Labākās Google AMP ⚡ Gatavās WordPress motīvi ātrai tūlītējas ielādes vietnēm

Augstāks meklētājprogrammu vērtējums un ātrāks ielādes laiks … ir tas, ko vēlas katrs vietnes īpašnieks. Bet tos sasniegt var būt patiešām grūti, ja nezināt, ko darāt. Šajā vietā Google AMP nāk uz glābšanu. Tas ir Google projekts, kas palīdz vietnēm ātrāk ielādēt ātrāk. Lūk, kas man tur ārā.


Lai gan AMP ieviešana jūsu vietnē negarantē augstāku rangu Google, daudzi mārketinga speciālisti apgalvo, ka pēc tā ieviešanas ir gandrīz dubultojuši trafiku no Google..

Labākās AMP gatavās WordPress tēmas 2020. gadā:

 • Labākais kopumā: ir ātri ielādējama daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas lieliski darbojas ar visiem tur esošajiem lapu veidotājiem, un šī tēma ir lieliski piemērota maziem uzņēmumiem, emuāriem, jaunizveidotiem uzņēmumiem un citur. Bezmaksas un premium versijai ir savs AMP atbalsts.
 • Kopvērtējumā labākais dalībnieks: ir ātra iekraušana, SEO draudzīga WordPress tēma, kas ir savietojama ar visiem galvenajiem lapu veidotājiem. Tam ir milzīga bibliotēka, kas gatava vietņu importēšanai. Vietējā AMP atbalsts ir pieejams tikai Pro versijai.

Pirms es lecu labākās AMP WordPress tēmas uzzināsim, kas ir AMP un kāpēc jums to vajadzētu apsvērt.

Kas ir paātrinātās mobilās lapas (AMP)

Google AMP (Accelerated Mobile Pages) ir atvērtā pirmkoda projekts, kura mērķis ir panākt, lai tīmekļa lapas mobilajās ierīcēs tiktu ielādētas ātrāk.

Kāpēc?

Tā kā daudziem cilvēkiem ir lēns interneta savienojums. Un vairumam vietņu ielādēšana prasa vairāk nekā 5 sekundes. Tas prasa daudz laika. Lielākā daļa mobilo sakaru lietotāju nav pietiekami pacietīgi, lai tik ilgi gaidītu.

Google AMP mērķis ir panākt, lai tīmekļa lapas tiktu ielādētas uzreiz. Ne tikai ātri, bet arī ielādēt uzreiz.

Viens no iemesliem, kāpēc Google nāca klajā ar AMP, ir tas, ka lielākajai daļai vietņu īpašnieku nav resursu (laika un naudas), lai uzlabotu savu vietņu ātrumu, pat ja viņi vēlas.

AMP ir vienkārši ietvars lappušu veidošanai, kuras tiek ielādētas ātrāk. AMP ieviešana jūsu vietnē nemaksā daudz, pat ja jūs algojat tīmekļa izstrādātāju.

Bet tāpēc, ka esat WordPress lietotājs, to var izdarīt bez maksas, instalējot spraudni. Kad esat ieviesis AMP savā vietnē, Google mobilajiem apmeklētājiem nosūtīs jūsu lapu AMP versiju, nevis parasto lapu.

Tagad, tāpat kā jebkurai citai jaunai tehnoloģijai, ir arī plusi un mīnusi AMP iespējošanai jūsu vietnē.

Plusi

Jūsu vietne tiks ielādēta uzreiz. Lietotāji noklikšķinās uz jūsu lapas meklēšanas rezultātos un uzplaukst, viņi ir jūsu lapā.

Iespējot AMP, Google jūsu meklēšanas ierakstā parāda AMP emblēmu. Tiek uzskatīts, ka tas palielina jūsu meklētājprogrammas VKS. Tātad, ja lielu jūsu trafika daļu veido meklēšana mobilajās ierīcēs, iespējams, meklētājprogrammu klasifikācija palielināsies.

Google mīl vietnes, kas piedāvā lielisku lietotāja pieredzi. Jūsu vietnes ātrums veicina labu lietotāju pieredzi.

Daudzi SEO eksperti interneta mārketinga sabiedrībā apgalvo, ka pēc AMP ieviešanas savās vietnēs ir palielinājies meklētājprogrammu trafiks..

Ir arī daži šausmu stāsti par cilvēkiem, kuri ievieš AMP un zaudē visu savu mobilo datplūsmu.

Mīnusi

Vai jūs nopelnāt naudu ar reklamēšanu??

Tad ir potenciāli sliktas ziņas. Google AMP neatbalsta visus tur esošos reklāmas tīklus.

Ja esat Adsense izdevējs, reklāmas joprojām tiks rādītas jūsu saturā.

Bet, ja jūs atrodaties kādā citā reklāmas tīklā, iespējams, ka jums veiksme nebūs. Šeit ir atbalstīto reklāmas tīklu saraksts.

Sliktākā lieta par AMP ir tā, ka jūs zaudējat kontroli pār saturu. Jums nav daudz iespēju kontrolēt, kā lietas tiek parādītas.

Iedomājieties AMP kā normāla HTML uztura versiju. Google AMP atļauj tikai statisku HTML un dažus ierobežotus JavaScript. Trešās puses JS ir atļauts iframes, tas nevar bloķēt renderēšanu.

Tātad jūs nevarat izmantot lielāko daļu savu iecienīto iedomāto preces.

Ko es ar to domāju?

Google AMP neļaus jums izmantot logrīkus, piemēram, Facebook Like Box, Twitter Feed utt.

Tās galvenais mērķis ir uzreiz ielādēt tīmekļa lapas. Un JavaScript ļoti ietekmē jūsu vietnes ātrumu.

Ne tikai tas, bet arī jūs nevarēsit izmantot JavaScript logrīkus, piemēram, Uznirstošos logus un Ajax balstītas Pieteikšanās formas..

Ja jūs izmantojat Analytics rīku, nevis Google Analytics, iespējams, jūs nevarēsit izsekot mobilo ierīču apmeklētājus savās AMP lapās.

Google AMP atbalsta vairāk nekā 20 Analytics rīkus, kas ir lieliski, taču ne katrs rīks.

Vai AMP strādās ar WordPress?

Nē.

Ne bez tāda spraudņa kā AMP spraudnis.

WordPress pats par sevi nepiedāvā AMP atbalstu.

Jūsu WordPress informācijas paneļa iestatījumu izvēlnē nav nevienas opcijas, kuru varētu izmantot, lai ieslēgtu AMP.

Automātiskais bezmaksas AMP spraudnis, ko lieliski izmanto WordPress aizraujošie cilvēki, ir viegli lietojams, un tam nav nepieciešama liela konfigurācija (ja tāda ir). Tas ir komplekts un aizmirst spraudni. Tomēr, piemēram, tas nāk ar negatīvajām pusēm, tas atbalsta tikai WordPress ziņas, nevis lapas.

Vai mana pašreizējā tēma darbosies kopā ar AMP?

Lai gan vairums WordPress motīvu lieliski darbosies ar AMP, ja vēlaties pielāgot savu lapu AMP versiju, jums ir vajadzīgas AMP sagatavotas WordPress motīvi..

Lielākā daļa WordPress motīvu nav gatavi AMP.

Lai jūsu vietne būtu sagatavota AMP, varat vai nu izmantot AMP draudzīgu motīvu, vai arī pielāgot pašreizējo motīvu, izmantojot AMP spraudni.

Labākie AMP WordPress spraudņi

AMP spraudnis, par kuru mēs runājām pēdējā sadaļā, nepiedāvā gandrīz nekādas pielāgošanas iespējas tā ģenerētajām AMP lapām.

Ir arī daži citi AMP WordPress spraudņi, kuri labāk pielāgo pašreizējo motīvu un atbalsta gan ziņas, gan lapas, gan kategorijas

 • weeblrAMP, iespējams, šobrīd ir visdaudzsološākais AMP spraudnis. weeblrAMP ļauj izveidot gandrīz pilnīgu savas vietnes AMP versiju, kas ir pilnībā pieejama, kā to atļauj AMP specifikācija: ziņas, lapas, kategorijas, tagi un arhīvi.

  Arī iebūvēti komentāri, Analytics, reklāmas, schema.org, Yoast un Jetpack integrācija. Augstākās klases izdevums automātiski pārveido Kontaktformas 7 un Gravitācijas formas, Mailchimp For WP, WooCommerce vai Easy Digital Downloads..

 • WP AMP ir premium WordPress spraudnis, kas papildina paātrinātu mobilo lapu (AMP) atbalstu. WP AMP ļauj mobilajā vietnē iekļaut visus satura veidus un arhīvus.

  Jūs varat iegult attēlus, video, audio ierakstus un iframe. Jūs varat pielāgot standarta dizainu vai izveidot pilnīgi jaunu. Tas ļauj izsekot apmeklētājus, izmantojot Google Analytics, Google Tag Manager, Yandex.Metrika un Facebook Pixel. Tas darbojas ar Yoast SEO, All in One SEO Pack, SEO Framework, SEO Ultimate. Varat integrēt AMP ar WooCommerce, lai pārdotu reklāmas mobilajām ierīcēm, AdSense un DoubleClick uz AMP lapām.

 • AMP for WP jūsu WordPress vietnei automātiski pievieno paātrinātu mobilo lapu (Google AMP Project) funkcionalitāti. Šis ar funkcijām bagātais spraudnis ļauj pielāgot pašreizējo motīvu, lai tas būtu gatavs AMP. Skatīt visas funkcijas un integrāciju.

Ja vēlaties, lai varētu pielāgot savu AMP lapu izskatu (krāsas un izkārtojumu), jums būs nepieciešama tēma, kas tiek atbalstīta ar AMP un ļauj pielāgot izvadi.

Lai to izdarītu, iespējams, ir labākais veids, kā iegūt gatavu AMP WordPress motīvu.

vislabākās WordPress tēmas un veidnes

Labākās AMP WordPress motīvi

1. Neve

Nekad AMP nav gatava WordPress tēma

Neve by ThemeIsle ir savietojams ar paātrinātajām mobilajām lapām (AMP) un padara jūsu vietni par dzimto AMP, kas jūsu vietni uzreiz ielādēs un savukārt palīdzēs uzlabot jūsu SEO. Motīva versijā ir gan bezmaksas versija (bet ierobežotas iespējas), gan premium versija (sākot no tikai USD 39 – vienreizējas izmaksas)..

Iespējas:

 • 100% saderīgs ar Google AMP
 • 100% saderīgs ar Gūtenbergu un Elementor
 • Optimizēts ātrumam, veiktspējas optimizēšanai izmanto vaniļas JavaScript
 • Viegls kods un SEO draudzīgs
 • Vairākas demonstrācijas, kuras ir gatavas instalēšanai
 • Parallax un slinks iekraušanas efekti
 • WooCommerce ir gatavs

Cena: 39 USD (pieejama arī bezmaksas versija)

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācijas: Noklikšķiniet šeit

2. Astra

astra wordpress tēma

Astra ir viegla, ātra un lapu veidotājiem draudzīga WordPress tēma, kuru izstrādājis Prāta Vētras Spēks. Astra komplektācijā ietilpst vietējais AMP atbalsts (taču jums ir jāsaņem Pro versija)

Iespējas:

 • 100% saderīgs ar Google AMP (tikai Pro versijai)
 • Savietojams ar lapu veidotāji piemēram, BeaverBuilder, SiteOrigin, Elementor un Divi +
 • Viegli izmantot ar tīru administratora interfeisu
 • Pagaidām vienkārši skaisti zīmējumi neatkarīgi no tā, kāda veida bizness jūs esat
 • Desmitiem iepriekš izstrādāts un gatavas, satriecoša izskata sākuma vietnes, kuras varat importēt
 • Viegli pielāgojams bez darīšanas ar kodu
 • SEO draudzīgi pamats un viss nepieciešamais Schema.org marķējums
 • Pagarināms ar āķiem un filtriem, kas ļauj pielāgot jebkuru Astra motīvu
 • WooCommerce integrācija tiešsaistes veikalu celtniecībai

Cena: 59 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācijas: Noklikšķiniet šeit

3. Stoked

Stoked! - Žurnāls / Jaunumi un personīgā emuāra WordPress tēma

Stoked ir žurnāla / ziņu un personīgā emuāra stila WordPress tēma.

Stoked ir moderna WordPress tēma, kas ideāli piemērota žurnālu vietnēm un personīgajiem emuāriem. Šī tēma jūsu vietnei piešķir drosmīgu, svaigu, acij tīkamu izskatu!

Stoked WordPress tēma ir viegla un ātra iekraušana. Varat viegli pielāgot visus šīs motīva aspektus, nepieskaroties vienai koda rindai. Šī tēma tiek atbalstīta Google AMP un Facebook tūlītējos rakstos.

Iespējas:

 • Google AMP un Facebook tūlītējo rakstu atbalsts.
 • Optimizēts SEO un lapas ātrumam.
 • Pilnībā integrēta ar Native WP Customizer.
 • Saraksts / lielas / režģa karšu izkārtojums un pielāgojams mājas slīdnis / karuselis.
 • Piedāvā simtiem iespējamo izkārtojumu kombināciju.
 • Iebūvēti “justbacks” (lietotāju mijiedarbības un atgriezeniskās saites sistēma).

Cena: 49 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

4. Izdevējs

Izdevēja AMP WordPress tēma

Izdevējs ir žurnāla stila tēma WordPress.

Tas piedāvā skaistu atsaucīgu dizainu. Šī tēma ir lieliski piemērota, lai izveidotu ziņu stila emuārus. Tas nāk ar vairāk nekā 90 gatavām mājas lapu veidnēm, no kurām izvēlēties.

Varat viegli pielāgot visus šīs motīva dizaina aspektus, nepieskaroties vienai koda rindai. Šī tēma tiek pilnībā atbalstīta AMP.

Iespējas:

 • Vairāk nekā 90 iepriekš izstrādātu veidņu, no kurām izvēlēties.
 • Pilnībā atsaucīgs dizains, kas lieliski izskatās visās ierīcēs.
 • Gatavs tulkošanai, lai jūs varētu to tulkot vairākās valodās.
 • Savietojams ar Visual Composer un piedāvā vairāk nekā 70 lapu veidotāju blokus. Ērti pielāgojiet dizainu ar vilkšanas un nomešanas veidotāju.
 • Piedāvā 20 ekskluzīvus logrīkus, kurus varat izmantot sānjoslās.
 • Piedāvā 13 dažādas pasta veidnes.

Cena: 39 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

5. Noor

Noor WordPress AMP tēma

Noor ir spēcīga WordPress daudzfunkcionāla tēma. Tas ir pilnībā pielāgojams, tāpēc jūs varat to pielāgot un izmantot, lai izveidotu vietni gandrīz jebkurā nozarē. Tas nāk ar daudzām iebūvētām demonstrācijām, lai palīdzētu jums sākt.

Labākais tas ir saderīgs ar Google AMP. Viss, kas jums nepieciešams, ir instalēt AMP spraudni pēc instalēšanas, un tas ir izdarīts.

Ja jūs meklējat WordPress motīvu, kas ļauj jums izveidot unikālas un skaistas izskata universālas vietnes, tad apsveriet iespēju Noor. Noor nāk ar vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti lapas veidošanai tiešsaistē ar Visual Composer. Motīvs izmanto arī SEO paraugpraksi un ātri ielādē, lai ātri izveidotu vietni.

Iespējas:

 • Saderīgs ar Google AMP
 • Savietojams arī ar WooCommerce, EDD, Buddypress, bbpress, The Event Calendar Pro un citām
 • Veidots SEO, un tam ir bagātīga fragmenta integrācija un labi strukturēta koda bāze
 • Dedzinošs ātrums un ātrs sniegums
 • Atbalsts RTL valodām.
 • 30+ iepriekš sagatavoti unikāli demonstrācijas materiāli, kurus ir viegli importēt
 • Pilnībā atsaucīgs dizains un tīklene gatava.

Cena: 59 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

6. Vienkāršais

Vienkāršā AMP WordPress tēma

Vienkāršā ir WordPress biznesa tēma. Tas piedāvā visu nepieciešamo, lai izveidotu un pārvaldītu biznesa vietni.

Neatkarīgi no tā, vai veidojat vietni iesācējiem vai uzņēmumiem, varat šo tēmu viegli pielāgot savām vajadzībām.

Iespējas:.

 • Komplektā ar vienkāršu iestatīšanas vedni, tāpēc motīvu varat iestatīt pats dažu sekunžu laikā.
 • Pilnībā saderīgs ar WooCommerce un piedāvā 4 dažādas veikala stilu tēmas.
 • Šī tēma ir gatava tulkošanai, tāpēc jūs to varat viegli tulkot vairākās valodās.
 • Viegli pielāgojiet šo motīvu, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku.
 • Ļauj izvēlēties Google fontus, kurus vēlaties izmantot.

Cena: 39 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

7. Onefleek

OneFleek AMP WordPress tēma

Onefleek ir žurnāla WordPress tēma. Tas ir lieliski piemērots ziņu vietņu izveidošanai.

Tam ir desmitiem dažādu mājas lapu izkārtojumu, no kuriem izvēlēties. Visi šie izkārtojumi nodrošina jūsu vietnei izcilu tiešsaistes žurnālu izskatu un izskatu.

Iespējas:

 • Pilnīgi atsaucīga un lieliski izskatās visās ierīcēs.
 • Piedāvā 4 dažādus izkārtojumus rakstiem, kuru pamatā ir saraksts.
 • Ērti izveidojiet pārskatīšanas lapas un pārskatiet produktus, pamatojoties uz procentiem, zvaigznēm vai punktiem.
 • Piedāvā piecas dažādas jomas, lai parādītu sludinājumus.
 • Nodrošina atbalstu automātiskai ievietošanai sociālajos medijos.
 • Izmantojot Live Customizer, viegli pielāgojiet visus dizaina aspektus
 • Vairāki izkārtojumi, no kuriem izvēlēties gan ziņām, gan lapām.

Cena: 59 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

8. Folijs

Folie AMP WordPress tēma

Folijs ir daudzfunkcionāla WordPress tēma. Tas nāk ar vilkšanas un nomešanas veidotāju, tāpēc jūs varat to pielāgot un izmantot, lai izveidotu jebkāda veida vietni.

Iespējas:

 • Komplektā ar Codeless Builder, Visual Composer un diviem premium slīdņa spraudņiem.
 • Vairāk nekā 25 dažādas dizaina veidnes, no kurām izvēlēties.
 • Ar ērtu velciet un nometiet veidotāju, viegli izdariet izmaiņas projektā.
 • Nodrošina pilnīgu WooCommerce atbalstu, tāpēc jūs varat nesāpīgi izveidot pilna izmēra tiešsaistes veikalus.
 • Pilnībā atsaucīgs dizains, kas viegli pielāgojas visiem ekrāna izmēriem.
 • Atbalsts parallakss ritināšanas sekcijām.
 • Šī tēma ir gatava tulkošanai. Jūs varat to viegli tulkot vairākās valodās, lai izveidotu daudzvalodu vietni.

Cena: 59 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

9. Okabs

Okab AMP WordPress tēma

Okabs ir skaista WordPress daudzfunkcionāla tēma.

Tas ir pilnībā pielāgojams, tāpēc jūs varat to pielāgot un izmantot, lai izveidotu vietni jebkurā nozarē. Tam ir pievienota Visual Page Builder vilkšanas un nomešanas funkcija, kas dažu sekunžu laikā palīdzēs pielāgot dizainu.

Šī tēma piedāvā vairāk nekā 70 dažādas izkārtojuma variācijas, no kurām izvēlēties. Tas nāk arī ar pilnu WooCommerce atbalstu, lai jūs varētu viegli sākt pārdot savus produktus tiešsaistē.

Iespējas:

 • Vairāk nekā 70 izkārtojumu, no kuriem izvēlēties.
 • Tīrs, atsaucīgs dizains. Šī tēma izskatās lieliski visos ekrāna izmēros.
 • WooCommerce atbalsts ļauj sākt pārdot tiešsaistē dažu minūšu laikā.
 • Jūs varat viegli tulkot šo motīvu vairākās valodās, lai izveidotu daudzvalodu vietni.
 • Atbalsts RTL valodām.
 • Komplektā ar vilkšanas un nomešanas Visual Page Builder.
 • Vairāk nekā 260 Web elementu, lai viegli izveidotu perfektu jūsu lapu dizainu.

Cena: 59 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

10. Fona

Fona - atsaucīga Google AMP WooCommerce tēma

Fona ir tīra un minimāla Google AMP gatava WooCommerce tēma kas ir lieliski piemērots tiešsaistes veikaliem un iepirkšanās vietnēm.

Fona WooCommerce tēma sniedz jums visu, kas jums nepieciešams, lai sāktu pārdošanu tiešsaistē. Tas ir komplektā ar pielāgošanas iespējām, tāpēc jūs varat viegli pielāgot sava tiešsaistes veikala dizainu un funkcionalitāti.

Iespējas:

 • Pilns Google AMP atbalsts.
 • WooCommerce saderīgs.
 • Viegls un mobilam modelim optimizēts dizains.
 • Spēcīgs lapu veidotājs un velciet & nomest slīdņus celtnieks.
 • Nāk ar CleverMegaMenus, ērti lietojamu Mega Menu spraudni vizuālajam komponistam.
 • Neierobežotas iespējas; neierobežots galvenes stils, neierobežots kategoriju izkārtojums, neierobežots produktu lapu izkārtojums.

Cena: 39 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

11. Teems

Teem AMP WordPress tēma

Teem ir tīra, minimāla emuāru veidošanas tēma WordPress. Tas piedāvā atsaucīgu dizainu un pilnu atbalstu AMP.

Tam ir desmitiem pielāgošanas iespēju, tāpēc jūs varat viegli pielāgot dizainu.

Iespējas:

 • Pilns atbalsts AMP.
 • Pilnībā atsaucīgs dizains, kas viegli pielāgojas visiem ekrāna izmēriem.
 • Atbalsts gan RTL, gan LTR valodām.
 • Nāk ar dažādiem emuāru izkārtojumiem, no kuriem izvēlēties.
 • Piedāvā akordeona izvēlnes un slīdņus.
 • Vairākas vietas, kur izvietot savu sludinājumu.

Cena: 15 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

12. MobNews

MobNews AMP WordPress tēma

Kā norāda nosaukums, MobNews ir tēma, kas paredzēta ziņu vietnēm. Tas piedāvā skaistu dizainu, kas pilnībā reaģē.

Tam ir desmitiem pielāgošanas iespēju, tāpēc jūs varat pilnībā pielāgot vietnes dizainu un izskatu, nepieskaroties vienai koda rindai..

Iespējas:

 • Vairākas vietas, kur izvietot sludinājumu.
 • Atbalsts akordeonam un karuseļiem.
 • Pilnībā atsaucīgs dizains, kas lieliski izskatās visās ierīcēs.
 • Piedāvā skaistu mobilo sānjoslu.
 • Atbalsts gan RTL, gan LTR valodām.
 • Vairāki emuāru izkārtojumi, no kuriem izvēlēties.
 • Fontu satriecošo ikonu atbalsts.

Cena: 15 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

13. Laikraksts

Laikraksta AMP WordPress tēma

Laikraksts ir satriecoša WordPress tēma, kas izveidota ziņu vietnēm. Tas attiecas uz režģiem balstītu izkārtojumu, lai jūsu vietne iegūtu augstākās kvalitātes ziņu vietnes izskatu un izskatu.

Tas ir pilnībā pielāgojams, tāpēc jūs varat pats pielāgot visus šīs motīva dizaina aspektus, nerakstot vienu koda rindu.

Iespējas:

 • Neierobežotas krāsu kodu kategorijas. Jūs varat izvēlēties krāsu visām kategorijām savā vietnē.
 • AMP Page Builder, lai palīdzētu jums pielāgot savas lapas, izmantojot vienkāršu vilkšanas un nomešanas interfeisu.
 • Atbalsts rīvmaizes parādīšanai ziņu augšdaļā.
 • Pilnībā atsaucīgs dizains, kas lieliski izskatās visās ierīcēs.

Cena: 49 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

14. AMP atvilktne

AMP atvilktnes WordPress tēma

AMP Drawer ir daudzfunkcionāla tēma WordPress. Tas ir pilnībā atsaucīgs un viegli pielāgojas visiem ekrāna izmēriem. Tam ir desmitiem dizaina veidņu, no kurām izvēlēties.

Iespējas:

 • Atbalsts PhoneGap un Cordova, lai jūs varētu viegli pārvērst savu vietni par mobilo lietotni.
 • Atbalsts slinks attēlu ielādēšanai, lai uzlabotu vietnes ātrumu.
 • Nāk ar vairāk nekā 400 fontu satriecošām ikonām.
 • Nāk ar vairāk nekā 50 veidnēm, no kurām izvēlēties.

Cena: 17 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

15. AMP News Mobile

AMP News mobilā WordPress tēma

AMP News Mobile ir tēma, kas paredzēta ziņu vietnēm. Tas piedāvā visu, kas jums būs nepieciešams, lai palaistu ziņu vietni.

Tas nāk ar pilnu AMP atbalstu un piedāvā 40+ AMP derīgas veidnes, no kurām izvēlēties. Tam ir arī kontaktforma, kas ir derīga AMP, tāpēc tā darbosies pat tad, ja lietotājs apmeklēs AMP lapu caur Google.

Iespējas:

 • Reaģējošs dizains, kas viegli pielāgojas visiem ekrāna izmēriem.
 • No vairāk nekā 40 derīgām AMP veidnēm.
 • Nodrošina tālruņa PhoneGap atbalstu, ļaujot jums viegli pārvērst savu vietni par vietējo mobilo lietotni.
 • Atbalsts vairāk nekā 400 fantastiskām fontu ikonām.

Cena: 16 USD

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

16. BlogStart Pro

BlogStart Pro AMP WordPress tēma

BlogStart Pro ir pamata tēma, un tai trūkst daudz no tā, ko piedāvā iepriekšminētās premium motīvi, taču tā ir laba iesācēja AMP WordPress tēma, kas ir bezmaksas.

BlogStart Pro izmanto iesākuma motīvu Underscores un dažus motīva elementus, izmantojot atsaucīgā izkārtojuma Twitter Bootstrap 3 sistēmu..

Iespējas:

 • 100% AMP HTML
 • Viss derīgs AMP
 • Nav regulāras HTML versijas
 • Google / SEO draudzīgi
 • Bezmaksas AMP WordPress tēma

Cena: Bezmaksas

Vairāk informācijas & tiešraides demonstrācija: Noklikšķiniet šeit

bieži uzdotie jautājumi

Kas ir Google AMP??

Google paātrinātās mobilās lapas (AMP) ir atvērtā pirmkoda projekts, kas tīmekļa lapas mobilajās ierīcēs ļauj ielādēt ātrāk. AMP izmanto ierobežotu HTML, JavaScript un CSS komplektu, lai liktu lapām ielādēt gandrīz uzreiz.

Vai Google AMP darbosies manā WordPress vietnē?

Jā, bet AMP nedarbosies. Lai savā WordPress vietnē izmantotu AMP, nepieciešams WordPress AMP spraudnis vai AMP gatava WordPress tēma..

Kādas ir Google AMP WordPress tēmas lietošanas priekšrocības?

Izmantojot ar AMP saderīgu WordPress motīvu, ir vienkāršākais veids, kā iegūt ātru ielādes vietni, neinstalējot un konfigurējot spraudņus.

Secinājums

Es ceru, ka šis saraksts palīdzēja jums atrast perfektu savas vietnes tēmu. Visas šīs tēmas pilnībā atbalsta AMP.

Tagad viss, kas jums jādara, ir iegūt labu WordPress mitināšanas uzņēmumu, piemēram, Kinsta vai WP Engine, un izvēlēties kādu no šīm veidnēm un sākt darbu ar savu vietni..

Vai man pietrūka vienas no jūsu iecienītākajām AMP WordPress tēmām? Vai AMP ieviešana jūsu vietnē ir ietekmējusi? Ja tā, tad dariet man to zināmu zemāk esošajos komentāros.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map