A2 majutamine vs HostGator

Pea pea vastas A2 hostimine vs hostGator veebimajutuse ülevaade, milles võrreldakse jõudlust, funktsioone, hinnakujundust, plusse ja miinuseid ning palju muud, et aidata teil otsustada nende kahe veebimajutusettevõtte vahel, kes on mõlemad tuntud oma jagatud veebimajutusvõimaluste poolest.


Kokku skoor

A2 majutamine

Kokku skoor

HostGator

libistage paremale

A2 majutamine

HostGator

Umbes:A2 Hosting pakub veebimajutuslahendusi, mis on uskumatult kiired, olenemata sellest, kas tegemist on uue ajaveebi, populaarse ettevõtte saidi või isegi vähese liiklusega asjaga. A2 teenindab kõiki alates veebiamatööridest kuni professionaalsete arendajateni, kes vastavad nende kohandatud nõuetele.HostGator kuulub EIG-i hostimisteenuste gruppi, mis pakub odavaid hostimisplaane ja Weebly veebisaidi ehitaja tasuta kasutamist, mis võimaldab saidi hõlpsat loomist.
Asutatud:20032002
BBB hinnang:A+A+
Aadress:2000 Hogback Road Suite 6 Ann Arbor, MI 481055005 Mitchelldale Suite # 100 Houston, Texas
Telefoninumber:(888) 546-8946(866) 964-2867
E-posti aadress:Pole loetletudPole loetletud
Toetuse tüübid:Telefon, live-tugi, pilet, vestlusTelefon, live-tugi, vestlus, pilet
Andmekeskuse / serveri asukoht:Michigan, USA; Amsterdam, Holland ja Singapur, AasiaProvo, Utah & Houston, Texas
Kuu hind:Alates 3,92 dollarist kuusAlates 2,75 dollarist kuus
Piiramatu andmeedastus:JahJah
Piiramatu andmesalvestus:JahJah
Piiramatu e-kirju:JahJah
Mitme domeeni host:JahJah
Juhtpaneel / liides:cPanelcPanel
Serveri tööaja garantii:99,90%99,90%
Raha tagasi garantii:Igal ajal45 päeva
Saadaval on spetsiaalne veebimajutus:JahJah
Boonused & Lisad:Attracta SEO ja turundusriistad. Tasuta HackScan ja turbe tööriistad. Tasuta tahkiskettad (SSD). CloudFlare sisu edastamise võrk. Tasuta krüptige SSL-sertifikaate. Patchmani täiustatud turvalisuse tööriist. Integreeritud ManageWP-konto.100 dollarit Google Adwordsi krediiti. Basekiti saidi ehitaja. 4500 kasutatavat veebisaidimalli. Pluss laadib rohkem.
Hea: Kiiruse jaoks loodud: A2 Hosting kasutab oma veebisaidi välkkiire jõudluse tagamiseks SSD-draive, spetsiaalset turbiserverit, saidi vahemällu salvestamist ja palju muud.
Linuxi ja Windowsi hostimine: A2-hostimine pakub tavaliste Linuxi toega plaanide kõrval ka haruldaset võimalust Windowsi-põhiseks hostimiseks.
Pidev turvalisus: kõiki A2 Hostingi plaane hõlmab täiustatud turvaprotokoll, mis sisaldab kahekordset tulemüüri, julma jõu tuvastamist, viirusekontrolli, serveri kõvendamist ja palju muud.
Stellar Klienditugi: A2 Hosting pakub ööpäevaringset tuge, mida toetab väga abivalmis ja teadlik meeskond.
Taskukohased plaanid: HostGatoril on täpselt see, mida vajate, kui teil on piiratud eelarve.
Piiramatu kettaruum ja ribalaius: HostGator ei pane teie salvestusruumile ega igakuisele liiklusele korke, nii et teie veebisaidil on ruumi kasvada.
Windowsi hostimisvalikud: HostGator kannab nii isiklikku kui ka ettevõtlusklassi hostimiskava, mis kasutab Windowsi operatsioonisüsteemi ja toetab teie ASP.NET-i veebisaiti.
Kindel tööaeg ja raha tagasi garantii: HostGator tagab teile vähemalt 99,9% tööaja ja 45-päevase vajaduse korral tagasimakse taotlemise..
Halb: Turbiserverid maksavad rohkem: kui soovite A2 Hostingi turbolaadurite kõiki võimalusi, peate nende kõige kallimate plaanide jaoks ette valmistama.
Sooduskoodid on kohustuslikud: A2-hostimine ei registreeru teid automaatselt soodushindadega, seega peate tegema täiendava sammu nende veebisaidilt hõlpsasti leitavate koodide sisestamiseks..
Klienditoe probleemid: HostGator vastas reaalajas vestluse teel igavesti ja isegi siis saime vaid keskpäraseid lahendusi..
Vigade liikluse teravdamise vastuste kohta: HostGator on kurikuulus kaebuste e-kirjade saatmiseks või kasutajate teisaldamiseks teise serveririiulisse, kui kasutajad saavad liikluses teravust.
Kokkuvõte:A2-hostimine (ülevaade) pakub WordPressile väga optimeeritud keskkonda, mis teeb imet nii blogijate kui ka ettevõtete jaoks. Ja kliendid saavad valida nii Windowsi kui ka Linuxi hostimise hulgast, mida pakutakse võrdselt hästi. Muud A2 hostimise funktsioonid hõlmavad valikulist Turbo serverit lehe kiiremaks laadimiseks, veebisaidi tasuta ülekandmist, tasuta serveri tagasikerimise tagavarakoopiaid, neljakordse redundantse võrgu ja palju muud. A2 pakub ööpäevaringset vestlust, e-posti ja telefoni tuge ning see on kiire ja reageeriv.HostGator (ülevaade) pakub mõistliku hinnaga domeeninimede registreerimist, veebimajutust, veebidisaini ja veebisaitide loomise tööriistu. Kliendirahulolu tagatakse ööpäevaringselt pakutavate toetuste ja 45-päevase raha tagasi garantii abil. Muud muljetavaldavad funktsioonid on 99,9% tööaeg ja roheline energia (ökoteadlik). See on suurepärane veebimajutusteenus ajaveebi, Joomla, WordPressi ja kõigi sellega seotud nišide jaoks.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map