Найшвидші теми WordPress

Трафік вашого веб-сайту нічого не варто – якщо більшості людей доводиться чекати віків, щоб він завантажився, а потім від розчарування натисніть кнопку “назад”. Ось чому ви повинні отримати легку та швидку тему WordPress. Ось моя колекція


Ось що ви дізнаєтесь у цій публікації:

Яка найшвидша тема WordPress зараз?

 • СтворитиПрес (безкоштовно & премія), Астра (безкоштовно & премія), Схема (премія) та OceanWP (безкоштовно & премія) – це всі теми, що швидко завантажуються WordPress.
 • На основі тестів на швидкість, які ми виконали, найшвидша тема WordPress СтворитиПрес.
 • Це безумовно ні тема Avada. Avada завантажується повільно, у моїх тестах на Avada знадобилося 8,6 секунди.
 • The веб хостинг ви використовуєте, має величезний вплив на швидкість роботи вашої теми WordPress.
СтворитиПресДівіАстраСхемаOceanWPStudioPress
Оцінка швидкості:A (95%)B (85%)B (85%)A (93%)A (91%)A (95%)
Повністю завантажений час:1,3 секунди1 секунда1 секунда1,8 секунди1,5 секунди0,7 секунди
Загальний розмір сторінки:696 Кб1,13 Мб833 Кб529 Кб1,06 Мб1,26 Мб
Кількість запитів:245152391548
Ціна:$ 49,95 (Безкоштовні теми доступні)$ 89 – $ 249 (лише платна тема)$ 59 (доступні безкоштовні теми)$ 59 (лише платна тема)$ 39 (Безкоштовні теми)99,95 дол. США (лише платні теми)
Детальніше:Перейти до ⇣Перейти до ⇣Перейти до ⇣Перейти до ⇣Перейти до ⇣Перейти до ⇣

Ви заробляєте гроші на своєму сайті лише в тому випадку, якщо ваш трафік перетворюється. Інакше весь час та гроші, які ви витрачаєте на генерування трафіку, – це марно.

Перетворення не завжди означає продаж. Це може означати підписку на ваш список електронної пошти або натискання на рекламу. Усі хочуть високий коефіцієнт конверсії. Але ось шокер:

Якщо швидкість сторінки вашого веб-сайту повільна ну тоді більшість ваших .

І якщо люди не залишаться на вашому веб-сайті, вони не зможуть зробити конверсію. Просто як це.

Як ви дізнаєтесь у подальшому розділі, тема вашого сайту WordPress робить величезний вплив на швидкість вашого веб-сайту. Виберіть повільну тему WordPress, і ваш веб-сайт буде повільним, як равлик.

Отже, якщо ви хочете, щоб більше людей залишалися на вашому веб-сайті та здійснювали конверсію (здійснюйте продаж або підписуйтесь), вам знадобиться більш швидкий веб-сайт

Давайте для початку пояснимо, чому так важлива швидка завантаження теми WordPress.

Чому значення швидкості сайту?

За даними KissMetrics, якщо ваш веб-сайт займає більше, ніж 3 секунди завантажувати, 40% ваших відвідувачів покинуть.

чому швидкість веб-сайту має значення

Коли люди залишають ваш веб-сайт, ви не тільки втрачаєте потенційний дохід, але і всі гроші та час, який ви витратили на генерування трафіку на своєму веб-сайті.

І якщо ви хочете дістатися до перша сторінка Google і залишитися там, вам потрібен веб-сайт, який швидко завантажується.

Алгоритми Google воліють відображати веб-сайти, які пропонують чудовий досвід користувача (а швидкість сайту – величезний фактор). На погляд Google, веб-сайт, який пропонує хороший досвід користування, як правило, має менший показник відмов і швидко завантажується.

Якщо ваш веб-сайт повільний, більшість відвідувачів відскакують, що призведе до появи втрати в рейтингу пошукових систем. Більше того, якщо ви хочете перетворити більше відвідувачів на клієнтів чи підписників, ваш веб-сайт повинен швидко завантажуватися.

За даними WebsiteOptimization.com, повільний веб-сайт сприймається не тільки неякісно, ​​але і зменшує трафік до 20%.

Суть?

Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт швидко завантажувався та закріплював перше місце в результатах пошуку, вам знадобиться тема WordPress, повністю оптимізована для швидкості.

Тема WordPress, яку ви використовуєте, матиме: масовий вплив про те, як швидко завантажується ваш веб-сайт.

Якщо ваша тема пропонує будь-яку функцію під сонцем, розсипається сценаріями та ресурсами та постачається з великою кількістю неякісного коду, швидкість вашого веб-сайту постраждає.

Якщо ваша тема не оптимізована для швидкості, все, що ви зробите для покращення швидкості свого веб-сайту, виявиться марним.

Топ-7 найшвидших тем WordPress

Я знаю, як важко пережити тисячі безкоштовних і преміальних тем WordPress, доступних в Інтернеті, і знайти ідеальну для вашого сайту.

Яка найшвидша тема WordPress?

Отже, нижче я склав список найшвидше завантаження тем WordPress у 2020 році. Все це – легкі теми WordPress, які постачаються з якісним кодом для прискорення вашого сайту WordPress.

1. Створення теми WordPress WordPress

 • Веб-сайт: https://generatepress.com
 • Ціна: $ 49,95 з гарантією повернення грошей на 30 днів
 • Безкоштовна версія доступна: Так
 • Швидкість показника Google: A (95%)

GeneratePress - найшвидша тема WordPress

GeneratePress – це красива, легка тема WordPress. Це як як безкоштовна, так і преміальна версія, але платна версія має набагато більше корисних функцій.

GeneratePress – це багатоцільова тема і повністю настроюється, тому ви можете використовувати його для створення будь-якого веб-сайту. Ця тема закінчилася 500 5-зіркових оцінок в каталозі тем WordPress.

Преміальна версія GeneratePress (49,95 дол. США) оснащена легкою та модульною рамкою та дозволяє відключити функції, які ви не хочете використовувати.

Існує 15 модулів що дозволяє використовувати функцію теми, і ви можете активувати / дезактивувати модулі, які ви не використовуєте, щоб переконатися, що вони не додають зайвого навантаження на ваш сайт. Цей модульний підхід дозволяє самостійно покращити швидкість роботи вашого сайту.

Хоча безкоштовна версія теми оснащена десятками дивовижних функцій, преміальна версія теми оснащена майже всім, про що можна попросити в темі WordPress.

генерувати преміум-функціїGeneratePress Premium – 15 настроюваних модулів

Наприклад, преміум-версія постачається з підтримкою WooCommerce, давайте вам вносити зміни в типографіку, стилі та кольори та дозволяє створювати власні розділи на своїх сторінках. Він також постачається із спеціальними гачками та відключає функції певних елементів на певних сторінках та публікаціях. Преміум-версія постачається з довічним використанням, 1 рік оновлень & підтримка та щедра 30-денна гарантія повернення грошей, якщо ви не задоволені.

Як щодо швидкості? GeneratePress – одна з найшвидших тем WordPress, дема, сайт завантаження за трохи більше 1 секунди! Ого!

GeneratePress – це рукоятка найшвидша швидкість завантаження, яку я коли-небудь пробував. Я серйозно подумав про перехід усіх своїх сайтів до GeneratePress (включаючи цей).

щебетати

Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт WordPress швидко завантажував блискавку, тема, яку ви шукаєте, – GeneratePress.

Особливості:

 • Вбудована підтримка для Розмітка схеми щоб допомогти вам досягти кращого рейтингу та вищого рейтингу кліків у пошукових системах.
 • Бібліотека сайту важливих готових до використання демонстраційних сайтів для початку вашого сайту WordPress
 • Повністю чуйний дизайн що чудово виглядає на всіх пристроях
 • Тема така готовий до перекладу, тож ви можете легко перекласти його на кілька мов.
 • Його легкий каркас робить завантаження вашого веб-сайту дуже швидким.
 • Повна підтримка для WordPress Тема Настроювач, тож ви можете легко вносити зміни в дизайн свого веб-сайту без написання єдиного рядка коду.
 • Розширена налаштування що дозволяє відключати конкретні елементи на певних сторінках і публікаціях, створювати унікальні макети, використовуючи розділи на ваших сторінках, і гачки, що дозволяють додавати власний власний вміст у різних областях на них.
 • Поставляється з підтримкою для розробників сторінок, таких як Елемент і Бобер Будівельник щоб допомогти вам досягти більш високого рівня налаштування.
 • Дозволяє вам легко налаштувати кожну окрему сторінку вашого веб-сайту. Ви можете вибрати, чи потрібно відображати бічну панель і з якої сторони. Ви також можете налаштувати віджети нижнього колонтитулу для кожного окремого повідомлення та сторінки.

Швидкість:
5/5 Ціна:
Безкоштовно. Преміум-версія коштує $ 49,95 (рекомендується) Демонстраційна демонстрація:
Демонструйте демо-версію

Нові та захоплюючі оновлення GeneratePress Premium

GeneratePress Premium 1.6 Найбільше оновлення – це без сумніву випуск Створення сайтів преси. Це готові та приголомшливі та швидкі завантаження сайтів, які ви можете імпортувати, щоб вам почати створювати новий веб-сайт.

createpress сайтівНова бібліотека сайтів GeneratePress, оснащена понад 20 демонстраційними сайтами, які можна імпортувати прямо на панель приладів

Після встановлення Premium 1.6 ви можете знайти сайти GeneratePress у зовнішньому вигляді > СтворитиПрес > Сайти. На сайти GeneratePress входять усі варіанти преміум-версії GeneratePress та демонстраційний вміст.

Зараз на вибір більше 20 сайтів GeneratePress, але більше прийде, і вони будуть доставлені на вашу інформаційну панель автоматично. Хороша особливість полягає в тому, що ви можете створювати та продавати власні сайти GeneratePress, тому що їх дуже легко експортувати та упаковувати.

Детальніше читайте на generatorpress.com/gp-premium-1-6

2. Тема Divi WordPress

 • Веб-сайт: https://www.elegantthemes.com
 • Ціна: Від 89 доларів США (щорічно) до 249 доларів (час життя) із гарантією повернення грошей 30 днів
 • Безкоштовна версія доступна: Ні
 • Швидкість показника Google: B (85%)

Діви wordpress тема

Теми Divi by Elegant – це одна з найпотужніших, але простий у використанні та налаштуванні тем WordPress там.

Тема Divi працює на основі конструктора сторінок Divi, що робить її одним з найдосконаліших редакторів лицьового аркуша WordPress та візуальним конструктором сторінок.

Діві насправді стосується двох окремих речей. The Тема Divi та конструктор сторінки Divi.

Тема Divi – це багатоцільова тема WordPress, тобто ви можете використовувати його для створення майже будь-якого типу веб-сайту, який вам подобається.

Divi поставляється лише як преміальна тема, щорічна (поточна) вартість $ 89 тоді як ціна життя (разова) – це $ 249.

Створення веб-сайтів за допомогою Divi – це легкий досвід, оскільки він дозволяє будь-кому легко створювати красиві веб-сайти без необхідності кодування та встановлення сторонніх плагінів.

діві візуальний редактор

Як щодо швидкості? Чи Divi – тема швидкого завантаження? Так. Тому що нещодавно (у червні 2019 року) ElegantThemes відремонтував кодову базу Divi, яка значно покращила швидкість завантаження сторінки в стандартних установках Divi.

швидкість діві

Відповідно до ElegantThemes, “нові оптимізації кешування Divi працюють в тандемі зі створенням статичного CSS-файлу Divi та кеш-пам’яттю параметрів Javascript Visual Builder для створення надшвидких завантажень сторінок, навіть якщо ви не використовуєте плагін кешування”.

Особливості:

 • Багатофункціональна тема WordPress, що включає в себе програму Divi Builder.
 • Divi Builder: потужний конструктор перетягувань сторінок, що дозволяє візуально створювати сайти WordPress.
 • Більше 800 заздалегідь зроблених макетів веб-сайтів та понад 100 повних пакетів веб-сайтів.
 • Використовуйте теми та плагіни на необмежених веб-сайтах без придбання додаткових ліцензій.
 • Інтеграція WooCommerce, підтримка світового класу, 30-денна гарантія повернення грошей та багато іншого.
 • Підписуючись на членство (89 доларів США щорічно або 249 доларів США), ви отримуєте доступ до всього елегантного теми, включаючи Divi, Extra, Bloom, Monarch, плагін Divi Builder, всі інші їх теми WordPress, підтримку преміум-класу та оновлення. З необмеженим використанням!

Швидкість:
5/5 Ціна:
Преміум-версія становить $ 89 – $ 249 Демонстраційна демонстрація:
Деві Демо

3. Тема Astra WordPress

 • Веб-сайт: https://wpastra.com
 • Ціна: $ 59,00 з гарантією повернення грошей на 14 днів
 • Безкоштовна версія доступна: Так
 • Швидкість показника Google: B (85%)

Астра це легка, швидка, зручна для розробників сторінок тема WordPress, яку розробила компанія Сила мозкового штурму. Astra є серйозним претендентом на GeneratePress.

тема wordpress astra

Astra – це настроювана тема, яка дуже проста у використанні та освоєнні, яка зробить ваше життя набагато простішим при створенні вашого веб-сайту.

Не тільки це – Астра – це також одна з найшвидших тем для завантаження.

О, і я також повинен згадати, що Астра є 100% безкоштовно для завантаження! Початок роботи для кожного безкоштовний, і заздалегідь не потрібно платити. Але ви можете продовжити Astra за допомогою доступні додатки які розширюють можливості налаштування.

Швидкість сторінки теми Astra

Це тема, яка є побудований для швидкості сторінки. Астра вантажі менше ніж за півсекунди. Це також оптимізована продуктивність і перо, тому що це потрібно менше 50 Кб ресурсів завантажувати. Він використовує немає jQuery, він використовує замість нього ванільний JavaScript.

Якщо ви шукаєте тему WordPress, яка є швидкою, елегантною та налаштованою, тоді ви не можете і не повинні проглядати Astra.

щебетати

Тема Astra WordPress безкоштовна, але, як я вже згадував, ви можете розширити її додатками, які надають вам більш досконалі функції.

The Astra Pro Addon ($ 59) – плагін, який розширює безкоштовну тему Astra і додає в неї більше функцій. The Пакет агентства Astra ($ 249) пропонує готові веб-сайти та включає всі плагіни, які використовуються для створення цих веб-сайтів.

астра про тему аддон

Оновлення: Astra 2.0 була запущена, що допомагає вам створювати веб-сайти WordPress швидше, ніж будь-коли раніше. Оновлення Astra 2.0 відновило структуру та швидкість налаштування програми WordPress та пропонує нові параметри, які роблять Astra однією з найпростіших тем, доступних сьогодні.

Особливості:

 • Сумісність із розробники сторінок як BeaverBuilder, SiteOrigin, Elementor та Divi + багато іншого
 • Простий у використанні з чистим інтерфейсом адміністратора
 • Простий, але красиві конструкції для будь-якого виду бізнесу ви
 • Десятки о попередньо розроблений та сайти-початківці під ключ, які ви можете імпортувати
 • Легко налаштувати без того, щоб мати справу з кодом. Ви можете змінити дизайн за допомогою ряду опцій у рідному програмі WordPress
 • SEO дружні фундамент та всю необхідну розмітку Schema.org
 • Розширюваний з гачками та фільтрами, що дозволяє налаштувати будь-яку тему Astra
 • Безшовні Інтеграція WooCommerce для побудови інтернет-магазинів
 • Щедрий 14 днів гарантії повернення грошей
 • Одні з найкращих тем WordPress на ринку!

Швидкість:
5/5 Ціна:
Безкоштовно. Преміум-версія коштує 59 доларів (рекомендується) Демонстраційна демонстрація:
Демонстрація Astra Live

4. Тема WordPress теми

 • Веб-сайт: https://mythemeshop.com/themes/schema/
 • Ціна: $ 59,00 з гарантією повернення грошей на 30 днів
 • Безкоштовна версія доступна: Ні
 • Швидкість показника Google: A (93%)

Схема огляду MyThemeShop

Схема від MyThemeShop – ще одна легка тема WordPress. Він пропонує чуйний дизайн і повністю настроюється. Це чудова тема для створення будь-якого блогу.

Ця тема приходить вбудована підтримка оглядів щоб допомогти вам створити красиві оглядові сторінки. Він також постачається із вбудованими штрих-кодами, функціоналом голосування та налаштування продуктивності.

налаштування продуктивності схеми mythemeshop

Ця тема може бути не такою швидкою, як GeneratePress, але недооцінка того, що ця тема може зробити для вас, буде помилкою. Ця тема містить все необхідне для ведення блогу.

А як щодо швидкості? Чи є схема завантаження WordPress темою? Так.

огляд схеми mythemeshop

Особливості:

 • Повністю чуйний дизайн. Легко адаптується до всіх розмірів екрана.
 • Поставляється з Управління рекламою панель, яка допоможе вам легко керувати рекламою на вашому веб-сайті.
 • Готовий переклад, Ви можете використовувати цю тему для створення багатомовного веб-сайту.
 • Підтримка Google Шрифти дозволяє вибирати з сотень шрифтів Google, які ви хочете бачити на своєму веб-сайті.
 • Поставляється з вбудованою підтримкою для Схожі повідомлення. Не потрібно встановлювати будь-який додатковий плагін.
 • Вбудована підтримка для панірувальні сухарі.
 • Поставляється з підтримкою для багаті фрагменти. Google покаже зірковий рейтинг у фрагменті результатів Вашої пошукової системи, якщо ваша публікація є оглядом.

Швидкість:
5/5 Ціна:
Преміум-версія коштує $ 59 Демонстраційна демонстрація:
Демонстраційна схема схеми

5. Тема OceanWP WordPress

 • Веб-сайт: https://oceanwp.org
 • Ціна: $ 39,00 з гарантією повернення грошей на 14 днів
 • Безкоштовна версія доступна: Так
 • Швидкість показника Google: A (91%)

Тема OceanWP WordPress

OceanWP – це 100% БЕЗКОШТОВНА багатоцільова тема WordPress, яка дозволяє створювати красиві веб-сайти з WordPress. Ніколас Лекок – творець, і ви можете завантажити тему з WordPress.org тут.

OceanWP – це зручність у користуванні, і ви можете імпортувати готові до використання демонстраційні сайти одним натисканням клавіші за допомогою безкоштовного розширення імпорту..

У комплекті є безкоштовна версія 7 безкоштовних розширень але приходить і OceanWP 11 розширень преміум класу що дозволяє продовжити тему далі. Ви можете або придбати їх окремо, починаючи з $ 9,99, або ви можете отримати пакет преміум класу, починаючи від $ 39 за одну ліцензію на сайт.

Безкоштовні розширення для тематики OceanWP та розширення

Безкоштовна версія OceanWP постачається з такими безкоштовними розширеннями:

 1. Модальне вікно
 2. Повзунок Постів
 3. Демонстрація імпорту
 4. Спеціальна бічна панель
 5. Обмін продуктом
 6. Соціальний обмін
 7. Океані Екстра

Розширення преміум-класу починаються від 9,99 дол. США, або ви можете отримати пакет преміум класу, починаючи від 39 доларів за одну ліцензію на сайт.

 1. Спливаючий вхід
 2. Instagram
 3. Whitelabel
 4. Портфоліо
 5. Woo Popup
 6. Липкий колонтитул
 7. Океанські гачки
 8. Елементи елементів
 9. Бічна панель
 10. Клейкий заголовок
 11. Виноска нижнього колонтитулу

А як щодо швидкості сторінки? Чи є OceanWP однією з найшвидших тем WordPress? Так, це точно.

Часи завантаження теми OceanWP

Особливості:

 • Повністю мобільний адаптивний підлаштування під будь-який розмір екрана
 • Вбудований SEO для кращого індексування та пошуку рейтингу
 • Електронна комерція WooCommerce готова
 • Вбудовані параметри налаштування WordPress
 • Розширене меню Мега
 • Підтримка всіх популярних розробників сторінок, таких як Elementor
 • Безкоштовні 1-клацання готові до використання теми

Швидкість:
5/5 Ціна:
Преміум-версія коштує 39 доларів Демонстраційна демонстрація:
Демонстрація OceanWP Live

6. Теми StudioPress

 • Веб-сайт: https://www.studiopress.com
 • Ціна: Від 99,95 дол. США (включає рамки генезису)
 • Безкоштовна версія доступна: Ні
 • Швидкість показника Google: A

studiopress?

Використання теми StudioPress дало понад 200 000 користувачів WordPress міцну, швидку завантажувальну основу для свого сайту (включаючи цей сайт). Всі теми StudioPress реагують на мобільні пристрої та мають чистий, легкий код, який гарантує оптимізацію вашого сайту для швидкості.

Теми StudioPress, і Рамка генезису він вбудований, забезпечує швидкість, і ви відразу помічаєте це, коли використовуєте його. Ось тест на швидкість однієї з найпопулярніших тем на StudioPress, він завантажується набагато менше 1 секунди! Ого!

швидкість студіїpress

Особливості:

 • Швидкий час завантаження веб-сайтів та сильний акцент на безпеці
 • Готовий та повністю чуйний дизайн Retina HTML5 для мобільних користувачів
 • Ніякого напруги від надмірних вбудованих функцій та чистого коду, який сподобається розробникам
 • Працює оптимізована база даних коду Genesis Framework
 • Легко тримати оновлення, оскільки нові оновлення можна автоматично завантажувати та встановлювати
 • Необмежена, довічна підтримка та доступ до команди експертів Genesis та великої спільноти

Швидкість:
5/5 Ціна:
Від 99,95 дол. США (що включає батьківську систему генезису) Демонстраційна демонстрація:
Демонстрація StudioPress

і нарешті ось пара 100% безкоштовні швидкі теми WordPress для вас:

7. Шкірна тема WordPress

 • Веб-сайт: https://wordpress.org/themes/skin
 • Ціна: Безкоштовно
 • Безкоштовна версія доступна: Так
 • Швидкість показника Google: A

Огляд теми шкіри

На відміну від інших тем у цій статті, Skin є повністю безкоштовна (і швидка завантаження) тема WordPress.

Хоча він може не пропонувати стільки функцій, як інші дві теми, він оснащений десятками функцій. Він повністю чуйний, тому буде чудово виглядати на всіх пристроях.

Він поставляється з 3 різних макетів контенту і 2 представлені повзунки на вибір. Ця тема також сумісна з WooCommerce, тому ви можете використовувати її для створення сайту електронної комерції.

Особливості:

 • Поставляється з 3 різними змістами варіанти компонування на вибір.
 • Повна підтримка для WooCommerce щоб допомогти вам створити приголомшливі інтернет-магазини.
 • Повна підтримка WordPress Тема “Настроювач”. Також дозволяє вибирати шрифти Google, які ви хочете використовувати на своєму веб-сайті.
 • Поставляється з 4 різними стилі заголовків на вибір.
 • Підтримка багатомісний.
 • Вбудована підтримка для показу Схожі повідомлення.

Швидкість:
4/5 Ціна:
Безкоштовно Демонстраційна демонстрація:
Відвідайте тему шкіри

8. Елемент або привіт Тема

 • Веб-сайт: https://wordpress.org/themes/hello-elementor/
 • Ціна: Безкоштовно
 • Безкоштовна версія доступна: Так
 • Швидкість показника Google: A

тема привіт елемент

Якщо ви шанувальник Elementor, плагіну для створення та перетягування сторінок для WordPress, тоді привіт Тема Elementor – це для вас, якщо вам потрібна легка та чиста тема.

Це є тема для початківців що взагалі не має стилів, за винятком базового стилю сумісності браузера. Однак, завдяки силі Elementor, магія відбувається, і ви можете створити прекрасний веб-сайт WordPress найпростішим та швидшим способом.

Ця тема призначена для використовувати лише за допомогою конструктора сторінок на зразок Elementor. Отже, якщо у вас немає Elementor (або Elementor Pro), вам доведеться це отримати спочатку. Якщо ви не використовуєте або не збираєтесь користуватися, конструктором сторінок Elementor, ця тема не для вас.

Elementor стверджує, що це “найшвидша тема WordPress, яку коли-небудь створювали”, але порівняння, яке вони зробили, не включало жодних інших тем, які відомі швидкістю роботи.

Особливості:

 • Це 100% БЕЗКОШТОВНА та одна з найшвидших тем WordPress
 • Немає надмірного чи надлишкового коду (не вживайте модулі, елементи чи речі, які вам не потрібні
 • Тему можна продовжити за допомогою гачків
 • Дочірня тема стала доступною в GitHub
 • Тільки для використання з Elementor та Elementor Pro

Тема привіт Elementor – це в основному легка тема для початківців, яка пропонує 100% сумісність з Elementor.

Швидкість:
5/5 Ціна:
Безкоштовно Демонстраційна демонстрація:
Відвідайте Елемент Привіт Тема

Чому більшість тем WordPress не оптимізовано для швидкості

Під час пошуку тем WordPress в Google ви натрапите на десятки тем, які виглядають професійно і пропонують чудовий дизайн.

Те, що ви можете бачити, – наскільки чутною є тема або наскільки класно виглядає дизайн, але те, що ви не можете бачити, – це код за темою.

Більшість тем більшості WordPress погано закодований і приходь роздутий з десятками ресурсів (CSS зображень та javascripts), які можуть уповільнити ваш веб-сайт.

Більшість розробників тем WordPress будуть кричати зі своїх дахів, що всі їх теми оптимізовані для швидкості.

Але ось чесна правда: Більшість тем WordPress взагалі не оптимізовані для швидкості.

Насправді, більшість тем WordPress навіть не відповідають стандартам кодування спільноти WordPress. Будь-яка тема, яка не відповідає цим стандартам, може з часом стати вразливою для хакерів.

Ці стандарти кодування існують, щоб переконатися, що теми кодуються для ефективної роботи та не є вразливими для хакерів.

Як перевірити час завантаження теми WordPress?

Якщо ви ще не придбали тему, або ви не розробник цієї теми, тоді єдиний спосіб дізнатися, чи оптимізована тема для швидкості – це до перевірити швидкість завантаження демонстраційного сайту теми WordPress.

використовуйте gtmetrix для тестування швидкості теми WordPress

Щоб перевірити швидкість демонстраційного веб-сайту теми WordPress, введіть URL-адресу демонстраційного веб-сайту та натисніть кнопку “Надіслати”.

Інструмент займе кілька секунд, щоб перевірити веб-сайт, тоді він покаже вам кількість секунд, необхідних для завантаження сайту.

Ще один хороший інструмент для перевірки багатьох сторінок одночасно – це BatchSpeed, цей безкоштовний інструмент дозволяє вам перевірити об’ємну швидкість кількох URL-адрес за допомогою перевірки швидкості сторінки Google.

Якщо демонстраційний сайт потрібно більше 5 секунд для завантаження, то це кількість часу, який ваш сайт потребує для завантаження за допомогою шаблону WordPress.

Деякі дослідження показують, що у вас може бути лише чотири секунди до того, як веб-користувач рухається далі, тобто у вас дуже мало часу, щоб зробити гарне перше враження.

Як точніше передбачити час завантаження теми WordPress?

Використання 5 секунд або менше є хорошим орієнтиром, але лише перегляд фактичного часу завантаження демонстрації теми не є найточнішим способом перевірити, наскільки швидкою є тема насправді. Чому??

Тому що там, де розміщується демонстраційна тема, і продуктивність серверів веб-хости дуже важлива, і ви, швидше за все, будете використовувати інші веб-хости, ніж те, що використовує виробник тем WordPress.

Кращий спосіб визначення швидкості теми – перегляд загальної кількості розмір сторінки та кількість запитів для завантаження сторінки потрібно.

Ці показники не залежать від того, який постачальник веб-хостингів використовує власник теми. Через меншу кількість запитів на ресурси (JavaScript, файли CSS, HTML, зображення тощо) менший загальний розмір сторінки, і як результат, швидший час завантаження сторінки.

Чому Avada не є швидкою темою WordPress

Ось приклад того, як це виглядатиме за допомогою Тема Avada як приклад (тема №1, що займається продажем у Themeforest – але це аж ніяк не найшвидше). Демонстраційний сайт Avada завантажується дуже повільно:

тема avada повільне завантаження Час завантаження Avada – це колосальні 8,6 секунди. О, це не добре!

Майже 9 секунд для повного завантаження!
Розмір майже 3 Мб!
та 116 запитів HTTP відбувається!

Знову. Якщо GTMetrix показує демо-тему для завантаження більше 5 секунд, тема, ймовірно, сповільнить ваш веб-сайт і, мабуть, не найкращий вибір для вас.

Ще одне, що вам потрібно для швидкого завантаження сайту

Тема, яку ви використовуєте на своєму сайті WordPress, матиме великий вплив на швидкість вашого сайту. Але веб хостинг послуга, яку ви використовуєте, напевно, матиме такий же вплив, як і тема вашого веб-сайту.

Це причина, чому веб-хостинг – фактор ефективності №1 в офіційному посібнику з оптимізації WordPress.

Якщо ви розмістите свій веб-сайт на шаленому веб-хостинговому сервісі, ви отримаєте шалені результати щодо швидкості сайту. Більшість постачальників послуг веб-хостингу пропонують дешеві плани.

Але ці веб-хости заповнюють занадто багато облікових записів на одному низькоякісному сервері. Це призводить до повільної роботи всіх веб-сайтів. І якщо один із ваших сусідніх сайтів починає використовувати занадто багато ресурсів сервера, весь сервер може знизитися, що призведе до того, що ваш сайт знищиться.

Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт швидко завантажувався та працював, ви повинні піти з SiteGround. Це мій вибір №1, що стосується сервісів хостингу WordPress.

хостинг wordpress хостингу

SiteGround пропонує безкоштовну міграційну послугу, і їх корисна та кваліфікована підтримка відповідає на ваші запити впродовж секунд. Інші функції хостингу, які варто згадати:

 • Безкоштовні щоденні резервні копії веб-сайтів
 • Рекомендовано WordPress
 • 1 клацанням кнопки встановлення WordPress
 • Керований хостинг WordPress на всіх планах
 • Вбудоване рішення для кешування SuperCacher
 • Інноваційні технології швидкості, такі як SSD, HTTP / 2, PHP7, NGINX
 • Постановка та GIT (лише на плані GoGeek)
 • Безкоштовний сертифікат SSL & CloudFlare CDN
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Ціни починаються від $ 3,95 / місяць

Ознайомтеся з моїм чесним та безкоштовним оглядом SiteGround, щоб дізнатись, чому я люблю і довіряю SiteGround, або якщо ви віддаєте перевагу привітному хост-хостеві, як веб-хостинг Bluehost. Якщо ви віддаєте перевагу повністю керованому хосту WordPress, я рекомендую хостинг WordPress Kinsta.

Часті запитання

Яка найшвидша тема WordPress?

GeneratePress (безкоштовно) & премія), Astra (безкоштовно) & премія), схема (лише премія) та OceanWP (безкоштовно) & премія) – це всі теми, що швидко завантажуються WordPress.

Як перевірити час завантаження теми WordPress?

Якщо ви ще не придбали цю тему або не розробник цієї теми, єдиний спосіб дізнатися, чи оптимізована тема для швидкості – це перевірити швидкість завантаження за допомогою інструменту типу GTmetrix або Pingdom.

Що найважливіше для часу завантаження?

Веб-хостинг, який ви використовуєте, має величезний вплив і є єдиним найважливішим фактором швидкодії вашої теми WordPress.

Заключні слова

Я сподіваюсь, що ця публікація в блозі допомогла вам зрозуміти, наскільки великий вплив теми, яку ви можете використовувати, на швидкість вашого сайту WordPress.

Найшвидші теми WordPress, про які я розповів тут, чуйні і пропонують десятки варіантів налаштування, які допоможуть вам покращити час завантаження.

Мій улюблений і найшвидший шаблон WordPress – GeneratePress. Це руки вниз одна з найшвидших тем WordPress з такою кількістю функцій, які я коли-небудь намагався.

Якщо ви хочете задати мені питання “яка найшвидша тема WordPress?” я б сказав СтворитиПрес без сумніву.

Якщо у вас є якісь питання або пропозиції, то повідомте мене про це у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map