A2-hostimine vs InMotion-hostimine

Võrdlus A2-hostimine vs InMotion-hostimine vaadates, kuidas toimivus, funktsioonid, hinnakujundus, plussid ja miinused ning palju muud kokku kogunevad, et aidata teil otsustada nende kahe veebimajutusettevõtte vahel.


Kokku skoor

A2 majutamine

Kokku skoor

InMotioni hostimine

See on tihe kõne, kuid A2 majutamine on tänu kahele soodsamale hinnakujundusele nende kahe veebimajutusteenuse osas pisut parem. Mõlemad veebimajutajad pakuvad aga tähefunktsioone, kiirust ja turvalisust. Lisateavet InMotion Hosting vs A2 Hosting kohta leiate allolevast võrdlustabelist:

libistage paremale

A2 majutamine

InMotioni hostimine

Umbes:A2 Hosting pakub veebimajutuslahendusi, mis on uskumatult kiired, olenemata sellest, kas tegemist on uue ajaveebi, populaarse ettevõtte saidi või isegi vähese liiklusega asjaga. A2 teenindab kõiki alates veebiamatööridest kuni professionaalsete arendajateni, kes vastavad nende kohandatud nõuetele.InMotioni hostimine pakub enneolematuid funktsioone, nagu tööaeg ja lehekiirus koos suurepärase klienditeeninduse ja uskumatu 90-päevase raha tagasi garantii.
Asutatud:20032001
BBB hinnang:A+A+
Aadress:2000 Hogback Road Suite 6 Ann Arbor, MI 481056100 Center Drive, Suite 1190 Los Angeles, CA 90045
Telefoninumber:(888) 546-8946(888) 321 4678
E-posti aadress:Pole loetletud[e-posti aadressiga kaitstud] ng.com
Toetuse tüübid:Telefon, live-tugi, pilet, vestlusTelefon, live-tugi, vestlus, pilet
Andmekeskuse / serveri asukoht:Michigan, USA; Amsterdam, Holland ja Singapur, AasiaLos Angeles, California ja Ashburn, Virginia
Kuu hind:Alates 3,92 dollarist kuusAlates 3,49 dollarist kuus
Piiramatu andmeedastus:JahJah
Piiramatu andmesalvestus:JahJah
Piiramatu e-kirju:JahJah
Mitme domeeni host:JahJah
Juhtpaneel / liides:cPanelcPanel
Serveri tööaja garantii:99,90%99,90%
Raha tagasi garantii:Igal ajal90 päeva
Saadaval on spetsiaalne veebimajutus:JahJah
Boonused & Lisad:Attracta SEO ja turundusriistad. Tasuta HackScan ja turbe tööriistad. Tasuta tahkiskettad (SSD). CloudFlare sisu edastamise võrk. Tasuta krüptige SSL-sertifikaate. Patchmani täiustatud turvalisuse tööriist. Integreeritud ManageWP-konto.Solid State Drives (SSD). Tasuta andmete taastamine toimub kord nelja kuu jooksul. Tasuta veebisaidi ülekanded. Rakenduse ohutu tagasivõtmine. Google Adwordsi krediit kuni 100 dollarit. Premium veebisaidi ehitaja.
Hea: Kiiruse jaoks loodud: A2 Hosting kasutab oma veebisaidi välkkiire jõudluse tagamiseks SSD-draive, spetsiaalset turbiserverit, saidi vahemällu salvestamist ja palju muud.
Linuxi ja Windowsi hostimine: A2-hostimine pakub tavaliste Linuxi toega plaanide kõrval ka haruldaset võimalust Windowsi-põhiseks hostimiseks.
Pidev turvalisus: kõiki A2 Hostingi plaane hõlmab täiustatud turvaprotokoll, mis sisaldab kahekordset tulemüüri, julma jõu tuvastamist, viirusekontrolli, serveri kõvendamist ja palju muud.
Stellar Klienditugi: A2 Hosting pakub ööpäevaringset tuge, mida toetab väga abivalmis ja teadlik meeskond.
Ülimalt lihtsad ränded: InMotion Hosting on saanud kiitust nende tasuta ja tööseisakuta veebisaitide ja domeenide migratsiooni eest.
Täisfunktsionaalne hallatud hostimine: InMotioni hostimine sisaldab tasuta hädavajalikke likecPanel / WHMCS-i, turvafunktsioone, andmete varundamist ja serverihaldusteenuseid.
Vinge klienditeenindus: InMotion Hostingil on klienditeeninduse osas silmapaistev kogemus, nii et teate, et olete heades kätes.
Suurepärased garantiid: InMotioni majutamine tagab teile sõltuvalt teie plaanist vähemalt 99,9% tööaja ja 90- või 30-päevase tagasimakseperioodi.
Halb: Turbiserverid maksavad rohkem: kui soovite A2 Hostingi turbolaadurite kõiki võimalusi, peate nende kõige kallimate plaanide jaoks ette valmistama.
Sooduskoodid on kohustuslikud: A2-hostimine ei registreeru teid automaatselt soodushindadega, seega peate tegema täiendava sammu nende veebisaidilt hõlpsasti leitavate koodide sisestamiseks..
Pikad lepingutingimused: paljud InMotion Hostingi plaanid nõuavad vähemalt 12-kuulist ettemaksu.
No Windows Hosting: InMotion Hosting kasutab ainult Linuxi opsüsteeme.
Kokkuvõte:A2-hostimine (ülevaade) pakub WordPressile väga optimeeritud keskkonda, mis teeb imet nii blogijate kui ka ettevõtete jaoks. Ja kliendid saavad valida nii Windowsi kui ka Linuxi hostimise hulgast, mida pakutakse võrdselt hästi. Muud A2 hostimise funktsioonid hõlmavad valikulist Turbo serverit lehe kiiremaks laadimiseks, veebisaidi tasuta ülekandmist, tasuta serveri tagasikerimise tagavarakoopiaid, neljakordse redundantse võrgu ja palju muud. A2 pakub ööpäevaringset vestlust, e-posti ja telefoni tuge ning see on kiire ja reageeriv.InMotio Hosting (ülevaade siin) kasutab kiirendatud jõudluse jaoks seda, mida tuntakse nende maksimaalse kiiruse tsoonidena. Andmete taastamine varukoopiatest üks kord nelja kuu jooksul on täiesti tasuta. Kasutajad saavad konto ja arveldusega seotud probleemide jaoks ka eraldi kontohalduspaneeli. Reaalajas vestluse tugi kasutajatele on vastuste osas kiire. Kasutajatel on ka käsureal või SSH-l turvaline juurdepääs serveriserveritele. Samuti on muljetavaldav 90-päevane raha tagasi garantii.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map