Kaip pradėti dienoraštį nuo nulio

Pradėkite savo tinklaraštį yra geriausias ir lengviausias būdas pasidalyti savo idėjomis ir žiniomis su pasauliu. Jei manote, kad tinklaraščio kūrimas nuo nulio skamba pernelyg sunkiai ir techniškai, tada negalėtumėte klysti. Nes kurti dienoraštį yra daug lengviau, nei jūs manote. Tai tikrai yra!


Čia yra žingsnis po žingsnio „žiūrėk per mano petį“ pamoka, kaip pradėti dienoraštį nuo nulio naudojant „WordPress“ su vaizdo įrašais, kuriuos lengva sekti ir suprasti.

Bet jei užstrigsi, nedvejodami atsiųskite man el. Laišką ir aš padarysiu viską, kad padėtumėte jums.

Ir jei norite, netgi galite naudoti savo tinklaraštį reklamuodami savo mažą verslą ar internetinę parduotuvę, arba netgi galite užsidirbti iš jo naudodami internetinius dienoraščius.

 1. Ko čia išmoksi?
 2. Išmoksite, kaip nuo pat pradžių sukurti „WordPress“ tinklaraštį (t. Y. Kaip įdiegti, konfigūruoti ir pritaikyti „WordPress“).

 1. Ko reikia norint pradėti tinklaraštį?
 2. Jums reikės kompiuterio ir interneto ryšio (duh!), O norint pradėti – reikia bent poros valandų.

 1. Kiek kainuos WP tinklaraščio kūrimas?
 2. Nedaug, jums tik reikės išleisti apie 10 USD per mėnesį domeno vardui ir žiniatinklio prieglobai, viskas.

kaip pradėti

Ar tu pasiruošęs? Tada sužinokime, kaip pradėti nuo 2020 metų „WordPress“ tinklaraštį:

Kaip pradėti tinklaraštį nuo nulio naudojant „WordPress“

 • 1. Gaukite domeno vardą & interneto priegloba

  Pirmiausia, prieš kurdami savo tinklaraštį, jums reikia dviejų dalykų; domeno vardas ir interneto priegloba. Tai yra jūsų tinklaraščio sudedamosios dalys.

  Aš rekomenduoju naudoti „Bluehost.com“ arba „SiteGround.com“ kaip savo tinklaraščio žiniatinklio prieglobą, štai kodėl:

  Abu siūlo panaši kainodara

  Abu yra rekomenduojama WordPress.org. „Bluehost“ ir „WordPress“ kartu dirba nuo 2005 m

  Abu turi vienu spustelėjimu „WordPress“ diegimas kuris automatiškai rūpinasi technine sąranka ir konfigūracija.

  Abu siūlo 24/7 palaikymas tai reiškia, kad ten visada kas nors atsakys į jūsų klausimus, taip pat jų internetiniame palaikymo centre yra „WordPress“ vadovai, vaizdo įrašų vadovėliai ir dar daugiau.

  Abu siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija todėl galite gauti grąžinamąją išmoką, jei nuspręsite, kad vis dėlto nenorite turėti tinklaraščio.

  „Bluehost“ suteikia jums nemokamą domeno vardą kai jūs užsiregistruosite su jais.

  „SiteGround“ suteikia neabejotinas funkcijas kai kalbama apie greitį ir saugumą (FYI šiai svetainei naudoju „Siteground“ „GrowBig“ planą).

  Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie šias bendroves, žiūrėkite mano „SiteGround“ apžvalgą ir „Bluehost“ apžvalgą, o jei vis dar negalite nuspręsti, turėtumėte patikrinti „SiteGround“ ir „Bluehost“ palyginimus..

 • 2. „WordPress“ apžvalga & montavimas

  Šiame vaizdo įraše sužinosite, kaip įdiegti „WordPress“ į savo prieglobos paskyrą naudojant paprastą ir pradedantiesiems draugišką „1 paspaudimo“ „WordPress“ diegimo programą.

  Jei jums reikia pagalbos diegiant „WordPress“, skaitykite šiame diegimo vadove ir aprašyme.

 • 3. „WordPress“ prisijungimas & admin sritis

  Sveikiname įdiegus „WordPress“! Šiame vaizdo įraše sužinosite, kaip prisijungti prie savo „WordPress“ administravimo srities ir naudotis ten randamais svarbiais įrankiais.

 • 4. Puslapių kūrimas „WordPress“

  Šiame vaizdo įraše sužinosite, kaip sukurti puslapius (pvz., Pagrindinį puslapį, kontaktinį puslapį ir pan.) Savo „WordPress“ tinklaraštyje.

 • 5. Žinių kūrimas „WordPress“

  Šiame vaizdo įraše sužinosite, kaip sukurti įrašus savo „WordPress“ tinklaraštyje. Žinutės šiek tiek skiriasi nuo puslapių, nes jūsų svetainėje pateikiamos atvirkštine chronologine tvarka ir idealiai tinka dienoraščio tipo turiniui, pavyzdžiui, tinklaraščio įrašams.

  Tarpininkavimas

  Kuo skiriasi „WordPress“ puslapiai ir įrašai??

  Žinutės ir puslapiai „WordPress“ paviršiuje gali atrodyti labai panašūs, tiek pavadinime, tiek pagrindinėje turinio srityje naudojamas tas pats turinio redaktorius, tačiau yra keletas pagrindinių skirtumų:

  Žinutės turi matomą datą ir laiką, o puslapiai neturi

  Žinutės jūsų svetainėje pateikiamos atvirkštine chronologine tvarka, nuo naujausios iki seniausios

  Puslapiai išbraukti iš pagrindinės jūsų tinklaraščio laiko juostos

  Žinutes galima suskirstyti pagal kategorijas ir žymas

  Puslapius galima suskirstyti į hierarchinę struktūrą

  Skelbimai yra sindikuoti su RSS teikiamais pranešimais, pranešdami prenumeratoriams apie naujų pranešimų paskelbimą

  Paprastai sakoma, kad bet koks „nesenstantis“ turinys, kuris nėra jūsų tinklaraščio dalis, yra tinkamiausias skelbti kaip puslapis. Turinys, kuris yra jūsų tinklaraščio ar žurnalo dalis ir yra jautresnis laikui, yra geriau tinkamas kaip įrašas.

  Gerai, judėkime toliau.

 • 6. Kategorijos & žymės „WordPress“

  Šiame vaizdo įraše sužinosite, kaip sukurti kategorijas ir žymas (įrašams) savo „WordPress“ tinklaraštyje.

 • 7. „WordPress“ papildinių naudojimas

  Šiame vaizdo įraše sužinosite, kaip naudoti papildinius savo „WordPress“ svetainėje. Įskiepis praplečia funkcionalumą arba prideda naują funkciją (pavyzdžiui, kontaktinę formą) į savo „WordPress“ tinklaraštį.

  Tarpininkavimas

  Kokius „WordPress“ papildinius privalote įdiegti?

  Papildiniai padeda išplėsti ir išplėsti „WordPress“ tinklaraščio funkcijas. Yra beveik 50 000 nemokamų „WordPress“ papildinių, kuriuos galite naudoti savo tinklaraščiui. Tačiau nesijaudinkite ir įdiekite juos visus, nes įdiegę per daug papildinių jūsų tinklaraščio įkėlimas lėtės. Taigi jūs turite būti išrankūs ir įdiegti tik tuos papildinius, kurių jūsų tinklaraščiui tikrai reikia.

  Aksimet yra anti-spam papildinys, apsaugantis jūsų tinklaraštį nuo kenksmingo turinio (tai yra oficialus „WordPress“ papildinys ir jis yra iš anksto įdiegtas).

  Mielės yra SEO įskiepis, padedantis paieškos varikliams optimizuoti savo tinklaraštį ir padedantis sukonfigūruoti „WordPress“ tinklaraščio SEO, pvz., metažymų ir XML svetainės žemėlapių generavimą, robots.txt failų konfigūraciją, .htaccess failų redagavimą ir daug daugiau

  WP raketa yra aukščiausios kokybės talpyklos papildinys, padedantis greitai įkelti „WordPress“ svetainę. Puikus dalykas, susijęs su „WP Rocket“, yra tas, kad jis neturi be sudėtingų papildinių nustatymų ir pagreitina jūsų svetainės įkėlimo laiką įjungus papildinį..

  Vaizdinis kompozitorius yra intuityvus „drag and drop“ redaktorius, siūlantis turtingą galingų funkcijų ir išteklių biblioteką, norint sukurti išbaigtą ir profesionalią „WordPress“ svetainę.

  Įsivaizduok yra vaizdų glaudinimo papildinys, kuris optimizuoja įkeltus vaizdus, ​​mažindamas failų dydį ir neprarasdamas kokybės, kad jūsų tinklaraštis greitai įkeltų

  Socialinis karas papildinys padeda į savo dienoraštį įtraukti nuostabiai atrodančių socialinių žymių mygtukus.

  Susisiekite su 7 forma yra kontaktinės formos papildinys, kurį galite naudoti norėdami sukurti įvairių tipų kontaktines formas.

  Reaktyvinė skraidyklė yra „viskas viename“ papildinys, suteikiantis jūsų tinklaraščiui tokias funkcijas kaip statistika, susiję įrašai, optimizavimas paieškos varikliams, socialinis bendrinimas, apsauga, atsarginės kopijos, greitis ir el. pašto sąrašų tvarkymas.

  Judėkime toliau.

 • 8. „WordPress“ temų tinkinimas

  „WordPress“ tema (dar vadinama šablonu) yra failų rinkinys, nustatantis jūsų „WordPress“ naudojamo tinklaraščio išvaizdą ir pobūdį. Šiame vaizdo įraše sužinosite, kaip naudoti „WordPress“ temas, kad padarytumėte puikų pirmąjį įspūdį savo „WordPress“ tinklaraštyje.

 • 9. „WordPress“ meniu & raštai

  Šiame vaizdo įraše sužinosite, kaip pakeisti tinklaraščio turinį naudojant „WordPress“ meniu & valdiklio funkcijos.

 • 10. Kurti & valdyti vartotojus

  Šiame vaizdo įraše sužinosite, kaip sukurti ir valdyti vartotojo abonementus „WordPress“ tinklaraštyje.

 • Premija: tinklaraščio reklama & saugumo patarimai

  Čia sužinosite, kaip reklamuoti, prižiūrėti ir apsaugoti „WordPress“ tinklaraštį, pateikdami keletą naudingų patarimų.

  Tarpininkavimas

  Ką galite padaryti, kad apsaugotumėte „WordPress“?

  „WordPress“ yra saugus, nes jame nėra atsargumo priemonių, kurių galite imtis norėdami dar labiau sustiprinti savo „WordPress“ tinklaraštį. Čia yra keli pagrindiniai „WordPress“ saugos patarimai:

  Nenaudokite „Administratoriaus“ kaip administratoriaus / pagrindinio vartotojo vardo

  Naudokite stiprius slaptažodžius (ilgus, su skaičiais, didžiosiomis raidėmis ir simboliais)

  Atsisiųskite papildinius ir temas tik iš žinomų šaltinių

  Visada užpildykite pagrindinius „WordPress“ naujinius, kai tik jie pasirodys (jei visi „SiteGround“ planai pateikiami su valdomu „WordPress“ priegloba, tai reiškia, kad jie pagrindinius „WordPress“ atnaujinimus ir pataisas atliks jums – automatiškai)

5 būdai užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio

Iš savo patirties aš įsitikinau, kad dauguma patarimų, kaip užsidirbti pinigų iš tinklaraščio, yra paremti prielaida, kad jūsų dienoraštis jau pritraukia tūkstančius lankytojų per dieną. Tačiau ar teisinga ta prielaida? Jei esate panašus į mane, greičiausiai per dieną nesulaukiate tūkstančių lankytojų. Bet nesijaudinkite, vis dar yra daugybė būdų, kaip užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio. Tai yra penki metodai, kurie veiks bet kuriame tinklaraštyje.

1 metodas: rėmimas

Daugelis žmonių jums pasakys, kad skelbimų rodymas jūsų svetainėje – reklamjuostės arba teksto skelbimai, rodomi straipsnių pabaigoje – yra geriausias būdas gauti pajamų. Nors šias skelbimų programas lengva nustatyti, jos taip pat neverta tęsti, nebent turite daug srauto. Paprasta alternatyva grynai reklamai yra rėmimas, kurio metu vietinės įmonės jums tiesiogiai mokės, kad jūsų svetainėje būtų nurodyti jų vardai ir logotipai..

2 metodas: El. Knygos ir aukščiausios kokybės turinys

Jei norite įsipareigoti kiekvieną mėnesį sukurti naują atsisiunčiamo turinio fragmentą – atvejo analizę, informacinį popierių ar „Kindle“ knygą -, naudodamiesi savo tinklaraščiu, galite nustatyti pasikartojančią pajamų srautą. Štai kaip tai veikia: sukurkite 25 puslapių knygą, pridėkite ją prie „Amazon“ ir imkite mokesčius nuo 1,99 USD iki 3,99 USD už knygą. Geriausia, kad tai yra visiškai pasyvios pajamos, kurios iš tikrųjų padeda sukurti jūsų reputaciją.

3 metodas: Kursai ir konsultacijos

Sukūrę savo reputaciją naudodami elektronines knygas ir kitą nepriekaištingą turinį, galėsite pradėti pardavinėti kursus, kurių kursai yra dideli, ir konsultavimo paslaugas. Pvz., Sakykite, kad rašote tinklaraštį apie sveikatą ir kūno rengybą. Kiekvieną dieną jūs galėtumėte pateikti treniruotės pasiūlymus ir patalpinti savo nuotraukų sporto salėje nuotraukas. Tai gali atverti duris žmonėms, kurie pasamdo jus kaip asmeninį kūno rengybos trenerį arba sporto salę, kad pasamdytų jus kaip mokytojus naujam kūno rengybos kursui..

4 metodas: Partnerių marketingas

Aš mačiau, kad daugybė žmonių aistros tam tikram produktui paverčia jį labai sėkmingu filialų rinkodaros verslu. Pvz., Sakykite, kad jums patinka rašyti apie skirtingas technikos smulkmenas ir sukūrėte palyginti populiarų programėlių tinklaraštį, kurį žmonės skaito norėdami sužinoti apie naujausius naujų produktų pasiūlymus. Jūs jau minite produktus, tad kodėl gi nemokant už tai? Jei prisiregistruojate į filialų rinkodaros programą, galite gauti užmokestį kiekvieną kartą, kai kas nors spustelėja produkto nuorodą jūsų tinklaraštyje ir perka produktą.

5 metodas: turinio rinkodara

Aš išsaugojau savo geriausią paskutinį pasiūlymą. Pats geriausias būdas užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio yra tai, kad jis tampa jūsų turinio rinkodaros pastangų centru. Štai kaip tai veikia: kuriate tinklaraštį ir reguliariai atnaujinate savo tinklaraštį, turėdami omenyje SEO – tai puikus būdas sužinoti daugiau apie įvairius pagrindinėje svetainėje parduodamus produktus..

Jei rimtai ketinate gauti pinigų iš savo tinklaraščio, tai visi įrodyti metodai, kurie veikia, nesvarbu, koks didelis ar mažas jūsų srautas kiekvieną dieną. Iš pradžių gali prireikti šiek tiek darbo, tačiau kai pamatysite, kaip lengva uždirbti pinigų miegant, būsite įkvėpti išbandyti vis daugiau šių strategijų..

Tolesni žingsniai norint sukurti savo „WordPress“ tinklaraštį

Dabar, kai tiksliai parodžiau, kaip pradėti kurti tinklaraštį ir kaip iš jo užsidirbti, dabar viskas priklauso nuo jūsų. Nes tik jūs galite tai padaryti ir priversti savo tinklaraštį veikti!

Jei norite pasidalyti savo idėjomis ar patirtimi su pasauliu ar užsidirbti pinigų tinklaraščiui, turėtumėte pradėti jau dabar.

Pasirinkite „WordPress“ temą, kuri leistų jūsų tinklaraščio dizainui atrodyti ir jaustis taip, kaip norite. Aš rekomenduoju „StudioPress“ temas. Taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę greitai įkelti „WordPress“ temą.

Įdiekite kelis „WordPress“ papildinius, kurie praplečia jūsų tinklaraščio funkcionalumą.

Pridėkite keletą svarbių būtinų puslapių, tokių kaip kontaktiniai, apie, privatumo ir tt. Šis internetinių dienoraščių vadovas paaiškina, kaip sukurti tokio tipo puslapius.

Eik ir parašyk savo pirmąjį tinklaraščio įrašą.

Jei dėl ko nors užstrigsite, nedvejodami atsiųskite man el. Laišką ir aš padarysiu viską, kad padėtumėte. Taip pat turėtumėte peržiūrėti mano „WordPress“ išteklių sąrašą ir, jei norite lengvai ir greitai sukurti svetainę, taip pat galite naudoti svetainių kūrimo priemonę..

Taip pat praneškite, kai jūsų tinklaraštis bus parengtas ir veiks, nes norėčiau, kad jūsų tinklaraštis būtų rodomas „gyvai“ ir „veikiant“. Didelis ačiū ir „Bluehost“ už naudingas vaizdo instrukcijas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map