Namecheap – багатогранна компанія, яка пропонує своїм клієнтам безліч різних інструментів та послуг.

Інші плани хостингу імен

У Namecheap також є інші плани хостингу для тих, хто має різні потреби. Давайте швидко подивимось.

Спільний хостинг

З 100% гарантією безперервного часу, оновленим процесором cPanel та новим Builder веб-сайтів, створити незамінний веб-сайт з нуля та управляти ним ніколи не було простіше. Ви також можете очікувати таких функцій, як безкоштовний сертифікат SSL, звичайні резервні копії сайту та понад 100 вбудованих додатків із інсталяцією одним клацанням..

Майте на увазі, що Builder веб-сайтів вважається системою управління вмістом, не вбудований інструмент. Це означає, що ви не можете використовувати Builder веб-сайтів на веб-сайті WordPress, як мені було пояснено під час сеансу прямого чату. Це не ясно на веб-сайті і може викликати певну плутанину.

Плани спільного хостингу починаються від $ 2,88 протягом одного місяця ($ 9,88 за рік).

Хостинг для торговельних посередників

Розмістіть кілька власних веб-сайтів або станьте реселлером і продайте свій власний бренд за допомогою хостинг-плану реселерів Namecheap. Насолоджуйтесь такими функціями, як немережна пропускна здатність D + GB, безкоштовний cPanel та WHM, інструменти для торговельних посередників (платформа для виставлення рахунків WHMCS, програма реселлерів SSL, маркетингові інструменти з білими мітками) та анонімні сервери імен, щоб ваші клієнти ніколи не дізнавалися про послуги хостингу, якими ви користуєтесь. розміщувати їх сайти.

Існує три плани хостингу для торговельних посередників: туманність ($ 16,88 / місяць), Galaxy Expert ($ 26,88 / місяць) та Universe Pro ($ 36,88 / місяць).

VPS хостинг

VPS-хостинг із Namecheap дає можливість легко масштабувати ваш сайт, не порушуючи користувацького досвіду, використовуючи занадто багато ресурсів або спричиняючи збої вашого веб-сайту. Ось кілька найкращих функцій, які ви отримуєте при хостингу VPS: SSD-накопичувач, повний доступ до кореневого режиму, гарантія 99,9% часу безперебійної роботи, можливість легкого оновлення та оновлення, а також звичайні резервні копії..

Виберіть між двома планами хостингу VPS – Пульсар ($ 14,88 / місяць) або Квазар (24,88 / місяць) – і підштовхнути ваш зростаючий веб-сайт у високу передачу.

Виділений хостинг

На масштабних веб-сайтах, для яких потрібні спеціалізовані сервери, ви можете отримати найкращі функції, такі як спеціалізований центр обробки даних, що містить усі сервери, потужні процесори Intel та стабільні мережі для чудового підключення та можливість швидкого усунення проблем.

Коли ви використовуєте виділений сервер Namecheap, ви також маєте доступ до сервісів управління сервером для таких речей, як поради від представників служб підтримки клієнтів, відновлення несправностей сервера, зміни основних програм та виправлення несправностей сервера..

Ціни на спеціалізовані сервери Namecheap є конкурентними, починаючи від $ 39,44 / місяць – $ 188,88 / місяць залежно від ваших індивідуальних потреб.

Послуги доменних імен

доменні імена

Namecheap має все необхідне, коли справа стосується доменного імені вашого веб-сайту:

 • Зареєструватися: знайти ідеальне доменне ім’я за допомогою функції пошуку доменного імені Namecheap та зареєструйте його відразу.
 • Передача: економте на поновленнях, перенісши свій домен у Namecheap та отримайте додатковий рік реєстрації безкоштовно.
 • Ринок: перегляньте доступні домени, придбайте новий або продайте свій власний на ринку доменів Namecheap.
 • Особисті домени: створіть особистий домен, використовуючи власне ім’я, а за ним – .com чи .me та брендуйте себе в цьому конкурентному інтернеті.

Namecheap також пропонує послуги FreeDNS для всіх, навіть тих, хто використовує інші хостинги або реєстратори для своїх доменних імен. Цей безкоштовний сервіс оснащений інтуїтивно зрозумілою консоллю управління та технічною підтримкою 24/7.

Найкраще в доменних іменах Namecheap – це вічно безкоштовний WhoisGuard, це дозволить зберегти ваші дані Whois невидимими з того моменту, коли ви придбаєте свої домени у Namecheap.

Інтернет-безпека

Захист вашої присутності в Інтернеті та особиста інформація ваших клієнтів в Інтернеті має вирішальне значення для вашої репутації бренду та загального успіху. На щастя, Namecheap це розуміє і бере на себе три запропоновані три способи захисту:

Захист конфіденційності WhoisGuard: зберігайте свою контактну інформацію (наприклад, ім’я, електронну пошту, адресу та номер телефону) поза загальнодоступною базою даних Whois, щоб спамери, маркетингові фірми та інтернет-шахраї не могли вас знайти. Цей безкоштовний сервіс також запобігає захопленню доменних імен, що відбувається, коли хтось використовує вашу особисту інформацію для передачі вашого домену іншому реєстратору.

Сертифікат SSL: захистити дані своїх клієнтів за допомогою сертифіката SSL. Це допоможе вселити довіру до вашого бренду та зарекомендувати себе як надійну компанію, з якою люди хочуть вести бізнес.

Premium DNS: якщо ви турбуєтесь про тривалість роботи з DNS, скористайтеся безпечною глобально доступною службою DNS Namecheap. Він також постачається зі 100-відсотковою угодою про рівень обслуговування, тому вам більше не доведеться турбуватися про час простою DNS.

Сервіс VPN: Namecheap нещодавно запустив нову послугу VPN, яка пропонує швидкі, безпечні, необмежені та надійні рішення VPN. Їх мережа VPN працює у понад 40 країнах. Їх VPN-продукт є новим на ринку, і він насправді не може конкурувати з подібними NordVPN та ExpressVPN..

Детальніше про SSL

Namecheap дуже серйозно сприймає сертифікати SSL. Ось чому ми детальніше розглянемо все, що ви отримаєте із сертифікатом SSL Namecheap, встановленим на вашому веб-сайті:

 • Офіційна печатка сайту SSL
 • Технічна підтримка, яка доступна цілодобово
 • Сумісність між браузером
 • 256-бітне або 128-бітове шифрування

Приватний хостинг електронної пошти

Namecheap має приватне, захищене та надійне хмарне рішення для всіх ваших потреб веб-електронної пошти. Усі плани приватного електронної пошти оснащені легким інтерфейсом веб-пошти, який дозволяє керувати електронною поштою, контактами та вашим календарем.

Ви також отримуєте помітні функції, такі як:

 • POP / IMAP / Webmail
 • Багато GB електронної пошти та зберігання файлів
 • Захист від спаму
 • Мобільна підтримка
 • Уніфіковане управління обліковими записами електронної пошти
 • Інструменти для налаштування ролей користувача, швидкого перегляду та обміну даними

Веб-сайт Builder

Веб-сайт

Створення вашого веб-сайту ніколи не було простішим завдяки вбудованому Builder веб-сайтів Namecheap. Він постачається з інтерфейсом перетягування. І якщо вам потрібно трохи натхнення, ви можете вибрати з понад 200 заздалегідь розроблених шаблонів, щоб розпочати роботу, незалежно від того, в якій галузі ви працюєте..

Цей інтуїтивно зрозумілий веб-сайт також пропонує:

 • Багатомовна підтримка (45 мов)
 • Соціальні медіа, варіанти оплати та підтримка відеоконтенту
 • Чуйний дизайн
 • SEO оптимізація
 • Параметри макета цільової сторінки та сітки

Пам’ятайте, це а система управління контентом, не є інструментом, який можна використовувати на веб-сайтах WordPress.

Додаткові вбудовані інструменти

програми для пошуку ім'я

Namecheap постачається з безкоштовними та преміальними програмами, які легко інтегруються з вашим нещодавно створеним веб-сайтом, а також роблять, створювати, керувати та підтримувати ваш сайт просто.

Деякі з найкращих програм, до яких можна отримати доступ, включають G Suite, Weebly, Моніторинг часу роботи з ім’ями та Полотно.

Я рекомендую EasyWP? Підсумок

Namecheap досить чудовий. Вони мають добру репутацію, що вони чудові в галузі доменних імен і заявляють, що знають, чим займаються в галузі веб-хостингу.

Якщо ви хочете надзвичайно дешеве кероване рішення для хостингу WordPress, яке дозволяє надзвичайно просто налаштувати WordPress; то EasyWP – прекрасний вибір.

Натиснувши на це посилання, ви можете розмістити лише свій веб-сайт $ 1 за перший місяць (1x веб-сайт WordPress встановлений і готовий до роботи).

Однак якщо ви нехтуєте дешевою ціною, то Namecheap насправді не збігається порівняно з іншими постачальниками сервісів WordPress, що розміщують там.

Для мене велика помилка полягає в тому, що для використання EasyWP ви можете використовувати лише доменні імена, зареєстровані в Namecheap.

Якщо цей огляд EasyWP не переконав вас і ви хочете отримати більше від керованого хоста WordPress, то є багато інших надійних хостингових рішень на вибір.

Все, що вам потрібно зробити, це перевірити наші відгуки про хостинг та вирішити, який з них найкращий для вас.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map