Nakupujte je nejoblíbenější platformou elektronického obchodování na planetě. Tento software elektronického obchodování typu all-in-one převezme moc 1 milion obchodníků a vygenerovali se Tržby ve výši 155 miliard USD. Tato recenze Shopify pokrývá in a out of .


Contents

logo shopifyRecenze Shopify (shrnutí)

O

Shopify je přední světová platforma elektronického obchodování SaaS, která umožňuje spuštění, růst a správu online obchodu..

�� Náklady

Shopify nabízí tři cenové plány: Základní Shopify stojí 29 $ / měsíc, hlavní plán stojí 79 $ / měsíc, Advanced Shopify stojí 299 $ / měsíc. K dispozici je také plán Shopify Lite, který stojí 9 $ měsíčně. (Porovnejte plány zde.)

�� Pros

Plně hostovaná a all-in-one platforma znamená, že se nemusíte starat o technické věci. Obrovský (bezplatný a placený) trh s aplikacemi a vlastní témata. Opuštěné zotavení vozíku, 100+ platebních bran, jednoduché použití výkladní skříně, SKU a řízení zásob, vestavěný SEO, marketing, analytika a reporting, flexibilní přepravní sazby a automatické daně. Vynikající podpora zákazníků, svépomocná dokumentace a komunita. Prodávejte na několika kanálech, jak digitálních, tak fyzických produktech (integrované POS). Zobrazit všechny funkce.

�� Nevýhody

Vestavěný platební procesor Shopify vám umožňuje prodávat pouze z určitých zemí a pokud používáte platební brány třetích stran, musíte platit transakční poplatky. Náklady na používání aplikací se rychle sčítají. E-mail hosting není zahrnut. Plán Lite přichází s omezenými funkcemi.

Výrok

„Shopify je nejlepší plně hostovanou platformou elektronického obchodování na dnešním trhu. Je to za rozumnou cenu a přichází se stovkami vestavěných funkcí a tisíci aplikací. Služba Shopify vám poskytuje vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít prodávat prostřednictvím svého internetového obchodu, sociálních kanálů nebo svého fyzického obchodu prostřednictvím integrovaného POS. “

nejlepší recenze Shopify

nakupovat recenzi

Růst více než 1 milionu online obchodů Roční tržby Shopify dosáhly v roce 2019 1,57 miliardy USD, což je o 47% více než v roce 2018. A v této recenzi Shopify, prozkoumáme, proč nedávný průzkum ukazuje, že je doporučeno 88 procenty jeho uživatelů.

Kdo je 12 procent, kteří se nepřipojili k webu? Co dělá tuto platformu tak široce používanou a divoce prominentní v oblasti elektronického obchodování? Je dostatečně přístupný pro nováčka, určený pro zkušené technologické profesionály, nebo spadá někde uprostřed??

Na konci byste měli být schopni odpovědět na všechny tyto otázky a další. Protože mým cílem není pouze poskytnout podrobnou recenzi Shopify: Doufám, že vám pomůžeme rozhodnout, zda je tato platforma elektronického obchodu pro vás konkrétně.

Zjistěte, proč firmy 1M + používají výkonný a snadno použitelný nástroj elektronického obchodu Shopify. Zahajte bezplatnou zkušební verzi hned teď!

Proč toto hodnocení Shopify?

nakupovat recenze

Skvělá část této recenze je, že byla napsána někým, kdo zahájil podnikání od nuly na Shopify před několika lety a od té doby se stal vášnivým uživatelem.

Nejsem však cizinec pro celou řadu dalších platforem elektronického obchodování, včetně BigCommerce, 3dcart, Wix, Squarespace, WooCommerce a Magento. Později porovnáme, jak Shopify vyniká ve srovnání s těmi hlavními konkurenty, a také to, co přesně tento recenzent prodával na těchto webech.

Vždy existuje možnost, že vaše firma lépe zapadne do jiné možnosti platformy elektronického obchodování. Pravděpodobně jste tady, protože jste o Shopify slyšeli nejrůznější (pravděpodobně skvělé) věci a zvažujete, zda byste to měli vyzkoušet. Pojďme tedy jednu z více zjevných otázek zmínit:

Na co mohu použít službu Shopify?

Je to plně hostovaná platforma elektronického obchodování typu vše v jednom, takže tato otázka by měla být zřejmá, že? Pravda je ale taková, že jste vždy mohli otevřít obchod Etsy, nebo, sakra, proč ne jen vytvořit profil eBay a prodat tam své zboží? Protože hledáte robustní platformu, ve které můžete umístit celou svou firmu, a to je místo, kde přichází Shopify.

nakupovat přezkoumáno

Zatímco si prohlížíte recenze Shopify, uvidíte širokou škálu platných názorů, ale přicházejí jen od široké škály lidí. Mají různé cíle, výklenky, průmyslová odvětví, zkušenosti, seznam pokračuje. Pokud však používáte Shopify, děláte (velmi obecně) jednu nebo více ze čtyř věcí:

Zahájení značky od čtvercového
Prodej online
Prodej v obchodě
Marketing vaší značky

Podívejme se na každou z těchto pěti oblastí a uvidíme, jak platforma Shopify usnadňuje, zlepšuje nebo přinejmenším liší.

Zahájení podnikání na Shopify

Máte nápad na podnikání a hledáte místo, kde začít. Nebo si vezmete svůj vedlejší ruch a přesunete jej na platformu, jako je Shopify, kde může růst. Pokud je to váš případ, pak Shopify je všechno, ale pro vás.

Na rozdíl od platforem jako WordPress, což je docela složité, a dokonce i Squarespace, které je určitě přístupné, ale poměrně omezené, je Shopify postaven pro nakupování. Mohl byste to říct ze jména? A navíc je vytvořen pro lidi, kteří nechtějí stavět všechno od nuly.

Co to pro vás znamená? No, pokud už jste odborníkem na WordPress, proč dokonce zvážit Shopify? Využijte tuto odbornost dobře! A dále v této recenzi Shopify se dostaneme k tomu, jak ji integrovat do svého stávajícího webu.

palubní deska shopify

Robustní zdroj pro spuštění

V této recenzi služby Shopify projdeme všechny důvody, proč se zdá, že tento web má vše. A pokud ještě nejste obeznámeni s obrovským množstvím marketingových nástrojů, které máte k dispozici online, pravděpodobně objevíte množství cest, které můžete jít dolů k dosažení vašich obchodních cílů a dále.

Služba Shopify dělá skvělou práci a dává vám svobodu, aby byla jednoduchá a stavěla odtud. Nemůžete mít nic jiného než webovou stránku, která prodává jeden produkt. Můžete mít stránky Shopify, díky nimž se stránky, které čtete, mohou stydět. Možnosti jsou nekonečné, protože to bylo postaveno tímto způsobem.

google trendy

Vytvoření značky od nuly na Shopify

Prvních pár kroků k zahájení podnikání se službou Shopify budete mít spoustu zábavy. Můžete dokonce začít dříve, než přijdete se jménem, ​​a Generátor obchodního názvu, který je volně k dispozici, není třeba otevírat účet. Pravděpodobně nenajdete ten, který udeří hřebík do hlavy, ale dostanete spoustu nápadů.

Mají také fantastický nástroj pro tvorbu log které můžete použít k vytvoření něčeho od začátku nebo od začátku ze šablony. Slyšel jsem o mnoha lidech, kteří něco navrhují s jednoduchou platformou grafického designu Canva. Pokud ale plánujete provozovat svou firmu zcela na Shopify, můžete zde také vytvořit logo.

Jediné, co je důležitější než jméno a logo, je rozhodování o tom, co prodáváte. A protože musíte vytvořit jednotný vzhled v obchodě a ve všech reklamních kanálech, budete chtít udělat tuto první věc.

Jak Shopify pomáhá budovat online přítomnost

Až budou všechny základy uzamčeny, chcete svůj produkt prodat. A protože Algoritmus společnosti Google ještě nemůže okamžitě rozpoznat vaši velikost, musíte tam dostat své jméno.

Shopify má směšný počet marketingových aplikací a vestavěných nástrojů SEO, které vám pomohou upozornit vaši značku. Doporučuji jít s nejlépe zkontrolovanými, nejoblíbenějšími aplikacemi, ale neváhejte procházet. Můžete jen objevit objevitelnou možnost, která vás posune dopředu jednoduše proto, že neděláte to, co všichni ostatní dělají.

Přímo prostřednictvím účtu Shopify můžete rychle a snadno:

Získejte vlastní adresu URL nebo importujte adresu URL, kterou již vlastníte.
Procházejte obrázky zdarma i placené obrázky.
Vytvořte zcela jedinečný obchod.

Sleduj tohle:

Nastavení obchodu v Shopify

přístrojová deska

Můžete otevřít obchod, ať už máte soupis produktů nebo ne. Ve skutečnosti je obchodní model dropshippingu jednou z nejoblíbenějších cest, na které se můžete zaměřit na Shopify. Produkty, které chcete prodat, si můžete vybrat prostřednictvím jejich partnerství s dropshippingovou společností Oberlo.

Zákazník vám zaplatí maloobchodní cenu, ty peníze si vezmete a nakoupíte je za velkoobchodní ceny a přepravce provede veškeré balení a přepravu přímo k zákazníkovi. Boom, zisk.

Ale ať už prodáváte své vlastní položky nebo používáte Shopify pro dropshipping, můžete si vybrat téma svého obchodu na základě různých šablon (některé zdarma, jiné placené). Svůj produkt přizpůsobíte obsahu svého srdce, včetně přidání popisů (služba Shopify má také aplikace). A přidejte, cokoli budete chtít, například stránku „O nás“, atd. Atd.

Pak je dobré jít. Myslím, že všichni řekli, že byste mohli zavést funkční obchod za méně než jeden den, bez srandy!

Zjistěte, proč firmy 1M + používají výkonný a snadno použitelný nástroj elektronického obchodu Shopify. Zahajte bezplatnou zkušební verzi hned teď!

Pokud provedete bezplatnou zkušební verzi Shopify?

Vždy doporučuji začít bezplatnou zkušební verzí, i když víte, že se stanete placeným uživatelem. Jednak můžete mít najednou pouze jeden obchod Shopify, takže pokud se na začátku dostanete daleko a rozhodnete se, že chcete začít od nuly, smažte vše a začněte znovu, aniž byste cítili, že jste zbytečně utráceli nějaké peníze..

Při psaní této recenze nabízí Shopify 90denní bezplatnou zkušební verzi, což je neuvěřitelné. Ale to je v krku nové pandemie coronavirus, takže je to určitě dočasné. Přesto stojí za to využít toho, co nabízí bezplatná zkušební nabídka, i když jen standardní 14denní.

Shopify Capital je úvěrový program pro kvalifikované firmy, což je další potenciální cesta pro začínající podniky, kteří hledají nějaké počáteční peníze, které by mohly zasáhnout do terénu s reklamou a dále. Bylo by dobré se na to podívat.

Chcete-li spustit obchod Shopify, musíte být licencovanou firmou?

nastavení

Technicky: ne. Chcete-li otevřít svůj vlastní obchod Shopify, nemusíte být licencovanou firmou. Stačí jen zaplatit daně z jakéhokoli příjmu podáním daní ze samostatné výdělečné činnosti, které vyžadují čtvrtletní platby.

Důrazně však doporučujeme otevřít licencovanou firmu co nejdříve, nejlépe před prodejem prvního produktu. Chcete být chráněni před osobní odpovědností a má své daňové výhody, zvláště důležité, pokud jste zaměstnáni jinde a obchod Shopify je vedlejším ruchem.

Typy online obchodů na Shopify

nakupovat typy obchodů

Typ online obchodu, který otevřete na Shopify, je do značné míry omezen na vaši fantazii. Prodáváte infračervené sauny? Možná vás někdy brzy zkontroluji! Dodáváte výtisky nebo oblečení na zakázku? Prodáváte jídlo nebo pití? Příslušenství nebo řemesla? Knihy, komiksy, romány, osvětlené časopisy?

Toto je poctivá recenze Shopify, takže buďme upřímní: jedná se o ziskovou společnost, což znamená, že chtějí co nejvíce zákazníků. To znamená, že jejich platforma je navržena tak, aby vyhovovala všem možným typům podnikání (pokud je to možné online).

Prodej online s Shopify: recenze

Teď vás varuji: čas začíná, jakmile začnete stavět svůj obchod. Díky nim je směšně snadno přizpůsobitelné a můžete skončit tím, že vás unesou, a uvědomíte si, že uplynulo osm hodin a vše, co jste udělali, se hraje s barvou pozadí. To není špatná věc, je to vlastně důkaz o přístupnosti a snadnosti použití.

Online obchod Shopify je těžké porazit

nakupovat témata

Doslova. Je těžké tak snadno vytvořit tak dobře vypadající web – pokud je to vůbec možné. Pokud však máte v obchodě hyper-specifickou vizi, můžete ji sestavit od nuly nebo upravit šablonu Shopify úpravou přímo v HTML backendu. Nejlepší z obou světů!

Pokud již máte snímky svých produktů, stačí jen přetáhnout soubory přímo na web. Můžete vytvářet galerie, prezentace nebo statické obrázky. Text můžete umístit kamkoli chcete. Můžete procházet desítky témat a hrát si s nimi.

Zatímco Squarespace a Wix mají více šablon, funkce elektronického obchodování Shopify porazily Wix a Squarespace v mé knize a šablony nebudou dostatečně dobrým prodejním bodem, který by to kompenzoval. (Přečtěte si moje porovnání Squarespace vs. Wix.)

Recenze nákupního košíku Shopify

Úžasně, můžete přijmout více než sto způsobů platby prostřednictvím služby Shopify, pokud žijete ve Spojených státech (nemůžu dosvědčit jiná místa). To zahrnuje všechny hlavní kreditní karty a e-peněženky, jakož i kryptoměny i mimo ně.

Dále vypočítají vše na základě místní daně a měna kupujícího. Pokud jste mezinárodní prodejce, víte, že vaše pokladna bude přeložena tak, aby vyhovovala všude, kde se zákazník nachází, včetně místní měny.

Pokud jste to ještě neuhodli, můžete si předem nastavit přepravní sazby, nebo nechat službu Shopify spočítat přepravu automaticky, ačkoli vyžaduje službu Shopify Advanced plán. Máte-li však různé položky, určitě se vyplatí upgradovat, i když je to pouze pro výpočty automatické přepravy. Nechceš to podceňovat!

přepravní zóny

Zabezpečení nákupního košíku

Jsou také na nejvyšší úrovni standardu zabezpečení údajů o platebních kartách (PCI DSS), což znamená, že jejich bezpečnostní opatření jsou podrobněji zkoumána než většina společností. Využívají nejmodernější šifrování, aby byly všechny informace v bezpečí. A v průběhu let vyplatili hackerům za bílou cestu za hlášení chyb, které byly všechny opraveny.

Ve skutečnosti bude Shopify vyplatit až 50 000 USD za identifikaci konkrétních bezpečnostních problémů, díky čemuž bude motivace k oznamování zranitelností konkurenční s jejich využíváním.

pci dodržování

Když otevřete obchod na Shopify, váš web bude automaticky obsahují 256bitové šifrování SSL, což vzbuzuje návštěvníkům naprostou důvěru v to, že jejich platební údaje jsou bezpečné. Protože nebude existovat žádný důkaz, že vaše stránky jsou hostitelem systému Shopify, je to skvělý způsob, jak konkrétně zajistit bezpečnost vaší značky..

Jak spravovat obchod Shopify

Miluji mobilní aplikaci Shopify, ale v této recenzi se dostanu k podrobnějším informacím. (Spoiler: Můžete dělat téměř cokoli z mobilního zařízení.)

Je to však tak robustní přístrojová deska, ať už je to stolní nebo mobilní verze, která mě opravdu odfoukne. Pokrývají všechny potenciální základny a jsou to návykové sledovače vašeho růstu, prodeje, návštěvníků, sledování objednávek a další. Jedná se o prezentaci dat shora dolů, ale křišťálově jasnou, o které nemohu říci dost dobrých věcí.

podávání zpráv

Jak se dashboard Shopify porovnává s jeho konkurenty? Každá platforma elektronického obchodu má interaktivní součást řídicího panelu, ale žádná není tak čistá a vše na jednom místě, jako je verze Shopify. Pro méně technologické lidi je to téměř dokonalé.

Jak konkrétní můžete uspořádat svůj inventář?

Služba Shopify vám umožňuje přidat tolik rozbalovacích seznamů, kolik potřebujete pro své produkty, i když budete pravděpodobně muset stáhnout aplikaci, pokud máte více než jednu nebo dvě.

Například, pokud prodáváte tričko, které přichází v různých barvách a různých velikostech, bude mít zákazník dvě rozbalovací nabídky, jednu pro barvu a druhou pro velikost, a obrázek produktu se může dokonce změnit, i když.

řízení zásob

Je to jedinečné pro Shopify? Ne, to samé můžete udělat (myslím) u všech platforem elektronického obchodu, včetně všech těch, se kterými mám zkušenosti, od Magento po WooCommerce. Ale je stále důležité zmínit se.

Můžete také uvést každou položku zvlášť podle barvy, designu, velikosti a podle okolností v závislosti na vašem oboru. Může to být také skvělá strategie SEO, protože každá stránka produktu je vlastní příležitostí, jak ji rozpoznat algoritmy vyhledávače.

Jak mocný je nakupovat jako webový hostitel?

Možnosti webhostingu Shopify jsou naprosto působivé. Dostaneš neomezená šířka pásma, i když by to mělo být standardní, protože váš obchodní růst by byl jinak zakrslý. Také aktualizujte své webové možnosti automaticky, není třeba snižovat počet stránek a nutit zákazníky čekat na aktualizaci. To je skvělý způsob, jak je ztratit!

Co by ale mohlo být mým oblíbeným prvkem jejich webhostingu, je neomezené předávání e-mailů, což může být neuvěřitelně užitečné. Tímto způsobem vytvoříte různé e-maily pro různá oddělení a zjednodušíte komunikaci se zákazníky. Konec konců nechcete, aby vaše vlastní požadavky na design směřovaly do vašeho IT oddělení.

spolehlivý webový obchod s elektronickým obchodem

I když je pravděpodobné, že by masivní společnosti investovaly do konkrétnějšího prostoru na serveru, většina obchodů nikdy nebude mít problém s šířkou pásma, zatímco Shopify použije jako svého webového hostitele.

Prohlížení dat z prodeje Shopify

Už jsem se začal věnovat hlavnímu panelu Shopify, kde najdete většinu dat, která hledáte, najednou. S údaji shromážděnými z probíhajících prodejů však můžete získat mnohem podrobnější informace. Shopify je navržen tak robustní nebo minimální, jak chcete.

Nejviditelnější datové body jsou, které výrobky se pohybují a které zůstávají na regálech. Google Analytics je přímo kompatibilní s nastavením vašeho obchodu, takže budete mít k dispozici všechny tyto informace. Můžete rychle a podrobně vytisknout veškerý svůj provoz a přehledy doporučení a exportovat je do různých typů souborů, jako jsou Excel a PDF..

Možná nebudete potřebovat každý datový bod, ale pokud si najmete odborníka, měli by požádat o všechno, aby vám poskytli nejlepší šanci na konverzi více zákazníků..

Je aplikace Shopify lepší než ostatní?

obchod s aplikacemi

Těžko říci, že Shopify je navržen pro každého člověka, což znamená, že hyperintuitivní navigace a extrémně snadná správa jsou klíčovým bodem prodeje, není těžké říci. Vytvoření jednoduché mobilní aplikace, která vám umožní prakticky dělat vše, co z vašeho telefonu právě přichází s územím.

Shopify nabízí nejlepší mobilní aplikaci pro elektronický obchod na trhu. Období, konec příběhu! Vyzkoušel jsem je všechny? Je pravda, že ne. Ale vyzkoušel jsem mnoho, a to je zdaleka můj oblíbený software pro elektronický obchod, pokud jde o navigaci, přístupnost a funkce.

Na cestách budete moci posílat e-maily a volat zákazníkům, spravovat zásoby a kontrolovat svůj hlavní panel. To není jen velmi pohodlné, ale pro dnešní svět je to zásadní.

Oblíbenou součástí Shopify je zákaznická podpora

Tým péče o zákazníky v Shopify je vášnivý a ochotný jít nad a za. Pro mě je to obrovský prodejní bod. Nemohu vám říct, kolikrát jsem si vytáhl vlasy z jiných týmů podpory zákazníků. A každý, kdo mě nutí cítit se, že se to nikdy nestane, dostane zlatou hvězdu.

Podpora 24-7-365 prostřednictvím živého chatu, online formuláře, e-mailu a telefonu však není pro Shopify jedinečná a není ani výjimečným zákaznickým servisem. Všechny webové stránky elektronického obchodu zaměřené na pomoc malým podnikům prosperují, ujistěte se, že máte skvělé zástupce v pohotovosti.

Shopify však stále jde o krok dále než většina dalších funkcí, které vám pomohou dosáhnout nových výšin jako podnikatele. Kromě standardního centra nápovědy často kladených dotazů mají opravdu užitečné a často fascinující diskuse na fóru, kde jsem našel nespočet tipů a postřehů..

Recenze o správě kamenných obchodů s Shopify

Shopify je platforma elektronického obchodu, kterou můžete použít také pro své fyzické výkladní skříně. Je to úžasný zdroj pro firmy, které prodávají online i v obchodě, protože budete chtít efektivní systém správy, který zohlední všechny prodeje a operace.

Některé produkty se mohou prodávat lépe v obchodě než online. Váš celkový příjem je způsob, jak správně alokovat finanční prostředky. A váš obchod nemůže fungovat až do nejvyšší úrovně produktivity a organizace bez správného systému prodeje (POS).

Pokud však pro svůj obchod máte samostatný pokladní systém, který vyžaduje, abyste data nahráli nebo (mnohem horší) manuálně zadali, dojde k lidské chybě. Mít své online operace i operace v obchodech běží na stejné platformě je neuvěřitelně výhodné.

Nakupujte kvalitu hardwaru

Jak elegantní a krásný, jako pevný disk systému Shopify POS, může být úžasně odolný, což znamená, že se mu podaří jak v butikových módních prodejnách, tak v rušných restauracích – a v jakémkoli typu maloobchodního a potravinářského obchodu mezi.

Hardware je z velké části seskupen do tří kategorií, i když první zahrnuje vše, co potřebujete k nastavení POS systému v obchodě. Maloobchodní sada má stojan iPad, čtečku karet a veškeré potřebné příslušenství. Každý se prodává také samostatně.

Je také navržen tak, aby byl co nejvšestrannější. Vaši zaměstnanci mohou s sebou iPady vzít s sebou, aby mohli obsluhovat zákazníky, a totéž platí pro čtečku karet. Dokonce si můžete vzít svůj POS hardware s sebou mimo obchod, abyste mohli dodávat, odhadovat, instalovat atd.

Systém POS Shopify POS je jedním z nejrobustnějších na trhu

Přestože se POS systém snadno učí a používá, nabízí školicí videa, takže vy a vaši zaměstnanci se můžete stát odborníky na Shopify POS – a všichni noví zaměstnanci mohou být rychle nastupováni.

Mnoho doplňkových aplikací Shopify může také usnadnit opravdu úžasné funkce pro vaše POS. Můžete si rezervovat schůzky, třídy a semináře a zároveň automaticky naplánovat a sledovat účast. Můžete prodávat podle produktů, podle hmotnosti nebo podle času. Můžete rychle změnit ceny, učinit produkty nedostupnými a spustit propagační akce a slevy. Možnosti jsou opravdu nekonečné.

Takže, když se chystám projít několika svými oblíbenými komponenty, v žádném případě to není úplný seznam způsobů, jak můžete tento POS systém využít pro vás a pro vaši společnost..

nakupovat místo prodeje

Neuvěřitelná flexibilita plateb

Sazby kreditních karet jsou neuvěřitelně nízké, i když se snižují, čím větší je váš balíček POS systémů. Přál bych si, aby to byla standardní nízká sazba, ale stále je velmi konkurenceschopná. Rovněž vám neúčtujeme dodatečně poplatky za vracení a výměny, které by měly být standardem platným v celém odvětví.

Můžete také účtovat více než jednu kreditní kartu a rozdělit platby. Zákazníka, který to chce udělat, bude velmi odradit, pokud je nebudete schopni vyhovět. Ať už si chtějí čtyři lidé rozdělit šek nebo zda chce jedna osoba částku zaúčtovat a zbytek zaplatit v hotovosti, Shopify usnadňuje vše.

V zásadě máte nad svými platbami kontrolu. Pokud lidé platí digitálním bodem nebo festivalovými vstupenkami, přijímáte tuto formu měny a zaznamenáváte ji ve svém POS, jako by to byl jakýkoli jiný způsob platby.

platební brány

Funkce pro sledování a správu změn hry

To není pro službu Shopify POS tolik výhod, jako je důvod, proč investujete do systému POS obecně. Neexistuje lepší způsob, jak sledovat všechny vaše nákupy a inventář. Zaměstnanci mohou pomocí POS posílat hodiny dovnitř a ven. Prostřednictvím systému můžete přepínat pokladníky za chodu, takže vždy víte, kdo s penězi nakládal, kdy a na jaké zásuvce.

Všechna data mohou být také synchronizováno s vašimi QuickBooks (nebo jinou účetní platformu) účet pro sledování všeho, co se týká daní. A ty můžeš omezit, co určití zaměstnanci mohou a nemohou dělat. Například nebudete možná chtít povolit zaměstnancům sestavování položek nebo přidávání slev sami.

Ať už se jedná o jakoukoli úroveň kontroly nebo sledování výkonu, který chcete mít ve své firmě, může to provést Shopify POS (a upřímně řečeno, všechny POS systémy stojí za jejich sůl)..

podávání zpráv

Nástroje pro budování vztahů se zákazníky

Nástroje Shopify POS zaměřené na zákazníka nabízejí opravdu vzrušující věci. Zdá se, že stále více podniků umožňuje svým zákazníkům objednávat si přímo z obrazovky. Můžete však také jít bez papíru a stále přijímat tipy tím, že po přijetí objednávky otočíte iPad, aby čelil zákazníkovi.

Mohou nechat zasílat své příjmy přímo na svůj e-mail a mohou se přihlásit k odměnám poskytnutím svých kontaktních informací.

Na vaší straně můžete snadno vyhledávat produkty a zjistit, zda něco není na skladě nebo na skladě. Můžete vytvořit profily zákazníků, které mohou získat mimořádně užitečná data a informace o dosahu. Můžete dokonce integrovat svůj vlastní věrnostní program odměn přímo prostřednictvím služby Shopify POS, aniž byste museli jít s třetí stranou.

Kombinace internetového obchodu Shopify s maloobchodním místem

Když jednáte osobně i online, potřebujete vše připojené na jedné platformě. Přínosy daleko převažují nad dalšími náklady, slibuji vám. Zvyšování produktivity – a bezproblémové spojení, které přináší bezkonkurenční klid mysli – je prakticky na nezaplacení. Budete se moci podívat na celou svou firmu a na všechny její aspekty, ne zacházet s ní jako se dvěma samostatnými společnostmi.

Jedním z nejambicióznějších způsobů, jak se podívat na POS Shopify v kombinaci s online prodejem, je potenciální eliminace výkladní skříně nebo otevření jiného umístění. Tím, že zváží své knihy spíše než o krok zpět a při pohledu na to všechno v reálném čase vám může pomoci neustále optimalizovat a přehodnocovat budoucnost vaší firmy. Tak cenné.

Jak prodávat digitální produkty na Shopify

Nebudete mít výkladní skříň pro vaše digitální produkty, ale také nebudete muset spravovat omezený inventář. Tak proč prodávat na Shopify?

No, protože je super škálovatelný a bohatý na funkce. Pokud pohybujete digitálními produkty tempem, které vyžaduje, abyste prodávali přímo ze svých stránek, nikoli z webů třetích stran, jako jsou Etsy a Amazon, pak je Shopify skvělou volbou.

Pokud však má z finančního hlediska smysluplnější jednoduše zaplatit část každého prodeje prodejci třetí strany než měsíční poplatky Shopify, je to lepší cesta.

Jednoduše řečeno: na Shopify můžete prodávat digitální produkty, stejně jako fyzické předměty. Ale byl bych překvapen, kdyby to dávalo tolik smysluplnosti, pokud také neprodáváte fyzické výrobky nebo služby.

Marketing prostřednictvím Shopify

marketingové nástroje

Optimalizace marketingové strategie tažením dat z několika různých zdrojů může být matoucí a zmatek vede k přehlédnutí. Dobrá věc, Shopify vám umožní dělat vše na jednom místě.

Váš obchod Shopify je místem, kde můžete na vaší značce neustále stavět. To znamená psaní a zveřejňování článků blogu, které pomáhají vašemu publiku a zlepšují vaše hodnocení ve vyhledávání Google. Znamená to plnou integraci s marketingem sociálních médií, kde můžete vést zákazníka, aby kliknul na vaši reklamu, aby si produkt zakoupil, aniž byste museli opustit Facebook nebo Instagram.

Znamená to zjistit, kde se vaše současné publikum nachází, neustále přitahovat nové zákazníky a aktivně budovat nové nabídky pro rozšíření vašeho potenciálního portfolia klientů.

Služba Shopify vás pokryla na všech frontách.

Podívejte se na toto video, kde najdete marketingové tipy pomocí služby Shopify:

Nástroje pro blog a SEO

nakupovat seo a blogování

Můžete si vytvořit blog přímo ve svém obchodě Shopify, aby vaši zákazníci mohli mít přehled o všech vašich produktech na jednom místě.

Doporučuji najmout si blogera ve vašem výklenku, aby vymkl obsah. Za investici stojí za to mít zpočátku robustní blog a pak každý týden zveřejnit něco nového – a přitom propagovat existující obsah na sociálních sítích.

Pomocí nástrojů Shopify SEO můžete zjistit nejlepší strategie, ale je pravděpodobné, že budete chtít některé z těchto textů zadávat externě. Může to být hlavní odtok energie a musíte podnikat.

Nezapomeňte, že můžete také použít SEO nástroje společnosti Shopify k optimalizaci každé části vašeho webu, od domovské stránky přes kategorie produktů po každou stránku produktu. Čím lépe optimalizujete pro vyhledávače, tím více organického provozu získáte, což dále vylepšuje SEO.

seo app store

Pokud důvěřujete kampani Google Smart Shopping?

Integrace Shopify do služby Google Smart Shopping je úžasná, pokud se chcete posadit a sledovat potenciální zákazníky, kteří se v ní pohybují. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s reklamami Google a chtějí se hned rozjet, říkám to. To by ale neměla být vaše dlouhodobá strategie digitálního marketingu.

chytré nakupování Google

To může být moje jediná hlavní stížnost na Shopify: dělají, aby Google Smart Shopping zněl buď jako standardní, nebo ne-promyšlený. Tady je to věc: je to velmi omezující, což znamená, že nebudete mít takovou kontrolu, že by odborník PPC a správce digitálních reklam museli řádně vykonávat svou práci.

Tady je to, co můžeš NE udělejte to, pokud místo chytré kampaně s reklamami Google používáte chytré nakupování Google:

  • Vylučte konkrétní vyhledávací dotazy pomocí vylučujících klíčových slov.
  • Vyloučit určité reklamní sítě.
  • Vyloučit konkrétní zařízení.
  • Ovládání geografického cílení mimo nastavení země. Pokud provozujete místní výkladní skříň, je to skoro jistota.
  • Provádějte pravidelné úpravy nabídek.
  • NEJHORŠÍ ZE VŠEHO: Nebudete mít Granulární přehledy, což znamená, že nebudete vědět, zda váš provoz pochází hlavně z konkrétního zdroje, jako jsou reklamy YouTube nebo Gmail..


Některá omezení jsou však to, co lidé, kteří používají chytré nakupování Google, hledají. Reklamy budou automaticky naplánovány na základě a také bude cíleno na publikum. To znamená, že si můžete sednout a důvěřovat společnosti Google, aby pro vás zajistila správné publikum.

Služba Shopify dává uživatelům s prvními reklamami Google 100 $

Podmínkou je, že musíte na nový účet utratit alespoň 25 $. Kredit 100 $ se bude vztahovat pouze na kampaně v Nákupech Google. Přesto se to může promítnout do mnoha výdajů na reklamu v závislosti na konkurenční úrovni vaší niky. Pokud ještě nemáte účet Google Ads, není absolutně žádný důvod využít výhodu.

google inzeruje 100 $ kredit

Co je Kit? Přehled virtuálního asistenta Shopify

Co mě na Kitovi nejvíce zaujalo, je to, jak se časem zlepšuje. Ale i na začátku byl Kit velmi užitečnou (a bezplatnou) aplikací, kterou často používám. Tento „virtuální asistent“ vám může skutečně psát reklamy na sociální média. Vždycky rád chodím a dotýkám se jich, někdy je dokonce přepisuji úplně, ale je to velmi užitečné.

Kit je také skvělá aplikace pro připomenutí e-mailových sledování, protože seznam úkolů může být rychle zaplněn, pokud není automatizovaný. Jakmile se dotknete původních přizpůsobených e-mailů, může odesílat nejrůznější chytré automatizované zprávy, aby byla zachována interakce se zákazníky. Miluji to.

Jak to vypadá

shop kit crm a asistent

Kit můžete také použít k automatickému provádění činností v jiných aplikacích, zejména v oblasti marketingu. Také používám Kit pro účetnictví a shromažďování nápadů na potenciální nové produktové cesty. Potřebuješ to? Ne. Je skvělé mít a zdarma? Ano a ano.

Jak prodávat služby na Shopify

I když Shopify je potenciálně skvělou volbou pro prodej digitálních produktů, není to opravdu pro prodej služeb. Pokud prodáváte zakázkový nábytek na míru nebo něco podobného, ​​stále prodáváte produkt. Podle služeb mluvíme o grafickém designu, kódování, účetnictví, psaní atd. Existují platformy, které jsou pro poskytovatele služeb mnohem užitečnější.

Služba Shopify však má aplikace určené k prodeji služeb, bylo by to jen v tandemu s prodejem vašich produktů. Také je to jen můj osobní názor – ale protože se málo snaží obstarat webové obchody s dodavateli, nebyl bych překvapen, kdyby se mnou souhlasili.

Užitečné jsou bezplatné aplikace Shopify?

Pro jednu věc, Kit virtuální asistent je zdarma, takže ano, bezplatné aplikace jsou užitečné. Vím, že jich je 3600, a neočekávám, že projdete všechny. Ale vřele doporučuji hrát si s vyhledávací lištou a prostě vidět, co mohou nabídnout. S více než tisícem bezplatných aplikací, z nichž si můžete vybrat, bych vsadil peníze, které vás překvapí některými nástroji, které jsou zdarma dostupné.

Velmi doporučuji pravidelně navštěvovat domovskou stránku obchodu Appify Shopify. V sekci Zaměstnanecké výběry a trendy můžete objevit něco zajímavého a jedinečného, ​​o kterém byste možná neuvažovali. Můžete také organizovat věci podle svých cílů, jako je prodej produktů.

nakupujte obchod s aplikacemi

Platí aplikace Shopify za to?

Nezanedbávat otázku, ale pokud něco stojí za to, stojí za to. Určitě doporučujeme zkontrolovat recenze, ale mnoho aplikací v obchodě Shopify Store vám umožní vyzkoušet je s bezplatnou zkušební verzí. Pak se můžete sami sebe zeptat: „Za to bych zaplatil?“ Pokud je odpověď ano, pak to stojí za to.

V některých případech, možná budete muset investovat do placených aplikací aby váš internetový obchod fungoval správně. Z tohoto důvodu bude vaše osobní zkušenost nejdůležitější recenzí, kterou vezmete v úvahu. Pokud to není tak efektivní z hlediska nákladů na provoz vašeho podniku na plný potenciál, dokonce i zpočátku, možná budete chtít zvážit možnost jít s alternativní platformou elektronického obchodu..

Než to však uděláte, obraťte se na zákaznickou podporu Shopify a zjistěte, zda neklesnou některé ceny, aby vám vyhovovaly. To nemůže ublížit zeptat se! Také byste si měli pečlivě přečíst recenze aplikace Shopify App, protože mnoho z nich poukáže na nedostatky a ušetří vám čas na jejich vyzkoušení! 

nakupovat placené aplikace

Nakupujte partnery a vývojáře aplikací

Shopify nabízí celou řadu dalších příležitostí kromě toho, že je platformou pro internetové obchody. Můžete se také stát partnerem Shopify, který zahrnuje lidi, kteří staví obchody pro jiné lidi, poskytují vaše služby podnikům v nouzi a vyvíjejí aplikace Shopify. Může to být skvělý dodatečný zdroj příjmů – nebo kariéra na plný úvazek.

Nakupujte partnery a vývojáře aplikací

Shopify Academy Review

nakupovat akademii

Za prvé, kurzy Shopify Academy jsou zdarma. Nejedná se o oblast, kde by se dalo říci, že se jedná o místo, které je skutečně bezplatným zdrojem hodnotných informací.

Buďme skuteční: Služba Shopify chce, abyste i nadále platili své předplatné a poplatky za aplikaci a čím více zákazníků nakupuje vaše produkty, tím více jsou placeny prostřednictvím (malých a přiměřených, ale stále existujících) poplatků za zpracování.

To v jejich týmu není střela – musí vydělat peníze jako my ostatní. Toto je spíš cesta k domovu, že Shopify Academy je skvělým místem k získávání informací od kolegů podnikatelů o strategiích, které pro ně pracovaly. Pokud již posloucháte všechny obchodní podcasty a čtete všechny knihy úspěchů, které můžete získat, můžete také přidat do svého repertoáru kurzy Shopify Academy.

Můžete přidat Shopify na existující weby?

Naprosto můžete. Účet Shopify (včetně Shopify Lite) můžete použít k prodeji produktů na svém webu bez migrace veškerého obsahu do samostatného obchodu Shopify. Služba Shopify usnadňuje jednoduše přidat tlačítko „KOUPIT NYNÍ“ na váš stávající web a začít prodávat, co chcete.

Musíte si otevřít účet Shopify, ale není to tak, že by vás přivedlo na celou samostatnou stránku Shopify – celý proces se provádí přímo na vašem webu, což je úžasné, pokud se mě zeptáte.

tlačítko nakupovat na existujícím webu

Pokud si najmete odborníka na Shopify?

„Expert na Shopify“ nemusí nutně znamenat někoho, kdo je extraordinaire tvůrce elektronického obchodu. Titul zahrnuje širokou škálu profesionálů v obrovském počtu specialit.

Můžete jít s ostříleným odborníkem s mnoha zkušenostmi nebo nováčkem, který nabízí své služby za sníženou cenu. Neváhejte a nakupujte – trh je zralý s úžasným talentem, který vám usnadní práci.

Pak znovu existují odborníci, kteří vám mohou postavit celý váš obchod od nuly, přimět vás všechny nastavit prodej produktů, vrátit počáteční náklady a zahájit ziskový nový obchod. Součástí jejich hřiště by mělo být to, že za sebe dlouhodobě platí.

nakupovat odborníky

Co je Shopify?

Shopify je přední světová platforma elektronického obchodování SaaS, která umožňuje spuštění, růst a správu vašeho internetového obchodu pomocí stovek vestavěných funkcí a tisíců aplikací. Služba Shopify vám poskytuje vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít prodávat prostřednictvím svého internetového obchodu, sociálních kanálů nebo vašeho fyzického obchodu prostřednictvím integrovaného POS.

Jaké jsou výhody Shopify?

Shopify je plně hostovaná platforma elektronického obchodování typu vše v jednom, kde se nemusíte starat o technické věci. Má obrovský (bezplatný a placený) trh aplikací a vlastní témata. Opuštěné zotavení vozíku, 100+ platebních bran, jednoduché použití výkladní skříně, SKU a řízení zásob, vestavěný SEO, marketing, analytika a reporting, flexibilní přepravní sazby a automatické daně. Vynikající podpora zákazníků, svépomocná dokumentace a komunita. Prodávat na několika kanálech, jak digitálních, tak fyzických produktech (integrovaný POS).

Jaké jsou nevýhody Shopify?

Vestavěný platební procesor Shopify vám umožňuje prodávat pouze z určitých zemí. Pokud používáte platební brány třetích stran, musíte platit transakční poplatky. Náklady na používání aplikací se rychle sčítají. E-mail hosting není zahrnut. Plán Lite přichází s omezenými funkcemi.

Doufám, že tato recenze Shopify byla užitečná!

I když tato platforma elektronického nákupního košíku není pro všechny typy podnikatelů, které si lze představit, je těžké si představit lepšího kandidáta pro dosažení vašich obchodních obchodních cílů. Šťastný prodej!

Zjistěte, proč firmy 1M + používají výkonný a snadno použitelný nástroj elektronického obchodu Shopify. Zahajte bezplatnou zkušební verzi hned teď!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me