Pea pea vastas A2 majutamine vs Bluehost funktsioonide, jõudluse, hinnakujunduse, plusside ja miinuste ning muu võrdlus, mis aitab teil otsustada nende kahe populaarse veebimajutuse pakkuja vahel.


Kokku skoor

A2 majutamine

Kokku skoor

Sinine vaim

A2 majutamine tuleb välja tänu nende kahe veebimajutusteenuse selgele võitjale tänu suurepärastele funktsioonidele, kiirusele ja turvalisusele. Lisateavet Bluehost vs A2 Hosting kohta leiate allolevast võrdlustabelist:

A2 majutamise vs Bluehost võrdlustabel

libistage paremale

A2 majutamine

Sinine vaim

Umbes:A2 Hosting pakub veebimajutuslahendusi, mis on uskumatult kiired, olenemata sellest, kas tegemist on uue ajaveebi, populaarse ettevõtte saidi või isegi vähese liiklusega asjaga. A2 teenindab kõiki alates veebiamatööridest kuni professionaalsete arendajateni, kes vastavad nende kohandatud nõuetele.Bluehost pakub hostimisteenuseid piiramatu ribalaiusega, hostimisruumi ja e-posti kontodega. Sellel on kindel jõudlus, suurepärane klienditugi ja konkurentsivõimeline hind.
Asutatud:20031996
BBB hinnang:A+A+
Aadress:2000 Hogback Road Suite 6 Ann Arbor, MI 48105Bluehost Inc. 560 Timpanogos Pkwy Orem, TÜ 84097
Telefoninumber:(888) 546-8946(888) 401-4678
E-posti aadress:Pole loetletudPole loetletud
Toetuse tüübid:Telefon, live-tugi, pilet, vestlusTelefon, live-tugi, vestlus, pilet
Andmekeskuse / serveri asukoht:Michigan, USA; Amsterdam, Holland ja Singapur, AasiaProvo, Utah
Kuu hind:Alates 3,92 dollarist kuusAlates 2,95 dollarist kuus
Piiramatu andmeedastus:JahJah
Piiramatu andmesalvestus:JahJah
Piiramatu e-kirju:JahJah
Mitme domeeni host:JahJah
Juhtpaneel / liides:cPanelcPanel
Serveri tööaja garantii:99,90%Ei
Raha tagasi garantii:Igal ajal30 päeva
Saadaval on spetsiaalne veebimajutus:JahJah
Boonused & Lisad:Attracta SEO ja turundusriistad. Tasuta HackScan ja turbe tööriistad. Tasuta tahkiskettad (SSD). CloudFlare sisu edastamise võrk. Tasuta krüptige SSL-sertifikaate. Patchmani täiustatud turvalisuse tööriist. Integreeritud ManageWP-konto.Otsingumootori esitamise tööriistad. 100-dollarine Google’i reklaamikrediit. Facebooki reklaamikrediit 50 dollarit. Kollase lehe tasuta kataloogimine.
Hea: Kiiruse jaoks loodud: A2 Hosting kasutab oma veebisaidi välkkiire jõudluse tagamiseks SSD-draive, spetsiaalset turbiserverit, saidi vahemällu salvestamist ja palju muud.
Linuxi ja Windowsi hostimine: A2-hostimine pakub tavaliste Linuxi toega plaanide kõrval ka haruldaset võimalust Windowsi-põhiseks hostimiseks.
Pidev turvalisus: kõiki A2 Hostingi plaane hõlmab täiustatud turvaprotokoll, mis sisaldab kahekordset tulemüüri, julma jõu tuvastamist, viirusekontrolli, serveri kõvendamist ja palju muud.
Stellar Klienditugi: A2 Hosting pakub ööpäevaringset tuge, mida toetab väga abivalmis ja teadlik meeskond.
Erinevad hostimisplaanid: Bluehost pakub jagatud, VPS-i, pühendatud ja pilvepõhist hostimist, aga ka selliseid võimalusi nagu hallatud WordPress-hostimine, mis annab teile paindlikkuse, et hõlpsalt kohandada oma saiti muutuvatele hostimisvajadustele.
Toetus ööpäevaringselt: lisaks mõnele parimatele hostiabi eneseabiressurssidele on Bluehost ka kiiretoimeliste ekspertide armee, kes on valmis teid aitama ööpäevaringselt tugipileti, vihjeliini või reaalajas vestluse kaudu.
Hea tagasimakse poliitika: Bluehost annab teile täieliku tagasimakse, kui tühistate 30 päeva jooksul, ja proportsionaalse tagasimakse, kui tühistate pärast seda perioodi.
Halb: Turbiserverid maksavad rohkem: kui soovite A2 Hostingi turbolaadurite kõiki võimalusi, peate nende kõige kallimate plaanide jaoks ette valmistama.
Sooduskoodid on kohustuslikud: A2-hostimine ei registreeru teid automaatselt soodushindadega, seega peate tegema täiendava sammu nende veebisaidilt kergesti leitavate koodide sisestamiseks..
Uptime garantii puudub: Bluehost ei paku teile pikaajalise või ootamatu seisaku korral hüvitist.
Veebisaitide migreerimistasud: erinevalt mõnedest konkurentidest nõuab Bluehost lisatasusid, kui soovite migreerida olemasolevaid veebisaite võiccPaneli kontosid.
Kokkuvõte:A2-hostimine (ülevaade) pakub WordPressile väga optimeeritud keskkonda, mis teeb imet nii blogijate kui ka ettevõtete jaoks. Ja kliendid saavad valida nii Windowsi kui ka Linuxi hostimise hulgast, mida pakutakse võrdselt hästi. Muud A2 hostimise funktsioonid hõlmavad valikulist Turbo serverit lehe kiiremaks laadimiseks, veebisaidi tasuta ülekandmist, tasuta serveri tagasikerimise tagavarakoopiaid, neljakordse redundantse võrgu ja palju muud. A2 pakub ööpäevaringset vestlust, e-posti ja telefoni tuge ning see on kiire ja reageeriv.Bluehost (ülevaade siin) on tuntud ka oma varaliste ressursikaitselahenduste poolest, mis on loodud jagatud hostimise kasutajate kaitsmiseks sama serveri teiste võimalike kuritarvitavate kasutajate eest. Kliendid ja kasutajad saavad rakenduse installida, kasutades SimpleScripti 1 klõpsuga installi. Saadaval on ka VPS ja spetsiaalne hostimine.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me