DreamHosti ülevaade

DreamHost on saanud kuulsaks oma helde ja valdkonna juhtiva 97-päevase raha tagasi garantii osas ning nad lubavad, et teie veebisait on kiire ja turvaline & alati üleval.


Nagu üks turul kõige kauem valitsevaid veebimajutusteenuste pakkujaid, DreamHost teab funktsioonidest, taskukohasusest ja klienditoest. See DreamHosti ülevaade annab teile teada, kas see veebimajutaja on teie jaoks hea valik.

Siiski tahame juhendada teid kõiges, mida neil pakkuda on, nii et kui nad ilmuvad teie nimekirja “õigused”, saate paremini kindlaks teha, kas DreamHost on veebimajutaja, kellele soovite oma saidi andmeid usaldada..

Seda saate sellest DreamHosti arvustusest teada

 1. Plusside loetelu

Siin vaatlen lähemalt DreamHosti kasutamist. Sest selle veebi kohta on palju häid asju.

 1. Miinuste loetelu

Kuid DreamHostil on ka mõned varjuküljed. Siin vaatlen lähemalt, mis need on.

 1. DreamHosti plaanid & Hinnad

Selles osas kirjeldan neid üksikasjalikumalt.

 1. Kas ma soovitan DreamHost.com?

Siin ma ütlen teile, kas või kui ma arvan, et teil on parem mõni DreamHosti alternatiiv.

Vaatame siis seda DreamHosti ülevaadet …

DreamHosti plussid

DreamHost on iseseisvalt omatav ja hallatav hostiettevõte, mis on ajaproovile vastu pidanud, hoolimata sellest, et Endurance International näib võta hostimise ajaloo mõned suurimad nimed üle (nt iPage, Hostgator ja Bluehost).

Selleks, et DreamHost oleks seda teinud ja ka edaspidi edukas, on ta pidanud kõvasti vaeva nägema, et rahuldada kliente, kes otsivad usaldusväärset hostimist, mis sisaldab kõike, mis on vajalik kasumliku veebisaidi käitamiseks.

Vaatleme siis lähemalt ja vaatame, mida neil on pakkuda, mis on nii tore.

1. Kiirus

Kiire serverid on veebi valimisel väga oluline tegur. Kuna uuringud on näidanud, et enamik saidi külastajaid lahkub teie veebisaidilt (ega tule kunagi tagasi), kui see ei õnnestu laadige 2 sekundi jooksul või vähem.

Mida kiiremini teie veebisait laaditakse, seda parem!

Saidiomanikud vajavad saitide kiiret laadimist, mis on DreamHostsi kiiruse “virn”?

See sõltub tõesti teie pakutavatest teenustest, kuid oleme kulutanud palju aega oma hallatava WordPressi pakkumise DreamPressi loomiseks, et pakkuda veebis ühte kõige reageerivamat WordPressi kogemust!

on vahemällu serveritasemel koos PHP OPcache ja Memcachediga, töötab lisaks kiirele PHP7-le ning elab Nginxi veebiserveris ja WordPressi jaoks optimeeritud MySQL-i andmebaasiserveris. Oleme DreamPressi üle väga uhked ja oleme kõvasti tööd teinud, et muuta see veebi üheks võimsamaks WordPressi hostimisvõimaluseks.

unelmate logo
Brett Dunst – DreamHost ettevõtte kommunikatsiooni asepresident

DreamHost pakub mõnda uusimat kiirustehnoloogiat, et tagada teie saidi kiire laadimine:

 • Solid State Drives. Teie saidi faile ja andmebaase hoitakse SSD-l, mis on palju kiirem kui HDD (kõvakettadraivid).
 • Gzip-pakkimine. Lubatud vaikimisi kõigil hostimiskavadel
 • OPcache vahemälu. OPcache on PHP-sse sisseehitatud vahemälumootor, mis on vaikimisi ka sisse lülitatud.
 • Sisu edastamise võrk. Cloudflare on CDN-teenus, mis pakub veebisaitide kaitset ja kiirendust. DreamHost on Cloudflare’i optimeeritud hostimispartner.
 • PHP7. See on uusim PHP versioon ning tagab kiirema jõudluse ja vähem ressursse.

Kiiruskatse – kui kiire on DreamHost?

Otsustasin proovida laadimisaega. Lõin hostitud testveebisaidi (jagatud stardiplaanis) ja installisin siis WordPressi (kasutades Argentiina teemat ja näiva lorem ipsumi sisu).

kontrollpaneel

Karbist väljas laaditi testimiskoht üsna kiiresti, 1,1 sekundit, 210 kb lehekülje suurus ja 15 taotlust.

unelmate kiirus

Pole üldse halb .. aga paremaks läheb.

DreamHost on juba kaasas sisseehitatud vahemälu ja gzip-pakkimine mis on vaikimisi lubatud, nii et siin pole ühtegi optimeerimise seadet.

Kuid selleks, et asju veelgi kiirendada, läksin edasi ja installisin a tasuta WordPressi pistikprogramm nimega Autoptimize ja lubasin lihtsalt vaikesätted.

plugina autoptimeerimine

See parandas etendust veelgi, kuna see raseerus 0,1 sekundit, ja see vähendas kogu lehe mahu õiglaseks 199 kb ja vähendas taotluste arvu allapoole 11.

unelmate laadimise ajakiirus

DreamHosti hostitud WordPressi saidid laaditakse üsna kiiresti ja siin näitasin teile lihtsat tehnikat, mida saate kasutada asjade veelgi kiirendamiseks.

2. DIY Remixeri veebisaidi ehitaja

DreamHosti meeskond teab, kui raske võib olla veebisaidi loomine nullist, eriti kui te ei tea ühtegi koodi.

remikser

Sellepärast pakuvad nad Remixeri veebisaitide koostajat kõigile klientidele silmapaistvate veebisaitide loomiseks, mis on mõeldud liikluse suurendamiseks ja külastajate muutmiseks klientideks.

Siin on mõned funktsioonid, mis kaasnevad teie sisseehitatud veebisaidi koostajaga:

 • Piiramatu veebisaidi loomine ühe hostimiskava alusel
 • Lehepiiranguid pole
 • Mobiilisõbralikud teemad
 • Kohandatud värvid ja fondid
 • Domeeninime määramine Remixeri veebisaidile (tasuta)
 • Juurdepääs tasuta ja professionaalse ilmega fotofotograafiale
 • Sisseehitatud SEO optimeerimine
 • Individuaalne meediumikogu, nii et saate oma saidil fotosid, videoid ja heli avaldada

remiksiteemad

Veebisaidi loomine juba algusest peale on ülilihtne, kui kasutate nende eksklusiivset veebisaidi koostajat.

3. Domeeninimed ja palju muud

DreamHost ei paku mitte ainult oma domeeninimega tasuta domeeninimesid (välja arvatud starteriga jagatud hostingu plaan), vaid ka hunnik lisafunktsioone, muutes tehingu natuke magusamaks.

Alustamiseks kasutage nende mugavat domeeninime otsinguriba, et leida oma kasvavale veebisaidile täiuslik URL.

domeeninimed

Seejärel nautige järgmist:

 • Automaatsed uuendused. Seadke endale domeeninime automaatne uuendamine, et saaksite igal aastal veenduda, et teie domeeninimi jääb teie omaks ja keegi ei saa teie rasket tööd ära teenida.
 • DNS-i haldus. Viidake arvutitele IP-aadresside asemel nimede järgi.
 • Saate tasuta nii palju alamdomeene kui vaja.
 • Kohandatud nimiserverid. Looge oma domeeni kaubamärgiga edevusnimeservereid, et vastata teie domeeni DNS-i taotlustele.
 • Domeeni edastamine. Sisuhalduse hõlbustamiseks suunake oma saidi külastajad automaatselt teisele URL-ile või domeeninimele.
 • Valikuline domeeni lukustamine. Turvalisuse tagamiseks lukustage oma domeeninimi tasuta, et volitamata muudatusi ei saaks teha.

Oma domeeninime registreerimine DreamHosti abil on lihtsaim lahendus, kui kasutate neid ka oma hostiteenuse pakkujana.

Kui teil on mõne teise ettevõtte domeeninimi, saate selle hõlpsalt üle kanda DreamHosti, kui olete selleks valmis.

4. Pühendus keskkonnale

DreamHost mõistab, et hostiettevõtte juhtimine võtab keskkonnatasu. Näiteks mõjutab elekter serverite töös hoidmiseks, paber kontorite pidamiseks ja isegi gaas, mis kulub töötajate iga päev tööle ja töölt eemal viibimiseks, seda keskkonda, mida me kõik jagame.

Samuti on arusaam, et aastate jooksul ja ka tulevikus on DreamHost kasvanud ja kasvab ka edaspidi suuremaks äriks, mis kasutab rohkem Maa väärtuslikke ressursse.

Oma vastusena teeb DreamHost enda süsinikujalajälje vähendamiseks järgmist:

 • Nende kontorid töötavad energiatõhusate seadmete ja valgustusega ning kasutavad liikumiskontrolliga madala vooluga sanitaartehnilisi seadmeid
 • Andmekeskused hõlmavad ülitõhusat jahutustaristut, olmevee ja taaskasutatava vee kasutamist, energiatõhusaid protsessoreid ja taastuvatest ressurssidest (nt tuulepargid, päikesepaneelid ja hüdroelektrijaamad) saadavat energiat
 • Töötajad saavad oma kontorites tasuta prügikaste, rahalisi stiimuleid ühistranspordi kasutamiseks, töövõimalusi kodust ning juurdepääsu e-arhiivile ja videokonverentsidele

Kui keskkonna säästmiseks on oluline anda oma panus, võite olla kindel, et DreamHost on teie poolel ja teeb kõik endast oleneva, et pakkuda teile keskkonnasäästlikke hostimisteenuseid.

5. 100% Uptime

On haruldus leida hostiettevõte, mis tagab tõelise 100% tööaja garantii. Ja veel, DreamHost teeb seda kuidagi.

Kasutades mitut andmekeskuse asukohta koormuste ja seisaku, koondatud jahutuse, hädaolukorra generaatorite ja pideva serveri jälgimise võimalike ohtude käsitlemiseks, hoiab DreamHost teie veebisaiti kogu aeg töövalmis.

Kui teie saidil ilmneb mingil ajal seisakuid (mida DreamHosti sõnul seda ei tehta), kuid igaks juhuks ka teile, makstakse teile hüvitist.

garanteeritud tööaeg

Ja kui soovite teada saada mis tahes kriitiliste probleemide, seisakuid ja süsteemivärskendusi, vaadake igal ajal oma DreamHosti oleku veebisaiti..

unelmate praegune staatus

Ja lisaks sellele, kui soovite vaadata kõigi DreamHostiga juhtunud serveriprobleemide ajalugu, saate seda teha ka järgmiselt.

serveri värskendused

See läbipaistvus on suurepärane omadus, mida kliendid hindavad. Maailm pole täiuslik ja ka ühtegi veebimajutusteenuse pakkujat pole turul.

Peitmine, et asjad juhtuvad, ei klapi maksvate klientidega hästi kokku jääma, nii et DreamHost püüab teile näidata, millal asjad juhtuvad ja kuidas neid käsitletakse, nii et võite olla kindel, et saate oma raha väärt ja teie veebisait on kaitstud.

6. Muljetavaldav raha tagasi garantii

Jällegi, DreamHost edestab ennast tõesti, kui on vaja tagada, et tal on eduka veebisaidi käitamiseks vajalikud hostimisteenused.

Kõigi jagatud hostimiskavadega kaasneb a 97-päevane raha tagasi garantii ja kõik DreamPressi plaanid on varustatud 30-päevase raha tagasi garantiiga.

See on erakordne nägemine, kuna isegi InMotioni 90-päevane raha tagasi garantii ei saa isegi konkureerida. Ja enamik teisi hostingu pakkujaid annab teile tühistamiseks vaid 30 või 45 päeva, kui te pole rahul.

DreamHost soovib, et te veenduksite, et nad oleksid (või ei ole) need, mis teie jaoks on. Ja omades nii heldet tagasimaksepoliitikat, hakkavad kõik DreamHosti kliendid nende vastu usaldust looma juba algusest peale, mis võib äritegevusele kaasa aidata.

Lõppude lõpuks väidavad paljud e-poe kauplused, et kui nad tagasimaksetähtaega pikendavad, näevad nad tegelikult tagasimaksete langust ja müügi kasvu.

7. Suurepärane klienditugi

Tõenäoliselt on kordi, kui peate pöörduma tugiteenuse saamiseks kellegi poole. Seetõttu on ülioluline teadmine, et igal ajal on olemas teadlik meeskonnaliige, kes teid aitaks.

DreamHostil on ooterežiimis reaalajas elavad inimesed, kes aitavad teil kõiki probleeme lahendada. Nad on kogenud veebimajutuse ja WordPressi alal (kui valite hallatava WordPressi hostimisplaani) ja aitavad teil lahendada kõik probleemid.

Lisaks saate:

 • Võtke klienditoega ühendust 24-7/365 otsevestluse kaudu
 • Oma küsimustele vastamiseks pöörduge e-posti teel tugiteenuste personali, tehnilise toe või teenindusmeeskonna poole
 • Alustage kogukonna foorumis lõime, et näha, mida teised DreamHosti kliendid arvavad
 • Enda vigade otsimine, kasutades ulatuslikku teabebaasi, kus on artikleid kontohalduse / arveldamise, SSL-sertifikaatide, tootetoe ja muu kohta

DreamHosti miinused

Lühidalt öeldes on DreamHost lihtne hosting pakkuja, kes pakub oma klientidele eduka veebisaidi käitamiseks vajalikke funktsioone.

Siiski on mõni asi, mis pole nii tore, et peaksite sellest teadlik olema, enne kui otsustate, et DreamHost on teie jaoks.

1. cPaneli pole

Traditsiooniliselt pakuvad hostimisteenuse pakkujad oma klientidele juurdepääsu konto haldamiseks ja arveldusele, e-posti kontodele, FTP-teabele ja muule cPanelis või Pleskis – mõlemad on intuitiivsed juhtpaneelid hõlpsasti kasutatavate armatuurlaudadega.

DreamHost seda ei tee, mis võib muuta õppimiskõvera neile, kes on hostimise alustanud või cPaneliga tuttavad, pisut karmid.

unistustehost juhtpaneel

DreamHosti patenteeritud juhtpaneeli probleem on see, et otsitavate asjade leidmine võib olla keeruline, armatuurlaud võib tunduda piirav ja klienditoe taotluste arv suureneb, kuna inimestel on isegi kõige lihtsamate ülesannete täitmisega palju raskusi..

2. Telefonitugi puudub

Muidugi, saate DreamHosti toele juurde pääseda e-posti või reaalajas vestluse kaudu. Kuid pole ühtegi telefoninumbrit, kuhu saaksite jõuda, kui soovite rääkida reaalajas inimesega.

Ehkki saate tehnilise toe tagasihelistamist taotleda, lähevad need teile lisakuludeks, kuna see tugiteenus ei kuulu teie hostimiskavasse.

Selle asemel saate kuutasu lisamiseks oma kontole lisada kolm tagasihelistamist või investeerida ka kindla tasu eest ühekordse tagasihelistamise.

See ei ole paljude klientide jaoks hea, kuna kõige usaldusväärsematel hostimisteenuse pakkujatel on e-posti, tugisüsteemi, live-vestluse ja telefoniteenus kõigile klientidele tasuta saadaval..

Lisaks sellele pole reaalajas vestluse tugi ööpäevaringselt saadaval, nagu näiteks e-posti tugi. Selle asemel pääsete neile juurde ainult iga päev kell 5.30–21.30 Vaikse ookeani aja järgi.

Kuigi see pole tavaliselt probleem, võime kõik mõelda ajale, mil vajasime keset ööd viivitamatut tuge. Samuti näib, et ainus viis reaalajas vestluse toele juurdepääsu saamiseks on juhtpaneel, mis ei aita, kui teil on müügieelseid küsimusi, millele soovite kohe vastata. Selle asemel peate kasutama veebipõhist kontaktvormi.

DreamHosti hostimiskavad

DreamHostil on saadaval palju hostimiskavasid, sealhulgas jagatud hostimine, pühendatud serverid, virtuaalsed privaatserverid (VPS) ja WordPressi hostimine,

Kuid vaatame lihtsalt jagatud ja WordPressi hostimisplaane.

Virtuaalserver

DreamHosti jagatud hostimine on väga lihtne.

jagatud hostimisplaanid

Valida on ainult kahe plaani vahel:

 1. Jagatud starter. See on suurepärane neile, kes alles alustavad. See sisaldab ühte veebisaiti, .com-domeeninimi madala hinnaga, piiramatu liiklus, kiire SSD-salvestusruum, SSL-sertifikaat ja e-posti konto lisamise võimalus. See plaan algab kell 2,95 dollarit kuus.
 2. Jagatud piiramatu. See plaan sobib suurepäraselt neile, kellel on mitu veebisaiti. Nautige piiramatuid veebisaite, tasuta domeeninime, piiramatut liiklust ja SSD-salvestust, mitut SSL-sertifikaati ja e-posti hostimist. See plaan algab kell 7,95 dollarit kuus.

Jagatud hostimise korral on teil juurdepääs omanduslikule juhtpaneelile, 100% tööaja garantii, ööpäevaringsele toele ja muljetavaldavale 97-päevasele raha tagasi garantii.

Kavas DreamHost Shared Unlimited sisalduvad muud funktsioonid:

 • Piiramatu MySQL andmebaaside arv
 • Sisaldab serveripoolset (SSI)
 • IPv6 tugi
 • Täielik Unixi kest
 • PHP 7.1 tugi
 • Rööbaste, Pythoni ja Perli tugi
 • Juurdepääs töötlemata logifailidele
 • Crontabi juurdepääs
 • Täielik juurdepääs CGI-le
 • Konserveeritud CGI skriptid

Oluline on märkida, et DreamHost ei paku Windowsi opsüsteemid, sealhulgas ASP.NET või Windows Server. Selle asemel pakuvad nad ainult Linuxi tuge.

WordPressi majutamine

Miks on DreamHost ja teie DreamPress WordPressile nii pühendunud??

Ettevõttena, kes teeb kõvasti tööd selle nimel, et sisuloojaid võimestada, aidates neil veebis edu saavutada, oleksime hullumeelsed, kui me WordPressi pärast hullumeelsed poleks – see haldab üle kolmandiku veebist!

WordPress viib inimeste loovuse ja arvutite võimsuse kokku viisil, mida vähesed veebiplatvormid on suutnud teostada. WordPressi kogukond on uskumatu ega lakka meid kunagi hämmastamast!

See on täis tuhandeid abivalmis inimesi, kes kõik on keskendunud nii põhiplatvormi täiustamisele, kui tagavad, et kõik, kes soovivad, et nende häält võrgus kuulataks, saavad selle võimaluse.

Tegelikult on meie visioon ja missioon avaldused väga tihedalt seotud avatud veebi ja demokratiseeritud kirjastamisega:

“Inimestel on vabadus valida, kuidas nende digitaalset sisu jagatakse.” On meie visiooni avaldus. „Edendage edu, pakkudes valitud veebiplatvormi” on meie missioon.

unelmate logo
Brett Dunst – DreamHost ettevõtte kommunikatsiooni asepresident

DreamHost’s WordPressi hostimine on ka väga lihtne.

WordPressi hostimiskavad

Valida on ainult kahe plaani vahel:

 1. Jagatud starter. See on hea väikestele WordPressi veebisaitidele, nendele, kes alles alustavad tegevust, ja kõigile, kellel on range eelarve. Sellega on kaasas jagatud serveri server, see toetab ühte veebisaiti ning sellel on piiramatu liiklus, kiire SSD-salvestusruum, ühe klõpsuga SSL-sertifikaat, ööpäevaringne tugi ja võimalus uuendada e-posti konto lisamiseks. See plaan algab kell 2,59 dollarit kuus.
 2. DreamPress. See on võimas WordPressi hostimine suurtele veebisaitidele ja ettevõtetele, kes soovivad sujuva jõudluse oma tihedalt kaubitsetud saitidele. See on WordPressi jaoks optimeeritud ja sisseehitatud tööriistadega. Kaasas kiire pilveserver, sisaldab ühte veebisaiti, 10 000 igakuist saidikülastajat, 30 GB SSD salvestusruumi, ühe klõpsuga SSL sertifikaati, e-posti majutust, ööpäevaringset tuge ja tasuta Jetpacki eelinstalli. See plaan algab kell 16,95 dollarit kuus.

DreamHosti WordPressi hostimisega saate kiiret valgustust, sisseehitatud turvafunktsioone ja WordPressi spetsialiste koolitatud, et aidata teil teie küsimusi ja muresid.

Lisaks on kõigi WordPressi hostimiskavadega kaasas:

 • Automaatsed WordPressi värskendused (WordPressi põhi- ja turbevärskendused)
 • WordPressi installimine ning populaarsed pistikprogrammid ja teemad teiega alustamiseks
 • Domeeni privaatsus
 • Piiramatu e-posti aadressid
 • Kohandatud DreamHosti juhtpaneel
 • Sisseehitatud veebirakenduse tulemüür (WAF)
 • Täielik domeenihaldus
 • SFTP ja SSH juurdepääs
 • WP-CLI

Kui valite DreamPressi hostimisplaani, saate ka serveritaseme vahemällu salvestamist, objektide vahemällu salvestamist, saidi viivitamatut käivitamist, lakkide vahemällu salvestamist, Brotli tihendamist, viivitamatuid versiooniuuendusi, HTTP vaikesätet ja NGINX, kui HTTP2 on lubatud.

Korduma kippuvad küsimused

Siin on vastused kõige sagedamini esitatavatele küsimustele:

 1. Mis on DreamHost? DreamHost on Los Angeleses asuv veebimajutusettevõte. Selle asutasid 1996. aastal Dallas Bethune, Josh Jones, Michael Rodriguez ja Sage Weil. Nende ametlik veebisait on www.dreamhost.com. Loe lähemalt nende Vikipeedia lehelt.
 2. Millist tüüpi hostimisplaanid on DreamHostiga saadaval? Jagatud, VPS, pühendatud ja hallatud WordPressi hostimine.
 3. Millist juhtpaneeli kasutatakse? DreamHosti kohandatud juhtpaneel.
 4. Kas ma saan SSL-sertifikaadi?? Jah, kõik DreamHosti hostitud domeenid saavad tasuta Let’s Encrypt SSL sertifikaadi ja saavad juhtpaneelil ühe klõpsuga installida.
 5. Kas ma saan e-posti kontot hostida?? Kui te ei investeeri jagatud alustamise hostimiskavasse, saate e-posti hostimist piiramatute e-posti aadressidega.
 6. Kas DreamHost pakub veebisaitide koostajat? Jah, kõik hostimiskavad on kaasas Remixeriga, mis on DreamHosti klõpsamiseks muudetava veebisaidi koostaja. Lisaks saate eelprojekteeritud teemasid, millest saate valida, sisseehitatud põhipilte ja värviskeeme, mille vahel valida. Samuti saate luua nii palju veebilehti kui soovite – seda kõike ilma ühtegi koodi tundmata.
 7. Millist klienditugi võib DreamHostiga oodata? Pikaajalise tööaja vältel saate kasutada reaalajas vestluse tugiteenuseid, ööpäevaringset ööpäevaringset tuge ja tasuda lisatasu eest helistamise eest. Samuti on saadaval kogukonna foorum ja ulatuslik teadmistebaas, kus on palju artikleid mitme teema kohta.
 8. Millised garantiid seal on? DreamHost pakub 100% tööajagarantiid (koos hüvitisega juhuks, kui teie sait väheneb), samuti 97-päevast raha tagasi garantii.

Kas ma soovitan DreamHosti?

Kuna seal on nii palju veebimajutusvõimalusi, eristab DreamHost puhkust?

Usume tõeliselt avatud veebi, kus austatakse kõigi kasutajate omandiõigusi. Sisu loojaid ei tohiks piirata teenusetingimused, mis võtavad ära nende digitaalse meedia omandiõiguse.

Nad ei peaks vaatama tehnoloogiaettevõtteid, et öelda neile, mida nad saavad ja mida ei saa veebis avaldada. DreamHost pakub meie kasutajatele ja nende sisule tõelist andmete teisaldamist ja austamist ning me teeme seda avatud lähtekoodiga tarkvara abil.

unelmate logo
Brett Dunst – DreamHost ettevõtte kommunikatsiooni asepresident

Lõpuks on mõjuv põhjus, miks DreamHost on nii kaua tegutsenud ja oma edu saavutanud. See pakub hõlpsasti mõistetavad hostimiskavad, taskukohane hind ja enam kui piisavalt funktsioone korraliku suurusega veebisaidi haldamiseks ilma probleemideta.

See ütles, cPaneli või Pleski puudumine Konto teabe haldamiseks kasutatav juhtpaneel võib olla eeldus neile, kes armastavad traditsiooniliste juhtpaneelide intuitiivset olemust. Rääkimata sellest, et telefonitoe eest maksmine ei sobi paljude potentsiaalsete klientide jaoks hästi.

Blogijatele, väikeettevõtetele ja neile, kellel on WordPressi veebisait, on DreamHost piisav hostiteenuse pakkuja. Kuigi on oluline veenduda, et nende lihtsus pakub piisavalt funktsioone teile ja teie kasvavale saidile.

See tähendab, et kui otsustate DreamHosti hostimise kasuks, võite vähemalt puhata sellel, et teil on 97 päeva et otsustada, kas need on teie jaoks õige valik või mitte.

Niisiis, vaadake DreamHost välja ja vaadake ise. Nende remiksija veebisaidi koostaja, olematud liikluspiirangud, keskkonnale pühendumine ja ööpäevaringne e-posti tugi võivad olla just need, mida peate eduka veebisaidi käivitamiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map