Nejrychlejší WordPress Témata

Provoz vašeho webu nestojí za nic – pokud většina lidí musí čekat věky, než se načte, a pak z frustrace kliknout na tlačítko Zpět. Proto byste měli získat lehké a rychlé téma WordPress. Tady je moje sbírka


Zde se dozvíte, co se v tomto příspěvku dozvíte:

Jaké je nejrychlejší téma WordPress právě teď?

 • GeneratePress (volný, uvolnit & pojistné), Astra (volný, uvolnit & pojistné), Schéma (prémie) a OceanWP (volný, uvolnit & premium) jsou všechna témata WordPress s rychlým načítáním.
 • Na základě rychlých testů, které jsme provedli nejrychlejší téma WordPress, je GeneratePress.
 • To rozhodně není téma Avada. Načítání Avada pomalé, v mých testech trvalo načítání Avada 8,6 sekund.
 • web hosting používáte, má masivní dopad na rychlost vašeho motivu WordPress.
GeneratePressDiviAstraSchémaOceanWPStudioPress
Skóre výkonu rychlosti:A (95%)B (85%)B (85%)A (93%)A (91%)A (95%)
Plně načtený čas:1,3 sekundy1 sekunda1 sekunda1,8 sekundy1,5 sekundy0,7 sekundy
Celková velikost stránky:696 KB1,13 MB833 KB529 KB1,06 MB1,26 MB
Počet žádostí:245152391548
Cena:49,95 $ (dostupná témata zdarma)89 – 249 $ (pouze placené téma)59 $ (dostupná témata zdarma)59 $ (pouze placené téma)39 $ (dostupná témata zdarma)99,95 $ (pouze placená témata)
Přečtěte si více:Přejít na ⇣Přejít na ⇣Přejít na ⇣Přejít na ⇣Přejít na ⇣Přejít na ⇣

Z vašeho webu vyděláte peníze pouze v případě, že se váš provoz změní. V opačném případě je veškerý čas a peníze, které utratíte za provoz, zbytečné.

Převod nemusí vždy znamenat prodej. Může to znamenat přihlášení k odběru vašeho seznamu e-mailů nebo kliknutí na reklamu. Každý chce vysokou míru konverze. Ale tady je ten šok:

Pokud je rychlost vašeho webu pomalá tak pak většina vašich .

A pokud lidé na vašem webu nezůstanou, neexistuje způsob, jak by mohli kdykoli převést. Je to jednoduché.

Jak se dozvíte v další části, téma vašeho webu WordPress má obrovský dopad na rychlost vašeho webu. Vyberte si pomalé téma WordPress a váš web bude pomalý jako šnek.

Pokud tedy chcete, aby na vašem webu zůstalo více lidí a konvertovalo (provedlo prodej nebo se přihlásilo k odběru), budete potřebovat rychlejší web

Začněme vysvětlením, proč je důležité mít rychle načtené téma WordPress.

Proč záleží na rychlosti webu

Podle společnosti KissMetrics, pokud váš web trvá déle než 3 sekundy naložit, 40% vašich návštěvníků odejde.

proč je rychlost webu důležitá

Když lidé opustí váš web, nejen ztratíte potenciální příjem, ale také všechny peníze a čas, který strávíte generováním provozu na svém webu.

A pokud se chcete dostat na první stránka Google a zůstat tam, potřebujete web, který se rychle načte.

Algoritmy Google upřednostňují zobrazování webových stránek, které nabízejí skvělý uživatelský dojem (a rychlost webu je obrovský faktor). V očích Google má web, který nabízí dobré uživatelské prostředí, obecně nižší míru okamžitého opuštění a rychle se načítá.

Pokud je váš web pomalý, většina vašich návštěvníků se odrazí, což bude mít za následek ztráta v hodnocení vyhledávačů. Navíc, pokud chcete převést více návštěvníků na zákazníky nebo předplatitele, váš web se musí rychle načíst.

Podle WebsiteOptimization.com je pomalý web nejen vnímán jako nekvalitní, ale také zaznamenává pokles provozu až o 20%.

Sečteno a podtrženo?

Pokud chcete, aby se váš web načítal rychle a bezpečně na prvním místě ve výsledcích vyhledávače, budete potřebovat téma WordPress, které je plně optimalizováno pro rychlost.

Používané téma WordPress bude obsahovat masivní dopad o tom, jak rychle se váš web načítá.

Pokud vaše téma nabízí všechny funkce pod sluncem, je nafouknuté skripty a prostředky a přichází se spoustou kódu nízké kvality, rychlost vašeho webu utrpí.

Pokud vaše téma není optimalizováno pro rychlost, vše, co uděláte pro zvýšení rychlosti vašeho webu, se ukáže marně.

Top 7 nejrychlejších témat WordPress

Vím, jak obtížné může být procházet tisíce bezplatných a prémiových témat WordPress dostupných online a najít ten pravý pro váš web..

Jaké je nejrychlejší téma WordPress?

Takže níže jsem sestavil seznam nejrychlejší načítání témat WordPress v roce 2020. To vše jsou lehká témata WordPress, která přicházejí s kvalitním kódem pro zrychlení vašeho webu WordPress.

1. GeneratePress WordPress téma

 • webová stránka: https://generatepress.com
 • Cena: 49,95 $ s 30denní zárukou vrácení peněz
 • K dispozici je bezplatná verze: Ano
 • Skóre rychlosti Google: A (95%)

GeneratePress - nejrychlejší téma wordpress

GeneratePress je krásné, lehké téma pro WordPress. Přichází jako zdarma i prémiovou verzi, ale placená verze má mnohem užitečnější funkce.

GeneratePress je víceúčelové téma a je plně přizpůsobitelný, takže jej můžete použít k vytvoření jakéhokoli druhu webové stránky. Toto téma skončilo 500 5hvězdičkových hodnocení v adresáři Theme WordPress.

Prémiová verze GeneratePress (49,95 $) přichází s lehkou a modulární konstrukcí a umožňuje vám zakázat funkce, které nechcete používat.

Existují 15 modulů které vám umožní využít funkčnost motivu a můžete aktivovat / deaktivovat moduly, které nepoužíváte, abyste se ujistili, že na váš web nepřidávají další zatížení. Tento modulární přístup vám umožňuje sami zlepšit rychlost vašeho webu.

Zatímco bezplatná verze motivu přichází s desítkami úžasných funkcí, prémiová verze motivu přichází s téměř vším, co byste mohli v tématu WordPress požádat..

vygenerovat prémiové funkceGeneratePress Premium – 15 přizpůsobitelných modulů

Například prémiová verze je dodávána s podporou WooCommerce, umožňuje vám provádět změny typografie, stylů a barev a umožňuje vytvářet vlastní sekce na vašich stránkách. Dodává se také s vlastními háčky a funkce deaktivuje určité prvky na určitých stránkách a příspěvcích. Prémiová verze přichází s celoživotním používáním, 1 rok aktualizací & podpora a velkorysá 30denní záruka vrácení peněz, pokud nejste spokojeni.

A co rychlost? GeneratePress je jedním z nejrychlejších témat WordPress v pořádku, demo web zatížení za něco přes 1 sekundu! Wow!

GeneratePress je hands-down nejrychlejší rychlost načítání, jakou jsem kdy vyzkoušel. Vážně jsem uvažoval o přechodu všech svých webů na server GeneratePress (včetně tohoto).

tweet

Pokud chcete, aby se váš web WordPress načítal rychle, GeneratePress je téma, které hledáte.

Funkce:

 • Vestavěná podpora pro Označení schématu které vám pomohou dosáhnout lepších hodnocení a vyšší CTR ve vyhledávačích.
 • Knihovna webu importovatelných demonstračních webů připravených k použití, abyste spustili web WordPress
 • Plně citlivý design to vypadá skvěle na všech zařízeních
 • Téma je připravený na překlad, takže jej můžete snadno přeložit do více jazyků.
 • Své lehká konstrukce způsobí, že se váš web načte super rychle.
 • Dodává se s plnou podporou pro WordPress Theme Customizer, takže můžete snadno provádět živé změny vzhledu svého webu, aniž byste museli psát jediný řádek kódu.
 • Pokročilé přizpůsobení která vám umožní zakázat určité prvky na určitých stránkách a příspěvcích, vytvářet jedinečná rozvržení pomocí sekcí uvnitř vašich stránek a háčky, které vám umožňují přidávat vlastní obsah do různých oblastí v nich.
 • Dodává se s podporou pro tvůrce stránek, jako je Elementor a Beaver Builder které vám pomohou dosáhnout vyšší úrovně přizpůsobení.
 • Umožňuje vám to snadno přizpůsobit každá jednotlivá stránka na vašem webu. Můžete si vybrat, zda chcete zobrazit postranní panel a na které straně. Můžete také přizpůsobit widgety zápatí pro každý jednotlivý příspěvek a stránku.

Rychlost:
5/5 Cena:
Volný, uvolnit. Prémiová verze stojí 49,95 $ (doporučeno) Živá ukázka:
GeneratePress Live Demo

Nové a vzrušující aktualizace na GeneratePress Premium

GeneratePress Premium 1.6 největší aktualizace je bezpochyby vydání Generovat stránky pro tisk. Jedná se o hotové a ohromující a rychlé načítání webů, které můžete importovat, abyste získali náskok při vytváření nového webu.

vygenerovat stránkyGeneratePress zbrusu nová webová knihovna, přichází s více než 20 demonstračními weby, které můžete importovat přímo do řídicího panelu

Po instalaci Premium 1.6 najdete stránky GeneratePress ve vzhledu > GeneratePress > Weby. Weby GeneratePress přicházejí se všemi prémiovými možnostmi a ukázkovým obsahem GeneratePress.

Právě teď si můžete vybrat z více než 20 webů GeneratePress, ale přijde více a budou automaticky doručeny na váš řídicí panel. Jedinou skvělou funkcí je, že si můžete vytvořit a prodat své vlastní servery GeneratePress, protože je lze snadno exportovat a balí.

Více se dozvíte na generatepress.com/gp-premium-1-6

2. Divi WordPress téma

 • webová stránka: https://www.elegantthemes.com
 • Cena: 89 $ (ročně) na 249 $ (doživotní) s 30denní zárukou vrácení peněz
 • K dispozici je bezplatná verze: Ne
 • Skóre rychlosti Google: B (85%)

divi wordpress téma

Témata Divi by Elegant jsou jedním z nejmocnějších, avšak snadno použitelných a přizpůsobitelných témat WordPress.

Téma Divi je poháněno tvůrcem stránek Divi, díky němuž je jedním z nejpokročilejších předních editorů WordPress a tvůrců vizuálních stránek.

Divi se ve skutečnosti týká dvou samostatných věcí. Divi téma a tvůrce stránek Divi.

Divi téma je víceúčelové téma WordPress, To znamená, že jej můžete použít k vytvoření téměř jakéhokoli typu webu, který se vám líbí.

Divi přichází pouze jako prémiové téma, roční (průběžné) náklady jsou 89 $ zatímco celoživotní (jednorázová) cena je 249 $.

Vytváření webových stránek s Divi je hračkou, protože umožňuje snadné vytváření krásných webových stránek bez nutnosti kódování nebo instalace doplňků třetích stran.

divi vizuální editor

A co rychlost? Je Divi téma rychlého načítání? Ano to je. Protože právě nedávno (v červnu 2019) ElegantThemes přepracoval Divi codebase, což výrazně zlepšilo rychlost načítání stránek při standardních instalacích Divi.

divi rychlost

Podle ElegantThemes „Nové optimalizace ukládání do mezipaměti Divi fungují společně s generováním statických CSS souborů Divi a mezipamětí možností skriptu Javascript Visual Builderu pro generování velmi rychlého načítání stránky, i když nepoužíváte plugin pro ukládání do mezipaměti.“

Funkce:

 • Univerzální víceúčelové téma WordPress, které zahrnuje program Divi Builder.
 • Divi Builder: výkonný tvůrce stránek s přetahováním, který umožňuje vizuálně vytvářet weby WordPress.
 • Více než 800 předem připravených rozvržení webových stránek a 100+ úplných balíčků webových stránek.
 • Používejte motivy a doplňky na neomezených webech bez zakoupení dalších licencí.
 • Integrace WooCommerce, prvotřídní podpora, 30denní záruka vrácení peněz a načte více.
 • Když se zaregistrujete pro členství (89 $ ročně nebo 249 $ na celý život), získáte přístup ke všemu, co mají Elegantní témata, včetně Divi, Extra, Bloom, Monarch, pluginu Divi Builder, všech jejich dalších témat WordPress, prémiové podpory a aktualizací. S neomezeným použitím!

Rychlost:
5/5 Cena:
Prémiová verze je 89 $ – 249 $ Živá ukázka:
Divi Demo

3. Astra WordPress téma

 • webová stránka: https://wpastra.com
 • Cena: 59,00 $ s 14denní zárukou vrácení peněz
 • K dispozici je bezplatná verze: Ano
 • Skóre rychlosti Google: B (85%)

Astra je lehké, rychlé, WordPress téma přátelské k tvorcům stránek, které navrhl Síla brainstormingu. Astra je vážným uchazečem o společnost GeneratePress.

astra wordpress téma

Astra je přizpůsobitelné téma, které se velmi snadno používá a ovládá, což vám při vytváření vašich webových stránek usnadní život.

Nejen to – Astra je také jedním z nejrychlejších témat načítání.

A já bych měl také zmínit, že Astra je 100% ke stažení zdarma! Je to zdarma pro každého, kdo začít s a žádné poplatky předem. Ale můžete Astra rozšířit pomocí cenově dostupné doplňky které rozšiřují možnosti přizpůsobení.

Rychlost stránky Astra

To je téma, které je postaven pro rychlost stránky. Astra zatížení za méně než půl sekundy. Je to také výkon optimalizovaný a peří světlo, protože to potřebuje méně než 50 KB zdrojů naložit. To používá žádné jQuery, místo toho používá JavaScript Vanilla.

Pokud hledáte téma WordPress, které je rychlé, elegantní a přizpůsobitelné, pak nemůžete a neměli byste se dívat za Astra.

tweet

Téma aplikace Astra WordPress je zdarma, ale jak jsem již zmínil, můžete ji rozšířit o doplňky, které vám poskytnou spoustu pokročilejších funkcí.

Astra Pro Addon (59 $) je plugin, který rozšiřuje téma Astra zdarma a přidává do něj další funkce. Balíček agentury Astra (249 $) nabízí hotové weby a zahrnuje všechny pluginy, které se používají k vytváření těchto webů.

doplněk astra pro téma

Aktualizace: Astra 2.0 byl spuštěn a pomáhá vám vytvářet webové stránky WordPress rychleji než kdykoli předtím. Aktualizace Astra 2.0 znovuobjevila strukturu a rychlost přizpůsobovače WordPress a přichází s novými možnostmi, díky nimž je Astra jedním z nejjednodušších dostupných témat.

Funkce:

 • Kompatibilita s tvůrci stránek jako BeaverBuilder, SiteOrigin, Elementor a Divi + more
 • Snadné použití s čistým administrátorským rozhraním
 • Přesto jednoduché krásné vzory pro jakýkoli druh podnikání, ve kterém se nacházíte
 • Desítky předem navržený a úžasně vypadající startovací weby na klíč, které můžete importovat
 • Snadné přizpůsobení aniž by se museli zabývat kódem. Design můžete změnit pomocí celé řady možností v nativním přizpůsobiteli WordPress
 • SEO přátelský nadace a všechny potřebné značky Schema.org
 • Prodlužitelný s háčky a filtry, které vám umožní přizpůsobit jakýkoli motiv Astra
 • Bezešvý Integrace WooCommerce pro budování internetových obchodů
 • Štědrý 14denní záruka vrácení peněz
 • Některá z nejlepších témat WordPress na trhu!

Rychlost:
5/5 Cena:
Volný, uvolnit. Prémiová verze stojí 59 $ (doporučeno) Živá ukázka:
Astra Live Demo

4. Schéma WordPress téma

 • webová stránka: https://mythemeshop.com/themes/schema/
 • Cena: 59,00 $ s 30denní zárukou vrácení peněz
 • K dispozici je bezplatná verze: Ne
 • Skóre rychlosti Google: A (93%)

Schéma od MyThemeShop recenze

Schéma z MyThemeShop je další lehké téma WordPress. Nabízí citlivý design a je plně přizpůsobitelný. Je to skvělé téma pro vytvoření jakéhokoli blogu.

Toto téma přichází s vestavěná podpora pro recenze které vám pomohou vytvořit krásné vypadající recenzní stránky. Dodává se také s vestavěnými krátkými kódy, funkcemi hlasování a nastavení výkonu.

nastavení výkonu schématu mythemeshop

Toto téma nemusí být tak rychlé jako GeneratePress, ale podcenění toho, co pro vás toto téma může udělat, by bylo chybou. Toto téma obsahuje vše, co potřebujete pro spuštění blogu.

A co rychlost? Je Schéma tématem WordPress s rychlým načítáním? Ano to je.

recenze schématu mythemeshop

Funkce:

 • Plně citlivý design. Snadno se přizpůsobí všem velikostem obrazovky.
 • Dodává se s Správa reklam panel, který vám pomůže snadno spravovat reklamy na vašem webu.
 • Připraven na překlad, toto téma můžete použít k vytvoření vícejazyčného webu.
 • Podpora pro Písma Google umožňuje vybrat si ze stovek fontů Google, které byste chtěli vidět na svém webu.
 • Dodává se s vestavěnou podporou pro Související příspěvky. Není třeba instalovat žádný další plugin.
 • Vestavěná podpora pro strouhanka.
 • Dodává se s podporou pro bohaté úryvky. Pokud je váš příspěvek recenzentem, Google zobrazí ve vašem fragmentu výsledků vyhledávače hodnocení hvězdičkami.

Rychlost:
5/5 Cena:
Prémiová verze stojí 59 $ Živá ukázka:
Ukázka živého schématu

5. OceanWP WordPress téma

 • webová stránka: https://oceanwp.org
 • Cena: 39,00 $ s 14denní zárukou vrácení peněz
 • K dispozici je bezplatná verze: Ano
 • Skóre rychlosti Google: A (91%)

OceanWP WordPress téma

OceanWP je 100% ZDARMA víceúčelové téma WordPress, které vám umožní vytvářet krásné vypadající weby pomocí WordPress. Nicolas Lecocq je tvůrcem a téma si můžete stáhnout z WordPress.org zde.

OceanWP je o uživatelsky přívětivosti a můžete importovat připravené k použití demonstračních webů jediným kliknutím pomocí rozšíření pro import zdarma.

Bezplatná verze přichází s 7 rozšíření zdarma ale OceanWP také přichází s 11 prémiových rozšíření to vám umožní rozšířit téma dále. Můžete si je koupit jednotlivě od 9,99 $ za každý, nebo můžete získat prémiový balíček od 39 USD za licenci na jeden web.

OceanWP téma zdarma a prémiové rozšíření

Bezplatná verze OceanWP je dodávána s těmito bezplatnými rozšířeními:

 1. Modální okno
 2. Posuvník příspěvků
 3. Ukázkový import
 4. Vlastní postranní panel
 5. Sdílení produktu
 6. Sociální sdílení
 7. Ocean Extras

Prémiová rozšíření začínají každý na 9,99 USD nebo můžete získat prémiový balíček od 39 USD za jednu webovou licenci.

 1. Vyskakovací okno
 2. Instagram
 3. Whitelabel
 4. Portfolio
 5. Woo Popup
 6. Sticky Footer
 7. Oceánské háčky
 8. Elementor Widgets
 9. Boční panel
 10. Lepkavá záhlaví
 11. Popis zápatí

A co rychlost stránky? Je OceanWP jedním z nejrychlejších témat WordPress? Jo, to určitě je.

Doby načítání motivů OceanWP

Funkce:

 • Plně mobilní citlivé přizpůsobení jakékoli velikosti obrazovky
 • Vestavěný SEO pro lepší indexování a hodnocení vyhledávání
 • Připraven elektronický obchod WooCommerce
 • Vestavěné možnosti přizpůsobitelnosti WordPress
 • Pokročilé menu Mega
 • Podpora všech populárních tvůrců stránek, jako je Elementor
 • Zdarma 1 kliknutí připravené k použití témat

Rychlost:
5/5 Cena:
Prémiová verze stojí 39 $ Živá ukázka:
Živá ukázka OceanWP

6. StudioPress Themes

 • webová stránka: https://www.studiopress.com
 • Cena: Od 99,95 $ (zahrnuje Genesis Framework)
 • K dispozici je bezplatná verze: Ne
 • Skóre rychlosti Google: A

studiopress?

Použití motivu StudioPress poskytlo více než 200 000 uživatelům WordPress solidní, rychlé načítání základů pro jejich web (včetně tohoto webu). Všechna témata StudioPress reagují na mobily a mají čistý a lehký kód, který zajišťuje, že váš web je optimalizován pro rychlost.

Témata StudioPress, a Genesis Framework je postaven, poskytuje rychlost a okamžitě si to všimnete, když jej používáte. Zde je rychlostní test jednoho z populárnějších témat na StudioPress, načte se za méně než 1 sekundu! Wow!

rychlost studiopresspress

Funkce:

 • Rychlé načítání webových stránek a silný důraz na bezpečnost
 • Síť připravená a plně reagující HTML5 design pro mobilní uživatele
 • Žádné nadměrné množství vestavěných funkcí a čistý kód, který osloví vývojáře
 • Používá vyhledávací stroj optimalizovaný kódovou základnu Genesis Framework
 • Snadno se aktualizuje, protože nové aktualizace lze automaticky stáhnout a nainstalovat
 • Neomezená celoživotní podpora a přístup k týmu expertů Genesis a velké komunitě

Rychlost:
5/5 Cena:
Od 99,95 $ (což zahrnuje nadřazenou Genesis Framework) Živá ukázka:
Ukázka StudioPress

a konečně tady je pár 100% bezplatných rychlých WordPress témat pro použití:

7. Skin WordPress Theme

 • webová stránka: https://wordpress.org/themes/skin
 • Cena: Volný, uvolnit
 • K dispozici je bezplatná verze: Ano
 • Skóre rychlosti Google: A

Recenze tématu kůže

Na rozdíl od jiných témat v tomto článku, Skin je zcela zdarma (a rychlé načítání) téma WordPress.

I když nemusí nabídnout tolik funkcí jako ostatní dvě témata, přichází s desítkami funkcí. Je plně citlivý, takže bude vypadat skvěle na všech zařízeních.

Přichází s 3 různá rozvržení obsahu a 2 doporučené jezdce vybrat si z. Toto téma je také kompatibilní s WooCommerce, takže jej můžete použít ke spuštění webu elektronického obchodu.

Funkce:

 • Dodává se s 3 různými obsahy možnosti rozvržení vybrat si z.
 • Plná podpora pro WooCommerce které vám pomohou vytvořit ohromující internetové obchody.
 • Plná podpora pro WordPress Přizpůsobitel motivu. Také vám umožňuje vybrat písma Google, která chcete použít na svém webu.
 • Dodává se se 4 různými styly hlavičky vybrat si z.
 • Podpora pro multisite.
 • Vestavěná podpora pro zobrazování Související příspěvky.

Rychlost:
4/5 Cena:
Volný, uvolnit Živá ukázka:
Navštivte Skin Theme

8. Element Hello Hello Theme

 • webová stránka: https://wordpress.org/themes/hello-elementor/
 • Cena: Volný, uvolnit
 • K dispozici je bezplatná verze: Ano
 • Skóre rychlosti Google: A

elementor ahoj téma

Pokud jste fanouškem Elementoru, plug-inu pro tvorbu stránek drag-and-drop pro WordPress, pak je Elementor Hello Theme pro vás, pokud jste po lehkém a čistém tématu.

To je úvodní téma který je dodáván bez stylingu, kromě základního stylu kompatibility prohlížeče. Díky síle Elementoru se však kouzlo stane a vy můžete vytvořit krásný web WordPress nejjednodušším a nejrychlejším možným způsobem.

Toto téma je navrženo tak, aby použít pouze pomocí nástroje pro tvorbu stránek, jako je Elementor. Pokud tedy nemáte Elementor (nebo Elementor Pro), musíte to nejprve získat. Pokud nepoužíváte nebo nemáte v úmyslu použít Tvůrce stránek Elementor, pak toto téma není pro vás.

Elementor tvrdí, že je to „nejrychlejší téma WordPress, jaké kdy bylo vytvořeno“, ale srovnání, které provedli, nezahrnovalo žádná jiná témata, která jsou známá pro rychlostní výkon.

Funkce:

 • Je to 100% ZDARMA a je jedním z nejrychlejších témat WordPress
 • Žádné nadýmání nebo nadbytečný kód (nepřicházejí s moduly, prvky nebo tematickými věcmi, které nepotřebujete
 • Téma můžete rozšířit pomocí háčků
 • Dětské téma dostupné v GitHubu
 • Pouze pro použití s ​​Elementor a Elementor Pro

Téma Elementor Hello je v podstatě lehké téma startéru, které nabízí 100% kompatibilitu s prvkem Elementor.

Rychlost:
5/5 Cena:
Volný, uvolnit Živá ukázka:
Navštivte Elementor Hello Theme

Proč většina témat WordPress není optimalizována pro rychlost

Při hledání témat WordPress na Googlu narazíte na desítky témat, která vypadají profesionálně a nabízejí skvělý design.

To, co vidíte, je to, jak citlivé je téma nebo jak vypadá design, ale co nevidíte, je kód za motivem..

Většina témat WordPress je většina špatně kódované a pojď nafouklý s desítkami zdrojů (obrázky css a javascripty), které mohou zpomalit váš web.

Většina vývojářů motivů WordPress bude ze svých střech křičet, že všechna jejich témata jsou optimalizována pro rychlost.

Ale tady je upřímná pravda: Většina témat WordPress není vůbec optimalizována pro rychlost.

Ve skutečnosti většina témat WordPress dokonce nesplňuje standardy Společenství pro kódování WordPress. Jakékoli téma, které tyto standardy nedodrží, může a s časem bude zranitelné vůči hackerům.

Tyto standardy kódování slouží k zajištění toho, aby témata byla kódována tak, aby fungovala efektivně a nebyla zranitelná vůči hackerům.

Jak otestovat dobu načítání motivu WordPress?

Pokud jste téma dosud nenakupovali nebo nejste vývojářem motivu, pak jediný způsob, jak zjistit, zda je téma optimalizováno pro rychlost – je vyzkoušejte rychlost načítání ukázkového webu tématu WordPress.

použijte gtmetrix k otestování rychlosti wordpress tématu

Chcete-li otestovat rychlost ukázkového webu s tématem WordPress, zadejte adresu URL ukázkového webu s tématem a klikněte na Odeslat.

Tento nástroj zabere několik sekund, než se web otestuje, poté vám ukáže, kolik sekund trvá načtení webu.

Dalším dobrým nástrojem pro kontrolu mnoha stránek najednou je BatchSpeed. Tento bezplatný nástroj vám umožňuje hromadně otestovat více adres URL pomocí Google Page Page

Pokud je demo stránka načítání trvá déle než 5 sekund, pak je doba, kterou bude váš web potřebný k načtení pomocí této šablony WordPress.

Některé studie ukazují, že před spuštěním webového uživatele můžete mít pouze čtyři sekundy, tzn. Máte velmi málo času na dobrý první dojem.

Jak přesněji předpovědět dobu načítání motivu WordPress?

Použití 5 sekund nebo méně je dobrým měřítkem, ale pouze zobrazení skutečné doby načítání ukázky motivu není nejpřesnějším způsobem, jak zkontrolovat, jak rychle je téma ve skutečnosti. Proč?

Protože kde je hostováno demo téma a na výkonu serverů webhostingu hodně záleží, a pravděpodobně budete používat jiné webové hostitele, než to, co používá WordPress téma tvůrce.

Lepší způsob, jak určit rychlost motivu, je podívat se na celkem velikost stránky a počet požadavků trvá načtení stránky.

Tyto metriky jsou bez ohledu na to, který poskytovatel webhostingu vlastník motivu používá. Vzhledem k menšímu počtu požadavků na zdroje (JavaScript, soubory CSS, HTML, obrázky atd.) Je menší celková velikost stránky a v důsledku toho je rychlejší načítání stránky.

Proč Avada není rychlé téma WordPress

Zde je příklad, jak by to vypadalo s použitím Avada téma jako příklad (je téma číslo 1 na téma Themeforest – ale v žádném případě nejrychlejší). Demonstrační web Avada se načítá velmi pomalu:

avada téma pomalé načítání Doba načítání Avada je neuvěřitelných 8,6 sekund. Whoa to není dobré!

Téměř 9 sekund se plně načte!
Velikost je téměř 3 MB!
a 116 požadavků HTTP se děje!

Znovu. Pokud GTMetrix zobrazí ukázku motivu, která trvá načtení více než 5 sekund, motiv pravděpodobně zpomalí váš web a pravděpodobně pro vás není nejlepší volbou..

Ještě jednu věc, kterou potřebujete pro web s rychlým načítáním

Téma, které používáte na svém webu WordPress, bude mít velký dopad na rychlost vašeho webu. Ale web hosting služba, kterou používáte, bude mít pravděpodobně velký dopad jako téma vašeho webu.

To je důvod, proč web hosting je výkonnostní faktor # 1 v oficiálním průvodci optimalizace WordPress.

Pokud hostujete svůj web na mizerné službě webhosting, získáte mizerné výsledky z hlediska rychlosti webu. Většina poskytovatelů webhostingových služeb nabízí levné plány.

Ale tito weboví hostitelé mají na jednom serveru nízké kvality příliš mnoho účtů. Výsledkem je pomalý zážitek pro všechny weby. A pokud jeden z vašich sousedních webů začne používat příliš mnoho serverových prostředků, celý server by mohl jít dolů, což by vedlo k tomu, že by váš web s ním klesal.

Pokud chcete, aby se váš web načítal rychle a byl neustále v provozu, měli byste jít s SiteGround. Je to moje první volba, pokud jde o hostingové služby WordPress.

siteground wordpress hosting

SiteGround nabízí bezplatnou migrační službu a jejich užitečná a kvalifikovaná podpora odpovídá na vaše dotazy během několika sekund. Mezi další funkce hostingu, které stojí za zmínku, patří:

 • Zdarma denní zálohy webových stránek
 • Doporučeno WordPress
 • Jedním kliknutím na tlačítko instalace WordPress
 • Spravováno hostování WordPress ve všech plánech
 • Vestavěné řešení ukládání do mezipaměti SuperCacher
 • Inovativní technologie rychlosti jako SSD, HTTP / 2, PHP7, NGINX
 • Staging a GIT (pouze na plánu GoGeek)
 • Certifikát SSL zdarma & CloudFlare CDN
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Ceny začínají na pouhých 3,95 $ / měsíc

Podívejte se na mou upřímnou a bez Bs recenzi SiteGround a zjistěte, proč miluji a důvěřuji SiteGround, nebo pokud dáváte přednost začátečník přátelskému hostiteli, jako je webhosting Bluehost. Pokud dáváte přednost plně spravovanému hostiteli WordPress, doporučuji hostování WordPress společnosti Kinsta.

Často kladené otázky

Jaké je nejrychlejší téma WordPress?

GeneratePress (zdarma & premium), Astra (zdarma & prémiové), schéma (pouze prémiové) a OceanWP (zdarma & premium) jsou všechna témata WordPress s rychlým načítáním.

Jak otestovat dobu načítání motivu WordPress?

Pokud jste téma dosud nezakoupili nebo pokud nejste vývojářem motivu, pak jediným způsobem, jak zjistit, zda je motiv optimalizován pro rychlost, je otestovat rychlost načítání pomocí nástroje, jako je GTmetrix nebo Pingdom..

Co je nejdůležitější pro dobu načítání?

Webový hosting, který používáte, má obrovský dopad a je jediným nejdůležitějším faktorem výkonu vašeho tématu WordPress.

Závěrečná slova

Doufám, že vám tento blogový příspěvek pomohl pochopit, jaký velký dopad může mít téma, které používáte, na rychlost vašeho webu WordPress.

Nejrychlejší témata WordPressu, která jsem zde popsal, reagují a nabízejí desítky možností přizpůsobení, které vám pomohou zlepšit dobu načítání.

Moje nejoblíbenější a nejrychlejší šablona WordPress je GeneratePress. Je to ruce dolů jedno z nejrychlejších témat WordPress s tolika funkcemi, které jsem kdy vyzkoušel.

Pokud byste se mě měli zeptat na otázku „Jaké je nejrychlejší téma WordPress?“ Řekl bych, že GeneratePress bezpochyby.

Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, dejte mi vědět v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map