Najlepsze Google AMP ⚡ Gotowe motywy WordPress do szybkiego szybkiego ładowania witryn

Wyższe pozycje w wyszukiwarkach i krótsze czasy ładowania… są tym, czego chce każdy właściciel witryny. Ale ich osiągnięcie może być naprawdę trudne, jeśli nie wiesz, co robisz. To gdzie Google AMP przychodzi na ratunek. Jest to projekt Google, który pomaga stronom internetowym ładować się szybciej. Oto moje podsumowanie tam.


Chociaż wdrożenie AMP na Twojej stronie internetowej nie gwarantuje wyższych pozycji w Google, wielu marketerów twierdzi, że widziało prawie dwukrotny ruch z Google po wdrożeniu.

Najlepsze motywy WordPress gotowe na AMP w 2020 roku:

 • Najlepszy ogólnie: to szybko ładujący się, wielofunkcyjny motyw WordPress, który świetnie współpracuje z każdym narzędziem do tworzenia stron, a ten motyw jest idealny dla małych firm, blogów, startupów i innych. Darmowa i premium wersja pochodzi z natywną obsługą AMP.
 • Drugie miejsce, Najlepszy ogólnie: to szybko ładujący się, przyjazny dla SEO motyw WordPress, który jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi twórcami stron. Jest wyposażony w ogromną bibliotekę gotowych do importowania stron internetowych. Tylko wersja Pro jest dostarczana z natywną obsługą AMP.

Zanim wskoczę do najlepsze motywy AMP WordPress dowiedzmy się, czym jest AMP i dlaczego warto rozważyć jego użycie.

Co to jest Accelerated Mobile Pages (AMP)

Google AMP (Accelerated Mobile Pages) to projekt typu open source, którego celem jest przyspieszenie ładowania stron internetowych na urządzenia mobilne.

Dlaczego?

Ponieważ wiele osób ma wolne połączenie z Internetem. A ładowanie większości stron zajmuje ponad 5 sekund. To dużo czasu. Większość użytkowników mobilnych nie jest wystarczająco cierpliwa, aby czekać tak długo.

Celem Google AMP jest natychmiastowe ładowanie stron internetowych. Nie tylko szybko, ale też ładuj natychmiast.

Jednym z powodów, dla których Google wymyślił AMP, jest to, że większość właścicieli witryn nie ma zasobów (czasu i pieniędzy), aby poprawić szybkość swoich witryn, nawet jeśli chcą.

AMP to po prostu struktura do tworzenia stron, które ładują się szybciej. Wdrożenie AMP w Twojej witrynie nie kosztuje dużo, nawet jeśli zatrudnisz programistę.

Ale ponieważ jesteś użytkownikiem WordPress, możesz to zrobić za darmo, instalując wtyczkę. Po wdrożeniu AMP na swojej stronie Google wyśle ​​użytkowników mobilnych do wersji AMP twoich stron zamiast zwykłych stron.

Teraz, podobnie jak w przypadku każdej innej nowej technologii, istnieją zalety i wady włączania AMP w Twojej witrynie.

Profesjonaliści

Twoja strona załaduje się natychmiast. Użytkownicy klikną twoją stronę w wynikach wyszukiwania i boom, są na twojej stronie.

Po włączeniu AMP Google wyświetla na liście wyszukiwania znaczek AMP. Uważa się, że zwiększa to CTR Twojej wyszukiwarki. Tak więc, jeśli znaczna większość ruchu pochodzi z wyszukiwań mobilnych, prawdopodobnie zauważysz wzrost w rankingach wyszukiwarek.

Google uwielbia witryny internetowe, które zapewniają doskonałą obsługę. Szybkość Twojej witryny przyczynia się do dobrego doświadczenia użytkownika.

Wielu ekspertów SEO w społeczności marketingu internetowego twierdzi, że zauważyło wzrost ruchu w wyszukiwarkach po wdrożeniu AMP na swoich stronach internetowych.

Istnieje również kilka horrorów o ludziach wdrażających AMP i tracących cały ruch mobilny.

Wady

Czy zarabiasz dzięki reklamie??

Potem są potencjalnie złe wieści. Google AMP nie obsługuje wszystkich sieci reklamowych.

Jeśli jesteś wydawcą AdSense, reklamy nadal będą się wyświetlać w Twojej treści.

Ale jeśli korzystasz z innej sieci reklamowej, możesz nie mieć szczęścia. Oto lista obsługiwanych sieci reklamowych.

Najgorsze w AMP jest to, że tracisz kontrolę nad treścią. Nie masz dużej kontroli nad tym, jak rzeczy są wyświetlane.

Pomyśl o AMP jako dietetycznej wersji normalnego HTML. Google AMP zezwala tylko na statyczny HTML i niektóre ograniczone JavaScript. JS innych firm jest dozwolony w elementach iframe, nie może blokować renderowania.

Nie możesz więc używać większości swoich ulubionych fantazyjnych widżetów.

Co mam przez to na myśli??

Google AMP nie zezwala na używanie widżetów, takich jak Facebook Like Box, kanał Twitter itp.

Jego głównym celem jest błyskawiczne ładowanie stron internetowych. JavaScript ma ogromny wpływ na szybkość Twojej witryny.

Nie tylko, ale nie będziesz mógł używać widżetów JavaScript, takich jak Popups i formularze Opt-in oparte na Ajaxie.

Jeśli korzystasz z narzędzia Analytics niż Google Analytics, możesz nie być w stanie śledzić użytkowników mobilnych na stronach AMP.

Google AMP obsługuje ponad 20 narzędzi Analytics, co jest świetne, ale nie każde narzędzie.

Czy AMP będzie współpracować z WordPress?

nie.

Nie bez wtyczki takiej jak wtyczka AMP.

Sam WordPress nie oferuje wsparcia dla AMP.

W menu ustawień pulpitu WordPress nie ma opcji, której można użyć do włączenia AMP.

Darmowa wtyczka AMP firmy Automattic, niesamowici ludzie odpowiedzialni za WordPress, jest łatwa w użyciu, nie wymaga dużej konfiguracji (jeśli w ogóle). Jest to wtyczka „ustaw i zapomnij”. Ma jednak wady, na przykład obsługuje tylko posty WordPress, a nie strony.

Czy mój obecny motyw będzie współpracował z AMP?

Chociaż większość motywów WordPress będzie dobrze działać z AMP, jeśli chcesz mieć możliwość dostosowania wersji swoich stron AMP, potrzebujesz motywów WordPress gotowych na AMP.

Większość motywów WordPress nie jest gotowych na AMP.

Aby przygotować witrynę AMP do witryny, możesz użyć przyjaznego motywu AMP lub dostosować bieżący motyw za pomocą wtyczki AMP.

Najlepsze wtyczki AMP WordPress

Wtyczka AMP, którą omówiliśmy w ostatniej sekcji, nie oferuje prawie żadnych opcji dostosowywania generowanych przez siebie stron AMP.

Istnieje kilka innych wtyczek AMP WordPress, które lepiej dostosowują bieżący motyw i obsługują zarówno posty, strony, kategorie

 • weeblrAMP jest obecnie prawdopodobnie najbardziej obiecującą wtyczką AMP. weeblrAMP pozwala stworzyć prawie kompletną wersję witryny AMP, w pełni funkcjonalną, jak pozwala specyfikacja AMP: posty, strony, kategorie, tagi i archiwa.

  Również wbudowane komentarze, analityka, reklamy, schema.org, Yoast i Jetpack. Wersja premium automatycznie konwertuje formularze kontaktowe 7 i formularze Gravity, Mailchimp For WP, WooCommerce lub Easy Digital Downloads.

 • WP AMP to dodatkowa wtyczka WordPress, która dodaje obsługę przyspieszonych stron mobilnych (AMP). WP AMP pozwala na umieszczenie wszystkich typów treści i archiwów w witrynie mobilnej.

  Możesz osadzać obrazy, filmy, pliki audio i ramki iframe. Możesz dostosować standardowy projekt lub stworzyć zupełnie nowy. Pozwala śledzić odwiedzających za pomocą Google Analytics, Google Tag Managera, Yandex.Metrika i Facebook Pixel. Działa z Yoast SEO, All in One SEO Pack, The Framework Framework, SEO Ultimate. Możesz zintegrować AMP z WooCommerce, aby sprzedawać reklamy mobilne, AdSense i DoubleClick na stronach AMP.

 • AMP dla WP automatycznie dodaje funkcję Accelerated Mobile Pages (Google AMP Project) do Twojej witryny WordPress. Ta bogata w funkcje wtyczka pozwala dostosować bieżący motyw, aby był gotowy na AMP. Zobacz wszystkie funkcje i integracje.

Jeśli chcesz mieć możliwość dostosowania wyglądu (kolorów i układu) swoich stron AMP, potrzebujesz motywu, który jest obsługiwany przez AMP i pozwala dostosować dane wyjściowe.

Aby to zrobić, najlepszym rozwiązaniem jest prawdopodobnie uzyskanie gotowego motywu AMP WordPress.

najlepsze motywy i szablony WordPress

Najlepsze motywy WordPress AMP

1. Neve

Neve AMP gotowy motyw WordPress

Neve od ThemeIsle jest kompatybilny z Accelerated Mobile Pages (AMP) i renderuje twoją stronę jako natywną AMP, która natychmiast załaduje twoją stronę, aw zamian pomoże poprawić SEO. Motyw jest dostępny zarówno w wersji bezpłatnej (ale z ograniczonymi funkcjami) lub wersji premium (już od 39 USD – jednorazowy koszt).

Funkcje:

 • W 100% kompatybilny z Google AMP
 • W 100% kompatybilny z Gutenberg i Elementor
 • Zoptymalizowany pod kątem szybkości, używa Vanilla JavaScript do optymalizacji wydajności
 • Lekki kod i przyjazny dla SEO
 • Wiele wersji demonstracyjnych gotowych do zainstalowania
 • Efekty paralaksy i leniwego ładowania
 • Gotowy na WooCommerce

Cena £: 39 USD (dostępna jest również darmowa wersja)

Więcej informacji & pokazy na żywo: Kliknij tutaj

2. Astra

motyw astra wordpress

Astra to lekki, szybki i przyjazny dla twórców stron motyw WordPress, zaprojektowany przez Brainstorm Force. Astra jest dostarczana z natywną obsługą AMP (ale musisz ją zdobyć Wersja Pro)

Funkcje:

 • W 100% kompatybilny z Google AMP (tylko w wersji Pro)
 • Kompatybilny z narzędzia do tworzenia stron takich jak BeaverBuilder, SiteOrigin, Elementor i Divi + more
 • Łatwy w użyciu z czystym interfejsem administratora
 • Jeszcze proste piękne wzory niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności
 • Dziesiątki wstępnie zaprojektowany oraz oszałamiająco wyglądające witryny startowe, które można zaimportować
 • Łatwy do dostosowania bez konieczności radzenia sobie z kodem
 • Przyjazny dla SEO podstawa i wszystkie niezbędne znaczniki Schema.org
 • Rozsuwany z haczykami i filtrami, które pozwalają dostosować dowolny motyw Astry
 • Integracja z WooCommerce do budowy sklepów internetowych

Cena £: 59 USD

Więcej informacji & pokazy na żywo: Kliknij tutaj

3. Wzbudzony

Podniecony! - Magazyn / News i osobisty blog WordPress Theme

Stoked to motyw WordPress w stylu magazynu / wiadomości i bloga.

Stoked to nowoczesny motyw WordPress idealny dla stron z czasopismami i blogów osobistych. Ten motyw nadaje Twojej witrynie odważny, świeży, przyciągający wzrok wygląd!

Motyw Stoked WordPress jest lekki i szybki wczytywanie. Możesz łatwo dostosować wszystkie aspekty tego motywu bez dotykania jednego wiersza kodu. Ten motyw zawiera obsługę artykułów błyskawicznych Google AMP i Facebook.

Funkcje:

 • Obsługa Google AMP i obsługa artykułów błyskawicznych na Facebooku.
 • Zoptymalizowany pod kątem SEO i szybkości strony.
 • W pełni zintegrowany z natywnym WP Customizer.
 • Układ listy / Big / Grid Cards i konfigurowalny Home Slider / Carousel.
 • Oferuje setki możliwych kombinacji układów.
 • Wbudowane podsycane „odczucia” (interakcja użytkownika i system informacji zwrotnej).

Cena £: 49 USD

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

4. Wydawca

Wydawca Motyw WordPress AMP

Wydawca to motyw w stylu magazynu dla WordPress.

Oferuje piękny responsywny design. Ten motyw jest idealny do tworzenia blogów w stylu wiadomości. Zawiera ponad 90 gotowych szablonów stron głównych do wyboru.

Możesz łatwo dostosować wszystkie aspekty projektu tego motywu bez dotykania jednego wiersza kodu. Ten motyw ma pełne wsparcie dla AMP.

Funkcje:

 • Ponad 90 wstępnie zaprojektowanych szablonów do wyboru.
 • W pełni responsywna konstrukcja, która świetnie wygląda na wszystkich urządzeniach.
 • Gotowy do tłumaczenia, dzięki czemu możesz przetłumaczyć go na wiele języków.
 • Kompatybilny z Visual Composer i oferuje ponad 70 bloków kreatora stron do wyboru. Łatwo dostosuj projekt za pomocą kreatora przeciągania i upuszczania.
 • Oferuje 20 ekskluzywnych widżetów, których można używać w paskach bocznych.
 • Oferuje 13 różnych szablonów postów.

Cena £: 39 USD

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

5. Noor

Motyw NoP WordPress AMP

Noor to potężny, uniwersalny motyw do WordPressa. Jest w pełni konfigurowalny, więc możesz go dostosować i użyć do stworzenia strony internetowej w prawie każdej branży. Zawiera mnóstwo wbudowanych wersji demonstracyjnych, które pomogą Ci zacząć.

Najlepszy ze wszystkich jest kompatybilny z Google AMP. Wystarczy zainstalować wtyczkę AMP po instalacji i gotowe.

Jeśli szukasz motywu WordPress, który pozwala tworzyć unikalne i pięknie wyglądające witryny wielofunkcyjne, rozważ Noor. Noor jest wyposażony w funkcję przeciągnij i upuść do budowania strony na żywo za pomocą Visual Composer. Motyw wykorzystuje również najlepsze praktyki SEO i szybko się ładuje, aby zapewnić Ci szybką stronę.

Funkcje:

 • Kompatybilny z Google AMP
 • Kompatybilny również z WooCommerce, EDD, Buddypress, bbpress, The Event Calendar Pro i innymi
 • Stworzony dla SEO i wyposażony w bogatą integrację fragmentów kodu oraz dobrze ustrukturyzowaną bazę kodu
 • Błyskawiczne prędkości i wysoka wydajność
 • Obsługa języków RTL.
 • Ponad 30 gotowych i unikalnych demonstracji, które można łatwo importować
 • W pełni responsywny projekt i gotowa siatkówka.

Cena £: 59 USD

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

6. Prosty

Prosty motyw AMP WordPress

Prosty jest motywem biznesowym dla WordPress. Oferuje wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia i prowadzenia witryny biznesowej.

Niezależnie od tego, czy tworzysz witrynę internetową dla startupu, czy firmy, możesz łatwo dostosować ten motyw do swoich potrzeb.

Funkcje:.

 • W zestawie prosty kreator konfiguracji, dzięki czemu możesz samodzielnie skonfigurować motyw w ciągu kilku sekund.
 • W pełni kompatybilny z WooCommerce i oferuje 4 różne motywy stylów sklepów do wyboru.
 • Ten motyw jest gotowy do tłumaczenia, więc możesz łatwo przetłumaczyć go na wiele języków.
 • Łatwo dostosuj ten motyw za pomocą dostosowywania na żywo.
 • Pozwala wybrać czcionki Google, których chcesz użyć.

Cena £: 39 USD

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

7. Onefleek

Motyw OneFleek AMP WordPress

Onefleek to motyw magazynu dla WordPress. Jest idealny do tworzenia witryn z wiadomościami.

Jest wyposażony w dziesiątki różnych układów strony głównej do wyboru. Wszystkie te układy nadają Twojej witrynie wygląd magazynu premium.

Funkcje:

 • W pełni responsywny i świetnie wygląda na wszystkich urządzeniach.
 • Oferuje 4 różne układy artykułów opartych na liście.
 • Z łatwością twórz strony recenzji i oceniaj produkty na podstawie procentu, gwiazdek lub punktów.
 • Oferuje pięć różnych obszarów do wyświetlania reklam.
 • Pochodzi z obsługą automatycznego publikowania w mediach społecznościowych.
 • Łatwo dostosuj wszystkie aspekty projektu za pomocą Live Customizer
 • Wiele układów do wyboru zarówno dla postów, jak i stron.

Cena £: 59 USD

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

8. Folie

Motyw WordPress Folie AMP

Folie to uniwersalny motyw WordPress. Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania, dzięki czemu można go dostosowywać i używać do tworzenia dowolnego rodzaju strony internetowej.

Funkcje:

 • Dostarczany w pakiecie z Codeless Builder, Visual Composer i dwiema dodatkowymi suwakowymi wtyczkami.
 • Ponad 25 różnych szablonów do wyboru.
 • Łatwo wprowadzaj zmiany w projekcie za pomocą prostego narzędzia do przeciągania i upuszczania.
 • Posiada pełne wsparcie dla WooCommerce, dzięki czemu możesz bezboleśnie tworzyć w pełni funkcjonalne sklepy internetowe.
 • W pełni responsywna konstrukcja, która łatwo dostosowuje się do wszystkich rozmiarów ekranu.
 • Obsługa sekcji przewijania paralaksy.
 • Ten motyw jest gotowy do tłumaczenia. Możesz łatwo przetłumaczyć go na wiele języków, aby utworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

Cena £: 59 USD

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

9. Ok

Motyw Okab AMP WordPress

Okab to piękny, wielofunkcyjny motyw dla WordPress.

Jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu można go dostosowywać i używać do tworzenia stron internetowych w dowolnej branży. Jest wyposażony w narzędzie Visual Page Builder typu przeciągnij i upuść, które pomaga dostosować projekt w ciągu kilku sekund.

Ten motyw oferuje ponad 70 różnych wariantów układu do wyboru. Zapewnia również pełne wsparcie dla WooCommerce, dzięki czemu możesz łatwo zacząć sprzedawać swoje produkty online.

Funkcje:

 • Ponad 70 układów do wyboru.
 • Czysty, responsywny design. Ten motyw wygląda świetnie na wszystkich rozmiarach ekranu.
 • Obsługa WooCommerce pozwala rozpocząć sprzedaż online w ciągu kilku minut.
 • Możesz łatwo przetłumaczyć ten motyw na wiele języków, aby utworzyć wielojęzyczną stronę internetową.
 • Obsługa języków RTL.
 • Dostarczany z narzędziem Visual Page Builder typu przeciągnij i upuść.
 • Ponad 260 elementów internetowych, aby łatwo stworzyć idealny projekt dla swoich stron.

Cena £: 59 USD

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

10. Fona

Fona - responsywny motyw Google AMP WooCommerce

Fona jest czysta i minimalna Kompatybilny z Google AMP motyw WooCommerce który jest idealny dla sklepów internetowych i witryn handlowych.

Motyw Fona WooCommerce zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć sprzedawać online. Jest wyposażony w opcje dostosowywania, dzięki czemu można łatwo dostosować wygląd i funkcjonalność sklepu internetowego.

Funkcje:

 • Pełna obsługa Google AMP.
 • Kompatybilny z WooCommerce.
 • Lekka i zoptymalizowana pod kątem mobilnym konstrukcja.
 • Potężny kreator stron i przeciągnij & upuść kreator suwaków.
 • W zestawie CleverMegaMenus, łatwa w użyciu wtyczka Mega Menu dla programu Visual Composer.
 • Nieograniczone opcje; nieograniczona liczba stylów nagłówków, nieograniczone układy kategorii, nieograniczone układy strony produktu.

Cena £: 39 USD

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

11. Teem

Teem AMP WordPress Theme

Teem to czysty, minimalny motyw do blogowania dla WordPress. Oferuje responsywny design i pełne wsparcie dla AMP.

Jest wyposażony w dziesiątki opcji dostosowywania, dzięki czemu można łatwo dostosować projekt.

Funkcje:

 • Pełne wsparcie dla AMP.
 • W pełni responsywna konstrukcja, która łatwo dostosowuje się do wszystkich rozmiarów ekranu.
 • Obsługa języków RTL i LTR.
 • Posiada różne układy blogów do wyboru.
 • Oferuje menu i suwaki akordeonowe.
 • Wiele obszarów do umieszczenia reklam.

Cena £: 15 USD

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

12. MobNews

Motyw MobNews AMP WordPress

Jak sama nazwa wskazuje, MobNews to motyw stworzony dla serwisów informacyjnych. Oferuje piękny design, który jest w pełni responsywny.

Jest wyposażony w dziesiątki opcji dostosowywania, dzięki czemu można w pełni dostosować wygląd i styl witryny bez dotykania jednego wiersza kodu.

Funkcje:

 • Wiele obszarów do umieszczania reklam.
 • Wsparcie dla akordeonu i karuzeli.
 • W pełni responsywna konstrukcja, która świetnie wygląda na wszystkich urządzeniach.
 • Oferuje piękny mobilny pasek boczny.
 • Obsługa języków RTL i LTR.
 • Wiele układów blogów do wyboru.
 • Obsługa ikon czcionek Awesome.

Cena £: 15 USD

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

13. Gazeta

Gazeta AMP WordPress Theme

Gazeta to niesamowity motyw WordPress stworzony dla witryn z wiadomościami. Chodzi o układ oparty na siatce, aby nadać Twojej witrynie wygląd i działanie witryny z wiadomościami premium.

Jest w pełni konfigurowalny, więc możesz samodzielnie dostosować wszystkie aspekty projektu tego motywu bez pisania ani jednego wiersza kodu.

Funkcje:

 • Nieograniczone kategorie oznaczone kolorami. Możesz wybrać kolor dla wszystkich kategorii na swojej stronie.
 • Program AMP Page Builder, który pomaga dostosować strony za pomocą prostego interfejsu przeciągania i upuszczania.
 • Obsługa wyświetlania bułki tartej na górze postów.
 • W pełni responsywna konstrukcja, która świetnie wygląda na wszystkich urządzeniach.

Cena £: 49 USD

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

14. Szuflada AMP

Motyw WordPress szuflady AMP

AMP Drawer to uniwersalny motyw do WordPressa. Jest w pełni responsywny i łatwo dostosowuje się do wszystkich rozmiarów ekranu. Zawiera dziesiątki szablonów do wyboru.

Funkcje:

 • Obsługa PhoneGap i Cordova, dzięki czemu możesz łatwo zamienić swoją witrynę w aplikację mobilną.
 • Wsparcie dla Lazy Ładowanie zdjęć w celu poprawy szybkości strony.
 • Pochodzi z ponad 400 niesamowitych ikon czcionek.
 • W zestawie ponad 50 szablonów do wyboru.

Cena £: 17 USD

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

15. AMP News Mobile

AMP News Mobile WordPress Theme

AMP News Mobile to motyw przeznaczony do serwisów informacyjnych. Oferuje wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia witryny z wiadomościami.

Posiada pełną obsługę AMP i oferuje ponad 40 prawidłowych szablonów AMP do wyboru. Zawiera również formularz kontaktowy, który jest ważny przez AMP, więc będzie działał nawet wtedy, gdy użytkownik odwiedzi stronę AMP za pośrednictwem Google.

Funkcje:

 • Reaktywny projekt, który łatwo dostosowuje się do wszystkich rozmiarów ekranu.
 • Ponad 40 prawidłowych szablonów AMP do wyboru.
 • Wyposażony w obsługę PhoneGap, która pozwala łatwo zamienić witrynę w natywną aplikację mobilną.
 • Obsługa ponad 400 niesamowitych ikon czcionek.

Cena £: 16 USD

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

16. BlogStart Pro

BlogStart Pro AMP WordPress Theme

BlogStart Pro jest podstawowym motywem i brakuje mu dużo tego, co oferują powyższe motywy premium, ale jest to dobry startowy motyw AMP WordPress, który jest bezpłatny.

BlogStart Pro korzysta z motywu początkowego Underscores i niektórych elementów motywu przy użyciu frameworku Bootstrap 3 na Twitter dla responsywnego układu.

Funkcje:

 • 100% AMP HTML
 • Wszystkie ważne AMP
 • Brak zwykłej wersji HTML
 • Przyjazny dla Google / SEO
 • Darmowy motyw AMP WordPress

Cena £: Wolny

Więcej informacji & demo na żywo: Kliknij tutaj

Często Zadawane Pytania

Co to jest Google AMP?

Google Accelerated Mobile Pages (AMP) to projekt typu open source, dzięki któremu strony internetowe ładują się szybciej na urządzeniach mobilnych. AMP wykorzystuje ograniczony zestaw HTML, JavaScript i CSS, aby strony ładowały się niemal natychmiast.

Czy Google AMP będzie działał na mojej stronie WordPress?

Tak, ale AMP nie będzie działać „od razu po wyjęciu z pudełka”. Aby korzystać z AMP w witrynie WordPress, potrzebujesz wtyczki WordPress AMP lub motywu WordPress zgodnego z AMP.

Jakie są zalety korzystania z motywu Google AMP WordPress?

Korzystanie z motywu WordPress zgodnego z AMP to najłatwiejszy sposób na uzyskanie szybkiego ładowania strony bez konieczności instalowania i konfigurowania wtyczek.

Wniosek

Mam nadzieję, że ta lista pomogła Ci znaleźć idealny motyw dla Twojej witryny. Wszystkie te tematy oferują pełne wsparcie dla AMP.

Teraz musisz tylko uzyskać dobrą firmę hostingową WordPress, taką jak Kinsta lub WP Engine, wybrać dowolny z tych szablonów i rozpocząć pracę z witryną.

Czy przegapiłem jeden z twoich ulubionych motywów AMP WordPress? Czy wdrożenie AMP na twojej stronie miało jakiś wpływ? Jeśli tak, daj mi znać w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map