Es domāju, ka jūs piekritīsit, sakot: kad cilvēki runā par emuāru veidošanu, tāds vārds kā “WordPress” parādās biežāk nekā, teiksim, “Wix” un “Shopify”. Un tas galvenokārt tāpēc, ka daudzi cilvēki to nezina Wix un Shopify nāc ar izcilām emuāru veidošanas funkcijām.


Pareizi, abas platformas galvenokārt nav pazīstamas ar savām emuāru veidošanas iespējām. Bet tiem abiem ir jaudīga un ērti lietojama iebūvētā emuāru veidošanas funkcionalitāte.

Wix vislabāk pazīstams kā pilntiesīgs vietņu veidotājs, kas palīdz sākt vietnes izveidi rekordīsā laikā.

kā izmantot wix blogošanai

Izmantojot Wix, varat izveidot dažādas vietnes Wix, pateicoties tādiem rīkiem kā Wix Editor, Wix ADI, skaistām tēmām un darbiem.

Puiši, kas atrodas Viksā, sāk jūs ar bezmaksas plānu ar cerību, ka jūs iestāsies maksas plānos, sākot no plkst USD 4,50 dolāri mēnesis.

Ja izvēlaties bezmaksas plānu, jūs sākat ar SSL gatavs apakšdomēns piem. matt123.wixsite.com/websitehostingrating, bet jūs vienmēr varat iegādāties jaunu pielāgotu domēnu vai saistīt esošu domēnu ar savu Wix vietni.

Shopify, no otras puses, ir cienījama e-komercijas platforma.

kā izmantot shopify blogošanai

Shopify koncentrējas uz to, lai palīdzētu jums atvērt jaudīgu tiešsaistes veikalu, pirms jūsu kafijas tasīte kļūst auksta. Platforma tiek piegādāta ar intuitīvu veikala veidotāju, ar kuru vienkārši ir prieks strādāt.

Lai sasniegtu labāko tiešsaistes veikala versiju, varat pielāgot dažādas e-komercijas tēmas.

Bezmaksas izmēģinājuma versija jums sākas SSL gatavs apakšdomēns piem. https://websitehostingrating.myshopify.com, taču vienmēr varat izmantot augstākās klases abonementu ar plāniem, kas sākas plkst. USD 9,00 dolāri mēnesī.

Tas, ko vairums cilvēku nezina, ir tas, ka abām platformām ir diezgan glītas blogošanas funkcijas.

Tieši tā; varat izmantot Wix un Shopify iebūvētās emuāru veidošanas funkcijas, lai palaistu emuāru, kas savā nišā konkurē ar WordPress vai Blogger darbinātiem emuāriem.

Un šajā rokasgrāmatā es precīzi parādīšu kā emuāru veidošanai izmantot Shopify un / vai Wix. Padalieties ar saviem secinājumiem un domām komentāru sadaļā beigās, lai veicinātu diskusiju.

Ja tas nenotiks, ķersimies pie darba.

Kā izmantot Wix emuāru veidošanai

Sāksim ar Wix. Kā izveidot emuāru vietnē Wix?

Mans pieņēmums ir, ka esat iesācējs, tāpēc dodieties uz Wix.com un noklikšķiniet uz Sāc pogu, lai bumba ripo.

Jaunas Wix vietnes izveidošana

Nākamajā lapā jūs varat izvēlēties pieteikties vai reģistrēties. Mūsu gadījumā nospiediet Pierakstīties saite, kā parādīts zemāk.

Wix pierakstīšanās lapa

Reģistrēšanās lapā aizpildiet veidlapu ar savu e-pastu un paroli un noklikšķiniet uz Pierakstīties poga, kā parādīts zemāk.

Wix pierakstīšanās forma

Pēc tam Wix lūgs uzzināt vairāk par jūsu biznesu, taču jūs varat izlaist šo daļu, kā parādīts zemāk.

Es izvēlējos sniegt sīkāku informāciju, jo kāds tam kaitējums? Jo vairāk informācijas es varu sniegt par savu biznesu, jo labāku pieredzi var sniegt Wix.

izlaižama sveiciena lapa Wix

Pēc atbildēm uz diviem līdz trim vienkāršiem jautājumiem jūs galu galā nokļūsit nākamajā lapā.

izvēlieties Wix ADI vai veidni

Kā redzat iepriekšējā lapā, jūs varat izvēlēties veidni vai ļaut Wix ADI izveidot jums vietni. ADI ir vienkārši saīsinājums no Mākslīgā dizaina intelekts.

Wix ADI rīks automātiski izveido vietni, pamatojoties uz atbildēm, kuras sniedzat uz dažiem jautājumiem. Izvēlieties, kurš maršruts jums ir piemērots; mums vienkārši nepieciešama tieša vietne, kas izveidos emuāru, atcerieties?

Šīs apmācības nolūkos es izmantoju veidni, jo man patīk praktiska pieeja. Noklikšķinot uz Izvēlieties veidni saite, kas ved uz Veidnes lapa parādīta zemāk.

Wix veidņu lapa

Iepriekš minētajā lapā varat piekļūt daudzām dažādu kategoriju veidnēm. Izvēlieties vienu, kas piemērots jūsu vajadzībām, noklikšķinot uz Rediģēt poga redzama zemāk.

izvēloties veidni Wix

Izvēloties veidni, tiks parādīts izcils Wix redaktors jaunā cilnē, kā mēs to uzsveram zemāk.

izcils Wix vietnes redaktors

Pielāgojiet savu vietni pēc vēlēšanās un, kad esat apmierināts ar rezultātiem, noklikšķiniet uz Publicēt poga redaktora augšējā labajā pusē.

To darot, parādīsies uznirstošais logs, kas ļauj jums 1) iegūt bezmaksas Wix.com domēnu vai 2) savienot savu pielāgoto domēnu.

Par šo ziņu es devos ar bezmaksas Wix.com domēnu.

Pēc tam nospiediet Saglabāt & Turpināt poga, kā mēs sīkāk zemāk.

izvēlēties domēna lapu

Pēc tam noklikšķiniet uz Publicēt tūlīt saite, lai publicētu savu vietni vai Gatavs , lai atgrieztos Wix redaktorā, kā mēs izceļam zemāk esošajā ekrānuzņēmumā.

publicēt jaunu vietni wix

Mūsu apmācības nolūkos es izvēlējos publicēt vietni, kas ved mūs uz šo uznirstošo logu.

jaunas vietnes skatīšana

Tas bija ātri, vai ne? Noklikšķiniet uz Skatīt vietni , lai redzētu jūsu pavisam jauno vietni.

Jūsu domēna vārds ir kaut kas līdzīgs https://matt123.wixsite.com/websitehostingrating.

Jā, es zinu, ka tas ir garš un neglīts, bet tas darbojas! Turklāt jūs vienmēr varat pievienot pielāgotu domēna vārdu.

Zemāk apskatiet izveidoto vietnes paraugu, nepieskaroties vienai koda rindai.

jauna vietne, kas darbojas ar Wix

Nav slikti apmēram 5 minūtes laika. Atcerieties, ka jūs varat pielāgot jebkuru Wix veidni, līdz nokritīsit, tāpēc ļaujiet iztēlei pievērsties.

Tomēr mēs neesam šeit, lai izveidotu Wix vietnes. Mēs visi esam šeit, lai uzzinātu vairāk par Wix emuāru veidošanas funkcijām.

Emuāra pievienošana jūsu Wix vietnei

Tagad, kad mums ir dzīva vietne, ļaujiet mums pievienot emuāru, lai jūs varētu sākt dalīties ar savām domām, jaunumiem un atjauninājumiem.

Wix redaktorā (un vai šī lieta ir skaista vai kas?) Noklikšķiniet uz Sāciet emuāru veidošanu pogu un pēc tam Pievienot tagad kā parādīts zemāk redzamajā attēlā.

pievienojot emuāru Wix vietnei

Pagaidiet procesa pabeigšanu un parādītajā uznirstošajā logā noklikšķiniet uz Sāc pogu, kā mēs izceļam zemāk.

darba sākšana ar jaunu wix emuāru

Pagaidām tik labi, ka viss ir bijis tikpat viegli kā pīrāgs. Vai jums ir problēmas? Lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mani komentāros. Ātri pārvietojas.

Wix redaktors ir diezgan intuitīvs dzīvnieks. Noklikšķinot uz Sāc poga aizvedīs uz Emuāru pārvaldnieks iebīdīšana parādīta zemāk.

Wix emuāru menedžeris

Izmantojot iepriekš minēto emuāru pārvaldnieku, varat izveidot jaunas ziņas, pārvaldīt esošās ziņas un pievienot emuāra elementus.

Tā kā šī ir jūsu pirmā reize, hit Izveidojiet ziņu pogu, lai palaistu skaisto ziņu redaktoru, kas parādīts zemāk.

Wix emuāra ziņas redaktors

Neļaujiet vienkāršajam interfeisam jūs apmānīt, iepriekš minētais ziņu redaktors ir ielādēts ar visām funkcijām, kas jums vajadzīgas, lai uzlādētu jūsu ziņas.

Piemēram, lai pievienotu piedāvātos attēlus, kategorijas un SEO, vienkārši noklikšķiniet uz Ziņu iestatījumi saite augšpusē parādītā ziņu redaktora labajā pusē. To darot, tiks atvērta iebīdīšanas izvēlne, kas parādīta zemāk redzamajā attēlā.

Wix emuāra izmantošana ir neticami vienkārša. Es negaidu, ka jūs saskarsities ar kādām problēmām.

Katra nepieciešamā funkcija ir pieejama brīvā dabā, jums nevajadzēs daudz rakt, lai emuārotu, piemēram, profesionāļi. Patiesi, tas padara emuāru veidošanu par diezgan patīkamu, ja es pats to saku.

Piezīme: Pēc emuāra pievienošanas atcerieties noklikšķināt uz Publicēt , lai saglabātu izmaiņas. Pretējā gadījumā jūsu emuārs paliks nepublicēts.

Labākā daļa ir tā, ka Wix redaktors automātiski pievienos emuāru jūsu vietnes izvēlnei.

Ja mēs atgriezīsimies mūsu paraugvietnē, mēs uzzinām, ka emuāra lapa jau darbojas (viņi pat iemeta pāris parauga ziņas par labu). Skatīt attēlu zemāk.

tiešraidē Wix emuārs

Atzīst, ka tas arī viss!

Tā jūs izveidojat emuāru vietnē Wix. Vai mēs atstājām svarīgas jomas, par kurām vēlaties uzzināt vairāk? Lūdzu, paziņojiet man komentāros, un es labprāt atjaunināšu šo ziņu.

Atcerieties, ka varat pielāgot savu emuāru atbilstoši jūsu sirds vēlēšanās un pārvaldīt emuāru veidošanas džungļus. Mēs noteikti ceram, ka jūs planējat augstu kā ērglis uz steroīdiem.

Dodieties uz Wix.com un sāciet tūlīt, lai sāktu blogošanu.

Wix malā, ļaujiet mums uzzināt, kā izveidot emuāru, izmantojot Shopify.

Kā izmantot Shopify emuāru veidošanai

Shopify ir lieliska e-komercijas platforma (skatiet manu Shopify pārskatu un uzziniet, kāpēc), bet kā tas pretojas konkurencei kā emuāru veidošanas platforma? Lūk, kā jūs varat viegli izveidot emuāru vietnē Shopify.

Dodieties uz Shopify.com (es joprojām pieņemu, ka esat jauns) un noklikšķiniet uz Sāciet bezmaksas izmēģinājumu poga parādīta zemāk.

shopify oficiālās vietnes mājas lapa

Pēc tam ievadiet savu e-pasta adresi, paroli un veikala vārdu. Tad hit Izveidojiet savu veikalu pogu, kā mēs uzsveram zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā.

veikals veikalā

Pro padoms: Iegūstiet ieradumu radīt spēcīgas paroles. Turklāt nekad nelietojiet to pašu paroli dažādos kontos un regulāri nemainiet paroli.

Kad jūsu informācija ir caurskatīta, Shopify jūs novirza uz ievadlapu, kur, tāpat kā Wix, viņi lūdz papildu informāciju par jūsu bizni. Lūk, kā tas izskatās.

shopify sveiciena lapa

Pasakiet viņiem, cik vien iespējams. Alternatīvi, jūs varat izlaist sveiciena lapu un doties tieši uz uzņēmējdarbību.

Kā parasti, es veltīju laiku, lai sniegtu pēc iespējas vairāk informācijas par šo mācību. Beigās jūs iegūsit administratora informācijas paneli, kas parādīts zemāk.

veikalu administratora informācijas panelis

Pirms kaut ko darāt, piesakieties savā pastkastē un apstipriniet savu e-pastu.

shopify apstiprinājuma e-pasts

Noklikšķinot uz Pabeidziet reģistrāciju poga atgriezīsies Shopify administratora informācijas panelī. Administratora informācijas panelī varat veikt pāris darbības. Jūs varat (numurētā secībā):

  1. Sāciet savam veikalam pievienot jaunus produktus
  2. Pielāgojiet motīvu
  3. Pievienojiet pielāgotu domēnu

Es īsumā apskatīšu pirmās divas jomas, un tad mēs varēsim pievienot emuāru. Darīt? Satriecoši ��

Jauna produkta pievienošana jūsu Shopify veikalā

Jaunā produkta pievienošana Shopify veikalā ir ceturtā līmeņa greideris. Vienkārši piesakieties sava administratora informācijas panelī un noklikšķiniet uz Pievienojiet produktu poga, kā parādīts zemāk.

pievienojot jaunu produktu shopify veikalā

Nākamajā produkta redaktora ekrānā pievienojiet informāciju par produktu (un jūs varat pievienot daudz!) Un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt pogu, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā.

shopify produktu redaktors

Pēc produkta pievienošanas (un jūs varat pievienot tik daudz, cik vēlaties) noklikšķiniet uz Mājas lai dotos atpakaļ uz administratora informācijas paneli, kā parādīts zemāk.

Shopify tēmas pielāgošana

Shopify ļauj pielāgot tiešsaistes veikala izskatu un izskatu, nesalaužot sviedru. Kā? Administratora informācijas paneļa cilnē Pielāgot motīvu noklikšķiniet uz Pielāgojiet motīvu poga, kā parādīts zemāk.

pielāgot shopify tēmu

Noklikšķinot uz iepriekš norādītās pogas, jūs nonāksit lapā Shopify motīvi, kur varēsit izvēlēties no bezmaksas un premium motīvu klāsta, kā parādīts zemāk. Šai apmācībai es devos ar bezmaksas tēmām.

shopify tēmu bibliotēka

Noklikšķiniet uz Izpētiet bezmaksas tēmas pogu, lai palaistu uznirstošo logu, kas parādīts zemāk.

shopify tēmas izvēle

Noklikšķiniet uz izvēlētās tēmas un pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot motīvu bibliotēkai pogu, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā.

izvēloties tēmu veikalā shopify

Kad motīvs ir pievienots bibliotēkai, varat to noformēt, noklikšķinot uz Pielāgot kā mēs sīki aprakstīts zemāk esošajā ekrānuzņēmumā.

kā pielāgot motīvu shopify tēmu bibliotēkā

Kad jūs noklikšķiniet uz Pielāgot saite, Shopify novirza jūs uz ērti lietojamo vietnes redaktoru, kas parādīts zemāk.

vietņu redaktors

Šeit jūs varat pielāgot savu Shopify tiešsaistes veikalu, līdz nokritīsit. Atlaidiet savu radošo ģēniju un izveidojiet savu sapņu veikalu. Ja rezultāti ir apmierinoši, nospiediet Publicēt poga redaktora augšējā labajā pusē, lai saglabātu izmaiņas.

Tagad pievienojiet emuāru savam Shopify emuāram.

Kā pievienot emuāru savam Shopify veikalam

Savā Shopify administratora informācijas panelī dodieties uz Interneta veikals -> Emuāra ziņas un noklikšķiniet uz Izveidojiet emuāra ziņu pogu, kā mēs izceļam zemāk.

izveidojot emuāra ziņas par shopify

Pēc tam pievienojiet sava emuāra ziņas saturu skaistajā ziņu redaktorā, kā redzams nākamajā attēlā. Acīmredzot neaizmirstiet saglabāt savu ziņu.

shopify pasta redaktors

Iepriekš norādītajam redaktoram ir visi pasaules klases redaktora zvani un svilpes. Jūs saņemat visu no piedāvātajiem attēliem, kategorijām, SEO un tā tālāk.

Zemāk ir redzams, kā emuāra ziņa tiek parādīta Debijas tēma bez lielas pielāgošanas.

emuāra ieraksts veikalā

Tas bija viegli, vai ne? Diemžēl atšķirībā no Wix jums emuārs jāpievieno savai navigācijas izvēlnei. Kā?

Shopify redaktorā izvēlieties sadaļu, kurā atrodas navigācijas izvēlne, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā.

Par šo apmācību es strādāju arī ar Vienkārši motīvs, tāpēc mana izvēlne atrodas sānjoslā. Es izvēlos sadaļu Sānjosla un pēc tam noklikšķiniet uz Rediģēšanas izvēlne saite uz Izvēlne cilne, kā parādīts zemāk.

To darot, tiek atvērts Navigācija lapa jaunā cilnē. Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot izvēlnes vienumu kā parādīts zemāk.

pievienojot jaunu izvēlnes vienumu

Parādītajā uznirstošajā logā pievienojiet sava emuāra vārdu, piem. Matta emuārs un pēc tam no saites izvēlieties saites veidu Saite nolaižamā izvēlne, kā parādīts zemāk. Piezīme: Jums jāizvēlas Emuāri lai pievienotu saiti savam emuāram.

Visbeidzot hit Pievienot pogu. Pēc tam nospiediet Saglabāt pogu, kā parādīts zemāk, un jūsu darbs ir paveikts.

Oho, kāds ir sarežģīts vienkārša izvēlnes elementa pievienošanas veids? Ja mēs apmeklējam mūsu parauga vietni, Emuārs izvēlnes vienums atrodas tieši tur, kur mēs to vēlējāmies. Skatīt attēlu zemāk.

shopify parauga emuārs

Dodieties uz Shopify un sāciet sākt savu emuāru!

Phew, tas pārvērtās par ļoti garu emuāra ierakstu; katrā ziņā es ceru, ka šodien kaut ko šeit uzzinājāt.

Kopsavilkums

WordPress un Blogger bez šaubām ir populāras emuāru veidošanas platformas, taču, ja jūs sākāt darbu Wix vai Shopify, jums nav jāpārceļas uz citu vietu, lai izveidotu jaudīgu emuāru.

Wix un Shopify ir aprīkotas ar jaudīgām emuāru veidošanas iespējām, kas padarīs emuāra izveidi vieglu. Ja spēlējat savas kartes tiesības, jūs, iespējams, vairs nekad neizskatīsities WordPress.

Vai es atstāju prom kaut ko svarīgu, kuru vēlaties uzzināt? Vai jums ir jautājumi vai ieteikumi? Lūdzu, paziņojiet mums komentāros. Priecājas par veiksmīga emuāra izveidi vietnē Wix vai Shopify!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me