Огляд теми Astra WordPress

Вам потрібна тема WordPress, яка справді багатоцільова, швидко завантажується, і постачається з усіма елементами дизайну, які, можливо, знадобляться для створення інтернет-магазину, блогу, бізнесу чи портфоліо? Тоді Astra – це потрібна вам тема WordPress!


Підсумок огляду теми Astra (основні моменти)

інформація значок Про
Астра справді багатоцільовий, швидко завантажує, SEO дружній і постачається з усіма елементами дизайну, необхідними для створення інтернет-магазину, блогу, бізнесу чи портфоліо WordPress..
значок долара Вартість
Тема Astra повністю безкоштовний – зараз і назавжди. Pro addon (із доданими функціями та сайтами для початківців) починається з $ 59 на рік або $ 249 за все життя.
happyface значок Плюси
Для початку Астра має 600 000+ активних установок і майже 3200+ п’ятизіркових рейтингів на WordPress.org. Астра є сумісність з усіма основними розробниками сторінок. Астра – одна з найшвидші теми, плюс 100-ти готових до використання початкових сайтів, а налаштовані варіанти неймовірні.
піктограма sadface Мінуси
Астра майже ідеально, але один із них є недоліком для розблокування вам знадобиться Pro Addon найдивовижніші функції. Однак Astra Pro виходить за дуже доступною ціною.
вирок значок Вирок
Astra – це фантастична тема, тому що це вічно безкоштовна тема WordPress, орієнтована на швидкість, SEO та дизайн, і ви можете отримати Pro-версію за $ 59 з додатковими функціями та більше початкових сайтів.

wpastra.com
Перейти до: – – – – – WPAstra.com

У минулому вам, можливо, було важко знайти чудову тему. Зрештою, на ринку сьогодні є кілька дивовижних багатоцільових тем, які можуть похвалитися безліччю можливостей. Але проблема полягає в тому, що багато з них жертвують швидкістю та продуктивністю вашого сайту, щоб отримати все необхідне (плюс деякі).

Досі це так.

Astra – багатоцільова тема WordPress, створена Brainstorm Force, і її використовують 600 000 людей і рахують. Команда, що стоїть за компанією Astra, займається бізнесом вже десятиліття і складається з пристрасних розробників, дизайнерів, письменників та маркетологів, які знають, що потрібно для створення продуктів, необхідних і люблять власників WordPress сайтів..

І щоб довести вам, що Astra варто розглянути для вашого веб-сайту, ми почнемо з того, що поділимося, що вона входить в топ-5 найпопулярніших тем, які зараз використовуються..

astra - популярна тема

Але не хвилюйтесь, у цій гнучкої теми є більше, ніж просто популярність. І сьогодні ми розглянемо, чому ця тема WordPress варто подивитися і як вона може допомогти вам досягти своїх цілей.

Що таке Астра?

тема wordpress astra

Astra – тема WordPress, яка пропонує власникам сайтів усіх типів простий, доступний та простий спосіб створити будь-який тип веб-сайту. Незалежно від того, чи ви професіонал uber, чи прагнете витонченого та мінімального стилю, чи художник, який створює творчість та колорит, Astra має те, що вам потрібно для досягнення ваших цілей.

Нещодавно Astra перетнула 600 000+ активних установок з майже 3200+ п’ятизірковими рейтингами на WordPress.org.

Ось короткий огляд того, що ви можете розраховувати отримати при використанні Astra:

 • Супер швидкі показники
 • Інтеграція розробника сторінок
 • Зручний інтерфейс
 • Сумісність WooCommerce
 • Доступність готова
 • SEO дружня розмітка
 • Переклад та RTL готові
 • 100% відкритий код

100% гарантія повернення грошей без ризику! Приєднуйтесь до понад 600 000 любителів Astra!

Маючи стільки тем WordPress там, що робить Astra виділенням від конкуренції?

Швидкість – Astra створена для швидкості. Це найлегша тема, доступна на ринку, і пропонує неперевершену ефективність. За допомогою даних WordPress за замовчуванням Astra завантажується менше ніж за півсекунди навіть при включенні всіх модулів. Він побудований для швидкості та повністю оптимізований для продуктивності. Розмір – На це потрібно менше 50 Кб ресурсів, тоді як для більшості інших тем WordPress потрібно не менше 300 Кб. 200+ початкових сайтів – Тема Astra ідеально підходить для тих, хто починає працювати. Ви не тільки можете легко контролювати зовнішній вигляд сайту за допомогою параметрів у програмі WordPress Customizer; але ви також можете безкоштовно імпортувати повний початковий сайт, використовуючи плагін Astra Sites. Просте налаштування – Без будь-яких знань щодо кодування кожен може дуже легко змінити дизайн за допомогою програми налаштування WordPress. Це найкраща тема для популярних плагінів для створення сторінок, таких як Elementor, Beaver Builder, Thrive Architect, Gutenberg & інші. Astra Pro поставляється з опцією білої етикетки. Це дуже корисно для агентств робити власні брендинги на замовлення. Це варіант, який рідко можна побачити у професійній версії тем. Якість коду – Астра дуже добре кодується, і команда, яка стоїть за нею, чудово підтримує. Він також чудово працює з новим редактором блоків WordPress, а також з Beaver Builder та Elementor, тому це чудовий варіант незалежно від того, як ви створюєте вміст. Astra надає професійну підтримку нашим клієнтам через підтримку квитків ».
логотип теми astra
Суджай Павар – співзасновник Brainstorm Force

Тепер давайте глибше розглянемо всі ці основні особливості.

Кращі функції Astra

Супер швидка швидкість та продуктивність

Як одна з найлегших тем на ринку, Astra посідає лідируючу роль як одну з найбільш швидкозавантажуваних багатоцільових тем навколо. Насправді, Астра була розроблена з урахуванням швидкості.

продуктивність і швидкість astra

Він надходить у 50 КБ, що набагато менше, ніж у більшості тем WordPress, що наближається до позначки 300 КБ без вмісту сайту. Крім того, він добре оцінює швидкість тестів, таких як Pingdom, Google Page Insights та GTmetrix.

Як ви бачите тут, навіть з деяким демо-контентом, Astra завантажується майже за одну секунду і заробляє A на Pingdom:

тест на швидкість пінгдому

Розробники Astra також відключили jQuery, що може заважати вашим зовнішнім оптимізаціям швидкості. І хоча використання Astra не гарантує вам найшвидший час завантаження в Інтернеті, якщо ви поєднаєте його з іншими оптимізаціями швидкості та продуктивності, у вас ніколи не виникне проблем.

Інтеграції розробника сторінок

Astra не тільки добре працює з великою кількістю плагінів WordPress, але також була розроблена спеціально для роботи з плагінами для створення сторінок, як Gutenberg, Beaver Builder, Elementor, Origin Site, Visual Composer, Thrive Architect і Divi.

інтеграції сторінок

Насправді Astra легко інтегрується із:

 • Кінцева бібліотека блоків Гутенберга: скористайтеся потужною бібліотекою блоків Гутенберга для налаштування вашого сайту за допомогою редактора WordPress Gutenberg. Додайте такі речі, як інформаційне поле, кнопки, командний розділ, прайс-лист, кнопки доступу до соціальних ресурсів і навіть відгуки, і все це без будь-якого коду.
 • Кінцеві доповнення для Beaver Builder: користуйтеся 60+ модулями, 200+ розділами рядків та шаблонами сторінок 100+ у хмарі шаблонів (що є флагманською функцією Astra) для налаштування вашого сайту. Не кажучи вже про те, що ви можете використовувати функцію білої етикетки, яка чудово підходить для створення авторитетного агентства.
 • Кінцеві доповнення для елемента: цей плагін оснащений унікальними темами та віджетами Elementor, які додають функціональність вашому сайту для покращення користувацької роботи та збільшення кількості конверсій. Він має нескінченні варіанти дизайну, допомагає швидше створювати свій сайт, сумісний із WooCommerce та готовий до перекладу.

Використовуючи тему Astra, ви навіть можете налаштувати речі на сторінці за сторінкою, якщо хочете. Це тому, що при активації Astra з’являється нове поле налаштувань у редакторі (незалежно від того, який розробник сторінки ви використовуєте), який дає вам контроль, щоб створити сайт, який представляє ваш бренд.

налаштування теми astra

WordPress Customizer і зміни в режимі реального часу

Для налаштування самої теми Astra використовується вбудований WordPress Customizer у режимі реального часу. Зміни, внесені на ваш веб-сайт, відображаються на панелі попереднього перегляду в режимі реального часу, тому ви завжди знаєте, як відображатиметься ваш сайт, перш ніж натиснути «Опублікувати».

І хоча це може здатися загальною особливістю, оскільки більшість тем WordPress надають такий тип доступу, річ, яка відрізняє Astra від решти, полягає в тому, що існує стільки варіантів налаштування Dang.

astra live customizer

Наприклад, ви можете глобально налаштувати такі речі, як типографія, щоб ваш веб-сайт мав стійкий вигляд.

глобальні налаштування astra

Або ви можете змінити спосіб відображення бічних панелей, увімкнути сухарі або навіть внести зміни в окремі публікації з точки зору зображених зображень, заголовків і метаданих блогу, коментарів, категорії і навіть автора.

налаштування astra post

Зрештою, Astra – це адаптована тема WordPress, яка дає власникам сайтів прості способи внесення змін, необхідних для створення ідеального веб-сайту.

Готові до імпорту початкових сайтів

Astra постачається зі 100+ попередньо розробленими веб-сайтами, які допоможуть вам створити власний сайт. І для доступу до них все, що вам потрібно зробити, це встановити безкоштовний плагін Astra Starter Sites.

Але перш ніж це зробити, Astra надає вам можливість вибрати, який конструктор сторінок ви хочете використовувати для створення свого сайту. Ця особливість не спостерігається у багатьох інших темах на ринку.

розробники сторінок astra

Вибравши розробник сторінки, ви отримаєте доступ до сайтів для початківців Astra, які розбиті на категорії, такі як блог, бізнес та електронна комерція, щоб полегшити пошук..

сайти для початківців astra

А якщо ви знайдете шаблон, який вам сподобався, імпортувати його так само просто, як натиснути “Імпортувати сайт”.

Хоча Astra створена для початківців (тобто ніколи не потрібно торкатися жодного коду), добре знати, що Astra підходить і для досвідчених розробників. Існує безліч гачків і фільтрів для додавання вмісту сайту з легкістю. Astra також є 100% відкритим кодом, тому, якщо ви хочете подивитися код теми, ви можете на Github.

І на випадок, якщо не розробник хоче таких самих функцій, завжди є плагін Astra Hooks для створення унікального вмісту та коду, не маючи жодних інших технічних знань.

Ви також можете розширити Astra за допомогою плагінів, на WordPress.org є багато безкоштовних плагінів, спеціально створених для Astra, які ви можете використовувати.

плагіни astra wordpress

Астра: Безкоштовно проти Про

Astra абсолютно безкоштовно – зараз і назавжди. Однак, якщо ви хочете скористатися ексклюзивними додатковими функціями, є доступна преміальна версія теми, яка поставляється з такими речами, як:

 • Додаткові демо-сайти, готові до імпорту
 • Доступ до всіх плагінів для розробників – Schema Pro, Convert Pro та WP Portfolio
 • Додаткові налаштування заголовків, такі як заголовки мобільних, клейких та мега-меню
 • Збільшена типографія та контроль кольору для колонтитула, кнопки бічної панелі, блогу та вмісту
 • Більше варіантів компонування, таких як кладка, вміст уривку, публікація сторінки та нескінченне завантаження
 • Спеціальна функція WooCommerce, наприклад, двоетапна каса, коляски Ajax, швидкий огляд, нескінченна прокрутка та багато іншого
 • Інтеграція з потужними плагінами, такими як LearnDash, LifterLMS та прості цифрові завантаження
 • Підтримка електронної пошти

Тож, якщо вам потрібно трохи додатково, вкладення коштів у Astra Pro може бути правильним вибором для вас.

Безкоштовна тема Astra – безкоштовно, але які основні переваги отримання версії Astra Pro?

«Тема Astra – це безкоштовна тема WordPress з усіма необхідними функціями, необхідними для створення веб-сайту. В той же час, додаток Astra Pro додає більш досконалі функції та функції, щоб заощадити ваш час. За допомогою Astra Pro ви отримаєте різноманітні макети сайтів на вибір. Ви також отримаєте кращу типографіку, кілька кольорів & фонові параметри, липкий заголовок, кілька макетів блогу, унікальні функції інтеграції WooCommerce, власні макети та багато іншого ».
логотип теми astra
Суджай Павар – співзасновник Brainstorm Force

100% гарантія повернення грошей без ризику! Приєднуйтесь до понад 600 000 любителів Astra!

Плани та ціни

Astra безкоштовно завантажувати з сховища WordPress. Це було завжди, і завжди буде – зараз і назавжди.

Однак, для тих, хто хоче Astra Pro, доступно декілька планів преміум-класу:

 • Astra Pro ($ 59): всі професійні можливості, 20+ безкоштовних початкових сайтів, підтримка електронною поштою, розширене навчання, необмежене використання сайтів
 • Комплект міні-агентства (169 доларів): всі функції Astra Pro плюс 60+ безкоштовних сайтів для початківців, плагін WP Portfolio та вибір між Ultimate Addons для Elementor або Ultimate Addons для Beaver Builder
 • Пакет агентства (249 дол. США): всі функції Mini Agency Bundle плюс 60+ сайтів для початківців, всі плагіни для розробників, SkillJet Academy та будь-які майбутні плагіни

Ви захищені 14-денною гарантією повернення грошей на 14 днів, на випадок, якщо ви вирішите, що Astra (і все, що ви отримаєте з нею), не є лише тим, що вам потрібно.

FAQ

Ось перелік деяких найбільш часто задаваних питань про Astra:

 1. Безкоштовна тема Astra? Так, тема Astra вічно вільна. Також є аддона Astra Pro, який додає більше функцій, починаючи від $ 59 на рік (або $ 249 за життя).
 2. Які розробники сторінок я можу використовувати з Astra? Astra інтегрується з усіма основними плагінами для створення сторінок, такими як Gutenberg, Beaver Builder, Elementor, Origin Site, Visual Composer, Thrive Architect і Divi.
 3. Що таке аддона Astra Pro? Astra Pro ($ 59 на рік або $ 249 за життя) – це доповнення, яке надає більше функцій, таких як клейкі дизайни заголовків заголовків, кілька макетів веб-сайтів, преміум-сайти для початківців, спеціальні макети, типографія та кольори, біла маркування та багато іншого.
 4. На скільки сайтів можна використовувати Astra? Ви можете використовувати Astra та плагіни на необмеженій кількості ваших сайтів.
 5. Якої підтримки я можу очікувати? Ви можете отримати корисну підтримку на форумі WordPress.org при використанні безкоштовної версії Astra або отримати підтримку електронною поштою з будь-якою покупкою преміум теми Astra.
 6. Чи потрібно мені щороку поновлювати ліцензію на тему? Ні, Astra продовжить працювати після першої однорічної покупки. Поновлювати ліцензію потрібно лише щороку, якщо ви хочете продовжувати отримувати оновлення та підтримку.
 7. Чи є гарантія повернення грошей? Існує 14-денна гарантія повернення грошей, якщо ви зовсім не задоволені покупкою.
 8. Чи можу я використовувати свої вбудовані плагіни на сайтах, які не використовують Astra? Так, ви можете використовувати наші плагіни на будь-якому сайті, без теми Astra або без неї.
 9. Які плагіни для побудови сторінок використовуються для демонстрації веб-сайтів? Elementor, Beaver Builder або Gutenberg використовуються для створення сайту за допомогою демонстраційного сайту.

Підсумок

огляд теми astra

Зрештою, Astra – одна з найкращих багатоцільових тем WordPress на ринку. Плюс він створений для SEO та швидкості. І на додаток до цього, він також є одним із найдоступніших тому що це безкоштовно.

Astra пропонує легкість у використанні всіх тем WordPress, які повинні мати, тому власники сайтів для початківців можуть створювати унікальні веб-сайти, не маючи жодних знань з кодування та технічних навичок.

А завдяки заздалегідь створеним демо-сайтам для початківців, кожен може створити повністю функціональний веб-сайт у найкоротші терміни. Щоб зробити його більш універсальною темою, Astra також пропонує багато функціональних можливостей для розробників, що робить її ідеальним варіантом для тих, хто любить кодувати або створювати складні сайти для клієнтів..

Отже, чи використовуєте ви безкоштовну версію Astra чи Astra Pro, варто розглянути наступний веб-сайт WordPress, який ви плануєте створити..

100% гарантія повернення грошей без ризику! Приєднуйтесь до понад 600 000+ любителів Astra!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map