WordPressi veebisaidi käivitamine pole olemuslikult keeruline. WordPressi kohta on aga palju, millest paljud veebisaitide omanikud ei saa enne aru, kui nad on seda juba mõnda aega kasutanud.


Vähemalt nii see minu jaoks igatahes töötas.

Kui plaanite luua veebisaidi maailma populaarseimas, paindlikumas ja hõlpsasti kasutatavas sisuhaldussüsteemis (CMS), peate alustama ideest. Sealt tulevad sellised asjad nagu:

 • Domeeninimi. Ostke oma veebisaidi domeeninimi (teise nimega veebisaidi aadress).
 • Hosting pakkuja. Valige oma veebisaidi failide majutamiseks hostiteenuse pakkuja.
 • WordPressi installimine. Installige WordPress oma veebisaidile. Näiteks muudab SiteGround WordPressi installimise ülilihtsaks.

Lühidalt öeldes on see kõik, mida on vaja hea veebisaidi aluse panemiseks. WordPressi veebisaidi omanikuna peate siiski täiendama oma saidi üldist kujundust WordPressi teemaga ja rakendama lisatud funktsionaalsust WordPressi pistikprogrammidega.

Mõnikord tähendab see WordPressi kasutajatele kättesaadavate tasuta teemade ja pistikprogrammide kasutamist

Kuid kas tasuta WordPressi pluginad on väärt kasutamist?

Täna annan teile lühikese ülevaate sellest, mis on WordPressi pistikprogramm, kust neid oma veebisaidi jaoks leida ja kuidas teada saada, kas tasuta pistikprogrammi tasub kasutada.

Mis on WordPressi pistikprogramm?

WordPressi koodeksi kohaselt pakuvad pistikprogrammid veebisaidi omanike individuaalsetele vajadustele vastamiseks tavaliselt kergeid ja paindlikke täiustatud kohandatud funktsioone..

WordPressi pluginad on kohandatud funktsioonidega tarkvaradetailid, mis lubavad teie veebisaidil uue funktsiooni või panevad teie veebisaidi teatud funktsiooni täitma (nt lisama kontaktvormi või blokeerima rämpsposti).

WordPressi pluginad on kirjutatud PHP programmeerimiskeeles ja integreeruvad sujuvalt WordPressi tuuma. Veelgi enam, need muudavad kõigi tasemete veebisaitide omanike hõlpsaks funktsioonide lisamise oma veebisaitidele, ilma et nad peaksid aru saama koodi keerulisest olemusest.

Tasuta WordPressi pluginad - WordPressi hoidlaWordPressi hoidla ja leidke tonni tasuta pistikprogramme.

Ametlikus WordPressi hoidlas on sõna otseses mõttes tuhandeid WordPressi pluginaid. Tegelikult on praeguse seisuga olemas Valida saab 51 090 tasuta WordPressi pistikprogrammi. Nüüd muidugi ei vaja te kunagi oma veebisaidil nii palju pistikprogramme.

Seda seetõttu, et paljud pistikprogrammid pakuvad väga sarnaseid funktsioone. Sellepärast peate uurima ja valima oma vajaduste jaoks parima.

Kust leida WordPressi pistikprogramme

Lisaks WordPressi hoidlale pakuvad paljud kolmandate osapoolte turuplatsid WordPressi kasutajatele tasuta ja lisatasu pluginaid. Seetõttu on tuhandete võimaluste läbimine ja otsuse langetamine keeruline.

Hea uudis on aga see, et valida on nii palju kvaliteetseid tasuta WordPressi pistikprogramme, et lisatasu pluginasse investeerimine pole alati ainus võimalus. Tegelikult ületavad mõned seal olevad tasuta pistikprogrammid kaugeltki premium-konkurendid, võimaldades teil mujal raha kulutada.

Kuid kus on parim koht tasuta WordPressi pistikprogrammide leidmiseks?

Noh, vastus sellele pole kerge. Ehkki WordPressi hoidlas on teie jaoks palju võimalusi, leidub ka mõnda uskumatut kolmandate osapoolte ettevõtet ja arendajat, kes pakuvad veebisaidi omanikele tasuta esmaklassilisi WordPressi pistikprogramme.

Sellepärast, selle asemel et loetleda kõik kohad, kus leiate tasuta WordPressi pistikprogrammi, jagan teiega mõned näpunäited, kuidas teada saada, millal edasi minna ja oma veebisaidile tasuta WordPressi pistikprogramm installida ning millal olla ettevaatlik – ükskõik kust see pärit on.

Näpunäited tasuta WordPressi pistikprogrammi valimiseks

1. Kui see tuleb hoidlast .. See on hea

Tasuta WordPressi pluginad - WordPressi hoidla näite pluginadIga kujunduse ja funktsionaalsuse vajaduse jaoks on olemas tasuta pistikprogrammid; peate need lihtsalt leidma.

Okei, ma tean, et ma juba ütlesin, et seal on mõned suurepärased kolmandate osapoolte ettevõtted ja pistikprogrammide arendajad, kes pakuvad veebisaitide omanikele kvaliteetseid tasuta pistikprogramme. Ja ma seisan siiani selle juures.

Kui soovite aga veenduda, kas teie tasuta pistikprogramm on hea, hankige see ametlikust WordPressi hoidlast. WordPress.org-i pluginate kataloog ei luba seal loetleda ühtegi tasuta WordPress-pluginat.

Tegelikult on neil olemas väga range sõelumisprotsess, mille eesmärk on kaitsta veebisaitide omanikke ülespuhutud, halvasti kodeeritud ja haavatavate pistikprogrammide eest, mis kahjustavad veebisaite.

2. Tagage koodikvaliteet

Tasuta WordPressi pluginad - puhas koodWPMU DEV on WordPressi sisu ja pistikprogrammide usaldusväärne allikas.

See võib olla keeruline, kui otsustate kasutada pistikprogrammi, mis on pärit muust allikast kui WordPressi pistikprogrammide kataloog. Selle põhjuseks on asjaolu, et igaüks võib väita, et tema pistikprogramm on „puhtalt kodeeritud”, „paistetamatu” ja „usaldusväärne kasutamiseks”.

Kuid tõde on see, et seal on tonni tasuta pistikprogramme, mida kogenematute pistikprogrammide arendajad on halvasti kodeerinud. Mis veelgi hullem, seal on mõned, mis on mõeldud teie veebisaidi häkkerite ja pahavara paljastamiseks, seades teie veebisaidi ohtu.

Üks parimaid viise, kuidas tagada teie tasuta pistikprogrammi ohutu kasutamine, on teha pistikprogrammi arendaja kohta mõned uuringud. Kui arendajal on kindel kohalolek WordPressi kogukonnas, ta haldab tuntud WordPressi veebisaiti, tal on aastatepikkune kogemus pistikprogrammide väljatöötamisel ja tal on olemasolevate kasutajate sotsiaalsed tõendid, siis on see tõenäoliselt ohutu kasutada.

3. Kontrollige statistikat

Tasuta WordPressi pluginad - Jetpacki statistikaPopulaarsel (ja tasuta) Jetpacki pistikprogrammil on üle 3 miljoni aktiivse kasutaja.

Teie veebisaidile tasuta WordPressi pistikprogrammi valimisel on mitu statistikat, mida saate kontrollida:

 • Viimati värskendatud. Veenduge, et pistikprogrammi oleks viimase umbes 6 kuu jooksul värskendatud. Vananenud pistikprogrammides võib olla vigu, mis võivad teie saidi haavatavaks muuta. Lisaks ei pruugi teie WordPressi versiooni värskendus vananenud pistikprogrammiga hästi töötada.
 • Aktiivsed installid. Mida rohkem inimesi pistikprogrammi aktiivselt kasutab, seda vähem tõenäoline, et see teile probleeme tekitab. Näiteks,
  Yoast on installitud üle 3 miljoni.
 • WordPressi versioon. Nii nagu ajakohase pistikprogrammi valimine, on oluline, et see plugin töötaks ka kõige ajakohasema WordPressi versiooniga.
 • Hinnangud. Sotsiaalne tõend võib (ja võib-olla peaks) mõjutama teie pistikprogrammi valikuid.

Tasuta WordPressi pluginad - Jetpacki statistika - hinnangudTasuta pistikprogrammi valimisel tuleks hinnanguid arvestada.

4. Otsige tuge

Tasuta WordPressi pluginad - Jetpacki tugifoorumJetpacki tugifoorum on alati tegevusega hunnitu.

Üks asi, millega tasuta pistikprogramme alati ei kaasne, on tugi. Lõppude lõpuks, kui te ei maksa pistikprogrammi eest, pole arendajal kohustus mingit tuge pakkuda. Kuid see ei tähenda, et toetus oleks tarbetu. Kui teil on pistikprogrammiga probleeme, on hea teada, et keegi seal abistab.

Kõigil kvaliteetsetel pistikprogrammidel on mingisugune tugi paigas. Tavaliselt on tasuta pistikprogrammidel tugifoorum. Siiski on olemas pistikprogrammide arendajaid, kes aitavad teid otse. Lisaks on mõnel kolmanda osapoole ettevõttel tugimeeskonnad, kes saavad teid aidata, isegi nende tasuta pistikprogrammide korral.

5. Katsetage saidi kiirust

Tasuta WordPressi pluginad - päringumonitorKasutage oma veebisaidil tasuta pistikprogrammide mõju hindamiseks pistikprogrammi Query Monitor.

Selleks, et oma veebisaidil kasutatav tasuta pistikprogramm oleks tõeliselt kerge, on oluline mõõta saidi kiirust ja toimivust nii enne kui ka pärast seda ning installida see. Siin on mõned suurepärased viisid, kuidas seda teha:

 • Kasutage veebitööriista, nagu Pingdom või GTmetrix
 • Kasutage pistikprogrammi Query Monitor
 • Uue pistikprogrammi installimise testimine testimiskeskkonnas

Lõplikud mõtted

Lõpuks pole ühtegi põhjust, miks te ei peaks oma WordPressi veebisaidil tasuta pistikprogramme kasutama. Nii palju usaldusväärseid pakuvad seal piisavalt funktsioone, et te ei peaks oma raskelt teenitud raha kulutama premium-pistikprogrammile just seetõttu, et.

Sellegipoolest on kindlasti olemas ettevaatusabinõud, mida peaksite võtma oma veebisaidile tasuta pistikprogrammi installimisel. Eriti kui see ei pärine usaldusväärsest WordPressi hoidlast. Ja isegi siis tuleks vananenud, toetamata pistikprogramme kasutada ettevaatusega.

Kui te võtate arvesse minu nõuandeid ja teete uuringuid, leiate end kvaliteetsete tasuta WordPressi pistikprogrammide arsenalist, mis vastab teie igale vajadusele.

Milline on teie kogemus tasuta WordPressi pistikprogrammide kasutamisel? Kas ma olen jätnud kriitilise näpunäite otsustamiseks, kas tasuta pistikprogrammi tasub kasutada või mitte? Mulle meeldiks sellest kõike allolevates kommentaarides kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me