Кращі теми Google AMP ⚡ Готові теми WordPress для швидкого завантаження сайтів

Більш високі рейтинги пошукових систем та швидший час завантаження… те, чого хоче кожен власник веб-сайту. Але досягти цього може бути дуже важко, якщо ти не знаєш, що робиш. Ось де Google AMP приходить на допомогу. Це проект від Google, який допоможе веб-сайтам швидше завантажуватись. Ось мій пробіг там.


Хоча впровадження AMP на вашому веб-сайті не гарантує більш високі рейтинги в Google, багато маркетологів стверджують, що майже вдвічі перевищили трафік від Google після його впровадження..

Найкращі теми, готові до програми AMP WordPress у 2020 році:

 • Кращий в цілому: це швидка завантажувальна, багатоцільова тема WordPress, яка чудово працює з кожним конструктором сторінок, і ця тема ідеально підходить для малого бізнесу, блогів, стартапів тощо. Безкоштовна та преміальна версія постачається з підтримкою AMP.
 • Підбіг, Найкращий в цілому: це швидка завантаження, SEO-зручна тема WordPress, сумісна з усіма основними розробниками сторінок. Він постачається з величезною бібліотекою готових до імпорту веб-сайтів. Тільки версія Pro постачається з вбудованою підтримкою AMP.

Перш ніж я стрибну в кращі теми AMP WordPress давайте з’ясуємо, що таке AMP, і чому слід розглянути можливість його використання.

Що таке прискорені мобільні сторінки (AMP)

Google AMP (Accelerated Mobile Pages) – це проект з відкритим кодом, який має на меті зробити швидше завантаження веб-сторінок на мобільних пристроях.

Чому??

Тому що багато людей мають повільний зв’язок з Інтернетом. І більшість веб-сайтів завантажуються більше 5 секунд. Це багато часу. Більшість користувачів мобільних телефонів недостатньо терплячі, щоб так довго чекати.

Метою Google AMP є миттєве завантаження веб-сторінок. Не просто швидко, а до завантажуються миттєво.

Однією з причин, чому Google придумав AMP, є те, що більшість власників веб-сайтів не мають ресурсів (часу та грошей) для підвищення швидкості роботи своїх веб-сайтів, навіть якщо вони хочуть.

AMP – це просто основа для створення сторінок, які завантажуються швидше. Реалізація AMP на своєму веб-сайті не коштує багато коштів, навіть якщо ви наймаєте веб-розробника.

Але оскільки ви користувач WordPress, ви можете це зробити безкоштовно, встановивши плагін. Після впровадження програми AMP на своєму веб-сайті Google надсилатиме відвідувачів мобільних пристроїв на вашу версію AMP замість звичайних сторінок.

Зараз, як і будь-яка інша нова технологія, є плюси і мінуси включення AMP на ваш веб-сайт.

Плюси

Ваш веб-сайт завантажиться миттєво. Користувачі натискатимуть вашу сторінку в результатах пошуку та буму, вони знаходяться на вашій сторінці.

Коли ви вмикаєте AMP, Google відображає значок AMP у вашому списку пошуку. Вважається, що це підвищить рейтинг кліків у пошуковій системі. Отже, якщо більша частина вашого трафіку припадає на пошук в мобільних мережах, ви, ймовірно, побачите приріст у рейтингу пошукових систем.

Google любить веб-сайти, які пропонують чудовий досвід користувача. А швидкість вашого веб-сайту сприяє гарному користуванню.

Багато експертів з SEO в інтернет-маркетинговій спільноті стверджують, що спостерігається збільшення трафіку їх пошукових систем після впровадження AMP на своїх веб-сайтах.

Також є кілька історій жахів людей, які впроваджують AMP і втрачають весь свій мобільний трафік.

Мінуси

Ви заробляєте гроші за допомогою реклами?

Тоді є потенційно погані новини. Google AMP підтримує не всі рекламні мережі там.

Якщо ви видавець Adsense, оголошення все одно відображатимуться у вашому вмісті.

Але якщо ви перебуваєте в якійсь іншій рекламній мережі, можливо, вам не пощастить. Ось список підтримуваних рекламних мереж.

Найгірша частина AMP полягає в тому, що ви втрачаєте контроль над вмістом. Ви не дуже контролюєте, як відображаються речі.

Подумайте про AMP як дієтичну версію звичайного HTML. Google AMP дозволяє лише статичний HTML і деякі обмежені JavaScript. Сторонній JS дозволений у iframe, він не може блокувати візуалізацію.

Отже, ви не можете використовувати більшість улюблених віджетів.

Що я маю на увазі під цим?

Google AMP не дозволить вам використовувати віджети, такі як Facebook Like Box, Twitter Feed тощо.

Основна його мета – завантаження веб-сторінок за мить. І JavaScript робить величезний вплив на швидкість вашого веб-сайту.

Мало того, але ви також не зможете використовувати віджети JavaScript, такі як Popups та Opt-in на основі Ajax.

Якщо ви використовуєте інструмент Analytics, ніж Google Analytics, можливо, ви не зможете відстежувати відвідувачів мобільних пристроїв на своїх сторінках AMP.

Google AMP підтримує 20+ інструментів Analytics там, що чудово, але не кожен інструмент.

Чи буде AMP працювати з WordPress?

Ні.

Не без плагіна, як плагін AMP.

WordPress сам по собі не пропонує підтримку AMP.

У меню налаштувань панелі керування WordPress немає жодної опції, яку можна використовувати для включення AMP.

Безкоштовний плагін AMP від ​​Automattic, приголомшливих людей, що стоять за WordPress, простий у використанні, не потрібна велика (якщо така є) конфігурація. Це набір і забудьте плагін. Однак він має недоліки, наприклад, він підтримує лише публікації WordPress, а не сторінки.

Чи буде моя поточна тема працювати з AMP?

Хоча більшість тем WordPress буде добре працювати з AMP, якщо ви хочете мати можливість налаштувати версію AMP своїх сторінок, вам потрібні готові до AMP теми WordPress..

Більшість тем WordPress не готові до AMP.

Щоб підготувати AMP для свого сайту, ви можете або використовувати дружню тему AMP, або ви можете налаштувати свою поточну тему за допомогою плагіна AMP.

Кращі плагіни AMP WordPress

Плагін AMP, про який ми говорили в останньому розділі, не пропонує майже жодних параметрів налаштування сторінок AMP, які він створює..

Є кілька інших плагінів AMP WordPress, які краще налаштовують поточну тему та підтримують обидві публікації, сторінки, категорії

 • weeblrAMP – це, мабуть, самий перспективний плагін AMP зараз. weeblrAMP дозволяє створити майже повну версію AMP свого сайту, настільки повнофункціональну, як дозволяє специфікація AMP: повідомлення, сторінки, категорії, теги та архіви.

  Також вбудовані коментарі, аналітика, реклама, schema.org, інтеграція Yoast та Jetpack. Преміум-видання автоматично перетворює форми форми форми 7 та гравітації, Mailchimp для WP, WooCommerce або Easy Digital Download.

 • WP AMP – це преміальний плагін WordPress, який додає підтримку прискорених мобільних сторінок (AMP). WP AMP дозволяє включати всі типи вмісту та архіви на свій мобільний веб-сайт.

  Ви можете вставляти зображення, відео, аудіо та рамки кадрів. Ви можете налаштувати стандартний дизайн або створити абсолютно новий. Він дозволяє відстежувати відвідувачів за допомогою Google Analytics, Менеджера тегів Google, Яндекс.Метріка та Facebook Pixel. Він працює з Yoast SEO, все в одному SEO Pack, SEO Framework, SEO Ultimate. Ви можете інтегрувати AMP з WooCommerce, щоб продавати на мобільних, AdSense і DoubleClick рекламу на сторінках AMP.

 • AMP для WP автоматично додає функціональність прискорених мобільних сторінок (Google AMP Project) на ваш WordPress сайт. Цей багатофункціональний плагін дозволяє налаштувати поточну тему, щоб вона стала готова до AMP. Переглянути всі функції та інтеграції.

Якщо ви хочете мати можливість налаштувати вигляд (кольори та компонування) сторінок AMP, вам знадобиться тема, яка постачається з підтримкою AMP та дозволяє налаштувати вихід.

Для цього найкращим варіантом є, мабуть, отримати готову тему AMP WordPress.

кращі теми та шаблони підсилювача WordPress

Найкращі теми WordPress AMP

1. Неве

Готова тема WordPress Neve для AMP

Neve by ThemeIsle сумісний з прискореними мобільними сторінками (AMP) і робить ваш веб-сайт як рідним AMP, що миттєво завантажить ваш сайт і взамін допоможе підвищити ваш SEO. Тема випускається як у безкоштовній версії (але з обмеженими можливостями), так і у преміум-версії (лише 39 доларів – разова вартість).

Особливості:

 • На 100% сумісний з Google AMP
 • На 100% сумісний з Гутенбергом та Елементором
 • Оптимізований для швидкості, використовує Vanilla JavaScript для оптимізації продуктивності
 • Легкий код та SEO
 • Кілька демонстрацій, які готові до встановлення
 • Паралелакс і ледачий навантажувальний ефект
 • WooCommerce готова

Ціна: $ 39 (безкоштовна версія також доступна)

Більше інформації & демо-версії: Натисніть тут

2. Астра

тема wordpress astra

Astra – це легка, швидка та зручна для розробників сторінок тема WordPress, розроблена Brainstorm Force. Astra постачається з підтримкою AMP (але ви повинні отримати її Про версія)

Особливості:

 • На 100% сумісний з AMP Google (лише в Pro версії)
 • Сумісний з розробники сторінок як BeaverBuilder, SiteOrigin, Elementor та Divi + багато іншого
 • Простий у використанні з чистим інтерфейсом адміністратора
 • Простий, але красиві конструкції для будь-якого виду бізнесу ви
 • Десятки о попередньо розроблений та сайти-початківці під ключ, які ви можете імпортувати
 • Легко налаштувати без того, щоб мати справу з кодом
 • SEO дружні фундамент та всю необхідну розмітку Schema.org
 • Розширюваний з гачками та фільтрами, що дозволяє налаштувати будь-яку тему Astra
 • Інтеграція WooCommerce для побудови інтернет-магазинів

Ціна: $ 59

Більше інформації & демо-версії: Натисніть тут

3. Складено

Склали! - Журнал / Новини та особистий блог WordPress Тема

Stoked – це тема журналу / новини та особистий стиль блогу WordPress.

Stoked – це сучасна тема WordPress, яка ідеально підходить для сайтів журналів та особистих блогів. Ця тема надає вашому веб-сайту сміливий, свіжий привабливий вигляд!

Тема WordPress, що зберігається, – це легке та швидке завантаження. Ви можете легко налаштувати всі аспекти цієї теми, не торкаючись жодного рядка коду. Ця тема підтримується підтримкою статей миттєвих статей Google AMP та Facebook.

Особливості:

 • Підтримка Google AMP та миттєві статті Facebook.
 • Оптимізовано для SEO та швидкості сторінки.
 • Повністю інтегрований з Native WP Customizer.
 • Макет списків / великих / сітових карт та налаштований домашній повзунок / карусель.
 • Пропонує сотні можливих комбінацій компонування.
 • Вбудовані накопичені «зворотні відчуття» (система взаємодії з користувачами та система зворотного зв’язку).

Ціна: $ 49

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

4. Видавець

Тема видавця AMP WordPress

Видавець – тема журналу для WordPress.

Він пропонує гарний чуйний дизайн. Ця тема ідеально підходить для створення блогів у стилі новин. У комплекті є 90+ готових шаблонів домашніх сторінок на вибір.

Ви можете легко налаштувати всі аспекти дизайну цієї теми, не торкаючись жодного рядка коду. Ця тема забезпечує повну підтримку AMP.

Особливості:

 • Більше 90 заздалегідь розроблених шаблонів на вибір.
 • Повністю чуйний дизайн, який чудово виглядає на всіх пристроях.
 • Переклад готовий, тому ви можете перекласти його на кілька мов.
 • Сумісний з Visual Composer і пропонує більше 70 блоків для створення сторінок на вибір. Легко налаштуйте дизайн за допомогою конструктора перетягування.
 • Пропонує 20 ексклюзивних віджетів, які можна використовувати на бічних панелях.
 • Пропонує 13 різних шаблонів публікацій.

Ціна: 39 доларів

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

5. Ніж

Тема AMP для Noor WordPress

Noor – це потужна багатоцільова тема для WordPress. Це повністю настроюється, тому ви можете налаштувати та використовувати його для створення веб-сайту майже в будь-якій галузі. Поставляється з великою кількістю вбудованих демонстраційних програм, які допоможуть вам розпочати роботу.

Найкращий сумісний з Google AMP. Все, що вам потрібно – це встановити плагін AMP після встановлення, і ви закінчили.

Якщо ви шукаєте тему WordPress, яка дозволяє створювати унікальні і красиво виглядають багатоцільові сайти, то розгляньте Нуор. Noor оснащений функцією перетягування для створення живої сторінки за допомогою Visual Composer. Тема також використовує кращі практики SEO та швидко завантажується, щоб доставити вам швидкий сайт.

Особливості:

 • Сумісна з AMP Google
 • Також сумісний з WooCommerce, EDD, Buddypress, bbpress, Календар подій Pro та багато іншого
 • Створений для SEO та має багату інтеграцію фрагментів та добре структуровану кодову базу
 • Високі швидкості та швидкі показники
 • Підтримка мов RTL.
 • 30+ попередньо виготовлених та унікальних демонстрацій, які легко імпортувати
 • Повністю чуйний дизайн та сітківка готові.

Ціна: $ 59

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

6. Простий

Проста тема AMP WordPress

Простий – це бізнес-тема для WordPress. Він пропонує все необхідне для створення та ведення бізнес-сайту.

Незалежно від того, чи створюєте ви веб-сайт для запуску чи підприємства, ви можете легко налаштувати цю тему відповідно до ваших потреб.

Особливості:.

 • Поставляється з простим майстром налаштування, тому ви можете налаштувати тему самостійно протягом декількох секунд.
 • Повністю сумісний із WooCommerce та пропонує 4 різні теми стилів магазину на вибір.
 • Ця тема готова до перекладу, тому ви можете легко перекласти її на кілька мов.
 • Легко налаштуйте цю тему за допомогою її власного налаштування.
 • Дозволяє вибрати шрифти Google, які ви хочете використовувати.

Ціна: 39 доларів

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

7. Онефлек

Тема WordPress OneFleek AMP

Onefleek – тема журналу для WordPress. Він ідеально підходить для створення новинних сайтів.

У комплекті є десятки різних макетів домашніх сторінок на вибір. Усі ці макети надають вашому сайту зовнішній вигляд преміального інтернет-журналу.

Особливості:

 • Повністю чуйний і чудово виглядає на всіх пристроях.
 • Пропонує 4 різні макети для статей на основі списку.
 • Легко створюйте сторінки з оглядом та переглядайте продукти на основі відсотків, зірок чи точок.
 • Пропонує п’ять різних областей для показу реклами.
 • Підтримується підтримка автоматичного розміщення в соціальних мережах.
 • Легко налаштувати всі аспекти дизайну за допомогою Live Customizer
 • Кілька макетів на вибір для публікацій та сторінок.

Ціна: $ 59

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

8. Фолі

Folie AMP WordPress Тема

Фолі – багатоцільова тема WordPress. Він оснащений конструктором перетягування, завдяки чому ви можете налаштувати та використовувати його для створення будь-якого веб-сайту.

Особливості:

 • Поставляється в комплекті з Codeless Builder, Visual Composer та двома плагінами слайдера.
 • Більше 25 різних шаблонів дизайну на вибір.
 • Легко вносити зміни до дизайну в реальному часі за допомогою простого конструктора перетягування.
 • Поставляється з повною підтримкою WooCommerce, тому ви можете безболісно створювати повнофункціональні інтернет-магазини.
 • Повністю чуйний дизайн, який легко адаптується до всіх розмірів екрану.
 • Підтримка секцій прокрутки паралакса.
 • Ця тема готова до перекладу. Ви можете легко перекласти його на кілька мов, щоб створити багатомовний веб-сайт.

Ціна: $ 59

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

9. Окаб

Тема Okab AMP WordPress

Okab – прекрасна багатоцільова тема для WordPress.

Це повністю настроюється, тому ви можете налаштувати та використовувати його для створення веб-сайту в будь-якій галузі. Він оснащений програмою Visual Page Builder із перетягуванням, яка допоможе вам налаштувати дизайн протягом декількох секунд.

Ця тема пропонує понад 70 різних варіантів макета на вибір. Він також пропонує повну підтримку WooCommerce, тому ви можете легко почати продавати свої продукти в Інтернеті.

Особливості:

 • Більше 70 макетів на вибір.
 • Чистий чуйний дизайн. Ця тема чудово виглядає на всіх розмірах екрана.
 • Підтримка WooCommerce дозволяє розпочати продаж в Інтернеті за лічені хвилини.
 • Ви можете легко перекласти цю тему на кілька мов, щоб створити багатомовний веб-сайт.
 • Підтримка мов RTL.
 • Поставляється з перетягуванням Visual Page Builder.
 • 260+ веб-елементів, щоб легко створити ідеальний дизайн для своїх сторінок.

Ціна: $ 59

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

10. Фона

Fona - чуйна тема Google AMP WooCommerce

Fona – це чисто і мінімально Готова тема WooCommerce Google AMP що ідеально підходить для інтернет-магазинів та торгових сайтів.

Тема Fona WooCommerce надає вам усе необхідне для початку продажу в Інтернеті. Він постачається в комплекті з параметрами налаштування, тому ви можете легко налаштувати дизайн та функціональність свого інтернет-магазину.

Особливості:

 • Повна підтримка Google AMP.
 • WooCommerce сумісний.
 • Невелика вага та оптимізований мобільний дизайн.
 • Потужний конструктор сторінки та перетягування & падіння повзунків будівельник.
 • Поставляється з CleverMegaMenus, простим у використанні плагіном Mega Menu для Visual Composer.
 • Необмежені параметри; необмежений стиль заголовків, необмежений макет категорії, необмежений макет сторінки сторінки.

Ціна: 39 доларів

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

11. Тім

Тема AMP WordPress Тема

Teem – це чиста, мінімальна тема блогів для WordPress. Він пропонує чуйний дизайн та оснащений повною підтримкою AMP.

Він постачається з десятками варіантів налаштування, тому ви можете легко налаштувати дизайн.

Особливості:

 • Повна підтримка AMP.
 • Повністю чуйний дизайн, який легко адаптується до всіх розмірів екрану.
 • Підтримка мов RTL та LTR.
 • Вибирається з різних макетів блогу на вибір.
 • Пропонують меню акордеона та повзунки.
 • Кілька областей для розміщення вашої реклами.

Ціна: 15 доларів

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

12. MobNews

Тема MobNews AMP WordPress

Як випливає з назви, MobNews – це тема, створена для новинних веб-сайтів. Він пропонує гарний дизайн, який повністю відповідає.

У комплекті є кілька десятків параметрів налаштування, тому ви можете повністю налаштувати зовнішній вигляд дизайну вашого веб-сайту, не торкаючись жодного рядка коду.

Особливості:

 • Кілька областей для розміщення реклами.
 • Підтримка гармошки та каруселей.
 • Повністю чуйний дизайн, який чудово виглядає на всіх пристроях.
 • Пропонує гарну мобільну бічну панель.
 • Підтримка мов RTL та LTR.
 • Кілька макетів блогу на вибір.
 • Підтримка значків шрифтів Awesome.

Ціна: 15 доларів

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

13. Газета

Газета AMP WordPress Тема

Газета – це приголомшлива тема WordPress, створена для новинних сайтів. Розміщення розроблено на основі сітки, щоб надати веб-сайту зовнішній вигляд веб-сайту преміум-новин.

Це повністю настроюється, тому ви можете налаштувати всі аспекти дизайну цієї теми самостійно, не записуючи жодного рядка коду.

Особливості:

 • Необмежена кількість кольорових категорій. Ви можете вибрати колір для всіх категорій на своєму веб-сайті.
 • AMP Page Builder допоможе вам налаштувати сторінки за допомогою простого інтерфейсу перетягування.
 • Підтримка відображення сухарів у верхній частині публікацій.
 • Повністю чуйний дизайн, який чудово виглядає на всіх пристроях.

Ціна: $ 49

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

14. Ящик AMP

AMP Drawer WordPress Тема

AMP Drawer – багатоцільова тема для WordPress. Він повністю чуйний і легко адаптується до всіх розмірів екрана. Він оснащений десятками шаблонів дизайну на вибір.

Особливості:

 • Підтримка PhoneGap та Cordova, щоб ви могли легко перетворити свій сайт у мобільний додаток.
 • Підтримка лінивого завантаження зображень для підвищення швидкості веб-сайту.
 • Поставляється з понад 400 дивовижними значками шрифту.
 • Поставляється з більш ніж 50 шаблонами на вибір.

Ціна: $ 17

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

15. AMP News Mobile

AMP News Mobile Тема WordPress

AMP News Mobile – тема, розроблена для новинних сайтів. Він пропонує все, що вам потрібно для запуску сайту новин.

Він постачається з повною підтримкою AMP та пропонує 40+ дійсних шаблонів AMP на вибір. Він також постачає контактну форму, яка є дійсною AMP, тому вона працюватиме навіть тоді, коли користувач відвідує сторінку AMP через Google.

Особливості:

 • Чуйний дизайн, який легко адаптується до всіх розмірів екрана.
 • Більше 40 дійсних шаблонів AMP на вибір.
 • Поставляється з підтримкою PhoneGap, що дозволяє вам легко перетворити свій сайт у рідний мобільний додаток.
 • Підтримка 400+ дивовижних іконок шрифту.

Ціна: $ 16

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

16. BlogStart Pro

BlogStart Pro AMP WordPress Тема

BlogStart Pro є базовою темою і їй не вистачає великої кількості запропонованих вище преміальних тем, але це хороша тема для початківців AMP WordPress, яка є безкоштовною.

BlogStart Pro використовує стартову тему Underscores та деякі елементи теми, використовуючи рамку завантаження Bootstrap 3 Twitter для чуйного макета.

Особливості:

 • 100% AMP HTML
 • Всі дійсні AMP
 • Немає звичайної версії HTML
 • Google / SEO-дружнє
 • Безкоштовна тема AMP WordPress

Ціна: Безкоштовно

Більше інформації & демонстрація в прямому ефірі: Натисніть тут

Часті запитання

Що таке Google AMP?

Google Accelerated Mobile Pages (AMP) – це проект з відкритим кодом, який дозволяє швидше завантажувати веб-сторінки на мобільних пристроях. AMP використовує обмежений набір HTML, JavaScript та CSS, щоб сторінки завантажувалися майже миттєво.

Чи працюватиме Google AMP на моєму сайті WordPress?

Так, але AMP не працюватиме “поза коробкою”. Щоб використовувати AMP на своєму сайті WordPress, вам потрібен плагін WordPress AMP або тема WordPress, готова AMP.

Які переваги використання теми Google AMP WordPress?

Використання сумісної з AMP теми WordPress – це найпростіший спосіб отримати швидкий сайт завантаження без необхідності встановлення та налаштування плагінів.

Висновок

Я сподіваюся, що цей список допоміг вам знайти ідеальну тему для вашого веб-сайту. Усі ці теми пропонують повну підтримку AMP.

Тепер все, що вам потрібно зробити, – це створити хорошу хостинг-компанію WordPress на зразок Kinsta або WP Engine і вибрати будь-який із цих шаблонів і розпочати роботу зі своїм сайтом..

Я пропустив одну з улюблених тем AMP WordPress? Чи вплинуло впровадження програми AMP на ваш веб-сайт? Якщо так, то дайте мені знати в коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map