A2 majutuse ülevaade

Ideaalse veebimajutusettevõtte leidmine on keeruline, kuna valida saab nii paljude võimalike võimaluste hulgast. Üks parimatest radaritele mõeldud veebimajutusettevõtetest, mille kasutamist peaksite kaaluma, on A2-hostimine.


Näib, nagu iga kord, kui arvame, et teame täna turul olevat 5 parimat, ilmub uus, pakkudes suuremaid ja paremaid funktsioonikomplekte, millel on kiirem kiirus kui kõigil muudel hostimislahendustel. Ma võin teile seda öelda üks parimaid veebimajutusteenuste pakkujaid turul on A2 Hosting.

Ja ma ei ütle seda üksi.

a2 hostimise ülevaated twitterisHead ja halvad hinnangud Twitteris

Siin selles A2 majutuse ülevaade, Vaatan lähemalt ja uurin, mida see ainulaadne, iseseisvalt omatav ja hallatav veebimajutusteenuse pakkuja pakub sellistele veebisaitide omanikele nagu teie ise, et saaksite otsustada, kas need vastavad teie vajadustele või mitte..

Kui annate mulle 10 minutit oma ajast, siis annan teile kogu A2-hostimise kohta vajalikku teavet ja vastan küsimustele nagu.

 • Milliseid funktsioone A2 Hosting oma klientidele pakub?
 • Kuidas mõõdetakse A2 Hostingi kiirust ja jõudlust??
 • Millised on erinevad plaanid??
 • Kas nad aitavad minu veebisaiti rännata??
 • Kui palju maksab A2 majutamine?
 • Millist majutust pakub A2 veebisaitide omanikele?
 • Mis nende serverites nii head on??
 • Kas nende Turbo-serverid laadivad lehed tõesti 20x kiiremini??

Kui olete selle A2-hostingu ülevaate lugemise lõpetanud, saate kindlasti öelda, kas see on teie vajadustele sobiv veebimajutusteenus..

Kasutage seda eksklusiivset sooduskoodi: veebistamine51 ja saada 51% soodsamalt kõik veebimajutusplaanid

Contents

Mida sellest arvustusest õpid

 1. Hosting lahendused & Funktsioonid

Siinkohal selgitan, mida erinevad nad klientidele pakuvad ja millised on nende peamised erinevused.

Arutlen ka üksikasjalikult igaüks neist .

 1. Plusside ja miinuste loetelu

Siin vaatlen lähemalt mõlemat (või hüppan otse või).

 1. Jagatud plaanid & hinnad

Siin ma üksikasjalikult iga ja milliseid funktsioone saate iga.

 1. Kas ma soovitan A2Hostingut?

Siin ma ütlen teile või kui ma arvan, et teil oleks parem kasutada konkurenti.

2001. aastal asutatud A2 Hosting on iseseisev hosting ettevõte. See tähendab, et nad ei kuulu tuntud veebimajutajate suurde konglomeraati nimega Endurance International Group (EIG)..

Mis siis, kui te ei teadnud, pole parima mainega. Mõni hostimisteenuse pakkuja, näiteks HostGator ja Bluehost, kuulub EIG-ile ja võib kliendid just selle asjaolu tõttu kaotada.

Aga mitte A2 hostimine. Nad on iseseisvalt omandis ja teevad seda suurepäraselt.

Kui hästi, hästi, see on teie enda otsustada.

A2 majutamine on pinnapealne suurepärane veebimajutusvõimalus, hoolimata sellest, et ei tea ühtegi detaili, kuna see sobib igas suuruses ja tüüpi veebisaidi omanikele.

Ükskõik, kas olete uus veebisait, millel on mõnesaja kordumatu külastajaga kuu, või väljakujunenud veebisait, kus päevas on tuhandeid kordumatuid külastajaid, on teie jaoks olemas hostimislahendus.

Veebimajutuslahendused

Siin on erinevad hostimislahendused, mida A2 Hosting veebisaitide omanikele pakub.

Virtuaalserver

Kui tegemist on jagatud hostingu paketid, neil on kolm selget plaani – .

Mõlemad pakuvad piiramatut salvestusruumi, ülekandeid ja eksklusiivset cPaneli kõigi teie konto andmete ja veebisaidi funktsioonide juhtimiseks.

Samuti annavad veebisaitide omanikud tasuta SSL-sertifikaadid ja tasuta SSD-d. Lisaks saate hõlpsalt integreerida ostukorvirakendusi ja muuta oma veebisaidi e-poe poodiks.

A2 hostimine - virtuaalserveri hinnaplaanid

Kõik need plaanid sobivad hästi WordPressi, Joomla ja Drupaliga. Oluline on meeles pidada, et Selle ülevaate keskmes on jagatud hostimiskavad.

Edasimüüja majutamine

Edasimüüja hostimine võimaldab veebisaitide omanikel kasutada eraldatud kõvakettaruumi ja ribalaiust veebisaitide majutamiseks kolmandate osapoolte nimel.

Lühidalt, ostate ühes A2 edasimüüja hostimiskavas pakutavaid hostimisteenuseid ja müüte need siis teistele võimaluse korral kasumi teenimiseks. 30–200 GB mälumahuga A2 Hostingil on saadaval lai valik edasimüüjate hostimisvõimalusi.

Edasimüüja hostimiskavade hinnad ulatuvad 13,19 dollarist kuus kuni 40,91 dollarini kuus.

VPS-i hostimine

A2 Hostingiga saate valida haldamata või hallatav VPS-i hostimine neile, kes soovivad oma veebisaidi üle suuremat kontrolli ja kasutajasõbralikumat õhkkonda.

Ehkki tehniliselt on see endiselt jagatud keskkond, on VPS-i majutamisel vähem töökoormust, kuna serveri kohta on vähem kasutajaid. Lisaks on välistatud võimalus, et teised teie saiti krahhivad, kuna kõigil on oma serveriserva viil.

Neil on 3 VPS-i hostimiskava, mis ulatuvad 5 dollarist kuus kuni 32,99 dollarini kuus. Lisaks pakuvad nad võimsamaid hallatud VPS-i hostimislahendusi alates 32,99 dollarist kuus ja ülempiirist alates 65,99 dollarist kuus.

Pilvemajutus

Kui arvate, et teie veebisaidi maht lühikese aja jooksul märkimisväärselt suureneb, kaaluge Pilvemajutus valik.

Kujundage oma pilv lihtsalt vajalike funktsioonide ja ressurssidega, et see teie vajadustele vastaks, ja muutke oma veebisaidi kasvades suurust. Lõpuks maksate ainult selle eest, mida kasutate, kui valite nende pilvemajutuse.

Pilvemajutuse hinnad ulatuvad 15 dollarist kuus kuni 25 dollarini kuus sõltuvalt teie individuaalsetest vajadustest.

Privaatserveri hostimine

Arendajate või süsteemiadministraatorite jaoks, kellele on käsurida mugav arendada, on A2 Hosting haldamata spetsiaalne serverimajutus võimalusi.

Hiiglaslike veebisaitide jaoks, mis vajavad palju ressursse, kuid ei soovi tegeleda hostiga seotud probleemidega, pakub A2 Hosting ulatuslikke hallatavate spetsiaalsete serverite hostimise võimalusi.

Alates 9,31 dollarist kuus kuni 141,09 dollarini kuus saate valida hallamata või hallatava spetsiaalse serveri hostimise lahenduse, sõltuvalt teie veebisaidi omaniku tüübist.

Kasutage seda eksklusiivset sooduskoodi: veebistamine51 ja saada 51% soodsamalt kõik plaanid

Põhijooned

A2 Hosting jagatud hostimisplaanid pakuvad veebisaitide omanikele a tonni funktsioone. Heidame lühikese pilgu kõigele, mida võite oodata, kui lähete koos mõne nende taskukohase jagatud hostimise plaaniga.

 • Piiramatu ribalaius. Edastage nii palju andmeid mujalt oma värskelt hostitavale veebisaidile, seda kõike tasuta. Lisaks saate abi nende ekspertide tugirühmadelt, kes rändavad teie veebisaidile.
 • Saidi tasuta migratsioon. Nad kolivad teie saidi teisest hostimisteenusest tasuta üleviimiseks – kui teie sait kasutab cPaneli (mida teeb enamik veebimajutusettevõtteid).
 • Kiirused kuni 20x kiiremad kui konkurentidel. Turbo serverid, mis tarnivad veebisaite 20x kiiremini & A2 saidi kiirendi ühe klõpsuga vahemälu. ()
 • Installib ühe klõpsuga WordPress. Installige WordPress hõlpsalt ja alustage kohe. Pluss WordPress on kiiruse ja turvalisuse jaoks eelkonfigureeritud
 • “Püsiv turvalisus”. Nautige tasuta HackScani kaitset, nii et teie sait ei satuks häkkerite ohutusele, KernelCare taaskäivita tuuma värskendustele, kahekordsele tulemüürile, viirusekontrollile, julma jõu kaitsele ja muule saidi turvalisuse tagamiseks.
 • Garanteeritud tööaeg. Need tagavad 99,99% tööaja.
 • WP-CLI (WordPressi käsurealiides). Kui vajate, võite lasta WP-CLI eelinstallida.
 • Tasuta Cloudfare CDN. Kogu maailmas asuvad serverid määravad teie veebisaidi külastajatele jõudmiseks kiireima marsruudi.
 • Ööpäevaringne tugi. Saate abi 24/7/365 otsevestluse, pileti, e-posti või telefoni teel.

Kuid see pole veel kõik. Tegelikult on A2-l 5 erinevat funktsiooni, mis neile meeldib, et kõik huvitatud kliendid saaksid enne lõpliku ostuotsuse tegemist teada:

 1. Arendajasõbralik hostimine
 2. Domeeni registreerimine
 3. Domeeni ülekandmine
 4. SSL-sertifikaadid
 5. Kiire & Turbo serverite kiire hostimine

Arendajasõbralik hostimine

A2 Hosting - arendajasõbralik tarkvara

A2 on pühendunud klientidele kõige uuema arendustarkvara pakkumisele. Mõned tähelepanuväärsemad on:

 • Ühilduvus PHP-ga
 • PHPNG, mis on viimaste PHP versioonide alus, PHP 7.x (mis annab veebisaitidele kahel korral PHP 5.6 kiiruse)
 • Python 2.6, 2.7 või 3.2 – kõige populaarsem, kõrgetasemeline ja üldotstarbeline programmeerimiskeel
 • Apache 2.2, mis on maailmas kõige laialdasemalt kasutatav veebiserveri tarkvara
 • FTP, et saaksite faile hõlpsalt arvuti ja serveri vahel üle kanda
 • Ja veel nii palju …

Domeeni registreerimine ja ülekandmine

A2 majutamine - gTLD-d, domeeni ülekandmine või registreerimine

Registreeri uus domeen või kandke olemasolev üle, kui otsustate nendega minna. Tegelikult on teil juurdepääs kõige populaarsematele üldistele tippdomeenidele (gTLD-dele). Sisestage lihtsalt oma eelistatud domeeninimi ja registreerige see enda omaks.

A2 hostimine - riigipõhised TLD-d, domeeni ülekandmine või registreerimine

Lisaks, kui teie veebisait sihib konkreetset geograafilist asukohta, näiteks konkreetset riiki, haarake riigipõhine tippdomeen samuti.

Saidikülastajad usaldavad riigipõhiseid TLD-sid, eriti kui on tegemist veebiostudega. Suurendage oma mainet, looge usaldus ja toetage oma rahvusvahelist kaubamärki, rakendades riigipõhist tippdomeeni.

Siin on veel mõned funktsioonid, mida võite oodata oma domeeni registreerimisel A2-ga:

 • Kohandage, kuidas teie domeeni teave kuvatakse otsingutes „Whois”
 • Võta vastu tasuta DNS-i haldus ja jälgige, et saidi kiirus tõuseb tänu vähenenud latentsusele
 • Kaitske oma isiklikku teavet ID-kaitsevaliku abil
 • Domeeni kaaperdamise või konto volitamata ülekandmise ärahoidmine
 • Tugimeeskonna juurde pääsege mis tahes kellaajal ja igal päeval

SSL-sertifikaadid

A2 Hostingiga saab valida mitme SSL-sertifikaadi valiku vahel, mis on tore vaheldus mõne muu hostiteenuse pakkuja suhtes, kes pakuvad ainult ühte või kahte.

Saidi kaitsmine on eriti oluline, kui kogute saidi külastajatelt mis tahes tüüpi makseid.

Lõppude lõpuks usaldavad kliendid teie isikliku ja finantsteabe teile, kui nad ostavad teie e-poest. Kui see teave satub valedesse kätesse, leiate end kindlasti paljudest raskustest.

 • Krüptime. Tasuta SSL-lahendus, mis pakub saidi paremat turvalisust. Lisaks kindlustab see ühenduse teie serveriga, mida avalikkus ei näe.
 • Ühe saidi SSL. Kvaliteetsed ühe klõpsuga ühe saidi SSL-võimalused on saadaval alates 49,95 dollarist aastas. Kuna kaitseks on tasuta SSL, pakub ühe saidi SSL ka 256-bitist krüptimist, ametlikku saidi pitserit ja kinnitatud domeeni olekut.
 • Metamärk SSL. See SSL-sertifikaat kehtib piiramatu arvu alamdomeenide jaoks, kõik ühe madala hinnaga. Metamärgi SSL-sertifikaadid algavad 149,95 dollarist aastas.
 • Täpsem SSL. Sellel täiustatud SSL-sertifikaadil on erakordne valik organisatsiooni autentseid ja laiendatud valideerimise SSL-sertifikaate.

SwiftServers & Turbo hostimine

A2 Hosting’i eksklusiivne platvorm SwiftServer pakub kasutajatele ülim saidi jõudlus ja kiirus. Tegelikult on need eelised, mida saate, valides A2 Hosting ja nende platvormi SwiftServer:

 • Suurem ressursside eraldamine konto kohta
 • Vähem kliente igas jagatud serveris
 • Kiirem hostimise jõudlus võrreldes Apachega

Lisaks on kahel kolmest jagatud hostimiskavast kaks eksklusiivset juurdepääsu nendele A2 optimeeritud saidikiirendi, koos ühe klõpsuga vahemällu seadistamisega.

A2 optimeeritud saidikiirendi

Puhverduslahendused pole midagi, mida paljud jagatud hostimisplaanid pakuvad, kuid A2-hostimisega saate selle kätte enamiku jagatud hostimiskavade korral.

Siin on saadaval vahemälulahendused, mida saate valida, otse oma cPanelist:

 • Turbo vahemälu. Turbo vahemälu salvestab kogu teie veebisaidi HTML-i sisu ja teenindatakse ilma PHP-skripte käivitamata.
 • OpCache / APC. Selle erakordse funktsiooni abil saate PHP reageerimise aja lühendada pooleks.
 • Memcached. Suurendage MySQL-i andmebaaside kiirust, hoides olulisi andmeid kiiremini otsimiseks mälus.

SwiftServer Hostingiga saate ka tasuta SSD-sid. Kuna üks esimesi hostiettevõtteid, mis pakkus aegunud kõvakettadraivide (HDD) asemel SSD-sid, kogesid veebisaitide omanikud lehe laadimise kiirust, kuna SSD-d kõrvaldavad liikuvad osad ja suurendavad selle tulemusel lugemis- ja kirjutamisaega..

Sest A2 Hosting on nii enesekindel teie veebisait töötab kuni 300x kiiremini kui standardsed virtuaalserveriettevõtted, kes kasutavad oma SSD-sid, annavad nad kõigile kasutajatele ühe tasuta.

SwiftServers vs Turbo Hosting – mis vahet seal on??

Kõiki A2 plaane toetab nende SwiftServeri serveritaristu, kuid nende Turbo plaan sisaldab täiendavaid kiirustehnoloogiaid ja lubab kuni 20x kiiremat veebisaitide laadimist.

a2 hostimise turbo

Pikk lugu lühike. Nende Turbo veebimajutus serverid käituvad peaaegu identselt Swift veebimajutus serveritega, kuid pakuvad täiendavat kiirust!

Turbo serverid pakuvad sisseehitatud Apache-asendajat, mis laadib tavalise hostimisega võrreldes kuni 20 korda kiiremini lehti. Mis muudab nende Turbo serverid eriti kiireks?

 • Vähem kasutajaid serveri kohta
 • A2 optimeeritud – powered by APC / OPcache & Turbo vahemälu
 • Kasutab vähem protsessorit ja mälu kui Apache
 • Hooldab ühendusi kiiremini ja tõhusamalt
 • Pakub paremat stabiilsust

Kasutage seda eksklusiivset sooduskoodi: veebistamine51 ja saada 51% soodsamalt kõik plaanid

A2 hostimise plussid ja miinused

Nagu kõigi hostiteenuse pakkujate puhul, on enne lõpliku otsuse tegemist plusse ja miinuseid, millega tuleb arvestada. Kuna A2-hostimine on peamiselt jagatud hostimise lahendus, on sellel tänapäeval turul olevate hallatavate veebisaidimajutuse pakkujatega kõrvutamisel mõned kindlad puudused..

Plussid

A2-hostimises on kindel funktsioonide komplekt, millega saab enamiku inimeste jaoks tööd korda saata. Vaatame ja vaatame, mida ma mõtlen.

Saidi kiirus

A2 Hosting rõhutab tõsiasja, et üks nende prioriteetidest number üks on saidi kiirus ja jõudlus, sõltumata sellest, millise hostikavaga kaasa lähete.

Koos ülikiirete serveritega saate ka Memcachedi, Turbo Cache’i ja OpCache / APC ressursse, mis on teie hostikontole hõlpsasti lubatud.

Lisaks sellele on teil juurdepääs rohkematele ressurssidele vähem serveritüvega, parema jõudlusega Apache’i serveritega, vähem servereid serveri kohta vaatamata sellele, et tegemist on jagatud hostimisplaaniga, tasuta Railguni optimeerija kuni 143% kiiremad HTML-i laadimisajad, ja tasuta SSD-d.

Lisaks saate tellida A2 Hosting’i eksklusiivse teenuse Performance Plus ja saate oma kontole lisada täiendavat GB RAM-i, kui teie saidi liiklus kasvab tohutult.

Mitu andmekeskust

Üks peamisi põhjuseid, miks nad nii kiiret reageerimisaega täidavad, on see, et neil on üle maailma kolm andmekeskust, et saada teie veebisisu saidi külastajatele nii kiiresti kui võimalik.

 • USA – Michigan
 • Euroopa – Amsterdam
 • Aasia – Singapur

Lisaks on kõigil klientidel tasuta Cloudfare CDN mis valib kiireima marsruudi teie saidi külastajani.

See tähendab veebisaidi andmete kiiremat allalaadimist, sisu kiiremat kohaletoimetamist ja lehe kiiremat laadimist. Kõik see kokku võrdub õnnelikumate saidikülastajatega, kes tulevad ikka ja jälle tagasi.

Uptime garantii

Nagu enamiku hostimisteenuste pakkujate puhul, tagab ka A2-hostimine, et teie sait ei krahhi 99,99% ajast, olenemata asjaoludest. See kehtib isegi nende kohta, kellel on jagatud hostingu plaan.

Üks hirm, mida inimesed jagatud hostimisse investeerivad, on asjaolu, et teised serveri ressursse “jagavad” kasutajad saavad teie veebisaidi endaga kaasa tõmmata, kui nende saidiga juhtub midagi.

Nende Uptime garantii abil võite olla kindel, et nende ekspertide meeskond töötab ööpäevaringselt veendumaks, et teie server töötab ja töötab kogu aeg.

A2 Hosting’i kasutatavad serverid on sõltumatult omanduses ja hallatavad ekspertide süsteemiadministraatorite poolt, kes järgivad parimaid tavasid, kasutavad ainult parimaid serveri andmekeskusi ja laiguvad kõik turvaprobleemid ASAP.

Skaleeritavus

A2 Hostingiga on teil ruumi kasvada, mis on suureks plussiks õige hostingu pakkuja valimisel. Neile, kes alles alustavad, on jagatud hostimise plaan ideaalne valik.

See pakub teie saidi turvamiseks piisavalt funktsioone ning lubab selle üldist kiirust ja jõudlust. Sealt saate investeerida VPS-i majutamisse ja vajadusel liikuda isegi pühendatud hostimisplaani juurde.

A2 hostimine - mastaapsus

Lõpuks saate A2-hostimisega hakkama suurendage nii suureks kui soovite ilma et peaksite muretsema hostiettevõtete muutmise pärast.

Peamised turvameetmed

A2 majutamine - turvalisus

A2 Hosting pakub teie veebisaidi andmete kaitse tagamiseks mitmeid turvameetmeid, samuti teie veebisaidil makseid tegevate isikute isiklikku teavet..

 • 1-kordne saidi puhastamine. Kui teie saiti on häkitud, parandab nende tugimeeskond teie saidi teie jaoks. See hõlmab häkkide puhastamist, musta nimekirja hoiatus eemaldamist ja SEO rämpsposti parandamist. Lisaks sellele, et teid uuesti võrgus tagasi tuuakse, lisavad nad tõhustatud turvameetmeid, et vältida veel ühe häkkimise kordumist.
 • Sucuri veebisaidi jälgimine. Veebisaidi pidevaks jälgimiseks võite investeerida Sucuri veebisaitide jälgimisse 5 dollarit kuus. Selle abil saate pidevaid skaneeringuid ja teatisi, kaug- ja serveripoolseid skaneeringuid, veebisaidi rakenduste tulemüüri kaitset ning häkkerite ja DDoS-i rünnakute ennetamist.
 • Sucuri konto tulemüür. Lisatasu eest 15 dollarit kuus saate oma saiti sissetungide eest tõepoolest kaitsta, saades DDoS / jõhkra jõu / pahavara kaitse, saidi virtuaalse lappimise ja kõvendamise ning SQL-i süstimise blokeerimise koos tarkvara ja saidiülese skriptimise haavatavuse blokeerimisega.

Neile, kes seda kõike soovivad, saate teha kord aastas 274,88 dollarit makse ja lasta oma veebisaidil rakendada kõiki ülaltoodud turvameetmeid..

e-kaubanduse tugi

Neile, kes soovivad oma veebipoodi võõrustada, teadke, et teie jagatud hostingu kavasse on palju e-kaubanduse funktsioone:

 • Mitu SSL-sertifikaati, mille vahel valida
 • Kaupmehekonto kohene ID (ainult Ameerika Ühendriikides)
 • PayPali kaupmehekontod
 • Magento, OpenCart, PrestaShop ja AbanteCart ühe klõpsuga seadistused

Toitke globaalsele vaatajaskonnale

A2 majutamine - globaalse vaatajaskonna toitlustamine

Üks asi, millest A2 Hosting aru saab, on vajadus rahuldada globaalset publikut. Nad teavad, et paljud hostimisettevõtted soovivad inglise keelt kõnelevaid kliente, mille tulemuseks võib olla rahvusvaheliselt palju kasutamata võimalusi.

Ja kuna kolm suurt andmekeskust hõlmavad kogu maailma – Põhja-Ameerikat, Euroopat ja Aasiat -, on ülioluline, et teisi keeli kõnelevad inimesed saaksid kõigest aru, sealhulgas hinnad.

Õnneks pole A2 Hostingil mitte ainult tõlke rippmenüü Ameerika Ühendriikides, Mehhikos, Indias, Suurbritannias ja Lõuna-Aafrikas asuvatele isikutele, vaid need pakuvad mugavat valuutavahetust, et saaksite ka täpse hinnakujunduse.

See strateegia pole kasulik mitte ainult kasutajakogemusele, vaid aitab neil suurendada müüki ja laiendada oma kaubamärki, mis on saadaval rahvusvahelistele klientidele.

Miinused

Igal ettevõttel on varjukülgi, hoolimata sellest, kui ideaalsed nad olla üritavad. Ja kuigi neil on palju positiivseid külgi, on mõned asjad, mille üle mõelda, enne kui nad värvatakse teie järgmiseks hostiteenuse pakkujaks.

Rändetasud

Uuendamist ja alandamist plaanide vahel on suhteliselt lihtne teha. Siiski on vaja tasuda teatud tasusid. Vaadake, mis võib või ei pruugi maksta, kui otsustate hostikavade vahel vahetada:

 • Uuendused. Uuele versioonile üleviimine ei võimalda konto migreerimisel lisatasu saada. Ja kui otsustate konto migreerimise ajal andmekeskusi muuta, loobutakse ka teie andmekeskuste migreerimistasust. Teisele andmekeskusele üleminek ilma täiendamiseta maksab teile aga 25 dollarit lõivu.
 • Alendamine. Kui alandate madalama hinnaga hostimisplaani, võidakse teie suhtes kohaldada 25-dollarist madalamat taset.
 • Ränded teistelt võõrustajatelt. Kui rändate teiselt hostiteenuse pakkujalt, kellel pole cPaneli, võidakse teile tasuda migreerimismeeskonna määratud tasud. Kui rändate cPaneli hostist, migreerimistasusid ei kohaldata.

Ehkki need tasud on pealtnäha väikesed ja nende maksmiseks on mõned võimalused, on siiski oluline märkida mitmesugused tasud, mis võivad teil A2-hostingu kasutamisel ette tulla..

Piiratud boonuse omadused

Nii suur kui A2 hostimine muudab teie veebisaidi ülikiireks, on ainus viis juurdepääsule sellistele funktsioonidele nagu Turbo server, A2 optimeeritud saidikiirendi (mis sisaldab Turbo vahemälu, OpCache / APC ja Memchached) on investeerida suurimasse – saadaval on jagatud hostimise plaan.

See tähendab, et ülejäänud kaks hostikava, need, mis muudavad A2-hostimise kasutamise eriti soodsaks neile, kes alles alustavad või on väiksema hostimiseelarvega, on kooskõlas kõigi teiste seal pakutavate standardsete hostimiskavadega..

A2 Hosting soovib, et usuksite, et need on kiiruse ja jõudluse osas üle kõige muu. Ja õigustatult. Lõppude lõpuks paistad just nii silma kõige tihedama konkurentsi seas.

Kui aga mainimata jätta, et kaks kolmest jagatud hostimiskavast hakkavad testima „keskmist”, võrreldes hostimisteenuste tööstuse konkurentidega, on selline eksitav.

Kui keskendutakse nii palju tõsiasjale, et A2 Hosting Turbo-serverid pakuvad kiirust kuni 20x kiiremini kui tavalised hostiettevõtted, on lihtne kahe silma vahele jätta asjaolu, et sellest saate kasu vaid siis, kui investeerite kõige kallimasse saadaolevasse hostimiskavasse.

Virtuaalserverikavad ja hinnakujundus

A2 majutamine - 3 hinnakujunduskava

Nad pakuvad oma jagatud hostimisteenuste jaoks kolme eraldi plaani: Lite, Swift ja Turbo.

A2 Hosting Lite’i kava

Selle plaani hind on 3,92 dollarit kuus

 • Host 1 veebisait, 5 alamdomeeni ja 25 pargitud domeeni
 • Nautige 5 andmebaasi

Olulised omadused:

 • Piiramatu andmeedastus
 • Tasuta SSL-sertifikaat ja SSD-lahendus
 • 24/7/365 tugi
 • 3 saadaolevat andmekeskust
 • Tasuta Cloudfare CDN
 • Saidi tasuta migratsioon
 • 99% tööaja garantii
 • PHP versioon 7.x on saadaval
 • 25 e-posti aadressi
 • cPaneli juhtpaneel
 • Mitmed e-kaubanduse funktsioonid

Üldiselt on nii madala hinnaga jagatud hostimisplaani jaoks funktsioonikomplekt piisav neile, kellel on üks veebisait.

A2-hostingu kiire plaan

See plaan algab 4,90 dollarist kuus

 • Hostida piiramatu arv veebisaite, alamdomeene, pargitud domeene ja lisadomeene
 • Nautige piiramatut arvu andmebaase
 • Teil on piiramatu RAID-10 salvestusruum

Olulised omadused:

 • Piiramatu andmeedastus
 • Tasuta SSL-sertifikaat ja SSD-lahendus
 • 24/7/365 tugi
 • 3 saadaolevat andmekeskust
 • Tasuta Cloudfare CDN
 • Saidi tasuta migratsioon
 • Serveri tagasikerimise varukoopiad
 • 99% tööaja garantii
 • PHP versioon 7.x on saadaval
 • Piiramatu e-posti aadressid
 • cPaneli juhtpaneel
 • Mitmed e-kaubanduse funktsioonid

Jällegi saavad suhteliselt madala hinna eest need, kellel on rohkem kui üks veebisait, hea funktsioonide komplekti koos A2 Hostingi Swift-kavaga.

A2 hostimise turbo plaan

See plaan algab 9,31 dollarist kuus

 • Hostida piiramatu arv veebisaite, alamdomeene, pargitud domeene ja lisadomeene
 • Nautige piiramatut arvu andmebaase
 • Teil on piiramatu RAID-10 salvestusruum

Olulised omadused:

 • Piiramatu andmeedastus
 • Tasuta SSL-sertifikaat ja SSD-lahendus
 • Turbo server
 • 24/7/365 tugi
 • A2 optimeeritud saidikiirendi koos Turbo vahemälu, OpCache / APC ja Memcachediga
 • 3 saadaolevat andmekeskust
 • Tasuta Cloudflare CDN
 • HTTP / 2, SPDY ja serva küljega (ESI)
 • Saidi tasuta migratsioon
 • Serveri tagasikerimise varukoopiad
 • 99% tööaja garantii
 • PHP versioon 7.x on saadaval
 • Piiramatu e-posti aadressid
 • cPaneli juhtpaneel
 • A2 optimeeritud Magento funktsioonid
 • Mitmed e-kaubanduse funktsioonid

Nagu võiks arvata, pakub kõige kõrgema hinnaga jagatud hostimise plaan kõige rohkem funktsioone.

Kokkuvõttes saate A2 Hosting Turbo jagatud hostingu kavasse investeerides kõige kiiremat kiirust ja jõudlust.

See on parim hostimiskava neile, kellel on palju saidiliiklust, ressursimahukaid veebisaite või kes lihtsalt soovivad kõiki A2 funktsioone.

A2 majutamise KKK

Siit leiate vastused kõige sagedamini esitatavatele küsimustele.

Mis on A2Hosting.com?

A2 Hosting on Ann Arboris asuv veebimajutusettevõte, mis pakub mitmesuguseid veebimajutusteenuseid nagu jagatud, edasimüüja, VPS, pilv ja pühendatud serverite hostimisteenused. Neil on kolm andmekeskust, mille vahel saab valida Michiganis (USA), Amsterdamis (Euroopa) ja Singapuris (Aasias). A2-l on A-reiting BBB-st.

Kas A2 Hosting pakub raha tagasi garantii??

Jah. Nad tühistavad konto täielikult, kui tühistate oma konto esimese 30 päeva jooksul pärast nende teenuste kasutamist. Lisaks võite saada proportsionaalse tagasimakse, kui otsustate igal ajal pärast 30 päeva möödumist, et A2 pole teie jaoks. Domeenide registreerimist, seadistustasusid ja migreerimistasusid ei tagastata.

Millist tuge pakub A2 Hosting oma klientidele?

A2 Hosting pakub erakorralist tuge kõigile klientidele, sõltumata sellest, millist hostimiskava valite. Nad pakuvad tugipiletite süsteemi, e-posti, reaalajas vestlust ja telefoni tuge. Mis on parem, tugi on saadaval igal päeval ja igal ajal, aastaringselt.

Kas A2 Hosting migreerib minu praeguse saidi tasuta?

Jah. Nad pakuvad saidilt tasuta rännet isegi kõige odavama jagatud hostimiskava jaoks. Lisaks on olemasolevate klientide jaoks enamikul juhtudel saidi migratsioon tasuta.

Mis on A2 Hosting’i Uptime garantii??

Erinevalt paljudest hostingu pakkujatest tagavad nad 99,99% ajast tööaja.

Pidevate turvameetmetega (nt KernelCare, kahekordsed tulemüürid, julma jõu kaitse, viirusekontroll, serverite kõvendamine ja 24/7/365 turvakontroll) ei saa A2-hosting peaaegu lubada, et saidi tööseisakuid on.

Kui teie saidil on seisakuid, on nende kogenud tugimeeskond probleemide koheseks lahendamiseks. Ja kui probleem on seotud saidi rikkumisega, on saadaval tugimeeskond, kes aitab teil oma saiti puhastada ja selle uuesti üles töötada ja käitada.

Kas A2 Hosting pakub SSL-sertifikaate, SSD-sid ja CDN-e??

Absoluutselt. Kõigi plaanidega kaasneb tasuta SSL-sertifikaat Let’s Encrypt kaudu. Lisaks on kõigi teie veebisaidi failide, operatsioonisüsteemi ja andmebaaside jaoks olemas Solid State Drive’i hostimine. See tagab kiireima võimaliku kiiruse. Lõpuks pakuvad nad kõigile kasutajatele tasuta Cloudflare CDN-i teie veebisisu kiireks ja tõhusaks edastamiseks saidi külastajatele.

Kas A2 Hosting pakub saidi varukoopiaid??

Need pakuvad veebisaidi varundamisel kaht lahendust. Esimene nende poolt pakutav teenus on Server Rewind Backup. Ehkki see pole Lite’i hostimisplaani jaoks saadaval, tuleb see funktsioon koos Swifti ja Turbo jagatud hostimiskavadega.

Serveri tagasikerimise varukoopia abil võetakse regulaarselt automaatseid varukoopiaid, millele saate igal ajal juurde pääseda oma cPanelist ja oma veebisaidil taastada..

Lisaks muudab A2 hosting teie veebisaidi (veebisaidi, andmebaasi ja e-posti) käsitsi varundamise turvalisesse, väljaspool asuvasse asukohta hõlpsaks, kasutades lisateenust DropMySite Backup, millele on teie cPanelis hõlpsasti juurde pääseda. Võite isegi regulaarselt varundada, nii et te ei unusta kunagi koopiat käes hoida.

Mis muudab A2 hostimise serverid nii kiireks?

Nende serverid on SwiftServeri platvormi tõttu kiired (kiiruse jaoks optimeeritud serverid teie valitud serveri asukoha jaoks ja tasuta SSD-ketaste kasutamisel).

A2 pakub ka seda, mida nad Turbo serveriteks nimetavad. See on optimeeritud saidikiirendi, mille kohaselt nad laadivad lehti kuni 20x kiiremini kui teised seal asuvad veebihostid.

Mis on A2 Hosting odavaim hostimiskava?

A2 Hosting odavaim hostimiskava on nende lihtsustatud plaan, mis on algtaseme jagatud hostimise plaan. Lite hakkab kuus maksma 3,92 dollarit.

Kas ma saan WordPressi installida A2 Hostingile?

Jah kindlasti! A2-hostimine haldab WordPress-tüüpi veebisaite, ajaveebide või poodide kauplusi suurepäraselt. Võite valida, kas WordPress eelinstallida ja konfigureerida teie jaoks, või võite kasutada Softaculous’i ühe klõpsuga WordPressi installeerijat, mis on kaasas teie cPaneli juhtpaneeliga.

Kas on mõni hea A2-hostimise alternatiiv??

Jah, on olemas, aga kui te minult küsite, on A2 Hosting üsna ideaalne veebimajutusettevõte, kellega minna. Veelkord – soovitan teil uurida ja uurida ka teisi seal pakutavaid veebimajutajaid. Kaks head alternatiivi A2-hostimisele, mida tasub uurida, on InMotion Hosting ja SiteGround.

Kas peaksin tähelepanu pöörama Redditi ja Quora A2 Hosting ülevaadetele?

Jah, enamasti võite Quora ja Redditi usaldada kui arvustuste lugemise häid kohti. Lugege arvustusi Redditi ja Quora kohta. Samuti on arvustusi saitidel nagu TrustPilot ja Yelp.

Kas on A2 hostimise kupongi koodi, mida saan kasutada??

Jah, peaksite kasutama seda eksklusiivset A2 hostimise sooduskoodi: webrating51, mis annab teile kõigist veebimajutuskavadest 51% soodsamalt.

Kas ma soovitan A2 hostimist??

Lühidalt – neile, kes otsivad odavat virtuaalserveri lahendust, jah, soovitan tungivalt A2-le minna.

Nad kuuluvad iseseisvalt, mis tähendab, et nad omavad täielikku kontrolli kõigi oma serverite üle, mis on tohutu pluss sealsete hostiteenuse pakkujate monopoolsuses.

Need lähevad ka kolme kõige olulisema hostimisfunktsiooni juurde – kiirus, funktsioonid ja tugi.

Ehkki peate võib-olla üle minema kõrgema hinnaga hostimisplaanile, et nautida kõiki A2 hostimise pakutavaid funktsioone, on hea uudis siiski see, et kõigi nende plaanidesse on sisseehitatud kiire kiirus, jõudlus ja tugi.

Lõpuks pole igal ajal raha tagastamise garantiiga mingit põhjust, miks mitte proovida A2 Hostingit. Niisiis, kontrollige neid ja vaadake, kuidas see läheb. Ei või iial teada. Ainulaadne iseseisev hostingu pakkuja võib olla just see, mida teie ja teie veebisait vajate.

Kasutage seda eksklusiivset sooduskoodi: veebistamine51 ja saada 51% soodsamalt kõik veebimajutusplaanid

FTC avalikustamine: võimalikult odava hinna saamiseks teenin väikest vahendustasu, kui otsustate registreeruda minu linkide kaudu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map