Dobre, aký druh hostenia od spoločnosti Bluehost získate pre svoje novo vytvorené webové stránky, keď niečo potrebujete o niečo viac chrochtanie ako zdieľaný hosting?


Bluehost VPS, cloud, woocommerce a wordpress hosting

Tu som už pokrýval základné plány zdieľaného webhostingu spoločnosti Bluehost. Takže teraz pôjdem cez ďalšie, pokročilejšie typy hostingových služieb Bluehostingu, konkrétne ich VPS, Cloud, WooCommerce & Hosting na WordPress možnosti.

  1. Bluehost VPS Hosting

Tu poskytnem rýchly prehľad o hostingových plánoch spoločnosti Bluehost’s VPS.

  1. Cloudhosting v službe Bluehost

Tu poskytnem rýchly prehľad a prehľad hostingových plánov spoločnosti Bluehost’s Cloud.

  1. Bluehost WooCommerce Hosting

Tu poskytnem rýchly prehľad o hostingových plánoch spoločnosti Bluehost WooCommerce.

  1. Bluehost WordPress Hosting

Tu poskytnem rýchly prehľad o hostingových plánoch spoločnosti Bluehost VPS WordPress.

Tu porovnám rôzne plány hostenia Bluehostingu a ako vám môžu pomôcť pri vytváraní dokonalej webovej stránky. Začnime porovnávaním („nezdieľaných“) webhostingových služieb spoločnosti Bluehost.

Bluehost VPS Hosting

Ak chcete zabezpečenú a výkonnejšiu webovú stránku, mali by ste sa skontrolovať VPS hosting od Bluehost. Kedykoľvek sa pozriete na akýkoľvek hosting plánu, budete musieť hľadať funkcie zahrnuté v pláne.

hosting hostiteľa

Pokiaľ ide o virtuálne súkromné ​​servery, mali by ste vedieť, že budete mať flexibilitu a väčšiu kontrolu nad svojím webom. Pozrime sa na rôzne balíčky poskytované spoločnosťou Bluehost a aké funkcie si môžete vychutnať s týmito plánmi hostenia VPS.

Takže Bluehost má štyri rôzne VPS hosting balíčky vrátane štandardný, vylepšený, prémiový a konečný balík. Mali by ste však vedieť, že výber správneho plánu v skutočnosti závisí od potrieb a požiadaviek, ktoré máte.

Vďaka rozšírenému balíku budete mať rýchlosť 2 jadrá CPU spolu s 60 GB úložisko SAN a 4 GB pamäte RAM. Poskytujú 24/7 technickú podporu pre všetky svoje balíčky.

S ich hosting VPS, budete mať možnosť získať vylepšené rozhranie cPanel ktoré vám umožnia spravovať váš hosting VPS najlepším možným spôsobom.

Cloudhosting v službe Bluehost

Tu je jeden z najžiadanejších webhostingových plánov spoločnosti Bluehost a niet pochýb o tom, že je to jedna z najlepších hostingových služieb spoločnosti Bluehost.

cloudhosting

Pokiaľ ide o Cloudhostingový server Bluehost plány, vaše dáta budú zabezpečené aj pri viacerých zlyhaniach technológie.

Nezabudnite, že ak používate cloud hosting, mali by ste vedieť, že to nebude trvať dlhšie ako 3 sekundy na načítanie akejkoľvek webovej stránky. S cloudhostingom, ukladanie do pamäte cache je výnimočné, a pomocou globálne CDN, prostriedky servera sú zamerané na správne miesto.

S cloudhostingovými balíčkami Bluehost budete môcť získať najlepšie plány pre svoju webovú stránku. Majú tri balenia vrátane Štartér, výkon a Business Pro. Samozrejme, ak hľadáte cloudový webhosting pre svoju firmu, mali by ste zvážiť ich Business Pro balíček.

Ich najobľúbenejší balík je však Výkonový balík v ktorej budete môcť využívať výhody neobmedzeného počtu webových stránok nemeraný úložný priestor a šírka pásma.

Bluehost WooCommerce Hosting

Názov hovorí za všetko. Ak hľadáte vytvorenie elektronického obchodu a hľadáte možnosť, ktorá vám poskytne všetko, čo potrebujete, mali by ste zvážiť WooCommerce hosting od Bluehost.

hosting woocommerce spoločnosti Bluehost

Ak máte online obchod, je to perfektný spôsob, ako začať. S týmto hostingovým plánom si budete môcť vybrať z troch rôznych hostingových plánov vrátane Starter, Plus a Business Pro.

Pri výbere spravovaného hostenia WordPress a WooCommerce musíte mať istotu zabezpečenia. Bluehost poskytuje všetku bezpečnosť, ktorú potrebujete na správu svojho internetového obchodu.

Bluehost poskytuje pozitívny SSL vo svojom Starterovom pláne s 24/7 technickou podporou. S týmto konkrétnym plánom získate 100 GB webového priestoru s neobmedzená šírka pásma.

Ak ste založili online obchod a hľadáte účet Plus alebo Business Pro, budete mať možnosť získať ho neobmedzené parkované domény a subdomény.

Výber správneho hostingového balíka však vždy závisí od toho, čo hľadáte. A vždy by ste mali svoje možnosti porovnať online a mali by ste tiež prejsť podrobným výskumným procesom.

Bluehost WordPress Hosting

Kto nechce mať hostingový plán, ktorý vám poskytne všetky veci, ktoré budete musieť neskôr vytvoriť? s Hosting spoločnosti WordPress od spoločnosti Bluehost plán, Bluehost vám poskytne dobre optimalizovanú inštaláciu WordPress vo vašej doméne.

hosťovanie

Spravovaný hosting WordPress od Bluehost urobí všetko pre vás jednoduchým a poskytne vám rýchly, bezpečný a spoľahlivý webhosting.

Pre riadený hosting WordPress má Bluehost štyri rôzne plány. Môžete si vybrať Štandard WP, ​​vylepšený WP, WP Premium a WP Ultimate. Môžete porovnať ich graf a vybrať ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám.

WP Standard je však ich najobľúbenejší plán, ktorý si môžete vybrať, a má vylepšený cPanel so zabezpečením SiteLock CDN a SiteLock Pro.

Integrovali niekoľko výkonných bezpečnostných nástrojov na zabezpečenie webu WordPress a s každým balíkom budete môcť prijímať SiteLock Security a pokročilé CDN. Navyše nemusíte inštalovať WordPress a potom ho optimalizovať na svojich stránkach.

S týmto balíkom musíte začať s webom. Tento plán je vhodný pre všetkých, ktorí chcú stavať svoje webové stránky na WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me