WP-raketi installimine ja seadistamine (koos soovitatud sätetega)

Kas pole mitte pettumust valmistav, kui klõpsate veebisaidil, ootate ja ootate, mis tunne on nagu igavikud, ja klõpsate pettumuse tagasi nupul Tagasi. Tõde on see, et väga vähe häirib saitide külastajaid aeglase laadimisega veebisait ja just seal WP rakett tuleb sisse


Forrester Consultingi uuring väidab, et „47% tarbijatest eeldab, et veebileht laaditakse alla kahe sekundi või vähem“.

Kurb on see, et paljud veebisaitide omanikud ei suuda aru saada, et aeglase laadimisega veebisait mitte ainult ei häiri inimesi, vaid võib negatiivselt mõjutada ka teie Google’i paremusjärjestust ja mõjutada lõpptulemust.!

Hea on see, et veebisaidi laadimisaja kiirendamiseks on võimalusi, eriti kui veebisaidi toiteallikaks on WordPress. Sest siin ma juhendan teid, kuidas alustada WP rakett (ja jah, see on plugin, mida kasutan oma veebisaidi kiirendamiseks).

kuidas installida ja konfigureerida soovituslike sätetega wp-rakett

Sellest postitusest saate teada järgmiselt:

Mis on WP rakett?

WP Rocket on esmaklassiline WordPressi vahemälu pistikprogramm, mis on teie veebisaidi laadimisaja kiirendamiseks eriti tõhus.

WP raketi vahemälu pistikprogramm

WP raketi plaanid ja hinnakujundus:

 • 49 dollarit aastas – 1-aastane tugi ja värskendused saidile 1 veebisait.
 • 99 dollarit aastas – 1-aastane tugi ja värskendused saidile 3 veebisaiti.
 • 249 dollarit aastas – 1-aastane tugi ja värskendused saidile piiramatu arv veebisaite.

Erinevalt enamikust teistest WordPressi vahemälu pistikprogrammidest, mis on tuntud selle poolest, et pakitakse täis segaseid valikuid ja sätteid. Lisateave WP Rocketi kohta ja vaadake, millised on WP Rocketi parimad tasuta alternatiivid.

1. Laadige alla & Installige WP rakett

Esiteks, minge üle WP Rocketi veebisait ja ostke WordPressi pistikprogramm.

Valige pakett, mis sobib teie jaoks kõige paremini, ja täitke vajalikud sammud tellimuse esitamiseks.

Järgmisena saadetakse teie kontole e-posti aadressil wp-rocket.me e-kiri sisselogimisandmetega. Minge ja logige sisse ning minu konto alt leiate allalaadimislingi. Laadige ZIP-fail alla ja salvestage arvutisse.

lae alla wp rakett

Seejärel logige sisse oma WordPressi saidile ja minge pistikprogrammide juurde -> Lisa uus -> Laadige pistikprogramm üles.

Laadige lihtsalt üles ja installige WP Rocketi ZIP-faili versioon.

installida wp rakett

Lõpuks minge ja aktiveerige WP Rocket ning pistikprogramm on nüüd installitud. Yay!

2. WP Rocket Best & Soovitatavad seaded

Nüüd on aeg konfigureerida WP Rocket vastavalt soovitatud sätetele.

Kõigepealt minge seadetesse -> WP Rocket ja teid suunatakse pistikprogrammi seadete lehele. Siin on 10 vahekaarti või jaotist, mida peate konfigureerima ja kohandama järgmiste seadete jaoks:

 1. (vaikimisi sakk)
 • Boonus:
 • Boonus:
 • Boonus:
 • Boonus:

Nüüd konfigureerime WP Rocketi jaoks soovitatavad sätted iga 10 sektsiooni jaoks.

WP raketi armatuurlaud

wp raketi armatuurlaud

Juhtpaneel annab teile teavet oma litsentsi ja selle kehtivusaja kohta. Võite ka lubada olla Raketi testija (beetatestimise programm) ja Raketianalüüs (lubage WP Rocketil anonüümselt andmeid koguda). Siit leiate ka tugilinke ja korduma kippuvaid küsimusi WP Rocketi kohta.

Juhtpaneelil saate Eemaldage kõik vahemällu salvestatud failid (soovitatav teha, kui olete WP Rocketi sätete konfigureerimise lõpetanud), Alusta vahemälu eellaadimist (genereerib teie kodulehe vahemälu ja kõik sisemised lingid kodulehel) ja Puhastage OPcache Sisu (puhastab OPcahce, mis hoiab ära probleemid WP Rocketi pistikprogrammi värskendamisel).

WP raketi vahemälu seaded

raketi vahemälu seadistused

1. Luba mobiilseadmete vahemällu salvestamine tuleks aktiveerida, kuna see võimaldab mobiilseadmete vahemällu salvestamist ja muudab teie veebisaidi mobiilisõbralikumaks.

Valige ka Eraldi vahemälu failid mobiilseadmetele. Kuna WP Rocketi mobiilne vahemälu töötab kõige turvalisemalt, kui mõlemad võimalused on lubatud. Kui kahtlete, hoidke mõlemat.

2. Lülitage sisse WordPressi kasutajatele vahemälu, see on soovitatav aktiveerida ainult siis, kui teil on liikmesuse sait, vms, kui kasutajad peavad sisu nägemiseks sisse logima.

3. Vahemälu eluiga seatakse automaatselt 10 tunniks ja see tähendab, et vahemällu salvestatud failid eemaldatakse automaatselt 10 tunni pärast enne uuesti loomist. Kui värskendate oma saiti harva või teil on palju staatilist sisu, saate seda suurendada.

Salvestage ja katsetage põhjalikult! Deaktiveerige seaded, kui märkate oma veebisaidil midagi katki.

WP Rocket CSS & JS-failide optimeerimise seaded

WP Rocket CSS & JS faili optimeerimise seaded

Failide minimeerimine vähendada faili suurust ja parandada laadimisaega. Minimeerimine eemaldab tühikud ja kommentaarid staatilistest failidest, võimaldab brauseritel ja otsimootoritel kiiremini töödelda HTML-, CSS- ja JavaScripti faile.

Failide ühendamine ühendab failid väiksematesse rühmadesse, et tagada teema / pistikprogrammi ühilduvus ja parem jõudlus. Kuid liitmise sundimine vaid ühte faili pole soovitatav, kuna brauserid laadivad kiiremini alla kuni 6 väiksemat faili paralleelselt kui 1-2 suurt faili.

CSS-i ja JS-i ühendamist väiksemaks failiks peetakse parimaks tavaks HTTP / 1 all, see ei pruugi juhtuda HTTP / 2-ga. Kui teie sait töötab HTTP / 2-l, siis peaksite neid asju arvestama .

1. Minimeerige HTML-faile eemaldab tühiku ja kommentaarid teie saidi veebilehtede suuruse vähendamiseks.

2. Kombineerige Google Fonti faile vähendab HTTP-taotluste arvu (eriti kui kasutate mitut fonti).

3. Eemaldage päringustringid staatiliste ressursside abil saab parandada GT Metrixi jõudlusastet. See säte eemaldab versioonipäringu stringi staatilistest failidest (nt style.css? Ver = 1.0) ja kodeerib selle failinimeks (nt style-1-0.css).

4. Vähendage CSS-faile eemaldab tühikute ja kommentaarid, et vähendada laaditabeli faili suurust.

5. Kombineeri CSS-failid liidab kõik failid ainult ühte faili, mis vähendab HTTP-taotluste arvu. Ei soovitata, kui teie sait kasutab HTTP / 2.

Tähtis: See võib asjad rikkuda! Kui märkate pärast selle sätte aktiveerimist oma veebisaidil vigu, desaktiveerige see uuesti ja teie sait muutub normaalseks.

6. Optimeerige CSS-edastust välistab teie veebisaidil renderdamist blokeeriva CSS-i, et laadimise aeg oleks kiirem. See tähendab, et teie leht hakkab laadima ilma CSS-i stiilideta ja see on asi, mida Google PageSpeed ​​Insights võtab lehe kiiruse hindamisel arvesse.

Kriitiline tee CSS tähendab, et teie leht hakkab laadima ilma kõigi oma CSS-stiilideta. See tähendab, et see võib laadimise ajal mõneks hetkeks pisut imelik välja näha.

Seda nimetatakse FOUC-ks (stiilimata sisu välk). Selle vältimiseks peate kasutama nn kriitilise tee CSS-i. See tähendab, et lehe ülaosas oleva sisu CSS tuleb paigutada otse HTML-i, et vältida lehe laadimise ajal FOUC-i.

Kriitilise tee CSS-i genereerimiseks võite kasutada seda kriitilise tee CSS-i generaatori tööriista.

7. Minimeerige JavaScripti failid eemaldage tühik ja kommentaarid, et vähendada JS-failide mahtu.

8. Kombineerige JavaScripti faile ühendage oma saidi JavaScripti teave vähem faile, vähendades HTTP taotlusi. Ei soovitata, kui teie sait kasutab HTTP / 2.

Tähtis: See võib asjad rikkuda! Kui märkate pärast selle sätte aktiveerimist oma veebisaidil vigu, desaktiveerige see uuesti ja teie sait muutub normaalseks.

9. JavaScripti laadimine lükati edasi kõrvaldab renderdamist blokeeriva JS-i teie saidil ja võib parandada laadimisaega. See on asi, mida Google PageSpeed ​​Insights võtab lehe kiiruse hindamisel arvesse.

10. JQuery turvarežiim tagab teemade ja pistikprogrammide jQuery-siseste viidete toe, laadides jQuery dokumendi ülaossa renderdamist blokeeriva skriptina.

Salvestage ja katsetage põhjalikult! Deaktiveerige seaded, kui märkate oma veebisaidil midagi katki.

WP raketikandja seaded

wp raketi meediumiseaded

1. Laiskade piltide laadimine tähendab, et pilte laaditakse ainult siis, kui nad vaateaknasse sisenevad (või on peagi sisenemas), st laaditakse alles siis, kui kasutaja lehte kerib. Laisk laadimine vähendab HTTP-päringute arvu, mis võib laadimisaegu parandada.

(Ma keelan mõnikord piltide laiska laadimise ainult seetõttu, et kui laisk laadimine on lubatud, kerib ankur lingid, mis osutavad laisa laaditud pildi all olevale positsioonile, veebilehe valesse kohta)

2. Laiska laadige iframe ja videoid tähendab, et iframe ja videoid laaditakse ainult siis, kui nad vaateaknasse sisenevad (või on peagi sisenemas), st laaditakse alles siis, kui kasutaja lehte kerib. Laisk laadimine vähendab HTTP-päringute arvu, mis võib laadimisaegu parandada.

3. Asendage YouTube’i iframe eelvaatepildiga võib teie laadimisaega märkimisväärselt parandada, kui teil on lehel palju YouTube’i videoid.

Lazyload saab üksikutel lehtedel / postitustes välja lülitada (selle sätte leiate postituse / lehe külgribalt)

4. Keela emotikonid tuleks keelata, kuna WordPress.org-i emotikonide laadimise asemel tuleks kasutada külastajate brauseri vaikimisi emotikone. Emotikonide vahemälu keelamine vähendab HTTP-päringute arvu, mis võib laadimisaegu parandada.

6. WordPress manustab tuleks keelata, kuna see takistab teistel teie saidile sisu manustamist, lisaks takistab see teistelt saitidelt sisu manustamist ja eemaldab WordPressi manustamistega seotud JavaScripti taotlused.

Salvestage ja katsetage põhjalikult! Deaktiveerige seaded, kui märkate oma veebisaidil midagi katki.

WP raketi eellaadimise seaded

raketi eellaadimise seaded

1. Saidikaardi eellaadimine kasutab vahemälu eluea lõppemise ja kogu vahemälu tühjendamise korral eellaadimiseks kõiki teie XML-i saidiplaanil olevaid URL-e.

2. Pärmi SEO XML-i saidiplaan. WP Rocket tuvastab automaatselt Yoast SEO pistikprogrammi loodud XML-saidikaardid. Selle eellaadimise võimaluse saate kontrollida.

3. Eellaadige bot tuleks aktiveerida ja kasutada ainult hästitoimivates serverites. Pärast aktiveerimist käivitatakse see automaatselt pärast oma veebisaidi sisu lisamist või värskendamist. Kui see põhjustab suuri protsessori kasutamise või toimivusega seotud probleeme, vahetage käsitsi Käsitsi.

Uue postituse või lehe kirjutamisel või värskendamisel tühjendab WP Rocket selle konkreetse sisu ja muu sellega seotud sisu vahemälu. Eellaadimise robot indekseerib need URL-id, et vahemälu kohe taastada.

4. DNS-taotluste eeltrükkimine lubab domeeninime eraldamisel toimuda paralleelselt (mitte järjestikku koos) tegeliku lehe sisu toomisega.

Saate määrata välised hostid (nt //fonts.googleapis.com) & //maxcdn.bootstrapcdn.com) tuleb eel eeldatav, kuna DNS-i eeltõmbamine võib välised failid kiiremini laadida, eriti mobiilivõrkudes.

Kõige tavalisemad eelloomitavad URL-id on:

 • //maxcdn.bootstrapcdn.com
 • //platform.twitter.com
 • //s3.amazonaws.com
 • //ajax.googleapis.com
 • //cdnjs.cloudflare.com
 • //netdna.bootstrapcdn.com
 • //fonts.googleapis.com
 • //ühendus.facebook.net
 • //www.google-analytics.com
 • //www.googletagmanager.com
 • //maps.google.com

Salvestage ja katsetage põhjalikult! Deaktiveerige seaded, kui märkate oma veebisaidil midagi katki.

WP raketi täpsemad reeglid

WP raketi staatiliste failide seaded

Need seaded on mõeldud vahemälu täpsemaks haldamiseks, tavaliselt e-poe saitide ostukorvide ja väljavõtete lehtede välistamiseks.

1. Ärge kunagi vahemällu salvestage URL-i võimaldab teil määrata lehtede või postituste URL-id, mis ei tohiks kunagi vahemällu jääda.

2. Ärge kunagi salvestage küpsiseid vahemällu võimaldab teil määrata küpsiste ID-d, mis külastaja brauserisse seades peaksid takistama lehe vahemällu sattumist.

3. Ärge kunagi hoidke kasutajaagente vahemällu võimaldab teil määrata kasutajaagendi stringe, mis ei peaks kunagi nägema vahemällu salvestatud lehti.

4. Puhastage alati URL-id võimaldab teil määrata URL-id, mille soovite alati vahemälust tühjendada, kui värskendate postitusi või lehti.

5. Vahemälu päringustringid võimaldab teil vahemällu salvestamiseks päringu stringe määrata.

Salvestage ja katsetage põhjalikult! Deaktiveerige seaded, kui märkate oma veebisaidil midagi katki.

WP raketi andmebaasi seaded

WP raketi andmebaasi seaded

Selles jaotises on rida seadeid WordPressi puhastamiseks ja optimeerimiseks.

1. Pärast puhastamist kustutab redaktsioonid, auto mustandid ja prügikasti postitused ja lehed. Kustutage need, kui teil pole postituste vanu versioone (või kustutatud postitusi).

2. Kommentaaride puhastus kustutab rämpsposti ja prügikasti kommentaarid.

3. Transientide puhastus kustutab salvestatud andmed, mis meeldivad sotsiaalsetele arvudele, kuid mõnikord, kui mööduvate toodete aegumine lõpeb, jäävad nad andmebaasi ja neid saab ohutult kustutada.

4. Andmebaasi puhastamine optimeerib teie WordPressi andmebaasi tabeleid.

5. Automaatne puhastamine. Puhastusi teen tavaliselt sihtotstarbeliselt, kuid võite ka WP Rocketi kavandada oma andmebaasi automaatsete puhastuste tegemiseks.

Ideaalis peaksite enne puhastamist oma andmebaasi varundama, sest kui andmebaasi optimeerimine on tehtud, pole seda võimalust tagasi võtta..

WP raketi CDN-i seaded

WP raketi CDN-i seaded

Sisu edastamise võrgu (CDN) kasutamine tähendab, et kõigi staatiliste failide (CSS, JS, pildid) URL-id kirjutatakse ümber teie poolt antud CNAME-i (de) le.

1. Luba CDN. Lubage see, kui kasutate sisu edastamise võrku. WP Rocket ühildub enamiku CDN-dega, näiteks Amazon Cloudfront, MaxCDN, KeyCDN (mida ma kasutan) ja teistega. Lisateavet WP Rocketi kasutamise kohta CDN-iga

2. CDN CNAME. Kopeerige CDN-teenuse pakkuja poolt teile antud CNAME (domeen) ja sisestage see CDN-CNAME-i. See kirjutab ümber kõik teie varade URL-id (staatilised failid).

3. Välista failid võimaldab teil määrata failide URL-id, mida ei tohiks CDN-i kaudu kätte saada.

Salvestage ja katsetage põhjalikult! Deaktiveerige seaded, kui märkate oma veebisaidil midagi katki.

WP raketi lisandmoodulid (Cloudflare)

WP raketi lisandmoodulid (Cloudflare)

WP Rocket võimaldab teil integreerida oma Cloudflare konto nende lisafunktsiooniga.

1. Globaalne API-võti. API-võtme leiate oma Cloudflare’i konto paremas ülanurgas. Minge lihtsalt oma profiilile ja kerige alla ja näete oma globaalset API-võtit. Peate selle lihtsalt WP Rocketti kopeerima ja kleepima.

2. Konto e-post. See on e-posti aadress, mida kasutate oma Cloudflare’i konto jaoks.

3. Domeen. See on teie domeeninimi, nt veebisaithostingrating.com.

4. Arendusrežiim. Aktiveerige oma veebisaidil ajutiselt arendusrežiim. See seade lülitub 3 tunni pärast automaatselt välja. See sobib hästi siis, kui teete oma saidil palju muudatusi.

5. Optimaalsed seaded. Täiustab automaatselt teie Cloudflare’i konfiguratsiooni kiiruse, jõudluse taseme ja ühilduvuse tagamiseks. See suvand aktiveerib Cloudflare’i optimaalsed seaded.

6. Suhteline protokoll. Seda tuleks kasutada ainult koos Cloudflare’i paindliku SSL-funktsiooniga. Staatiliste failide (CSS, JS, pildid) URL-id kirjutatakse ümber, et kasutada http: // või https: // asemel //.

WP raketitööriistad

WP raketitööriistad

1. Ekspordi seaded võimaldab teil eksportida WP Rocketi sätteid, et neid saaks teisel saidil kasutada.

2. Impordi sätted võimaldab teil importida eelkonfigureeritud WP Rocketi sätted.

3. Tagasivõtmine võimaldab naasta eelmisele versioonile, kui WP Rocketi uus versioon põhjustab teile probleeme.

WP raketi konfigureerimine HTTP / 2 jaoks

HTTP / 2 on uuendus HTTP-le, mis on olnud kasutusel juba 1999. aastast, et hallata veebiserverite ja brauserite vahelist suhtlust. HTTP / 2 sillutab teed kiiremale lehtede laadimisele andmete parema pakkimise, taotluste multipleksimise ja muude kiiruseparanduste abil.

Paljudel serveritel ja brauseritel on HTTP / 2 tugi ja enamik veebimajutajaid, näiteks SiteGround, toetavad nüüd ka HTTP / 2. See HTTP / 2 kontrollija ütleb teile, kas teie sait on võimeline HTTP / 2 kasutama.

Kui teie sait on võimeline kasutama HTTP / 2, saate WP Rocketit selle jaoks konfigureerida järgmiselt.

Kõigi CSS- ja JS-failide liitmine (ühendamine) võimalikult vähesteks failideks pole HTTP / 2 jaoks parim tava ja WP Rocket soovitab teil seda teha ei aktiveeri failide liitmist sisse .

WP raketi konfigureerimine HTTP / 2 jaoks

WP Rocket soovitab teil seda teha jätke need kaks kasti märkimata. Lisateavet leiate sellest artiklist WP Rocket.

Kuidas kasutada WP raketti koos KeyCDN-iga

WP Rocketi seadistamine KeyCDN-iga on üsna lihtne. (FYI KeyCDN on sisu edastamise võrk, mida ma kasutan ja soovitan)

Esmalt looge KeyCDN-is tõmbetsoon. Seejärel minge ja märkige suvand Luba sisu edastamise võrk.

kuidas seadistada wp rakett keycdn-iga

Nüüd värskendage välja Asenda saidi hostinimi aadressiga: ”väljaga, mille saate KeyCDN-i juhtpaneelilt (tsoonide alt) saadud URL-iga > Teie loodud tõmbetsooni tsooni URL. URL näeb välja sarnane näiteks: lorem-1c6b.kxcdn.com)

Teise võimalusena ja soovitatava valiku korral kasutage valitud URL-i CNAME-i (näiteks https://static.websitehostingrating.com)

Millised veebihostid töötavad WP Rocketiga?

WP Rocket ühildub peaaegu kõigi veebimajutajatega. Kuid mõned, eriti hallatud WordPressi hostid, ei pruugi WP Rocketiga töötada. Kui teie hostiteenuse pakkujat pole siin allpool loetletud, ei tähenda see, et see ei ühildu WP Rocketiga. Parim viis olla 100% kindel on võtta ühendust oma veebiga ja küsida.

 • Kinsta: Kinsta toetab ainult WP Rocketi versiooni 3.0 ja uuemaid. WP Rocketi lehe vahemällu salvestamine on automaatselt keelatud, et vältida konflikti Kinsta sisseehitatud vahemälluga. Kinsta on WP Rocketi ametlik partner.
 • WP mootor: WP rakett on ainus vahemällu pistikprogramm, mis on WP Engine’is lubatud. WP Engine on WP Rocketi ametlik partner.
 • SiteGround: WP Rocket ühildub SiteGroundi staatilise, dünaamilise ja liigendatud vahemäluga. SiteGround on WP Rocketi ametlik partner.
 • A2 majutamine: WP Rocket ühildub täielikult A2 Hostingiga. Kuid enne WP Rocketi pistikprogrammi installimist peate installima oma saidile WordPressi. A2 Hosting on WP Rocketi ametlik partner.
 • WebHostFace: WebHostFace toetab WP Rocketti (ja on selle ametlik partner).
 • Savvii: Savvii toetab WP Rocketti (ja on selle ametlik partner).
 • FastComet: Pakub spetsiaalselt WordPressi ja WP Rocketi jaoks optimeeritud paketti. FastComet on WP Rocketi ametlik partner.
 • Bluehost Haldaja WordPressi plaanid: Bluehost Haldaja WordPress plaanib laki konfiguratsiooni katkestada WP Rocketi minifikatsiooni, nii et peate kas Bluehost’s Laki välja lülitama või WP Rocketi minifikatsiooni välja lülitama.
 • Cloudways WordPressi hostimine: Kui kasutate WP Rocketi minimeerimist Cloudways ‘Lakiga, peate Cloudways’i rakenduse sätetes looma Lakkide jaoks välistamisreegli.
 • Hooratas: Peate võtma ühendust hooratta toega ja paluma neil aktiveerida WP rakett.
 • HostGatori hallatud WordPressi plaanid: WP rakett pole HostGatori hallatava WordPressi hostimisel lubatud.
 • Süntees: W3 kogu vahemälu on sünteesile eelinstalleeritud, kuid selle saab kustutada ja asendada WP Rocketiga.
 • WebSavers.ca: WebSavers.ca on WP Rocketi ametlik partner.

Lisateavet WP Rocketiga ühilduva veebi kohta leiate lehelt https://docs.wp-rocket.me/article/670-hosting-compatibility.

Laadige alla minu WP raketi konfiguratsioonifail

Olen teinud väga lihtsaks sama WP raketi konfiguratsiooni lisamise, mida siin oma saidil kasutan. Laadige lihtsalt alla see WP Rocketi konfiguratsioonifail ja importige see seejärel WP Rocketi administraatori jaotises Tööriistad.

tasuta allalaaditav wp raketi konfiguratsioonifail

Ostke WP Rocketi koopia ja minge siis alla ja laadige alla minu WP Rocketi konfiguratsioonifail ja importige täpsed sätted, mida sellel saidil soovitan ja kasutan..

3. WP raketi abi & Ametlik dokumentatsioon

Kui teil tekib ühel või teisel põhjusel WP Rocketiga probleeme, on WP Rocketi veebisaidil saadaval palju kasulikku teavet. Pidage meeles, et saate oma ostuga ka 1-aastase toe.

wp raketi abi

Siin on nimekiri WP Rocketi õpetustest, mis olid minu arvates kõige kasulikumad:

 • Alustamine
 • Hostingu ühilduvus
 • Kuidas kontrollida, kas WP rakett teie lehti vahemällu salvestab
 • SSL koos WP raketiga
 • WP rakett CDN-iga
 • WP rakett koos pilvandumisega
 • Lahendage 500 sisemise serveri viga
 • Minimeerimisega seotud probleemide lahendamine
 • NGPX-i konfiguratsioon WP-raketi jaoks

Millised on teie kogemused WordPressi WP Rocketi vahemälu pistikprogrammi kasutamisel? Kas olen jätnud olulise teabe välja? Mulle meeldiks sellest kõike allolevates kommentaarides kuulda!

Kui leidsite, et see WP Rocketi häälestusõpetus on kasulik, on selle suhtlusvõrgustikus jagamine alati teretulnud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map