Najszybsze motywy WordPress

Ruch w Twojej witrynie nie jest nic wart – jeśli większość ludzi będzie musiała czekać wieki, aż się załaduje, a następnie z frustracji kliknij przycisk Wstecz. Dlatego powinieneś dostać lekki i szybki motyw WordPress. Oto moja kolekcja


Oto, czego nauczysz się w tym poście:

Jaki jest obecnie najszybszy motyw WordPress?

 • GeneratePress (wolny & premia), Astra (wolny & premia), Schemat (premium) i OceanWP (wolny & premium) to wszystkie szybko ładujące się motywy WordPress.
 • Na podstawie testów szybkości, które przeprowadziliśmy, najszybszy jest motyw WordPress GeneratePress.
 • To Zdecydowanie nie jest motyw Avada. Avada ładuje się powoli, w moich testach ładowanie Avady zajęło 8,6 sekundy.
 • The hosting używany ma ogromny wpływ na szybkość działania motywu WordPress.
GeneratePressDiviAstraSchematOceanWPStudioPress
Wynik wydajności prędkości:A (95%)B (85%)B (85%)A (93%)A (91%)A (95%)
Całkowicie załadowany czas:1,3 sekundy1 sekunda1 sekunda1,8 sekundy1,5 sekundy0,7 sekundy
Całkowity rozmiar strony:696 KB1,13 MB833 KB529 KB1,06 MB1,26 MB
Liczba wniosków:245152391548
Cena £:49,95 $ (Dostępne darmowe motywy)89–249 USD (tylko płatny motyw)59 USD (dostępne darmowe motywy)59 USD (tylko płatny motyw)39 USD (dostępne darmowe motywy)99,95 USD (tylko płatne motywy)
Czytaj więcej:Przejdź do ⇣Przejdź do ⇣Przejdź do ⇣Przejdź do ⇣Przejdź do ⇣Przejdź do ⇣

Zarabiasz na swojej witrynie tylko wtedy, gdy ruch się zmienia. W przeciwnym razie cały czas i pieniądze wydawane na generowanie ruchu to marnotrawstwo.

Konwersja nie zawsze musi oznaczać sprzedaż. Może to oznaczać zapisanie się na listę e-mail lub kliknięcie reklamy. Każdy chce mieć wysoki współczynnik konwersji. Ale oto szokujący:

Jeśli szybkość strony w Twojej witrynie jest niska więc większość twoich .

A jeśli ludzie nie pozostaną w Twojej witrynie, nie ma możliwości, aby kiedykolwiek dokonali konwersji. Proste.

Jak dowiesz się w dalszej części, motyw witryny WordPress ma ogromny wpływ na szybkość witryny. Wybierz wolny motyw WordPress, a Twoja strona będzie wolna jak ślimak.

Jeśli więc chcesz, aby więcej osób pozostało na Twojej stronie i dokonało konwersji (dokonaj sprzedaży lub zasubskrybuj), potrzebujesz szybszej strony internetowej

Zacznijmy od wyjaśnienia, dlaczego szybki ładowanie motywu WordPress jest tak ważny.

Dlaczego szybkość witryny ma znaczenie

Według KissMetrics, jeśli Twoja witryna zajmuje więcej niż 3 sekundy załadować, 40% twoi goście odejdą.

dlaczego prędkość witryny ma znaczenie

Kiedy ludzie opuszczają Twoją witrynę, tracisz nie tylko potencjalne przychody, ale także wszystkie pieniądze i czas, który spędziłeś generując ruch na swojej stronie.

A jeśli chcesz dostać się do pierwsza strona Google i zostań tam, potrzebujesz strony internetowej, która szybko się ładuje.

Algorytmy Google wolą wyświetlać witryny, które zapewniają wygodę użytkowania (a szybkość witryny jest ogromnym czynnikiem). W oczach Google strona oferująca dobre wrażenia użytkownika ma zazwyczaj niższy współczynnik odrzuceń i szybko się ładuje.

Jeśli Twoja strona jest powolna, większość odwiedzających odskoczy z powrotem, co spowoduje utrata pozycji w wyszukiwarkach. Ponadto, jeśli chcesz przekonać więcej odwiedzających do klientów lub subskrybentów, Twoja strona musi się szybko ładować.

Według WebsiteOptimization.com, powolna strona jest nie tylko postrzegana jako niskiej jakości, ale także zmniejsza ruch o maksymalnie 20%.

Dolna linia?

Jeśli chcesz, aby Twoja strona szybko się ładowała i zabezpieczyła pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania, potrzebujesz motywu WordPress, który jest w pełni zoptymalizowany pod kątem szybkości.

Użyty motyw WordPress będzie miał ogromny wpływ na szybkość ładowania witryny.

Jeśli Twój motyw oferuje wszystkie funkcje pod słońcem, jest napełniony skryptami i zasobami oraz zawiera dużo niskiej jakości kodu, prędkość Twojej witryny spadnie.

Jeśli Twój motyw nie jest zoptymalizowany pod kątem szybkości, cokolwiek zrobisz, aby poprawić szybkość witryny, na próżno.

Top 7 najszybszych motywów WordPress

Wiem, jak trudne może być przejrzenie tysięcy darmowych i premium motywów WordPress dostępnych online i znalezienie idealnego dla Twojej witryny.

Jaki jest najszybszy motyw WordPress?

Tak więc poniżej opracowałem listę najszybsze ładowanie motywów WordPress w 2020 roku. Wszystkie są lekkimi motywami WordPress, które są dostarczane z kodem jakości w celu przyspieszenia Twojej witryny WordPress.

1. Wygeneruj motyw WordPress

 • Stronie internetowej: https://generatepress.com
 • Cena £: 49,95 $ z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy
 • Darmowa wersja dostępna: Tak
 • Wynik prędkości Google: A (95%)

GeneratePress - najszybszy motyw wordpress

GeneratePress to piękny, lekki motyw dla WordPress. Przychodzi jako zarówno wersja darmowa, jak i premium, ale wersja płatna ma o wiele więcej przydatnych funkcji.

GeneratePress to motyw uniwersalny i jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu można go używać do tworzenia dowolnego rodzaju strony internetowej. Ten motyw się skończył 500 5 gwiazdek w katalogu motywów WordPress.

Wersja Premium GeneratePress (49,95 USD) jest wyposażona w lekką i modułową platformę i umożliwia wyłączenie funkcji, których nie chcesz używać.

Tam są 15 modułów które pozwalają wykorzystać funkcjonalność motywu i można aktywować / dezaktywować moduły, których nie używasz, aby upewnić się, że nie powodują dodatkowego obciążenia Twojej witryny. To modułowe podejście pozwala samodzielnie poprawić szybkość witryny.

Podczas gdy bezpłatna wersja motywu zawiera dziesiątki niesamowitych funkcji, wersja premium motywu zawiera prawie wszystko, o co możesz poprosić w motywie WordPress.

Funkcje premium GeneratepressGeneratePress Premium – 15 konfigurowalnych modułów

Na przykład wersja premium jest wyposażona w obsługę WooCommerce, umożliwiamy wprowadzanie zmian w typografii, stylach i kolorach, a także pozwala tworzyć niestandardowe sekcje na stronach. Zawiera także niestandardowe zaczepy i funkcję wyłączania określonych elementów na niektórych stronach i postach. Wersja premium ma dożywotnie użytkowanie, 1 rok aktualizacji & wsparcie i hojna 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony.

Co z prędkością? GeneratePress to jeden z najszybszych motywów WordPress, strona demonstracyjna ładuje się w nieco ponad 1 sekundę! łał!

GeneratePress to praktyczne rozwiązanie najszybsza prędkość ładowania, jaką kiedykolwiek próbowałem. Poważnie zastanawiałem się nad przeniesieniem wszystkich moich stron do GeneratePress (w tym tej).

ćwierkać

Jeśli chcesz, aby Twoja witryna WordPress szybko ładowała się błyskawicznie, GeneratePress to motyw, którego szukasz.

Funkcje:

 • Wbudowane wsparcie dla Znaczniki schematu aby pomóc Ci osiągnąć lepsze rankingi i wyższy CTR w wyszukiwarkach.
 • Biblioteka strony importowalnych gotowych do użycia stron demonstracyjnych, aby uruchomić swoją witrynę WordPress
 • Całkowicie elastyczny projekt który wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach
 • Tematem jest gotowy do tłumaczenia, dzięki czemu możesz łatwo przetłumaczyć go na wiele języków.
 • Jego lekka konstrukcja sprawia, że ​​twoja strona ładuje się bardzo szybko.
 • Pochodzi z pełnym wsparciem dla Dostosowywanie motywów WordPress, dzięki czemu możesz łatwo wprowadzać zmiany w projekcie witryny bez pisania ani jednego wiersza kodu.
 • Zaawansowane dostosowywanie który pozwala wyłączyć określone elementy na niektórych stronach i postach, budować unikalne układy za pomocą sekcji wewnątrz stron oraz zaczepy pozwalające dodawać własne niestandardowe treści w różnych obszarach na nich.
 • Pochodzi z obsługą programów budujących strony, takich jak Elementor and Beaver Builder aby pomóc Ci osiągnąć wyższy poziom personalizacji.
 • Pozwala Ci na łatwo dostosować każda strona w Twojej witrynie. Możesz wybrać, czy chcesz wyświetlać pasek boczny i po której stronie. Możesz także dostosować widżety stopki dla każdego posta i strony.

Prędkość:
5/5 Cena £:
Wolny. Wersja Premium kosztuje 49,95 USD (zalecane) Demo na żywo:
Generuj Naciśnij Live Demo

Nowe i ekscytujące aktualizacje GeneratePress Premium

GeneratePress Premium 1.6 największą aktualizacją jest bez wątpienia wydanie Witryny GeneratePress. Są to gotowe, oszałamiające i szybkie ładowanie witryn, które można zaimportować, aby uzyskać przewagę podczas tworzenia nowej strony internetowej.

generowanie witrynNowa biblioteka witryn GeneratePress zawiera ponad 20 witryn demonstracyjnych, które można zaimportować bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego

Po zainstalowaniu wersji Premium 1.6 można znaleźć strony GeneratePress w wyglądzie > GeneratePress > Witryny Witryny GeneratePress zawierają wszystkie opcje premium GeneratePress i treści demonstracyjne.

Obecnie istnieje ponad 20 witryn GeneratePress do wyboru, ale pojawi się ich więcej i zostaną one automatycznie dostarczone na pulpit nawigacyjny. Jedną fajną funkcją jest to, że możesz budować i sprzedawać własne witryny GeneratePress, ponieważ są one bardzo łatwe do eksportowania i pakowania.

Przeczytaj więcej na stronie generpress.com/gp-premium-1-6

2. Motyw Divi WordPress

 • Stronie internetowej: https://www.elegantthemes.com
 • Cena £: 89 USD (rocznie) do 249 USD (dożywotnio) z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy
 • Darmowa wersja dostępna: Nie
 • Wynik prędkości Google: B (85%)

Motyw WordPress Divi

Motywy Divi by Elegant to jeden z najpotężniejszych, a jednocześnie łatwy w użyciu i dostosowujący motywy WordPress.

Motyw Divi jest oparty na narzędziu do tworzenia stron Divi, co czyni go jednym z najbardziej zaawansowanych edytorów front-end i edytorów wizualnych stron WordPress

Divi faktycznie odnosi się do dwóch oddzielnych rzeczy. The Motyw Divi i narzędzie do tworzenia stron Divi.

Motyw Divi to wielofunkcyjny motyw WordPress, co oznacza, że ​​możesz go użyć do stworzenia praktycznie dowolnego rodzaju strony internetowej, którą lubisz.

Divi występuje tylko jako motyw premium, a roczny (bieżący) koszt to 89 USD podczas gdy koszt życia (jednorazowy) wynosi 249 USD.

Tworzenie stron internetowych za pomocą Divi to pestka, ponieważ pozwala każdemu z łatwością tworzyć piękne strony internetowe bez konieczności kodowania lub instalowania wtyczek innych firm.

edytor wizualny divi

Co z prędkością? Czy Divi to szybko ładujący się motyw? Tak to jest. Ponieważ niedawno (w czerwcu 2019 r.) ElegantThemes dokonał przeglądu bazy kodu Divi, która znacznie poprawiła szybkość ładowania strony w standardowych instalacjach Divi.

prędkość divi

Według ElegantThemes „nowe optymalizacje buforowania Divi działają równolegle ze statycznym generowaniem plików Divi CSS i pamięcią podręczną opcji Visual Builder w celu generowania superszybkich ładowań stron, nawet gdy nie używasz wtyczki buforowania”.

Funkcje:

 • Uniwersalny, uniwersalny motyw WordPress zawierający Divi Builder.
 • Divi Builder: potężny kreator stron typu „przeciągnij i upuść”, który umożliwia wizualne tworzenie stron WordPress.
 • Ponad 800 gotowych układów stron i ponad 100 pełnych pakietów stron.
 • Używaj motywów i wtyczek na nieograniczonej liczbie stron internetowych bez kupowania dodatkowych licencji.
 • Integracja WooCommerce, wsparcie na światowym poziomie, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i wiele innych.
 • Po zarejestrowaniu się w celu uzyskania członkostwa (89 USD rocznie lub 249 USD dożywotnio) zyskujesz dostęp do wszystkiego, co mają eleganckie motywy, w tym Divi, Extra, Bloom, Monarch, wtyczka Divi Builder, wszystkich innych motywów WordPress, wsparcia premium i aktualizacji. Z nieograniczonym użyciem!

Prędkość:
5/5 Cena £:
Wersja premium to 89 USD – 249 USD Demo na żywo:
Demi Divi

3. Motyw Astra WordPress

 • Stronie internetowej: https://wpastra.com
 • Cena £: 59,00 $ z 14-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy
 • Darmowa wersja dostępna: Tak
 • Wynik prędkości Google: B (85%)

Astra to lekki, szybki, przyjazny dla twórców stron motyw WordPress zaprojektowany przez Siła Burzy Mózgu. Astra jest poważnym pretendentem do GeneratePress.

motyw astra wordpress

Astra to dostosowywany motyw, który jest bardzo prosty w obsłudze i opanowany, co znacznie ułatwi Ci życie podczas tworzenia witryny.

Nie tylko to – Astra jest także jednym z najszybciej ładujących się motywów.

No i powinienem też wspomnieć, że Astra jest 100% do pobrania za darmo! Rozpoczęcie pracy jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi kosztami wstępnymi. Ale możesz rozszerzyć Astrę o niedrogie dodatki które rozszerzają możliwości dostosowywania.

Szybkość strony motywu Astra

To jest temat zbudowany dla szybkości strony. Astra ładuje w czasie krótszym niż pół sekundy. Jest również zoptymalizowany pod względem wydajności i lekki jak piórko, ponieważ potrzebuje mniej niż 50 KB zasobów załadować. To używa bez jQuery, zamiast tego używa Vanilla JavaScript.

Jeśli szukasz motywu WordPress, który jest szybki, elegancki i konfigurowalny, nie możesz i nie powinieneś spoglądać poza Astrę.

ćwierkać

Motyw Astra WordPress jest darmowy, ale jak wspomniałem, możesz go rozszerzyć o dodatki, które zapewniają mnóstwo bardziej zaawansowanych funkcji.

The Astra Pro Addon (59 USD) to wtyczka, która rozszerza darmowy motyw Astry i dodaje do niego więcej funkcji. The Pakiet Agencji Astra (249 USD) oferuje gotowe strony internetowe i zawiera wszystkie wtyczki używane do ich tworzenia.

dodatek do motywu astra pro

Aktualizacja: Astra 2.0 został uruchomiony, aby pomóc Ci budować strony internetowe WordPress szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Uaktualnienie Astry 2.0 zmieniło strukturę i szybkość dostosowywania WordPressa i zawiera nowe opcje, dzięki którym Astra jest jednym z najłatwiejszych dostępnych obecnie motywów.

Funkcje:

 • Kompatybilność z narzędzia do tworzenia stron takich jak BeaverBuilder, SiteOrigin, Elementor i Divi + more
 • Łatwy w użyciu z czystym interfejsem administratora
 • Jeszcze proste piękne wzory niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności
 • Dziesiątki wstępnie zaprojektowany oraz oszałamiająco wyglądające witryny startowe, które można zaimportować
 • Łatwy do dostosowania bez konieczności radzenia sobie z kodem. Możesz zmienić projekt poprzez szereg opcji w natywnym dostosowaniu WordPress
 • Przyjazny dla SEO podstawa i wszystkie niezbędne znaczniki Schema.org
 • Rozsuwany z haczykami i filtrami, które pozwalają dostosować dowolny motyw Astry
 • Bezszwowy Integracja z WooCommerce do budowy sklepów internetowych
 • Hojny 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Niektóre z najlepszych motywów WordPress na rynku!

Prędkość:
5/5 Cena £:
Wolny. Wersja premium kosztuje 59 USD (zalecane) Demo na żywo:
Astra Live Demo

4. Schemat motywu WordPress

 • Stronie internetowej: https://mythemeshop.com/themes/schema/
 • Cena £: 59,00 $ z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy
 • Darmowa wersja dostępna: Nie
 • Wynik prędkości Google: A (93%)

Schemat według recenzji MyThemeShop

Schemat z MyThemeShop to kolejny lekki motyw WordPress. Oferuje responsywny design i jest w pełni konfigurowalny. To świetny motyw do tworzenia każdego rodzaju bloga.

Ten motyw pochodzi z wbudowana obsługa recenzji aby pomóc Ci stworzyć pięknie wyglądające strony z recenzjami. Ma także wbudowane skróty, funkcje głosowania i ustawienia wydajności.

Ustawienia wydajności schematu mythemeshop

Ten motyw może nie być tak szybki jak GeneratePress, ale niedocenianie tego, co ten motyw może dla Ciebie zrobić, byłoby błędem. Ten motyw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia bloga.

Co z prędkością? Czy schemat jest szybko ładującym się motywem WordPress? Tak to jest.

przegląd schematu mythemeshop

Funkcje:

 • Całkowicie elastyczny projekt. Łatwo dostosowuje się do wszystkich rozmiarów ekranu.
 • Pochodzi z Zarządzanie reklamami panel ułatwiający zarządzanie reklamami w Twojej witrynie.
 • Gotowy do tłumaczenia, możesz użyć tego motywu, aby utworzyć wielojęzyczną stronę internetową.
 • Wsparcie dla Czcionki Google pozwala wybierać spośród setek czcionek Google, które chcesz zobaczyć w swojej witrynie.
 • Pochodzi z wbudowanym wsparciem dla powiązane posty. Nie trzeba instalować żadnej dodatkowej wtyczki.
 • Wbudowane wsparcie dla bułka tarta.
 • Pochodzi z obsługą fragmenty rozszerzone. Jeśli Twój wpis jest recenzją, Google wyświetli ocenę gwiazdkową we fragmencie wyniku wyszukiwarki.

Prędkość:
5/5 Cena £:
Wersja premium kosztuje 59 USD Demo na żywo:
Schemat Live Demo

5. Motyw OceanWP WordPress

 • Stronie internetowej: https://oceanwp.org
 • Cena £: 39,00 $ z 14-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy
 • Darmowa wersja dostępna: Tak
 • Wynik prędkości Google: A (91%)

Motyw OceanWP WordPress

OceanWP to w 100% DARMOWY, wielofunkcyjny motyw WordPress, który pozwala tworzyć pięknie wyglądające strony internetowe za pomocą WordPress. Nicolas Lecocq jest twórcą i możesz pobrać motyw z WordPress.org tutaj.

W OceanWP chodzi przede wszystkim o łatwość obsługi i za jednym kliknięciem możesz zaimportować gotowe do użycia witryny demonstracyjne, korzystając z bezpłatnego rozszerzenia importu.

Darmowa wersja pochodzi z 7 darmowych rozszerzeń ale OceanWP ma również 11 rozszerzeń premium dzięki czemu możesz dalej rozszerzać motyw. Możesz albo kupić je osobno, zaczynając od 9,99 USD za sztukę lub pakiet premium od 39 USD za licencję na jedną stronę.

Bezpłatne motywy OceanWP i rozszerzenia premium

Darmowa wersja OceanWP zawiera następujące bezpłatne rozszerzenia:

 1. Okno modalne
 2. Suwak postów
 3. Importuj wersję demonstracyjną
 4. Niestandardowy pasek boczny
 5. Udostępnianie produktu
 6. Udostępnianie społecznościowe
 7. Dodatki oceaniczne

Rozszerzenia premium zaczynają się od 9,99 USD za sztukę lub pakiet premium można uzyskać od 39 USD za licencję na jedną witrynę.

 1. Wyskakujące logowanie
 2. Instagram
 3. Biała etykieta
 4. Teczka
 5. Woo Popup
 6. Lepka stopka
 7. Haki oceaniczne
 8. Widżety Elementor
 9. Panel boczny
 10. Przyklejony nagłówek
 11. Objaśnienie stopki

Co z szybkością strony? Czy OceanWP jest jednym z najszybszych motywów WordPress? Tak, na pewno jest.

Czasy ładowania motywu OceanWP

Funkcje:

 • W pełni mobilne, responsywne dopasowanie do dowolnego rozmiaru ekranu
 • Wbudowane SEO dla lepszego indeksowania i wyszukiwania w rankingach
 • Gotowy e-commerce WooCommerce
 • Wbudowane opcje dostosowywania WordPress
 • Zaawansowane Mega Menu
 • Obsługa wszystkich popularnych programów budujących strony, takich jak Elementor
 • Bezpłatne, gotowe do użycia motywy 1-kliknięciem

Prędkość:
5/5 Cena £:
Wersja premium kosztuje 39 USD Demo na żywo:
Demo na żywo OceanWP

6. Motywy StudioPress

 • Stronie internetowej: https://www.studiopress.com
 • Cena £: Od 99,95 USD (obejmuje Genesis Framework)
 • Darmowa wersja dostępna: Nie
 • Wynik prędkości Google: A

studiopress?

Korzystanie z motywu StudioPress zapewniło ponad 200 000 użytkownikom WordPress solidne, szybkie ładowanie podstaw dla ich witryny (w tym tej witryny). Wszystkie motywy StudioPress reagują na urządzenia mobilne i mają czysty, lekki kod, który zapewnia optymalizację witryny pod kątem szybkości.

Motywy StudioPress, i Genesis Framework jest zbudowany, zapewnia prędkość i natychmiast to zauważysz, gdy go użyjesz. Oto test szybkości jednego z bardziej popularnych motywów w StudioPress, ładuje się znacznie poniżej 1 sekundy! łał!

prędkość studiopress

Funkcje:

 • Krótki czas ładowania strony i duży nacisk na bezpieczeństwo
 • Gotowy na siatkówkę iw pełni responsywny projekt HTML5 dla użytkowników mobilnych
 • Brak wzdęć spowodowanych nadmiernymi wbudowanymi funkcjami i czysty kod, który spodoba się programistom
 • Oparte na zoptymalizowanej pod kątem wyszukiwarek bazie kodu Genesis Framework
 • Łatwo aktualizować, ponieważ nowe aktualizacje mogą być automatycznie pobierane i instalowane
 • Nieograniczone, dożywotnie wsparcie i dostęp do zespołu ekspertów Genesis i dużej społeczności

Prędkość:
5/5 Cena £:
Od 99,95 USD (w tym nadrzędny Genesis Framework) Demo na żywo:
Demo StudioPress

i w końcu oto kilka 100% darmowe szybkie motywy WordPress do użycia:

7. Skórka Motyw WordPress

 • Stronie internetowej: https://wordpress.org/themes/skin
 • Cena £: Wolny
 • Darmowa wersja dostępna: Tak
 • Wynik prędkości Google: A

Przegląd motywu skóry

W przeciwieństwie do innych tematów w tym artykule, Skin jest całkowicie darmowy (i szybkie ładowanie) motyw WordPress.

Chociaż może nie oferować tylu funkcji, jak pozostałe dwa motywy, zawiera dziesiątki funkcji. Jest w pełni responsywny, więc świetnie będzie wyglądał na wszystkich urządzeniach.

Pochodzi z 3 różne układy treści i 2 polecane suwaki do wybrania z. Ten motyw jest także kompatybilny z WooCommerce, więc możesz go użyć do uruchomienia strony eCommerce.

Funkcje:

 • Pochodzi z 3 różnych treści opcje układu do wybrania z.
 • Pełne wsparcie dla WooCommerce aby pomóc Ci stworzyć wspaniałe sklepy internetowe.
 • Pełna obsługa WordPress Dostosowywanie motywu. Pozwala także wybrać czcionki Google, których chcesz używać w swojej witrynie.
 • Pochodzi z 4 różnymi style nagłówka do wybrania z.
 • Wsparcie dla wielostronny.
 • Wbudowana obsługa wyświetlania powiązane posty.

Prędkość:
4/5 Cena £:
Wolny Demo na żywo:
Odwiedź motyw skóry

8. Elementor Hello Theme

 • Stronie internetowej: https://wordpress.org/themes/hello-elementor/
 • Cena £: Wolny
 • Darmowa wersja dostępna: Tak
 • Wynik prędkości Google: A

motyw elementor hello

Jeśli jesteś fanem Elementora, wtyczki „przeciągnij i upuść” do WordPressa, to motyw Elementor Hello jest dla Ciebie, jeśli szukasz lekkiego i czystego motywu.

To jest motyw początkowy który nie zawiera żadnych stylów, z wyjątkiem podstawowego stylu zgodności z przeglądarkami. Jednak dzięki mocy Elementora magia się dzieje i możesz stworzyć piękną stronę WordPress w najprostszy i najszybszy możliwy sposób.

Ten motyw jest przeznaczony do można go używać tylko za pomocą narzędzia do tworzenia stron, takiego jak Elementor. Jeśli więc nie masz elementu Elementor (lub Elementor Pro), musisz go najpierw zdobyć. Jeśli nie używasz lub nie zamierzasz używać programu budującego strony Elementor, ten motyw nie jest dla Ciebie.

Elementor twierdzi, że jest to „najszybszy motyw WordPress, jaki kiedykolwiek stworzono”, ale dokonane przez niego porównanie nie obejmowało żadnych innych motywów znanych z wydajności.

Funkcje:

 • To w 100% DARMOWY i jeden z najszybszych motywów WordPress
 • Bez wzdęć i nadmiaru kodu (nie dostarczaj modułów, elementów lub motywów, których nie potrzebujesz
 • Możesz rozszerzyć motyw za pomocą haczyków
 • Motyw potomny udostępniony w GitHub
 • Do użytku tylko z Elementor i Elementor Pro

Elementor Hello Theme to w zasadzie lekki motyw startowy, który oferuje 100% kompatybilność z Elementorem.

Prędkość:
5/5 Cena £:
Wolny Demo na żywo:
Odwiedź Elementor Hello Theme

Dlaczego większość motywów WordPress nie jest zoptymalizowanych pod kątem szybkości

Podczas wyszukiwania motywów WordPress w Google znajdziesz dziesiątki motywów, które wyglądają profesjonalnie i oferują świetny design.

To, co widać, to szybkość reakcji motywu lub jak fajnie wygląda projekt, ale nie widać kodu motywu.

Większość motywów WordPress to źle zakodowane i przyjść nadęty z dziesiątkami zasobów (obrazy css i skrypty javascript), które mogą spowolnić twoją stronę.

Większość twórców motywów WordPress krzyczy ze swoich dachów, że wszystkie ich motywy są zoptymalizowane pod kątem szybkości.

Ale oto szczera prawda: Większość motywów WordPress wcale nie jest zoptymalizowanych pod kątem szybkości.

W rzeczywistości większość motywów WordPress nie jest nawet zgodna ze standardami kodowania społeczności WordPress. Każdy motyw, który nie spełnia tych standardów, może z czasem stać się podatny na ataki hakerów.

Te standardy kodowania mają na celu zapewnienie, że motywy są zakodowane tak, aby działały wydajnie i nie były narażone na ataki hakerów.

Jak przetestować czas ładowania motywu WordPress?

Jeśli motyw nie został jeszcze zakupiony lub nie jesteś jego twórcą, to jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, czy motyw jest zoptymalizowany pod kątem szybkości – jest do przetestuj prędkość ładowania strony demonstracyjnej motywu WordPress.

użyj gtmetrix, aby przetestować szybkość motywu WordPress

Aby przetestować szybkość witryny demonstracyjnej motywu WordPress, wprowadź adres URL witryny demonstracyjnej motywu i kliknij Prześlij.

Narzędzie przetestuje witrynę po kilku sekundach, a następnie wyświetli liczbę sekund potrzebną do załadowania witryny.

Kolejnym dobrym narzędziem do sprawdzania wielu stron jednocześnie jest BatchSpeed, to bezpłatne narzędzie pozwala testować zbiorczo wiele adresów URL za pomocą narzędzia Google Page Checker

Jeśli strona demonstracyjna ładowanie trwa dłużej niż 5 sekund, to tyle czasu zajmie załadowanie witryny za pomocą tego szablonu WordPress.

Niektóre badania pokazują, że możesz mieć tylko cztery sekundy, zanim użytkownik przejdzie dalej, tj. Masz bardzo mało czasu, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Jak dokładniej przewidzieć czas ładowania motywu WordPress?

Wykorzystanie 5 sekund lub mniej jest dobrym testem porównawczym, ale samo spojrzenie na rzeczywisty czas wczytywania wersji demonstracyjnej motywu nie jest najdokładniejszym sposobem sprawdzenia, jak szybko jest rzeczywiście motyw. Dlaczego?

Ponieważ tam, gdzie hostowany jest motyw demonstracyjny, a wydajność serwerów hosta internetowego ma duże znaczenie, najprawdopodobniej będziesz używać innych hostów internetowych niż to, czego używa twórca motywów WordPress.

Lepszym sposobem określenia prędkości motywu jest spojrzenie na sumę rozmiar strony i liczba żądań strona się ładuje.

Te wskaźniki są niezależne od tego, z którego dostawcy hostingu korzysta właściciel motywu. Z powodu mniejszej liczby zapytań o zasoby (JavaScript, pliki CSS, HTML, obrazy itp.) Mniejszy całkowity rozmiar strony jest, w rezultacie, szybszy czas ładowania strony.

Dlaczego Avada nie jest szybkim motywem WordPress

Oto przykład, jak by to wyglądało przy użyciu Motyw Avada jako przykład (jest motywem sprzedaży nr 1 w Themeforest – ale w żadnym wypadku nie jest najszybszy). Strona demonstracyjna Avada ładuje się bardzo wolno:

Powolne ładowanie motywu avada Czas ładowania Avady wynosi aż 8,6 sekundy. Whoa, to nie jest dobre!

Prawie 9 sekund do pełnego załadowania!
Rozmiar to prawie 3 MB!
i dzieje się 116 żądań HTTP!

Jeszcze raz. Jeśli GTMetrix pokazuje, że prezentacja motywu trwa dłużej niż 5 sekund, motyw prawdopodobnie spowolni Twoją witrynę i prawdopodobnie nie jest najlepszym wyborem dla Ciebie.

Jeszcze jedna rzecz, której potrzebujesz do szybkiego ładowania strony

Motyw, którego używasz w witrynie WordPress, będzie miał duży wpływ na szybkość witryny. Ale hosting usługa, z której korzystasz, będzie prawdopodobnie miała tak duży wpływ, jak motyw Twojej witryny.

To powód dlaczego hosting jest najważniejszym czynnikiem wydajności w oficjalnym przewodniku optymalizacji WordPress.

Jeśli hostujesz swoją witrynę w kiepskiej usłudze hostingowej, uzyskasz kiepskie wyniki pod względem szybkości witryny. Większość dostawców usług hostingowych oferuje tanie plany.

Ale ci gospodarze umieszczają zbyt wiele kont na jednym serwerze niskiej jakości. Powoduje to spowolnienie działania wszystkich stron internetowych. A jeśli jedna z sąsiadujących witryn zacznie używać zbyt wielu zasobów serwera, cały serwer może się zawiesić, powodując awarię Twojej witryny.

Jeśli chcesz, aby Twoja strona ładowała się szybko i działała przez cały czas, powinieneś iść z SiteGround. To mój najlepszy wybór, jeśli chodzi o usługi hostingowe WordPress.

siteground hosting WordPress

SiteGround oferuje bezpłatną usługę migracji, a ich pomocna i wykwalifikowana obsługa odpowiada na pytania w ciągu kilku sekund. Inne funkcje hostingu, o których warto wspomnieć, to:

 • Darmowe codzienne kopie zapasowe witryny
 • Polecane przez WordPress
 • 1-kliknięcie przycisku Instalacja WordPress
 • Zarządzany hosting WordPress we wszystkich planach
 • Wbudowane rozwiązanie buforowania SuperCacher
 • Innowacyjne technologie prędkości, takie jak SSD, HTTP / 2, PHP7, NGINX
 • Inscenizacja i GIT (tylko w planie GoGeek)
 • Darmowy certyfikat SSL & CloudFlare CDN
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Ceny zaczynają się już od 3,95 USD / mc

Sprawdź moją uczciwą i bezpłatną recenzję SiteGround, aby dowiedzieć się, dlaczego uwielbiam i ufam SiteGround, lub jeśli wolisz przyjaznego hosta dla początkujących, takiego jak hosting Bluehost. Jeśli wolisz w pełni zarządzany host WordPress, polecam hosting WordPress firmy Kinsta.

Często Zadawane Pytania

Jaki jest najszybszy motyw WordPress?

GeneratePress (bezpłatny & premium), Astra (bezpłatny & premium), Schemat (tylko premium) i OceanWP (bezpłatny) & premium) to wszystkie szybko ładujące się motywy WordPress.

Jak przetestować czas ładowania motywu WordPress?

Jeśli motyw nie został jeszcze zakupiony lub nie jesteś jego twórcą, jedynym sposobem na sprawdzenie, czy motyw jest zoptymalizowany pod kątem szybkości, jest przetestowanie prędkości ładowania za pomocą narzędzia takiego jak GTmetrix lub Pingdom.

Co jest najważniejsze w czasach ładowania?

Hosting, z którego korzystasz, ma ogromny wpływ i jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na szybkość działania motywu WordPress.

Ostatnie słowa

Mam nadzieję, że ten post na blogu pomógł ci zrozumieć, jak duży wpływ może mieć użyty motyw na szybkość witryny WordPress.

Najszybsze motywy WordPress, które omówiłem tutaj, są responsywne i oferują dziesiątki opcji dostosowywania, które pomogą Ci poprawić czasy ładowania.

Moim ulubionym i najszybszym szablonem WordPress jest GeneratePress. To jest praktyczne jeden z najszybszych motywów WordPress z tak wieloma funkcjami, jakich kiedykolwiek próbowałem.

Gdybyś zadał mi pytanie „jaki jest najszybszy motyw WordPress?” powiedziałbym GeneratePress bez wątpienia.

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, daj mi znać w komentarzach tutaj poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map