Ātrākās WordPress motīvi

Jūsu vietnes trafiks nav neko vērts – ja lielākajai daļai cilvēku jāgaida vecums, līdz tas ielādējas, un pēc tam vilšanās dēļ noklikšķiniet uz pogas Atpakaļ. Tāpēc jums vajadzētu iegūt vieglu un ātru WordPress motīvu. Šeit ir mana kolekcija


Lūk, ko jūs uzzināsit šajā amatā:

Kas šobrīd ir ātrākā WordPress tēma?

 • GeneratePress (bezmaksas & piemaksa), Astra (bezmaksas & piemaksa), Shēma (piemaksa) un OceanWP (bezmaksas & premium) ir visas ātri ielādējamās WordPress tēmas.
 • Balstoties uz ātruma testiem, kurus esam paveikuši, ir ātrākā WordPress tēma GeneratePress.
 • noteikti nav Avada tēma. Avada ielādējas lēni, manos testos Avada iekraušana aizņēma 8,6 sekundes.
 • tīmekļa mitināšana jūsu izmantotajai programmai ir milzīga ietekme uz jūsu WordPress tēmas ātrumu.
GeneratePressDiviAstraShēmaOceanWPStudioPress
Ātruma rādītājs:A (95%)B (85%)B (85%)A (93%)A (91%)A (95%)
Pilnībā noslogots laiks:1,3 sekundes1 sekunde1 sekunde1,8 sekundes1,5 sekundes0,7 sekundes
Kopējais lapas lielums:696 KB1,13 MB833 KB529 KB1,06 MB1,26 MB
Pieprasījumu skaits:245152. lpp391548
Cena:49,95 USD (pieejamas bezmaksas tēmas)89–249 USD (tikai apmaksāta tēma)59 USD (pieejami bezmaksas motīvi)59 USD (tikai apmaksāta tēma)39 USD (pieejami bezmaksas motīvi)99,95 USD (tikai maksas motīvi)
Lasīt vairāk:Pārlēkt uz ⇣Pārlēkt uz ⇣Pārlēkt uz ⇣Pārlēkt uz ⇣Pārlēkt uz ⇣Pārlēkt uz ⇣

Jūs nopelnīsit naudu no savas vietnes tikai tad, ja mainās jūsu trafiks. Pretējā gadījumā viss laiks un nauda, ​​ko tērējat satiksmes radīšanai, ir izšķērdība.

Pārvēršana ne vienmēr nozīmē pārdošanu. Tas varētu nozīmēt abonēšanu savam e-pasta sarakstam vai noklikšķināšanu uz reklāmas. Visi vēlas augstu reklāmguvumu līmeni. Bet šeit ir šokētājs:

Ja jūsu vietnes lapas ātrums ir lēns nu tad lielākā daļa jūsu .

Un, ja cilvēki nepaliek jūsu vietnē, nekādā gadījumā viņi nekad nevarēs veikt reklāmguvumus. Vienkārši.

Kā jūs uzzināsit vēlāk, jūsu WordPress vietnes tēma ļoti ietekmē jūsu vietnes ātrumu. Izvēlieties lēnu WordPress motīvu, un jūsu vietne būs lēna kā gliemezis.

Tātad, ja vēlaties, lai vairāk cilvēku paliktu jūsu vietnē un veiktu reklāmguvumus (pārdotu vai abonētu), jums būs nepieciešama ātrāka vietne

Sāksim ar izskaidrojumu, kāpēc ir tik svarīgi ātri ielādēt WordPress motīvu.

Kāpēc vietnes ātrums ir svarīgs

Saskaņā ar KissMetrics teikto, ja jūsu vietne aizņem vairāk nekā 3 sekundes ielādēt, 40% no jūsu apmeklētājiem aizbrauks.

kāpēc vietnes ātrums ir svarīgs

Kad cilvēki pamet jūsu vietni, jūs ne tikai zaudējat iespējamos ieņēmumus, bet arī visu naudu un laiku, ko pavadījāt, lai radītu trafiku uz jūsu vietni.

Un, ja vēlaties nokļūt Google pirmā lapa un paliec tur, jums nepieciešama vietne, kas ātri ielādējas.

Google algoritmi dod priekšroku tādu vietņu parādīšanai, kuras piedāvā lielisku lietotāja pieredzi (un vietņu ātrums ir milzīgs faktors). Google acīs vietnei, kas piedāvā labu lietotāja pieredzi, parasti ir zemāks atlēcienu līmenis un tā tiek ātri ielādēta.

Ja jūsu vietne darbojas lēni, lielākajai daļai jūsu apmeklētāju būs jāatsitās atpakaļ, kā rezultātā zaudējums meklētājprogrammu klasifikācijā. Turklāt, ja vēlaties vairāk apmeklētāju pārveidot par klientiem vai abonentiem, jūsu vietnei ir jāielādējas ātri.

Saskaņā ar vietniOptimization.com, lēna vietne tiek uztverta ne tikai zemas kvalitātes, bet arī trafika samazināšanās līdz 20%.

Apakšējā līnija?

Ja vēlaties, lai jūsu vietne ātri ielādētos un nodrošinātu pirmo vietu meklētājprogrammu rezultātos, jums būs nepieciešama WordPress tēma, kas ir pilnībā optimizēta ātrumam.

Jūsu izmantotajai WordPress tēmai būs milzīga ietekme par to, cik ātri tiek ielādēta jūsu vietne.

Ja jūsu tēma piedāvā visas funkcijas zem saules, tā ir uzpūsta ar skriptiem un resursiem un tajā ir daudz zemas kvalitātes kodu, cietīs jūsu vietnes ātrums.

Ja jūsu tēma nav optimizēta ātrumam, tas, ko jūs darāt, lai uzlabotu vietnes ātrumu, izrādīsies veltīgs.

7 ātrākās WordPress motīvi

Es zinu, cik grūti var būt tūkstošiem bezmaksas un premium WordPress motīvu, kas pieejami tiešsaistē, un atrast savai vietnei piemērotāko..

Kas ir ātrākā WordPress tēma?

Tātad, turpmāk es sastādīju sarakstu ar visātrāk ielādē WordPress tēmas 2020. gadā. Visas šīs ir vieglas WordPress tēmas, kurām ir kvalitātes kods, lai paātrinātu jūsu WordPress vietni.

1. GeneratePress WordPress tēma

 • Vietne: https://generatepress.com
 • Cena: 49,95 USD ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju
 • Pieejama bezmaksas versija: Jā
 • Google ātruma rādītājs: A (95%)

GeneratePress - ātrākā WordPress tēma

GeneratePress ir skaista, viegla WordPress tēma. Tas nāk kā gan bezmaksas, gan premium versija, taču maksas versijai ir daudz vairāk noderīgu funkciju.

GeneratePress ir a daudzfunkcionāla tēma un tas ir pilnībā pielāgojams, tāpēc jūs varat to izmantot jebkura veida vietnes izveidošanai. Šī tēma ir beigusies 500 piecu zvaigžņu vērtējums WordPress motīvu direktorijā.

Augstākās kvalitātes GeneratePress versija (49,95 ASV dolāri) nāk ar vieglu un modulāru ietvaru un ļauj atspējot funkcijas, kuras nevēlaties izmantot.

Tur ir 15 moduļi kas ļauj jums izmantot tēmas funkcionalitāti, un jūs varat aktivizēt / deaktivizēt tos moduļus, kurus nelietojat, lai pārliecinātos, ka tie jūsu vietnei nepieliek papildu slodzi. Šī modulārā pieeja ļauj pats uzlabot vietnes ātrumu.

Lai gan bezmaksas motīva versijai ir desmitiem satriecošu funkciju, premium motīva versijai ir diezgan daudz visa, ko jūs varētu lūgt WordPress motīvā..

generatorpress premium funkcijasGeneratePress Premium – 15 pielāgojami moduļi

Piemēram, premium versijai ir WooCommerce atbalsts, ļaujiet jums veikt izmaiņas tipogrāfijā, stilos un krāsās, kā arī ļaus jums izveidot pielāgotas sadaļas savās lapās. Tam ir arī pielāgoti āķi, un funkcija atspējo noteiktus elementus noteiktās lapās un ziņās. Piemaksu versijai ir kalpošanas laiks, viena gada atjauninājumi & atbalsts un dāsna 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neesat apmierināts.

Kas par ātrumu? GeneratePress ir viena no ātrākajām WordPress tēmām, demonstrācijas vietne slodze nedaudz vairāk kā 1 sekundē! Oho!

GeneratePress darbojas bez maksas ātrākais iekraušanas ātrums, ko jebkad esmu mēģinājis. Es nopietni apsvēru iespēju pārvietoties pa visām savām vietnēm uz GeneratePress (ieskaitot šo).

čivināt

Ja vēlaties, lai jūsu WordPress vietne ātri ielādētos, GeneratePress ir tēma, kuru meklējat.

Iespējas:

 • Iebūvēts atbalsts Shēmas iezīmēšana lai palīdzētu jums sasniegt labāku klasifikāciju un augstāku VKS meklētājprogrammās.
 • Vietnes bibliotēka importējamu lietošanai gatavu demonstrācijas vietņu, lai sāktu jūsu WordPress vietni
 • Pilnībā atsaucīgs dizains kas lieliski izskatās visās ierīcēs
 • Tēma ir gatavs tulkošanai, lai jūs varētu to viegli tulkot vairākās valodās.
 • viegls karkass padara jūsu vietnes ielādi īpaši ātru.
 • Nāk ar pilnu atbalstu WordPress motīvu pielāgošanas rīks, lai jūs varētu viegli veikt aktīvas izmaiņas savas vietnes dizainā, nerakstot vienu koda rindu.
 • Izvērstā pielāgošana kas ļauj atspējot noteiktus elementus noteiktās lapās un ziņās, veidot unikālus izkārtojumus, izmantojot sadaļas jūsu lapu iekšpusē, un āķus, kas ļauj jums pievienot savu pielāgoto saturu dažādos apgabalos tajās.
 • Nāk ar tādu lapu veidotāju atbalstu kā Eletors un Bebru būvētājs lai palīdzētu sasniegt augstāku pielāgošanas līmeni.
 • Ļauj jums to darīt viegli pielāgojams katra atsevišķa lapa jūsu vietnē. Jūs varat izvēlēties, vai un kurā pusē parādīt sānjoslu. Varat arī pielāgot kājenes logrīkus katrai atsevišķai ziņai un lapai.

Ātrums:
5/5 Cena:
Bezmaksas. Papildu versija maksā 49,95 USD (ieteicams) Tiešsaistes demonstrācija:
ĢenerētPresursa tiešraide

Jauni un aizraujoši GeneratePress Premium atjauninājumi

GeneratePress Premium 1.6 Lielākais atjauninājums, bez šaubām, ir Vietņu ģenerēšana. Šīs ir gatavas, satriecošas un ātras iekraušanas vietnes, kuras varat importēt, lai jūs varētu sākt darbu, veidojot jaunu vietni.

ģenerētpreses vietnesJaunajā GeneratePress vietņu bibliotēkā ir vairāk nekā 20 demonstrācijas vietņu, kuras varat importēt tieši informācijas panelī

Kad esat instalējis Premium 1.6, varat atrast GeneratePress vietnes izskatā > GeneratePress > Vietnes. Vietnēs GeneratePress ir visas GeneratePress premium iespējas un demonstrācijas saturs.

Pašlaik ir vairāk nekā 20 GeneratePress vietņu, no kurām izvēlēties, bet to būs vairāk, un tās automātiski tiks piegādātas jūsu informācijas panelim. Viena lieliska īpašība ir tā, ka jūs varat izveidot un pārdot savas GeneratePress vietnes, jo tās ir ļoti viegli eksportēt un iesaiņot.

Lasiet vairāk vietnē generatorpress.com/gp-premium-1-6

2. Divi WordPress tēma

 • Vietne: https://www.elegantthemes.com
 • Cena: No 89 USD (gadā) līdz 249 USD (visu mūžu) ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju
 • Pieejama bezmaksas versija: Nē
 • Google ātruma rādītājs: B (85%)

divi WordPress tēma

Divi by Elegant motīvi ir viens no visspēcīgākajiem, taču tajā pašā laikā viegli lietojamajiem un pielāgojamajiem WordPress motīviem.

Divi motīvu nodrošina Divi lapu veidotājs, kas padara to par vienu no visattīstītākajiem WordPress front-end redaktoriem un vizuālo lapu veidotājiem.

Divi faktiski attiecas uz divām atsevišķām lietām. Divi tēma un lapas Divi veidotājs.

Divi tēma ir a daudzfunkcionālā WordPress tēma, tas nozīmē, ka varat to izmantot, lai izveidotu gandrīz jebkura veida vietnes, kas jums patīk.

Divi ir tikai premium tēma, gada (kārtējās) izmaksas ir 89 USD kamēr kalpošanas (vienreizējās) izmaksas ir 249 USD.

Vietņu veidošana, izmantojot Divi, ir vienkārša, jo tā ļauj ikvienam ērti izveidot skaistas vietnes, bez nepieciešamības kodēt vai instalēt trešo pušu spraudņus.

divi vizuālais redaktors

Kas par ātrumu? Vai Divi ir ātra ielādēšanas tēma? Jā, tā ir. Tā kā pavisam nesen (2019. gada jūnijā) ElegantThemes pārveidoja Divi kodu bāzi, kas ir ievērojami uzlabojusi lapu ielādes ātrumu standarta Divi instalācijās..

divi ātrums

Saskaņā ar ElegantThemes: “Divi jaunā kešatmiņas optimizācija darbojas vienlaikus ar Divi statiskās CSS failu ģenerēšanu un Visual Builder Javascript opciju kešatmiņu, lai ģenerētu ļoti ātru lapu ielādi pat tad, ja neizmantojat kešatmiņas spraudni.”

Iespējas:

 • Daudzfunkcionāls daudzfunkcionāls WordPress motīvs, kas ietver Divi Builder.
 • Divi Builder: jaudīgs velciet un nometiet lapu veidotājs, kas ļauj vizuāli veidot WordPress vietnes.
 • Vairāk nekā 800 iepriekš sagatavotu vietņu izkārtojumu un vairāk nekā 100 pilnu tīmekļa vietņu pakešu.
 • Izmantojiet motīvus un spraudņus neierobežotās vietnēs, nepērkot papildu licences.
 • WooCommerce integrācija, pasaules klases atbalsts, 30 dienu naudas atdošanas garantija un vēl vairāk.
 • Kad jūs reģistrējaties dalībai (89 USD gadā vai 249 USD mūža garumā), jūs piekļūstat visam elegantajam motīvam, ieskaitot Divi, Extra, Bloom, Monarch, spraudni Divi Builder, visām citām WordPress tēmām, premium atbalstam un atjauninājumiem. Ar neierobežotu izmantošanu!

Ātrums:
5/5 Cena:
Premium versijas cena ir 89 USD – 249 USD Tiešsaistes demonstrācija:
Divi demonstrācija

3. Astra WordPress tēma

 • Vietne: https://wpastra.com
 • Cena: 59,00 USD ar 14 dienu naudas atdošanas garantiju
 • Pieejama bezmaksas versija: Jā
 • Google ātruma rādītājs: B (85%)

Astra ir viegla, ātra, lapu veidotājiem draudzīga WordPress tēma, kuru izstrādājis Prāta Vētras spēks. Astra ir nopietns sāncensis GeneratePress.

astra wordpress tēma

Astra ir pielāgojama tēma, kuru ir ļoti vienkārši lietot un apgūt, kas jūsu dzīvi tik daudz atvieglos, veidojot vietni.

Ne tikai tas – Astra ir arī viena no visātrāk ielādētajām tēmām.

Ak, un man arī jāpiemin, ka Astra ir 100% bezmaksas lejupielāde! Ikvienam ir bez maksas sākt darbu, un par to nav jāmaksā. Bet jūs varat pagarināt Astra ar pieejamus papildinājumus kas paplašina pielāgošanas iespējas.

Astra motīvu lapas ātrums

Šī ir tēma, kas ir veidota lapas ātrumam. Astra noslogojas mazāk nekā pussekundē. Tas ir arī veiktspēja optimizēta un bez spalvām, jo ​​tas ir nepieciešams mazāk nekā 50 KB resursu ielādēt. Tas izmanto nav jQuery, tā vietā tiek izmantots vaniļas JavaScript.

Ja jūs meklējat WordPress motīvu, kas ir ātrs, elegants un pielāgojams, tad nevarat un nevajadzētu skatīties garām Astra.

čivināt

Astra WordPress tēma ir bezmaksas, taču, kā jau minēju, jūs to varat paplašināt, pievienojot papildinājumus, kas sniedz jums papildu funkcijas.

Astra Pro Addon (59 ASV dolāri) ir spraudnis, kas paplašina bezmaksas Astra motīvu un tajā pievieno citas funkcijas. Astra aģentūras pakete (249 USD) piedāvā gatavas vietnes un ietver visus spraudņus, kas tiek izmantoti šo vietņu veidošanai.

astra pro tēmas papildinājums

Atjaunināt: Astra 2.0 ir palaists, lai palīdzētu jums izveidot WordPress vietnes ātrāk nekā jebkad agrāk. Astra 2.0 jauninājums ir no jauna izgudrojis WordPress pielāgošanas rīka struktūru un ātrumu, un tam ir pievienotas jaunas iespējas, kas padara Astra par vienu no vienkāršākajām šodien pieejamajām tēmām..

Iespējas:

 • Saderība ar lapu veidotāji piemēram, BeaverBuilder, SiteOrigin, Elementor un Divi +
 • Viegli izmantot ar tīru administratora interfeisu
 • Pagaidām vienkārši skaisti zīmējumi neatkarīgi no tā, kāda veida bizness jūs esat
 • Desmitiem iepriekš izstrādāts un gatavas, satriecoša izskata sākuma vietnes, kuras varat importēt
 • Viegli pielāgojams bez darīšanas ar kodu. Jūs varat mainīt noformējumu, izmantojot vietējo WordPress pielāgošanas rīku iespēju diapazonu
 • SEO draudzīgi pamats un viss nepieciešamais Schema.org marķējums
 • Pagarināms ar āķiem un filtriem, kas ļauj pielāgot jebkuru Astra motīvu
 • Bezšuvju WooCommerce integrācija tiešsaistes veikalu celtniecībai
 • Dāsns 14 dienu naudas atdošanas garantija
 • Dažas no labākajām WordPress tēmām tirgū!

Ātrums:
5/5 Cena:
Bezmaksas Premium versija maksā 59 USD (ieteicams) Tiešsaistes demonstrācija:
Astra Live demonstrācija

4. WordPress tēmas shēma

 • Vietne: https://mythemeshop.com/themes/schema/
 • Cena: 59,00 USD ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju
 • Pieejama bezmaksas versija: Nē
 • Google ātruma rādītājs: A (93%)

MyThemeShop pārskata shēma

MyThemeShop shēma ir vēl viena viegla WordPress tēma. Tas piedāvā atsaucīgu dizainu un ir pilnībā pielāgojams. Tā ir lieliska tēma jebkura veida emuāru izveidošanai.

Šī tēma nāk ar iebūvēts pārskatu atbalsts lai palīdzētu jums izveidot skaisti izskatītas pārskatu lapas. Tas arī nāk ar iebūvētiem īskodiem, balsošanas funkcionalitāti un veiktspējas iestatījumi.

mythemeshop shēmas veiktspējas iestatījumi

Iespējams, ka šī tēma nebūs tik ātra kā GeneratePress, taču nepietiekami novērtēt, ko šī tēma jums var dot, būtu kļūda. Šajā tēmā ir viss nepieciešamais emuāra uzturēšanai.

Kas par ātrumu? Vai Schema ir ātri ielādējama WordPress tēma? Jā, tā ir.

mythemeshop shēmas pārskats

Iespējas:

 • Pilnībā atsaucīgs dizains. Viegli pielāgojas visiem ekrāna izmēriem.
 • Nāk ar Reklāmu pārvaldība panelis, kas palīdzēs jums viegli pārvaldīt savas vietnes reklāmas.
 • Tulkošanai gatavs, varat izmantot šo motīvu, lai izveidotu daudzvalodu vietni.
 • Atbalsts Google fonti ļauj jums izvēlēties no simtiem Google fontu, kurus vēlaties redzēt savā vietnē.
 • Nāk ar iebūvētu atbalstu saistītās ziņas. Nav nepieciešams instalēt nevienu papildu spraudni.
 • Iebūvēts atbalsts maizes drupačas.
 • Nāk ar atbalstu bagātīgi fragmenti. Ja jūsu ziņa ir pārskatīšana, Google jūsu meklētājprogrammas rezultāta fragmentā parādīs zvaigznītes novērtējumu.

Ātrums:
5/5 Cena:
Premium versija maksā 59 USD Tiešsaistes demonstrācija:
Shēmas tiešraides demonstrācija

5. OceanWP WordPress tēma

 • Vietne: https://oceanwp.org
 • Cena: 39,00 USD ar 14 dienu naudas atdošanas garantiju
 • Pieejama bezmaksas versija: Jā
 • Google ātruma rādītājs: A (91%)

OceanWP WordPress tēma

OceanWP ir 100% BEZMAKSAS daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas ļauj izveidot skaista izskata vietnes ar WordPress. Nicolas Lecocq ir veidotājs, un jūs varat lejupielādēt motīvu no WordPress.org šeit.

OceanWP ir saistīts ar draudzīgumu lietotājam, un jūs varat importēt gatavās demonstrācijas vietnes ar vienu klikšķi, izmantojot bezmaksas importēšanas paplašinājumu..

Bezmaksas versija nāk ar 7 bezmaksas paplašinājumi bet arī OceanWP nāk ar 11 premium pagarinājumi kas ļauj jums paplašināt tēmu tālāk. Varat tos iegādāties individuāli, sākot no USD 9,99, vai arī vienas vietnes licencei jūs varat saņemt piemaksu paketi, sākot no 39 USD..

OceanWP motīvu bezmaksas un premium paplašinājumi

OceanWP bezmaksas versijai ir šie bezmaksas paplašinājumi:

 1. Modālais logs
 2. Ziņu slīdnis
 3. Demonstrācija
 4. Pielāgota sānjosla
 5. Produktu koplietošana
 6. Sociālā koplietošana
 7. Okeāna piedevas

Piemaksu paplašinājumi sākas ar 9,99 USD katrs vai arī vienas vietnes licencei jūs varat saņemt premium paketi, sākot no 39 USD.

 1. Uznirstošā pieteikšanās
 2. Instagram
 3. Baltā etiķete
 4. Portfelis
 5. Woo popup
 6. Lipīga kājene
 7. Okeāna āķi
 8. Elementor preces
 9. Sānu panelis
 10. Lipīga galvene
 11. Kājenes norāde

Kā ir ar lapas ātrumu? Vai OceanWP ir viena no ātrākajām WordPress tēmām? Jā, tas noteikti ir.

OceanWP motīvu ielādes laiki

Iespējas:

 • Pilnībā mobils, pielāgojams jebkuram ekrāna izmēram
 • Iebūvēts SEO, lai labāk indeksētu un meklētu klasifikāciju
 • WooCommerce e-komercija ir gatava
 • Iebūvētas WordPress pielāgošanas opcijas
 • Izvērstā mega izvēlne
 • Atbalsts visiem populārajiem lapu veidotājiem, piemēram, Elementor
 • Bezmaksas viens klikšķis, kas gatavs lietošanai tēmām

Ātrums:
5/5 Cena:
Premium versija maksā 39 USD Tiešsaistes demonstrācija:
OceanWP Live demonstrācija

6. StudioPress motīvi

 • Vietne: https://www.studiopress.com
 • Cena: Sākot no USD 99,95 (ietver “Genesis Framework”)
 • Pieejama bezmaksas versija: Nē
 • Google ātruma rādītājs: A

studiopress?

Izmantojot StudioPress motīvu, vairāk nekā 200 000 WordPress lietotāju ir devuši stabilu, ātras ielādes pamatu savai vietnei (ieskaitot šo vietni). Visas StudioPress motīvas reaģē uz mobilajām ierīcēm, un tām ir tīrs, viegls kods, kas nodrošina jūsu vietnes optimizāciju ātrumam.

StudioPress motīvi, un Ģenēzes ietvars tas ir būvēts, nodrošina ātrumu un to uzreiz pamanāt, kad to izmantojat. Šeit ir ātruma pārbaude vienai no populārākajām tēmām vietnē StudioPress, tas noslogojas krietni mazāk par 1 sekundi! Oho!

studiopress ātrums

Iespējas:

 • Ātri vietņu ielādes laiki un liels uzsvars uz drošību
 • Tīkla tīklā gatavs un pilnībā atsaucīgs HTML5 dizains mobilajiem lietotājiem
 • Nevajag uzpūsties no pārmērīgi iebūvētajām funkcijām un tīrā koda, kas patiks izstrādātājiem
 • Darbību nodrošina meklētājprogrammu optimizētā Genesis Framework kodu bāze
 • Viegli atjaunināt, jo jaunus atjauninājumus var automātiski lejupielādēt un instalēt
 • Neierobežots mūža atbalsts un pieeja Genesis ekspertu komandai un plašajai sabiedrībai

Ātrums:
5/5 Cena:
Sākot no USD 99,95 (kas ietver sākotnējo Genesis pamatprogrammu) Tiešsaistes demonstrācija:
StudioPress demonstrācija

un visbeidzot šeit ir pāris 100% bezmaksas ātras WordPress tēmas lai jūs varētu izmantot:

7. Ādas WordPress tēma

 • Vietne: https://wordpress.org/themes/skin
 • Cena: Bezmaksas
 • Pieejama bezmaksas versija: Jā
 • Google ātruma rādītājs: A

Ādas tēmas apskats

Atšķirībā no citām šī raksta tēmām, Āda ir pilnīgi bezmaksas (un ātri ielādējama) WordPress tēma.

Lai arī tas, iespējams, nepiedāvā tik daudz funkciju kā pārējās divas tēmas, tas tomēr nāk ar desmitiem funkciju. Tas ir pilnībā atsaucīgs, tāpēc tas lieliski izskatīsies visās ierīcēs.

Tas nāk ar 3 dažādi satura izkārtojumi un 2 piedāvātie slīdņi no kuriem izvēlēties. Šī tēma ir saderīga arī ar WooCommerce, tāpēc varat to izmantot, lai izveidotu e-komercijas vietni.

Iespējas:

 • Nāk ar 3 dažādu saturu izkārtojuma iespējas no kuriem izvēlēties.
 • Pilns atbalsts WooCommerce lai palīdzētu jums izveidot satriecošus tiešsaistes veikalus.
 • Pilns WordPress atbalsts Tēmas pielāgotājs. Turklāt ļauj jums izvēlēties Google fontus, kurus vēlaties izmantot savā vietnē.
 • Nāk ar 4 dažādiem galvenes stili no kuriem izvēlēties.
 • Atbalsts daudzvietīga.
 • Iebūvēts atbalsts attēlošanai saistītās ziņas.

Ātrums:
4/5 Cena:
Bezmaksas Tiešsaistes demonstrācija:
Apmeklējiet ādas tēmu

8. Elementor Hello tēma

 • Vietne: https://wordpress.org/themes/hello-elementor/
 • Cena: Bezmaksas
 • Pieejama bezmaksas versija: Jā
 • Google ātruma rādītājs: A

elementor sveika tēma

Ja esat ventilatoru no Elementor, WordPress vilkšanas un nomešanas lapu veidotāja spraudņa, tad Elementor Hello tēma ir paredzēta jums, ja esat pēc vieglas un tīras tēmas.

Tas ir sākuma tēma kas nāk bez stila, izņemot pamata pārlūka saderības stilu. Tomēr ar Elementor spēku maģija notiek, un jūs varat izveidot skaistu WordPress vietni visvieglākajā un ātrākajā iespējamā veidā..

Šī tēma ir paredzēta: izmantot tikai tādu lapu veidotāju kā Elementor. Tātad, ja jums nav Elementor (vai Elementor Pro), jums tas vispirms būs jāsaņem. Ja neizmantojat vai neplānojat izmantot Elementor lapu veidotāju, šī tēma nav jums.

Elementor apgalvo, ka tā ir “visātrākā WordPress tēma, kas jebkad radīta”, taču viņu veiktajā salīdzinājumā nebija ietvertas citas tēmas, par kurām zināms, ka tās darbojas ātri.

Iespējas:

 • Tā ir 100% BEZMAKSAS un viena no ātrākajām WordPress tēmām
 • Nav uzpūšanās vai liekā koda (komplektācijā nav iekļauti moduļi, elementi vai tēmai specifiskas lietas, kas jums nav vajadzīgas
 • Motīvu var pagarināt, izmantojot āķus
 • Bērnu tēma ir pieejama vietnē GitHub
 • Izmantojams tikai kopā ar Elementor un Elementor Pro

Elementor Hello tēma pamatā ir viegla sākuma tēma, kas piedāvā 100% saderību ar Elementor.

Ātrums:
5/5 Cena:
Bezmaksas Tiešsaistes demonstrācija:
Apmeklējiet vietni Elementor Hello

Kāpēc vairums WordPress motīvu nav optimizēti ātrumam

Meklējot WordPress motīvus Google, jūs saskarsities ar desmitiem motīvu, kas izskatās profesionāli un piedāvā lielisku dizainu.

Var redzēt, cik tēma ir atsaucīga vai cik stilīgs izskatās dizains, taču tas, ko neredzat, ir motīvs, kas atrodas aiz tā.

Lielākā daļa WordPress tēmu ir slikti kodēts un nāc uzpampis ar desmitiem resursu (attēlu css un javascripts), kas var palēnināt jūsu vietnes darbību.

Lielākā daļa WordPress motīvu izstrādātāju no jumtiem kliegs, ka visas viņu motīvas ir optimizētas ātrumam.

Bet šeit ir godīga patiesība: Lielākā daļa WordPress motīvu nav optimizēti ātrumam.

Faktiski vairums WordPress motīvu pat neievēro WordPress kopienas kodēšanas standartus. Jebkura tēma, kas neatbilst šiem standartiem, var un ar laiku kļūs neaizsargāta pret hakeriem.

Šie kodēšanas standarti ir paredzēti, lai pārliecinātos, ka motīvi tiek kodēti, lai tie darbotos efektīvi, un vai tie nav neaizsargāti pret hakeriem.

Kā pārbaudīt WordPress motīva ielādes laiku?

Ja vēl neesat iegādājies motīvu vai arī neesat motīva izstrādātājs, tad vienīgais veids, kā noskaidrot, vai tēma ir optimizēta ātrumam – ir līdz pārbaudiet WordPress motīva demonstrācijas vietnes ielādes ātrumu.

izmantojiet gtmetrix, lai pārbaudītu WordPress motīva ātrumu

Lai pārbaudītu WordPress motīvu demonstrācijas vietnes ātrumu, ievadiet motīvu demonstrācijas vietnes URL un noklikšķiniet uz iesniegt.

Šim rīkam būs nepieciešamas dažas sekundes, lai pārbaudītu vietni, pēc tam tas parādīs sekunžu skaitu, kas nepieciešams vietnes ielādēšanai.

Vēl viens labs rīks, lai pārbaudītu daudzas lapas vienlaikus, ir BatchSpeed. Šis bezmaksas rīks ļauj veikt lielapjoma ātruma pārbaudi vairākiem URL, izmantojot Google Page Speed ​​pārbaudītāju.

Ja demonstrcijas vietne ielādēšana prasa vairāk nekā 5 sekundes, tad tas ir laiks, kāds jūsu vietnei būs jāielādē, izmantojot šo WordPress veidni.

Daži pētījumi liecina, ka jums varētu būt tikai četras sekundes, pirms tīmekļa lietotājs pāriet, t.i., jums ir ļoti maz laika, lai radītu labu pirmo iespaidu..

Kā precīzāk paredzēt WordPress motīva ielādes laiku?

5 sekunžu vai mazāk laika izmantošana ir labs etalons, taču tikai skatījums uz motīva demonstrācijas faktisko ielādes laiku nav visprecīzākais veids, kā pārbaudīt, cik tēma patiesībā ir. Kāpēc?

Tā kā tur, kur tiek demonstrēta demonstrācijas tēma, un Web resursdatora serveru veiktspējai ir liela nozīme, un jūs, visticamāk, izmantosit dažādus tīmekļa mitinātājus, nevis tos, ko izmanto WordPress motīvu veidotājs.

Labāks veids, kā noteikt motīva ātrumu, ir aplūkot kopējo lapas lielums un pieprasījumu skaits lapa tiek ielādēta.

Šie rādītāji ir neatkarīgi no tā, kuru tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju tēmas īpašnieks izmanto. Tā kā ir mazāk pieprasījumu pēc resursiem (JavaScript, CSS faili, HTML, attēli utt.), Mazāks kopējais lappuses lielums ir rezultātā ātrāks lapas ielādes laiks.

Kāpēc Avada nav ātra WordPress tēma

Šeit ir piemērs tam, kā tas izskatās, izmantojot Avada tēma kā piemērs (ir populārākā tēma Themeforest, taču tā nekādā gadījumā nav ātrākā). Avada demonstrācijas vietne tiek ielādēta ļoti lēni:

avada tēma lēni ielādējas Avada ielādes laiks ir pēriens 8,6 sekundes. Nu, tas nav labi!

Gandrīz 9 sekundes, lai pilnībā ielādētu!
Izmērs ir gandrīz 3 MB!
Notiek 116 HTTP pieprasījumi!

Atkal. Ja GTMetrix parāda tēmas demonstrācijas ielādi vairāk nekā 5 sekundes, motīva darbība, iespējams, palēninās jūsu vietnes darbību, un, iespējams, tā nav labākā izvēle jums..

Vēl viena lieta, kas nepieciešama ātrai ielādēšanas vietnei

Motīvam, kuru izmantojat savā WordPress vietnē, būs liela ietekme uz jūsu vietnes ātrumu. Bet tīmekļa mitināšana jūsu izmantotajam pakalpojumam, iespējams, būs tikpat liela ietekme kā jūsu vietnes tēmai.

Tas ir iemesls, kāpēc Tīmekļa mitināšana ir # 1 veiktspējas faktors WordPress oficiālajā optimizācijas rokasgrāmatā.

Ja mitināsit savu vietni crappy tīmekļa mitināšanas pakalpojumā, jūs iegūsit crappy rezultātus attiecībā uz vietnes ātrumu. Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvā lētus plānus.

Bet šiem tīmekļa mitinātājiem ir pārāk daudz kontu vienā zemas kvalitātes serverī. Tas rada lēnu pieredzi visām vietnēm. Un, ja kāda no jūsu kaimiņu vietnēm sāk izmantot pārāk daudz servera resursu, viss serveris var samazināties, kā rezultātā jūsu vietne samazinās.

Ja vēlaties, lai jūsu vietne tiktu ielādēta ātri un vienmēr būtu aktīva, jums jāiet ar vietni SiteGround. Tā ir mana pirmā izvēle, kad runa ir par WordPress mitināšanas pakalpojumiem.

vietņu WordPress mitināšana

Vietne Ground piedāvā bezmaksas migrācijas pakalpojumu, un viņu noderīgais un prasmīgais atbalsts dažu sekunžu laikā atbild uz jūsu jautājumiem. Citas mitināšanas pieminēšanas iespējas ir:

 • Bezmaksas ikdienas vietņu dublējumi
 • Ieteica WordPress
 • Vienreiz noklikšķiniet uz pogas WordPress instalēšana
 • Pārvaldīta WordPress mitināšana visos plānos
 • Iebūvēts kešatmiņas risinājums SuperCacher
 • Inovatīvas ātruma tehnoloģijas, piemēram, SSD, HTTP / 2, PHP7, NGINX
 • Iestudējums un GIT (tikai uz GoGeek plāna)
 • Bezmaksas SSL sertifikāts & CloudFlare CDN
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Cenas sākas tikai no USD 3,95 mēnesī

Iepazīstieties ar manu godīgo un bezsistēmas SiteGround pārskatu, lai uzzinātu, kāpēc es mīlu un uzticos SiteGround, vai arī, ja jūs dodat priekšroku iesācējiem draudzīgam saimniekam, piemēram, Bluehost tīmekļa mitināšanai. Ja jūs dodat priekšroku pilnībā pārvaldītai WordPress mitinātājai, tad es iesaku Kinsta WordPress mitināšanu.

bieži uzdotie jautājumi

Kas ir ātrākā WordPress tēma?

GeneratePress (bezmaksas & piemaksa), Astra (bezmaksas & piemaksa), shēma (tikai piemaksa) un OceanWP (bez maksas & premium) ir visas ātri ielādējamās WordPress tēmas.

Kā pārbaudīt WordPress motīva ielādes laiku?

Ja motīvu vēl neesat iegādājies vai arī neesat tā izstrādātājs, tad vienīgais veids, kā noskaidrot, vai tēma ir optimizēta ātrumam, ir pārbaudīt ielādes ātrumu, izmantojot tādu rīku kā GTmetrix vai Pingdom..

Kas ir vissvarīgākais kravas laikā?

Jūsu izmantotajai tīmekļa mitināšanai ir milzīga ietekme, un tā ir vienīgais vissvarīgākais WordPress tēmas ātruma veiktspējas faktors.

Nobeiguma vārdi

Es ceru, ka šis emuāra ieraksts palīdzēja jums saprast, cik lielu nozīmi jūsu izmantotā tēma var atstāt uz jūsu WordPress vietnes ātrumu.

Ātrākās WordPress tēmas, kuras šeit esmu apskatījis, ir atsaucīgas un piedāvā desmitiem pielāgošanas iespēju, lai palīdzētu uzlabot ielādes laiku.

Mana mīļākā un ātrākā WordPress veidne ir GeneratePress. Tas notiek ar roku uz leju viena no ātrākajām WordPress tēmām ar tik daudzām funkcijām, kuras es jebkad esmu izmēģinājis.

Ja jūs man uzdotu jautājumu “kāda ir ātrākā WordPress tēma?” ES teiktu GeneratePress bez šaubām.

Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, dariet to zināmu šeit esošajos komentāros.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map