Shopify Review 2020 – найкращий розробник електронної комерції

Шопіруйте є найпопулярнішою платформою електронної комерції на планеті. Це все-в-одному програмне забезпечення для електронної комерції вповноважено 1 мільйон торговців і породжували понад 155 млрд доларів продажів. Цей огляд Shopify охоплює внески та виїмки .


Contents

логотип shopifyShopify Review (резюме)

Про

Shopify – це провідна всесвітня платформа електронної комерції SaaS, яка дозволяє запускати, рости та керувати своїм інтернет-магазином.

�� Вартість

Shopify пропонує три плани ціноутворення: Basic Shopify коштує $ 29 / місяць, основний план коштує $ 79 / місяць, Advanced Shopify коштує $ 299 / місяць. Існує також план Shopify Lite, який коштує 9 доларів на місяць. (Порівняйте плани тут.)

�� Плюси

Повністю розміщена платформа і все в одному, що означає, що вам не доведеться турбуватися про технічні речі. Величезний (безкоштовний і платний) ринок додатків та спеціальні теми. Занедбане відновлення кошика, 100+ шлюзів для платежів, простий у користуванні магазин, управління SKU та запасами, вбудований SEO, маркетинг, аналітика та звітність, гнучкі ставки доставки та автоматичні податки. Відмінна підтримка клієнтів, документація про самодопомогу та громадськість. Продаж через декілька каналів, як цифрових, так і фізичних продуктів (інтегрований POS). Переглянути всі функції.

�� Мінуси

Вбудований платіжний процесор Shopify дозволяє вам продавати лише з певних країн, і вам доведеться платити комісії за транзакції, якщо ви використовуєте сторонні шлюзи платежів. Витрати на використання додатків можуть швидко збільшитися. Хостинг електронної пошти не включений. План Lite оснащений обмеженими можливостями.

Вирок

«Shopify – це найкраща повністю розміщена платформа електронної комерції на ринку сьогодні. Це за розумною ціною і постачається із сотнями вбудованих функцій та тисячами програм. Shopify дає вам все необхідне, щоб розпочати продаж через ваш інтернет-магазин, соціальні канали чи ваш фізичний магазин через їх інтегрований POS. “

кращі Shopify відгуки

shopify огляд

Потужність більш ніж 1 мільйона онлайн-бізнесу Щорічний дохід Shopify перевищив 1,57 мільярда доларів у 2019 році, що на 47% більше ніж у 2018 році. у цьому огляді Shopify, ми розберемося, чому недавнє опитування показує, що його рекомендують 88 відсотків користувачів.

Хто з тих 12 відсотків, які не зв’язалися з сайтом? Що робить цю платформу настільки широко використовуваною та дивовижною в галузі електронної комерції? Це достатньо доступний для новачків, призначених для досвідчених фахівців, чи він потрапляє десь посередині?

Зрештою, ви зможете відповісти на всі ці питання та інше. Оскільки моя мета – не просто надати детальний огляд Shopify: сподіваюся допомогти вам вирішити, чи підходить саме ця платформа електронної комерції саме для вас.

Дізнайтеся, чому компанії 1М + використовують потужний і простий у використанні конструктор електронної комерції Shopify. Почніть безкоштовну пробну версію вже зараз!

Чому цей огляд Shopify?

shopify відгуки

Класна частина цього огляду полягає в тому, що його написав хтось, хто кілька років тому розпочав бізнес з Shopify і з того часу став завзятим користувачем.

Однак мені не дивно для широкого кола інших платформ електронної комерції, зокрема BigCommerce, 3dcart, Wix, Squarespace, WooCommerce та Magento. Пізніше ми порівняємо, наскільки Shopify виділяється порівняно з тими основними конкурентами, а також те, що саме цей рецензент продавав на цих веб-сайтах.

Завжди є можливість, щоб ваш бізнес краще вписався в інший варіант платформи електронної комерції. Але ви, ймовірно, тут, тому що ви чули всілякі (ймовірно, чудові) речі про Shopify, і ви зважуєте, чи варто спробувати. Отже, давайте не будемо вибирати одне з найбільш очевидних питань:

Для чого я можу використовувати Shopify?

Це повністю розміщена платформа електронної комерції “все в одному”, тому це питання має бути очевидним, правда? Але правда полягає в тому, що ти завжди можеш просто відкрити магазин Etsy або, чорт забирай, чому б просто не створити профіль eBay і продати свої товари там? Тому що ви шукаєте надійну платформу, на якій можна розмістити весь ваш бізнес, і саме там заходить Shopify.

shopify рецензували

Під час ознайомлення з відгуками про Shopify ви побачите широкий спектр дійсних думок, але вони виходять від широкого кола людей. У них різні цілі, ніші, галузі, досвід, список продовжується. Однак якщо ви користуєтеся Shopify, ви робите (в основному) одну чи більше з чотирьох речей:

Починаючи бренд з квадратного
Продаж в Інтернеті
Продаж у магазині
Маркетинг вашого бренду

Давайте розглянемо кожну з цих п’яти областей і подивимось, як платформа Shopify робить їх простішими, кращими або – принаймні, різними.

Запуск бізнесу на Shopify

У вас є ідея для бізнесу, і ви шукаєте місце для початку. Або ви берете вашу суєту і переміщуєте її на платформу, наприклад, Shopify, де вона може рости. Якщо це так, то Shopify – це лише для вас.

На відміну від таких платформ, як WordPress, яка є досить складною, і навіть Squarespace, який, безумовно, доступний, але досить обмежений, Shopify створений для покупок. Не могли б ви сказати з імені? І, крім того, він створений для людей, які не хочуть будувати все з нуля.

Що це означає для вас? Що ж, якщо ви вже є експертом у WordPress, навіщо взагалі вважати Shopify? Використовуйте цю експертизу з користю! І надалі в цьому огляді Shopify ми дізнаємось, як ви можете інтегрувати його з існуючим веб-сайтом.

приладна панель shopify

Надійний ресурс для стартапів

У цьому огляді Shopify ми переглянемо всі причини того, як цей сайт, здається, має все це. І якщо ви вже не знайомі з величезною кількістю маркетингових інструментів, доступних для вас в Інтернеті, ви, ймовірно, відкриєте безліч способів, на які можна піти, щоб досягти своїх бізнес-цілей і за її межами.

Shopify виконує велику роботу, щоб дати вам свободу простою та побудовою звідти. Ви не можете мати більше, ніж веб-сторінку, яка продає один товар. Ви можете створити сайт Shopify, який ганьбить сайт, який ви читали. Можливості нескінченні, тому що вона була побудована саме так.

тенденції google

Створення бренду з Scratch on Shopify

Ви будете дуже весело провести перші кілька кроків відкриття бізнесу з Shopify. Ви навіть можете розпочати, перш ніж придумати ім’я, з а Генератор імен компанії, який є у вільному доступі, не потрібно відкривати рахунок. Ви, швидше за все, не знайдете такого, що б’є нігтем по голові, але ви отримаєте багато ідей.

Вони також мають фантастичний інструмент для створення логотипів які ви можете використовувати, щоб створити щось з нуля або почати з шаблону. Я чув, як багато людей розробляли щось із простої графічної платформи Canva. Але якщо ви плануєте повністю розміщувати свій бізнес на Shopify, ви також можете створити тут логотип.

Єдине, що важливіше за ім’я та логотип – це вирішити, що ви продаєте. А оскільки вам потрібно створити єдиний вигляд у вашому магазині та на всіх рекламних каналах, ви хочете зробити це першим ділом.

Як Shopify допомагає побудувати Інтернет-присутність

Після того, як ви закрили всі основи, ви хочете продати свій товар. А оскільки алгоритм Google ще не може відразу визнати вашу велич, вам потрібно вивести своє ім’я там.

У Shopify є смішна кількість маркетингових додатків та вбудовані інструменти SEO, які допоможуть помітити ваш бренд. Рекомендую перейти з найкращими рецензованими, найпопулярнішими додатками, але сміливо переглядайте. Ви можете просто знайти новий варіант, який випереджає вас просто тому, що ви не робите те, що роблять всі інші.

Безпосередньо через свій обліковий запис Shopify ви можете швидко та легко:

Отримайте власну URL-адресу або імпортуйте ту, яку ви вже маєте.
Переглядайте як безкоштовні, так і оплачені фотографії.
Створіть абсолютно унікальний магазин.

Дивитися це:

Налаштування магазину в Shopify

панель приладів

Ви можете відкрити магазин, незалежно від того, маєте ви інвентар товарів чи ні. Насправді, бізнес-модель дропшипінгу – одна з найпопулярніших напрямків, яку слід шукати на Shopify. Ви можете вибрати товари, які хочете продати, через їх партнерство з дропшиппінг-компанією Oberlo.

Клієнт платить вам роздрібну ціну, ви берете ці гроші і купуєте їх оптом, а дропшипер робить всю упаковку і доставку безпосередньо клієнту. Бум, прибуток.

Але ви продаєте власні речі або використовуєте Shopify для дропшиппінгу, ви можете вибрати тему свого магазину на основі різноманітних шаблонів (деякі безкоштовні, деякі оплачені). Ви налаштовуєте свої продукти до вмісту серця, включаючи додавання описів (Shopify має додатки і для цього). І додайте все, що ви хочете, як-от “FAQ про нас”, сторінку поширених запитань тощо.

Тоді вам добре піти. Я думаю, все, що говорили, ви могли розгорнути функціонуючий магазин менше ніж за день, не жартуючи!

Дізнайтеся, чому компанії 1М + використовують потужний і простий у використанні конструктор електронної комерції Shopify. Почніть безкоштовну пробну версію вже зараз!

Якщо ви зробите безкоштовну пробну версію для покупки?

Я завжди рекомендую почати з безкоштовної пробної версії, навіть якщо ви знаєте, що станете платним користувачем. По-перше, ви можете мати лише один магазин Shopify за один раз, тому, якщо ви зайшли далеко на початку і вирішите, що хочете просто почати з нуля, видаліть усе і почніть спочатку, не відчуваючи, що ви витратили гроші.

Під час написання цього огляду Shopify пропонував 90-денну безкоштовну пробну версію, що неймовірно. Але це стосується нової пандемії коронавірусу, тож це, безумовно, тимчасово. Проте варто скористатися будь-якою безкоштовною пробною пропозицією, навіть якщо це стандартний 14-денний.

Shopify Capital – це кредитна програма для кваліфікованого бізнесу, яка є ще одним потенційним способом для стартапів, які шукають трохи початкових грошей, щоб потрапити на землю, рекламуючи і за її межами. Можливо, варто було б розглянути.

Потрібно бути ліцензованим бізнесом, щоб створити магазин Shopify?

налаштування

Технічно: ні. Вам не потрібно бути ліцензованим бізнесом, щоб відкривати власний магазин Shopify. Вам просто потрібно буде сплачувати податки на будь-який дохід, подаючи податки на самозайнятість, які вимагають щоквартальних платежів.

Однак я настійно рекомендую відкрити ліцензований бізнес якнайшвидше, бажано, перш ніж продати свій перший товар. Ви хочете бути захищеними від особистої відповідальності, і це має свої податкові переваги, особливо важливо, якщо ви працюєте в іншому місці, а магазин Shopify – бічна суєта.

Типи Інтернет-магазинів на Shopify

покупок магазинів

Тип інтернет-магазину, який ви відкриваєте в Shopify, в значній мірі обмежений вашою фантазією. Ви продаєте інфрачервоні сауни? Тоді, можливо, я скоро вас перегляну! Чи доставляєте ви готові на замовлення принти або одяг? Ви продаєте їжу чи напої? Аксесуари чи ремесла? Книги, комікси, романи, освітлені маги?

Це чесний відгук Shopify, тож будьмо чесними тут: це комерційна компанія, а це означає, що вони хочуть якомога більше клієнтів. Це означає, що їх платформа створена для розміщення всіх видів бізнесу, які можна уявити (доки це можна зробити в Інтернеті).

Продаж в Інтернеті з Shopify: огляд

Я попереджую вас зараз: час починає зникати, коли ви починаєте будувати свій магазин. Вони роблять смішно простим налаштування, і ви можете закінчитися захоплюватися і зрозуміти, що минуло вісім годин, і все, що ви зробили, грається з кольором фону. Це не погано, це насправді свідчення про доступність та простоту використання.

Інтернет-магазин Shopify важко перемогти

скупіть теми

Буквально. Складно створити такий гарний веб-сайт важко – якщо це взагалі можливо. Але якщо у вас на увазі гіперспецифічне бачення для вашого магазину, ви можете створити його з нуля або налаштувати шаблон Shopify, редагуючи безпосередньо в архіві HTML. Найкраще з обох світів!

Якщо у вас є зображення ваших продуктів, все, що вам потрібно зробити, – це перетягувати файли безпосередньо на сайт. Ви можете створювати галереї, слайд-шоу або статичні зображення. Ви можете розмістити текст куди завгодно. Ви можете переглядати десятки тем і грати з ними.

У той час як у Squarespace та Wix є більше шаблонів, функції електронної комерції Shopify вибивають Wix та Squarespace у моїй книзі, і шаблони не стануть достатньо хорошим місцем продажу, щоб компенсувати це. (Прочитайте моє порівняння Squarespace vs Wix.)

Огляд кошика Shopify

Дивовижно, ви можете прийняти понад сто форм оплати через Shopify, якщо ви живете в США (я не можу засвідчити інші місця). Сюди входять усі основні кредитні картки та електронні гаманці, а також криптовалюти та поза ними.

Далі вони будуть обчислювати все на основі місцеві податки та валюта покупця. Тож якщо ви міжнародний продавець, ви знаєте, що ваша каса буде переведена на місце проживання покупця, включаючи їх місцеву валюту.

Якщо ви ще не здогадалися, ви можете заздалегідь встановити тарифи на доставку або змусити Shopify розрахувати доставку автоматично, хоча це вимагає Shopify Advanced план. Якщо у вас є різні елементи, можливо, оновлення варто, навіть якщо це лише для автоматичних розрахунків доставки. Ви не хочете, щоб надмірно платити за це!

зони перевезення

Безпека кошика

Вони також перебувають на найвищому рівні Стандарту захисту даних платіжних карток (PCI DSS), що означає, що їхні заходи безпеки ретельно перевіряються, ніж більшість компаній. Вони утилізують сучасне шифрування для збереження всієї інформації в безпеці та безпеці. І вони протягом років виплатили хакерам Whitehat понад 850 000 доларів за повідомлення про помилки, які були виправлені.

Насправді, Shopify виплатить цілих 50 000 доларів США за виявлення конкретних проблем безпеки, зробивши стимул повідомляти про вразливості конкурентоспроможними щодо їх використання..

pci дотримання

Коли ви відкриєте магазин на Shopify, ваш сайт буде автоматично функціонує 256-бітове шифрування SSL, що прищеплює відвідувачам повну впевненість у вашому магазині, що їхні платіжні дані захищені. Оскільки доказів того, що на вашому веб-сайті розміщено Shopify, буде майже нічого, це чудовий спосіб забезпечити безпеку саме для вашого бренду..

Як керувати магазином Shopify

Мені подобається мобільний додаток Shopify, але я детальніше розповідаю про декілька розділів в цьому огляді. (Спойлер. З мобільного пристрою ви можете зробити все що завгодно.)

Однак це надійна панель приладів, будь то настільна чи мобільна версія, це насправді відштовхує мене. Вони охоплюють усі потенційні основи, і це захоплюючий трекер вашого зростання, продажів, відвідувачів, відстеження замовлень тощо. Це дані зверху вниз, але кристально чисті, про які я не можу сказати достатньо хороших речей.

звітність

Як порівняється інформаційна панель Shopify зі своїми конкурентами? Кожна платформа електронної комерції має інтерактивний компонент інформаційної панелі, але жоден не такий чистий і все на одному місці, як версія Shopify. Для менш прихильних людей це майже ідеально.

Як конкретно ви можете організувати свій запас?

Shopify дає змогу додати стільки спадних місць, скільки потрібно для своїх продуктів, хоча вам, швидше за все, доведеться завантажити додаток, якщо у вас є більше однієї або двох.

Наприклад, якщо ви продаєте футболку різних кольорів і розмірів, у замовника з’являться дві спадні упаковки, одна для кольору і одна для розміру, а зображення товару може навіть змінюватися, коли ви робите.

управління запасами

Це унікальне для Shopify? Ні, ви можете зробити те ж саме на (я здогадуюсь) всіх платформах електронної комерції, включаючи всі, з якими я маю досвід, від Magento до WooCommerce. Але все ж важливо згадати.

Ви також можете перерахувати кожен товар окремо за кольором, дизайном, розміром та залежно від конкретного випадку залежно від галузі. Це також може бути чудовою стратегією SEO, оскільки кожна сторінка продукту – це своя можливість визнатись алгоритмами пошукових систем.

Наскільки потужний магазин як веб-хост?

Можливості веб-хостингу Shopify прямо вражають. Ви отримуєте необмежена пропускна здатність, хоча це має бути стандартним, оскільки зростання вашого бізнесу буде відмежовано інакше. Вони також оновити веб-можливості автоматично, не потрібно знімати ваш сайт і змушувати клієнтів чекати оновлення. Це чудовий спосіб їх втратити!

Але що може бути моїм улюбленим компонентом їх веб-хостингу – це необмежена пересилання електронною поштою, яка може бути надзвичайно корисною. Таким чином, ви створюєте різні електронні листи для різних відділів і впорядковуєте спілкування з клієнтами. Зрештою, ви не хочете, щоб ваші власні дизайнерські запити йшли до вашого відділу ІТ.

надійний веб-хостинг електронної комерції

Незважаючи на те, що масові компанії можуть інвестувати в більш конкретний серверний простір, більшість магазинів ніколи не матимуть проблеми з пропускною здатністю під час використання Shopify як свого веб-хоста.

Огляд даних від Shopify Sales

Я вже розповідав про інформаційну панель Shopify, де ви можете знайти одразу більшість даних, які ви шукаєте. Але ви можете отримати набагато більш поглиблені дані, отримані від ваших постійних продажів. Shopify розроблений настільки ж надійним або мінімальним, наскільки ви хочете.

Найбільш очевидні точки даних – це те, які продукти рухаються, а які залишаються на «полицях», так би мовити. Google Analytics також безпосередньо сумісний із налаштуваннями вашого магазину, тому ви матимете у своєму розпорядженні всі ці відомості. Ви можете швидко та детально відображати всі звіти про трафік та реферали та експортувати їх до різних типів файлів, таких як Excel та PDF.

Можливо, вам не потрібна кожна точка даних, але якщо ви коли-небудь наймаєте експерта, вони повинні попросити все це дати вам найкращі шанси перетворити більше клієнтів.

Чи кращий, ніж відпочинок, Shopify App?

App Store

Неважко сказати кажану, що Shopify розроблений для кожної людини, що означає гіперінтуїтивну навігацію та надзвичайно просте управління – ключовий момент продажу. Тож виготовлення простого мобільного додатку, який дозволяє робити практично все з телефону, просто поставляється з територією.

Shopify пропонує найкращий мобільний додаток магазину електронної комерції на ринку. Період, кінець історії! Я спробував їх усіх? Справді, ні. Але я спробував багато, і це, безумовно, моє улюблене програмне забезпечення для електронної комерції з точки зору навігації, доступності та можливостей.

Ви зможете надсилати електронну пошту та дзвонити клієнтам, керувати товарно-матеріальними запасами та переглядати інформаційну панель у дорозі. Це не просто надзвичайно зручно, це важливо для сучасного світу.

Улюбленою частиною Shopify є підтримка клієнтів

Колектив із обслуговування клієнтів у Shopify є пристрасним та готовим йти вище та далі. Для мене це величезна продажна точка. Я не можу сказати вам, скільки разів я витягував волосся разом з іншими командами підтримки клієнтів. І кожен, хто змушує мене відчувати себе так, ніколи не станеться, отримує золоту зірку.

Однак підтримка 24-7-365 за допомогою чату в реальному часі, онлайн-форми, електронної пошти та телефону не є унікальною для Shopify, а також не є винятковою послугою для клієнтів. Усі веб-сайти електронної комерції, які присвячені допомозі малому бізнесу, процвітають, мають бути чудовими представниками за викликом.

Але все-таки Shopify робить це на крок далі, ніж більшість інших функцій, які допоможуть вам досягти нових висот як підприємця. Окрім стандартного довідкового центру поширених запитань, вони мають дуже корисні та часто захоплюючі дискусії на форумах, де я знайшов незліченну кількість порад та розумінь.

Огляд управління магазином цегли та розчину з Shopify

Shopify – це платформа електронної комерції, яку ви також можете використовувати для своєї фізичної виставки. Це дивовижний ресурс для підприємств, які продають як в Інтернеті, так і в магазині, оскільки вам потрібна спрощена система управління, яка враховує всі продажі та операції..

Деякі товари можуть продаватися краще в магазині, ніж в Інтернеті. Ваш загальний дохід – це те, як правильно розподілити фінансування. А ваш магазин не може функціонувати на найвищому рівні продуктивності та організації без правильної системи торгових точок (POS).

Але якщо у вас є окрема POS-система для вашого магазину, яка вимагає завантажувати або (що ще гірше) вводити дані вручну, людська помилка неодмінно може статися. Ведення ваших операцій в Інтернеті та магазинах, що працюють на одній платформі, неймовірно вигідно.

Shopify якість обладнання

Настільки ж гладкі та красиві, як може бути жорсткий диск системи Shopify POS, вони надзвичайно довговічні, це означає, що вони відмінно справляться як в бутикових модних точках, так і в зайнятих ресторанах – і будь-якого типу роздрібної торгівлі та продовольчого обслуговування між.

Обладнання в основному згруповано в три категорії, хоча перша охоплює все, що вам потрібно для налаштування POS-магазину в магазині. Роздрібний комплект має підставку для iPad, картридер та всі необхідні аксесуари. Кожна також продається окремо.

Він також розроблений таким чином, щоб бути максимально універсальним. Ваш персонал може носити iPad з собою, щоб обслуговувати клієнтів, і те саме стосується зчитувача карт. Ви навіть можете взяти своє POS-обладнання з магазину поза магазином, щоб здійснити доставку, кошторис, встановлення тощо.

POS-система Shopify – одна з найбільш надійних на ринку

Незважаючи на те, що POS-систему легко вивчити та використовувати, вони пропонують навчальні відеоролики, щоб ви та ваші співробітники могли разом стати спеціалістами Shopify POS – і будь-які нові співробітники можуть бути швидко на борту.

Крім того, багато додатків Shopify додатки можуть полегшити справді приголомшливі функції для вашого POS. Ви можете бронювати зустрічі, заняття та семінари, автоматично плануючи і відстежуючи відвідування. Ви можете продавати за товарами, вагою або часом. Ви можете швидко змінити ціни, зробити продукти недоступними та запустити акції та знижки. Можливості дійсно безмежні.

Тож, хоча я перейду кілька моїх улюблених компонентів, це аж ніяк не повний перелік способів використання цієї POS-системи для вас та переваг вашої компанії.

торгова точка продажу

Неймовірна гнучкість платежів

Ставки на кредитні картки надзвичайно низькі, хоча вони знижуються, чим більший пакет вашого POS. Я хотів би, щоб це був стандартний низький показник, але він все ще дуже конкурентоспроможний. З вас також не стягується додаткова плата за повернення та обмін, що має бути загальновиробничим стандартом.

Ви також можете стягувати більше однієї кредитної картки та розділяти платежі. Клієнт, який хоче це зробити, буде сильно зневажений, якщо ви не можете їх влаштувати. Незалежно від того, чи хочуть четверо людей розділити чек чи одна людина хоче стягнути плату за його частину, а решту сплатити готівкою, Shopify спрощує це все.

В основному, ви контролюєте свої платежі. Якщо люди платять за допомогою цифрових очок або квитків на фестиваль, ви приймаєте цю форму валюти і записуєте її у свій POS, як би це була будь-яка інша форма оплати.

шлюзи платежів

Особливості відстеження та управління іграми

Це не стільки вигода від Shopify POS, скільки вкладення коштів у POS-систему взагалі. Немає кращого способу відстежувати всі ваші покупки та товарний запас. Персонал може здійснювати годинник та виходити за допомогою POS. Ви можете підключати каси через систему на ходу, щоб ви завжди знали, хто обробляє готівку, коли і на якому ящику.

Усі дані також можуть бути синхронізовано до ваших QuickBooks (або іншої платформи обліку) для обліку всіх податків. А можна обмежити те, що певний персонал може, а що не може зробити. Наприклад, ви, можливо, не захочете дозволити працівникам складати предмети або додавати знижки самостійно.

Знову ж таки, незалежно від рівня контролю та спостереження, який ви хочете мати над своїм бізнесом, Shopify POS (і, чесно кажучи, всі POS-системи, які вартують їхньої солі) може зробити це.

звітність

Інструменти для побудови відносин із клієнтами

Інструменти Shopify POS, орієнтовані на клієнтів, пропонують кілька справді цікавих речей. Здається, все більше та більше підприємств дозволяють своїм клієнтам замовляти безпосередньо з екрана. Але ви також можете залишити без паперу та все-таки приймати поради, перевернувши iPad навколо обличчя із клієнтом після його замовлення.

Вони можуть надсилати свої квитанції безпосередньо на свій електронний лист, а вони можуть зареєструватися на винагороду, надавши свою контактну інформацію.

З вашого боку ви можете легко шукати товари та бачити, чи є щось на складі чи немає. Ви можете створити профілі клієнтів, які можуть збирати виключно корисні дані та інформацію про охорону. Ви навіть можете інтегрувати власну програму винагородження за лояльність безпосередньо через POS Shopify, не потрібно спілкуватися із стороннім виробником.

Поєднання інтернет-магазину Shopify з торговим місцезнаходженням

Якщо ви маєте справу як особисто, так і в Інтернеті, вам потрібно все, що пов’язано на одній платформі. Переваги набагато перевищують будь-які додаткові витрати, я вам обіцяю. Підвищення продуктивності – і безперебійне з’єднання, яке забезпечує неперевершений спокій – практично безцінне. Ви зможете переглядати весь ваш бізнес та всі його аспекти, а не ставитися до нього, як до двох окремих компаній.

Один з найбільш амбітних способів розглянути POS-магазин Shopify в поєднанні з продажами в Інтернеті – це потенційно усунути вітрину магазину або відкрити інше місце розташування. Розглядаючи ваші книги окремо, а не робити крок назад і дивлячись на все це в режимі реального часу може допомогти вам постійно оптимізувати та переоцінювати майбутнє вашого бізнесу. Так цінно.

Як продавати цифрові продукти на Shopify

У вас не буде магазину для ваших цифрових продуктів, але вам також не доведеться керувати обмеженим запасом. То навіщо продавати на Shopify?

Ну, тому що це надзвичайно масштабовано та багато можливостей. Якщо ви пересуваєте цифрові продукти швидкістю, яка вимагає продажу безпосередньо зі свого сайту, а не сторонніх веб-сайтів продавців, таких як Etsy та Amazon, то Shopify – це чудовий вибір.

Однак, якщо фінансовіше має сенс просто сплачувати частину кожного продажу сторонній продавець, а не щомісячні внески Shopify, це кращий маршрут.

Простіше кажучи: ви можете продавати цифрові продукти на Shopify, як і фізичні предмети. Але я був би здивований, якби це набуло такого сенсу, якщо ви також не продаєте фізичні продукти чи послуги.

Маркетинг через Shopify

інструменти маркетингу

Оптимізація вашої маркетингової стратегії шляхом витягування даних з декількох різних джерел може заплутатись, а плутанина призводить до перегляду. Добре, що Shopify дозволяє робити все в одному місці.

Ваш магазин Shopify – це місце, де ви можете постійно розвивати свій бренд. Це означає писати та публікувати статті в блогах, які допомагають вашій аудиторії та покращують ваш рейтинг пошуку в Google. Це означає повну інтеграцію з маркетингом у соціальних мережах, в якому ви можете привести клієнта від клацання вашої реклами до придбання товару, не виходячи з Facebook або Instagram.

Це означає визначити, де знаходиться ваша поточна аудиторія, постійно привертаючи нових клієнтів, і активно створювати нові пропозиції, щоб розширити свій потенційний клієнтський пул.

Shopify охопив вас на всіх фронтах.

Перегляньте це відео, щоб отримати поради щодо маркетингу за допомогою Shopify:

Блог та інструменти SEO

shopify seo та ведення блогів

Ви можете створити блог безпосередньо у магазині Shopify, щоб ваші клієнти мали змогу ознайомитись із усіма вашими продуктами, і все це в одному місці.

Я рекомендую найняти блогера у вашу нішу, щоб вивернути вміст. Варто інвестувати, щоб спочатку створити надійний блог, а потім щотижня публікувати щось нове – одночасно просуваючи наявний вміст у своїх каналах соціальних медіа.

Ви можете скористатися інструментами Shopify SEO, щоб визначити найкращі стратегії, але ймовірно, що ви хочете передати частину цього вмісту. Це може стати великим витратою енергії, і у вас є бізнес, який потрібно вести.

Не забувайте, що ви також можете використовувати SEO-інструменти Shopify для оптимізації кожної частини вашого веб-сайту – від домашньої сторінки до категорій продуктів до кожної сторінки продуктів. І чим краще ви оптимізуєте пошукові системи, тим більше органічного трафіку ви отримаєте, що ще більше покращує SEO.

seo-магазин додатків

Якщо ви довіряєте кампанії Google Smart Shopping?

Інтеграція Shopify з Google Smart Shopping є приголомшливою, якщо ви хочете відпочити і спостерігати за потенційними клієнтами. Для тих, хто не знайомий з Google Ads і просто хоче прокачатись, я кажу, заходьте на це. Але це не повинно бути вашою довгостроковою стратегією цифрового маркетингу.

розумні покупки в Google

Це може бути моя єдина головна скарга щодо Shopify: вони роблять Google Smart Shopping звучанням як стандартним, так і непридатним. Ось що: це надзвичайно обмежує, це означає, що ви не будете мати такий контроль, який потребує експерт КПП та менеджер цифрових оголошень, щоб виконати свою роботу належним чином.

Ось що МОЖЕТЕ НЕ якщо ви використовуєте Google Smart Shopping замість того, щоб самостійно керувати своїми кампаніями Google Ads:

 • Виключіть конкретні пошукові терміни за допомогою мінус-слів.
 • Виключіть певні рекламні мережі.
 • Виключіть конкретні пристрої.
 • Керуйте націленням на місцеположення поза межами країни. Якщо ви користуєтесь локальною вітриною магазину, це майже не вдається розірватися.
 • Регулярно коригуйте ставки.
 • НАЙБІЛЬШЕ ВСІХ: У вас не буде гранульованого звітування, тобто ви не знаєте, чи ваш трафік в основному надходить з певного джерела, наприклад реклами YouTube чи Gmail.


Однак деякі обмеження полягають у тому, що шукають люди, які використовують Google Smart Shopping. Оголошення будуть розкладені автоматично, на основі націлення на аудиторію також буде автоматизовано. Це означає, що ви можете сидіти і довіряти Google, щоб залучити потрібну для вас аудиторію.

Shopify Дає 100 доларів першим користувачам Google Ads

Вимога полягає в тому, що вам потрібно витратити принаймні 25 доларів на новий рахунок. Також кредит у розмірі 100 доларів США застосовуватиметься лише до торгових кампаній Google. Однак це може призвести до великої кількості рекламних витрат залежно від рівня конкуренції у вашій ніші. Якщо у вас ще немає облікового запису Google Ads, немає абсолютно ніяких причин цього не робити отримувати вигоду.

google ads кредит 100 дол

Що таке комплект? Огляд віртуального помічника Shopify

Що мене найбільше вразило в Киті – це те, наскільки він покращився з часом. Але навіть на початку Kit був дуже корисним (і безкоштовним!) Додатком, яким я часто користуюся. Цей “віртуальний помічник” може насправді писати рекламу в соціальних мережах. Мені завжди подобається зайти і торкнутися їх, іноді навіть переписати їх повністю, але це дуже зручно.

Kit також є чудовим додатком для нагадування для спостережень за електронною поштою, оскільки цей список справ може швидко забитися, якщо він не автоматизований. Після торкання початкових налаштованих електронних листів він може надсилати всілякі розумні автоматизовані повідомлення для підтримки взаємодії з клієнтами. я це люблю.

Ось як це виглядає

магазин комплект crm та помічник

Ви також можете використовувати Kit, щоб автоматично робити речі в інших додатках, особливо в маркетинговій ніші. Я також використовую Kit для обліку матеріалів та збору ідей щодо потенційних нових можливостей продукту. Вам це потрібно? Ні. Це здорово мати і безкоштовно? Так і так.

Як продати послуги на Shopify

Хоча Shopify потенційно є чудовим вибором для продажу цифрових продуктів, він насправді не створений для продажу послуг. Якщо ви продаєте на замовлення меблі на замовлення або щось таке, то ви все одно продаєте товар. Послугами ми говоримо про графічний дизайн, кодування, облік, написання тощо. Є платформи, які набагато корисніші для постачальника послуг.

Однак у Shopify є додатки, призначені для продажу послуг, вони б просто в тандемі з продажем вашої продукції. Крім того, це лише моя особиста думка, але, оскільки вони мало допомагають веб-магазинам підрядника, я не був би здивований, якби вони погодилися зі мною.

Чи корисні безкоштовні програми Shopify?

З одного боку, Kit віртуальний помічник безкоштовний, так що так, безкоштовні програми корисні. Я знаю, що їх є 3600, і не чекаю, що ти все пройдеш. Але я настійно рекомендую пограти з панеллю пошуку і просто побачити, що вони можуть запропонувати. З більш ніж тисячею безкоштовних додатків на вибір, я б покладав гроші, що ви здивуєтеся деяким інструментам, які будуть доступні безкоштовно.

Настійно рекомендую регулярно відвідувати домашню сторінку магазину додатків Shopify. У розділах “Вибір персоналу та тенденції” ви можете знайти щось цікаве та унікальне, про що ви, можливо, не розглядали. Ви також можете організовувати речі за своїми цілями, як-от продаж продуктів.

shopify магазин додатків

Чи платні додатки Shopify варті того?

Не ігнорувати це питання, але якщо щось варте того, воно того варте. Я звичайно рекомендую перевірити відгуки, але багато програм у магазині Shopify дозволяють спробувати їх безкоштовною пробною версією. Тоді ви можете запитати себе: “Я б за це заплатив?” Якщо відповідь “так”, то вона того варта.

У деяких випадках, вам може знадобитися інвестувати в платні додатки щоб ваш інтернет-магазин працював належним чином. Ось чому ваш особистий досвід стане найважливішим оглядом, який ви врахуєте. Якщо ви не дуже рентабельно керуєте своїм бізнесом на повний потенціал, навіть спочатку, ви можете подумати про те, щоб скористатися альтернативною платформою електронної комерції..

Однак перш ніж зайнятися, зверніться до служби технічної підтримки Shopify, щоб дізнатися, чи знизяться вони вниз, щоб задовольнити вас. Не завадить запитати! Також слід уважно ознайомитися з відгуками додатків Shopify, оскільки багато з них вкажуть на недоліки та заощадять на час їх випробування! 

покуповуйте платні додатки

Shopify Партнери та розробники додатків

Shopify пропонує широкий спектр інших можливостей, крім того, що це платформа для інтернет-магазинів. Ви також можете стати партнером Shopify, який включає людей, які створюють магазини для інших людей, надають свої послуги для підприємств, які потребують, та розробляють додатки Shopify. Це може бути чудовим додатковим джерелом доходу – або штатною кар’єрою.

Shopify Партнери та розробники додатків

Shopify Academy Review

shopify академії

По-перше, курси в Академії Shopify безкоштовні. Це не зона продажу, це справді безкоштовний ресурс надцінної інформації.

По-справжньому: Shopify хоче, щоб ви продовжували сплачувати свої підписки та плату за додатки, і чим більше клієнтів купують ваші продукти, тим більше їм платять через (невеликі та розумні, але все ще існуючі) збори за обробку..

Це не постріл у їх команду – вони повинні заробляти гроші, як і ми. Це більше для того, щоб повернутись додому, що Shopify Academy – це фантастичне місце для отримання інформації від колег-підприємців про стратегії, які працювали на них. Якщо ви вже слухаєте всі бізнес-подкасти та читаєте всі книги про успіх, які ви можете отримати, ви також можете додати курси Shopify Academy в свій репертуар.

Чи можете ви додати Shopify до існуючих сайтів?

Абсолютно можна. Ви можете використовувати свій обліковий запис Shopify (включаючи Shopify Lite), щоб продавати продукти на своєму веб-сайті, не переміщуючи весь вміст в окремий магазин Shopify. Shopify дозволяє легко додати кнопку «КУПИТИ ЗАРАЗ» на існуючий сайт і почати продавати все, що завгодно.

Вам потрібно відкрити обліковий запис Shopify, але це не так, як вам потрібно перейти на цілу окрему сторінку Shopify – весь процес виконується безпосередньо на вашому веб-сайті, що досить приголомшливо, якщо ви запитаєте мене.

shopify кнопка купити на існуючому веб-сайті

Якщо ви наймаєте експерта Shopify?

“Експерт Shopify” не обов’язково означає когось, хто є додатковим розробником магазину електронної комерції. Назва охоплює широкий спектр професіоналів у величезній кількості спеціальностей.

Ви можете поїхати з досвідченим експертом, який має багато досвіду, або новачком, який пропонує свої послуги за зниженою ціною. Не соромтесь ходити по магазинах – ринок дозрів з дивовижним талантом, який може полегшити вашу роботу.

Знову ж таки, є фахівці, які можуть просто побудувати для вас весь ваш магазин з нуля, змусивши вас все продати продукцію, повернути початкову вартість і розпочати новий прибутковий бізнес. Частина їх кроку повинна полягати в тому, що вони платять за себе в довгостроковій перспективі.

замовте експертів

Що таке Shopify?

Shopify – це провідна всесвітня платформа електронної комерції SaaS, яка дозволяє запускати, рости та керувати своїм інтернет-магазином за допомогою сотень вбудованих функцій та тисяч додатків. Shopify надає вам все необхідне, щоб розпочати продаж через ваш інтернет-магазин, соціальні канали або ваш фізичний магазин через їх інтегрований POS.

Які плюси Shopify?

Shopify – це повністю розміщена і всебічна платформа електронної комерції, де вам не потрібно турбуватися про технічні речі. Він має величезний (безкоштовний і платний) ринок додатків та власні теми. Занедбане відновлення кошика, 100+ шлюзів для платежів, простий у користуванні магазин, управління SKU та запасами, вбудований SEO, маркетинг, аналітика та звітність, гнучкі ставки доставки та автоматичні податки. Відмінна підтримка клієнтів, документація про самодопомогу та громадськість. Продаж через декілька каналів, як цифрових, так і фізичних продуктів (інтегрований POS).

Які мінуси Shopify?

Вбудований платіжний процесор Shopify дозволяє вам продавати лише з певних країн, і вам доведеться сплачувати плату за транзакції, якщо ви використовуєте сторонні платіжні шлюзи. Витрати на використання додатків можуть швидко збільшитися. Хостинг електронної пошти не включений. План Lite оснащений обмеженими можливостями.

Я сподіваюся, що цей огляд Shopify був корисним!

Хоча ця платформа кошиків для електронних комерцій не для кожного типу підприємця, яку можна уявити, важко уявити кращого кандидата для досягнення ваших бізнес-цілей електронної комерції. Щасливі продажі!

Дізнайтеся, чому компанії 1М + використовують потужний і простий у використанні конструктор електронної комерції Shopify. Почніть безкоштовну пробну версію вже зараз!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map