Kaip įdiegti nemokamą SSL sertifikatą * VISI * „Hostinger“ planuose

„Hostinger“ yra puiki žiniatinklio priegloba (čia pateikiama mano „Hostinger“ apžvalga), tačiau viena išnykimų yra ta, kad nemokamas SSL sertifikatas neįtrauktas į visus bendrai naudojamus prieglobos planus ir priedų domenus. Tai sudėtingas dalykas, tačiau tai lengva padaryti naudojant šį žingsnis po žingsnio vadovą.


„Hostinger“ teikia nemokamą SSL sertifikatą visiems planams, išskyrus pradinio lygio „Single“ ir „Premium“ bendrojo prieglobos planus. Taip pat. „Hostinger“ nėra galimybės gauti nemokamą SSL sertifikatą papildymo domenuose.

ne visuose „Hostinger“ planuose yra nemokama SSL„Hostinger“ bendrojo ir „Premium“ bendrojo prieglobos planuose nėra nemokamas SSL sertifikatas ��
Ką sužinosite šiame straipsnyje:

 • Kaip Įdiekite nemokamą SSL sertifikatą visuose „Hostinger“ bendrojo prieglobos planuose.
 • Kaip įdiekite nemokamą SSL sertifikatą savo „Addin“ domenuose „Hostinger“.
 • Kaip gauti nemokamą ir patikimą SSL sertifikatą Užšifruokime.
 • Kaip naudoti „ZeroSSL free SSL“ sertifikatų vedlys.
 • ir galiausiai turi jūsų svetainė naudoja https: // užšifruotą svetainės ryšį ir gaukite užrakto piktogramą adreso juostoje.

Peršokti į: – –

Bet pirma…

Kodėl jums reikalingas SSL sertifikatas??

Tiesiog todėl, kad vartotojai tikisi saugios ir privačios internetinės patirties naudodamiesi jūsų svetaine.

HTTPS yra HTTP su TLS šifravimu. HTTPS naudoja TLS (SSL), norėdama užšifruoti įprastas HTTP užklausas ir atsakymus, kad jie būtų saugesni. HTTPS naudojančios svetainės URL pradžioje yra https: //, o ne http: //, pvz., Https://www.websitehostingrating.com. Šaltinis: „Cloudflare“

kas yra ssl http vs https

Visada turėtumėte apsaugoti savo svetainę naudodami HTTPS, net jei joje neveikia slaptas ryšys.

Galite įsigyti „premium SSL“ sertifikatą ir įsigyti „Hostinger“ „premium“ SSL sertifikatą.

Bet kodėl jūs turėtumėte, kai laisvas yra … LAISVAS!

„Encrypt“ yra pelno nesiekianti sertifikatų institucija, kuriai vadovauja interneto saugumo tyrimų grupė (ISRG) suteikia nemokamą SSL sertifikatą bet kuriai svetainei.

Šifruotas SSL sertifikatas jums nieko nekainuoja, tačiau vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad jį reikia pakartotinai patvirtinti kartą per 90 dienų, o tai gali kelti problemų kai kuriems žmonėms.

Kaip įdiegti nemokamą SSL sertifikatą „Hostinger“

Čia yra žingsnis po žingsnio vadovas, kaip įdiegti nemokamą „ZeroSSL“ sugeneruotą SSL sertifikatą iš „Let’s Encrypt“, kad būtų galima įdiegti jūsų „Hostinger“ svetainėje.

Eikite į nemokamą „ZeroSSL“ SSL sertifikatų vedlį.

zerossl 1 žingsnis

 1. Įveskite savo elektroninio pašto adresą. Tai neprivaloma, tačiau tai yra naudinga, jei norite gauti pranešimus apie artėjantį pažymėjimo galiojimo laiką.
 2. Pažymėkite laukelį „HTTP patvirtinimas“.
 3. Įveskite savo domenų vardus ir atskirkite domenų vardus kableliais arba tarpais.
 4. Įveskite ir www, ir ne www. Taip pat galite sukurti pakaitos pažymėjimą (kaip „* .domenas.com“) ir taip sukursite SSL bet kuriam padomeniui, pvz. www., tinklaraštis., parduotuvė. Pvz., norėčiau įvesti * .websitehostingrating.com, websitehostingrating.com

 5. Sutikite su taisyklėmis ir nuostatomis.

Tada paspauskite „Kitas“.

2 žingsnis

 1. Atsisiųskite CSR (pažymėjimo pasirašymo užklausą)

Paspauskite „Kitas“.

3 žingsnis

 1. Atsisiųskite privatų raktą

Vėl paspauskite „Kitas“.

„zerssl“ 4 žingsnis

 1. Eikite į „Hostinger’s Hpanel“ ir spustelėkite „Failų tvarkyklė“ ir eikite į savo domeno šakninį aplanką. Sukurkite du naujus aplankus; . gerai žinomas ir jo viduje sukuria „acme-challenge“ aplanką. Kelias turėtų būti: domain.com/.well-known/acme-challenge/
 2. Jei kuriate SSL sertifikatą papildymo domenui, tada eikite į to papildymo domeno šaknį (t. Y. Kur yra jūsų domeno index.html arba index.php)..

 3. Atsisiųskite pirmąjį failą ir įkelkite jį į / acme-challenge / aplanką
 4. Atsisiųskite antrą failą ir taip pat įkelkite jį į / acme-challenge / aplanką
 5. Spustelėkite nuorodas, kad patikrintumėte, ar failai įkelti teisingai.

Jūsų sertifikatas yra paruoštas, slinkite žemyn ir atsisiųskite sertifikatą bei asmeninį raktą, nes jums reikės juos įkelti į „Hostinger“ „Hpanel“..

„hostinger hpanel ssl“ nustatymai

 1. Eikite į savo „Hostinger’s Hpanel“ ir eikite į domeno vardo, kuriam sukūrėte SSL, SSL skyrių.
 2. Įklijuokite pažymėjimą (kurį atsisiuntėte anksčiau)
 3. Įklijuokite asmeninį raktą (kurį atsisiuntėte anksčiau)
 4. Lauką „Sertifikato institucijos paketas“ (CABUNDLE) palikite tuščią

Spustelėkite „įdiegti“ ir jūsų SSL sertifikatas bus įdiegtas.

SSL įdiegta „hpanel“

Viskas padaryta! Puslapio viršuje pasirodys jūsų naujai įdiegtas SSL sertifikatas.

Jei esate labiau vaizduojamasis besimokantysis, čia yra „YouTube“ vaizdo įrašas, kuriame pateikiami „GoDaddy“ procesai (bet tai 99% identiški „Hostinger“):

Tik dar vienas dalykas.

Įdiegę SSL sertifikatą, jūsų svetainė vis tiek bus pasiekiama per HTTP ir HTTPS. Tačiau geriau naudoti tik HTTPS, nes jis užkoduoja ir apsaugo jūsų svetainės duomenis. Spustelėkite mygtuką „Priversti HTTPS“, jei norite priversti HTTPS visuose gaunamuose srautuose.

Santrauka

Kaip įdiegti nemokamą SSL sertifikatą visuose „Hostinger“ planuose

Daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių siūlo nemokamus SSL sertifikatus su savo prieglobos planais, įskaitant „Hostinger“.

Tačiau vienas „Hostinger“ leidimas yra tai, kad jų pradinio lygio bendrojo prieglobos planuose nėra nemokamo SSL, taip pat, jei norite sukurti papildymo domenus, kad būtų priegloba kelioms „Hostinger“ plano svetainėms, tada šie papildymo domenai nėra pateikiami naudojant nemokamą SSL. arba.

Jūs, žinoma, galite eiti į priekį ir nusipirkti aukščiausios kokybės SSL sertifikatą, tačiau yra nemokama ir paprasta alternatyva.

Šiame žingsnis po žingsnio paaiškinama, kaip įdiegti nemokamą SSL sertifikatą, kurį išleido „Encrypt“, ir naudoti nemokamą „ZeroSSL“ internetinį įrankį, kad galėtumėte įdiegti sertifikatą savo svetainėje, esančioje „Hostinger“..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map