Bluehost Iné typy webhostingu: VPS, Cloud, WooCommerce a WordPress Hosting

Dobre, aký druh hostenia od spoločnosti Bluehost získate pre svoje novo vytvorené webové stránky, keď niečo potrebujete o niečo viac chrochtanie ako zdieľaný hosting?


Bluehost VPS, cloud, woocommerce a wordpress hosting

Tu som už pokrýval základné plány zdieľaného webhostingu spoločnosti Bluehost. Takže teraz pôjdem cez ďalšie, pokročilejšie typy hostingových služieb Bluehostingu, konkrétne ich VPS, Cloud, WooCommerce & Hosting na WordPress možnosti.

 1. Bluehost VPS Hosting

Tu poskytnem rýchly prehľad o hostingových plánoch spoločnosti Bluehost’s VPS.

 1. Cloudhosting v službe Bluehost

Tu poskytnem rýchly prehľad a prehľad hostingových plánov spoločnosti Bluehost’s Cloud.

 1. Bluehost WooCommerce Hosting

Tu poskytnem rýchly prehľad o hostingových plánoch spoločnosti Bluehost WooCommerce.

 1. Bluehost WordPress Hosting

Tu poskytnem rýchly prehľad o hostingových plánoch spoločnosti Bluehost VPS WordPress.

Tu porovnám rôzne plány hostenia Bluehostingu a ako vám môžu pomôcť pri vytváraní dokonalej webovej stránky. Začnime porovnávaním („nezdieľaných“) webhostingových služieb spoločnosti Bluehost.

Bluehost VPS Hosting

Ak chcete zabezpečenú a výkonnejšiu webovú stránku, mali by ste sa skontrolovať VPS hosting od Bluehost. Kedykoľvek sa pozriete na akýkoľvek hosting plánu, budete musieť hľadať funkcie zahrnuté v pláne.

hosting hostiteľa

Pokiaľ ide o virtuálne súkromné ​​servery, mali by ste vedieť, že budete mať flexibilitu a väčšiu kontrolu nad svojím webom. Pozrime sa na rôzne balíčky poskytované spoločnosťou Bluehost a aké funkcie si môžete vychutnať s týmito plánmi hostenia VPS.

Takže Bluehost má štyri rôzne VPS hosting balíčky vrátane štandardný, vylepšený, prémiový a konečný balík. Mali by ste však vedieť, že výber správneho plánu v skutočnosti závisí od potrieb a požiadaviek, ktoré máte.

Vďaka rozšírenému balíku budete mať rýchlosť 2 jadrá CPU spolu s 60 GB úložisko SAN a 4 GB pamäte RAM. Poskytujú 24/7 technickú podporu pre všetky svoje balíčky.

S ich hosting VPS, budete mať možnosť získať vylepšené rozhranie cPanel ktoré vám umožnia spravovať váš hosting VPS najlepším možným spôsobom.

Cloudhosting v službe Bluehost

Tu je jeden z najžiadanejších webhostingových plánov spoločnosti Bluehost a niet pochýb o tom, že je to jedna z najlepších hostingových služieb spoločnosti Bluehost.

cloudhosting

Pokiaľ ide o Cloudhostingový server Bluehost plány, vaše dáta budú zabezpečené aj pri viacerých zlyhaniach technológie.

Nezabudnite, že ak používate cloud hosting, mali by ste vedieť, že to nebude trvať dlhšie ako 3 sekundy na načítanie akejkoľvek webovej stránky. S cloudhostingom, ukladanie do pamäte cache je výnimočné, a pomocou globálne CDN, prostriedky servera sú zamerané na správne miesto.

S cloudhostingovými balíčkami Bluehost budete môcť získať najlepšie plány pre svoju webovú stránku. Majú tri balenia vrátane Štartér, výkon a Business Pro. Samozrejme, ak hľadáte cloudový webhosting pre svoju firmu, mali by ste zvážiť ich Business Pro balíček.

Ich najobľúbenejší balík je však Výkonový balík v ktorej budete môcť využívať výhody neobmedzeného počtu webových stránok nemeraný úložný priestor a šírka pásma.

Bluehost WooCommerce Hosting

Názov hovorí za všetko. Ak hľadáte vytvorenie elektronického obchodu a hľadáte možnosť, ktorá vám poskytne všetko, čo potrebujete, mali by ste zvážiť WooCommerce hosting od Bluehost.

hosting woocommerce spoločnosti Bluehost

Ak máte online obchod, je to perfektný spôsob, ako začať. S týmto hostingovým plánom si budete môcť vybrať z troch rôznych hostingových plánov vrátane Starter, Plus a Business Pro.

Pri výbere spravovaného hostenia WordPress a WooCommerce musíte mať istotu zabezpečenia. Bluehost poskytuje všetku bezpečnosť, ktorú potrebujete na správu svojho internetového obchodu.

Bluehost poskytuje pozitívny SSL vo svojom Starterovom pláne s 24/7 technickou podporou. S týmto konkrétnym plánom získate 100 GB webového priestoru s neobmedzená šírka pásma.

Ak ste založili online obchod a hľadáte účet Plus alebo Business Pro, budete mať možnosť získať ho neobmedzené parkované domény a subdomény.

Výber správneho hostingového balíka však vždy závisí od toho, čo hľadáte. A vždy by ste mali svoje možnosti porovnať online a mali by ste tiež prejsť podrobným výskumným procesom.

Bluehost WordPress Hosting

Kto nechce mať hostingový plán, ktorý vám poskytne všetky veci, ktoré budete musieť neskôr vytvoriť? s Hosting spoločnosti WordPress od spoločnosti Bluehost plán, Bluehost vám poskytne dobre optimalizovanú inštaláciu WordPress vo vašej doméne.

hosťovanie

Spravovaný hosting WordPress od Bluehost urobí všetko pre vás jednoduchým a poskytne vám rýchly, bezpečný a spoľahlivý webhosting.

Pre riadený hosting WordPress má Bluehost štyri rôzne plány. Môžete si vybrať Štandard WP, ​​vylepšený WP, WP Premium a WP Ultimate. Môžete porovnať ich graf a vybrať ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám.

WP Standard je však ich najobľúbenejší plán, ktorý si môžete vybrať, a má vylepšený cPanel so zabezpečením SiteLock CDN a SiteLock Pro.

Integrovali niekoľko výkonných bezpečnostných nástrojov na zabezpečenie webu WordPress a s každým balíkom budete môcť prijímať SiteLock Security a pokročilé CDN. Navyše nemusíte inštalovať WordPress a potom ho optimalizovať na svojich stránkach.

S týmto balíkom musíte začať s webom. Tento plán je vhodný pre všetkých, ktorí chcú stavať svoje webové stránky na WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map