A2 majutamine vs SiteGround

Võrdlus A2 hostimine vs SiteGround vaadates, kuidas toimivus, funktsioonid, hinnakujundus, plussid ja miinused ning palju muud kokku kogunevad, et aidata teil valida nende kahe veebimajutusettevõtte vahel.


Kokku skoor

A2 majutamine

Kokku skoor

SiteGround

SiteGround on tugevama kaubamärgiga kui A2 Hosting. Google Trends näitab, et SiteGround on palju populaarsem kaubamärk kui A2 Hosting.

a2 hostimine vs saidiplats

Kuid otsingud Google’is pole muidugi kõik, kui otsustatakse, milline neist on parem veebi.

See on tihe kõne, kuid SiteGround on tänu soodsamatele hinnakujundustele nende kahe vahel pisut parem veebi. Mõlemad veebimajutajad pakuvad aga tähefunktsioone, kiirust ja turvalisust. Lisateavet saidi SiteGround vs A2 hostimise kohta leiate allolevast võrdlustabelist:

SiteGround vs A2 Hosting võrdlus

libistage paremale

A2 majutamine

SiteGround

Umbes:A2 Hosting pakub veebimajutuslahendusi, mis on uskumatult kiired, olenemata sellest, kas tegemist on uue ajaveebi, populaarse ettevõtte saidi või isegi vähese liiklusega asjaga. A2 teenindab kõiki alates veebiamatööridest kuni professionaalsete arendajateni, kes vastavad nende kohandatud nõuetele.Teadaolevalt on SiteGround oma klientidele mõistliku hinnaga plaanid koos kaasnevate tehniliste omaduste ja hämmastava klienditoega.
Asutatud:20032004
BBB hinnang:A+A
Aadress:2000 Hogback Road Suite 6 Ann Arbor, MI 48105SiteGround Office, 8 Racho Petkov Kazandzhiata, Sofia 1776, Bulgaaria
Telefoninumber:(888) 546-8946(866) 605-2484
E-posti aadress:Pole loetletud[e-posti aadress on kaitstud]
Toetuse tüübid:Telefon, live-tugi, pilet, vestlusTelefon, live-tugi, vestlus, pilet
Andmekeskuse / serveri asukoht:Michigan, USA; Amsterdam, Holland ja Singapur, AasiaChicago Illinois, Amsterdam Holland, Singapur ja London UK
Kuu hind:Alates 3,92 dollarist kuusAlates 3,95 dollarist kuus
Piiramatu andmeedastus:JahJah
Piiramatu andmesalvestus:JahEi (10–30 GB)
Piiramatu e-kirju:JahJah
Mitme domeeni host:JahJah (välja arvatud StartUp-kava puhul)
Juhtpaneel / liides:cPanelcPanel
Serveri tööaja garantii:99,90%99,90%
Raha tagasi garantii:Igal ajal30 päeva
Saadaval on spetsiaalne veebimajutus:JahJah
Boonused & Lisad:Attracta SEO ja turundusriistad. Tasuta HackScan ja turbe tööriistad. Tasuta tahkiskettad (SSD). CloudFlare sisu edastamise võrk. Tasuta krüptige SSL-sertifikaate. Patchmani täiustatud turvalisuse tööriist. Integreeritud ManageWP-konto.CloudFlare sisu edastamise võrk (CDN). Tasuta varundamise ja taastamise tööriistad (välja arvatud koos käivitusplaaniga). Tasuta privaatne SSL-sertifikaat üheks aastaks (v.a koos StartUpiga).
Hea: Kiiruse jaoks loodud: A2 Hosting kasutab oma veebisaidi välkkiire jõudluse tagamiseks SSD-draive, spetsiaalset turbiserverit, saidi vahemällu salvestamist ja palju muud.
Linuxi ja Windowsi hostimine: A2-hostimine pakub tavaliste Linuxi toega plaanide kõrval ka haruldaset võimalust Windowsi-põhiseks hostimiseks.
Pidev turvalisus: kõiki A2 Hostingi plaane hõlmab täiustatud turvaprotokoll, mis sisaldab kahekordset tulemüüri, julma jõu tuvastamist, viirusekontrolli, serveri kõvendamist ja palju muud.
Stellar Klienditugi: A2 Hosting pakub ööpäevaringset tuge, mida toetab väga abivalmis ja teadlik meeskond.
Tasuta lisatasu funktsioonid: SiteGround sisaldab täiustatud funktsioone, nagu automaatsed igapäevased varukoopiad, CloudFlare CDN ja krüpteerime iga paketiga SSL-sertifikaadid.
Optimeeritud plaanid: SiteGround pakub spetsiaalselt sisuhaldussüsteemides (nt WordPress, Drupal ja Joomla) või e-kaubanduse platvormidel (nagu Magento, PrestaShop ja WooCommerce) loodud tipptehnoloogia jaoks mõeldud hostimispakette..
Fantastiline klienditugi: SiteGround garanteerib peaaegu kohese reageerimise aja kõigis oma klienditoe kanalites.
Kindel Uptime garantii: SiteGround lubab teile 99,99% tööaega.
Halb: Turbiserverid maksavad rohkem: kui soovite A2 Hostingi turbolaadurite kõiki võimalusi, peate nende kõige kallimate plaanide jaoks ette valmistama.
Sooduskoodid on kohustuslikud: A2-hostimine ei registreeru teid automaatselt soodushindadega, seega peate tegema täiendava sammu nende veebisaidilt hõlpsasti leitavate koodide sisestamiseks..
Piiratud ressursid: Mõned SiteGroundi madalama hinnaga plaanidest on piiratud piirangutega, näiteks domeeni või salvestusruumi ülemmäärad.
Aeglane veebisaidi migratsioon: kui teil on olemasolev veebisait, näitavad arvukad kasutajate kaebused, et peaksite valmistuma pikaks ülekandeprotsessiks saidiga SiteGround.
Windowsi hostimine puudub: SiteGroundi kiirendatud kiirus toetub osaliselt tipptasemel Linuxi konteineritehnoloogiale, nii et ärge oodake siin Windowsi-põhist hostimist.
Kokkuvõte:A2-hostimine (ülevaade) pakub WordPressile väga optimeeritud keskkonda, mis teeb imet nii blogijate kui ka ettevõtete jaoks. Ja kliendid saavad valida nii Windowsi kui ka Linuxi hostimise hulgast, mida pakutakse võrdselt hästi. Muud A2 hostimise funktsioonid hõlmavad valikulist Turbo serverit lehe kiiremaks laadimiseks, veebisaidi tasuta ülekandmist, tasuta serveri tagasikerimise tagavarakoopiaid, neljakordse redundantse võrgu ja palju muud. A2 pakub ööpäevaringset vestlust, e-posti ja telefoni tuge ning see on kiire ja reageeriv.SiteGround (ülevaade) on täiuslik alusraamistik kasutajatele oma ajaveebide või veebisaitide majutamiseks. Funktsioonid on hämmastavad, näiteks SSD draivid kõigi plaanide jaoks ja täiustatud kiire jõudlus NGINX, HTTP / 2, PHP7 ja tasuta CDN-ga. Muude funktsioonide hulka kuulub tasuta SSL-sertifikaat, mida kasutajarakendus värskendab. Patenditud ja ainulaadsed tulemüüri turbereeglid võimaldavad kasutajatel vältida süsteemi haavatavusi. Samuti on tasuta veebisaitide ülekanne ja teenused, mis on paigutatud kolmele mandrile. WordPressi jaoks on olemas ka esmaklassilised funktsioonid koos reageeriva reaalajas vestlusega.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map