Kaip prisiregistruoti naudojant „InMotion Hostingas“ (ir kaip įdiegti „WordPress“)?

Aš eisiu pro jus kaip prisiregistruoti naudojantis „InMotion Hosting“, ir kaip įdiegti WordPress. Tai padės žengti pirmąjį žingsnį prieglobos ir kurti savo svetainės ar tinklaraščio su jais link.


kaip prisiregistruoti naudoti inmotion prieglobą ir kaip įdiegti WordPress į inmotion prieglobą

„InMotion“ talpinimas yra viena gerbiamiausių ir patikimiausių prieglobos paslaugų, taip pat viena seniausių. Anksčiau turėjau gerą patirtį su jais ir čia galite perskaityti mano apžvalgą apie „InMotion“.

Žiniatinklio prieglobai naudojant „InMotion Hosting“ yra labai paprasta ir lengva padaryti, o tai padaryti yra dar lengviau.

Kaip prisiregistruoti naudojant „InMotion Hostingas“

Pirmiausia leiskite man sužinoti, kaip jūs prisiregistruojate naudodamiesi „InMotion“.

1 žingsnis. Pasirinkite prieglobos planą

www.inmotionhosting.com ir pasirinkti planą norite naudoti.

kaip prisiregistruoti su inmotion hostingu

2 žingsnis. Pasirinkite savo domeno vardą

Pasirinkite, jei norite užregistruoti domeną vardą su „InMotion Hosting“ arba, jei jūs jau turi domeną vardas, kurį norite naudoti.

3 žingsnis. Sukonfigūruokite prieglobos planą

Pasirinkite kurį duomenų centras serverius, kuriuos norite naudoti. Arba JAV rytinė pakrantė (jei esate Europoje, rinkitės tai) arba JAV vakarinė pakrantė (jei esate Azijos Ramiajame vandenyne, rinkitės tai).

Pasirinkite, ar norite „InMotion Hosting“ iš anksto įdiekite „WordPress“ (arba „Joomla“, „PrestaShop“ arba „BoldGrid“) jums.

4 žingsnis. Sukurkite savo prieglobos sąskaitą

Įveskite savo el. Pašto adresą ir spustelėkite tęsti.

5 žingsnis. Užpildykite savo sąskaitos duomenis

Įrašykite savo vardą, adresą ir kontaktinę informaciją ir pasirinkite norimą mokėjimo metodą.

„InMotion Hosting“ priima mokėjimus kredito kortelėmis („Visa“, „MasterCard“, „American Express“ ir „Discover“), taip pat mokėjimą čekiu ir pinigų pervedimu..

Tada eikite ir peržiūrėkite savo užsakymą ir pagaliau pateikite savo užsakymą – ir viskas!

Toliau aptarsiu, kaip įdiegiate „WordPress“ „InMotion“.

Kaip įdiegti „WordPress“ į „InMotion Hosting“

Absoliučiai lengviausias būdas įdiegti „WordPress“ „InMotion Hosting“ yra gauti „WordPress“ iš anksto įdiegtą, kai jūs prisiregistruojate su „InMotion“ (kurį paaiškinau).

Bet taip pat galite įdiegti „WordPress“ po to, kai esate prisijungę, naudodami diegimo programą, pavadintą „Softaculous“.

Kaip įdiegti WordPress “InMotion” naudojant “Softaculous”

 • 1 žingsnis. Prisijunkite prie savo „InMotion Hostingas“ Sąskaitų tvarkymo skydas (AMP).
 • 2 žingsnis. Pagal savo sąskaitos pavadinimą, spustelėkite „cPanel“ mygtuką. Tada būsite nukreipti ir automatiškai prisijungę prie „cPanel“. Arba „cPanel“ galite pasiekti naudodamiesi naršyklės adreso juosta įvesdami domenąmeme.com/apklausa (pakeiskite domenąpavadinimas.com tikruoju domeno pavadinimu)..

intarpų priegloba

 • 3 žingsnis. Spustelėkite Softakuliškas ryšys, kuris yra programinės įrangos / paslaugų skyriuje.
 • 4 žingsnis. Spustelėkite „WordPress“ piktograma.
 • 5 žingsnis. Spustelėkite Įdiegimo mygtukas.
 • 6 žingsnis. Užpildykite diegimo duomenys (žr. žemiau) ir tada spustelėkite mygtuką Įdiegti puslapio apačioje.

intarpų priegloba

 • 7 žingsnis. Dabar būsite nukreipti į puslapį su „WordPress“ svetainės nustatymais. Čia aš peržiūriu kiekvieną nustatymą po vieną:
  1. Pasirinkite protokolą. Pasirinkite, kurį iš pateiktų protokolų jūsų „WordPress“ svetainė turėtų pasiekti. Pavyzdžiui, aš naudoju https: // www.svetainėhostingrating.com
  2. Pasirinkite domeną. Išmestame laukelyje pasirinkite domeno vardą, į kurį norite įdiegti „WordPress“
  3. Įdiekite kataloge. Palikite šį lauką tuščią, kad galėtumėte tiesiogiai įdiegti domene. Jei diegiate savo svetainės pakatalogyje, įvedate aplanko pavadinimą. Pvz., Jei įvesite aplanko pavadinimą, bus įdiegta WP: svetainė.com/aplanko vardas.
  4. Svetainės pavadinimas. Jūsų „WordPress“ svetainės pavadinimas.
  5. Svetainės aprašymas. Jūsų „WordPress“ svetainės aprašymas arba „žymė“.
  6. Įgalinti daugialypę svetainę (WPMU). Įsitikinkite, kad šis laukelis nepažymėtas, nes nenorite, kad būtų įjungtas WPMU (daugialypis vartotojas).
  7. Administratoriaus vartotojo vardas. Įveskite „WordPress“ informacijos suvestinės prisijungimo vartotojo vardą.
  8. Administratoriaus slaptažodis. Įveskite „WordPress“ informacijos suvestinės prisijungimo slaptažodį.
  9. Administratoriaus el. Įveskite „WordPress“ informacijos suvestinės prisijungimo el. Pašto adresą.
  10. Pasirinkite kalbą. Pasirinkite kalbą, kurioje norėtumėte įdiegti savo „WordPress“ platformą. Palaikomų kalbų sąrašas yra gana didelis ir greičiausiai ten rasite savo gimtąją kalbą.
  11. Apriboti prisijungimo bandymus („Loginizer“). Įjunkite šį žymimąjį laukelį, nes norite, kad būtų įdiegtas papildinys „Apriboti prisijungimo bandymus“, nes tai padidina „WordPress“ svetainės saugumą.
  12. Pasirinkite norimą įdiegti temą. Nepasirinkite nė vieno, nebent norite naudoti „WordPress“ temą iš išskleidžiamojo meniu.
  13. Išplėstiniai nustatymai. Čia galite pervardyti duomenų bazės pavadinimą ir lentelės priešdėlius, tačiau numatytąsias reikšmes galite palikti tokias, kokios yra.
  14. Diegti. Paspauskite mygtuką „Įdiegti“, ir „WordPress“ pradės diegti, kai tik tai padarysite, jums bus parodyta prisijungimo informacija (ir el. Paštu taip pat nurodytu aukščiau nurodytu el. Pašto adresu).

  Štai viskas. Dabar jūs žinote, kaip prisiregistruoti naudojant „InMotion Hosting“, ir jūs žinote, kaip įdiegti „WordPress“ „InMotion Hosting“. Dabar jūs turite sukurti ir atidaryti savo svetainę, tinklaraštį ar internetinę parduotuvę.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map