Bluehost Další typy webhostingů: VPS, Cloud, WooCommerce a WordPress Hosting

Dobře, takže s jakým druhem hostování od společnosti Bluehost získáte nově vytvořený web, když něco potřebujete o něco víc než společný hosting?


bluehost vps, cloud, woocommerce a wordpress hosting

Už jsem zde popsal Bluehost vstupní plány společného webhostingu. Teď se chystám projít dalšími, pokročilejšími druhy hostingových služeb Bluehostingu, jmenovitě jejich VPS, Cloud, WooCommerce & Hosting WordPress možnosti.

 1. Bluehost VPS Hosting

Zde uvedu rychlý přehled hostingových plánů společnosti Bluehost’s VPS.

 1. Bluehost Cloud Hosting

Zde uvedu rychlý přehled a přehled hostingových plánů společnosti Bluehost’s Cloud.

 1. Bluehost WooCommerce Hosting

Zde uvedu rychlý přehled hostingových plánů Bluehost’s WooCommerce.

 1. Bluehost WordPress Hosting

Zde uvedu rychlý přehled hostingových plánů BlueSp VPS WordPress.

Zde porovnám různé plány hostování Bluehostingu a jak vám mohou pomoci vytvořit váš dokonalý web. Začněme s porovnáním („nesdílených“) webhostingových služeb Bluehost.

Bluehost VPS Hosting

Pokud chcete zabezpečený a výkonnější web, měli byste se podívat VPS hosting od Bluehost. Kdykoli se díváte na jakýkoli plán hostování, budete muset hledat funkce obsažené v plánu.

hosting hostitele Bluehost VPS

Pokud jde o virtuální soukromé servery, měli byste vědět, že budete mít flexibilitu a větší kontrolu nad svým webem. Podívejme se na různé balíčky poskytované společností Bluehost a jaké funkce si můžete vychutnat s těmito hostitelskými plány VPS.

Bluehost má tedy čtyři různé VPS hosting balíčky včetně standardní, vylepšený, prémiový a konečný balíček. Měli byste však vědět, že výběr správného plánu ve skutečnosti závisí na potřebách a požadavcích, které máte.

Díky vylepšenému balíčku budete mít rychlost 2 jádra CPU spolu s 60 GB úložiště SAN a 4 GB RAM. Poskytují nepřetržitou technickou podporu všech svých balíčků.

S jejich hosting VPS, budete mít možnost získat vylepšené rozhraní cPanel to vám umožní spravovat váš VPS hosting nejlepším možným způsobem.

Bluehost Cloud Hosting

Zde je jeden z nejžádanějších webhostingových plánů Bluehost a není pochyb o tom, že se jedná o jednu z nejlepších hostingových služeb Bluehostingu.

cloudhosting cloudhostingu

Pokud jde o Cloudhostingový server Bluehost plány, vaše data budou zabezpečena i při více technologických poruchách.

Nezapomeňte, pokud používáte cloud hosting, pak byste měli vědět, že to netrvá déle než 3 sekundy pro načtení jakékoli webové stránky. S cloudovým hostingem, ukládání do mezipaměti je výjimečné, as pomocí globální CDN, zdroje vašeho serveru jsou zaměřeny na správné místo.

S cloudhostingovými balíčky Bluehost budete moci získat nejlepší plány pro svůj web. Mají tři balíčky včetně Starter, Performance a Business Pro. Samozřejmě, pokud hledáte cloudový web hosting pro vaši firmu, pak byste měli zvážit jejich Business Pro balík.

Jejich nejoblíbenějším balíčkem je však Výkonnostní balíček ve kterém si budete moci užívat výhod plynoucích z neomezeného počtu webových stránek neměřený úložný prostor a šířka pásma.

Bluehost WooCommerce Hosting

Název říká vše. Pokud hledáte obchod s elektronickým obchodem a hledáte možnost, která vám poskytne vše, co potřebujete, měli byste zvážit WooCommerce hosting od Bluehost.

hostování woocommerce Bluehostingu

Pokud máte online podnikání, je to skvělý způsob, jak začít. S tímto hostingovým plánem si budete moci vybrat ze tří různých hostingových plánů včetně Starter, Plus a Business Pro.

Když vyberete spravovaný hosting WordPress a WooCommerce, musíte si být jisti bezpečností. A Bluehost poskytuje veškeré zabezpečení, které potřebujete pro správu vašeho internetového obchodu.

Bluehost poskytuje pozitivní SSL ve svém Starterově plánu s nepřetržitou technickou podporou. S tímto konkrétním plánem dostanete 100GB webový prostor s neomezená šířka pásma.

Pokud jste založili online obchod a hledáte účet Plus nebo Business Pro, budete moci dostávat neomezené parkované domény a subdomény.

Výběr správného hostitelského balíčku však vždy závisí na tom, co hledáte. A vždy byste měli porovnat své možnosti online a měli byste také projít podrobným výzkumným procesem.

Bluehost WordPress Hosting

Kdo nechce mít hostingový plán, který vám poskytne všechny věci, které budete muset nastavit později? S Bluehostův hosting WordPress plán, Bluehost vám poskytne dobře optimalizovanou instalaci WordPress ve vaší doméně.

bluehost wordpress hosting

Spravovaný hosting WordPress od společnosti Bluehost vám vše zjednoduší a poskytne vám rychlý, bezpečný a spolehlivý webhosting.

Pro spravovaný hosting WordPress má Bluehost čtyři různé plány. Můžete si vybrat WP standard, WP Enhanced, WP Premium a WP Ultimate. Můžete porovnat jejich graf a vybrat ten, který vyhovuje vašim potřebám a požadavkům.

Nicméně, WP Standard je jejich nejoblíbenější plán, který si můžete vybrat, a má vylepšený cPanel se zabezpečením SiteLock CDN a SiteLock Pro.

Integrovali některé výkonné bezpečnostní nástroje pro zabezpečení webu WordPress a u každého balíčku budete moci přijímat SiteLock Security a pokročilé CDN. Navíc nemusíte instalovat WordPress a poté jej optimalizovat na svém webu.

S tímto balíčkem musíte začít s webem. Tento plán je vhodný pro všechny, kdo chtějí stavět své webové stránky na WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map