Kā paātrināt WordPress? (Lēnā Bluehost, HostGator un GoDaddy vietnēs)

Jūs un es abi zinām, ka lēna vietne negatīvi ietekmē lietotāju apmierinātību, reklāmguvumus un SEO. Ja jūsu WordPress vietnes Bluehost, HostGator vai Godaddy ielāde notiek lēni, šeit es jums parādīšu .


Tātad, kas tas ir ar lēnām WordPress vietnēm vietnē Bluehost, HostGator un GoDaddy? WordPress hostings “ārpus kastes” iestatīšana un servera konfigurācija vietnē Bluehost HostGator un GoDaddy var būt (bet ne vienmēr) lēni un gausi.

Lēna WordPress vietne vietnē Bluehost, HostGator un GoDaddy var noteikt (līdz zināmai robežai).

Bet vienīgais garantēts un reāls “labojums” lai paātrinātu jūsu WordPress vietni vietnē Bluehost, HostGator un GoDaddy, ir jāpārslēdzas uz ātrāku tīmekļa mitinātāju, piemēram, Vietne (vairāk par to, kāpēc tas ir).

noteikt lēnu bluehost hostgator godaddy vietni

Vietnes ar lēnu ielādēšanu nav nekāda jēga. Tā ir slikti apmierina lietotāju (lietotāji gaidīs un gaidīs, un visbeidzot nospiež pogu Atpakaļ un nekad neatgriezīsies), slikti reklāmguvumiem (jūs iegūsit mazāk pārdošanas vai potenciālo pirkumu), un tas ir kaitē SEO (jums būs zemāks vērtējums Google tīklā). Saskaņā ar Google:

 • Pinterest palielināta meklētājprogrammu satiksme un reģistrēšanās par 15% kad viņi samazināja uztverto gaidīšanas laiku par 40%.
 • Dubultklikšķi meklēja Google 53% no vietņu mobilajām ierīcēm apmeklējumu skaita tika atmesti, ja lapas aizkavēšanās ilga par 3 sekundes ielādēt.
 • Kad Automātiski viss samazinot lapas ielādes laiku uz pusi, viņi palielināja 12–13% pārdošanā.

Ātruma veiktspēja ir saistīta ar lietotāja pieredzi, lietotāju saglabāšanu, meklētājprogrammu optimizēšanu un reklāmguvumu uzlabošanu:

ātrāka vietne vairāk reklāmguvumuGoogle lēš papildu ieņēmumus gadā par USD 72 000, ja vietnes ātrums palielinās tikai par 1 sekunde

Labi, tāpēc mēs varam vienoties, ka vietnes ātrumam ir nozīme …

Tagad es jums parādīšu, kā paātrināt WordPress lēnu WordPress vietņu noteikšana vietnē Bluehost, HostGator un GoDaddy.

Sāksim…

Kā paātrināt WordPress (uz Bluehost, HostGator vai GoDaddy)

Pārbaudiet savas vietnes ātrumu

Pirmais, kas jums jādara, ir pārbaudiet WordPress vietnes ielādes laiku. Lai pārbaudītu, cik ātri / lēni tā tiek ielādēta, kā arī lai salīdzinātu jūsu vietni, lai iegūtu rezultātu “pirms WordPress paātrināšanas”.

Ir vienkāršs veids, kā noteikt, vai jūsu vietne darbojas lēni.

Lai pārbaudītu ātrumu, dodieties uz bezmaksas rīku, piemēram, GTMetrix vai Pingdom, ievadiet URL un noklikšķiniet uz iesniegt. Rīks aizņems dažas sekundes, lai pārbaudītu jūsu vietni, pēc tam parādīs sekunžu skaitu, kas nepieciešams vietnes ielādēšanai.

gtmetrix ātruma ziņojums‘Pilnībā noslogots laiks’ ap 1 sekundi ir patiešām labs

Ja jūsu vietne aizņem vairāk nekā 3 sekundes lai ielādētu, jums ir vietne ar lēnu darbību, bet tā ir pareiza, un jums ir jāveic daži uzlabojumi, taču, ja tas prasa vairāk nekā 5 sekundes tad jums ir lēna iekraušanas vieta un daudz darāmā.

Labs darbs, ja jūsu WordPress lapas tiek ielādētas aptuveni 1 sekundes laikā. Turpiniet lasīt, ja vietnes Bluehost, HostGator un GoDaddy ielāde notiek lēni …

Pārslēdzieties uz ātrāku tīmekļa mitinātāju

Uzņēmumam, kas mitina jūsu vietni, ir liela nozīme! Tas ir iemesls, kāpēc tīmekļa mitināšana ir lielākais veiktspējas faktors WordPress oficiālajā optimizācijas rokasgrāmatā.

Ātra tīmekļa mitināšana ir vissvarīgākā WordPress vietnes paātrināšanas lieta.

čivināt

Ja jūs mēģināt vietnes ielādēt pēc iespējas ātrāk, pāriet uz ātrāku tīmekļa mitinātāju jūsu WordPress vietnei ir ātrākais un garantētais veids, kā paātrināt WordPress.

Un, pāriet uz jaunu tīmekļa mitinātāju ir viegli. Īpaši WordPress vietnes.

Tātad, kāpēc SiteGround?

Tā kā SiteGround ir gandrīz garantēts, tas ļaus jums ievērojami uzlabot ielādes laiku.

Kad es pārvietoju savu vietni uz SiteGround, manas mājas lapas ielādes laiks no 6,9 sekundēm līdz 1,6 sekundēm pieauga. Tas ir 5,3 sekundes ātrāk!

gtmetrix pirms un pēcLai uzzinātu vairāk ātruma testu, skatiet manu vietnes Site pārskatu

Vietne ir arī # 1 tīmekļa mitināšanas uzņēmums daudzās Facebook aptaujās / aptaujās:

facebook aptaujasIepazīstieties ar aptaujām vietnē Facebook:
https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ https://www.facebook.com/groups/473644732678477/ permalink / 1638240322885573 / https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1327545844043799/

Vietnes ātruma tehnoloģija ir galvenā lieta, kas cilvēkiem patīk visvairāk. Viņi arī saņem pozitīvas atsauksmes vietnē Twitter:

vietnes vietnes atsauksmes twitter

VietneiGround ir 3 pārvaldīti WordPress mitināšanas plāni, no kuriem izvēlēties:

vietņu vietnes WordPress plāni

GrowBig plāns dod jums divreiz vairāk servera resursu nekā StartUp un daļēji veltīto mitināšanu GoGeek plāns dod jums trīs reizes vairāk servera resursus.

GrowBig un GoGeek nāk ar profesionālu vietņu pārsūtīšanas pakalpojumu, ikdienas dublējumiem, modernu NGINX balstītu dinamisko kešatmiņu un Memcached kešatmiņu, PHP 7.3 un HTTPS iestatīšanu, bezmaksas Cloudflare CDN un iespēju mitināt vairākas vietnes. Šeit ir pilns vietnes SiteGround plānu salīdzinājums.

Kam ir lēna vietne vietnē Bluehost, HostGator vai GoDaddy? Izdariet sev labvēlību un pārslēdzieties uz vietnes WordGress mitināšanu (P.S., viņi jūsu vietni migrēs bez maksas).

Labi, bet sakiet, ka nevēlaties pārslēgt tīmekļa mitinātāju (tikai pagaidām). Ko jūs varat darīt, lai paātrinātu vietni Bluehost, HostGator un GoDaddy?

Turpiniet lasīt un uzziniet, kā…

Izmantojiet ātrāku WordPress motīvu

Ja jūsu HostGator vai GoDaddy vai Bluehost WordPress vietne darbojas lēni, bet jūs nevēlaties pārslēgt tīmekļa resursdatoru, lielākais ātruma uzlabojums, ko varat darīt, ir mainīt savu WordPress motīvu..

Un izmantojiet a ātra WordPress tēma.

ātras WordPress tēmasSkatiet manu ātrāko WordPress motīvu kolekciju

WordPress tēmai, kuru izmanto jūsu vietne, ir milzīga ietekme uz jūsu vietnes ātrumu. Kāpēc?

Daudzas WordPress tēmas ir slikti kodēts un nāc uzpūsts ar desmitiem resursu (attēli, CSS un javascript), kas var palēnināt jūsu vietnes darbību.

Ja jūsu tēma piedāvā visas funkcijas zem saules, tā ir uzpūsta ar skriptiem un resursiem un tajā ir daudz zemas kvalitātes kodu, cietīs jūsu vietnes ātrums.

Jāievēro piesardzība, pirms instalējat jaunu motīvu.

Motīvus ir viegli uzstādīt un lietot. Bet motīva maiņa nav tikai noklikšķināšana uz pogas, gandrīz garantēts, ka tas izjauks vietnes izskatu, izkārtojumu un pat tās funkcionalitāti.

Faktiski ir daudz vieglāk pārslēgties uz ātrāku tīmekļa mitinātāju un gūt labumu no tā veikšanas, nekā tas ir, lai pārslēgtu WordPress motīvu.

Vispirms jums tas jāmēģina, bet, ja jūs joprojām vēlaties iet uz priekšu un mainīt tēmas, tad šeit ir apmācība, kā droši pārslēgt motīvus.

Izmantojiet kešatmiņas spraudni

Kešatmiņā ir mehānisms, kas datus glabā pagaidu atmiņā un saglabā statisku Web lapu kopijas. Tā kā serveris katru reizi netiek piespiests katram pieprasījumam, kešatmiņas saglabāšana samazina servera slodzi un nodrošina ātrāku ātrumu.

Ja jau neizmantojat kešatmiņu, iestatīšana Kešatmiņas saglabāšana ir garantēts veids, kā paātrināt WordPress kā arī uzlabot lietotāju pieredzi. Plus mēs visi zinām, ka Google mīl ātrākas vietnes, tāpēc kešatmiņas uzlabošana arī uzlabo SEO klasifikāciju.

WP Rocket ir premium WordPress kešatmiņas spraudnis, kāds ir viegli uzstādīt un ir ārkārtīgi efektīvs, lai paātrinātu ielādes laiku no jūsu vietnes. Tas maksā tikai 49 USD gadā un tas ir kešatmiņas saglabāšanas rīks, kuru izmantoju un iesaku.

kešatmiņas spraudņa facebook aptaujaWP Rocket ir visvairāk novērtētais kešatmiņas spraudnis lielākajā daļā aptauju

WP Rocket ir ļoti viegli sākt ar visām nepieciešamajām funkcijām: kešatmiņas priekšielādēšana, lappušu kešdarbe, vietnes kartes priekšielādēšana, GZIP saspiešana, pārlūkprogrammu kešatmiņa, datu bāzes optimizācija, Google fontu optimizācija, lazyloaded attēli, HTML samazināšana / sasaistīšana, JavaScript un CSS faili, kā arī vēl daudz vairāk.

Šeit ir mans ceļvedis par to, kā konfigurēt WP Rocket ar ieteiktajiem iestatījumiem.

WP super kešatmiņa un WP ātrākā kešatmiņa ir vēl divi kešatmiņas spraudņi, kurus varat izmantot. Viņi ir gan bez maksas. Šeit ir kešatmiņas spraudņu salīdzinājums.

Izmantojiet attēlu optimizācijas spraudni

Attēli ir svarīga jūsu vietnes dizaina sastāvdaļa, jo tie piesaista lietotājus, kad viņi ierodas jūsu vietnē, un saglabā lietotājiem iespēju neatstāt jūsu vietni..

Bet, ja jūsu izmantotie attēli nav optimizēti, tie jums var vairāk nodarīt pāri nekā palīdzēt.

WordPress attēla optimizācijaIepazīstieties ar Google ceļvedi attēlu optimizēšanai

Saglabājot attēlu, jums jāpārliecinās par to izmantojiet pareizo attēla formātu.

.PNG rada augstākas kvalitātes un lielāka izmēra attēlus un galvenokārt tiek izmantots grafikām, logotipiem, ilustrācijām, ikonām vai gadījumos, kad nepieciešams, lai fons būtu caurspīdīgs.

.JPG galvenokārt tiek izmantots fotoattēliem, un labāks kvalitātes un faila lieluma līdzsvars parasti padara JPG piemērotākus tīmeklim.

Tālāk jums ir nepieciešams saspiest un mainīt attēlu izmērus.

Labās ziņas ir tas, ka ir ļoti daudz lielisku WordPress all-in-one attēlu optimizācijas spraudņi jūs varat izmantot, lai automatizētu attēlu optimizācijas procesu.

Šeit ir divi visi iesakāmie spraudņi, kurus es iesaku:

spraudnis optimole

Optimole ņem jūsu attēlus un automātiski tos optimizē mākonī.

 • Izmanto zaudējumu un bezzaudējumu saspiešanu.
 • Optimizē attēlus mākonī, pēc tam optimizētie attēli tiek piegādāti, izmantojot CDN, kas tos ātri ielādē).
 • Izvēlas pareizo attēla izmēru apmeklētāja pārlūkprogrammai un skata portam.
 • Attēlu parādīšanai izmanto slinku ielādi.

īspikseļu spraudnis

ShortPixel automātiski optimizē attēlus mākonī.

 • Izmanto bezzaudīgu, spīdīgu un bez zudumiem saspiešanu.
 • Optimizē attēlus mākonī, pēc tam optimizētie attēli tiek piegādāti, izmantojot CDN, kas tos ātri ielādē).
 • Ļauj automātiski konvertēt PNG uz JPG.
 • Var izveidot attēlu WebP versijas.

Izvēloties attēla optimizācijas spraudni, vissvarīgākais ir izvēlēties tādu, kas optimizē un saspiež mākoņa attēlus. Tā kā tas samazina jūsu vietnes slodzi.

Izmantojiet satura piegādes tīklu (CDN)

A satura piegādes tīkls (CDN) ņem visus jūsu vietnes statiskos resursus (attēlus, CSS, JavaScript) un piegādā tos uz servera, kas ir ģeogrāfiski tuvāk vietai, kur apmeklētājs piekļūst jūsu vietnei. Tas samazina lejupielādes laiku.

kas ir cdn

Ja jūsu statiskos resursus glabā optimizētu serveru ģeogrāfiski izplatītā tīklā, jūs varat ievērojami samazināt lapas ielādes laiku un latentumu.

Vispopulārākais un arī tur viegli atrodams CDN ir Cloudflare.

Visi vietnes plāni ir iekļauti bezmaksas Cloudflare CDN un ērta piekļuve visiem pārējiem ātruma un drošības elementiem, ko nodrošina Cloudflare. Bluehost un HostGator, bet ne GoDaddy, arī nāk ar Cloudflare iebūvēts tieši jūsu mitināšanas kontā.

Izmantojiet jaunāko PHP 7 versiju

WordPress aizmugures versiju nodrošina MySQL un PHP. MySQL ir datu bāzes pārvaldības sistēma, un PHP ir servera puses skriptu valoda. PHP ir ļoti svarīgs WordPress, tas tiek izmantots kodolā / aizmugure, kā arī spraudņos un motīvos.

PHP 7 ir jaunākais izlaidums un tam ir ievērojami uzlabojumi ātruma, veiktspējas un drošības ziņā. PHP 7.2 ir oficiāli uzskaitīta kā ieteicamā prasība palaist WordPress, un jūsu WordPress resursdatoram tā būtu jāveic izmantojiet vismaz PHP 7 vai augstāku, jo tas nāk ar lielu ātrumu, veiktspēju un drošības priekšrocībām.

WordPress php versijaPHP 7.3 var apstrādāt trīs reizes vairāk pieprasījumu sekundē nekā PHP 5.6 (avots: kinsta.com)

Ja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā PHP 7, tad ir pienācis laiks padomāt par tīmekļa mitinātāja maiņu. Labi ir tas, ka jūs varat mainīt PHP versijas ar vienu klikšķi (un nav nepieciešama cita konfigurācija, un jūs redzēsit tūlītēju uzlabojumu).

Tālāk ir norādīts, kā mainīt PHP versiju vietnē Bluehost, HostGator un GoDaddy.

 • https://my.bluehost.com/hosting/help/php-version-selection-php-config
 • https://www.hostgator.com/help/article/php-configuration-plugin
 • https://www.godaddy.com/help/view-or-change-your-php-version-in-web-and-classic-hosting-3937

Konfigurējiet WordPress iestatījumus

Es mīlu WordPress, jo tas ir patiešām spēcīgs un vienkārši lietojams. Bet aizkulisēs notiek daudz, un WordPress komplektācijā ir daudz iestatījumu, skriptu un funkciju, kas veido HTTP pieprasījumus, un tie aizņem resursus, kas jums nav nepieciešami. Šie funkcijas un darbojas procesi var palēnināties jūsu vietne.

Piemēram, WordPress, kas atrodas ārpus izvēles, ielādē emocijzīmes katrā jūsu vietnes lapā. Atspējojot emocijzīmes, šis skripts vairs netiks ielādēts, kā rezultātā tiks samazināts kopējais HTTP pieprasījumu skaits un lapas lielums..

WordPress veiktspējas optimizācija

Nebūtisko iestatījumu atspējošana jums nevajadzēs samazināt kopējo HTTP pieprasījumu skaitu un lapas lielumu, kas savukārt palielina ātrumu un veiktspēju.

Ir daudz labu un vienkārši lietojamu WordPress veiktspējas optimizācijas spraudņu:

 • Perfmatters (apmaksāts spraudnis no USD 24,95 gadā)
 • Clearfy (bezmaksas spraudnis)
 • WP Disable (Bezmaksas spraudnis, bet tas nav atjaunināts WordPress 5.0)

Pamācības, kā konfigurēt šos spraudņus, ir atrodamas to attiecīgajās lejupielādes lapās.

Atspējojiet atsāknēšanas, atkopšanas un ierobežotās rediģēšanas iespējas

Pingbacks un trackback ir attālināti saišu paziņojumi kas brīdina citas WordPress vietnes, kuras esat ar tām saistījis, un otrādi, citas vietnes ir saistītas ar jums.

Varētu šķist, ka tā ir noderīga funkcionalitāte, bet tā nav. Jo tas rada daudz slodze uz jūsu servera resursiem, jo “pingings” ģenerē pieprasījumus no WordPress.

Plus Pingbacks un trackbacks ir plaši izplatīti ļaunprātīgi izmantots surogātpasta dēļ un kad mērķauditorija tiek atlasīta vietnēs ar DDoS uzbrukumiem.

pingbacks un trackbacks

Iestatījumos → Diskusijā jums vajadzētu izslēgt atgriezenisko saiti un atskaņošanas bloķēšanu. Vienkārši noņemiet atzīmi no “Mēģinājums paziņot par visiem emuāriem, kas saistīti ar rakstu” un “Atļaut saišu paziņojumus no citiem emuāriem (atgriezeniskās saites un izsekošanas bloki) par jauniem rakstiem”, un tas palīdzēs jums paātrināt WordPress vēl dažus.

Komplektā ir WordPress iebūvēta revīzijas kontrole visām jūsu izveidotajām ziņām vai lapām. Šī ir laba īpašība, taču tā var novest pie nevajadzīgs uzpūšanās savā WordPress datu bāzē.

Rakstot, rediģējot un atjauninot saturu, WordPress rada daudz saglabātu labojumu. Pārbaužu skaita ierobežošana ko var uzglabāt vienā ziņojumā vai lappusē, tiks atbrīvota vieta datu bāzē.

WP redakcijas vadība ir bezmaksas spraudnis, kas ļauj norādīt ziņām un lapām saglabāto versiju skaitu. Ierobežojot versijas ar kaut ko līdzīgu 5, versijas vairs netiks izmantotas, it īpaši, ja jūs veicat daudz atjauninājumu.

Sadaliet komentārus vairākās lapās

Iegūt komentārus no iesaistītajiem lietotājiem par emuāru ierakstiem ir laba lieta, taču Ja lapā ir pārāk daudz komentāru, lapa tiks ielādēta lēnāk, un tā ir slikta lieta.

Risinājums ir sadalīt vai lappusēt komentārus vairākās lapās. Un to ir viegli izdarīt WordPress:

sadaliet komentārus lapās

WordPress adminā dodieties uz Iestatījumi → Diskusija un atzīmējiet opciju “Sadalīt komentārus lapās”. Pēc tam katrā lapā ievadiet vēlamo komentāru skaitu (piemēram, 5) un to, kā vēlaties tos parādīt (piemēram, jaunāki uz vecāku).

Kā paātrināt WordPress: iesaiņojums

kā paātrināt WordPress lēnās vietnēs

Pāreja uz ātrāku tīmekļa resursdatoru bieži ir ātrākā un vienkāršākā metode, kā paātrināt lēnu WordPress vietni vietnē Bluehost, HostGator un GoDaddy..

Bet, ja tā nav iespēja un jums jāpaliek pašreizējam tīmekļa mitinātājam, tad šajā emuāra ierakstā ir aprakstīts optimizācijas paņēmienu un rīku klāsts, kurus varat izmantot, lai paātrinātu WordPress.

P.S. Ja esat pārcēlies uz ātrāku tīmekļa mitinātāju, tad komentāros varat publicēt savus datus pirms un pēc ātruma uzlabošanas …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map