Recenzia témy Astra WordPress

Potrebujete tému WordPress, ktorá je skutočne viacúčelová, rýchlo sa šíri a obsahuje všetky prvky návrhu, ktoré by ste mohli potrebovať na vytvorenie samostatného online obchodu, blogu, podnikania alebo portfólia.? Potom je Astra téma WordPress, ktorú potrebujete!


Zhrnutie prehľadu témy Astra (kľúčové body)

informačná ikona o
astra je skutočne viacúčelový, naťahuje sa rýchlo, je priateľský k SEO a prichádza so všetkými návrhovými prvkami, ktoré potrebujete na vytvorenie samostatného internetového obchodu, blogu, podnikania alebo portfólia stránky WordPress..
ikona dolára náklady
Téma Astra je úplne zadarmo – teraz a navzdy. Doplnok Pro (s pridanými funkciami a štartovacími webmi) začína na 59 dolárov ročne alebo 249 dolárov na celý život.
ikona happyface Pros
Pre začiatočníkov má Astra 600 000+ aktívnych inštalácií a takmer 3 200+ päťhviezdičkových hodnotení na WordPress.org. Astra je kompatibilita so všetkými hlavnými tvorcami stránok. Astra je jedným z najrýchlejšie témy, plus 100s štartovacích webov pripravených na použitie a prispôsobiteľné možnosti sú neuveriteľné.
ikona rozhrania Zápory
Astra je skoro dokonalá, ale jedna nevýhoda je na odomknutie budete potrebovať doplnok Pro najúžasnejšie funkcie. Astra Pro však prichádza za veľmi prijateľnú cenu.
ikona výroku verdikt
Astra je fantastická téma, pretože ide o večnú tému WordPress, ktorá je zameraná na rýchlosť, SEO a dizajn, a môžete získať verziu Pro za 59 dolárov s ďalšími funkciami a ďalšími štartovacími stránkami..

wpastra.com
Skoč na: – – – – – WPAstra.com

V minulosti ste pravdepodobne našli ťažkú ​​tému. Koniec koncov, na trhu dnes existuje niekoľko úžasných viacúčelových tém, ktoré sa môžu pochváliť množstvom funkcií. Problém však spočíva v tom, že mnohé z týchto vecí obetujú rýchlosť a výkonnosť vašej stránky, aby vám poskytli všetko, čo potrebujete (plus niektoré).

Doteraz to tak je.

Astra je viacúčelová téma WordPress vytvorená spoločnosťou Brainstorm Force a používa ju 600 000 ľudí a počíta sa. Tím, ktorý stojí za spoločnosťou Astra, pracuje už desať rokov a je tvorený vášnivými vývojármi, dizajnérmi, spisovateľmi a obchodníkmi, ktorí vedia, čo je potrebné na vytvorenie produktov, ktoré vlastníci stránok WordPress potrebujú a milujú.

A aby sme vám dokázali, že Astra stojí za zváženie vašich webových stránok, začneme zdieľaním, že je to súčasť 5 najpopulárnejších tém, ktoré sa práve používajú..

astra je populárna téma

Ale nebojte sa, k tejto flexibilnej téme existuje viac ako len popularita. A dnes sa pozrieme na to, prečo sa táto téma WordPress oplatí pozrieť a ako vám môže pomôcť splniť vaše ciele..

Čo je Astra?

astra wordpress tému

Astra je téma WordPress, ktorá ponúka vlastníkom stránok všetkého druhu jednoduchý, cenovo dostupný a jednoduchý spôsob vytvorenia akéhokoľvek typu webovej stránky. Či už ste profesionál a chcete čistý a minimálny štýl alebo ste umelec, ktorý vynáša kreativitu a farbu, Astra má to, čo potrebujete na dosiahnutie vašich cieľov.

Spoločnosť Astra nedávno prešla cez 600 000+ aktívnych inštalácií s takmer 3 200+ 5-hviezdičkovými hodnoteniami na webe WordPress.org.

Tu je rýchly pohľad na to, čo môžete očakávať, keď budete používať Astra:

 • Super rýchly výkon
 • Integrácia nástroja na tvorbu stránok
 • Užívateľsky prívetivé rozhranie
 • Kompatibilita s WooCommerce
 • Dostupnosť je pripravená
 • SEO priateľské značkovanie
 • Preklad a RTL pripravené
 • 100% otvorený zdroj

100% záruka na vrátenie peňazí bez rizika! Pripojte sa k viac ako 600 000+ milovníkov Astra!

Vďaka toľkým témam WordPress, čo robí Astra vynikajúcou konkurenciou?

rýchlosť – Astra je určená pre rýchlosť. Je to najľahšia téma na trhu a ponúka bezkonkurenčný výkon. S predvolenými dátami WordPress sa Astra načíta za menej ako pol sekundy, aj keď sú všetky moduly povolené. Je navrhnutý pre rýchlosť a je plne optimalizovaný pre výkon. veľkosť – Vyžaduje si menej ako 50 KB zdrojov, zatiaľ čo väčšina ostatných tém WordPress vyžaduje najmenej 300 KB. 200+ štartovacích webov – Téma Astra je ideálna pre niekoho, kto začína. Vzhľad a dojem z webu môžete nielen ľahko ovládať pomocou nastavení v aplikácii WordPress Customizer; ale môžete tiež bezplatne importovať kompletný štartovací server pomocou doplnku Astra Sites. Ľahké prispôsobenie – Bez znalosti kódovania môže ktokoľvek ľahko zmeniť dizajn pomocou prispôsobovača WordPress. Je to najlepšia téma pre populárne doplnky na tvorbu stránok, ako napríklad Elementor, Beaver Builder, Thrive Architect, Gutenberg & iní. Astra Pro je dodávaná s možnosťou bieleho štítka. Je to veľmi užitočné pre agentúry, aby si robili vlastné značky. Toto je možnosť, ktorá je v profesionálnej verzii tém zriedkavá. Kvalita kódu – Astra je veľmi dobre kódovaná a tím za ňou má veľkú podporu. Funguje tiež dokonale s novým editorom blokov WordPress, ako aj s Beaver Builder a Elementor, takže je to skvelá voľba bez ohľadu na to, ako zostavujete svoj obsah. Astra poskytuje našim zákazníkom profesionálnu individuálnu podporu prostredníctvom systému predaja lístkov. “
logo témy Astra
Sujay Pawar – spoluzakladateľ skupiny Brainstorm Force

Teraz sa pozrime hlbšie na všetky tieto základné funkcie.

Najlepšie vlastnosti spoločnosti Astra

Super rýchla rýchlosť a výkon

Ako jedna z najľahších tém na trhu sa Astra ujíma vedenia ako jedna z najrýchlejšie používaných multifunkčných tém v okolí. V skutočnosti bola Astra navrhnutá s ohľadom na rýchlosť.

astra výkon a rýchlosť

Je dodávaný s 50 kB, čo je oveľa menej ako väčšina tém WordPress, ktoré sa pohybujú okolo značky 300 kB bez obsahu stránok. Navyše sa dobre darí rýchlostným testom ako Pingdom, Google Page Insights a GTmetrix.

Ako vidíte tu, Astra sa s určitým ukážkovým obsahom načíta za takmer jednu sekundu a získa A na Pingdom:

skúška rýchlosti pingdomu

Vývojári Astra tiež deaktivovali jQuery, ktoré vám môžu prekážať v optimalizácii vašej externej rýchlosti. A keď používate Astra, nezaručujeme vám najrýchlejší čas načítania na internete, ak ho spárujete s inými optimalizáciami rýchlosti a výkonu, nikdy nebudete mať problém.

Integrácia nástroja na tvorbu stránok

Astra nielenže dobre pracuje s množstvom doplnkov WordPress, ale bola navrhnutá aj tak, aby dobre fungovala s doplnkami pre tvorbu stránok, ako sú Gutenberg, Beaver Builder, Elementor, Pôvod stránky, Visual Composer, Thrive Architect a Divi..

integrácia nástroja na tvorbu stránok

Astra sa skutočne integruje do:

 • Knižnica Ultimate Gutenberg Blocks: využite výkonnú knižnicu blokov Gutenberg na prispôsobenie svojich stránok pomocou editora WordPress Gutenberg. Pridajte veci ako informačné pole, tlačidlá, tímovú sekciu, cenník, tlačidlá zdieľania v sociálnej sieti a dokonca aj posudky, a to všetko bez kódu.
 • Ultimate Addons for Beaver Builder: Vychutnajte si 60+ modulov, 200+ riadkových sekcií a 100+ šablón stránok v Cloud šablón (čo je hlavnou funkciou Astra) a prispôsobte si svoje stránky. Nehovoriac o tom, môžete použiť funkciu bieleho štítka, ktorá je vynikajúca na vybudovanie renomovanej agentúry.
 • Ultimate Addons for Elementor: Tento doplnok je dodávaný s jedinečnými témami a miniaplikáciami Elementor, ktoré zvyšujú funkčnosť vašich stránok a zvyšujú tak pohodlie používateľov a zvyšujú počet konverzií. Má nekonečné možnosti dizajnu, pomáha vám rýchlejšie vytvárať stránky, je kompatibilný s WooCommerce a je pripravený na preklad.

Ak používate motív Astra, môžete dokonca prispôsobiť veci podľa jednotlivých stránok, ak chcete. Je to tak preto, že keď je aktivovaná Astra, v editore sa objaví nové pole nastavení (bez ohľadu na to, ktorý tvorca stránky používate), čo vám dáva kontrolu nad tým, ako vytvoriť web, ktorý predstavuje vašu značku..

astra nastavenie témy

Prispôsobovač WordPress a zmeny v reálnom čase

Na prispôsobenie samotnej témy Astra sa používa natívny WordPress Customizer v reálnom čase. Zmeny, ktoré vykonáte na svojom webe, sa zobrazujú na paneli náhľadu v reálnom čase, takže pred kliknutím na tlačidlo Zverejniť vždy viete, ako sa budú vaše stránky vykresľovať..

Aj keď sa to môže javiť ako všeobecná vlastnosť, pretože väčšina tém WordPress poskytuje tento typ prístupu, vec, ktorá odlišuje Astra od ostatných, je to, že existuje toľko možností prispôsobenia, ktoré sú k dispozícii.

astra live customizer

Napríklad môžete globálne prispôsobiť veci, ako je typografia, aby váš web mal konzistentný vzhľad a dojem.

globálne nastavenia

Môžete tiež zmeniť spôsob, akým sa zobrazujú vaše bočné panely, povoliť strúhanku alebo dokonca zmeniť jednotlivé príspevky, pokiaľ ide o odporúčaný obrázok, metadáta názvu a blogu, komentáre, kategóriu a dokonca aj autora..

astra post customization

Nakoniec je Astra prispôsobiteľnou témou WordPress, ktorá majiteľom stránok poskytuje jednoduché spôsoby, ako vykonať zmeny potrebné na vytvorenie dokonalej webovej stránky..

Pripravené na importovanie štartovacích stránok

Astra prichádza s viac ako 100 vopred navrhnutými webmi, ktoré vám pomôžu vytvoriť si vlastnú stránku. Aby ste k nim mali prístup všetko, čo potrebujete, je nainštalovať bezplatný doplnok Astra Starter Sites.

Ale predtým, ako to urobíte, Astra vám dáva možnosť zvoliť si, ktorý nástroj na tvorbu stránok chcete použiť na vytvorenie svojej stránky. Toto je funkcia, ktorá sa na mnohých iných témach trhu nenachádza.

tvorcovia astra stránok

Po výbere nástroja na tvorbu stránok budete mať prístup na stránky Starter Astra, ktoré sú rozdelené do kategórií, ako sú blog, obchod a eCommerce, aby ste uľahčili vyhľadávanie..

astra štartovacie stránky

Ak nájdete šablónu, ktorá sa vám páči, jej import je rovnako jednoduchý ako kliknutie na položku „Importovať lokalitu“.

Aj keď je Astra určená pre začiatočníkov (čo znamená, že sa nikdy nebudete musieť dotýkať žiadneho kódu), je dobré vedieť, že Astra je vhodná aj pre skúsených vývojárov. Existuje veľa háčikov a filtrov na ľahké pridávanie obsahu stránok. Astra je tiež 100% open source, takže ak sa chcete pozrieť na kód témy, môžete sa pozrieť na Github.

A len v prípade, že vývojár chce rovnaké funkcie, vždy existuje doplnok Astra Hooks na vytváranie jedinečného obsahu a kódu bez akýchkoľvek ďalších technických znalostí..

Môžete tiež rozšíriť Astra pomocou doplnkov, na WordPress.org existuje veľa bezplatných doplnkov vytvorených špeciálne pre Astra, ktoré môžete použiť.

astra wordpress pluginy

Astra: Free vs Pro

Astra je úplne zadarmo – teraz a navždy. Ak však chcete využiť exkluzívne ďalšie funkcie, existuje cenovo dostupná prémiová verzia témy, ktorá obsahuje napríklad:

 • Ďalšie ukážkové weby pripravené na import
 • Prístup ku všetkým doplnkom pre vývojárov – Schema Pro, Convert Pro a WP Portfolio
 • Extra prispôsobenie hlavičiek, ako sú hlavičky mobilných, lepkavých a mega ponúk
 • Zvýšená kontrola typografie a farieb pre sekcie päty, bočného panela, blogu a obsahu
 • Viac možností rozloženia, ako je murivo, výpisový obsah, po stránkovanie a nekonečné načítanie
 • Funkcie špecifické pre WooCommerce, ako sú dvojstupňové pokladnice, vozíky Ajax, rýchle zobrazenie, nekonečné posúvanie a ďalšie
 • Integrácia s výkonnými doplnkami ako LearnDash, LifterLMS a ľahkými digitálnymi súbormi na stiahnutie
 • Individuálna e-mailová podpora

Ak teda potrebujete trochu navyše, investovanie do Astra Pro môže byť pre vás tou správnou voľbou.

Bezplatná téma Astra je – bezplatná, ale aké sú hlavné výhody získania verzie Astra Pro?

„Téma Astra je bezplatná téma WordPress so všetkými potrebnými funkciami, ktoré potrebujete na vytvorenie webovej stránky. Zatiaľ čo doplnok Astra Pro pridáva pokročilejšie funkcie a funkcie, aby vám ušetril čas. S aplikáciou Astra Pro získate rôzne možnosti rozloženia stránok. Získate tiež lepšiu typografiu, viac farieb & možnosti pozadia, lepkavá hlavička, viac rozložení blogov, jedinečné funkcie v integráciách WooCommerce, vlastné rozloženia a oveľa viac. “
logo témy Astra
Sujay Pawar – spoluzakladateľ skupiny Brainstorm Force

100% záruka na vrátenie peňazí bez rizika! Pripojte sa k viac ako 600 000+ milovníkov Astra!

Plány a ceny

Astra si môžete bezplatne stiahnuť z úložiska WordPress. Vždy to bolo a vždy bude – teraz a navždy.

Pre tých, ktorí chcú Astra Pro, je však k dispozícii niekoľko prémiových plánov:

 • Astra Pro (59 USD): všetky profesionálne funkcie, 20+ bezplatných štartovacích serverov, e-mailová podpora jedna od druhej, rozsiahle školenie, neobmedzené používanie stránok
 • Balík mini agentúr (169 dolárov): všetky funkcie Astra Pro plus 60+ bezplatných štartovacích serverov, doplnok WP Portfolio a možnosť výberu medzi doplnkami Ultimate Addons pre Elementor alebo Ultimate Addons for Beaver Builder
 • Balík agentúr (249 USD): všetky funkcie Mini Agency Bundle plus 60+ štartovacích stránok agentúry, všetky doplnky pre vývojárov, Akadémia SkillJet a všetky budúce doplnky

Ste chránení 14-dňovou 100% zárukou vrátenia peňazí, len pre prípad, že sa rozhodnete pre Astra (a všetko, čo s ňou získate) nie sú len to, čo potrebujete.

FAQ

Tu je zhrnutie niektorých najčastejšie kladených otázok o Astra:

 1. Je téma Astra bezplatná? Áno, téma Astra je navždy bezplatná. K dispozícii je tiež doplnok Astra Pro, ktorý pridáva ďalšie funkcie, ktoré začínajú na 59 dolárov ročne (alebo 249 dolárov na celý život).
 2. Ktorí tvorcovia stránok môžem používať s Astra? Astra sa integruje do všetkých hlavných doplnkov nástroja na tvorbu stránok, ako sú Gutenberg, Beaver Builder, Elementor, Site Origin, Visual Composer, Thrive Architect a Divi..
 3. Čo je doplnok Astra Pro? Astra Pro (59 dolárov ročne alebo 249 dolárov na celý život) je doplnok, ktorý poskytuje ďalšie funkcie, ako napríklad návrhy hlavičiek lepivých hlavičiek, viac rozložení webových stránok, prémiové štartovacie stránky, vlastné rozloženia, typografia a farby, biele označenie a ďalšie.
 4. Na koľkých stránkach môžem používať Astra? Astra a doplnky môžete používať na neobmedzenom počte webových stránok, ktoré máte.
 5. Aký druh podpory môžem očakávať? Užitočnú podporu môžete získať prostredníctvom fóra WordPress.org, keď používate bezplatnú verziu Astra, alebo získať e-mailovú podporu s akoukoľvek prémiou na nákup motívov Astra..
 6. Musím každý rok obnovovať licenciu na tému? Nie, Astra bude naďalej fungovať aj po prvom ročnom nákupe. Licenciu musíte obnoviť každý rok, iba ak chcete dostávať aktualizácie a podporu.
 7. Existuje záruka vrátenia peňazí? Ak nie ste s nákupom spokojní, existuje 14-dňová záruka vrátenia peňazí.
 8. Môžem svoje balíčky doplnkov použiť na stránkach, ktoré nepoužívajú službu Astra? Áno, naše doplnky môžete použiť na ľubovoľnej stránke bez témy Astra alebo bez nej.
 9. Ktoré doplnky na tvorbu stránok sa používajú s ukážkami webových stránok? Elementor, Beaver Builder alebo Gutenberg sa používajú na vytvorenie stránky pomocou ukážkového webu.

zhrnutie

prehľad témy témy

Nakoniec je Astra jednou z najlepších viacúčelových tém WordPress na trhu. Navyše je postavený pre SEO a rýchlosť. A to je jedno z najdostupnejších pretože je to zadarmo.

Astra prichádza s jednoduchosťou použitia všetkých tém WordPress, ktoré by mali mať, takže majitelia začiatočníkov stránok môžu vytvárať jedinečné webové stránky bez toho, aby mali akékoľvek znalosti kódovania alebo technické zručnosti..

A vďaka vopred vybudovaným demo štartovacím webom môže mať každý k dispozícii plne funkčnú webovú stránku, ktorá bude fungovať v čo najkratšom čase. Aby sa stala univerzálnejšou témou, Astra tiež prichádza s množstvom vstavaných funkcií pre vývojárov, čo z nej robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí radi kódujú alebo vytvárajú komplexné stránky pre klientov..

Či už teda používate bezplatnú verziu Astra alebo Astra Pro, oplatí sa zvážiť ďalší web programu WordPress, ktorý chcete postaviť..

100% záruka na vrátenie peňazí bez rizika! Pripojte sa k viac ako 600 000+ milovníkov Astra!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map