Kā sākt emuāru no nulles

Sākot savu emuāru ir labākais un vienkāršākais veids, kā dalīties savās idejās un pieredzē ar visu pasauli. Ja domājat, ka emuāra izveide no nulles izklausās pārāk sarežģīta un tehniska, tad nevarat kļūdīties. Tā kā emuāra izveidošana ir daudz vienkāršāka, nekā jūs domājat. Tā tas tiešām ir!


Šī ir pakāpeniska apmācība “skatīties pār manu plecu” par to, kā sākt emuāru no jauna, izmantojot WordPress, ar viegli sekojošiem un saprotamiem videoklipiem.

Bet, ja jūs iestrēdzaties, droši sūtiet man e-pastu un es darīšu visu iespējamo, lai palīdzētu jums.

Un, ja vēlaties, varat pat izmantot savu emuāru, lai reklamētu savu mazo biznesu vai tiešsaistes veikalu, vai arī varat nopelnīt no tā emuārus.

 1. Ko jūs šeit uzzināsit?
 2. Jūs uzzināsit, kā no sākuma izveidot WordPress emuāru (t.i., kā instalēt, konfigurēt un pielāgot WordPress).

 1. Kas jums nepieciešams, lai sāktu emuāru?
 2. Jums būs nepieciešams dators un interneta savienojums (duh!), Un, lai sāktu, ir vajadzīgas vismaz pāris stundas.

 1. Cik maksās WP emuāra izveidošana?
 2. Nav daudz, tikai domēna vārdam un tīmekļa mitināšanai būs jātērē apmēram USD 10 mēnesī, tas arī viss.

kā sākt WordPress emuāru no nulles

Vai tu esi gatavs? Tad uzzināsim, kā no nulles sākt WordPress emuāru izveidi 2020. gadā:

Kā sākt emuāru no jauna, izmantojot WordPress

 • 1. Iegūstiet domēna vārdu & tīmekļa mitināšana

  Pirmkārt, pirms varat izveidot savu emuāru, jums ir vajadzīgas divas lietas; domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu. Šie ir jūsu emuāra pamatelementi.

  Es iesaku kā emuāra tīmekļa mitinātāju izmantot vietni Bluehost.com vai SiteGround.com. Lūk, kāpēc:

  Abi piedāvā līdzīga cenu noteikšana

  Abi ir ieteica WordPress.org. Bluehost un WordPress ir sadarbojušies kopš 2005. gada

  Abiem ir ar vienu klikšķi WordPress instalēšana kas automātiski rūpējas par tehnisko uzstādīšanu un konfigurēšanu.

  Abi piedāvā 24/7 atbalsts tas nozīmē, ka vienmēr tur ir kāds, kurš atbild uz jūsu jautājumiem, kā arī viņu tiešsaistes atbalsta centrā ir WordPress ceļveži, video pamācības un daudz kas cits.

  Abi piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija lai jūs varētu saņemt atmaksu, ja nolemjat, ka galu galā nevēlaties izveidot emuāru.

  Bluehost sniedz jums bezmaksas domēna vārdu kad pierakstāties ar viņiem.

  Vietnes vietne sniedz jums NEATKARĪGAS funkcijas kad runa ir par ātrumu un drošību (FYI es šai vietnei izmantoju Siteground GrowBig plānu).

  Lai iegūtu sīkāku informāciju par šiem uzņēmumiem, skatiet manu SiteGround pārskatu un Bluehost pārskatu, un, ja jūs joprojām nevarat izlemt, pārbaudiet manu SiteGround vs Bluehost salīdzinājumu..

 • 2. WordPress pārskats & uzstādīšana

  Šajā videoklipā jūs uzzināsit, kā instalēt WordPress savā mitināšanas kontā, izmantojot viņu vienkāršo un iesācējiem draudzīgo WordPress “viena klikšķa” instalētāju.

  Ja jums nepieciešama palīdzība WordPress instalēšanā, skatiet šo instalēšanas rokasgrāmatu un aprakstus.

 • 3. WordPress pieteikšanās & admin apgabals

  Apsveicam ar WordPress instalēšanu! Šeit šajā video jūs uzzināsit, kā pieteikties savā WordPress administrēšanas apgabalā un izmantot svarīgos rīkus, kas tur atrodami.

 • 4. Lapu izveide WordPress

  Šajā videoklipā jūs uzzināsit, kā izveidot lapas (piemēram, jūsu mājas lapu, kontaktinformācijas lapu utt.) Savam WordPress emuāram.

 • 5. Amatu izveidošana WordPress

  Šeit šajā video jūs uzzināsit, kā izveidot ziņas savam WordPress emuāram. Ziņas nedaudz atšķiras no lapām, jo ​​jūsu vietnē tās ir uzskaitītas apgrieztā hronoloģiskā secībā un ir lieliski piemērotas dienasgrāmatas veida saturam, piemēram, emuāra ziņām.

  Starpbrīdis

  Kāda ir atšķirība starp lapām un ierakstiem programmā WordPress?

  Ziņas un WordPress lapas var izskatīties ļoti līdzīgas, abās daļās ir ietverts nosaukums, un galvenā satura apgabalā tiek izmantots viens un tas pats satura redaktors, taču ir dažas galvenās atšķirības:

  Ziņojumiem ir redzams datuma un laika zīmogs, savukārt lapām nav

  Ziņas jūsu vietnē tiek parādītas apgrieztā hronoloģiskā secībā, sākot no jaunākās līdz vecākajai

  Lapas nav norādītas jūsu emuāra galvenajā laika skalā

  Ziņas var organizēt, izmantojot kategorijas un tagus

  Lapas var sakārtot hierarhiskā struktūrā

  Ziņa tiek sindicēta ar RSS plūsmām, paziņojot abonentiem, kad tiek publicētas jaunas ziņas

  Kā īkšķa likumu, visu saturu, kas ir “mūžīgs” un kas nav jūsu emuāra daļa, ir vislabāk piemērots publicēšanai kā lapu. Saturs, kas ir daļa no jūsu emuāra vai žurnāla un ir jutīgāks pret laiku, ir labāk piemērots kā ziņojums.

  Labi, pāriesim tālāk.

 • 6. Kategorijas & tagi WordPress

  Šajā video jūs uzzināsit, kā izveidot kategorijas un tagus (ziņām) savam WordPress emuāram.

 • 7. WordPress spraudņu izmantošana

  Šeit šajā video jūs uzzināsit, kā izmantot spraudņus savā WordPress vietnē. Spraudnis paplašina funkcionalitāti vai pievieno jaunu funkciju (piemēram, kontakta veidlapu) jūsu WordPress emuārā.

  Starpbrīdis

  Kādi ir obligāti WordPress spraudņi, kas jums jāinstalē?

  Spraudņi palīdz paplašināt un paplašināt jūsu WordPress emuāra funkcionalitāti. Ir gandrīz 50 000 bezmaksas WordPress spraudņu, kurus varat izmantot savam emuāram. Neuztraucieties un instalējiet tos visus, jo, ja ir instalēts pārāk daudz spraudņu, jūsu emuāra ielāde palēnināsies. Tāpēc jums jābūt izvēlīgam un jāinstalē tikai tie spraudņi, kas jūsu emuāram patiešām nepieciešami.

  Aksimet ir anti-spam spraudnis, kas aizsargā jūsu emuāru pret ļaunprātīgu saturu (tas ir oficiālais WordPress spraudnis, un tas ir jau iepriekš instalēts).

  Raugs ir SEO spraudnis, kas palīdz meklētājprogrammai optimizēt emuāru un palīdz konfigurēt WordPress emuāra SEO, piemēram, meta tagus un XML vietnes kartes ģenerēšanu, robots.txt faila konfigurāciju, .htaccess failu rediģēšanu un daudz ko citu

  WP raķete ir premium kešatmiņas spraudnis, kas palīdz jūsu WordPress vietnei ielādēt ātri. Lieliska lieta par WP Rocket ir tā, ka tai nav kompleksu spraudņu iestatījumu, un tas paātrina jūsu vietnes ielādes laiku, aktivizējot spraudni..

  Vizuālais komponists ir intuitīvs velciet un nometiet redaktors, kas piedāvā bagātīgu jaudīgu funkciju un līdzekļu bibliotēku, lai izveidotu pilnīgu un profesionālu WordPress vietni.

  Iedomājies ir attēlu saspiešanas spraudnis, kas optimizē augšupielādētos attēlus, samazinot failu izmērus, nezaudējot kvalitāti, lai jūsu emuārs ātri ielādētos

  Sociālā karš Spraudnis palīdz jūsu emuāram pievienot satriecošas izskata sociālās grāmatzīmju pogas.

  Sazinieties ar 7. veidlapu ir kontaktformas spraudnis, kuru varat izmantot, lai izveidotu dažāda veida kontaktu formas.

  Jetpack ir all-in-one spraudnis, kas sniedz jūsu emuāram tādas funkcijas kā statistika, saistītās ziņas, meklētājprogrammu optimizācija, sociālā kopīgošana, aizsardzība, dublējumi, ātrums un e-pastu saraksta pārvaldība.

  Pāriesim tālāk.

 • 8. WordPress motīvu pielāgošana

  WordPress tēma (saukta arī par veidni) ir failu kopums, kas nosaka jūsu WordPress darbināmā emuāra izskatu un izskatu. Šajā videoklipā jūs uzzināsit, kā izmantot WordPress motīvus, lai radītu lielisku pirmo iespaidu uz jūsu WordPress emuāru.

 • 9. WordPress izvēlnes & preces

  Šajā videoklipā jūs uzzināsit, kā mainīt emuāra satura izskatu, izmantojot izvēlni WordPress & logrīka funkcijas.

 • 10. Radīšana & lietotāju pārvaldīšana

  Šajā videoklipā jūs uzzināsit, kā izveidot un pārvaldīt lietotāju kontus savā WordPress emuārā.

 • Bonuss: emuāru reklamēšana & drošības padomi

  Šeit jūs uzzināsit, kā reklamēt, uzturēt un aizsargāt savu WordPress emuāru ar dažiem noderīgiem padomiem.

  Starpbrīdis

  Ko jūs varat darīt, lai nodrošinātu WordPress?

  WordPress ir drošs, kas pieejams ārpus piesardzības pasākumiem, kurus varat veikt, lai vēl vairāk nostiprinātu savu WordPress emuāru. Šeit ir daži pamata WordPress drošības padomi:

  Nelietojiet “Administrators” kā administratora / galvenā lietotājvārdu

  Izmantojiet spēcīgas paroles (garas, ar cipariem, lielajiem burtiem un simboliem)

  Lejupielādējiet spraudņus un motīvus tikai no zināmiem avotiem

  Vienmēr pabeidziet galvenos WordPress atjauninājumus, tiklīdz tie iznāk (visiem vietņu plāniem ir pārvaldīta WordPress mitināšana, tas nozīmē, ka viņi automātiski veiks WordPress galvenos atjauninājumus un ielāpus – automātiski)

5 veidi, kā gūt peļņu no sava emuāra

Pēc savas pieredzes esmu secinājis, ka lielākā daļa padomu, kā pelnīt emuāru, balstās uz pieņēmumu, ka jūsu emuārs dienā jau piesaista tūkstošiem apmeklētāju. Bet cik patiess ir šis pieņēmums? Ja jūs esat tāds kā es, jūs, iespējams, dienā nesaņemat tūkstošiem apmeklētāju. Bet neuztraucieties, joprojām ir daudz veidu, kā gūt peļņu no sava emuāra. Šīs ir piecas metodes, kas darbosies jebkurā emuārā.

1. metode: sponsorēšana

Lielākā daļa cilvēku jums pateiks, ka vislabākais ienākumu gūšanas veids ir reklāmu rādīšana jūsu vietnē – reklāmkarogu reklāmas vai teksta reklāmas, kas parādās rakstu beigās. Lai arī šīs reklāmas programmas ir viegli iestatīt, tās arī nav vērts meklēt, ja vien jums nav daudz trafika. Vienkārša alternatīva tīrai reklāmai ir sponsorēšana, kurā vietējie uzņēmumi jums tieši maksās, lai viņu vārdi un logotipi tiktu ievietoti jūsu vietnē.

2. metode: E-grāmatas un premium saturs

Ja vēlaties katru mēnesi apņemties izveidot jaunu lejupielādējama satura fragmentu – gadījuma izpēti, avīzi vai iekurt grāmatu -, pamatojoties uz jūsu emuāru, varat iestatīt atkārtotu ieņēmumu plūsmu. Lūk, kā tas darbojas: izveidojiet 25 lappušu grāmatu, pievienojiet to Amazon un iekasējiet maksu no USD 1,99 līdz USD 3,99 par grāmatu. Pats labākais – tie ir pilnīgi pasīvi ienākumi, kas faktiski palīdz veidot jūsu reputāciju.

3. metode: Kursi un konsultēšana

Kad esat izveidojis savu reputāciju, izmantojot e-grāmatas un citu premium saturu, tas ir, kad jūs varat sākt pārdot kursus ar lielu cenu dolāriem un konsultāciju pakalpojumus. Piemēram, sakiet, ka jūs rakstāt emuāru par veselību un fizisko sagatavotību. Katru dienu jūs varētu sniegt ieteikumus treniņam un ievietot fotoattēlus par sevi sporta zālē. Tas varētu pavērt durvis cilvēkiem, kas pieņem jūs darbā kā personīgo fitnesa treneri, vai sporta zālei, lai jūs pieņemtu darbā kā skolotāju jaunam fitnesa kursam..

4. metode: saistītais mārketings

Esmu redzējis, ka daudzi cilvēki aizraujas ar noteiktu produktu un pārveido to par ļoti veiksmīgu filiāļu mārketinga biznesu. Piemēram, sakiet, ka jums patīk rakstīt par dažādiem tehnoloģiju sīkrīkiem un esat izveidojis salīdzinoši populāru sīkrīku emuāru, kuru cilvēki lasa, lai uzzinātu par jaunākajiem jauno produktu piedāvājumiem. Jūs jau pieminējat produktus, kāpēc gan nesaņemt samaksu par to? Ja reģistrējaties filiāles mārketinga programmai, jūs varat saņemt samaksu vienmēr, kad kāds jūsu emuārā noklikšķina uz produkta saites un iegādājas produktu.

5. metode: satura mārketings

Esmu saglabājis savu labāko ieteikumu pēdējam. Labākais veids, kā gūt peļņu no sava emuāra, ir padarīt to par jūsu satura mārketinga centienu centrālo elementu. Tas darbojas šādi: jūs izveidojat emuāru un regulāri atjaunināt savu emuāru, paturot prātā SEO, tas ir lielisks veids, kā uzzināt vārdu par visiem dažādajiem produktiem, kas tiek pārdoti jūsu galvenajā vietnē.

Ja nopietni domājat gūt peļņu no sava emuāra, šīs visas ir pārbaudītas metodes, kas darbojas, neatkarīgi no tā, cik liela vai maza ir jūsu datplūsma katru dienu. Tas var prasīt nelielu darbu pašā sākumā, bet, kad redzēsit, cik viegli ir nopelnīt naudu, guļot, jūs iedvesmos izmēģināt arvien vairāk šo stratēģiju..

Nākamās darbības sava WordPress emuāra sākšanai

Tagad, kad esmu precīzi parādījis, kā izveidot emuāru un kā no tā gūt peļņu, tagad viss ir atkarīgs no jums. Jo tikai jūs varat panākt, lai tas notiktu un lai jūsu emuārs darbotos!

Ja vēlaties dalīties ar savām idejām vai zināšanām ar pasauli vai nopelnīt naudu ar emuāru, jums tas jāsāk tieši tagad.

Izvēlieties WordPress motīvu, kas ļauj jūsu emuāra dizainam izskatīties un justies tā, kā vēlaties. Es iesaku StudioPress tēmas. Jums vajadzētu arī apsvērt iespēju ātri ielādēt WordPress motīvu.

Instalējiet dažus WordPress spraudņus, kas paplašina jūsu emuāra funkcionalitāti.

Pievienojiet dažas svarīgas lapas, kurām obligāti jābūt, piemēram, kontaktinformāciju, informāciju par konfidencialitāti utt. Šis ceļvedis “e-dienas ceļvedis” parāda, kā izveidot šāda veida lapas.

Dodieties un uzrakstiet savu pirmo emuāra ziņu.

Ja kaut kas iestrēdzis, droši sūtiet man e-pastu un es darīšu visu iespējamo, lai palīdzētu jums. Jums vajadzētu arī apskatīt manu WordPress resursu sarakstu, un, ja vēlaties viegli un ātri izveidot vietni, varat izmantot arī vietņu veidotāju..

Paziņojiet arī man, kad jūsu emuārs ir izveidots un darbojas, jo es labprāt redzētu jūsu emuāru “tiešraidē” un “darbībā”. Liels paldies Bluehost un viņu noderīgajām video pamācībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map