Cloudways vs WP mootor

Veebisaidi majutamiseks on palju valikuvõimalusi. Ma ei räägi erinevatest pakkujatest, vaid ka turul pakutavatest hostimisviisidest. Enamik meist tunneb jagatud, VPS-i ja pühendatud hostimist, kuid täna räägime sellest hallatud pilvemajutus.


pilveteed vs wp mootor

See siin käib pealaest Cloudways vs WP mootor funktsioonide, jõudluse, hindade ja muu võrdlus – see aitab teil valida nende kahe valdkonna liidrite vahel hallatud WordPressi hostimisruumis.

Kas soovite sukelduda otse sisse? Seejärel hüppa otse ja .

Kuid kõigepealt vaatame kiiresti pilve WordPressi hostimise alustalasid …

Mis on pilvemajutus?

Erinevalt tavapärasest hostimisest kasutab pilvevõrk saidi majutamiseks serverite võrku. Ta vahetab oma võrgueelistusi sõltuvalt koormusest, mida serverid korraga kannavad. Ressursse hallatakse ja jagatakse üle võrgu, et tagada maksimaalne tööaeg ja jõudlus.

Seetõttu peetakse pilvemajutust ülitõhusaks veebimajutusmeetodiks ning nii väikesed kui ka suured ettevõtted viivad oma saidid sedalaadi hostimise juurde.

Miks vajate hallatud pilvemajutamist?

Serveri haldamine on vaevaline ülesanne ja isegi heade programmeerijate jaoks on keeruline oma serverit tõhusalt konfigureerida ja hallata. Mittetehnilistest isikutest rääkides võib see veelgi hullemaks minna.

Toores olekus serveritel pole GUI-d, millega suhelda, ja enamus ülesandeid tuleb koorega kodeerida. Selleks on vaja asjatundlikku süsteemiadministraatorit, mis maksab $$$.

Hallatud pilvemajutus eemaldab serverite haldamise mure, mis on piiratud ressursside ja kapitaliga väikeettevõtetele ja alustavatele ettevõtetele ideaalne. Hallatud pilvemajutamisega hoolitsevad teenusepakkujad nii jõudluse kui ka keerukate serveriga seotud ülesannete eest.

Täielikult hallatud WordPress Hosting vs Haldaja Hosting

Pilve hostimise valdkonnas kasutatakse kahte levinud terminit. Hallatud WordPressi hostimine (st. Cloudways) ja täielikult juhitud WordPressi hostimine (st WP Engine). Nagu nimigi ütleb, on täielikult hallatud, mis hoolitseb kõige eest, sealhulgas teie WordPressi sait.

See haldab teie serverit ja ka WordPressi saiti juhuks, kui teil on mõni rakendusega seotud probleem. Täielikult hallatud WordPressi hostingu pakkujatel on WordPressi ekspertide meeskond, kes aitab teid WordPressi saitide haldamisel (nt varundamine, häkkimine, värskendused ja muud saidiga seotud probleemid).

Teisest küljest ei paku hallatud pilvemajutus rakenduste tasemel asjatundlikku tuge. Ehkki see haldab teie jaoks täielikult serverit ja sõltuvalt toe tasemest võib see teid aidata ka WordPressi saidi haldamisel, kuid see pole nende teenuse osa.

Täielikult hallatavad teenused maksavad rohkem kui lihtne hallatud hostimine. Kui teile meeldib maksta vähem ja hallata WordPressit omaette, võib teine ​​variant olla teie jaoks ideaalne.

Cloudways – hallatav WordPressi hostimisplatvorm

pilveteed

Pilves on PaaS, mis on välja töötatud uusimate tehnoloogiate abil, et pakkuda WordPressi, Magento, Joomla ja muude PHP-põhiste rakenduste jaoks hästitoimivat pilvemajutust.

Cloudways on laialt kasutatav hostimisplatvorm, mis pakub paljudele isikutele palju teenuseid. Nende klientide hulka kuuluvad loomeagentuurid, idufirmad, vabakutselised töötajad, ajaveebide pidajad ja ettevõtete omanikud.

Mitu pilvepakkujat

pilve hostimise pakkujad

Cloudways on ühe katuse alla viinud viis peamist pilvemajutusteenuse pakkujat. Pilveteede kasutajatel on võimalus valida parimate pakkujate hulgast, nautides samas hõlpsasti kasutatavat platvormi ja teenuseid, mis on loodud serverihalduse vähendamiseks kasutaja tasemel.

Cloudways pakub järgmiste pakkujate servereid:

 • DigitalOcean
 • Linode
 • Vultr
 • Google’i pilveplatvorm
 • Amazoni veebiteenused

Globaalsed andmekeskused

globaalsed andmekeskused

Cloudways abil saate valida 60+ andmekeskust kogu maailmas, mida pakuvad viis parimat pilveteenuse pakkujat. Need andmekeskused hõlmavad kõiki suuremaid piirkondi ja linnu, tagades maksimaalse katvuse kogu maailmas. Seega ei pea Cloudways’i pärast muretsema, et andmekeskus asub teie sihtturu lähedal.

Optimeeritud pinu

Pilveplatvormina õnnestus Cloudways, kuna tehnoloogia, millele see on üles ehitatud, suudab pakkuda suurepärase jõudlusega teenuseid, millel on mastaapsuse ja versiooniuuenduste omadused. Platvorm kasutab täiustatud vahemälumehhanismi jaoks mitmeid tööriistu, näiteks Nginx, Varnish pöördproksimiseks ja Redis andmebaasipäringute vahemällu salvestamiseks..

optimeeritud tehnikapakk

See toetab andmebaasi MySQL ja MariaDB ning käitab rakendusi uusimas PHP versioonis.

Cloudways CDN

Sisu edastamise võrk on elujõuline nende saitide jaoks, millel on vaatajaskond mitmes piirkonnas. See täiustab nii staatilise kui ka dünaamilise sisu edastamist. See on eelinstalleeritud Cloudways Platformile, mida saab aktiveerida vaid ühe klõpsuga.

pilveteede cdn

Tasuta SSL-sertifikaadid

Cloudways pakub Let’s Encrypt kaudu oma kasutajatele tasuta SSL-sertifikaati. SSL on oluline veebisaidi turvalisuse ja autentsuse tagamiseks erinevates veebibrauserites. See parandab ka teie saidi SEO paremusjärjestust.

Täpsemad funktsioonid

Cloudways on platvormina väga küps ja pöörab detailidele suurt tähelepanu. See on hästi varustatud funktsioonidega, mida nõuavad erinevad isiksused. Uurime sügavalt, et uurida esiletõstetud platvormi.

Mitu rakendust

serverirakendused

Cloudways ei piirdu kasutajad ainult ühe rakendusega: ühes serveris saab käivitada mitu rakendust, mis hõlmab erinevat tüüpi rakendusi. Näiteks saan ühte serverisse installida üheaegselt rakendused WordPress, Magento ja PHP.

Kloonimine

See funktsioon võimaldab kasutajal vaevata kloonida oma rakendused samale ja teisele serverile. Samuti võimaldab Cloudways oma kasutajal oma serverist täieliku klooni teha. Rakenduse / veebisaidi kloonimine sobib ideaalselt arendajatele, kes saavad teha mitu klooni ja neid vastavalt kliendi nõudmistele muuta.

Saidi migratsioon

Cloudways platvormi abil on migratsioon väga lihtne. Migratsioonipluginat saab kasutada mis tahes WordPressi saidi rändamiseks mis tahes asukohast Cloudways serverisse.

migratsiooniriistad

Lavastuskeskkond

Cloudways käivitas hiljuti oma täieliku lavastusfunktsiooni, mille kaudu saab faile ja andmebaase rakendusest edasi lükata ja tõmmata. See on suurepärane funktsioon, kuna see laseb kasutajal saidil mugavalt töötada, ilma kloonimata või kogu saiti arenduskeskkonnast rändamata.

pilveteede lavastus

See funktsioon on praeguseks endiselt beetaversioon ja seda on Cloudways Team ja tema kliendid põhjalikult testinud. Üleminek on ideaalne lahendus kõigile veebiarendajatele, et testida oma saidil uusi funktsioone ja valikuliselt koodi sisestada või tõmmata, ilma et see mõjutaks reaalajas saiti.

Lisaks sellele pakub Cloudways ka lavastaja URL-i veebisaidi testimiseks, mille saab arendusprotsessi lõppedes kloonida tootmisserverisse.

Jälgimine

Teie serveritarbimine on oluline, et mõista teie tarbimist igal ajahetkel. See võimaldab teil kulusid ja ressursse oma investeeringutasuvusega paremini kooskõlla viia. Cloudways on täielik jälgimismoodul, mis võimaldab teil statistikat reaalajas näha, samuti on integreeritud versioon New Relic.

Skaleeritavus

Sõltuvalt serverist saavad Cloudwaysi kasutajad oma servereid vertikaalselt peaaegu kohe laiendada. See ei vaja tugimeeskonna heakskiitu ja seda saab teha platvormi enda abil.

Plaanid ja hinnakujundus

Cloudways on paketid saadaval igat tüüpi klientidele. Cloudwaysi hostimispaketid on mõeldud blogijatele, vabakutselistele, suurte ja väikeste ettevõtete omanikele. Madalaim pakett, mis on DigitalOceani 1 GB server, algab 10 dollarist kuus, mis suudab hoida liiklust 30 000 pluss külastajaid. Muud paketid on erineva riistvara ja pakkujaga.

pilveteede hinnakujundusplaanid

Rakenduse utiliidid

Hallatud pilvemajutus teeb elu lihtsamaks ja seda teeb täpselt Cloudways. Paljusid keerulisi funktsioone saab hallata vaid ühe klõpsuga. Näiteks kui teil on vaja käivitada WordPressi sait koos WooCommercei võimalustega, võite lihtsalt valida rippmenüüst WordPressi koos WooCommercei eksemplariga ja sait käivitatakse automaatselt WooCommerce’iga. Mitte ainult et selle lakiseadistused konfigureeritakse vastavalt sellele.

Samamoodi saab WordPressi mitme saidi käivitada ka vaid ühe klõpsuga, mis käsitsi tehes võib algajatele pisut segadusse ajada.

Ööpäevaringne ekspertide tugi

Pilveteede kasutajad saavad vestelda 24 tundi ööpäevas, kasutades oma ekspertide tuge. Vähem pakiliste probleemide korral saab avada ka tugipileteid ning neil on ka organiseeritud teadmistebaasi tugi.

WP mootor – täielikult hallatav WordPressi hostimine

wp mootor

WP mootor on ettevõte, mis on tuntud jõudluse ja tipptasemel funktsioonide poolest. Nad on täielikult hallatav WordPressi hostingu pakkuja. Nad on hallatava WordPressi hostimise pioneerid ja on aja jooksul omandanud oma klientidena suuri nimesid nagu SoundCloud, WPBeginner ja WebDev Studios.

Pilve pakkujad

WP Engine kasutab Google Cloud Platformi ja Amazon Web Service’i servereid. Mõlemad on parimad hostingu pakkujad. WP Mootori kasutajad saavad valida serverid kahe pakkuja seast vastavalt nende vajadustele.

Mitu andmekeskust

WP mootoril on 18 andmekeskust ümber maailma. Sõltuvalt sihtturust; kasutajad saavad valida oma asukohale lähima andmekeskuse.

wp mootori andmekeskused

Täpsem stack

Nagu Cloudways, on ka WP Engine ehitatud tipptasemel tehnoloogiale. See annab oma serveritele energiatõhusate tööriistade, näiteks Nginx, Varnish ja Memcached abil. Kasutajad saavad kasutada oma eelistatud programmeerimiskeelt, näiteks PHP, Python ja Ruby.

Kasutajasõbralikud funktsioonid

Olles üks usaldusväärsetest hostingu pakkujatest, pakub WP Engine funktsioone, mis on vajalikud nii WordPressi saidi haldamiseks kui ka toimimiseks. Vaatame mõnda selle pakutavat funktsiooni.

Saidi migratsioon

Migreerimistööriist muudab WordPressi migratsiooni suvalisest hostist WP Engine’ile lihtsaks. Tööriist on platvormi sisse ehitatud. See käivitab kogu migratsiooni automatiseeritud.

Lavastuskohad

Lavastuse ja lavastuskoha vahel on erinevus. Oleme näinud, milline lavastus on Cloudways. WP Engine ei toeta lavastamist, see toetab lavastuskoha funktsiooni, mille saab arenduse lõppedes kloonida tootmisserverisse. Seda funktsiooni saab kasutada uute funktsioonide testimiseks ja hiljem saab seda tootmiskeskkonnas kohaldada.

Ekspertide tugi

WordPressi tugi

WP Engine pakub WordPressi osas suurepärast tuge. Pardal on eksperdid, kes saavad kaasa lüüa, kui kasutajal on mõni probleem tema serveris või WordPressi veebisaidil.

Haldatav turvalisus

wp mootori turvaelemendid

WP Engine väidab, et kaitseb teie saiti turvaaukude eest, tuvastades rünnakud eelnevalt. See kasutab teie saidi kaitsmiseks võimalike rünnakute eest aktiivset süsteemi ja pakub turvalisuse edasiseks tugevdamiseks palju turvafunktsioone.

Varundamine ja taastamine

Varundamine on vajalik kõigi WordPressi saitide jaoks ja WP Engine haldab neid teie eest. See hoiab teie väärtuslike failide andmebaasi ja meediumiteegi väljaspool asuvaid varukoopiaid, nii et andmete kadumise korral saab taastamise hõlpsalt teha. Samuti pakuvad nad viivitamatut taastumist, et minimeerida kliendi jaoks mingeid kahjusid.

Jälgimine

Serveri jälgimiseks kasutab WP Engine ka New Relic võimeid. Samuti kasutab ta analüütika jaoks Sparkit ja Qubole’i. See jälgib serveriressursside tarbimist, salvestust ja andmebaase. Nende meeskond lahendab ennetavalt kõik serveritega seotud probleemid, mille nende jälgimissüsteem tähistab.

Plaanid ja hinnakujundus

WP Engine pakub neli paketti erinevat tüüpi kasutajatele. Nende käivituspakett algab 28.00 dollarist, mis mahutab kuni 25 000 külastajat ja ribalaiusega 50 GB.

wp mootori hinnakujundusplaanid

Rakenduse utiliidid

rakendused ja tööriistad

Lisaks teie serveri haldamisele aitab WP Engine kasutajal oma WordPressi saiti optimeerida ja pakub selliseid funktsioone nagu lehe jõudlus, mis aitab teil oma WordPressi saidi toimivust parandada.

See tööriist on integreeritud armatuurlauale ja seda saab kasutada saidi toimivuse jälgimiseks ning annab väärtuslikku teavet. Veel üks lahe funktsioon on sisu toimivuse analüüs. See tööriist aitab kasutajal nende sisu mõista ja analüüsida ning teha kindlaks, kui hästi see erinevatel kanalitel töötab.

WordPressi tugi

Teame juba WordPressi asjatundlikku tuge, mida WP Engine oma kasutajatele pakub. Samuti pakub see oma platvormi kaudu reaalajas vestlust ja robotitoetust ning kliendid saavad kasutada ka oma veebisaidil olevaid KKK-sid.

Veel üks suurepärane asi, mida WP Engine pakub, on juurdepääs Genesis Frameworkile ja 35+ versiooniga premium, WordPress StudioPressi teemadele, mis on kõigi plaanidega kaasas.

Cloudways vs WP mootori võrdlus

PilvesWP mootor
Pilve pakkujadGCE, AWS, Linode, Vultr, DigitalOceanGCE, AWS
Andmekeskused60+18
HinnakujundusAlates 10 dollarit kuusAlates 28 dollarist kuus
ToetusLive-vestlus, teabebaas, pilet, CloudwaysBotLive chat, pilet
LavastusJahJah
RakendusedWordPress, Joomla, Magento, PHP, DrupalWordPress
OSLinuxLinux
Tasuta SSL-sertifikaatJahJah
CDNJahJah
Astus URLJahJah
KloonimineJahJah
Täielikult hallatav hostimineEiJah
WP ekspertide tugiEiJah
RänneJahJah
Saidi varundamineJahJah
Piiramatu arv rakendusiJahEi
PHP 7JahJah
IP-loendisse lisamineJahEi
JälgimineJahJah
Rohkem infot

{“@Context”: “http://schema.org”, “@type”: “Table”, “about”: “Cloudways Vs WP Engine”}

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map