Vyššie hodnotenie vyhľadávačov a rýchlejšie načítanie … sú to, čo chce každý vlastník webových stránok. Dosiahnutie týchto cieľov však môže byť naozaj ťažké, ak neviete, čo robíte. Toto je kde Google AMP prichádza na záchranu. Ide o projekt spoločnosti Google, ktorý pomáha okamžitému načítavaniu webových stránok rýchlejšie. Tu je moje zhrnutie vonku.


Aj keď implementácia AMP na váš web nezaručuje vyššie hodnotenie v službe Google, veľa obchodníkov tvrdí, že po implementácii spoločnosti Google zaznamenalo takmer dvojnásobnú návštevnosť zo stránok Google..

Najlepšie témy WordPress pripravené na AMP v roku 2020:

 • Celkovo najlepšie: je rýchle načítanie, viacúčelová téma WordPress, ktorá funguje skvele s každým tvorcom stránok, a táto téma je ideálna pre malé podniky, blogy, startupy a ďalšie. Bezplatná a prémiová verzia prichádza s podporou natívneho AMP.
 • Bežca, najlepšie celkovo: je rýchle načítanie, téma WordPress priateľská k SEO, ktorá je kompatibilná so všetkými hlavnými tvorcami stránok. Dodáva sa s obrovskou knižnicou pripravenou na import webových stránok. Iba verzia Pro sa dodáva s podporou natívneho AMP.

Než som skočil do najlepšie témy AMP WordPress Poďme zistiť, čo je AMP a prečo by ste mali zvážiť jeho použitie.

Čo je to Accelerated Mobile Pages (AMP)

Google AMP (Accelerated Mobile Pages) je projekt s otvoreným zdrojom, ktorého cieľom je rýchlejšie načítanie webových stránok do mobilných zariadení.

prečo?

Pretože veľa ľudí má pomalé pripojenie na internet. A väčšina webových stránok trvá načítanie viac ako 5 sekúnd. To je veľa času. Väčšina mobilných používateľov nie je dosť trpezlivých na to, aby čakali tak dlho.

Cieľom programu Google AMP je okamžité načítanie webových stránok. Nielen rýchlo, ale aj načítať okamžite.

Jedným z dôvodov, prečo spoločnosť Google prišla s programom AMP, je to, že väčšina majiteľov webových stránok nemá prostriedky (čas a peniaze) na zvýšenie rýchlosti svojich webových stránok, aj keď chcú.

AMP je jednoducho rámec na vytváranie stránok, ktoré sa načítajú rýchlejšie. Implementácia AMP na váš web nestojí veľa, aj keď si najmete vývojára webu.

Ale pretože ste používateľom WordPress, môžete to urobiť zadarmo nainštalovaním doplnku. Po implementácii protokolu AMP na svoje webové stránky odošle spoločnosť Google mobilným návštevníkom verziu AMP vašich stránok namiesto bežných stránok.

Teraz, rovnako ako pri každej inej novej technológii, existujú na vašom webe výhody a nevýhody umožňujúce AMP.

Pros

Váš web sa načíta okamžite. Používatelia kliknú na vašu stránku vo výsledkoch vyhľadávania a rozmachu, sú na vašej stránke.

Keď povolíte AMP, Google zobrazí vo vašom zozname vyhľadávania odznak AMP. Predpokladá sa, že to zvýši MP vášho vyhľadávacieho nástroja. Ak teda veľká časť vašej návštevnosti pochádza z mobilných vyhľadávaní, pravdepodobne si všimnete zvýšenie rebríčka vo vyhľadávačoch.

Google miluje webové stránky, ktoré ponúkajú vynikajúci dojem používateľa. A rýchlosť vášho webu prispieva k spokojnosti používateľov.

Mnoho expertov na SEO v komunite internetového marketingu tvrdí, že po implementácii AMP na svojich webových stránkach zaznamenalo nárast ich prevádzky vo vyhľadávačoch..

Existuje tiež niekoľko hororových príbehov ľudí, ktorí implementujú AMP a strácajú všetku svoju mobilnú komunikáciu.

Nevýhody

Zarábate s reklamou?

Potom sú potenciálne zlé správy. Program Google AMP tam nepodporuje všetky reklamné siete.

Ak ste vlastníkom služby AdSense, reklamy sa budú naďalej zobrazovať vo vašom obsahu.

Ale ak ste v inej reklamnej sieti, môžete mať šťastie. Tu je zoznam podporovaných reklamných sietí.

Najhoršie na AMP je, že stratíte kontrolu nad obsahom. Nemáte moc kontroly nad tým, ako sa veci zobrazujú.

Mysli na AMP ako na diétnu verziu normálneho HTML. Program Google AMP povoľuje iba statické HTML a niektoré obmedzené skripty JavaScript. JS tretích strán je povolené v prvkoch iframe, nemôže blokovať vykreslenie.

Preto nemôžete používať väčšinu svojich obľúbených efektných miniaplikácií.

Čo tým myslím?

Program Google AMP vám nedovolí používať widgety, ako je napríklad Facebook Like Box, Twitter Feed atď.

Jeho hlavným cieľom je okamžité načítanie webových stránok. A JavaScript má obrovský vplyv na rýchlosť vašich webových stránok.

Nielen to, ale nebudete môcť používať ani miniaplikácie JavaScript, ako sú vyskakovacie okná a formuláre na aktiváciu založené na Ajaxe..

Ak používate nástroj Analytics ako Google Analytics, možno nebudete môcť sledovať mobilných návštevníkov na svojich stránkach AMP.

Program Google AMP podporuje nástroje nástroja Analytics na viac ako 20 rokov, čo je skvelé, ale nie každý nástroj.

Bude AMP pracovať s WordPress?

nie.

Nie bez doplnku, ako je zásuvný modul AMP.

Samotné WordPress nenabízí podporu AMP.

V ponuke nastavení na paneli nástrojov WordPress nie je žiadna možnosť, pomocou ktorej môžete zapnúť AMP.

Bezplatný doplnok AMP od spoločnosti Automattic, úžasní ľudia za WordPress, sa ľahko používa a nevyžaduje veľkú (ak vôbec) konfiguráciu. Je to doplnok pre nastavenie a zabudnutie. Dodáva sa však s nevýhodami, napríklad podporuje iba príspevky WordPress, nie stránky.

Bude moja aktuálna téma pracovať s AMP?

Zatiaľ čo väčšina tém WordPress bude v prípade AMP fungovať, ak si chcete byť schopní prispôsobiť AMP verziu svojich stránok, potrebujete WordPress Témy pripravené pre AMP.

Väčšina tém WordPress nie je pripravená na AMP.

Ak chcete, aby bol váš web AMP pripravený, môžete použiť buď motív priateľský k AMP, alebo si môžete prispôsobiť svoju aktuálnu tému pomocou doplnku AMP..

Najlepšie AMP WordPress pluginy

Doplnok AMP, o ktorom sme hovorili v poslednej časti, neponúka takmer žiadne možnosti prispôsobenia stránok AMP, ktoré generuje..

Existuje niekoľko ďalších doplnkov AMP WordPress, ktoré sú lepšie pri prispôsobovaní vašej aktuálnej témy a ktoré podporujú príspevky, stránky, kategórie.

 • weeblrAMP je pravdepodobne najsľubnejším doplnkom AMP práve teraz. weeblrAMP vám umožňuje vytvoriť takmer kompletnú verziu AMP vášho webu tak plnohodnotne, ako to umožňuje špecifikácia AMP: príspevky, stránky, kategórie, značky a archívy.

  Tiež vstavané komentáre, Analytics, reklamy, schema.org, integrácia Yoast a Jetpack. Prémiové vydanie automaticky prevádza formuláre Contact Forms 7 a Gravity, Mailchimp pre WP, WooCommerce alebo Easy Digital Downloads..

 • WP AMP je prémiový doplnok WordPress, ktorý pridáva podporu pre Accelerated Mobile Pages (AMP). Program WP AMP vám umožňuje zahrnúť všetky typy obsahu a archívy na svoju mobilnú webovú stránku.

  Môžete vkladať obrázky, videá, audio a prvky iframe. Môžete prispôsobiť štandardný dizajn alebo vytvoriť úplne nový dizajn. Umožňuje sledovať návštevníkov pomocou služieb Google Analytics, Google Tag Manager, Yandex.Metrika a Facebook Pixel. Funguje to s vašim SEO, všetko v jednom SEO balení, SEO Framework, SEO Ultimate. Môžete integrovať AMP s WooCommerce a predávať na mobilných AMP, AdSense a DoubleClick reklamách na stránkach AMP.

 • Program AMP pre WP na vaše stránky WordPress automaticky pridá funkcie Accelerated Mobile Pages (Google AMP Project). Tento doplnok bohatý na funkcie vám umožňuje prispôsobiť aktuálnu tému tak, aby bola pripravená na AMP. Pozrite si všetky funkcie a integrácie.

Ak chcete mať možnosť prispôsobiť vzhľad (farby a rozloženie) stránok AMP, budete potrebovať tému, ktorá sa dodáva s podporou AMP a ktorá vám umožní prispôsobiť výstup.

Najlepším riešením je pravdepodobne získať hotovú tému AMP WordPress.

najlepšie amp wordpress témy a šablóny

Najlepšie AMP WordPress Témy

1. Neve

Neve AMP pripravený WordPress tému

Neve by ThemeIsle je kompatibilný s Accelerated Mobile Pages (AMP) a vykresľuje vaše webové stránky ako natívny AMP, ktorý načíta vaše stránky okamžite a na oplátku pomôže vylepšiť vaše SEO. Téma sa dodáva v bezplatnej verzii (ale s obmedzenými funkciami) alebo v prémiovej verzii (od iba 39 dolárov – jednorazové náklady).

Vlastnosti:

 • 100% kompatibilný s Google AMP
 • 100% kompatibilný s Gutenberg a Elementor
 • Optimalizovaná pre rýchlosť, používa Vanilla JavaScript na optimalizáciu výkonu
 • Ľahký kód a priateľské k SEO
 • Viaceré ukážky pripravené na inštaláciu
 • Paralaxa a lenivé zaťažovacie účinky
 • WooCommerce pripravené

Cena: 39 dolárov (k dispozícii je aj bezplatná verzia)

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

2. Astra

astra wordpress tému

Astra je ľahká, rýchla a WordPress téma priateľská k tvorcom stránok, navrhnutá spoločnosťou Brainstorm Force. Astra prichádza s podporou natívneho AMP (musíte však získať Pre verzia)

Vlastnosti:

 • 100% kompatibilný s Google AMP (iba vo verzii Pro)
 • Kompatibilné s tvorcovia stránok ako BeaverBuilder, SiteOrigin, Elementor a Divi + more
 • Jednoduché použitie s čistým správcovským rozhraním
 • Jednoduché, zatiaľ krásne vzory pre akýkoľvek druh podnikania, v ktorom ste
 • Desiatky pre-navrhnutý a úžasne vyzerajúce štartovacie weby na kľúč, ktoré môžete importovať
 • Ľahko prispôsobiteľné bez toho, aby sa museli zaoberať kódom
 • Priateľské k SEO nadácie a všetky potrebné značky na značke Schema.org
 • predlžovaciu s háčikmi a filtrami, ktoré vám umožňujú prispôsobiť akýkoľvek motív Astra
 • Integrácia WooCommerce na vytváranie online obchodov

Cena: $ 59

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

3. Stoked

Nadšený! - Téma časopisu / správ a osobného blogu WordPress

Stoked je téma časopisu, noviniek a osobného blogu v štýle WordPress.

Stoked je moderná téma WordPress ideálna pre časopisecké weby a osobné blogy. Táto téma dodáva vášmu webu odvážny a svieži pútavý vzhľad!

Téma Stoked WordPress je ľahká a rýchla sa načíta. Môžete ľahko prispôsobiť všetky aspekty tejto témy bez toho, aby ste sa dotkli jediného riadku kódu. Táto téma sa dodáva s podporou služieb Google AMP a okamžitých článkov na Facebooku.

Vlastnosti:

 • Podpora Google AMP a podpora okamžitých článkov na Facebooku.
 • Optimalizované pre SEO a rýchlosť stránky.
 • Plne integrovaný s Native WP Customizer.
 • Zoznam / Rozloženie veľkých / mriežkových kariet a prispôsobiteľné posúvače domov / karusely.
 • Ponúka stovky možných kombinácií rozloženia.
 • Vstavané „spätné väzby“ (systém interakcie s používateľmi a systém spätnej väzby).

Cena: $ 49

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

4. Vydavateľ

Vydavateľ AMP WordPress Theme

Vydavateľ je téma pre časopis WordPress v štýle časopisu.

Ponúka krásny responzívny dizajn. Táto téma je ideálna na vytváranie blogov v štýle správ. Dodáva sa s 90+ vopred pripravených šablón domovskej stránky, z ktorých si môžete vybrať.

Môžete ľahko prispôsobiť všetky aspekty dizajnu tejto témy bez toho, aby ste sa dotkli jediného riadku kódu. Táto téma prichádza s plnou podporou AMP.

Vlastnosti:

 • Viac ako 90 vopred navrhnutých šablón z čoho vyberať.
 • Plne citlivý dizajn, ktorý vyzerá skvele na všetkých zariadeniach.
 • Preklad je pripravený, takže ho môžete preložiť do viacerých jazykov.
 • Je kompatibilný s programom Visual Composer a ponúka viac ako 70+ blokov nástroja na tvorbu stránok. Ľahko prispôsobte dizajn pomocou nástroja na vytváranie myšou.
 • Ponúka 20 exkluzívnych miniaplikácií, ktoré môžete použiť na postranných paneloch.
 • Ponúka 13 rôznych šablón príspevkov.

Cena: $ 39

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

5. Noor

Téma AMP Noor WordPress

Noor je výkonná viacúčelová téma pre WordPress. Je plne prispôsobiteľný, takže ho môžete prispôsobiť a použiť na vytvorenie webovej stránky takmer v akomkoľvek odvetví. Je dodávaný s množstvom zabudovaných ukážok, ktoré vám pomôžu začať.

Najlepší zo všetkých je kompatibilný s programom Google AMP. Všetko, čo potrebujete, je nainštalovať doplnok AMP po inštalácii a máte hotovo.

Ak hľadáte tému WordPress, ktorá vám umožní vytvárať jedinečné a krásne vyzerajúce viacúčelové stránky, zvážte Noor. Noor prichádza s funkciou drag and drop pre vytváranie živých stránok pomocou programu Visual Composer. Téma tiež využíva osvedčené postupy SEO a rýchlo sa načíta, aby vám poskytla rýchly web.

Vlastnosti:

 • Kompatibilný s programom Google AMP
 • Je tiež kompatibilný s WooCommerce, EDD, Buddypress, bbpress, The Calendar Calendar Pro a ďalšími
 • Vytvorené pre SEO a prichádza s bohatou integráciou úryvkov a dobre štruktúrovanou databázou kódov
 • Planéty a rýchly výkon
 • Podpora jazykov RTL.
 • 30+ vopred vyrobené a jedinečné ukážky, ktoré sa dajú ľahko importovať
 • Plne citlivý dizajn a pripravená sietnica.

Cena: $ 59

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

6. The Simple

Téma jednoduchého AMP WordPress

The Simple je obchodná téma pre WordPress. Ponúka všetko, čo budete potrebovať na vytvorenie a prevádzku firemného webu.

Či už vytvárate webovú stránku pre startup alebo podnik, môžete túto tému ľahko prispôsobiť vašim potrebám.

Vlastnosti:.

 • Dodáva sa s jednoduchým sprievodcom nastavením, takže si môžete nastaviť tému sami za pár sekúnd.
 • Plne kompatibilný s WooCommerce a ponúka 4 rôzne témy štýlov obchodu, z ktorých si môžete vybrať.
 • Táto téma je pripravená na preklad, takže ju môžete ľahko preložiť do viacerých jazykov.
 • Prispôsobte si túto tému jednoducho pomocou živého prispôsobovača.
 • Umožňuje vám vybrať písma Google, ktoré chcete použiť.

Cena: $ 39

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

7. Onefleek

Téma OneFleek AMP WordPress

Onefleek je téma časopisu pre WordPress. Je ideálny na vytváranie spravodajských serverov.

Je dodávaný s desiatkami rôznych rozložení domovskej stránky z čoho vyberať. Všetky tieto rozloženia dávajú vašej stránke vzhľad a dojem ako prémiový online časopis.

Vlastnosti:

 • Plne citlivý a vyzerá skvele na všetkých zariadeniach.
 • Ponúka 4 rôzne rozloženia pre články založené na zozname.
 • Ľahko vytvárajte stránky s recenziami a recenzujte produkty založené na percentách, hviezdach alebo bodoch.
 • Ponúka päť rôznych oblastí na zobrazovanie reklám.
 • Dodáva sa s podporou pre automatické uverejňovanie na sociálnych médiách.
 • Pomocou Live Customizer ľahko prispôsobte všetky aspekty dizajnu
 • Viacero rozložení na výber pre príspevky, ako aj pre stránky.

Cena: $ 59

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

8. Folie

Folie AMP WordPress Téma

Folie je viacúčelová téma WordPress. Je dodávaný s drag-and-drop Builder, takže si môžete prispôsobiť a používať ho vytvoriť akýkoľvek druh webovej stránky.

Vlastnosti:

 • Dodáva sa s programom Codeless Builder, Visual Composer a dvoma prémiovými zásuvnými modulmi.
 • Viac ako 25 rôznych šablón dizajnu, z ktorých si môžete vybrať.
 • Ľahko urobte živé zmeny v dizajne pomocou jednoduchého drag and drop buildera.
 • Dodáva sa s plnou podporou pre WooCommerce, takže môžete bezbolestne vytvárať plnohodnotné internetové obchody.
 • Plne citlivý dizajn, ktorý sa ľahko prispôsobí všetkým veľkostiam obrazovky.
 • Podpora rolovacích sekcií s paralaxou.
 • Táto téma je pripravená na preklad. Môžete ho ľahko preložiť do viacerých jazykov a vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku.

Cena: $ 59

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

9. Okab

Okab AMP WordPress Téma

Okab je krásna viacúčelová téma pre WordPress.

Je plne prispôsobiteľný, takže ho môžete prispôsobiť a použiť na vytvorenie webovej stránky v akomkoľvek odvetví. Je dodávaný s drag-and-drop Visual Page Builder, ktorý vám pomôže prispôsobiť dizajn v priebehu niekoľkých sekúnd.

Táto téma ponúka viac ako 70 rôznych variantov rozloženia, z ktorých si môžete vybrať. Poskytuje tiež plnú podporu pre WooCommerce, takže môžete ľahko začať predávať svoje produkty online.

Vlastnosti:

 • Viac ako 70 rozložení z čoho vyberať.
 • Čistý responzívny dizajn. Táto téma vyzerá skvele na všetkých veľkostiach obrazovky.
 • Podpora pre WooCommerce vám umožňuje začať predávať online v priebehu niekoľkých minút.
 • Túto tému môžete ľahko preložiť do viacerých jazykov a vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku.
 • Podpora jazykov RTL.
 • Dodáva sa s drag and drop myšou Visual Page Builder.
 • 260+ webových prvkov na jednoduché vytvorenie perfektného dizajnu pre vaše stránky.

Cena: $ 59

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

10. Fona

Fona - responzívny motív spoločnosti Google AMP WooCommerce

Fona je čistá a minimálna Téma WooCommerce pre Google AMP pripravená to je ideálne pre internetové obchody a nákupné weby.

Téma Fona WooCommerce vám poskytuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste mohli online predávať. Je dodávaný s možnosťou prispôsobenia, takže môžete ľahko prispôsobiť dizajn a funkčnosť vášho internetového obchodu.

Vlastnosti:

 • Plná podpora programu Google AMP.
 • Kompatibilné s WooCommerce.
 • Nízka hmotnosť a mobilný dizajn.
 • Výkonný nástroj na tvorbu a presúvanie stránok & stavač posúvačov.
 • Dodáva sa s CleverMegaMenus, ľahko použiteľným doplnkom Mega Menu pre vizuálneho skladateľa.
 • Neobmedzené možnosti; neobmedzené štýly hlavičiek, neobmedzené rozloženie kategórií, neobmedzené rozloženie stránky produktu.

Cena: $ 39

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

11. Teem

Téma AMP WordPress

Teem je čistá, minimálna téma pre blogovanie pre WordPress. Ponúka citlivý dizajn a je dodávaný s plnou podporou AMP.

Dodáva sa s desiatkami možností prispôsobenia, takže môžete ľahko prispôsobiť dizajn.

Vlastnosti:

 • Plná podpora AMP.
 • Plne citlivý dizajn, ktorý sa ľahko prispôsobí všetkým veľkostiam obrazovky.
 • Podpora jazykov RTL aj LTR.
 • Dodáva sa s rôznymi rozloženiami blogov, z ktorých si môžete vybrať.
 • Ponúka akordeónové ponuky a jazdce.
 • Inzerujte svoje reklamy vo viacerých oblastiach.

Cena: $ 15

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

12. MobNews

MobNews AMP WordPress Téma

Ako už názov napovedá, MobNews je téma vytvorená pre spravodajské weby. Ponúka krásny dizajn, ktorý plne reaguje.

Dodáva sa s desiatkami možností prispôsobenia, takže si môžete plne prispôsobiť vzhľad a dojem z dizajnu svojich webových stránok bez toho, aby ste sa dotkli jediného riadku kódu.

Vlastnosti:

 • Inzerujte vo viacerých oblastiach.
 • Podpora pre akordeón a karusely.
 • Plne citlivý dizajn, ktorý vyzerá skvele na všetkých zariadeniach.
 • Ponúka krásny mobilný postranný panel.
 • Podpora jazykov RTL aj LTR.
 • Môžete si vybrať z niekoľkých rozložení blogu.
 • Podpora ikon Awesome písma.

Cena: $ 15

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

13. Noviny

Novinový AMP WordPress Téma

Noviny sú ohromujúcou témou WordPress vytvorenou pre stránky News. Prichádza k usporiadaniu na mriežke, aby vášmu webu poskytol vzhľad a dojem z prémiového spravodajského webu.

Je plne prispôsobiteľný, takže si môžete prispôsobiť všetky aspekty dizajnu tejto témy sami bez toho, aby ste napísali jediný riadok kódu.

Vlastnosti:

 • Neobmedzené kategórie farebne označených. Môžete si vybrať farbu pre všetky kategórie na svojom webe.
 • AMP Page Builder, ktorý vám pomôže prispôsobiť vaše stránky jednoduchým drag-and-drop rozhraním.
 • Podpora pre zobrazenie navigácie v hornej časti príspevkov.
 • Plne citlivý dizajn, ktorý vyzerá skvele na všetkých zariadeniach.

Cena: $ 49

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

14. Zásuvka AMP

Téma AMP Zásuvka pre WordPress

AMP Drawer je viacúčelová téma pre WordPress. Je plne citlivý a ľahko sa prispôsobí všetkým veľkostiam obrazovky. Je dodávaný s desiatkami návrhových šablón, z ktorých si môžete vybrať.

Vlastnosti:

 • Podpora pre PhoneGap a Cordova, takže môžete ľahko zmeniť svoj web na mobilnú aplikáciu.
 • Podpora načítania obrázkov Lazy na zvýšenie rýchlosti webových stránok.
 • Je dodávaný s viac ako 400 úžasnými ikonami písiem.
 • Dodáva sa s viac ako 50 šablón na výber.

Cena: $ 17

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

15. AMP News Mobile

Téma AMP News Mobile WordPress

AMP News Mobile je téma určená pre spravodajské weby. Ponúka všetko, čo budete potrebovať na spustenie spravodajskej stránky.

Je dodávaný s plnou podporou AMP a ponúka viac ako 40 šablón AMP Valid na výber. Je tiež dodávaný s kontaktným formulárom, ktorý je platný pre AMP, takže bude fungovať, aj keď používateľ navštívi stránku AMP prostredníctvom Google.

Vlastnosti:

 • Citlivý dizajn, ktorý sa ľahko prispôsobí všetkým veľkostiam obrazovky.
 • Viac ako 40 AMP platných šablón na výber.
 • Dodáva sa s podporou PhoneGap, ktorá vám umožní ľahko zmeniť váš web na natívnu mobilnú aplikáciu.
 • Podpora pre viac ako 400 ikon s úžasným písmom.

Cena: $ 16

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

16. BlogStart Pro

Téma BlogStart Pro AMP WordPress

BlogStart Pro je základná téma a chýba jej veľa z toho, čo vyššie uvedené prémiové témy ponúkajú, ale je to dobrá štartovacia téma AMP WordPress, ktorá je bezplatná.

BlogStart Pro používa začiatočnú tému Underscores a niektoré prvky témy pomocou rámca Bootstrap 3 Twitteru pre responzívne rozloženie.

Vlastnosti:

 • 100% AMP HTML
 • Všetky platné AMP
 • Žiadna pravidelná verzia HTML
 • Google / SEO-priateľské
 • Zadarmo téma WordPess AMP

Cena: zadarmo

Viac informácií & živé ukážky: Kliknite tu

často kladené otázky

Čo je Google AMP?

Google Accelerated Mobile Pages (AMP) je projekt s otvoreným zdrojom, ktorý zrýchľuje načítanie webových stránok na mobilných zariadeniach. AMP používa obmedzenú množinu HTML, JavaScript a CSS, aby sa stránky načítali takmer okamžite.

Bude Google AMP fungovať na mojej stránke WordPress?

Áno, ale AMP nebude fungovať „po vybalení“. Ak chcete používať AMP na svojom webe WordPress, potrebujete doplnok WordPress AMP alebo tému WordPress pripravenú na AMP.

Aké sú výhody použitia motívu Google AMP WordPress?

Používanie témy WordPress kompatibilnej s AMP je najjednoduchší spôsob, ako získať web s rýchlym načítaním bez nutnosti inštalácie a konfigurácie doplnkov..

záver

Dúfam, že vám tento zoznam pomohol nájsť perfektnú tému pre váš web. Všetky tieto témy poskytujú plnú podporu AMP.

Teraz stačí len získať dobrú hostingovú spoločnosť WordPress, ako je Kinsta alebo WP Engine, vybrať niektorú z týchto šablón a začať s webom..

Chýba mi jedna z vašich obľúbených tém AMP WordPress? Mala implementácia AMP na vašom webe nejaký vplyv? Ak áno, dajte mi vedieť v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me