WordPress vietņu konvertēšana statiskā HTML formātā (lai palielinātu ātrumu, drošību un SEO)

WordPress lielākajai daļai lietotāju ir kļuvis par CMS izvēli, taču ne bez iemesla. Tas ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā tiešsaistē piekļūt emuāram vai uzņēmumam, un daudzpusība, pielāgošana un iestatīšanas un darbības vienkāršība ir nepārspējama.


Tomēr tas tomēr atstāj diezgan vēlamu, tāpēc cilvēki meklē citas alternatīvas vai šajā gadījumā pilnīgāku risinājumu, kas piedāvā labāko no abām pasaulēm. Jā, mēs runājam par WordPress vietņu pārvēršana statiskās HTML vietnēs, neielaižot WordPress CMS.

Citiem vārdiem sakot, tāda iestatīšana kā mēs runājam ļautu jums ērti izmantot sava satura un vietnes pārvaldību, izmantojot WordPress, vienlaikus izvairoties no dažām būtiskām problēmām, kas saistītas ar CMS, tostarp hakeru ievainojamības, ātruma un veiktspējas problēmas, pārmērīga atkarība no hostinga pakalpojuma un tā tālāk.

Bet pieņemsim vienu lietu vienlaikus, kā mēs jums palīdzēsim plusi un mīnusi WordPress vietņu konvertēšanai statiskās HTML vietnēs kā arī dažādas iespējas, kuras varat izmantot, lai to izdarītu.

WordPress un tā pieaugošā popularitāte

WordPress ir pasaulē populārākā CMS (satura pārvaldības sistēma). CMS pamatā ir programmatūra, kas lietotājiem ļauj izveidot un pārvaldīt savas vietnes bez jebkādām zināšanām par kodēšanu.

Un WordPress izrādās diezgan labs, lai to izdarītu. Tas ir ļoti universāls un piedāvā ļoti daudz spraudņu, kas lietotājiem ļauj savā vietnē ieviest jebkādas funkcijas, kuras viņi vēlas, pat nepieskaroties kodam..

WordPress daudzpusība ir arī tās popularitātes iemesls, kas skaidri redzams faktā, ka šobrīd tā pārvalda aptuveni 33,5% no visām tīmekļa vietnēm internetā..

WordPress vietnes un svarīgi faktori, kas jums jāņem vērā

Kamēr mēs tikko sniedzām jums pārskatu par WordPress, tas ir arī tas svarīgi ņemt vērā WordPress vietņu drošību, veiktspēju un SEO jo tie parasti ir izšķiroši faktori, runājot par jūsu biznesa vispārējo tīmekļa pieredzi.

drošība ir pārsteidzoši nepietiekami novērtēts faktors, kuram vairums lietotāju nepievērš lielu nozīmi. Ir vairāk nekā daži gadījumi, kad veiksmīgs bizness norimst un nekad nespēj atgūties no nopietniem savas vietnes un datu drošības pārkāpumiem.

Ir taisnīgi teikt, ka WordPress nepiedāvā labāko drošības ziņā, it īpaši pēc noklusējuma. Tomēr jūs varat nolīgt ekspertu vai veikt dažus drošības pasākumus, lai uzlabotu WordPress vietnes drošības vispārējo līmeni.

Diezgan tas pats attiecas uz izpildījums aspekts, kā arī. Lai gan veiktspēja pēc noklusējuma nav precīzi slikta, WordPress vietnei ir vajadzīgi daži optimizācijas, lai tā būtu funkcionālāka un ātrāka.

SEO aspekts noteikti ir kaut kas, ko WordPress ir diezgan daudz, salīdzinot ar citām CMS opcijām. WordPress vietnes ir ļoti viegli optimizēt SEO, un ir daudz spraudņu, kas apstrādā gandrīz visas jūsu vietnes SEO optimizācijas vajadzības..

Bet daudzi lietotāji joprojām atrod vajadzību migrēt uz savas WordPress vietnes statisko versiju. Noskaidrosim kāpēc.

Dinamiskas un statiskas vietnes

Mēs jau esam aptvēruši lielāko daļu svarīgo ieguvumu, kas saistīti ar WordPress dinamiskais raksturs. Praktiski ir bezgalīgas iespējas, no kurām izvēlēties, ciktāl tās ir motīvi un spraudņi uztraucieties, lai jūs varētu viegli un ātri piešķirt savai vietnei vajadzīgo izskatu un funkcionalitāti, nemaz nejaucoties par kodu.

Avots: https://www.pluralsight.com/blog/creative-professional/static-dynamic-websites-theres-difference

Bet šī dinamiskā daba nāk ar saviem ierobežojumiem, kas mums ir jāapspriež mazliet sīkāk.

Dinamiskais saturs tehniski nozīmē, ka katru reizi, kad lietotājs apmeklē jūsu vietni, tiks iesniegts pieprasījums un nepieciešamie dati tiks atgūti no jūsu datu bāzes, lai viņiem kalpotu to, ko viņi pieprasīja.

Iedomājieties, kā tas notiek miljons reizes mēnesī vietnēm ar vidēju vai lielu trafiku un piemēram, 10 miljonus reižu mēnesī patiešām vietnēm ar lielu trafiku.

Tas rada zināmas bažas, jo īpaši attiecībā uz veiktspēju un drošību. Kas attiecas uz pirmo, jūsu vietnes ātrumam ir tendence iegūt pozitīvu rezultātu, kas Google acīs ir viens no svarīgiem SEO faktoriem.

Bet tam ir vēl kas cits. Tā kā datu bāzei ir savi ierobežojumi, milzīgs trafika pieaugums var izraisīt tās darbības pārtraukšanu, jo tā, iespējams, nespēj tikt galā ar palielinātu slodzi, kā rezultātā jūsu vietne arī pazeminās.

Turklāt jūsu vietne var samazināties, pat ja vienas no daudzajām vietnēm, kas mitinātas uz tā paša servera kā jūsu vietne, satiksme ir ļoti strauja, tas ir, piemēram, ar visiem kopīgotajiem mitināšanas pakalpojumiem.

Tad nāk drošības daļa. Lielākā daļa hakeru gadījumu parasti notiek datu bāzes pusē. Turklāt tādas atvērtā koda platformas kā WordPress ir daudz neaizsargātākas pret uzlaušanas uzbrukumiem, jo ​​visiem uzbrucējiem ir jāatrod īpaša ievainojamība, kuru vēlāk var samazināt daudz augstākā līmenī..

Līdzīgi kā ar veiktspēju, ja tiek uzlauzta arī kāda cita vietne, kas mitināta tajā pašā datu bāzē, kur atrodas jūsu vietne, ievērojami palielinās arī jūsu vietnes izredzes tikt uzlauztai..

Lieki piebilst, ka šie jautājumi prasa daudz tehniskās apkopes jomā. Novecojušas tēmas un spraudņi var padarīt jūsu vietni neaizsargātāku pret drošību un citām problēmām, tāpēc tie regulāri jāatjaunina.

Jebkurš spraudnis vai motīvs, kas tiek uzlauzts vai inficēts ar ļaunprātīgu kodu, var izraisīt arī masveida uzlaušanas mēģinājumus un uzbrukumus, tāpēc jums arī jābūt uzmanīgam attiecībā uz izmantoto motīvu un spraudņu veidu un jānoņem tie, kas kļuvuši neaizsargāti..

Tomēr lielākajai daļai lietotāju, kuri patiesi uztraucas par savas WordPress vietnes drošību, ir jāievieš arī papildu drošības pasākumi, piemēram, premium drošības spraudņi.

Statisko vietņu priekšrocības

Tā kā statiskās vietnes neizmanto datu bāzi, tās nav neaizsargātas pret lielāko daļu potenciālo problēmu, par kurām mēs runājām iepriekš. Turklāt tie piedāvā arī daudz veiktspējas un drošības priekšrocību.

Tālāk apskatīsim tos sīkāk.

Drošība

Kā mēs tikko minējām iepriekš, statiskai vietnei nav jāizmanto datu bāze. Tas nozīmē to nevar uzlauzt uzlauzot datu bāzi, izmantojot tādas prakses kā SQL injekcijas (SQLi) un vietņu skriptu apstrāde (XSS), kas satraucoši izplatīta WordPress vietnēs atkarībā no datu bāzes.

Arī statisko vietni nevar uzlauzt, vienkārši uzlaužot kādu citu vietni tajā pašā datu bāzē kā jūsu vietne. Statiskā vietne nav arī neaizsargāta pret visām uzlaušanas iespējām, kādas ir lielākajai daļai vietņu, kurās tiek izmantots Open Source programmatūra, piemēram, WordPress.

Jūs arī neriskējat tikt uzlauzts novecojušu vai inficētu motīvu vai bezmaksas spraudņu izmantošanas dēļ. Tātad, vienkārši izmantojot statisku vietni, jūs ievērojami uzlabojat savas vietnes drošību.

Ātrums

Iepriekš mēs apspriedām, kā dinamiskām vietnēm var būt problēmas ar ātrumu jo viņiem ir jāiesniedz pieprasījumi datu bāzei un no tās jāiegūst pieprasītais saturs. Bet kā statiskā vietnē tiek izmantotas iepriekš atveidotas lapas, nevis datu bāze, tā tiek ielādēta daudz ātrāk tā kā dinamiskās vietnes nav saistītas ar turp un atpakaļ.

Avots: https://www.thecrazyprogrammer.com/2016/11/difference-between-static-and-dynamic-websites.html

Ātruma uzlabošana palīdzēs ne tikai nodrošināt labāku lietotāju pieredzi, bet arī palīdzēs jums Google labajās grāmatās atrast SEO.

Apkope

Atkal, ar statiskām vietnēm nav spraudņu vai motīvu, ko regulāri atjaunināt. Ātruma vai veiktspējas optimizācijas ziņā nav daudz darāmā. Nav nepieciešams nolīgt ekspertu, lai uzlabotu statiskās vietnes ātrumu vai veiktspēju.

Salīdzinot ar dinamisko vietņu trafika pieaugumu, ir jāuztraucas par daudz mazāk, ja ir satiksmes intensitāte. Visas šīs lietas noteikti nozīmē daudz vieglāku vietnes uzturēšanu un iespēju labāk koncentrēties uz svarīgākajām tiešsaistes biznesa sastāvdaļām.

Statisko vietņu trūkumi

Ciktāl tas attiecas uz statiskās tīmekļa vietnes trūkumiem, daudz kas ir atkarīgs no tā, kā jūs strādājat pārveidojot savu dinamisko WordPress vietni statiskā vietnē. Tā kā spraudņu izmantošana parasti ir daudz populārāka nekā citu risinājumu izmantošana, ļaujiet mums apspriest trūkumus no šī viedokļa.

Pārāk tehnisks vidusmēra lietotājam

Dinamiskas vietnes pārvēršana statiskā vietnē vidējam WordPress lietotājam var kļūt pārāk tehniski. Iesaistīts daudz sarežģītu darbību, un visas kļūdas procesa laikā var būt grūti izlabot.

Piemēram, ja jūs nolemjat izmantot populāro vietnes pārveidošanai par statisku, vispirms jums jāizveido apakšdomēns un tur jāpārnes WordPress instalācija, bet statiskā vietne spraudņa iestatījumos jāiestata vietnes failu saņemšanai..

Ja WordPress instalēšana un vietnes faili atrodas dažādos serveros, jums būs jāveic papildu darbība, un statiskie faili būs jālejupielādē kā zip fails un jāaugšupielādē tos uz jūsu servera..

Ja iepriekš neko tādu neesat izdarījis, tas var ātri satriekties un atstāt daudz vietas kļūdām un nesakārtotām lietām, kuras var būt grūti vai dārgi labot. Dažas diezgan izplatītas iespējamās problēmas ir attēlu faili, kas netiek pārsūtīti kopā ar pārējiem vietnes failiem, vai CSS rodas problēmas.

Nav viegla CDN opcija

Ja jūs vēl nezināt, CDN attiecas uz satura piegādes tīklu. Tas būtībā ir avots, kas lietotājiem piegādā nepieciešamos statiskās vietnes failus, ideālā gadījumā – no vietas, kas ir vistuvāk vietai, no kuras nāk lielākā daļa jūsu lietotāju, lai viņi iegūtu ātru ielādēšanas laiku.

Tā kā neviens statisks vietņu ģeneratora spraudnis, ieskaitot iepriekš minēto Simply Static, neizmanto CDN, kas šo uzdevumu izpildītu jūsu vietā, tas ir kaut kas, kas jums jāatstāj. Citiem vārdiem sakot, šeit jums būs jākonfigurē savs risinājums.

Funkcionalitātes ierobežojumi

Runājot par lietu funkcionalitāti, statiskas vietnes izveidošanai, izmantojot statiskos vietnes ģeneratora spraudņus, ir diezgan daudz ierobežojumu. Jūs nevarat izmantot kontaktu veidlapas, jums ir vietnes meklēšanas funkcija un komentāri, vai kaut kas cits šajā jautājumā, kas ir dinamiski funkcionējoši. Trešās puses risinājumu izmantošana ir iespēja, taču tā uzstādīšana var kļūt dārga un sarežģīta.

Turklāt, ja jūsu vietnē ir daudz novirzīšanas, jūs zaudējat daudz priekšrocību, ko iegūstat SEO frontē, dodoties statiskā stāvoklī. Tas notiek tāpēc, ka spraudņi neveido jūsu vietnei .htaccess failu, tā vietā visiem novirzījumiem tiek izmantoti meta tagi, kas nav noderīgi SEO.

Visbeidzot, pastāv arī fakts, ka statiskās vietnes, kas izveidotas, izmantojot spraudņus, rada arī dažas uzturēšanas grūtības. Lielākais, kas šeit jāpiezīmē, ir tas, ka jebkādas izmaiņas, ko veicat savā vietnē, novedīs pie tā, ka visa jūsu vietne tiks pārpublicēta, kas mazām vietnēm var nebūt liela problēma, bet lielākām vietnēm var prasīt daudz laika..

Kā pārveidot WordPress vietni statiskā HTML vietnē?

Tagad, kad esat informēts gan par WordPress vietnes statiskuma priekšrocībām, gan trūkumiem, ļaujiet mums pārrunāt, kā rīkoties ar šīm izmaiņām, kā arī abas jums piedāvātās iespējas un kā novērst lielāko daļu trūkumu..

Statiski vietņu ģeneratora spraudņi

Kā jau tika apspriests iepriekš, jūs varat padarīt savu WordPress vietni statisku, izmantojot vienu no statiskajiem vietņu ģeneratora spraudņiem, no kuriem populārākās iespējas ir Simply Static un WP2Static. Tomēr, ja jūs nolemjat izmantot kādu no šiem spraudņiem, jums būs jārisina ierobežojumi un problēmas, kuras mēs apspriedām iepriekš.

Ņemot to vērā, ļaujiet mums ātri pārskatīt šīs divas populārās iespējas zemāk.

Vienkārši statisks

vienkārši statisks WordPress spraudnis

Vienkārši Statiskā ir populārākais statiskais vietņu ģeneratora spraudnis ar vairāk nekā 20 000 WordPress vietņu, kas to izmantoja šīs ziņas rakstīšanas laikā. Tas palīdz jums izveidot statisku savas WordPress vietnes versiju, kuru varat apkalpot apmeklētājiem, bloķējot WordPress instalāciju drošā vietā, kur vien vēlaties.

Tas palīdz izvairīties no lielākajām iespējamām drošības problēmām, kas saistītas ar WordPress vietnēm, vienlaikus ļaujot ātrāk apkalpot saturu saviem apmeklētājiem, pateicoties iepriekš atveidotām statiskām lapām..

WP2Static

WP2Static WordPress spraudnis

WP2Static ir vēl viens populārs statiskās vietnes ģeneratora spraudnis kas ļauj lietotājiem apkalpot WordPress vietnes statisko versiju, vienlaikus ļaujot izmantot WordPress vietnes satura pārvaldīšanai.

Dažās citās populārajās funkcijās ietilpst visu zīmju noņemšana no vietnes, kas liecina, ka tā izmanto WordPress, lai tā neinteresētu hakerus, iespēja mitināt jūsu vietni bez maksas, izmantojot vienu no piedāvātajām iespējām GitHub lapu veidā un citas iespējas , darbvirsmas paziņojumu nosūtīšana, kad eksportēšanas uzdevumi ir pabeigti utt.

Lai gan tas pēc noklusējuma nedarbojas ar WooCommerce vai dalības vietnēm, varat izmantot tādas trešās puses rīku kā Snipcart, lai tas darbotos tikpat labi arī šāda veida vietnēs..

Turklāt jūs varat vēl vairāk uzlabot savas statiskās vietnes funkcionalitāti, izmantojot WP2Static apmaksātos papildinājumus, ieskaitot statiskās formas pārveidotāju (lai kontaktam un citām formām būtu jūsu statiskā vietne), modernu CSS procesoru (lai labāk pielāgotu jūsu vietnes izskatu). ), kā arī uzlabota pārmeklēšana un noteikšana.

Viss teiktais un izdarītais dažos gadījumos var būt labs risinājums, izmantojot vienu no šiem spraudņiem, jo ​​īpaši ietverot galveno lapu rādīšanu, nevis vietnes kopumā vai mazākas vietnes, kurām nav dinamisku elementu, piemēram, komentāri.

Kāda ir labāka izvēle šajos gadījumos? Uzzināsim tālāk.

Statiski WordPress mitināšanas risinājumi bez serveriem

Ir daži trešo pušu risinājumi, kas darbojas kā a statiski, bez galvas WordPress tīmekļa mitinātāji, un ir lieliska alternatīva spraudņu izmantošanai, jo tie palīdz jums novērst ar pēdējiem saistītos jautājumus. Pārskatīsim 3 konkrētus risinājumus, kas patiešām ir lieliski vispusīgi varianti, kā padarīt jūsu WordPress vietni statisku.

Strattic

stratisks bez statiskas WordPress mitināšanas

Stattic ir WordPress resursdators bez galvas, kas ļauj jums izveidot vieglu, statisku WordPress vietnes versiju, vienlaikus ļaujot izmantot WordPress kā aizmugures versiju, kā parasti.

Atšķirībā no citām iespējām WordPress vietnes statiskai versijai izveidot, Strattic pārsniedz ierobežoto funkcionalitāti un lepojas ar plašu visā pasaulē izplatītu CDN tīklu, kas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, no kurienes nāk jūsu vietnes apmeklētāji, viņi vienmēr iegūs uzkrītoši ātru ielādēšanas ātrumu, jo viņiem saturs tiks piegādāts no atrašanās vietas, kas ir vistuvāk viņu atrašanās vietai.

strattisks informācijas panelis

Strattic atvieno dinamisko WordPress vietni no tīmekļa un ievieto to citā URL aiz autentifikācijas, lai šai vietnei varētu piekļūt tikai vietņu īpašnieki. Jūs varat turpināt izmantot savu WordPress tāpat kā jums vienmēr – mārketinga cilvēki joprojām var pievienot saturu, jūs joprojām varat pievienot spraudņus utt..

Līdzīgi, pateicoties iebūvētajai dinamisko elementu funkcionalitātei, piemēram, kontaktu formai, vietnes meklēšanas funkcijai un citai, tai izdodas pārvarēt arī lielāko daļu no tradicionālo statisko vietņu ģenerēšanas risinājumu ierobežojumiem..

Strattic ar lepnumu apgalvo, ka tas ir statisks WordPress mitināšanas risinājums bez serveriem ar savu serveru arhitektūru, kas automātiski novērš lielāko daļu hakeru ievainojamību un ar hostinga serveriem saistītās veiktspējas problēmas.

strattiski hostinga plāni

Starta plāna cena ir USD 35 mēnesī un tam ir visas vienas vietnes funkcijas. Strattic parūpēsies par jums bez maksas neatkarīgi no tā, kādus plānus plānojat izmantot.

HardyPress

hardypress serverless WordPress mitināšana

HardyPress ir vēl viena WordPress lietotāju mitināšanas opcija bez serveriem. Tas faktiski ir daudz lētāk nekā Strattic, un personīgā vietnes plāns tiek noteikts gandrīz visdažādākajos punktos Mēnesī 5 USD (ja maksājat katru gadu), taču tā funkcionalitātes ziņā netrūkst.

hardypress cenu noteikšana

Uzlabojiet savas WordPress vietnes veiktspēju un drošību īsā laikā! Apmeklētāji piekļūst pilnīgi statiskai jūsu vietnes versijai. Jūsu reālā WordPress instalācija dzīvo atsevišķā domēnā un darbojas tikai tad, kad redaktoram ir jāveic dažas satura izmaiņas.

Faktiski tas ir daudzpusīgāks, jo tas ļauj izmantot visus WordPress spraudņus, kuriem nav nekādu dinamisku komponentu, kas vērsti uz priekšu. HardyPress atbalsta arī populārās 7 kontaktu formas,
kamēr tas jūsu vietnē ievieš savu meklēšanas funkciju.

Tāpat kā Strattic, tas jūsu WordPress instalēšanu novieto atsevišķā domēnā, kuram neviens nevar piekļūt, izņemot jūs, vienlaikus izveidojot pilnībā statisku jūsu vietnes versiju ar 30 vietām visā pasaulē, lai vēl ātrāk ielādētu laiku..

Dažas no citām tā funkcijām ietver SSD tehnoloģiju, HTTPS, spēju izslēgt jūsu WordPress instanci un daudz ko citu.

Pārbīdītājs

Shifter Static WordPress hostings bez servera

Shifter ir vēl viena lieliska iespēja, ja jūs meklējat statisku darbību savā WordPress vietnē. Tas ļauj jums izmantot visas savas WordPress tēmas un spraudņus (liedzot tos ar dinamiskiem elementiem), vienlaikus pārsteidzoši viegli uzstādot un uzturot..

Izmantojiet tās pašas WordPress tēmas, spraudņus un rīkus, kas jums zināmi un patīk, bez mitināšanas galvassāpēm vai robotiem un hakeriem radītiem draudiem.

Pastāv viena klikšķa iespējas, lai veiktu gandrīz visu, kas jums jādara, un jaunas vietnes iestatīšana vai vecās WordPress vietnes migrēšana ir brīze, izmantojot Shifter.

Drošība un veiktspēja būtu tikpat laba kā pārējām divām statiskajām vietņu ģenerēšanas opcijām, kuras mēs pārskatījām iepriekš, ar dažām diezgan glītām funkcijām, ieskaitot izvietošanu Netlify un paziņojumus par Slack vai pat pielāgotu integrāciju atbilstoši jūsu vajadzībām, HTTP / 2 iespējotu vārteju , IPv6 ieviešana un vairāk.

Tam ir alternatīvas jūsu komentāriem un kontaktforma un tas darbojas tikpat labi ar Shopify balstītām e-komercijas vietnēm.

mainīga cenu noteikšana

Runājot par cenu noteikšanu, tās pamata plānu bez pielāgota domēna opcijas vienai vietnei var izmantot bez maksas, savukārt lētākais plāns ar pielāgotu domēnu tiek noteikts Mēnesī 16 USD.

WordPress vietņu konvertēšana statiskā HTML: kopsavilkums

WordPress vietņu pārvēršana statiskās HTML vietnēs

Statiskās darbības ar jūsu WordPress vietni sniedz daudz priekšrocību, bet tas nav visiem. Lai gan daudz kas ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un vajadzībām šeit, sava veida īkšķa noteikums ir tāds, ka, ja jūs mēdzat pieteikties savā WordPress informācijas panelī katru dienu vai dažas reizes dienā, iespējams, padarot jūsu WordPress vietni statisku, tas radīs vairāk apkopes problēmu. jums nekā būtu vērts.

Pat ja jums nav tendence šad un tad pārāk bieži veikt izmaiņas WordPress vietnē, jums jāapsver, kura opcija jums jāizmanto, lai veiktu pāreju uz vietnes statisko versiju..

Kaut arī spraudņa opcija lietotājiem var šķist vilinoša ar budžetu, tas var radīt problēmas lielām vietnēm, kuras var būt grūti risināt. Tomēr tas, visticamāk, izrādīsies lielisks budžeta risinājums galvenajām lapām un mazām tikai satura vietnēm.

Ja jums nepieciešama vairāk funkcionalitātes vai jums ir diezgan liela WordPress vietne, tad izmantojiet kādu no trešo personu statiski WordPress mitināšanas risinājumi bez serveriem mēs pārskatījām iepriekš, ir veids, kā iet. Tas ne tikai nodrošina īpaši vienmērīgu pāreju, bet arī ļauj izmantot WordPress tāpat kā iepriekš, vienlaikus piedāvājot arī iebūvētu funkcionalitāti svarīgiem dinamiskiem elementiem, piemēram, kontaktformām un vietnes meklēšanai..

Visbeidzot atcerieties to, kamēr pāreja uz statiku noteikti uzlabos kopējo ātrumu, veiktspēju un drošību no jūsu WordPress vietnes, tas ir tikai iespēja, ja jums nav jāizmanto pārāk daudz dinamisku elementu.

Ja jūs to darāt, tā vietā jums vajadzētu meklēt kvalitatīvu dalītu mitināšanu un pareizu ātruma un veiktspējas optimizāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map