Parimad Google AMP ⚡ valmis WordPressi teemad kiireks laadimiseks sobivate saitide jaoks

Kõrgem otsingumootori paremusjärjestus ja kiiremad laadimisajad … on see, mida iga veebisaidi omanik soovib. Kuid nende saavutamine võib olla tõesti keeruline, kui te ei tea, mida teete. See on koht, kus Google’i AMP tuleb appi. See on Google’i projekt, mille eesmärk on aidata veebisaitidel koheselt kiiremat laadimist. Siin on minu väljaminek seal.


Kuigi AMP rakendamine teie veebisaidil ei taga Google’is paremat paremusjärjestust, väidavad paljud turundajad, et nägid pärast selle juurutamist Google’i liikluse peaaegu kahekordseks.

Parimad AMP-iga valmis olevad WordPressi teemad 2020. aastal:

 • Parim üldine: on kiire laadimisega mitmeotstarbeline WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt iga seal asuva leheehitajaga ning see teema sobib suurepäraselt väikeettevõtluse, ajaveebide, alustavate ettevõtete ja muu jaoks. Tasuta ja esmaklassiline versioon tulevad koos loodusliku AMP toega.
 • Teise koha saavutanud, üldarvestuses parim: on kiire laadimisega SEO-sõbralik WordPressi teema, mis ühildub kõigi suuremate leheehitajatega. Kaasas tohutu raamatukogu, mis on valmis veebisaite importima. Ainult Pro versiooniga on kaasas emakeelne AMP tugi.

Enne kui ma sisse hüppan parimad AMP WordPressi teemad vaatame välja, mis on AMP ja miks peaksite selle kasutamist kaaluma.

Mis on kiirendatud mobiililehed (AMP)

Google AMP (Accelerated Mobile Pages) on avatud lähtekoodiga projekt, mille eesmärk on panna veebilehed mobiilseadmetele kiiremini laadima.

Miks?

Sest paljudel inimestel on aeglane Interneti-ühendus. Ja enamiku veebisaitide laadimiseks kulub üle 5 sekundi. See võtab palju aega. Enamik mobiilikasutajaid pole piisavalt kannatlikud, et nii kaua oodata.

Google AMP eesmärk on panna veebilehed koheselt laadima. Mitte lihtsalt kiiresti, vaid selleks laadige kohe.

Üks põhjusi, miks Google välja tõi AMP, on see, et enamikul veebisaitide omanikel pole ressursse (aega ja raha) oma veebisaitide kiiruse parandamiseks, isegi kui nad soovivad.

AMP on lihtsalt raamistik kiiremini laaditavate lehtede loomiseks. AMP oma veebisaidile juurutamine ei maksa palju, isegi kui palkate veebiarendaja.

Kuna olete aga WordPressi kasutaja, saate pistikprogrammi installimisega seda tasuta teha. Kui olete oma veebisaidil AMP-i juurutanud, saadab Google mobiilikülastajad tavaliste lehtede asemel teie lehtede AMP-versioonile.

Nüüd, nagu mis tahes muu uue tehnoloogia puhul, on teie veebisaidil AMP lubamiseks plussid ja miinused.

Plussid

Teie veebisait laaditakse koheselt. Kasutajad klõpsavad teie lehel otsingutulemustes ja buumi, nad on teie lehel.

Kui lubate AMP, kuvab Google teie otsingukirjes AMP-märgi. Arvatakse, et see suurendab teie otsingumootori CTR-i. Seega, kui suurem osa teie liiklusest tuleb mobiiliotsingutest, näete tõenäoliselt otsingumootorite paremusjärjestuse suurenemist.

Google armastab veebisaite, mis pakuvad suurepärast kasutuskogemust. Ja teie veebisaidi kiirus aitab kaasa heale kasutajakogemusele.

Paljud internetiturunduse kogukonna SEO eksperdid väidavad, et pärast AMP-i kasutuselevõtmist oma veebisaitidel on nende otsingumootori liiklus suurenenud..

Samuti on mõned õudusjutud inimestest, kes rakendavad AMP-d ja kaotavad kogu oma mobiililiikluse.

Miinused

Kas teenite reklaamimisega raha??

Siis on potentsiaalselt halbu uudiseid. Google AMP ei toeta kõiki seal asuvaid reklaamivõrke.

Kui olete Adsense’i avaldaja, kuvatakse reklaame ikkagi teie sisus.

Kuid kui olete mõnes muus reklaamivõrgustikus, võib teil õnne olla. Siin on loend toetatud reklaamivõrkudest.

Halvim külg AMP kohta on see, et kaotate sisu sisu üle kontrolli. Teil ei ole asjade kuvamise üle palju kontrolli.

Mõelge AMP-st kui tavalise HTML-i dieediversioonist. Google AMP lubab ainult staatilist HTML-i ja piiratud JavaScripti. Kolmanda osapoole JS on iframetes lubatud, see ei saa renderdamist blokeerida.

Nii et te ei saa kasutada enamikku oma lemmikutest väljamõeldud vidinatest.

Mida ma selle all mõtlen?

Google AMP ei luba teil kasutada vidinaid, nagu Facebook Like Box, Twitter Feed jne.

Selle peamine eesmärk on veebilehtede kohene laadimine. Ja JavaScript mõjutab teie veebisaidi kiirust tohutult.

Lisaks sellele ei saa te ka kasutada JavaScripti vidinaid, nagu hüpikaknad ja Ajaxi-põhised opt-in-vormid.

Kui kasutate Analyticsi tööriista kui Google Analytics, ei pruugi te oma mobiilside külastajaid oma AMP lehtedel jälgida.

Google AMP toetab seal pakutavaid vähemalt 20 Analyticsi tööriista, mis on suurepärane, kuid mitte iga tööriist.

Kas AMP töötab WordPressiga?

Ei.

Mitte ilma pluginata nagu AMP-pistikprogramm.

WordPress iseenesest ei paku AMP-le tuge.

Teie WordPressi juhtpaneeli seadete menüüs pole ühtegi valikut, mida saaksite kasutada AMP sisselülitamiseks.

WordPressi vingete inimeste, Automatticu tasuta AMP-pistikprogramm, mida on lihtne kasutada, ei vaja palju (kui üldse) konfigureerimist. See on komplekt ja unustage pistikprogramm. Kuid sellega kaasnevad näiteks varjuküljed, see toetab ainult WordPressi postitusi, mitte lehti.

Kas minu praegune teema töötab koos AMP-ga?

Kuigi enamik WordPressi teemasid töötab hästi koos AMP-ga, kui soovite oma lehtede AMP-versiooni kohandada, on teil vaja AMP-valmis WordPressi teemasid.

Enamik WordPressi teemasid pole AMP jaoks valmis.

Oma saidi AMP-i ettevalmistamiseks võite kasutada kas AMP-sõbralikku teemat või kohandada oma praegust teemat AMP-pistikprogrammi abil.

Parimad AMP WordPressi pluginad

Viimases jaotises arutatud AMP-pistikprogramm ei paku peaaegu ühtegi genereeritava AMP-lehe kohandamisvõimalusi.

On veel vähe teisi AMP WordPressi pistikprogramme, mis sobivad teie praegust teemat paremini kohandama ja toetavad nii postitusi, lehti, kategooriaid

 • weeblrAMP on praegu kõige paljulubavam AMP-pistikprogramm. weeblrAMP võimaldab teil luua oma saidi peaaegu täieliku AMP-versiooni, mis on täielikult tutvustatud kui AMP-spetsifikatsioon seda võimaldab: postitused, lehed, kategooriad, sildid ja arhiivid.

  Samuti sisseehitatud kommentaarid, Analytics, reklaamid, schema.org, Yoast ja Jetpack. Lisatasu väljaanne teisendab automaatselt kontaktvormid 7 ja raskusvormid, Mailchimp For WP, WooCommerce või Easy Digital Downloads..

 • WP AMP on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis lisab kiirendatud mobiililehtede (AMP) tuge. WP AMP võimaldab teil oma mobiiltelefoni veebisaidil hõlmata kõiki sisutüüpe ja arhiive.

  Saate manustada pilte, videoid, helisid ja iframe. Saate kohandada standardset kujundust või luua täiesti uue. See võimaldab teil külastajaid jälgida Google Analyticsi, Google Tag Manager, Yandex.Metrika ja Facebook Pixel abil. See töötab koos Yoast SEO, kõik ühes SEO paketi, SEO raamistiku, SEO Ultimatega. Saate integreerida AMP WooCommerce’iga, et müüa mobiili-, AdSense’i ja DoubleClicki reklaamides AMP-i lehti.

 • AMP for WP lisab teie WordPressi saidile automaatselt kiirendatud mobiililehtede (Google AMP Project) funktsioonid. See funktsioonirikas pistikprogramm võimaldab teil oma praegust teemat kohandada nii, et see oleks AMP-iga valmis. Vaadake kõiki funktsioone ja integratsioone.

Kui soovite oma AMP-i lehtede välimust (värve ja paigutust) kohandada, vajate teemat, mida AMP toetab ja mis võimaldab teil väljundit kohandada.

Selleks on teie parim valik tõenäoliselt saada AMP WordPressi teema.

parimad WordPressi teemad ja mallid

Parimad AMP WordPressi teemad

1. Mitte kunagi

Kunagi pole AMP-i WordPressi teema valmis

Neve by ThemeIsle ühildub kiirendatud mobiililehtedega (AMP) ja muudab teie veebisaidi loomuliku AMP-na, mis laadib teie saidi koheselt ja vastutasuks aitab teie SEO-d täiustada. Teema on saadaval nii tasuta versioonina (kuid piiratud funktsioonidega) kui ka premium versioonina (alates ainult 39 dollarist – ühekordne hind).

Funktsioonid:

 • 100% ühilduv Google AMP-ga
 • 100% ühilduv Gutenbergi ja Elementoriga
 • Kiiruse jaoks optimeeritud, jõudluse optimeerimiseks kasutab Vanilla JavaScripti
 • Kerge kood ja SEO sõbralik
 • Mitu installimiseks valmis demo
 • Parallaks ja laisk laadimisefektid
 • WooCommerce on valmis

Hind: 39 $ (saadaval on ka tasuta versioon)

Rohkem infot & reaalajas demos: Kliki siia

2. Astra

astra wordpressi teema

Astra on kerge, kiire ja leheküljeehitajasõbralik WordPressi teema, mille on välja töötanud Brainstorm Force. Astraga on kaasas emakeelne AMP tugi (kuid peate selle saama Pro versioon)

Funktsioonid:

 • 100% ühildub Google AMP-ga (ainult Pro versioonis)
 • Ühildub lehe ehitajad nagu BeaverBuilder, SiteOrigin, Elementor ja Divi +
 • Lihtne kasutada puhta administraatori liidesega
 • Lihtne, veel ilusad kujundused mis tahes tüüpi ettevõttes olete
 • Kümned eelkujundatud ja käivitusvalmis vapustava välimusega alustamissaidid, mida saate importida
 • Lihtne kohandada ilma et peaks koodiga tegelema
 • SEO sõbralik vundament ja kogu vajalik Schema.org märgistus
 • Laiendatav koos konksude ja filtritega, mis võimaldab teil kohandada mis tahes Astra teemat
 • WooCommerce’i integreerimine veebipoodide ehitamiseks

Hind: 59 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demos: Kliki siia

3. Varutud

Varutud! - ajakiri / uudised ja isiklik ajaveeb WordPress

Stoked on ajakirja / uudiste ja isikliku ajaveebi stiilis WordPressi teema.

Stoked on kaasaegne WordPressi teema, mis sobib ideaalselt ajakirjade saitidele ja isiklikele ajaveebidele. See teema annab teie veebisaidile julge ja värske pilkupüüdva ilme!

Stoked WordPressi teema on kerge ja kiire laadimine. Selle teema kõiki aspekte saate hõlpsalt kohandada, puudutamata ühte koodirida. Selle teemaga toetatakse Google AMP ja Facebook Instant artikleid.

Funktsioonid:

 • Google AMP tugi ja Facebooki Instant Artiklite tugi.
 • Optimeeritud SEO ja lehekiiruse jaoks.
 • Täielikult integreeritud natiivse WP kohandajaga.
 • Loendite / suurte / võrekaartide paigutus ja kohandatav koduliugur / karussell.
 • Pakub sadu võimalikke paigutuskombinatsioone.
 • Sisseehitatud varjatud “tagasilöögid” (kasutaja interaktsiooni ja tagasiside süsteem).

Hind: 49 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

4. Kirjastus

Väljaandja AMP WordPress teema

Publisher on ajakirjalaadne teema WordPressile.

See pakub ilusat reageerivat kujundust. See teema sobib suurepäraselt uudiste stiilis ajaveebide loomiseks. Kaasas on üle 90 eelvalmistatud kodulehe malli, mille vahel valida.

Selle teema kujunduse kõiki aspekte saate hõlpsalt kohandada, puudutamata ühte koodirida. Selle teemaga toetatakse täielikult AMP-d.

Funktsioonid:

 • Valida on üle 90 eelnevalt kujundatud malli.
 • Täielikult reageeriv disain, mis näeb kõigis seadmetes hea välja.
 • Tõlkevalmis, nii et saate selle mitmesse keelde tõlkida.
 • Ühildub Visual Composeriga ja pakub üle 70-le lehekomplekti plokki. Saate disaini hõlpsalt kohandada koos lohistamise abil.
 • Pakub 20 eksklusiivset vidinat, mida saate külgribades kasutada.
 • Pakub 13 erinevat postimalli.

Hind: 39 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

5. Noor

Noor WordPressi AMP-teema

Noor on WordPressi võimas mitmeotstarbeline teema. See on täielikult kohandatav, nii et saate seda kohandada ja kasutada peaaegu igas tööstuses veebisaidi loomiseks. Sellega on kaasas palju sisseehitatud demosid, mis aitavad teil alustada.

Kõige parem see ühildub Google AMP-ga. Kõik, mida vajate, on AMP-pistikprogrammi installimine pärast installimist ja oletegi valmis.

Kui otsite WordPressi teemat, mis võimaldab teil luua ainulaadseid ja kauni välimusega mitmeotstarbelisi saite, siis kaaluge Noori. Noor pakub Visual Composeri abil reaalajas lehe loomise funktsiooni. Teema kasutab ka SEO parimaid tavasid ja laadib kiiresti saidi kiireks esitamiseks.

Funktsioonid:

 • Google AMP ühilduv
 • Ühildub ka WooCommerce, EDD, Buddypress, bbpress, The Event Calendar Pro ja paljude teistega
 • Loodud SEO jaoks ning sisaldab rikkaliku katkendi integreerimist ja hästi struktureeritud koodialust
 • Lõõskav kiirus ja kiire jõudlus
 • RTL-i keelte tugi.
 • 30+ eelvalmis ja ainulaadsed demosid, mida on lihtne importida
 • Täielikult reageeriv disain ja võrkkest valmis.

Hind: 59 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

6. Lihtne

Lihtne AMP WordPressi teema

Lihtne on WordPressi äriteema. See pakub kõike, mida vajate ettevõtte saidi loomiseks ja käitamiseks.

Ükskõik, kas loote veebisaiti alustamiseks või ettevõtte jaoks, saate seda teemat hõlpsalt oma vajadustele kohandada.

Funktsioonid:.

 • Kaasas lihtne häälestusviisard, nii et saate teema mõne sekundi jooksul ise häälestada.
 • Täielikult ühilduv WooCommerce’iga ja pakub 4 erinevat poestiili teemat.
 • See teema on tõlkevalmis, nii et saate selle hõlpsalt mitmesse keelde tõlkida.
 • Kohandage seda teemat hõlpsalt selle reaalajas kohandaja abil.
 • Võimaldab valida Google’i fonte, mida soovite kasutada.

Hind: 39 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

7. üheleheline

OneFleek AMP WordPressi teema

Onefleek on ajakirja teema WordPressile. See sobib suurepäraselt uudistesaitide loomiseks.

Valikus on kümneid erinevaid kodulehe paigutusi. Kõik need paigutused annavad teie saidile esmaklassilise veebiajakirja ilme ja ilme.

Funktsioonid:

 • Täielikult reageeriv ja näeb kõigis seadmetes hea välja.
 • Pakub loendipõhiste artiklite jaoks 4 erinevat paigutust.
 • Looge hõlpsalt arvustuste lehti ja arvustage tooteid protsendi, tärnide või punktide põhjal.
 • Pakub viit erinevat ala reklaamide kuvamiseks.
 • Kaasas sotsiaalmeedias automaatse postituse tugi.
 • Kohandage disaini kõiki aspekte hõlpsalt Live Customizeri abil
 • Mitu paigutust, mille vahel valida nii postituste kui ka lehtede jaoks.

Hind: 59 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

8. Folie

Folie AMP WordPressi teema

Folie on mitmeotstarbeline WordPressi teema. Kaasas on pukseerimiskonstruktsioon, nii et saate seda kohandada ja kasutada mis tahes veebisaidi loomiseks.

Funktsioonid:

 • Komplektis on Codeless Builder, Visual Composer ja kaks esmaklassilist liugur-pistikprogrammi.
 • Valida saab üle 25 erineva kujundusmalli.
 • Tehke hõlpsalt lohistades ehitaja abil konstruktsioonis reaalajas muudatusi.
 • Kaasas WooCommerce’i täielik toetus, nii et saate valutult luua täisfunktsionaalseid veebipoode.
 • Täielikult reageeriv disain, mis sobib hõlpsalt kõigi ekraanisuurustega.
 • Toetus parallaksi kerimise lõikudele.
 • See teema on tõlkevalmis. Mitmekeelse veebisaidi loomiseks saate selle hõlpsalt tõlkida mitmesse keelde.

Hind: 59 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

9. Okab

Okabi AMP WordPressi teema

Okab on WordPressi jaoks ilus mitmeotstarbeline teema.

See on täielikult kohandatav, nii et saate seda kohandada ja kasutada mis tahes tööstuse veebisaidi loomiseks. Sellega on kaasas lohistatav Visual Page Builder, mis aitab teil kujundust mõne sekundi jooksul kohandada.

See teema pakub üle 70 erineva paigutuse variatsiooni. Sellega on kaasas ka täielik WooCommerce’i tugi, nii et saate oma tooteid veebis hõlpsalt müüma hakata.

Funktsioonid:

 • Valida on üle 70 paigutuse.
 • Puhas tundlik disain. See teema näeb hea välja kõigi ekraanisuuruste korral.
 • WooCommerce’i tugi võimaldab teil hakata veebimüüki looma mõne minuti jooksul.
 • Mitmekeelse veebisaidi loomiseks saate selle teema hõlpsalt tõlkida mitmesse keelde.
 • RTL-i keelte tugi.
 • Kaasas lohistamise funktsioon Visual Page Builder.
 • 260+ veebielementi, et hõlpsalt luua oma lehtedele täiuslik kujundus.

Hind: 59 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

10. Fona

Fona - tundlik Google AMP WooCommerce teema

Fona on puhas ja minimaalne Google AMP-i valmis WooCommerce’i teema mis sobib suurepäraselt veebipoodide ja ostukohtade jaoks.

Fona WooCommerce teema pakub teile kõike, mida on vaja veebimüügi alustamiseks. See on pakitud kohandamisvalikutega, nii et saate hõlpsalt kohandada oma e-poe kujundust ja funktsioone.

Funktsioonid:

 • Google AMP täielik tugi.
 • WooCommerce ühilduv.
 • Kerge kaal ja mobiilne optimeeritud disain.
 • Võimas lehe koostaja ja lohistage & tilkade liugurite ehitaja.
 • Kaasas CleverMegaMenus, Visual Helilooja jaoks hõlpsasti kasutatav Mega Menüü pistikprogramm.
 • Piiramatu valikud; piiramatu päisestiil, piiramatu kategooriapaigutus, piiramatu tootelehe paigutus.

Hind: 39 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

11. Teem

Teem AMP WordPressi teema

Teem on WordPressi jaoks puhas ja minimaalne ajaveebi teema. See pakub reageerimisvõimelist kujundust ja AMP täielikku tuge.

Sellel on kümneid kohandamisvõimalusi, nii et saate kujundust hõlpsalt kohandada.

Funktsioonid:

 • AMP täielik tugi.
 • Täielikult reageeriv disain, mis sobib hõlpsalt kõigi ekraanisuurustega.
 • Tugi nii RTL kui ka LTR keeltele.
 • Valikus on erinevad ajaveebi paigutused.
 • Pakub akordionimenüüd ja liugureid.
 • Reklaamide paigutamiseks mitu ala.

Hind: 15 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

12. MobNews

MobNews AMP WordPress teema

Nagu nimigi ütleb, on MobNews teema, mis on loodud uudiste veebisaitidele. See pakub ilusat disaini, mis vastab täielikult.

Sellel on kümneid kohandamisvõimalusi, nii et saate oma veebisaidi kujundust ja välimust täielikult kohandada, puudutamata ühte koodirida..

Funktsioonid:

 • Kuulutuste paigutamiseks mitu ala.
 • Tugi akordionile ja karussellidele.
 • Täielikult reageeriv disain, mis näeb kõigis seadmetes hea välja.
 • Pakub kaunist mobiilset külgriba.
 • Tugi nii RTL kui ka LTR keeltele.
 • Mitme ajaveebi paigutuse vahel.
 • Font vingete ikoonide tugi.

Hind: 15 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

13. Ajaleht

Ajalehe AMP WordPress teema

Ajaleht on uimastav WordPressi teema, mis on loodud uudistesaitidele. Võrgupõhine paigutus pakub teie veebisaidile esmaklassilise uudiste saidi ilmet ja tunnet.

See on täielikult kohandatav, nii et saate selle teema kujunduse kõiki aspekte ise kohandada, kirjutamata ühte koodirida.

Funktsioonid:

 • Piiramatu värvikoodiga kategooria. Saate valida oma veebisaidil kõigi kategooriate värvi.
 • AMP Page Builder aitab teil oma lehti kohandada lihtsa lohistamisliidese abil.
 • Toetus leivapuru näitamiseks postituste ülaosas.
 • Täielikult reageeriv disain, mis näeb kõigis seadmetes hea välja.

Hind: 49 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

14. AMP sahtel

AMP sahtli WordPressi teema

AMP Drawer on WordPressi mitmeotstarbeline teema. See on täielikult reageeriv ja kohandub hõlpsalt kõigi ekraanisuurustega. Kaasas on kümmekond disainimalli, mille vahel valida.

Funktsioonid:

 • Tugi rakendustele PhoneGap ja Cordova, nii et saate oma saidi hõlpsalt mobiilirakenduseks muuta.
 • Veebisaidi kiiruse parandamiseks toetage piltide laadimist Lazy.
 • Kaasas üle 400 Font Awesome ikooni.
 • Kaasas üle 50 malli, mille hulgast valida.

Hind: 17 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

15. AMP News Mobile

AMP News mobiilne WordPressi teema

AMP News Mobile on teema, mis on mõeldud uudiste saitidele. See pakub kõike, mida vajate uudiste saidi käitamiseks.

See pakub täielikku tuge AMP jaoks ja pakub 40+ AMP kehtivaid malle, mille hulgast valida. Sellega on kaasas ka kontaktvorm, mis kehtib AMP-ga, nii et see töötab ka siis, kui kasutaja külastab Google’i kaudu AMP-lehte.

Funktsioonid:

 • Vastuvõtlik disain, mis sobib hõlpsalt kõigi ekraanisuurustega.
 • Valida saab üle 40 AMP kehtiva malli.
 • Kaasas PhoneGap, mis võimaldab teil hõlpsalt muuta oma saidi natiivseks mobiilirakenduseks.
 • Tugi 400+ font-vingete ikoonide jaoks.

Hind: 16 dollarit

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

16. BlogStart Pro

BlogStart Pro AMP WordPressi teema

BlogStart Pro on põhiteema ja sellel puudub palju seda, mida ülaltoodud premium-teemad pakuvad, kuid see on hea alustaja AMP WordPressi teema, mis on tasuta.

BlogStart Pro kasutab Underscores algusteemat ja mõnda selle teema elementi, kasutades Twitteri tundliku paigutuse Bootstrap 3 raamistikku.

Funktsioonid:

 • 100% AMP HTML
 • Kõik kehtiv AMP
 • Tavalist HTML-i versiooni pole
 • Google / SEO-sõbralik
 • Tasuta AMP WordPressi teema

Hind: Tasuta

Rohkem infot & reaalajas demo: Kliki siia

Korduma kippuvad küsimused

Mis on Google AMP??

Google’i kiirendatud mobiilsed lehed (AMP) on avatud lähtekoodiga projekt, mis muudab veebilehtede laadimise mobiilseadmetele kiiremaks. AMP kasutab lehtede peaaegu koheseks laadimiseks piiratud hulgal HTML-i, JavaScripti ja CSS-i.

Kas Google AMP töötab minu WordPressi saidil?

Jah, kuid AMP ei toimi “karbist väljas”. AMP kasutamiseks oma WordPressi saidil vajate WordPressi AMP pistikprogrammi või AMP-iga valmis WordPressi teemat.

Millised on Google AMP WordPressi teema kasutamise eelised?

AMP-ühilduva WordPress-teema kasutamine on lihtsaim viis kiire laadimissaidi saamiseks ilma pistikprogrammide installimise ja konfigureerimiseta.

Järeldus

Loodetavasti aitas see nimekiri teil leida oma veebisaidile sobivaima teema. Kõik need teemad pakuvad AMP-le täielikku tuge.

Kõik, mida peate tegema, on hankida hea WordPressi hostimisettevõte, näiteks Kinsta või WP Engine, ja valida mõni neist mallidest ja alustada oma saidiga.

Kas ma igatsesin ühte teie lemmikteemast AMP WordPress? Kas AMP rakendamine teie veebisaidil on mõjutanud? Kui jah, siis andke mulle sellest kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map