Посібник із керування WordPress і чому це так важливо

Як користувач WordPress, ви, напевно, натрапили на статті щодо оптимізації швидкості WordPress. Прискорення розміщення веб-сайту WordPress включає багато факторів, і серед них кешування є надзвичайно важливим фактором.


Кешування при правильній реалізації може скоротити навантаження вашого веб-сайту WordPress, який може надалі сприяти SEO рейтингу і доставити кращий досвід користувача .

Посібник із керування WordPress та чому це важливо

Щоб повною мірою скористатися кешуванням в WordPress, важливо зрозуміти його механізм і навчитися ефективним способам його реалізації.

Як працює кекінг?

Кешування – це тимчасове сховище, яке зберігає копію статичних веб-сторінок, щоб скоротити час завантаження. Зазвичай, коли користувач відвідує ваш сайт WordPress, він надсилає запит на ваш веб-сервер для кожної дії, яку він виконує на вашому веб-сайті.

Натомість ваш WordPress викликає ваш веб-сервер, щоб задовольнити кожен запит відвідувача вашого сайту. Ці транзакції назад і назад можуть спричинити затримки, якщо сервер зайнятий обробкою трафіку або якщо відстань між відвідувачем і сервером занадто велика.

Іноді користувач знову і знову звертається до одних і тих же запитів. Наприклад, заголовок або колонтитул сайту не оновлюються так, як це роблять повідомлення, і коли вони завантажуються, його не потрібно отримувати з сервера, поки його не змінить. У разі динамічного вмісту, який часто оновлюється, механізм кешування здатний очистити старий кеш і створити новий з оновленим вмістом.

Кешування зберігає копію HTML-файлів, які вже були передані один раз із сервера всередині оперативної пам’яті та миттєво доставляє її користувачеві без будь-якої обробки, як це було зроблено в перший раз. Цей обмін відбувається швидше і менше навантажує хостинг-сервер.

Види кешування

Якщо ви запускаєте веб-сайт WordPress, вам слід пам’ятати про два типи кешування.

 1. Кешування на стороні сервера
 2. Клієнт стороннього кешування

Кешування сервера виконується на рівні сервера, а кешування браузера здійснюється на стороні клієнта. Давайте вивчимо кожен варіант, щоб зрозуміти його вплив на швидкість веб-сайту.

1. Кешування на стороні сервера

Кешування на рівні сервера пов’язане з кешуванням на стороні сервера. Він зберігає запити, які раніше вимагав клієнт, і замість того, щоб повторно пройти весь процес і просто доставляє кінцевий результат. Це робить швидше отримання даних та покращує загальну ефективність сайту. Такі хости WordPress, як Kinsta та Cloudways, виконують кешування на стороні сервера.

Тут ми також мусимо розібратися у двох поширених методах: Кешування об’єктів та Кешування на всій сторінці.

Об’єкт кеш: Замість кешування всієї сторінки кеш об’єктів кешує лише результати повторного запиту. До бази даних вносяться різні запити для отримання необхідних даних, запитуваних користувачем. Об’єктний кеш зберігає результат цих часто запитуваних запитів для швидшого відповіді.

Повний кеш сторінки: На відміну від об’єкта кеш-пам’яті, цей метод зберігає повну HTML-сторінку або повний перегляд, запитуваний користувачем. Цей спосіб робить завантаження сторінки швидшим, оскільки не потрібно генерувати веб-сторінку для кожного наступного відвідування.

Хостинг Механізм навчання

Багато хостинг-провайдерів пропонують оптимізований хостинг, який має вбудовані можливості кешування на стороні сервера. Ці провайдери оптимізували свої сервери на основних рівнях, що є більш ефективним, ніж використання будь-якого плагіна WordPress.

Приклад цього можна побачити на Cloudways, який є керованим хмарним хостингом WordPress. Їх стек добре оснащений вдосконаленим механізмом кешування, який створює швидші веб-сайти. Давайте розглянемо, які інструменти вони застосували для кешування та які функції вони виконують.

Nginx

Це дуже швидкий веб-сервер, який славиться зворотним проксі, кешування та врівноваженням завантаження. Nginx використовується більшістю сайтів з високим трафіком, оскільки він може працювати з великою кількістю одночасних користувачів. Це легкий високоефективний веб-сервер, створений для обробки тисяч підключень.

Кеш лаку

Як і Nginx, Varnish – це також зворотне кешування проксі-сервера. Це вважається надзвичайно швидким, і, як кажуть, підвищується швидкість веб-сайту до дуже високих рівнів. Користувачі Cloudways також можуть застосовувати власні правила лаку через свою платформу, необхідну для сайтів WooCommerce та WPML.

Редіс

Це сервер набору даних, який використовується для зберігання типів даних високого рівня, таких як рядки, хеші, списки, набори та растрові карти тощо. Це реалізовано для забезпечення великого обсягу операцій читання та запису..

Спогад

Memcached угод щодо кешування даних та об’єктів в оперативній пам’яті для доставки швидких даних без підключення до зовнішнього джерела даних або API кожного разу, коли користувач робить запит.

2. Клієнт стороннього кешування

Кешування, оброблене в браузері користувача, пов’язане з кешуванням на стороні клієнта. Зазвичай, коли користувач переглядає веб-сторінку, він завантажує не лише вміст, але й файли JavaScript та стилів, що працюють за лаштунками веб-сторінки..

Кешування браузера

Кешування браузера є найбільш ефективним методом кешування на стороні клієнта. Коли користувач відвідує веб-сторінку в браузері, він кешує ресурси, необхідні для відображення сторінки, такі як файли JavaScript, аркуші стилів та медіа-контент. Цей вміст тимчасово зберігається у веб-переглядачі та подається безпосередньо з локального сховища, а не повторного запиту від веб-сервера.

Впровадження кешування в WordPress

WordPress – це динамічна платформа, яка підтримує багатофункціональні дані та багаті на вміст теми. Існує багато місця для кешування цього вмісту для швидшого завантаження сторінок. Ми вже бачили, як ми можемо використовувати кешування на сервері та клієнтах. Давайте подивимось, як плагіни WordPress можуть допомогти нам у створенні ефективного механізму кешування на стороні клієнта.

Плагіни для кешування WordPress

Існує багато плагінів кешування WordPress, які стверджують, що швидше завантажують ваш сайт. Ми перерахували три популярні плагіни кешу WordPress.

Вітерець

плагін кешування WordPress кешування

Breeze – безкоштовний легкий плагін Cloudways. Він пропонує всі функції, необхідні для кешування на стороні клієнта.

Плагін пропонує такі виділені функції:

 • Мінімізація CSS, JS, HTML
 • Стиснення Gzip
 • Кешування браузера
 • Групування CSS та JS
 • Оптимізація бази даних
 • Правила лаку

Ракета WP

налаштування кеш-пам'яті ракети

WP Rocket – це високоефективний плагін кешування, який легко налаштувати і оснащений усіма основними та розширеними функціями для кешування кешування на стороні клієнта на вашому сайті WordPress. Деякі функції WP Rocket:

 • Попередня завантаження кешу
 • Статичне стиснення файлів
 • Кешування сторінок
 • Стиснення Gzip
 • Оптимізація бази даних
 • Кешування браузера

W3 Загальний кеш

Модуль кешування wordpress кешування W3 Total Cache

Плагін W3 Total Cache – це понад один мільйон активних установок – один з популярних плагінів кешування WordPress.

Плагін можна безкоштовно завантажити з WordPress.org і легко налаштувати через інформаційну панель WordPress. У ньому є окремі розділи для кожного функціоналу. Деякі з виділених особливостей:

 • Кеш сторінки
 • Кеш бази даних
 • Мінімізація
 • Об’єкт кеш
 • Кеш браузера
 • Групи cookie

Переваги кешування WordPress

Є багато переваг застосування належного кешування на вашому сайті WordPress.

 • Це покращує швидкість роботи вашого веб-сайту WordPress, а також покращує роботу користувачів.
 • Оскільки сервер не кожен раз запитується за кожним запитом, це зменшує навантаження на хостинг-сервер.
 • Також всі знають, що Google любить швидші сайти. Тому це також покращує рейтинг SEO.
 • На стороні клієнта пропускна здатність також зберігається, оскільки вона використовує кеш вмісту, що зберігається в локальній пам’яті, а не отримання даних безпосередньо з серверів.

Якщо ви досі не впровадили кешування на своєму WordPress сайті, то пропоную зробити це, дотримуючись цієї статті. Не забудьте взяти повну резервну копію свого сайту, як було видно, що після запуску WordPress сайт після впровадження кешування. Крім того, протестуйте продуктивність свого сайту до та після впровадження кешування, щоб побачити різницю, яку він може принести на ваш сайт WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map