A2 majutamine vs Godaddy

Pea pea vastas A2 hostimine vs Godaddy toimivuse, funktsioonide, hinnakujunduse, plusside ja miinuste ning muu võrdlus hostimise abil, et aidata teil valida nende kahe tuntud veebimajutusteenuse pakkuja vahel.


libistage paremale

A2 majutamine

GoDaddy

Umbes:A2 Hosting pakub veebimajutuslahendusi, mis on uskumatult kiired, olenemata sellest, kas tegemist on uue ajaveebi, populaarse ettevõtte saidi või isegi vähese liiklusega asjaga. A2 teenindab kõiki alates veebiamatööridest kuni professionaalsete arendajateni, kes vastavad nende kohandatud nõuetele.GoDaddy on viimasel ajal meedias olnud, eriti telereklaamides ja trükimeedias. See pakub nii domeeninimesid kui ka kasutajasõbralikku veebimajutust, mõistliku hinnaga plaane ja muljetavaldavaid funktsioone.
Asutatud:20031997
BBB hinnang:A+A+
Aadress:2000 Hogback Road Suite 6 Ann Arbor, MI 4810514455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefoninumber:(888) 546-8946(480) 505-8877
E-posti aadress:Pole loetletudPole loetletud
Toetuse tüübid:Telefon, live-tugi, pilet, vestlusTelefon, live-tugi, vestlus, pilet, koolitus
Andmekeskuse / serveri asukoht:Michigan, USA; Amsterdam, Holland ja Singapur, AasiaPhoenix, Arizona
Kuu hind:Alates 3,92 dollarist kuusAlates 4,99 dollarist kuus
Piiramatu andmeedastus:JahJah (välja arvatud majanduskava puhul)
Piiramatu andmesalvestus:JahJah (välja arvatud majanduskava puhul)
Piiramatu e-kirju:JahJah (välja arvatud majanduskava puhul)
Mitme domeeni host:JahJah (välja arvatud majanduskava puhul)
Juhtpaneel / liides:cPanelcPanel
Serveri tööaja garantii:99,90%99,90%
Raha tagasi garantii:Igal ajal30 päeva
Saadaval on spetsiaalne veebimajutus:JahJah
Boonused & Lisad:Attracta SEO ja turundusriistad. Tasuta HackScan ja turbe tööriistad. Tasuta tahkiskettad (SSD). CloudFlare sisu edastamise võrk. Tasuta krüptige SSL-sertifikaate. Patchmani täiustatud turvalisuse tööriist. Integreeritud ManageWP-konto.Tippklassi DNS-i haldustööriist (ainult ülim plaan). Topelttöödeldav jõud ja mälu (ainult ülim plaan). DudaMobile teisendab teie saidi automaatselt mobiiliks (kõik plaanid, välja arvatud ökonoomsus). SSL-sertifikaat (ainult ülim plaan). Veebisaidi kiirendi (ainult Ultimate Plan). SSL-sertifikaat (ainult ülim plaan). Pahavara skanner (ainult Ultimate Plan).
Hea: Kiiruse jaoks loodud: A2 Hosting kasutab oma veebisaidi välkkiire jõudluse tagamiseks SSD-draive, spetsiaalset turbiserverit, saidi vahemällu salvestamist ja palju muud.
Linuxi ja Windowsi hostimine: A2-hostimine pakub tavaliste Linuxi toega plaanide kõrval ka haruldaset võimalust Windowsi-põhiseks hostimiseks.
Pidev turvalisus: kõiki A2 Hostingi plaane hõlmab täiustatud turvaprotokoll, mis sisaldab kahekordset tulemüüri, julma jõu tuvastamist, viirusekontrolli, serveri kõvendamist ja palju muud.
Stellar Klienditugi: A2 Hosting pakub ööpäevaringset tuge, mida toetab väga abivalmis ja teadlik meeskond.
Suurepärane tööaeg: võite eeldada, et sellisel ettevõttel nagu GoDaddy on üks parimaid tööaega tööstuses, kui öelda, et need on nii suured. Kuid ma pole veel kuulnud kaebust GoDaddy tööaja kohta. Uptime on üks neist asjadest, mida eeldate, et veebimajutusettevõte edastab ja GoDaddy teeb seda stiilselt.
Linuxi ja Windowsi hostimine: GoDaddy on üks väheseid haruldasi hostiteenuse pakkujaid, kes annavad teile võimaluse minna Windowsi, mitte tööstusstandardse Linuxi opsüsteemi juurde. Kui teil on ASP.NET-i veebisaite, on see koht teie jaoks.
Suurepärane tehniline tugi: ikka ja jälle saavad veebimajutusettevõtted kaebusi oma klienditeeninduse kohta. Olgu selleks teadmiste puudus või tohutud ooteajad, kuid GoDaddy on selle võlujõuga küüliku mütsist välja tõmmanud. Neil on absoluutselt parim klienditeenindus.
Kasutajasõbralik: suurem osa GoDaddyst on üles ehitatud uuemate lõppklientide ideele. Kõik nende tööriistad on ??? sõbralik. Isiklikult ma armastan nende seadetPanel, mis peaks sel hetkel olema tööstusstandard. Kõik, mida ma vajan, on kohe käeulatuses ja mul pole nende UX-i kohta absoluutselt ühtegi kaebust.
Halb: Turbiserverid maksavad rohkem: kui soovite A2 Hostingi turbolaadurite kõiki võimalusi, peate nende kõige kallimate plaanide jaoks ette valmistama.
Sooduskoodid on kohustuslikud: A2-hostimine ei registreeru teid automaatselt soodushindadega, seega peate tegema täiendava sammu nende veebisaidilt kergesti leitavate koodide sisestamiseks..
Pole eriti hea väärtus: kui te GoDaddyle suure sooduspakkumise pakkumise eest ei jõua, siis olete makstavate hindade pärast pisut ärritunud. GoDaddy madalama hinnaga teenusepakettidega ei saa te lihtsalt sama jõudlust. Kuid kui püüate nad reklaamikampaanias, siis võitja kana õhtusöök.
Veebipoe puudused: minu jaoks ei tohiks e-kaubanduse täiendused tänapäeval vanust olla. Peaksite saama kõik kellad ja viled, sest veebimajutusettevõte võtab tavaliselt niikuinii tükk teie raha. GoDaddy jaoks jäävad nad paadist puudu, puuduvate funktsioonide ja tõrgetega, rünnates lihtsalt teie poodi iga nurga alt.
Kokkuvõte:A2-hostimine (ülevaade) pakub WordPressile väga optimeeritud keskkonda, mis teeb imet nii blogijate kui ka ettevõtete jaoks. Ja kliendid saavad valida nii Windowsi kui ka Linuxi hostimise hulgast, mida pakutakse võrdselt hästi. Muud A2 hostimise funktsioonid hõlmavad valikulist Turbo serverit lehe kiiremaks laadimiseks, veebisaidi tasuta ülekandmist, tasuta serveri tagasikerimise tagavarakoopiaid, neljakordse redundantse võrgu ja palju muud. A2 pakub ööpäevaringset vestlust, e-posti ja telefoni tuge ning see on kiire ja reageeriv.Saadaval ka selles veebimajutusteenuses on suurepärane tugi koos ühe klõpsuga rakenduse installida ja palju muud. Väärib märkimist, et domeeninime registreerimist koos hostimisega on lihtne kasutada. Kasutajad ei pea muretsema, kas nende veebisaidid on mobiilsidevalmis või valivad Linuxi ja Windowsi vahel. Kasutajad saavad ka Go Daddy mobiilirakenduse kontodele juurde pääseda, kui veebisaitide endi vahel tehakse muudatusi, et kasutajatel oleks kontoteabele hõlpsasti juurde pääseda. GoDaddy alternatiivid leiate siit.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map