Bluehost Inne rodzaje hostingu: VPS, Cloud, WooCommerce i WordPress Hosting

Okej, więc jaki rodzaj hostingu od Bluehost otrzymujesz na nowo utworzonej stronie internetowej, kiedy czegoś potrzebujesz nieco więcej chrząkania niż dzielony hosting?


Bluehost VPS, Cloud, Woocommerce i WordPress Hosting

Omówiłem już udostępnione plany hostingu Bluehost na poziomie podstawowym. Teraz przejdę do innych, bardziej zaawansowanych rodzajów usług hostingowych Bluehost, a mianowicie ich VPS, Cloud, WooCommerce & Hosting WordPress opcje.

 1. Bluehost VPS Hosting

Tutaj krótko omówię plany hostingowe VPS Bluehost.

 1. Bluehost Cloud Hosting

Tutaj dam ci krótki przegląd i przegląd planów hostingowych Bluehost’s Cloud.

 1. Bluehost WooCommerce Hosting

Tutaj krótko omówię plany hostingowe WooCommerce firmy Bluehost.

 1. Bluehost WordPress Hosting

Tutaj krótko omówię plany hostingowe VPS WordPress firmy Bluehost.

Tutaj porównam różne plany hostingowe Bluehost i to, w jaki sposób mogą pomóc Ci stworzyć twoją idealną stronę internetową. Zacznijmy od porównania usług hostingowych Bluehost („niepodzielonych”).

Bluehost VPS Hosting

Jeśli chcesz mieć bezpieczną i wydajniejszą stronę internetową, powinieneś to sprawdzić Hosting VPS od Bluehost. Ilekroć patrzysz na jakiś plan hostingowy, musisz szukać funkcji zawartych w tym planie.

bluehost vps hosting

Jeśli chodzi o wirtualne prywatne serwery, powinieneś wiedzieć, że będziesz w stanie mieć elastyczność i większą kontrolę nad swoją witryną. Zobaczmy różne pakiety oferowane przez Bluehost i jakie funkcje możesz cieszyć się dzięki tym planom hostingowym VPS.

Więc Bluehost ma cztery różne pakiety hostingowe VPS, w tym pakiet standardowy, ulepszony, premium i ostateczny. Powinieneś jednak wiedzieć, że wybór odpowiedniego planu faktycznie zależy od twoich potrzeb i wymagań.

Dzięki ulepszonemu pakietowi będziesz mógł mieć prędkość 2 rdzenie procesora wraz z 60 GB pamięci SAN i 4 GB pamięci RAM. Zapewniają wsparcie techniczne 24/7 we wszystkich swoich pakietach.

Dzięki ich hostingowi VPS będziesz mógł uzyskać ulepszony interfejs cPanel które pozwolą Ci zarządzać hostingiem VPS w najlepszy możliwy sposób.

Bluehost Cloud Hosting

Oto jeden z najbardziej pożądanych planów hostingowych Bluehost i nie ma wątpliwości, że jest to jedna z najlepszych usług hostingowych Bluehost.

hosting w chmurze bluehost

Jeśli chodzi o Hosting w chmurze Bluehost plany, twoje dane będą zabezpieczone nawet w przypadku wielu awarii technologii.

Nie zapominaj, że jeśli korzystasz z hostingu w chmurze, powinieneś wiedzieć, że nie zajmuje to więcej niż 3 sekundy, aby załadować dowolną stronę internetową. Z hostingiem w chmurze, buforowanie jest wyjątkowe, i z globalny CDN, zasoby twojego serwera są skoncentrowane na właściwym miejscu.

Dzięki pakietom hostingowym w chmurze Bluehost będziesz mógł uzyskać najlepsze plany dla swojej witryny. Mają trzy pakiety, w tym Starter, Performance i Business Pro. Oczywiście, jeśli szukasz hostingu w chmurze dla swojej firmy, powinieneś rozważyć ich Business Pro pakiet.

Jednak ich najpopularniejszym pakietem jest Pakiet wydajności w którym będziesz mógł czerpać korzyści z posiadania nieograniczonej liczby stron internetowych, z nie mierzona przestrzeń dyskowa i przepustowość.

Bluehost WooCommerce Hosting

Nazwa mówi wszystko. Jeśli chcesz stworzyć sklep e-commerce i szukasz opcji, która zapewni Ci wszystkie potrzebne rzeczy, powinieneś rozważyć Hosting WooCommerce od Bluehost.

bluehost hosting woocommerce

Jeśli prowadzisz działalność online, jest to idealny sposób na rozpoczęcie działalności. Dzięki temu planowi hostingowemu będziesz mógł wybrać jeden z trzech różnych planów hostingowych, w tym Starter, Plus i Business Pro.

Wybierając zarządzany hosting WordPress i WooCommerce, musisz mieć pewność bezpieczeństwa. Bluehost zapewnia wszelkie zabezpieczenia potrzebne do zarządzania sklepem internetowym.

Bluehost zapewnia pozytywny protokół SSL w swoim planie startowym z całodobową pomocą techniczną. Dzięki temu konkretnemu planowi otrzymasz 100 GB miejsca na stronie z nieograniczona przepustowość.

Jeśli założyłeś firmę internetową i szukasz konta Plus lub Business Pro, będziesz mógł ją otrzymać nieograniczona liczba zaparkowanych domen i poddomen.

Jednak wybór odpowiedniego pakietu hostingowego zawsze zależy od tego, czego szukasz. I zawsze powinieneś porównywać swoje opcje online, a także przejść szczegółowy proces badawczy.

Bluehost WordPress Hosting

Kto nie chce mieć planu hostingowego, który zapewni Ci wszystkie rzeczy, które będziesz musiał skonfigurować później? Z Hosting WordPress firmy Bluehost plan, Bluehost zapewni dobrze zoptymalizowaną instalację WordPress w Twojej domenie.

Hosting WordPress BlueHost

Zarządzany hosting WordPress od Bluehost sprawi, że wszystko stanie się dla ciebie proste, a także zapewni ci szybki, bezpieczny i niezawodny hosting.

W przypadku zarządzanego hostingu WordPress Bluehost ma cztery różne plany. Możesz wybierać spośród WP standard, WP Enhanced, WP Premium i WP Ultimate. Możesz porównać ich tabelę i wybrać tę, która odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom.

Jednak WP Standard jest ich najpopularniejszym planem, który możesz wybrać i ma ulepszone cPanel z zabezpieczeniami SiteLock CDN i SiteLock Pro.

Zintegrowali kilka potężnych narzędzi bezpieczeństwa do bezpieczeństwa witryny WordPress, a wraz z każdym pakietem będziesz mógł je otrzymać SiteLock Security i zaawansowane CDN. Ponadto nie musisz instalować WordPressa, a następnie optymalizować go na swojej stronie.

Dzięki temu pakietowi wystarczy zacząć korzystać z witryny. Ten plan jest odpowiedni dla wszystkich, którzy chcą zbudować swoją stronę internetową na WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map