Kaip naudoti „Shopify“ ir „Wix“ tinklaraščiams kurti

Manau, sutiksite, kai sakau: kai žmonės kalba apie internetinius dienoraščius, toks vardas kaip „WordPress“ iškyla dažniau nei, tarkime, „Wix“ ir „Shopify“. Daugiausia todėl, kad daugelis žmonių to nežino „Wix“ ir „Shopify“ pateikite puikių tinklaraščių funkcijų.


Teisingai, abi platformos pirmiausia nėra žinomos dėl savo tinklaraščių rašymo galimybių. Bet jie abu turi galingą ir lengvai naudojamą įmontuotų tinklaraščių funkciją.

Wix yra geriausiai žinomas kaip visavertis svetainių kūrėjas, padedantis jums pradėti svetainę per rekordiškai trumpą laiką.

kaip naudoti Wix dienoraščių

Naudodamiesi tokiais įrankiais kaip „Wix“ redaktorius, „Wix ADI“, gražiomis temomis ir darbais galite sukurti daugybę „Wix“ svetainių.

„Wix“ vyrukai pradeda jus nuo nemokamo plano tikėdamiesi, kad įsitvirtinsite nuo mokamų planų, pradedant nuo 4,50 dolerių mėnesį.

Jei pasirinksite nemokamą planą, pradedate nuo SSL parengtas padomenis pvz. matt123.wixsite.com/websitehostingrating, tačiau visada galite įsigyti naują pasirinktinį domeną arba susieti esamą domeną su savo „Wix“ svetaine.

Shopify, kita vertus, yra patikima elektroninės komercijos platforma.

kaip naudoti shopify tinklaraščiams

„Shopify“ labai stengiasi padėti atidaryti galingą internetinę parduotuvę, kol jūsų kavos puodelis atvės. Platforma pristatoma kartu su intuityviu parduotuvės kūrėju, su kuriuo tiesiog malonu dirbti.

Galite pritaikyti įvairias el. Prekybos temas, kad pasiektumėte geriausią savo internetinės parduotuvės versiją.

Nemokamas bandymas pradeda jus nuo SSL parengtas padomenis pvz. https://websitehostingrating.myshopify.com, tačiau visada galite susimokėti už „premium“ prenumeratą, planus pradedant nuo 9,00 USD dolerių per mėnesį.

Tai, ko dauguma žmonių nežino, yra tai, kad abi platformos turi gana tvarkingas internetinių dienoraščių funkcijas.

Teisingai; galite naudoti įmontuotas „Wix“ ir „Shopify“ internetinių dienoraščių funkcijas norėdami paleisti tinklaraštį, kuris konkuruoja su „WordPress“ ar „Blogger“ tinklaraščiais jūsų nišoje.

Ir šiame vadove aš jums tiksliai parodau kaip naudoti „Shopify“ ir (arba) „Wix“ tinklaraščiams kurti. Pabaigoje pasidalinkite savo išvadomis ir mintimis komentarų skiltyje, kad galėtumėte prisidėti prie diskusijos.

Jei tai nebus, eikime į darbą.

Kaip naudoti „Wix“ tinklaraščiams

Pradėkime nuo Wix. Kaip sukurti „Wix“ tinklaraštį?

Manau, kad esate pradedantysis, taigi eikite į Wix.com ir paspauskite Pradėti mygtuką, kad kamuolys riedėtų.

Naujos „Wix“ svetainės sukūrimas

Kitame puslapyje galite pasirinkti prisijungti arba prisiregistruoti. Mūsų atveju paspauskite Registruotis nuoroda, kaip parodyta žemiau.

„wix“ registracijos puslapis

Registracijos puslapyje užpildykite formą savo el. Pašto adresu ir slaptažodžiu ir spustelėkite Registruotis mygtuką, kaip parodyta žemiau.

wix parašo forma

Po to „Wix“ paprašys sužinoti daugiau apie jūsų verslą, tačiau galite praleisti šią dalį, kaip parodyta žemiau.

Aš pasirinkau pateikti daugiau informacijos, nes kas kenkia? Kuo daugiau informacijos galiu suteikti apie savo verslą, tuo geresnę patirtį gali suteikti „Wix“.

„wix“ praleidžiamas pasveikinimo puslapis

Atsakę į du ar tris paprastus klausimus, jūs galų gale pateksite į kitą puslapį.

pasirinkti „Wix ADI“ arba šabloną

Kaip matote aukščiau esančiame puslapyje, galite pasirinkti šabloną arba leisti „Wix ADI“ sukurti jums svetainę. ADI yra tiesiog santrumpa Dirbtinis dizaino intelektas.

„Wix ADI“ įrankis sukuria svetainę automatiškai, remdamasis atsakymais į kai kuriuos klausimus. Pasirinkite, kuris maršrutas jums tinka; mums tiesiog reikia tiesioginės svetainės, kuria ketinama sukurti tinklaraštį, atsiminkite?

Šio vadovo tikslais aš ėjau su šablonu, nes man patinka praktinis požiūris. Spustelėdami Pasirinkite šabloną aukščiau esanti nuoroda veda į Šablonai puslapis parodytas žemiau.

„Wix“ šablonų puslapis

Aukščiau esančiame puslapyje galite pasiekti daugybę įvairių kategorijų šablonų. Pasirinkite norimą variantą spustelėdami mygtuką Redaguoti mygtukas matomas žemiau.

pasirenkant šabloną wix

Pasirinkus šabloną, nuostabiame „Wix“ redaktoriuje bus paleista naujame skirtuke, kaip mes pabrėžiame žemiau.

puikus „Wix“ tinklalapio redaktorius

Tinkinkite savo svetainę taip, kaip norite, ir kai būsite patenkinti rezultatais, paspauskite Paskelbti mygtuką, esantį redaktoriaus viršuje, dešinėje.

Tai padarius, pasirodys iššokantis langas, kuriame galėsite 1) gauti nemokamą „Wix.com“ domeną arba 2) susieti savo pasirinktinį domeną..

Šiam įrašui nuėjau su nemokamu „Wix.com“ domenu.

Po to paspauskite Sutaupyti & Tęsti mygtuką, kaip mes išsamiau aprašyta žemiau.

wix pasirinkti domeno puslapį

Tada spustelėkite Paskelbkite dabar nuorodą paskelbti savo svetainę arba padaryta mygtuką, norėdami grįžti į „Wix“ redaktorių, kaip pabrėžiame toliau pateiktoje ekrano kopijoje.

paskelbti naują „Wix“ svetainę

Mūsų vadovėlio tikslais pasirinkau paskelbti svetainę, kuri mus nukreipia į šį iššokantįjį langą.

naujos interneto svetainės peržiūra

Tai buvo greita, tiesa? Spustelėkite Peržiūrėti svetainę mygtuką, rodomą aukščiau esančiame paveikslėlyje, kad pamatytumėte visiškai naują savo svetainę.

Jūsų domeno vardas yra panašus į https://matt123.wixsite.com/websitehostingrating.

Taip, aš žinau, kad jis ilgas ir negražus, tačiau veikia! Be to, jūs visada galite pridėti tinkintą domeno vardą.

Žemiau pažiūrėkite į mūsų sukurtą pavyzdinę svetainę neliesdami vienos kodo eilutės.

nauja svetainė, kurią palaiko „Wix“

Neblogai maždaug 5 minutes laiko. Atminkite, kad galite tinkinti bet kurį „Wix“ šabloną, kol jo nenuleisite, taigi palikite vaizduotę lauką.

Vis dėlto mes nesame čia, kad sukurtume „Wix“ svetaines. Mes visi čia norėdami sužinoti daugiau apie „Wix“ tinklaraščių rašymo funkcijas.

Dienoraščio įtraukimas į „Wix“ svetainę

Dabar, kai turime tiesioginę svetainę, leiskite mums įtraukti tinklaraštį, kad galėtumėte pradėti dalintis savo mintimis, naujienomis ir atnaujinimais.

„Wix“ redaktoriuje (ir ar šis dalykas yra gražus, ar kas?) Spustelėkite Pradėkite internetinius dienoraščius mygtuką ir tada Pridėti dabar kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

pridedant tinklaraštį prie „Wix“ svetainės

Palaukite, kol procesas bus baigtas, o pasirodžiusiame iššokančiame lange spustelėkite Pradėti mygtuką, kaip mes pabrėžiame žemiau.

pradėti nuo naujo „wix“ tinklaraščio

Iki šiol viskas buvo taip lengva, kaip pyragas. Turite problemų? Nedvejodami susisiekite su manimi komentaruose. Greitai judama.

„Wix“ redaktorius yra gana intuityvus gyvūnas. Paspaudę Pradėti mygtukas nuves jus į Dienoraščio tvarkyklė Pristatymas parodytas žemiau.

„Wix“ tinklaraščio tvarkytojas

Naudodami aukščiau pateiktą tinklaraščių tvarkytuvę galite kurti naujus įrašus, tvarkyti esamus įrašus ir pridėti tinklaraščio elementų.

Kadangi tai yra jūsų pirmas kartas, paspauskite Sukurkite įrašą mygtuką, kad paleistumėte gražų įrašų redaktorių, parodytą žemiau.

„Wix“ tinklaraščio įrašų redaktorius

Neleiskite, kad paprasta sąsaja jus apgautų, aukščiau pateiktame įrašų redagavimo priemonėje yra visos funkcijos, kurių reikia jūsų pranešimams papildyti.

Pavyzdžiui, norėdami pridėti vaizdus, ​​kategorijas ir SEO, tiesiog paspauskite Skelbimo nustatymai nuoroda aukščiau parodyto pranešimo redaktoriaus dešinėje. Tai padarius, atsidarys skaidrių meniu, parodytas žemiau esančiame paveikslėlyje.

Naudotis „Wix“ tinklaraščiu yra nepaprastai lengva, nesitikiu, kad susidursite su problemomis.

Kiekviena jums reikalinga funkcija yra atvira, jums nereikės daug kasinėti, kad rašytumėte tinklaraštį kaip profesionalas. Tiesą sakant, internetinis dienoraščių rašymas yra gana malonus, jei taip galiu pasakyti pats.

Pastaba: Pridėję savo dienoraštį nepamirškite spustelėti Paskelbti mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus. Priešingu atveju jūsų tinklaraštis liks neskelbtas.

Geriausia yra tai, kad „Wix“ redaktorius automatiškai įtraukia tinklaraštį į jūsų svetainės meniu.

Grįžę į savo pavyzdinę svetainę, mes sužinome, kad tinklaraščio puslapis jau veikia (jie net įmetė porą pavyzdžių įrašų, kad būtų gera priemonė). Žiūrėkite paveikslėlį žemiau.

gyvas „Wix“ tinklaraštis

Paskelbk, kad viskas!

Štai kaip jūs sukuriate „Wix“ tinklaraštį. Ar palikome svarbių sričių, apie kurias norėtumėte sužinoti daugiau? Praneškite man komentaruose ir mielai atnaujinsiu įrašą.

Atminkite, kad galite tinkinti savo internetinį dienoraštį pagal savo norus ir valdyti tinklaraščių rašymo džiungles. Mes tikrai tikimės, kad jūs šoktelsite lyg steroidų erelis.

Eikite į Wix.com ir pradėkite dabar, kad pradėtumėte savo tinklaraščių kūrimą.

„Wix“ panaikink, leisk mums išmokti sukurti tinklaraštį naudojantis „Shopify“.

Kaip naudoti „Shopify“ tinklaraščiams

„Shopify“ yra puiki elektroninės komercijos platforma (skaitykite mano „Shopify“ apžvalgą ir sužinokite, kodėl), tačiau kaip ji atsiduria konkurencijos, kaip tinklaraščių platinimo platformos, konkurencijoje? Štai taip galite lengvai susikurti tinklaraštį „Shopify“.

Eikite į Shopify.com (vis dar manau, kad esate naujas) ir paspauskite Pradėkite nemokamą bandomąją versiją mygtukas, parodytas žemiau.

parduotuvėje apsilankykite oficialiame internetiniame puslapyje

Tada įveskite savo el. Pašto adresą, slaptažodį ir parduotuvės pavadinimą. Tada paspauskite Sukurkite savo parduotuvę mygtuką, kaip mes pabrėžiame žemiau esančiame ekrano paveikslėlyje.

parduotuvių registracijos forma

Pro patarimas: Įpraskite kurti stiprius slaptažodžius. Be to, niekada nenaudokite to paties slaptažodžio skirtingose ​​paskyrose ir reguliariai keiskite slaptažodį.

Kai tik išsiaiškinsite savo informaciją, „Shopify“ nukreips jus į įvadinį puslapį, kuriame, kaip ir „Wix“, jie prašo daugiau informacijos apie jūsų verslą. Štai kaip tai atrodo.

parduotuvėje apsilankykite pasveikinimo puslapyje

Pasakyk jiems tiek, kiek gali. Arba galite praleisti pasveikinimo puslapį ir eiti tiesiai į verslą.

Kaip įprasta, aš pasiryžau pateikti kuo daugiau informacijos apie šią mokymo programą. Pabaigoje gausite žemiau pateiktą administratoriaus prietaisų skydelį.

parduotuvė administratoriaus prietaisų skydelyje

Prieš ką nors darydami, prisijunkite prie savo pašto dėžutės ir patvirtinkite savo el. Pašto adresą.

parduotuvėje patvirtinimo el

Spustelėdami Užbaikite savo registraciją Mygtukas grįš į „Shopify“ administratoriaus prietaisų skydelį. Administratoriaus prietaisų skydelyje galite atlikti keletą dalykų. Galite (sunumeruota tvarka):

 1. Pradėkite pridėti naujų produktų savo parduotuvėje
 2. Tinkinkite temą
 3. Pridėkite tinkintą domeną

Trumpai apžvelgsiu dvi pirmąsias sritis, tada galėsime įtraukti tinklaraštį. Spręsti? Nuostabus ��

Naujo produkto įdėjimas į savo „Shopify“ parduotuvę

Į savo „Shopify“ parduotuvę įtraukti naują produktą gali tik ketvirtieji klasifikatoriai. Tiesiog prisijunkite prie savo administratoriaus informacijos suvestinės ir spustelėkite Pridėti produktą mygtuką, kaip parodyta žemiau.

pridedant naują produktą į shopify parduotuvę

Kitame produkto redagavimo priemonės ekrane pridėkite savo produkto informaciją (ir galite pridėti daug!) Ir paspauskite mygtuką Sutaupyti mygtuką, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje.

parduotuvių produktų redaktorius

Pridėję savo produktą (ir galite pridėti tiek, kiek norėtumėte) spustelėkite Namai grįžti į administratoriaus prietaisų skydelį, kaip parodyta žemiau.

„Shopify“ temos pritaikymas

„Shopify“ suteikia galimybę tinkinti internetinės parduotuvės išvaizdą ir pojūtį, nepralaužant prakaito. Kaip? Administratoriaus informacijos suvestinės skiltyje Tinkinti temą spustelėkite mygtuką Tinkinkite temą mygtuką, kaip parodyta žemiau.

tinkinti parduotuvių temą

Spustelėję aukščiau esantį mygtuką, pateksite į „Shopify“ temų puslapį, kuriame galėsite pasirinkti iš kelių nemokamų ir „premium“ temų, kaip parodyta žemiau. Šią pamoką vedžiau su nemokamomis temomis.

parduotuvių temų biblioteka

Spustelėkite Naršykite nemokamomis temomis mygtuką, kad paleistumėte iškylantįjį langą.

parduotuvių temų pasirinkimas

Spustelėkite pasirinktą temą, tada spustelėkite Įtraukti į temų biblioteką mygtuką, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje.

pasirinkdami temą „shopify“

Pridėję temą prie savo bibliotekos, galėsite ją stiliuoti spustelėdami Pritaikyti kaip išsamiai aprašyta toliau pateiktoje ekrano kopijoje.

kaip tinkinti temą parduotuvių temų bibliotekoje

Kai spustelėsite Pritaikyti , „Shopify“ nukreipia jus į žemiau pateiktą lengvai naudojamą tinklalapio redaktorių.

parduotuvių svetainių redaktorius

Čia galite tinkinti savo „Shopify“ internetinę parduotuvę, kol neteksite. Atsisakykite savo kūrybinio genijaus ir sukurkite savo svajonių saugyklą. Jei rezultatai tenkina, paspauskite Paskelbti mygtuką, esantį redaktoriaus viršuje, dešinėje, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Dabar pridėkite tinklaraštį prie savo „Shopify“ tinklaraščio.

Kaip pridėti dienoraštį prie savo „Shopify“ parduotuvės

„Shopify“ administratoriaus informacijos suvestinėje eikite į Internetinė parduotuvė -> Dienoraščio įrašai ir spustelėkite Sukurkite tinklaraščio įrašą mygtuką, kaip mes pabrėžiame žemiau.

kuriant internetinius dienoraščių įrašus

Tada pridėkite savo tinklaraščio įrašo turinį gražioje įrašų redagavimo priemonėje, kaip parodyta šiame paveikslėlyje. Akivaizdu, nepamirškite išsaugoti savo įrašo.

parduotuvių pašto redaktorius

Aukščiau pateiktame įrašo redaktoriuje yra visi pasaulinio lygio redaktoriaus varpai ir švilpukai. Jūs gausite viską iš rodomų vaizdų, kategorijų, SEO ir pan.

Žemiau yra tai, kaip tinklaraščio įrašas rodomas Debiutas tema be didelių pritaikymų.

tinklaraščio įrašas parduotuvėje

Tai buvo lengva, tiesa? Deja, skirtingai nei „Wix“, savo dienoraštį turite įtraukti į savo naršymo meniu. Kaip?

„Shopify“ redaktoriuje pasirinkite skyrių, kuriame yra jūsų naršymo meniu, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje.

Šią mokymo programą taip pat dirbu su Paprasta tema, todėl mano meniu yra šoninėje juostoje. Aš pasirenku skyrių Šoninė juosta, tada spustelėkite Redaguoti meniu nuoroda Meniu skirtuką, kaip parodyta žemiau.

Tai padarius, atsidaro Naršymas puslapis naujame skirtuke. Tada spustelėkite Pridėti meniu elementą kaip parodyta žemiau.

pridedant naują meniu elementą

Pasirodžiusiame iššokančiame lange pridėkite savo tinklaraščio pavadinimą, pvz. „Matt’s Blog“ ir tada pasirinkite nuorodos tipą iš Nuoroda išskleidžiamasis meniu, kaip parodyta žemiau. Pastaba: Jūs turite pasirinkti Dienoraščiai norėdami pridėti nuorodą į savo dienoraštį.

Pagaliau paspauskite Papildyti mygtuką. Tada paspauskite Sutaupyti mygtuką, kaip parodyta žemiau, ir jūsų darbas yra atliktas.

Oho, koks sudėtingas būdas pridėti paprastą meniu elementą? Jei einame į mūsų pavyzdinę svetainę, Dienoraštis meniu punktas yra ten, kur mes norėjome. Žiūrėkite žemiau esantį vaizdą.

parduotuvių pavyzdžių tinklaraštis

Eikite į „Shopify“ ir pradėkite kurti savo tinklaraštį dabar!

Phew, tai pavirto į labai ilgą tinklaraščio įrašą; vistiek tikiuosi, kad šiandien kai ką čia išmokai.

Santrauka

„WordPress“ ir „Blogger“ yra be jokios abejonės populiarios internetinių dienoraščių platformos, tačiau jei pradėjote naudoti „Wix“ ar „Shopify“, jums nereikia persikelti kitur, kad sukurtumėte galingą tinklaraštį.

„Wix“ ir „Shopify“ turi galingas internetinių dienoraščių kūrimo galimybes, kurios tinklaraštį sukurti palengvins. Jei žaidžiate savo kortelės teisėmis, niekada nebegalėsite „WordPress“ ieškoti taip.

Ar palikau ką nors svarbaus, ko norėtum išmokti? Ar turite klausimų ar pasiūlymų? Praneškite mums komentaruose. Norisi sukurti sėkmingą tinklaraštį „Wix“ ar „Shopify“!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map