Kaip pagreitinti „WordPress“? (Lėtai „Bluehost“, „HostGator“ ir „GoDaddy“ svetainėse)

Jūs ir aš abu žinome, kad lėta svetainė kenkia vartotojų pasitenkinimui, konversijoms ir SEO. Jei jūsų „WordPress“ svetainė „Bluehost“, „HostGator“ ar „Godaddy“ įkeliama lėtai, čia aš jums parodysiu .


Taigi, kas tai yra su lėtomis „WordPress“ svetainėmis „Bluehost“, „HostGator“ ir „GoDaddy“? WordPress talpinimas „iš dėžutės“ sąranka ir serverio konfigūracija „Bluehost“, „HostGator“ ir „GoDaddy“ gali būti (bet ne visada) lėtos ir vangios.

Lėta „WordPress“ svetainė „Bluehost“, „HostGator“ ir „GoDaddy“ gali būti pataisytas (tam tikru mastu).

Bet vienintelis garantuojamas ir tikras „taisymas“ norint pagreitinti savo „WordPress“ svetainę „Bluehost“, „HostGator“ ir „GoDaddy“ yra perjungti į greitesnį žiniatinklio prieglobą, pvz. „SiteGround“ (daugiau kodėl taip yra).

ištaisyti lėtą „bluehost hostgator godaddy“ svetainę

Lėtai kraunantis svetainę nėra bueno. Tai yra kenkia vartotojo pasitenkinimui (vartotojai lauks ir lauks, o galiausiai paspaus atgal mygtuką ir niekada nebegrįš), blogai konversijoms (gausite mažiau pardavimų ar potencialių klientų) ir viskas kenkia SEO (turėsite žemesnį reitingą „Google“). Pasak „Google“:

 • „Pinterest“ padidėjo paieškos variklių srautas ir prisiregistruoja 15 proc. kai jie sumažino suvoktą laukimo laiką 40 proc..
 • Dukart spustelėkite „Google“ rastas 53 proc. apsilankymų mobiliesiems svetainių buvo atsisakyta, jei puslapis užtruko ilgiau nei 3 sekundės pakrauti.
 • Kada „AutoAnything“ sumažino puslapio įkelties laiką perpus, jie pamatė, kad padidėjo 12–13 proc. pardavimuose.

Greitis yra susijęs su vartotojo patirtimi, vartotojo išlaikymu, paieškos variklio optimizavimu ir konversijų gerinimu:

greičiau svetainėje daugiau konversijų„Google“ apskaičiuoja papildomas 72 000 USD metines pajamas, jei svetainės greitis padidės vos 1 sekundė

Gerai, kad galime susitarti, kad svetainės greitis yra svarbus …

Dabar aš jums parodysiu, kaip pagreitinti „WordPress“ taisydami lėtas „WordPress“ svetaines „Bluehost“, „HostGator“ ir „GoDaddy“.

Pradėkime…

Kaip paspartinti „WordPress“ („Bluehost“, „HostGator“ ar „GoDaddy“)

Patikrinkite savo svetainės greitį

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra patikrinkite savo „WordPress“ svetainės įkėlimo laiką. Norėdami patikrinti, kaip greitai / lėtai jis įkeliamas, taip pat norėdami palyginti savo svetainę, kad gautumėte „WordPress“ pagreitinimo rezultatą..

Yra paprastas būdas sužinoti, ar jūsų svetainė lėta.

Norėdami patikrinti greitį, eikite į nemokamą įrankį, pvz., „GTMetrix“ arba „Pingdom“, įveskite URL ir spustelėkite pateikti. Įrankis užtruks keletą sekundžių, kad patikrintų jūsų svetainę, tada parodys sekundžių, kurių reikia įkeliant svetainę, skaičių.

gtmetrix greičio ataskaitaMaždaug 1 sekundės „visiškai pakrautas laikas“ yra tikrai geras

Jei jūsų svetainė užima daugiau nei 3 sekundės Jei norite įkelti, turite svetainę, kurioje veikia lėtai, bet gerai, ir turite atlikti patobulinimus, tačiau jei tai užtruks daugiau nei 5 sekundes tada jūs turite lėtą krovimo vietą ir daug darbo.

Geras darbas, jei jūsų „WordPress“ puslapiai įkeliami maždaug per 1 sekundę. Skaitykite toliau, jei jūsų „Bluehost“, „HostGator“ ir „GoDaddy“ svetainė įkeliama lėtai …

Perjunkite į greitesnį žiniatinklio prieglobą

Jūsų svetainę talpinanti įmonė yra labai svarbi! Dėl šios priežasties žiniatinklio priegloba yra svarbiausias našumo faktorius oficialiame „WordPress“ optimizavimo vadove.

Greitas interneto priegloba yra svarbiausias dalykas norint pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę.

Čivināšana

Jei bandote kuo greičiau įkelti savo svetainę, pereiti prie greitesnio žiniatinklio prieglobos jūsų „WordPress“ svetainė yra greičiausias ir garantuotas būdas pagreitinti „WordPress“.

Ir, lengvai pereiti prie naujos žiniatinklio prieglobos. Ypač „WordPress“ svetainėse.

Taigi, kodėl „SiteGround“?

Kadangi „SiteGround“ yra beveik garantuotas, kad žymiai pagerinsite krovimo laiką.

Kai perkėliau savo svetainę į „SiteGround“, mano pagrindinio puslapio įkėlimo laikas sumažėjo nuo 6,9 sekundės iki 1,6 sekundės. Tai yra 5,3 sekundės greičiau!

gtmetrix prieš ir poNorėdami pamatyti daugiau greičio testų, žiūrėkite mano „SiteGround“ apžvalgą

„SiteGround“ taip pat yra Nr. 1 interneto prieglobos įmonė daugelyje „Facebook“ apklausų / apklausų:

facebook apklausosPeržiūrėkite apklausas „Facebook“:
https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ https://www.facebook.com/groups/473644732678477/ permalink / 1638240322885573 / https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1327545844043799/

„SiteGround“ greičio technologija yra pagrindinis dalykas, kuris žmonėms patinka labiausiai. Jie taip pat gauna teigiamų atsiliepimų „Twitter“:

svetainės apžvalgos „Twitter“

„SiteGround“ turi 3 valdomus „WordPress“ prieglobos planus, iš kurių galima rinktis:

svetainės „WordPress“ planai

„GrowBig“ planas suteikia 2x daugiau serverio išteklių nei „StartUp“ ir pusiau skirtas serveris „GoGeek“ planas suteikia 3x daugiau serverio išteklių.

„GrowBig“ ir „GoGeek“ teikia profesionalią svetainių perkėlimo paslaugą, kasdienines atsargines kopijas, patobulintą NGINX pagrįstą dinaminę talpyklą ir „Memcached“ talpyklą, PHP 7.3 ir HTTPS sąranką, nemokamą „Cloudflare CDN“ ir galimybę priglobti kelias svetaines. Čia yra visas „SiteGround“ planų palyginimas.

Ar turite lėtą „Bluehost“, „HostGator“ ar „GoDaddy“ svetainę? Padarykite sau paslaugą ir pereikite prie „SiteGround WordPress“ prieglobos (P.S. jie perkels jūsų svetainę nemokamai).

Gerai, bet pasakykite, kad nenorite perjungti žiniatinklio prieglobos (dar). Ką galite padaryti, kad paspartintumėte „Bluehost“, „HostGator“ ir „GoDaddy“ svetaines?

Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip …

Naudokite greitesnę „WordPress“ temą

Jei jūsų „HostGator“, „GoDaddy“ ar „Bluehost WordPress“ svetainė veikia lėtai, tačiau nenorite perjungti žiniatinklio prieglobos, tada didžiausias spartos patobulinimas, kurį galite padaryti, yra pakeisti „WordPress“ temą..

Ir naudokite a greita „WordPress“ tema.

greitas „WordPress“ temasPeržiūrėkite mano greičiausių „WordPress“ temų kolekciją

„WordPress“ tema, kurią naudoja jūsų svetainė, daro didžiulį poveikį jūsų svetainės greičiui. Kodėl?

Daugelis „WordPress“ temų yra blogai koduota ir ateik išsipūtęs su dešimtimis išteklių (vaizdai, CSS ir „javascript“), kurie gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą.

Jei jūsų tema siūlo visas po saule esančias funkcijas, yra išsipūtusi su scenarijais ir šaltiniais ir pateikia daug žemos kokybės kodų, nukentės jūsų svetainės greitis.

Atsargiai, prieš pradėdami diegti naują temą.

Temas lengva įdiegti ir naudoti. Bet temos keitimas nėra vien tik mygtuko paspaudimas, beveik garantuota, kad ji sugadins jūsų svetainės išvaizdą, išdėstymą ir net jos funkcionalumą.

Iš tikrųjų lengviau pereiti prie greitesnio žiniatinklio prieglobos ir tuo naudotis, jei ne tik perjungti „WordPress“ temą.

Pirmiausia turėtumėte išbandyti, bet jei vis tiek norite pereiti į priekį ir perjungti temas, tada čia yra instrukcija, kaip saugiai perjungti temas.

Naudokite talpyklos papildinį

Talpinimas yra mechanizmas, kaupiantis duomenis laikinojoje atmintyje, kuriame saugomos statinių tinklalapių kopijos. Kadangi serveris nėra kiekvieną kartą pažymimas kiekvienam prašymui, talpyklos kaupimas sumažina serverio apkrovą ir suteikia didesnį greitį.

Jei dar nenaudojate talpyklos, nustatykite talpyklos kaupimas yra garantuotas būdas pagreitinti „WordPress“ taip pat patobulinti vartotojo patirtį. Be to, visi žinome, kad „Google“ mėgsta greitesnes svetaines, todėl talpyklos kaupimas taip pat pagerina SEO reitingą.

„WP Rocket“ yra „WordPress“ talpyklos papildinys, koks yra lengvai nustatomas ir ypač efektyvus pagreitinant krovimo laiką savo svetainės. Tai tik kainuoja 49 USD per metus ir tai talpyklos įrankis, kurį naudoju ir rekomenduoju.

talpyklos įskiepio facebook apklausa„WP Rocket“ yra daugiausiai apklausų sulaukęs aukščiausias įvertinimo talpyklos papildinys

„WP Rocket“ labai lengva pradėti naudoti ir jis aprūpintas visomis būtiniausiomis funkcijomis: talpyklos išankstiniu įkėlimu, puslapių kaupimu talpykloje, svetainės žemėlapio išankstiniu įkėlimu, GZIP suglaudinimu, naršyklės kaupimu talpykloje, duomenų bazių optimizavimu, „Google“ šriftų optimizavimu, tinginiais atsisiunčiamais vaizdais, HTML sumažinimu / sutvirtinimu, „JavaScript“ ir CSS failai, be to, daug daugiau.

Čia yra mano vadovas, kaip sukonfigūruoti WP raketą su rekomenduojamais parametrais.

„WP Super Cache“ ir WP greičiausias talpykla yra du kiti talpyklos papildiniai, kuriuos galite naudoti. Jie yra tiek laisvi. Čia yra talpyklos papildinių palyginimas.

Naudokite vaizdo optimizavimo papildinį

Vaizdai yra svarbi jūsų svetainės dizaino dalis, nes jie sudomina vartotojus, kai jie ateina į jūsų svetainę, ir sulaiko vartotojus, kad jie neišeitų iš jūsų svetainės..

Bet jei jūsų naudojami vaizdai nėra optimizuoti, tada jie gali jums pakenkti labiau nei padėti.

„WordPress“ vaizdo optimizavimasPeržiūrėkite „Google“ vaizdų optimizavimo vadovą

Išsaugodami vaizdą turėtumėte įsitikinti, kad jūs naudokite tinkamą vaizdo formatą.

.PNG sukuria aukštesnės kokybės ir didesnio dydžio vaizdus ir dažniausiai naudojamas grafikai, logotipams, iliustracijoms, piktogramoms arba kai jums reikia, kad fonas būtų skaidrus.

.JPG daugiausia naudojamas nuotraukoms, o geresnis kokybės ir failo dydžio balansas paprastai daro JPG tinkamesnius žiniatinkliui.

Kitas, jums reikia suglaudinkite ir pakeiskite savo vaizdų dydį.

Geros žinios yra tai, kad yra krūva tikrai puikių „WordPress“ „viskas viename“ vaizdo optimizavimo papildiniai galite naudoti automatizuodami vaizdo optimizavimo procesą.

Aš rekomenduoju du „viskas viename“ papildinius:

„optimole“ papildinys

„Optimole“ paima jūsų vaizdus ir automatiškai juos optimizuoja debesyje.

 • Naudoja nuostolingą ir nuostolingą glaudinimą.
 • Optimizuojami vaizdai debesyje, tada optimizuoti vaizdai pateikiami per CDN, todėl jie greitai įkeliami).
 • Parenka tinkamą lankytojo naršyklės ir peržiūros srities vaizdo dydį.
 • Naudodamas tingų krovimą vaizdams rodyti.

trumpųjų vaizdo elementų papildinys

„ShortPixel“ automatiškai optimizuoja vaizdus debesyje.

 • Naudoja nuostolingą, blizgantį ir nuostolingą glaudinimą.
 • Optimizuojami vaizdai debesyje, tada optimizuoti vaizdai pateikiami per CDN, todėl jie greitai įkeliami).
 • Leidžia konvertuoti PNG į JPG automatiškai.
 • Gali sukurti jūsų vaizdų WebP versijas.

Svarbiausias dalykas renkantis vaizdo optimizavimo papildinį yra pasirinkti tą, kuris optimizuoja ir suglaudina debesyje esančius vaizdus. Nes tai sumažina jūsų svetainės apkrovą.

Naudokite turinio pateikimo tinklą (CDN)

A turinio pristatymo tinklas (CDN) paima visą jūsų svetainės statinį išteklius (vaizdus, ​​CSS, „JavaScript“) ir pateikia juos serveryje, kuris yra geografiškai arčiau vietos, kur lankytojas pasiekia jūsų svetainę. Dėl to sutrumpėja atsisiuntimo laikas.

kas yra cdn

Turėdami savo statinį turtą geografiškai paskirstytame optimizuotų serverių tinkle, galite žymiai sutrumpinti puslapio įkėlimo laiką ir delsą..

Populiariausias ir taip pat lengvai CDN platinamas „Cloudflare“.

Visi „SiteGround“ planai pateikiami kartu nemokamas „Cloudflare“ CDN ir lengvą prieigą prie visų kitų „Cloudflare“ teikiamų greičio ir saugos funkcijų. „Bluehost“ ir „HostGator“, bet ne GoDaddy, taip pat būna su „Cloudflare“ integruota tiesiai į jūsų prieglobos sąskaitą.

Naudokite naujausią PHP 7 versiją

„WordPress“ pagrindinę versiją teikia MySQL ir PHP. „MySQL“ yra duomenų bazės valdymo sistema, o „PHP“ yra serverio scenarijų kalba. PHP yra labai svarbus „WordPress“, jis naudojamas pagrindiniame (backend) ir papildiniuose bei temose.

PHP 7 yra naujausias leidimas be to, jis turi reikšmingų patobulinimų greičio, našumo ir saugumo srityse. Oficialiai PHP 7.2 yra nurodytas kaip rekomenduojamas reikalavimas paleisti „WordPress“, o jūsų „WordPress“ kompiuteris turėtų naudokite bent PHP 7 ar naujesnę versiją, nes tai susiję su daugybe greičio, našumo ir saugumo pranašumų.

WordPress php versijaPHP 7.3 gali patenkinti 3 kartus daugiau užklausų per sekundę nei PHP 5.6 (šaltinis: kinsta.com)

Jei jūsų prieglobos paslaugų teikėjas nesiūlo 7 PHP, tuomet pats laikas pagalvoti apie žiniatinklio prieglobos perjungimą. Gerai tai, kad vienu mygtuko paspaudimu galite pakeisti PHP versijas (ir nereikia jokios kitos konfigūracijos, o jūs pamatysite greitą padidėjimą).

Štai kaip pakeisti PHP versiją „Bluehost“, „HostGator“ ir „GoDaddy“.

 • https://my.bluehost.com/hosting/help/php-version-selection-php-config
 • https://www.hostgator.com/help/article/php-configuration-plugin
 • https://www.godaddy.com/help/view-or-change-your-php-version-in-web-and-classic-hosting-3937

Konfigūruokite „WordPress“ parametrus

Aš myliu „WordPress“, nes jis yra tikrai galingas ir paprastas naudoti. Tačiau užkulisiuose vyksta daugybė dalykų, o „WordPress“ pridedama daugybė nustatymų, scenarijų ir funkcijų, sukuriančių HTTP užklausas, ir užima resursus, kurių jums nereikia. Šie funkcijos ir vykdomi procesai gali sulėtėti jūsų svetainė.

Pvz., „WordPress“ iš visų dėžučių įkelia jaustukus kiekviename jūsų svetainės puslapyje. Išjungus emojis, šis scenarijus nebebus įkeliamas, dėl to sumažės bendras HTTP užklausų skaičius ir puslapio dydis.

„WordPress“ veiklos optimizavimas

Neesminių nustatymų išjungimas jums nereikia sumažinti bendro HTTP užklausų skaičiaus ir puslapio dydžio, o tai padidina greitį ir našumą.

Yra daugybė gerų ir paprastų naudoti „WordPress“ efektyvumo optimizavimo papildinių:

 • „Perfmatters“ (mokamas papildinys nuo 24,95 USD per metus)
 • „Clearfy“ (nemokamas papildinys)
 • WP Išjungti (nemokamas papildinys, bet jis nebuvo atnaujintas naudojant „WordPress 5.0“)

Vadovus, kaip sukonfigūruoti šiuos papildinius, galite rasti atitinkamuose jų atsisiuntimo puslapiuose.

Išjungti atkūrimus, atkūrimus ir riboti pataisas

Pingbacks ir trackback yra nutolę nuorodų pranešimai kurie įspėja kitas „WordPress“ svetaines, kurias jūs su jomis susiejote, ir atvirkščiai, kitos svetainės susiejo su jumis.

Tai gali atrodyti kaip naudinga funkcija, bet taip nėra. Nes tai kelia daug įkelkite savo serverio išteklius, kaip „pinginimas“ generuoja užklausas iš „WordPress“.

Be to, „Pingbacks“ ir „trackback“ variantai yra platus pasirinkimas piktnaudžiaujama šlamštu ir kai taikoma svetainėms su DDoS išpuoliais.

„pingbacks“ ir „trackback“

Jūs turėtumėte išjungti grąžinimus ir atkūrimus pasirinkdami Nustatymai → Diskusija. Tiesiog panaikinkite žymėjimą „Bandymas pranešti apie bet kokius tinklaraščius, susietus su straipsniu“ ir „Leisti pranešimus apie kitų tinklaraščių pranešimus (įrašų atkūrimus ir stebėjimo blokus) apie naujus straipsnius“, ir tai padės dar labiau pagreitinti „WordPress“.

„WordPress“ yra kartu su įmontuota revizijos kontrolė bet kuriems jūsų sukurtiems įrašams ar puslapiams. Tai yra gera savybė, tačiau ji gali sukelti nereikalingas pūtimas savo „WordPress“ duomenų bazėje.

Kai rašote, redaguojate ir atnaujinate turinį, „WordPress“ sukuria daug išsaugotų versijų. Apribojimas peržiūrų skaičiaus kurie gali būti saugomi viename įraše ar puslapyje, išvalys vietą jūsų duomenų bazėje.

„WP Revision Control“ yra nemokamas papildinys, leidžiantis nurodyti įrašų ir puslapių išsaugotų peržiūrų skaičių. Jei tikslinsite tik 5 versijas, versijos nebus pašalintos, ypač jei atnaujinate daug ką.

Padalinkite komentarus į kelis puslapius

Gerai gauti komentarus iš įsitraukusių vartotojų apie tinklaraščio įrašus, bet per daug komentarų puslapyje sulėtins puslapio įkėlimą, ir tai blogas dalykas.

Sprendimas yra suskaidyti arba paginuoti komentarus į kelis puslapius. Tai lengva padaryti naudojant „WordPress“:

suskaidykite komentarus į puslapius

„WordPress“ administratoriuje eikite į „Nustatymai → Diskusija“ ir pažymėkite parinktį „Suskaidyti komentarus į puslapius“. Tada kiekviename puslapyje įveskite norimą komentarų skaičių (pvz., 5) ir tai, kaip norite juos rodyti (pvz., Naujesni į senesnius)..

Kaip pagreitinti „WordPress“: įvyniojimas

kaip pagreitinti WordPress lėtas svetaines

Perjungimas į greitesnį žiniatinklio prieglobą dažnai yra greičiausias ir lengviausias būdas pagreitinti lėtą „WordPress“ svetainę „Bluehost“, „HostGator“ ir „GoDaddy“..

Bet jei tai nėra galimybė ir jūs turite likti prie savo dabartinio žiniatinklio prieglobos, tada šiame tinklaraščio įraše buvo aprašyti įvairūs optimizavimo metodai ir įrankiai, kuriuos galite įdiegti pagreitindami „WordPress“..

P.S. Jei perėjote prie greitesnio žiniatinklio prieglobos, tada komentaruose galite paskelbti savo greitesnį patobulinimą ir po jo …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map