Przegląd motywu Astra WordPress

Czy potrzebujesz motywu WordPress, który jest naprawdę uniwersalny, szybko się ładuje i zawiera wszystkie elementy projektu, które mogą być potrzebne do stworzenia wyjątkowego sklepu internetowego, bloga, firmy lub portfolio? Astra to motyw WordPress, którego potrzebujesz!


Podsumowanie przeglądu motywu Astra (kluczowe punkty)

ikona informacji O
Astra jest naprawdę uniwersalny, ładuje się błyskawicznie, jest przyjazny dla SEO i zawiera wszystkie elementy potrzebne do stworzenia wyjątkowego sklepu internetowego, bloga, firmy lub portfolio WordPress.
ikona dolara Koszt
Motyw Astra jest całkowicie darmo – teraz i na zawsze. Dodatek Pro (z dodanymi funkcjami i stronami startowymi) zaczyna się od 59 USD rocznie lub 249 USD na całe życie.
ikona happyface Plusy
Na początek Astra ma Ponad 600 000 aktywnych instalacji i prawie 3200 ponad pięciu gwiazdek na WordPress.org. Astra jest kompatybilność ze wszystkimi głównymi programami do tworzenia stron. Astra jest jednym z najszybsze motywy, plus setki gotowych stron startowych, a opcje do dostosowania są niesamowite.
ikona sadface Cons
Astra jest prawie idealna, ale jedną wadą jest to będziesz potrzebować dodatku Pro, aby odblokować najbardziej niesamowite funkcje. Jednak Astra Pro ma bardzo przystępną cenę.
ikona werdyktu Werdykt
Astra to fantastyczny motyw, ponieważ jest to na zawsze darmowy motyw WordPress, który koncentruje się na szybkości, SEO i designie, a wersję Pro można uzyskać za 59 USD z dodatkowymi funkcjami i więcej stron startowych.

wpastra.com
Przejdź do: – – – – – WPAstra.com

W przeszłości może ci być trudno znaleźć świetny motyw. W końcu na rynku jest kilka niesamowitych, uniwersalnych motywów, które oferują mnóstwo funkcji. Ale problem polega na tym, że wiele z nich poświęca szybkość i wydajność witryny, aby zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz (plus niektóre).

Do tej pory tak jest.

Astra to uniwersalny motyw WordPress stworzony przez Brainstorm Force, który jest używany przez 600 000 osób i wciąż rośnie. Zespół Astra działa na rynku od dekady i składa się z pasjonujących programistów, projektantów, pisarzy i marketerów, którzy wiedzą, czego potrzeba, aby tworzyć produkty, których właściciele witryn WordPress potrzebują i kochają.

Aby udowodnić, że Astra jest warta rozważenia na swojej stronie internetowej, zaczniemy od udostępnienia, że ​​należy ona do 5 najpopularniejszych obecnie używanych motywów.

astra to popularny motyw

Ale nie martw się, ten elastyczny motyw ma coś więcej niż popularność. A dzisiaj przyjrzymy się, dlaczego ten motyw WordPress jest wart spojrzenia i jak może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Co to jest Astra?

motyw astra wordpress

Astra to motyw WordPress, który oferuje właścicielom witryn wszelkiego rodzaju prosty, niedrogi i łatwy sposób na stworzenie dowolnego rodzaju strony internetowej. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą i chcesz mieć czysty i minimalistyczny styl, czy jesteś artystą, który emanuje kreatywnością i kolorem, Astra ma wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele.

Astra niedawno przekroczyła 600 000 aktywnych instalacji z prawie 3200 ponad pięciogwiazdkowymi ocenami na WordPress.org.

Oto krótkie spojrzenie na to, czego możesz się spodziewać podczas korzystania z Astry:

 • Super szybka wydajność
 • Integracja z programem budującym strony
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Kompatybilność z WooCommerce
 • Dostępność gotowa
 • Znaczniki przyjazne SEO
 • Gotowy do tłumaczenia i RTL
 • 100% open source

Gwarancja zwrotu pieniędzy w 100% bez ryzyka! Dołącz do ponad 600 000 miłośników Astry!

Przy tak wielu motywach WordPress, Astra wyróżnia się na tle konkurencji?

Prędkość – Astra jest stworzona do prędkości. Jest to najlżejszy motyw dostępny na rynku i oferuje niezrównaną wydajność. Przy domyślnych danych WordPress Astra ładuje się w mniej niż pół sekundy, nawet przy włączonych wszystkich modułach. Jest zbudowany pod kątem prędkości i w pełni zoptymalizowany pod kątem wydajności. Rozmiar – Potrzebuje mniej niż 50 KB zasobów, podczas gdy większość innych motywów WordPress wymaga co najmniej 300 KB. Ponad 200 stron startowych – Motyw Astra jest idealny dla kogoś, kto dopiero zaczyna. Nie tylko możesz łatwo kontrolować wygląd strony dzięki ustawieniom w WordPress Customizer; ale możesz też zaimportować kompletną witrynę startową za darmo za pomocą wtyczki Astra Sites. Łatwa personalizacja – Bez znajomości programowania każdy może bardzo łatwo zmienić projekt za pomocą dostosowywania WordPress. To najlepszy motyw dla popularnych wtyczek programów budujących strony, takich jak Elementor, Beaver Builder, Thrive Architect, Gutenberg & inni Astra Pro ma opcję białej etykiety. Jest to bardzo pomocne dla agencji do tworzenia własnych niestandardowych marek. Jest to opcja rzadko spotykana w profesjonalnej wersji motywów. Jakość kodu – Astra jest bardzo dobrze zakodowana, a zespół za nią wspierają. Działa również doskonale z nowym edytorem bloków WordPress, a także Beaver Builder i Elementor, więc jest to świetna opcja bez względu na to, jak tworzysz swoje treści. Astra zapewnia naszym klientom profesjonalne, indywidualne wsparcie za pośrednictwem systemu sprzedaży biletów. ”
logo motywu astra
Sujay Pawar – Współzałożyciel Brainstorm Force

Przyjrzyjmy się teraz wszystkim tym podstawowym funkcjom.

Najlepsze funkcje Astry

Superszybka prędkość i wydajność

Jako jeden z najlżejszych motywów na rynku, Astra jest liderem jako jeden z najszybciej ładujących się motywów wielofunkcyjnych. W rzeczywistości Astra została zaprojektowana z myślą o szybkości.

wydajność i prędkość Astry

Ma 50 KB, czyli znacznie mniej niż większość motywów WordPress, które unoszą się wokół znaku 300 KB bez zawartości witryny. Co więcej, wypada dobrze w testach prędkości, takich jak Pingdom, Google Page Insights i GTmetrix.

Jak widać tutaj, nawet przy niektórych treściach demo, Astra ładuje się w ciągu prawie jednej sekundy i zarabia na Pingdom:

test prędkości pingdom

Twórcy Astry wyłączyli także jQuery, co może przeszkadzać w zewnętrznych optymalizacjach prędkości. I chociaż korzystanie z Astry nie gwarantuje najszybszych czasów ładowania w Internecie, jeśli połączysz ją z innymi optymalizacjami prędkości i wydajności, nigdy nie będziesz mieć problemu.

Integracje z programem budującym strony

Astra nie tylko działa dobrze z dużą ilością wtyczek WordPress, ale została również zaprojektowana specjalnie do współpracy z wtyczkami do tworzenia stron, takimi jak Gutenberg, Beaver Builder, Elementor, Site Origin, Visual Composer, Thrive Architect i Divi.

integracje programu budującego strony

W rzeczywistości Astra bezproblemowo integruje się z:

 • Ultimate Gutenberg Blocks Library: skorzystaj z potężnej biblioteki bloków Gutenberga, aby dostosować swoją stronę za pomocą edytora WordPress Gutenberg. Dodaj rzeczy, takie jak pole informacyjne, przyciski, sekcja zespołu, cennik, przyciski udostępniania w społecznościach, a nawet referencje – wszystko bez kodu.
 • Najlepsze dodatki do Beaver Buildera: korzystaj z ponad 60 modułów, ponad 200 sekcji wierszy i ponad 100 szablonów stron w chmurze szablonów (która jest sztandarową funkcją Astry), aby dostosować swoją witrynę. Nie wspominając o tym, że możesz użyć funkcji białej etykiety, która jest świetna do budowania renomowanej agencji.
 • Ostateczne dodatki dla Elementora: ta wtyczka jest dostarczana z unikalnymi motywami i widżetami Elementor, które dodają funkcjonalność do Twojej witryny w celu poprawy komfortu użytkowania i zwiększenia konwersji. Ma nieograniczone możliwości projektowania, pomaga szybciej budować witrynę, jest kompatybilny z WooCommerce i jest gotowy do tłumaczenia.

Korzystając z motywu Astry, możesz nawet dostosowywać elementy na stronie, jeśli chcesz. Wynika to z faktu, że po aktywowaniu Astry pojawia się nowe okno ustawień w edytorze (niezależnie od używanego narzędzia do tworzenia stron), które daje kontrolę, której potrzebujesz, aby utworzyć witrynę reprezentującą Twoją markę.

ustawienia motywu Astry

Dostosowywanie WordPress i zmiany w czasie rzeczywistym

Aby dostosować sam motyw Astry, wykorzystuje on natywny WordPress Customizer w czasie rzeczywistym. Zmiany, które wprowadzasz w swojej witrynie, są widoczne w panelu podglądu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze wiesz, jak będzie renderowana Twoja witryna, zanim klikniesz „Publikuj”.

I chociaż może się to wydawać ogólną funkcją, ponieważ większość motywów WordPress zapewnia ten rodzaj dostępu, to, co odróżnia Astrę od reszty, to tyle dostępnych opcji dostosowywania Dang.

astra live customizer

Na przykład możesz globalnie dostosowywać takie elementy, jak typografia, aby Twoja witryna miała spójny wygląd.

ustawienia globalne Astry

Możesz także zmienić sposób wyświetlania pasków bocznych, włączyć nawigację, a nawet wprowadzić zmiany w pojedynczych postach pod względem prezentowanego obrazu, metadanych tytułu i blogu, komentarzy, kategorii, a nawet autora.

dostosowanie astra post

Ostatecznie Astra to dostosowywany motyw WordPress, który daje właścicielom witryn łatwe sposoby wprowadzania zmian potrzebnych do stworzenia idealnej strony internetowej.

Gotowy do importowania stron startowych

Astra zawiera ponad 100 wstępnie zaprojektowanych stron internetowych, które pomogą Ci stworzyć własną stronę. Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy zainstalować bezpłatną wtyczkę Astra Starter Sites.

Ale zanim to zrobisz, Astra daje ci możliwość wyboru narzędzia do tworzenia stron, którego chcesz użyć do zbudowania swojej witryny. Jest to funkcja niespotykana w wielu innych tematach na rynku.

narzędzia do tworzenia stron astra

Po wybraniu narzędzia do tworzenia stron uzyskasz dostęp do stron startowych Astra, z których wszystkie są podzielone na kategorie, takie jak blog, biznes i eCommerce, aby ułatwić wyszukiwanie.

strony startowe astra

A jeśli znajdziesz szablon, który Ci się podoba, zaimportowanie go jest tak proste, jak kliknięcie „Importuj witrynę”.

Chociaż Astra jest stworzona dla początkujących (co oznacza, że ​​nigdy nie musisz dotykać żadnego kodu), dobrze jest wiedzieć, że Astra jest również odpowiednia dla doświadczonych programistów. Istnieje wiele haczyków i filtrów do łatwego dodawania zawartości witryny. Astra jest również w 100% open source, więc jeśli chcesz spojrzeć na kod motywu, możesz na Github.

I na wypadek, gdyby nie-programista chciał tego samego rodzaju funkcji, zawsze dostępna jest wtyczka Astra Hooks do tworzenia unikalnych treści i kodu bez żadnej wiedzy technicznej.

Możesz także rozszerzyć Astrę o wtyczki, na WordPress.org jest mnóstwo darmowych wtyczek specjalnie dla Astry, z których możesz korzystać.

wtyczki astra wordpress

Astra: Free vs Pro

Astra jest całkowicie bezpłatna – teraz i na zawsze. To powiedziawszy, jeśli chcesz skorzystać z ekskluzywnych dodatkowych funkcji, istnieje niedroga wersja premium motywu, która zawiera takie rzeczy jak:

 • Dodatkowe witryny demonstracyjne gotowe do importu
 • Dostęp do wszystkich wtyczek programistów – Schema Pro, Convert Pro i WP Portfolio
 • Dodatkowe dostosowanie nagłówków, takie jak nagłówki mobilne, lepkie i mega menu
 • Zwiększona kontrola typografii i kolorów dla stopki, przycisku paska bocznego, bloga i sekcji zawartości
 • Więcej opcji układu, takich jak kamieniarstwo, treść fragmentu, paginacja postów i nieskończone ładowanie
 • Funkcje specyficzne dla WooCommerce, takie jak kasy 2-etapowe, wózki Ajax, szybki podgląd, nieskończone przewijanie i inne
 • Integracja z potężnymi wtyczkami, takimi jak LearnDash, LifterLMS i łatwe cyfrowe pobieranie
 • Wsparcie e-mail jeden do jednego

Tak więc, jeśli potrzebujesz trochę więcej, inwestowanie w Astra Pro może być właściwym wyborem dla Ciebie.

Darmowy motyw Astry jest – darmowy, ale jakie są główne zalety uzyskania wersji Astra Pro?

„Motyw Astra to darmowy motyw WordPress ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami potrzebnymi do zbudowania strony internetowej. Natomiast dodatek Astra Pro dodaje bardziej zaawansowane funkcje i funkcje, aby zaoszczędzić czas. Dzięki Astra Pro otrzymasz różnorodne układy witryn do wyboru. Otrzymasz również lepszą typografię, wiele kolorów & opcje tła, lepki nagłówek, wiele układów blogów, unikalne funkcje integracji z WooCommerce, niestandardowe układy i wiele innych. ”
logo motywu astra
Sujay Pawar – Współzałożyciel Brainstorm Force

Gwarancja zwrotu pieniędzy w 100% bez ryzyka! Dołącz do ponad 600 000 miłośników Astry!

Plany i ceny

Astra można pobrać bezpłatnie z repozytorium WordPress. Zawsze tak było i zawsze będzie – teraz i na zawsze.

To powiedziawszy, istnieje kilka planów premium dla tych, którzy chcą Astra Pro:

 • Astra Pro (59 USD): wszystkie profesjonalne funkcje, ponad 20 darmowych stron startowych, indywidualne wsparcie przez e-mail, obszerne szkolenia, nieograniczone korzystanie z witryny
 • Pakiet Mini Agencji (169 USD): wszystkie funkcje Astra Pro plus ponad 60 bezpłatnych stron startowych, wtyczka WP Portfolio oraz wybór pomiędzy Ultimate Addons dla Elementor lub Ultimate Addons dla Beaver Builder
 • Pakiet agencji (249 USD): wszystkie funkcje pakietu Mini Agency oraz ponad 60 stron startowych agencji, wszystkie wtyczki dla programistów, Akademia SkillJet i wszelkie przyszłe wtyczki

Jesteś chroniony 14-dniową gwarancją 100% zwrotu pieniędzy, na wypadek, gdybyś zdecydował, że Astra (i wszystko, co otrzymujesz) to nie tylko to, czego potrzebujesz.

FAQ

Oto przegląd najczęściej zadawanych pytań dotyczących Astry:

 1. Czy motyw Astra jest bezpłatny?? Tak, motyw Astra jest zawsze darmowy. Istnieje również dodatek do Astry Pro, który dodaje więcej funkcji, które zaczynają się od 59 USD rocznie (lub 249 USD na całe życie).
 2. Z jakich programów budujących strony mogę korzystać w Astra? Astra integruje się ze wszystkimi głównymi wtyczkami do tworzenia stron, takimi jak Gutenberg, Beaver Builder, Elementor, Site Origin, Visual Composer, Thrive Architect i Divi.
 3. Co to jest dodatek Astra Pro? Astra Pro (59 USD rocznie lub 249 USD na całe życie) to dodatek, który zapewnia więcej funkcji, takich jak lepkie projekty nagłówków, wiele układów stron internetowych, strony startowe premium, niestandardowe układy, typografia i kolory, białe etykiety i więcej.
 4. Na ilu stronach mogę używać Astry? Możesz używać Astry i wtyczek na nieograniczonej liczbie posiadanych witryn.
 5. Jakiego wsparcia mogę się spodziewać? Możesz uzyskać pomocne wsparcie za pośrednictwem forum WordPress.org, jeśli korzystasz z bezpłatnej wersji Astry, lub otrzymać indywidualną pomoc e-mail przy zakupie dowolnego motywu premium Astry.
 6. Czy muszę odnawiać moją licencję na motywy każdego roku? Nie, Astra będzie nadal działać po pierwszym rocznym zakupie. Musisz odnawiać licencję co roku, jeśli chcesz nadal otrzymywać aktualizacje i wsparcie.
 7. Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy?? W przypadku niezadowolenia z zakupu istnieje 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
 8. Czy mogę korzystać z dołączonych wtyczek w witrynach, które nie używają Astry? Tak, możesz używać naszych wtyczek na dowolnej stronie, bez lub bez motywu Astra.
 9. Które wtyczki programu budującego strony są używane z prezentacjami witryn? Elementor, Beaver Builder lub Gutenberg służą do tworzenia witryny za pomocą strony demonstracyjnej.

Podsumowanie

przegląd motywu astra

Ostatecznie Astra jest jednym z najlepszych uniwersalnych motywów WordPress na rynku. Dodatkowo jest zbudowany pod kątem SEO i szybkości. Co więcej, jest to również jeden z najbardziej przystępnych cenowo bo to nic nie kosztuje.

Astra zapewnia łatwość obsługi wszystkich motywów WordPress, dzięki czemu początkujący właściciele witryn mogą tworzyć jedyne w swoim rodzaju strony internetowe bez znajomości programowania i umiejętności technicznych.

A dzięki gotowym stronom demonstracyjnym każdy może mieć w pełni funkcjonalną stronę internetową uruchomioną w mgnieniu oka. Aby uczynić go bardziej uniwersalnym motywem, Astra ma również wiele wbudowanych funkcji programistycznych, co czyni go idealną opcją dla tych, którzy lubią kodować lub budować złożone witryny dla klientów.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z bezpłatnej wersji Astra, czy Astra Pro, warto rozważyć następną stronę WordPress, którą planujesz zbudować.

Gwarancja zwrotu pieniędzy w 100% bez ryzyka! Dołącz do ponad 600 000 miłośników Astry!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map