Návštevnosť vašich webových stránok nestojí za nič – ak väčšina ľudí musí čakať, kým sa načíta, a potom z frustrácie kliknúť na tlačidlo Späť. Preto by ste mali dostať ľahkú a rýchlu tému WordPress. Tu je moja zbierka


Toto sa dozviete v tomto príspevku:

Aká je najrýchlejšia téma WordPress práve teraz?

 • GeneratePress (zadarmo & premium), astra (zadarmo & premium), schéma (prémia) a OceanWP (zadarmo & premium) sú všetky témy WordPress s rýchlym načítaním.
 • Na základe rýchlych testov, ktoré sme vykonali najrýchlejšiu tému WordPress, je GeneratePress.
 • to rozhodne nie je téma Avada. Načítanie Avada pomaly, v mojich testoch trvalo načítanie Avada 8,6 sekundy.
 • web hosting ktorú používate, má obrovský vplyv na rýchlosť vašej témy WordPress.
GeneratePressdiviastraschémaOceanWPStudioPress
Skóre výkonnosti rýchlosti:A (95%)B (85%)B (85%)A (93%)A (91%)A (95%)
Plne naložený čas:1,3 sekundy1 sekunda1 sekunda1,8 sekundy1,5 sekundy0,7 sekundy
Celková veľkosť stránky:696 KB1,13 MB833 KB529 KB1,06 MB1,26 MB
Počet žiadostí:245152391548
Cena:49,95 USD (dostupné bezplatné témy)89 – 249 USD (iba platená téma)59 USD (dostupné bezplatné témy)59 USD (iba platená téma)39 USD (dostupné bezplatné témy)99,95 USD (iba platené témy)
Čítaj viac:Preskočiť na ⇣Preskočiť na ⇣Preskočiť na ⇣Preskočiť na ⇣Preskočiť na ⇣Preskočiť na ⇣

Z vášho webu budete zarábať len vtedy, keď dôjde k premene vašej prevádzky. Inak je všetok čas a peniaze, ktoré utratíte za generovanie prevádzky, plytvanie.

Konverzia nemusí vždy znamenať predaj. Môže to znamenať prihlásiť sa do vášho zoznamu e-mailov alebo kliknúť na reklamu. Každý chce vysokú mieru konverzie. Ale tu je ten šok:

Ak je rýchlosť vašej webovej stránky pomalá tak potom väčšina vašich .

A ak ľudia na vašom webe nezostanú, neexistuje spôsob, ako by niekedy mohli prevádzať. Také jednoduché.

Ako sa dozviete v ďalšej časti, téma vášho webu WordPress má obrovský vplyv na rýchlosť vášho webu. Vyberte si pomalú tému WordPress a váš web bude pomalý ako slimák.

Ak teda chcete, aby na vašom webe zostalo viac ľudí a konvertovalo (uskutočňovalo predaj alebo sa prihlásilo na odber),, budete potrebovať rýchlejšiu webovú stránku

Začnime vysvetlením, prečo je dôležitá téma rýchle načítania WordPress.

Prečo záleží na rýchlosti stránok

Podľa spoločnosti KissMetrics, ak váš web trvá viac ako 3 sekundy načítať, 40% vašich návštevníkov odíde.

prečo je dôležitá rýchlosť webových stránok

Keď ľudia opustia váš web, nestratíte len potenciálne príjmy, ale aj všetky peniaze a čas, ktorý ste strávili generovaním prevádzky na svojom webe.

A ak sa chcete dostať na prvá stránka Google a zostať tam, potrebujete webovú stránku, ktorá sa rýchlo načíta.

Algoritmy spoločnosti Google uprednostňujú zobrazovanie webových stránok, ktoré ponúkajú vynikajúci dojem používateľa (a rýchlosť stránok je obrovský faktor). V očiach spoločnosti Google má web, ktorý ponúka dobré používateľské skúsenosti, zvyčajne nižšiu mieru odchodov a rýchlo sa načíta.

Ak je váš web pomalý, väčšina vašich návštevníkov sa odrazí, čo bude mať za následok strata v rebríčku vyhľadávačov. Navyše, ak chcete previesť viac návštevníkov na zákazníkov alebo predplatiteľov, váš web sa musí načítať rýchlo.

Podľa stránky WebsiteOptimization.com je pomalá webová stránka nielen vnímaná ako nízka kvalita, ale tiež zaznamenáva pokles návštevnosti až o 20%.

Spodný riadok?

Ak chcete, aby sa váš web načítal rýchlo a bezpečne na prvom mieste vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja, budete potrebovať tému WordPress, ktorá je plne optimalizovaná pre rýchlosť.

Téma WordPress, ktorú používate, bude mať masívny dopad o tom, ako rýchlo sa váš web načíta.

Ak váš motív ponúka všetky funkcie pod slnkom, je nafúknutý skriptmi a zdrojmi a je dodávaný s množstvom nekvalitného kódu, rýchlosť vášho webu utrpí.

Ak téma nie je optimalizovaná pre rýchlosť, všetko, čo robíte pre zvýšenie rýchlosti svojich webových stránok, sa ukáže zbytočne.

Top 7 najrýchlejších WordPress Témy

Viem, aké ťažké môže byť absolvovanie tisícov bezplatných a prémiových tém WordPress dostupných online a nájsť ten pravý pre vaše stránky..

Aká je najrýchlejšia téma WordPress?

Takže nižšie som zostavil zoznam najrýchlejšie načítanie tém WordPress v roku 2020. To všetko sú ľahké témy WordPress, ktoré sa dodávajú s kvalitným kódom na urýchlenie vášho webu WordPress.

1. GeneratePress WordPress tému

 • webové stránky: https://generatepress.com
 • cena: 49,95 dolárov s 30 dňovou zárukou vrátenia peňazí
 • K dispozícii je bezplatná verzia: Áno
 • Skóre rýchlosti Google: A (95%)

GeneratePress - najrýchlejšia téma pre wordpress

GeneratePress je krásna a ľahká téma pre WordPress. Prichádza to ako bezplatná aj prémiová verzia, ale platená verzia má oveľa užitočnejšie funkcie.

GeneratePress je viacúčelová téma a je plne prispôsobiteľný, takže ho môžete použiť na vytvorenie akéhokoľvek druhu webovej stránky. Táto téma sa skončila 500 hodnotení s 5 hviezdičkami v adresári tém WordPress.

Prémiová verzia GeneratePress (49,95 dolárov) prichádza s ľahkou a modulárnou štruktúrou a umožňuje vám zakázať funkcie, ktoré nechcete používať.

Existujú 15 modulov ktoré vám umožňujú využívať funkčnosť témy a môžete aktivovať / deaktivovať moduly, ktoré nepoužívate, aby ste sa uistili, že na vaše stránky nepridávajú ďalšie zaťaženie. Tento modulárny prístup vám umožňuje sami zvýšiť rýchlosť vašich stránok.

Kým bezplatná verzia témy obsahuje desiatky úžasných funkcií, prémiová verzia témy obsahuje skoro všetko, čo by ste mohli požadovať v téme WordPress..

generovať prémiové funkcieGeneratePress Premium – 15 prispôsobiteľných modulov

Napríklad prémiová verzia je dodávaná s podporou WooCommerce, umožňuje vám robiť zmeny v typografii, štýloch a farbách a umožňuje vám vytvárať vlastné sekcie na vašich stránkach. Je tiež dodávaný s vlastnými háčikmi a funkcia deaktivuje konkrétne prvky na určitých stránkach a príspevkoch. Prémiová verzia prichádza s celoživotným používaním, 1 rok aktualizácií & podporu a veľkorysú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní.

A čo rýchlosť? GeneratePress je jedným z najrýchlejších WordPress tém v poriadku, demonštračná stránka zaťaženie o niečo viac ako 1 sekundu! Wow!

GeneratePress je hands-down najrýchlejšia rýchlosť nakladania, akú som kedy vyskúšal. Vážne som zvážil prechod na všetky svoje stránky na server GeneratePress (vrátane tohto)..

tweet

Ak chcete, aby sa vaše webové stránky WordPress načítali rýchlo, GeneratePress je téma, ktorú hľadáte.

Vlastnosti:

 • Vstavaná podpora pre Označenie schémy ktoré vám pomôžu dosiahnuť lepšie hodnotenie a vyššiu MP vo vyhľadávačoch.
 • Knižnica stránok importovateľných demonštračných webov pripravených na použitie na spustenie vašich stránok WordPress
 • plne responzívny dizajn to vyzerá skvele na všetkých zariadeniach
 • Téma je Preklad-ready, takže ho môžete ľahko preložiť do viacerých jazykov.
 • jeho ľahký rám robí váš web načítavaním super rýchlym.
 • Dodáva sa s plnou podporou pre Prispôsobovač tém WordPress, takže môžete ľahko vykonávať živé úpravy vzhľadu svojej webovej stránky bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu.
 • Rozšírené prispôsobenie ktoré vám umožňujú zakázať určité prvky na určitých stránkach a príspevkoch, vytvárať jedinečné rozloženia pomocou sekcií na vašich stránkach a háčiky, ktoré vám umožňujú pridať svoj vlastný obsah do rôznych oblastí na nich.
 • Dodáva sa s podporou pre tvorcov stránok, ako sú Elementor a Beaver Builder ktoré vám pomôžu dosiahnuť vyššiu úroveň prispôsobenia.
 • Umožňuje vám to ľahko prispôsobiť každá jednotlivá stránka na vašom webe. Môžete si vybrať, či chcete alebo nechcete zobraziť bočný panel a na ktorej strane. Miniaplikácie päty môžete tiež prispôsobiť pre každý jednotlivý príspevok a stránku.

rýchlosť:
5/5 Cena:
zadarmo. Prémiová verzia stojí 49,95 dolárov (odporúčané) Živé ukážky:
GeneratePress Live Demo

Nové a vzrušujúce aktualizácie na server GeneratePress Premium

GeneratePress Premium 1.6 najväčšou aktualizáciou je bezpochyby vydanie GenerovaťPress stránky. Jedná sa o hotové a ohromujúce a rýchle načítanie webových stránok, ktoré môžete importovať, aby ste mohli začať pri zostavovaní nového webu..

vygenerovať stránkyGeneratePress zbrusu nová webová knižnica, prichádza s viac ako 20 demonštračnými webmi, ktoré môžete importovať priamo do hlavného panela

Po nainštalovaní verzie Premium 1.6 nájdete stránky GeneratePress vo vzhľade > GeneratePress > Lokalít. Stránky GeneratePress sa dodávajú so všetkými prémiovými možnosťami a ukážkovým obsahom GeneratePress.

Práve teraz si môžete vybrať z viac ako 20 serverov GeneratePress, ale príde viac a automaticky sa doručia na váš informačný panel. Jednou z vynikajúcich funkcií je, že si môžete vytvoriť a predať svoje vlastné stránky GeneratePress, pretože sa dajú jednoducho exportovať a zabaliť.

Ďalšie informácie nájdete na stránke generpresspress.com/gp-premium-1-6

2. Téma Divi WordPress

 • webové stránky: https://www.elegantthemes.com
 • cena: 89 dolárov (ročne) na 249 dolárov (doživotná) so zárukou vrátenia peňazí 30 dní
 • K dispozícii je bezplatná verzia: Nie
 • Skóre rýchlosti Google: B (85%)

téma divi wordpress

Témy Divi by Elegant sú jednou z najvýkonnejších, avšak ľahko použiteľných a prispôsobiteľných tém WordPress.

Téma Divi je poháňaná nástrojom na tvorbu stránok Divi, vďaka ktorému je jedným z najpokročilejších predných editorov WordPress a tvorcov vizuálnych stránok

Divi sa vlastne týka dvoch samostatných vecí. Téma Divi a nástroj na tvorbu stránok Divi.

Divi téma je viacúčelová téma WordPress, čo znamená, že ho môžete použiť na vytvorenie takmer akéhokoľvek typu webových stránok, ktoré sa vám páčia.

Divi prichádza iba ako prémiová téma, ročné (priebežné) náklady sú $ 89 zatiaľ čo náklady na celý život (jednorazové) sú $ 249.

Vytváranie webových stránok s technológiou Divi je hračka, pretože umožňuje každému ľahko vytvárať krásne webové stránky bez nutnosti kódovania alebo inštalácie doplnkov tretích strán.

divi vizuálny editor

A čo rýchlosť? Je Divi témou rýchleho načítania? Áno, je. Pretože len nedávno (v júni 2019) spoločnosť ElegantThemes opravila kódovú základňu Divi, ktorá výrazne zvýšila rýchlosť načítania stránky pri štandardných inštaláciách Divi..

divi rýchlosť

Podľa ElegantThemes „Nové optimalizácie ukladania do vyrovnávacej pamäte Divi pracujú súčasne s generovaním statických súborov CSS Divi a vyrovnávaním možností jazyka Javascript v aplikácii Visual Builder, aby sa generovalo veľmi rýchle načítanie stránky, aj keď nepoužívate doplnok z vyrovnávacej pamäte.“

Vlastnosti:

 • Univerzálne viacúčelové téma WordPress, ktoré obsahuje program Divi Builder.
 • Divi Builder: výkonný tvorca stránok drag and drop, ktorý umožňuje vizuálne vytvárať stránky WordPress.
 • Viac ako 800 predpripravených rozložení webových stránok a 100+ úplných balíkov webových stránok.
 • Používajte motívy a doplnky na neobmedzených webových stránkach bez zakúpenia ďalších licencií.
 • Integrácia WooCommerce, podpora na svetovej úrovni, 30-dňová záruka vrátenia peňazí a načíta viac.
 • Keď sa zaregistrujete na členstvo (89 dolárov ročne alebo 249 dolárov na celý život), získate prístup ku všetkému, čo majú elegantné motívy vrátane Divi, Extra, Bloom, Monarch, doplnku Divi Builder, všetkých ich ďalších tém WordPress, prémiovej podpory a aktualizácií. S neobmedzeným použitím!

rýchlosť:
5/5 Cena:
Prémiová verzia je 89 – 249 dolárov Živé ukážky:
Divi Demo

3. Téma Astra WordPress

 • webové stránky: https://wpastra.com
 • cena: 59,00 dolárov so 14dennou zárukou vrátenia peňazí
 • K dispozícii je bezplatná verzia: Áno
 • Skóre rýchlosti Google: B (85%)

astra je ľahká, rýchla téma WordPress priateľská k tvorcom stránok, ktorú navrhol Brainstorm Force. Astra je vážnym uchádzačom spoločnosti GeneratePress.

astra wordpress tému

Astra je prispôsobiteľná téma, ktorá sa veľmi ľahko používa a ovláda, čo vám pri vytváraní vašich webových stránok uľahčí život.

Nielen to – Astra je tiež jedným z najrýchlejšie sa zavádzajúcich tém.

Ach a mal by som tiež spomenúť, že Astra je 100% zadarmo na stiahnutie! Je to zadarmo pre každého, kto začať a žiadne poplatky vopred. Ale môžete Astra rozšíriť cenovo dostupné doplnky ktoré rozširujú možnosti prispôsobenia.

Astra rýchlosť stránky s témou

To je téma, ktorá je postavený pre rýchlosť stránky. astra zaťaženie za menej ako pol sekundy. Je to tiež optimalizácia výkonu a ľahké svetlo, pretože to potrebuje menej ako 50 KB zdrojov načítať. Používa sa bez jQuery, namiesto toho používa JavaScript Vanilla.

Ak hľadáte tému WordPress, ktorá je rýchla, elegantná a prispôsobiteľná, potom nemôžete a nemali by ste hľadať okolo Astra..

tweet

Téma Astra WordPress je bezplatná, ale ako som už spomenul, môžete ju rozšíriť pomocou doplnkov, ktoré vám poskytnú ďalšie pokročilé funkcie.

Doplnok Astra Pro (59 USD) je doplnok, ktorý rozširuje bezplatnú tému Astra a do nej pridáva ďalšie funkcie. Balík agentúry Astra (249 USD) ponúka pripravené webové stránky a obsahuje všetky doplnky, ktoré sa používajú na ich tvorbu.

astra pro addon témy

aktualizácia: Astra 2.0 bol spustený, aby vám pomohol vytvárať webové stránky WordPress rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Inovácia Astra 2.0 obnovila štruktúru a rýchlosť prispôsobovača WordPress a prichádza s novými možnosťami, vďaka ktorým je Astra jednou z najjednoduchších tém, ktorá je dnes k dispozícii..

Vlastnosti:

 • Zlučiteľnosť s tvorcovia stránok ako BeaverBuilder, SiteOrigin, Elementor a Divi + more
 • Jednoduché použitie s čistým správcovským rozhraním
 • Jednoduché, zatiaľ krásne vzory pre akýkoľvek druh podnikania, v ktorom ste
 • Desiatky pre-navrhnutý a úžasne vyzerajúce štartovacie weby na kľúč, ktoré môžete importovať
 • Ľahko prispôsobiteľné bez toho, aby sa museli zaoberať kódom. Dizajn môžete zmeniť pomocou rôznych možností v natívnom prispôsobiteľovi WordPress
 • Priateľské k SEO nadácie a všetky potrebné značky na značke Schema.org
 • predlžovaciu s háčikmi a filtrami, ktoré vám umožňujú prispôsobiť akýkoľvek motív Astra
 • Bezproblémový Integrácia WooCommerce na vytváranie online obchodov
 • štedrý 14-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Niektoré z najlepších tém WordPress na trhu!

rýchlosť:
5/5 Cena:
Zadarmo. Prémiová verzia stojí 59 dolárov (odporúčané) Živé ukážky:
Astra Live Demo

4. Téma schémy WordPress

 • webové stránky: https://mythemeshop.com/themes/schema/
 • cena: 59,00 dolárov s 30 dňovou zárukou vrátenia peňazí
 • K dispozícii je bezplatná verzia: Nie
 • Skóre rýchlosti Google: A (93%)

Kontrola programu MyThemeShop

Schéma z MyThemeShop je ďalšou ľahkou témou WordPress. Ponúka citlivý dizajn a je plne prispôsobiteľný. Je to skvelá téma na vytvorenie akéhokoľvek blogu.

Táto téma prichádza s vstavaná podpora pre recenzie ktoré vám pomôžu vytvoriť krásne vyzerajúce recenzované stránky. Dodáva sa tiež so vstavanými skratkami, funkciami hlasovania a nastavenia výkonu.

nastavenia výkonnosti schémy mythemeshop

Táto téma nemusí byť taká rýchla ako GeneratePress, ale podcenenie toho, čo pre vás táto téma môže urobiť, by bolo chybou. Táto téma obsahuje všetko, čo potrebujete na spustenie blogu.

A čo rýchlosť? Je schéma témou WordPress s rýchlym načítaním? Áno, je.

kontrola schémy mythemeshop

Vlastnosti:

 • plne responzívny dizajn. Ľahko sa prispôsobí všetkým veľkostiam obrazovky.
 • Dodáva sa s Správa reklám panel, ktorý vám pomôže ľahko spravovať reklamy na vašom webe.
 • Preklad-ready, túto tému môžete použiť na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.
 • Podpora pre Písma Google umožňuje vám vybrať si zo stoviek písiem Google, ktoré chcete vidieť na svojich webových stránkach.
 • Dodáva sa so vstavanou podporou pre Súvisiace príspevky. Nie je potrebné inštalovať žiadny ďalší doplnok.
 • Vstavaná podpora pre strúhanka.
 • Dodáva sa s podporou pre bohaté úryvky. Ak je váš príspevok recenzovaný, Google zobrazí vo vašom útržku výsledkov vyhľadávacieho nástroja hodnotenie hviezdičkami.

rýchlosť:
5/5 Cena:
Prémiová verzia stojí 59 dolárov Živé ukážky:
Ukážka schémy Live

5. Téma OceanWP WordPress

 • webové stránky: https://oceanwp.org
 • cena: 39,00 dolárov so 14dennou zárukou vrátenia peňazí
 • K dispozícii je bezplatná verzia: Áno
 • Skóre rýchlosti Google: A (91%)

Téma OceanWP WordPress

OceanWP je 100% ZADARMO viacúčelová téma WordPress, ktorá vám umožňuje vytvárať krásne vyzerajúce webové stránky s WordPress. Nicolas Lecocq je tvorcom a tému si môžete stiahnuť z WordPress.org tu.

OceanWP je o užívateľskej prívetivosti a môžete importovať pripravené demo stránky na jedno kliknutie pomocou bezplatného rozšírenia importu..

Bezplatná verzia prichádza s 7 bezplatných rozšírení ale OceanWP tiež prichádza s 11 prémiových rozšírení to vám umožní rozšíriť tému ďalej. Môžete si ich kúpiť jednotlivo od 9,99 dolárov za každý, alebo môžete získať prémiový balík od 39 USD za licenciu na jednu stránku..

OceanWP témy zadarmo a prémiové rozšírenia

Bezplatná verzia aplikácie OceanWP sa dodáva s týmito bezplatnými rozšíreniami:

 1. Modálne okno
 2. Posuvník príspevkov
 3. Ukážkový import
 4. Vlastný bočný panel
 5. Zdieľanie produktov
 6. Sociálne zdieľanie
 7. Ocean Extras

Prémiové rozšírenia začínajú každý na 9,99 dolárov alebo môžete získať prémiový balík od 39 USD za jednu webovú licenciu.

 1. Kontextové prihlásenie
 2. Instagram
 3. Biely štítok
 4. portfólio
 5. Woo Popup
 6. Sticky Footer
 7. Oceánske háčiky
 8. Elementor Widgets
 9. Bočný panel
 10. Lepkavá hlavička
 11. Popis päty

A čo rýchlosť stránky? Je OceanWP jednou z najrýchlejších tém WordPress? Áno, je to tak.

Časy načítania tém OceanWP

Vlastnosti:

 • Plne mobilné prispôsobenie na akúkoľvek veľkosť obrazovky
 • Vstavaný SEO pre lepšie indexovanie a hodnotenie vo vyhľadávaní
 • Elektronický obchod WooCommerce pripravený
 • Vstavané možnosti prispôsobovača WordPress
 • Rozšírené menu Mega
 • Podpora všetkých populárnych tvorcov stránok, ako je Elementor
 • Zadarmo pripravené témy na použitie jedným kliknutím

rýchlosť:
5/5 Cena:
Prémiová verzia stojí 39 dolárov Živé ukážky:
Živé ukážky OceanWP

6. Témy StudioPress

 • webové stránky: https://www.studiopress.com
 • cena: Od 99,95 USD (zahŕňa rámec Genesis)
 • K dispozícii je bezplatná verzia: Nie
 • Skóre rýchlosti Google: A

StudioPress?

Používanie témy StudioPress poskytlo vyše 200 000 používateľom WordPress solídne a rýchle načítanie základu pre ich web (vrátane tohto webu). Všetky témy StudioPress reagujú na mobil a majú čistý a ľahký kód, ktorý zaisťuje, že vaše stránky sú optimalizované na rýchlosť.

Témy StudioPress, a Genesis Framework je postavený, poskytuje rýchlosť a okamžite si to všimnete, keď ho používate. Toto je rýchlostný test jednej z najpopulárnejších tém na StudioPress, načíta sa za menej ako 1 sekundu! Wow!

rýchlosť štúdia

Vlastnosti:

 • Rýchle načítanie webových stránok a silný dôraz na bezpečnosť
 • Sietnica pripravená a plne responzívna vo formáte HTML5 pre mobilných používateľov
 • Žiadne nadúvanie z nadmerných vstavaných funkcií a čistý kód, ktorý osloví vývojárov
 • Používa technológiu optimalizovaného vyhľadávacieho nástroja Genesis Framework
 • Ľahko sa aktualizuje, pretože nové aktualizácie je možné automaticky sťahovať a inštalovať
 • Neobmedzená celoživotná podpora a prístup k tímu odborníkov Genesis a veľkej komunite

rýchlosť:
5/5 Cena:
Od 99,95 USD (čo zahŕňa nadradenú Genesis Framework) Živé ukážky:
Ukážka aplikácie StudioPress

a nakoniec tu je pár 100% zadarmo rýchle WordPress témy pre použitie:

7. Skin WordPress Téma

 • webové stránky: https://wordpress.org/themes/skin
 • cena: Zadarmo
 • K dispozícii je bezplatná verzia: Áno
 • Skóre rýchlosti Google: A

Recenzia témy kože

Na rozdiel od iných tém v tomto článku, Skin je úplne bezplatná (a rýchlo sa načítajúca) téma WordPress.

Aj keď nemusí ponúknuť toľko funkcií ako ostatné dve témy, prichádza s desiatkami funkcií. Je plne citlivý, takže bude vyzerať skvele na všetkých zariadeniach.

Je dodávaný s 3 rôzne rozloženia obsahu a 2 odporúčané jazdce vybrať si z. Táto téma je tiež kompatibilná s WooCommerce, takže ju môžete použiť na spustenie webovej stránky elektronického obchodu.

Vlastnosti:

 • Dodáva sa s 3 rôznymi obsahom možnosti rozloženia vybrať si z.
 • Plná podpora pre WooCommerce ktoré vám pomôžu vytvoriť ohromujúce internetové obchody.
 • Plná podpora pre WordPress Prispôsobovač tém. Umožňuje vám tiež vybrať písma Google, ktoré chcete používať na svojich webových stránkach.
 • Dodáva sa so 4 rôznymi štýly hlavičky vybrať si z.
 • Podpora pre viacmiestne.
 • Vstavaná podpora pre zobrazovanie Súvisiace príspevky.

rýchlosť:
4/5 Cena:
zadarmo Živé ukážky:
Navštívte tému Skin

8. Elementor Hello Theme

 • webové stránky: https://wordpress.org/themes/hello-elementor/
 • cena: Zadarmo
 • K dispozícii je bezplatná verzia: Áno
 • Skóre rýchlosti Google: A

elementor ahoj téma

Ak ste fanúšikom doplnku Elementor, ktorý slúži na vytváranie drag-and-drop stránok pre WordPress, potom je téma Elementor Hello Theme pre vás, ak ste po ľahkej a čistej téme.

Je to štartovacia téma ktorý sa dodáva bez stylingu, s výnimkou základného štýlu kompatibility prehliadača. S mocou spoločnosti Elementor sa však kúzlo stane a vy môžete vytvoriť krásny web WordPress čo najjednoduchším a najrýchlejším možným spôsobom.

Táto téma je navrhnutá tak, aby používať iba pomocou nástroja na tvorbu stránok, ako je napríklad Elementor. Takže, ak nemáte Elementora (alebo Elementora Pro), musíte si ho najprv zaobstarať. Ak nepoužívate alebo nemáte v úmysle použiť nástroj na tvorbu stránok Elementor, táto téma nie je pre vás.

Elementor tvrdí, že je to „najrýchlejšia téma WordPress, akú kedy boli vytvorené“, ale porovnanie, ktoré urobili, nezahŕňalo žiadne iné témy, ktoré sú známe rýchlostným výkonom..

Vlastnosti:

 • Je to 100% ZADARMO a je jedným z najrýchlejších tém WordPress
 • Žiadny nadúvaný alebo nadbytočný kód (neprichádzajú s modulmi, prvkami alebo témami, ktoré konkrétne nepotrebujete
 • Motív môžete rozšíriť pomocou háčikov
 • Detská téma sprístupnená v službe GitHub
 • Používa sa iba s prvkami Elementor a Elementor Pro

Téma Elementor Hello je v podstate ľahká štartovacia téma, ktorá ponúka 100% kompatibilitu s prvkom Elementor.

rýchlosť:
5/5 Cena:
zadarmo Živé ukážky:
Navštívte tému Hello Hello Elementor

Prečo väčšina tém WordPress nie je optimalizovaná pre rýchlosť

Pri vyhľadávaní tém WordPress na Googli narazíte na desiatky tém, ktoré vyzerajú profesionálne a ponúkajú skvelý dizajn.

Môžete vidieť, ako responzívne je téma alebo ako vyzerá jeho dizajn, ale to, čo nevidíte, je kód za motívom..

Väčšina tém WordPress je zle kódované a poď nafúknutý s desiatkami zdrojov (obrázky css a javascripty), ktoré môžu spomaliť vaše webové stránky.

Väčšina vývojárov tém WordPress bude zo svojich striech kričať, že všetky ich témy sú optimalizované pre rýchlosť.

Ale tu je úprimná pravda: Väčšina tém WordPress nie je vôbec optimalizovaná pre rýchlosť.

V skutočnosti väčšina tém WordPress nespĺňa ani štandardy Spoločenstva pre kódovanie WordPress. Akákoľvek téma, ktorá nedodržiava tieto štandardy, môže byť as časom zraniteľná voči hackerom.

Tieto štandardy kódovania slúžia na zabezpečenie toho, aby boli témy kódované tak, aby fungovali efektívne a neboli zraniteľné voči hackerom.

Ako otestovať rýchlosť načítania témy WordPress?

Ak ste tému ešte nezakúpili alebo nie ste vývojárom témy, potom jediný spôsob, ako zistiť, či je téma optimalizovaná pre rýchlosť – je otestujte rýchlosť načítania ukážkovej stránky témy WordPress.

použite gtmetrix na otestovanie rýchlosti tempa wordpressu

Ak chcete otestovať rýchlosť ukážkovej webovej stránky s témou WordPress, zadajte adresu URL webovej stránky s ukážkou témy a kliknite na tlačidlo Odoslať.

Nástroj bude trvať niekoľko sekúnd, kým otestuje web, potom vám ukáže, koľko sekúnd trvá načítanie stránky.

Ďalším dobrým nástrojom na kontrolu mnohých stránok naraz je BatchSpeed. Tento bezplatný nástroj vám umožňuje hromadne otestovať viac adries URL pomocou nástroja na kontrolu rýchlosti stránok spoločnosti Google.

Ak je ukážka webu načítanie trvá dlhšie ako 5 sekúnd, potom je to doba, ktorú bude váš web potrebovať na načítanie pomocou tejto šablóny WordPress.

Niektoré štúdie ukazujú, že pred prechodom používateľa webu by ste mali mať iba štyri sekundy, t. J. Máte veľmi málo času na dobrý prvý dojem..

Ako presnejšie predpovedať rýchlosť načítania témy WordPress?

Použitie 5 sekúnd alebo menej je dobrým meradlom, ale iba prezeranie skutočného času načítania ukážky témy nie je najpresnejším spôsobom kontroly, ako rýchlo sa téma skutočne nachádza. prečo?

Pretože tam, kde je hosťovaná demo téma a na výkone serverov webhostingu záleží veľa, a pravdepodobne budete používať odlišných webhostiteľov, ako to, čo používa tvorca témy WordPress..

Lepším spôsobom, ako určiť rýchlosť témy, je pozrieť sa celkom veľkosť stránky a počet žiadostí trvá načítanie stránky.

Tieto metriky sú bez ohľadu na to, ktorý poskytovateľ webhostingu vlastník témy používa. Z dôvodu menšieho počtu žiadostí o zdroje (JavaScript, súbory CSS, HTML, obrázky atď.) Je menšia celková veľkosť stránky a v dôsledku toho je rýchlejšie načítanie stránky rýchlejšie.

Prečo Avada nie je rýchla téma WordPress

Tu je príklad, ako by to vyzeralo pri použití Avada téma ako príklad (je téma č. 1, ktorá sa predáva na tému Themeforest – v žiadnom prípade to však nie je najrýchlejšia). Demo stránky Avada sa načítajú veľmi pomaly:

avada tému pomalé načítanie Čas načítania Avada je neuveriteľných 8,6 sekundy. Hej, to nie je dobré!

Takmer 9 sekúnd na úplné načítanie!
Veľkosť je takmer 3 MB!
a 116 žiadostí HTTP!

Znova. Ak GTMetrix zobrazí ukážku témy, ktorá trvá načítanie viac ako 5 sekúnd, téma pravdepodobne spomalí váš web a pravdepodobne pre vás nie je najlepšou voľbou..

Ešte jednu vec, ktorú potrebujete pre webové stránky s rýchlym načítaním

Téma, ktorú používate na svojom webe WordPress, bude mať veľký vplyv na rýchlosť vášho webu. Ale web hosting služba, ktorú používate, bude mať pravdepodobne taký veľký vplyv ako téma vašich stránok.

To je dôvod, prečo web hosting je výkonný faktor číslo 1 v oficiálnom sprievodcovi optimalizáciou WordPress.

Ak hosťujete svoje webové stránky na mizernej webhostingovej službe, získate mizerné výsledky z hľadiska rýchlosti webu. Väčšina poskytovateľov webhostingových služieb ponúka lacné plány.

Tieto webové stránky však obsahujú príliš veľa účtov na jednom serveri nízkej kvality. Výsledkom je pomalý zážitok pre všetky webové stránky. A ak jeden z vašich susedných webov začne používať príliš veľa serverových prostriedkov, celý server by mohol ísť dole, čo by viedlo k poklesu vášho webu.

Ak chcete, aby sa vaše webové stránky načítali rýchlo a boli neustále v prevádzke, mali by ste ísť s SiteGround. Pokiaľ ide o hostingové služby WordPress, je to moja najlepšia voľba.

hosting wordpress

SiteGround ponúka bezplatnú migračnú službu a ich užitočná a kvalifikovaná podpora odpovedá na vaše otázky do niekoľkých sekúnd. Medzi ďalšie funkcie hostenia, ktoré stojí za zmienku, patria:

 • Bezplatné denné zálohy webových stránok
 • Odporúča sa WordPress
 • Jedným kliknutím na tlačidlo Inštalácia WordPress
 • Spravuje hosting WordPress vo všetkých plánoch
 • Zabudované riešenie ukladania do pamäte cache SuperCacher
 • Inovatívne technológie rýchlosti ako SSD, HTTP / 2, PHP7, NGINX
 • Staging a GIT (iba v pláne GoGeek)
 • Certifikát SSL zadarmo & CloudFlare CDN
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Ceny začínajú na iba 3,95 dolárov / mesiac

Pozrite sa na moju čestnú a bezplatnú recenziu programu SiteGround a zistite, prečo milujem a dôverujem službe SiteGround, alebo či dávate prednosť hostiteľovi priateľskému pre začiatočníkov, ako je webhosting spoločnosti Bluehost. Ak dávate prednosť plne spravovanému hostiteľovi WordPress, odporúčam hosťovanie WordPress spoločnosti Kinsta.

často kladené otázky

Aká je najrýchlejšia téma WordPress?

GeneratePress (zadarmo & prémia), Astra (zadarmo & prémia), schéma (iba prémia) a OceanWP (zadarmo & premium) sú všetky témy WordPress s rýchlym načítaním.

Ako otestovať rýchlosť načítania témy WordPress?

Ak ste tému ešte nezakúpili alebo ak nie ste vývojárom témy, potom jediným spôsobom, ako zistiť, či je téma optimalizovaná pre rýchlosť, je otestovať rýchlosť načítania pomocou nástroja ako GTmetrix alebo Pingdom..

Čo je najdôležitejšie pre časy načítania?

Webhosting, ktorý používate, má obrovský vplyv a je jediným najdôležitejším faktorom rýchlosti výkonu vašej témy WordPress.

Záverečné slová

Dúfam, že tento príspevok na blogu vám pomohol pochopiť, aký veľký vplyv môže mať téma, ktorú používate, na rýchlosť vášho webu WordPress.

Najrýchlejšie témy, ktoré som tu prebral, sú citlivé a ponúkajú desiatky možností prispôsobenia, ktoré vám pomôžu zlepšiť čas načítania.

Moja najobľúbenejšia a najrýchlejšia šablóna WordPress je GeneratePress. Je to ruka nadol jedna z najrýchlejších tém WordPress s toľkými funkciami, ktoré som kedy vyskúšal.

Ak by ste sa ma opýtali na otázku „Čo je najrýchlejšia téma WordPress?“ Povedal by som, že GeneratePress bezpochýb.

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, dajte mi vedieť v komentároch tu nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me