Teie veebisaidi liiklus pole midagi väärt – kui enamik inimesi peab selle laadimiseks ootama vanuseid ja siis pettumuseks klõpsama tagasi nuppu. Sellepärast peaksite saama kerge ja kiire WordPressi teema. Siin on minu kollektsioon


Selles postituses saate teada järgmist:

Mis on praegu kiireim WordPressi teema?

 • GeneratePress (tasuta & lisatasu), Astra (tasuta & lisatasu), Skeem (lisatasu) ja OceanWP (tasuta & lisatasu) on kõik WordPressi teemad kiiresti laaditavad.
 • Kiirete testide põhjal, mille oleme teinud, on WordPressi kiireim teema GeneratePress.
 • See kindlasti ei ole Avada teema. Avada laadimine kulgeb aeglaselt, minu testidel kulus Avada laadimiseks 8,6 sekundit.
 • veebimajutus kasutate teie WordPressi teema kiiruse jõudlust tohutult.
GeneratePressDiviAstraSkeemOceanWPStudioPress
Kiiruse tulemus:A (95%)B (85%)B (85%)A (93%)A (91%)A (95%)
Täislaaditud aeg:1,3 sekundit1 sekund1 sekund1,8 sekundit1,5 sekundit0,7 sekundit
Lehe kogu suurus:696 KB1,13 MB833 KB529 KB1,06 MB1,26 MB
Taotluste arv:245152391548
Hind:49,95 USD (saadaval on tasuta teemad)89–249 dollarit (ainult tasuline teema)59 dollarit (saadaval on tasuta teemad)59 dollarit (ainult tasuline teema)39 USD (saadaval on tasuta teemad)99,95 $ (ainult tasulised teemad)
Loe rohkem:Jump to ⇣Jump to ⇣Jump to ⇣Jump to ⇣Jump to ⇣Jump to ⇣

Te teenite oma saidilt raha ainult siis, kui teie liiklus konverteerib. Muidu on kogu aeg ja raha, mida kulutate liikluse genereerimiseks, raiskamine.

Konverteerimine ei pea alati tähendama müüki. See võib tähendada teie e-posti nimekirja tellimist või reklaamil klõpsamist. Kõik tahavad kõrget ümberarvestuskurssi. Kuid siin on šokeerija:

Kui teie veebisaidi lehe kiirus on aeglane noh siis enamus teie .

Ja kui inimesed ei jää teie veebisaidile, ei saa nad mingil juhul teisendada. Nii lihtne.

Nagu hilisemas jaotises teada saate, teie WordPressi saidi teema mõjutab teie saidi kiirust tohutult. Valige aeglane WordPressi teema ja teie veebisait on aeglane nagu tigu.

Seega, kui soovite, et rohkem inimesi püsiks teie veebisaidil ja teeksid tulemusi (müüksid või telliksid), vajate kiiremat veebisaiti

Alustame selgitusega, miks WordPressi teema kiire laadimine on nii oluline.

Miks on saidi kiirus oluline?

KissMetricsi sõnul kui teie veebisait võtab rohkem kui 3 sekundit laadima, 40% külastajatest lahkub.

miks on veebisaidi kiirus oluline?

Kui inimesed teie veebisaidilt lahkuvad, ei kaota te mitte ainult potentsiaalset tulu, vaid ka kogu oma veebisaidile liikluse tekitamiseks kulutatud raha ja aega.

Ja kui soovite pääseda Google’i esimene leht ja jää sinna, vajate veebisaiti, mis laaditakse kiiresti üles.

Google’i algoritmid eelistavad kuvada veebisaite, mis pakuvad suurt kasutajakogemust (ja saidi kiirus on tohutu tegur). Google’i silmis on hea kasutajakogemust pakkuval veebisaidil üldjuhul madalam põrkemäär ja see laaditakse kiiresti.

Kui teie veebisait on aeglane, põrkub enamik külastajaid tagasi, mille tulemuseks on a kaotus otsingumootorite paremusjärjestuses. Lisaks, kui soovite muuta rohkem külastajaid klientideks või tellijateks, peab teie veebisait kiiresti laadima.

Veebisaidi WebsiteOptimization.com andmetel ei peeta aeglast veebisaiti mitte ainult madala kvaliteediga, vaid nähakse ka liikluse vähenemist kuni 20%.

Alumine rida?

Kui soovite, et teie veebisait laadiks kiiresti ja turvaliselt esimese koha otsingumootorite tulemustes, vajate WordPressi teemat, mis on kiiruse jaoks täielikult optimeeritud.

Teie kasutataval WordPressi teemal on a tohutu mõju kui kiiresti teie veebisait laadib.

Kui teie teema pakub kõiki funktsioone päikese all, on ülespuhutud skriptide ja ressurssidega ning sisaldab palju madala kvaliteediga koode, siis kannatab teie veebisaidi kiirus.

Kui teie teemat ei ole kiiruse jaoks optimeeritud, osutub asjatu, mida teete oma veebisaidi kiiruse parandamiseks.

7 parimat kiireimat WordPressi teemat

Ma tean, kui keeruline võib olla tuhandete veebis saadaolevate tasuta ja tasuliste WordPressi teemade läbimine ja oma saidile sobivaima leidmine..

Mis on kiireim WordPressi teema?

Nii et allpool olen koostanud loetelu järgmistest WordPressi teemade kiireim laadimine 2020. aastal. Kõik need on kerged WordPressi teemad, mis on teie WordPressi saidi kiirendamiseks kaasas kvaliteedikoodiga.

1. GeneratePress WordPressi teema

 • Veebisait: https://generatepress.com
 • Hind: 49,95 dollarit ja 30-päevane raha tagasi garantii
 • Saadaval on tasuta versioon: Jah
 • Google Speed ​​Score: A (95%)

GeneratePress - kiireim WordPressi teema

GeneratePress on WordPressi jaoks ilus ja kerge teema. See tuleb nagu nii tasuta kui ka premium versioon, kuid tasulisel versioonil on palju rohkem kasulikke funktsioone.

GeneratePress on a mitmeotstarbeline teema ja on täielikult kohandatav, nii et saate seda kasutada mis tahes veebisaidi loomiseks. See teema on läbi 500 viietärnihinnangut WordPressi teemakataloogis.

GeneratePressi premium versioon (49,95 dollarit) on varustatud kerge ja moodulraamiga ning võimaldab teil keelata funktsioonid, mida te ei soovi kasutada.

Seal on 15 moodulit mis võimaldavad teil kasutada teema funktsionaalsust ja saate aktiveerida / desaktiveerida moodulid, mida te ei kasuta, veendumaks, et need ei lisa teie saidile lisakoormust. See modulaarne lähenemisviis võimaldab teil saidi kiirust ise parandada.

Kui teema tasuta versioon pakub kümneid vingeid funktsioone, siis teema premium versioon sisaldab päris palju kõike, mida võiksite WordPressi teemal küsida..

generatorpress premium funktsioonidGeneratePress Premium – 15 kohandatavat moodulit

Näiteks lisatasuversiooniga on kaasas WooCommerce’i tugi, lubame teil muuta tüpograafiat, stiile ja värve ning see võimaldab teil oma lehtedele kohandatud sektsioone luua. Kaasas on ka kohandatud konksud ja funktsioon keelab teatud elemendid teatud lehtedel ja postitustel. Lisatasu versioon on kasutusel kogu elu, uuendused on tehtud ühe aasta jooksul & tugi ja helde 30-päevane raha tagasi garantii, kui te pole rahul.

Aga kiirus? GeneratePress on üks kiiremaid WordPressi teemasid, demosait laadib veidi üle 1 sekundi! Vau!

GeneratePress on käed alla kiireim laadimiskiirus, mida ma kunagi proovinud olen. Olen tõsiselt kaalunud kõigi oma saitide ülekolimist GeneratePressile (sealhulgas seda).

piiksuma

Kui soovite, et teie WordPressi veebisait laadiks välkkiireid tulemusi, on GeneratePress see teema, mida otsite.

Funktsioonid:

 • Sisseehitatud tugi Skeemi märgistus et aidata teil otsingumootorites paremat paremusjärjestust ja kõrgemat CTR-i saavutada.
 • Saidi raamatukogu imporditavatest kasutusvalmis demonstratsioonisaitidest oma WordPressi saidi käivitamiseks
 • Täiesti reageeriv disain mis näeb hea välja kõigis seadmetes
 • Teemaks on tõlkevalmis, nii et saate selle hõlpsalt tõlkida mitmesse keelde.
 • Selle kerge raamistik muudab teie veebisaidi laadimise ülikiireks.
 • Kaasas täielikku toetust WordPressi teema kohandaja, nii et saate hõlpsalt oma veebisaidi kujunduses reaalajas muudatusi teha, kirjutamata ühte koodirida.
 • Täpsem kohandamine mis võimaldab keelata teatud elemendid teatud lehtedel ja postitustel, luua ainulaadseid paigutusi, kasutades lehtede sisemisi jaotisi ja konkse, mis võimaldavad teil lisada oma kohandatud sisu nendele aladele.
 • Kaasas selliste leheküljeehitajate nagu Elementori ja kopra ehitaja mis aitab teil saavutada kõrgemat kohandamist.
 • Võimaldab teil seda teha kergesti kohandatav teie veebisaidi igal üksikul lehel. Saate valida, kas soovite külgriba kuvada või mitte. Samuti saate kohandada jaluse vidinaid iga üksiku postituse ja lehe jaoks.

Kiirus:
5/5 Hind:
Tasuta. Premium versioon maksab 49,95 dollarit (soovitatav) Reaalajas demo:
GeneratePress reaalajas demo

GeneratePress Premium uued ja põnevad värskendused

GeneratePress Premium 1.6 suurim värskendus on kahtlemata versiooni GeneratePress Sites. Need on valmis ning uimastamise ja kiire laadimisega saidid, mida saate importida, et anda teile uue veebisaidi loomisel edumaa.

genereeridapress saididGeneratePressi uhiuus saiteteek sisaldab üle 20 demosaidi, mida saate otse armatuurlauale importida

Kui olete Premium 1.6 installinud, leiate GeneratePress saidid välimuses > GeneratePress > Saidid. GeneratePressi saitidel on olemas kõik GeneratePressi premium-valikud ja demosisu.

Praegu on teil üle 20 GeneratePress-saidi, mille hulgast valida, kuid neid on veel ja neid saadetakse teie armatuurlauale automaatselt. Üks lahe funktsioon on see, et saate oma GeneratePressi saite üles ehitada ja müüa, kuna neid on ülilihtne eksportida ja pakendada.

Lisateavet leiate saidil generatorpress.com/gp-premium-1-6

2. Divi WordPressi teema

 • Veebisait: https://www.elegantthemes.com
 • Hind: 89 dollarit (aastas) kuni 249 dollarit (eluaeg) koos 30-päevase raha tagasi garantiiga
 • Saadaval on tasuta versioonEi
 • Google Speed ​​Score: B (85%)

divi wordpress teema

Divi by Elegant kujundused on seal üks võimsamaid, kuid samas hõlpsasti kasutatavaid ja kohandatavaid WordPressi teemasid.

Divi teemat toetab Divi lehe koostaja, mis teeb sellest ühe kõige arenenuma WordPressi esiredaktori ja visuaalse lehe koostaja.

Divi viitab tegelikult kahele eraldi asjale. Divi teema ja Divi lehe koostaja.

Divi teema on a mitmeotstarbeline WordPressi teema, mis tähendab, et saate seda kasutada mis tahes tüüpi veebisaitide loomiseks.

Divi on ainult esmaklassiline teema, aastane (jätkuv) hind on 89 dollarit eluaegne (ühekordne) maksumus on 249 dollarit.

Veebisaitide loomine Divi abil on imelihtne, kuna see võimaldab kõigil hõlpsasti ilusaid veebisaite luua, ilma et peaksite kodeerima või installima kolmanda osapoole pistikprogramme.

divi visuaalne toimetaja

Aga kiirus? Kas Divi on kiire laadimise teema? Jah see on. Sest just hiljuti (2019. aasta juunis) tegi ElegantThemes Divi koodibassi kapitaalremondi, mis on tavalistes Divi installilahendustes lehe laadimiskiirust märkimisväärselt parandanud.

divi kiirus

ElegantThemes väidab, et “Divi uued vahemällu optimeerimised töötavad koos Divi staatilise CSS-faili genereerimise ja Visual Builderi Javascripti suvandite vahemäluga, et tekitada ülikiireid lehekoormusi ka siis, kui te ei kasuta vahemällu pistikprogrammi.”

Funktsioonid:

 • Kõik-ühes mitmeotstarbeline WordPressi teema, mis sisaldab Divi Builderit.
 • Divi Builder: võimas pukseerimislehtede koostaja, mis võimaldab teil WordPressi saite visuaalselt üles ehitada.
 • Üle 800 veebisaidi eelvalmis paigutuse ja üle 100 veebisaidipaketi.
 • Kasutage teemasid ja pistikprogramme piiramatutel veebisaitidel ilma täiendavaid litsentse ostmata.
 • WooCommerce’i integreerimine, maailmatasemel tugi, 30-päevane raha tagasi garantii ja laadige veel rohkem.
 • Liikmeks registreerumisel (89 dollarit aastas või 249 dollarit kogu eluks) saate juurdepääsu kõigele elegantsetele teemadele, sealhulgas Divi, Extra, Bloom, Monarch, Divi Builderi pistikprogramm, kõigile teistele nende WordPressi teemadele, premium-toele ja värskendustele. Piiramatu kasutamisega!

Kiirus:
5/5 Hind:
Lisatasu versioon on 89–249 dollarit Reaalajas demo:
Divi demo

3. Astra WordPressi teema

 • Veebisait: https://wpastra.com
 • Hind: 59,00 dollarit koos 14-päevase raha tagasi garantiiga
 • Saadaval on tasuta versioon: Jah
 • Google Speed ​​Score: B (85%)

Astra on kerge, kiire ja leheloomisele sõbralik WordPressi teema, mille on välja töötanud Ajurünnaku jõud. Astra on GeneratePressile tõsine pretendent.

astra wordpressi teema

Astra on kohandatav teema, mida on väga lihtne kasutada ja meisterdada ning mis muudab teie elu veebisaidi loomisel palju lihtsamaks.

Mitte ainult see – Astra on ka seal üks kiiremini laadivaid teemasid.

Oh ja ma peaksin mainima ka seda, et Astra on 100% tasuta allalaadimine! Alustamine on kõigile tasuta ja ettemaksu ei ole. Kuid saate Astra laiendada taskukohased lisandmoodulid mis laiendavad kohandamisvõimalusi.

Astra teemalehe kiirus

See on teema, mis see on ehitatud lehekiiruseks. Astra laadib vähem kui poole sekundiga. See on ka jõudlusele optimeeritud ja sulgedest kerge, sest seda on vaja vähem kui 50 KB ressursse laadima. See kasutab ei jQuery, kasutab selle asemel Vanilla JavaScripti.

Kui otsite WordPressi teemat, mis on kiire, elegantne ja kohandatav, siis ei saa ega peakski Astrast mööda vaatama.

piiksuma

Astra WordPressi teema on tasuta, kuid nagu ma mainisin, saate seda laiendada lisandmoodulitega, mis pakuvad teile täiustatud funktsioone.

Astra Pro Addon (59 dollarit) on pistikprogramm, mis laiendab tasuta Astra teemat ja lisab sinna veel uusi funktsioone. Astra Agentuuri pakett (249 dollarit) pakub valminud veebisaite ja sisaldab kõiki pistikprogramme, mida nende veebisaitide loomiseks kasutatakse.

astra pro teema lisand

Värskendus: Astra 2.0 on käivitatud, et aidata teil WordPressi veebisaite üles ehitada kiiremini kui kunagi varem. Astra 2.0 versiooniuuendus on leiutanud WordPressi kohandaja struktuuri ja kiiruse ning pakub uusi võimalusi, mis muudavad Astra tänapäeval üheks lihtsaimaks teemaks.

Funktsioonid:

 • Ühilduvus: lehe ehitajad nagu BeaverBuilder, SiteOrigin, Elementor ja Divi +
 • Lihtne kasutada puhta administraatori liidesega
 • Lihtne, veel ilusad kujundused mis tahes tüüpi ettevõttes olete
 • Kümned eelkujundatud ja käivitusvalmis vapustava välimusega alustamissaidid, mida saate importida
 • Lihtne kohandada ilma et peaks koodiga tegelema. Kujundust saate muuta loomuliku WordPressi kohandaja valikute abil
 • SEO sõbralik vundament ja kogu vajalik Schema.org märgistus
 • Laiendatav koos konksude ja filtritega, mis võimaldab teil kohandada mis tahes Astra teemat
 • Õmblusteta WooCommerce’i integreerimine veebipoodide ehitamiseks
 • Helde 14-päevane raha tagasi garantii
 • Mõned parimad WordPressi teemad turul!

Kiirus:
5/5 Hind:
Tasuta. Premium versioon maksab 59 USD (soovitatav) Reaalajas demo:
Astra live-demo

4. Skeemi WordPress teema

 • Veebisait: https://mythemeshop.com/themes/schema/
 • Hind: 59,00 dollarit koos 30-päevase raha tagasi garantiiga
 • Saadaval on tasuta versioonEi
 • Google Speed ​​Score: A (93%)

Skeem MyThemeShop ülevaade

Skeem MyThemeShopist on veel üks kerge WordPressi teema. See pakub reageerivat disaini ja on täielikult kohandatav. See on suurepärane teema igasuguse ajaveebi loomiseks.

Selle teemaga on kaasas sisseehitatud tugi arvustuste jaoks et aidata teil luua ilusa välimusega ülevaatelehti. Kaasas on ka sisseehitatud lühikoodid, hääletamisfunktsioonid ja jõudluse seaded.

mythemeshop skeemi jõudluse sätted

See teema ei pruugi olla nii kiire kui GeneratePress, kuid alahinnata, mida see teema teie jaoks teha võib, oleks viga. Selle teemaga on kaasas kõik, mida vajate ajaveebi pidamiseks.

Aga kiirus? Kas Schema on WordPressi kiire laadimisega teema? Jah see on.

mythemeshop skeemi ülevaade

Funktsioonid:

 • Täiesti reageeriv disain. Kohandub hõlpsalt kõigi ekraanisuurustega.
 • Kaasas Reklaamihaldus paneelil, mis aitab teil hõlpsalt oma veebisaidi reklaame hallata.
 • Tõlge on valmis, saate selle teema abil luua mitmekeelse veebisaidi.
 • Tugi kasutajale Google’i fondid võimaldab teil valida sadade Google’i fontide hulgast, mida soovite oma veebisaidil näha.
 • Kaasas sisseehitatud tugi Seonduvad postitused. Pole vaja täiendavat pistikprogrammi installida.
 • Sisseehitatud tugi riivsai.
 • Kaasas tugi rikkalikud katkendid. Kui teie postitus on arvustus, kuvab Google teie otsingumootori tulemuste lõigus tärnide arvu.

Kiirus:
5/5 Hind:
Premium versioon maksab 59 dollarit Reaalajas demo:
Skeemi live-demo

5. OceanWP WordPressi teema

 • Veebisait: https://oceanwp.org
 • Hind: 39,00 dollarit koos 14-päevase raha tagasi garantiiga
 • Saadaval on tasuta versioon: Jah
 • Google Speed ​​Score: A (91%)

OceanWP WordPressi teema

OceanWP on 100% TASUTA mitmeotstarbeline WordPressi teema, mis võimaldab teil WordPressi abil luua ilusa välimusega veebisaite. Nicolas Lecocq on looja ja saate teema alla laadida WordPress.orgist siit.

OceanWP on seotud kasutajasõbralikkusega ja saate tasuta impordi laiendi abil ühe klõpsuga importida kasutusvalmis demonstratsioonisaidid..

Kaasas tasuta versioon 7 tasuta laiendit kuid ka OceanWP on kaasas 11 lisatasu laiendit mis võimaldab teil teemat veelgi laiendada. Saate neid eraldi osta alates 9,99 dollarist või saate ühe saidi litsentsi eest saada lisatasu paketi alates 39 dollarist.

OceanWP teemavabad ja premium-laiendid

OceanWP tasuta versioon sisaldab järgmisi tasuta laiendusi:

 1. Modaalaken
 2. Postituste liugur
 3. Demoimport
 4. Kohandatud külgriba
 5. Toote jagamine
 6. Sotsiaalne jagamine
 7. Ookeani lisad

Lisatasu laiendid algavad igaühest 9,99 dollarist või saate ühe saidi litsentsi eest saada lisatasu paketi alates 39 dollarist.

 1. Hüpikaknas sisselogimine
 2. Instagram
 3. Valge silt
 4. Portfell
 5. Woo hüpik
 6. Kleepuv jalus
 7. Ookeani konksud
 8. Elementori vidinad
 9. Kõrvalpaneel
 10. Kleepuv päis
 11. Jaluse viik

Aga lehe kiirus? Kas OceanWP on üks kiiremaid WordPressi teemasid? Jah, see on kindel.

OceanWP teema laadimisajad

Funktsioonid:

 • Täiesti mobiilselt reageeriv, mis sobib iga ekraanisuurusega
 • Sisseehitatud SEO paremaks indekseerimiseks ja otsingu paremusjärjestusest
 • WooCommerce pood on valmis
 • Sisseehitatud WordPressi kohandaja valikud
 • Täpsem megamenüü
 • Toetus kõigile populaarsetele leheehitajatele, näiteks Elementor
 • Teemade kasutamiseks valmis 1 klõps

Kiirus:
5/5 Hind:
Premium versioon maksab 39 dollarit Reaalajas demo:
OceanWP reaalajas demo

6. StudioPressi teemad

 • Veebisait: https://www.studiopress.com
 • Hind: Alates 99,95 dollarist (sisaldab Genesise raamistikku)
 • Saadaval on tasuta versioonEi
 • Google Speed ​​Score: A

stuudiopress?

StudioPressi teema kasutamine on andnud üle 200 000 WordPressi kasutajale oma saidi (sealhulgas selle saidi) jaoks kindla ja kiire laadimisaluse. Kõik StudioPressi teemad reageerivad mobiilile ja neil on puhas, kerge kood, mis tagab teie saidi kiiruse optimeerimise.

StudioPressi teemad, ja Genesise raamistik see on ehitatud, saavuta kiirus ja märkad seda kohe kasutamisel. Siin on StudioPressi ühe populaarsemate teemade kiirtest, see laeb tublisti alla ühe sekundi! Vau!

stuudiopressi kiirus

Funktsioonid:

 • Veebisaidi kiire laadimisaeg ja tugev rõhk turvalisusele
 • Võrkkesta jaoks valmis ja täielikult reageeriv HTML5-kujundus mobiilikasutajatele
 • Liigsetest sisseehitatud funktsioonidest puudub paistetus ja puhas kood, mis arendajatele meeldib
 • Powered by otsimootori optimeeritud Genesis Framework koodidebaas
 • Lihtne ajakohastada, kuna uusi värskendusi saab automaatselt alla laadida ja installida
 • Piiramatu eluaegne tugi ja juurdepääs Genesise ekspertide meeskonnale ja suurele kogukonnale

Kiirus:
5/5 Hind:
Alates 99,95 dollarist (mis sisaldab emaettevõtte Genesis Framework) Reaalajas demo:
StudioPressi demo

ja lõpuks on siin paar 100% tasuta WordPressi teemad et saaksite kasutada:

7. Naha WordPressi teema

 • Veebisait: https://wordpress.org/themes/skin
 • Hind: Tasuta
 • Saadaval on tasuta versioon: Jah
 • Google Speed ​​Score: A

Nahateema ülevaade

Erinevalt teistest selle artikli teemadest on nahk täiesti tasuta (ja kiire laadimine) WordPressi teema.

Ehkki see ei pruugi pakkuda nii palju funktsioone kui ülejäänud kaks teemat, on sellel siiski kümneid funktsioone. See on täielikult reageeriv, nii et see näeb hea välja kõigis seadmetes.

Kaasas 3 erinevat sisu paigutust ja 2 esiletõstetud liugurit mille hulgast valida. See teema ühildub ka WooCommerce’iga, nii et saate seda kasutada e-kaubanduse saidi avamiseks.

Funktsioonid:

 • Kaasas 3 erinevat sisu paigutuse valikud mille hulgast valida.
 • Täielik tugi WooCommerce et aidata teil luua uimastavaid veebipoode.
 • WordPressi täielik tugi Teema kohandaja. Samuti võimaldab teil valida Google’i fonte, mida soovite oma veebisaidil kasutada.
 • Kaasas 4 erinevat päise stiilid mille hulgast valida.
 • Tugi kasutajale mitmekohaline.
 • Sisseehitatud tugi kuvamiseks Seonduvad postitused.

Kiirus:
4/5 Hind:
Tasuta Reaalajas demo:
Külastage nahateemat

8. Elementor Tere teema

 • Veebisait: https://wordpress.org/themes/hello-elementor/
 • Hind: Tasuta
 • Saadaval on tasuta versioon: Jah
 • Google Speed ​​Score: A

elementor tere teema

Kui olete WordPressi pukseerimislehe loomise pistikprogrammi Elementor fänn, siis on Elementori Tere teema teile, kui olete pärast kerget ja puhast teemat.

See on starditeema millega ei kaasne üldse stiilimist, välja arvatud brauseri ühilduvuse põhivorming. Elementori jõul võlu aga juhtub ja saate luua ilusa WordPressi veebisaidi kõige hõlpsamal ja kiireimal viisil.

Selle teema eesmärk on: kasutada ainult lehekomplekti, nagu näiteks Elementor. Seega, kui teil pole Elementorit (või Elementor Pro), peate selle esmalt hankima. Kui te ei kasuta või ei kavatse kasutada Elementori lehe ehitajat, pole see teema teie jaoks.

Elementor väidab, et see on “kiireim WordPressi teema, mis kunagi loodud”, kuid nende tehtud võrdlus ei sisaldanud ühtegi teist teemat, mis on tuntud kiiruse toimivuse kohta.

Funktsioonid:

 • See on 100% TASUTA ja üks kiireimaid WordPressi teemasid
 • Puudub paisumine ega liigne kood (ärge kaasake moodulite, elementide või teemakohaste asjadega, mida te ei vaja
 • Teema saate konksude abil laiendada
 • Lapse teema on GitHubis kättesaadavaks tehtud
 • Kasutada ainult koos Elementori ja Elementor Proga

Elementor Hello Theme on põhimõtteliselt kerge käivitamisteema, mis pakub 100% ühilduvust Elementoriga.

Kiirus:
5/5 Hind:
Tasuta Reaalajas demo:
Külastage elementi Elementor Hello Theme

Miks pole enamik WordPressi teemasid kiiruse jaoks optimeeritud

Kui otsite Google’ist WordPressi teemasid, puutute kokku kümnete teemadega, mis näevad välja professionaalsed ja pakuvad suurepärast disaini.

Näete vaid seda, kui teema on tundlik või kuidas kujundus lahe välja näeb, kuid mida te ei näe, on teema taga olev kood.

Enamik WordPressi teemasid on järgmised halvasti kodeeritud ja tule ülespuhutud koos kümnete ressurssidega (piltide css ja javascriptid), mis võivad teie veebisaiti aeglustada.

Enamik WordPressi teema arendajaid hüüab oma katustelt, et kõik nende teemad on kiiruse jaoks optimeeritud.

Kuid siin on aus tõde: Enamikku WordPressi teemasid pole kiiruse jaoks üldse optimeeritud.

Tegelikult ei järgi enamik WordPressi teemasid isegi WordPressi ühenduse kodeerimisstandardeid. Kõik teemad, mis ei järgi neid norme, võivad ja aja jooksul muutuvad häkkerite jaoks haavatavaks.

Need kodeerimisstandardid on loodud selleks, et veenduda, et teemade kodeerimine toimib tõhusalt ega ole häkkerite suhtes haavatav.

Kuidas testida WordPressi teema laadimisaega?

Kui te pole seda teemat juba ostnud või kui te pole teema arendaja, siis ainus viis teada saada, kas teema on optimeeritud kiiruse jaoks – on testige WordPressi teema demonstratsioonisaidi laadimiskiirust.

WordPressi teema kiiruse testimiseks kasutage gtmetrixit

WordPressi teema tutvustava saidi kiiruse testimiseks sisestage teema tutvustava saidi URL ja klõpsake nuppu Esita.

Tööriistal kulub veebisaidi testimiseks mõni sekund, siis näitab see teile sekundite arvu, mis kulub saidi laadimiseks.

Veel üks hea tööriist paljude lehtede korraga kontrollimiseks on BatchSpeed. See tasuta tööriist võimaldab teil Google’i lehekiiruse kontrollija abil testida mitu URL-i hulgi kiirusega.

Kui demo sait laadimine võtab rohkem kui 5 sekundit, siis on see aeg, mida teie sait selle WordPressi malli abil laadib.

Mõni uuring näitab, et teil võib olla vaid neli sekundit enne veebikasutaja liikumist, s.t hea esmamulje avaldamiseks on teil väga vähe aega..

Kuidas WordPressi teema laadimisaega täpsemalt ennustada?

5 sekundi või lühema aja kasutamine on hea mõõdupuu, kuid ainult teemademo tegeliku laadimisaja vaatamine pole kõige täpsem viis, kuidas kontrollida, kui kiire teema tegelikult on. Miks?

Sest kus demonstratsiooniteema hostitakse ja veebimajutaja serverite jõudlus on väga oluline, ja kasutate tõenäoliselt erinevaid veebimajutajaid kui see, mida WordPressi teemavalmistaja kasutab.

Parem viis teema kiiruse määramiseks on vaadata kokku lehe suurus ja taotluste arv lehe laadimine võtab aega.

Need mõõdikud on sõltumata sellest, millist veebimajutusteenuse pakkujat teema omanik kasutab. Kuna ressursitaotlusi (JavaScript, CSS-failid, HTML, pildid jne) on vähem, on lehe väiksem kogu suurus ja sellest tulenevalt kiirem lehe laadimisaeg.

Miks pole Avada kiire WordPressi teema

Siin on näide sellest, kuidas see välja näeks Avada teema näitena (see on teemametsas populaarseim teema – kuid see pole kaugeltki kiireim). Avada demosaidi laadimine toimub väga aeglaselt:

avada teema aeglane laadimine Avada laadimisaeg on ilmatu 8,6 sekundit. Vau, see pole hea!

Täislaadimiseks peaaegu 9 sekundit!
Suurus on peaaegu 3 MB!
ja 116 HTTP-taotlust toimub!

Jälle. Kui GTMetrix näitab teemademo laadimist rohkem kui 5 sekundit, aeglustab see teema tõenäoliselt teie veebisaiti ja pole ilmselt teie jaoks parim valik.

Veel üks asi, mida vajate kiire laadimisega saidi jaoks

Teemal, mida kasutate oma WordPressi saidil, on teie saidi kiirusele suur mõju. Kuid veebimajutus teie kasutataval teenusel on tõenäoliselt sama suur mõju kui teie saidi kujundusel.

See on põhjus, miks veebimajutus on jõudluse tegur nr 1 WordPressi ametlikus optimeerimisjuhendis.

Kui hostite oma veebisaiti jubedal veebimajutusteenusel, saate saidi kiiruse osas jubedaid tulemusi. Enamik veebimajutusteenuste pakkujaid pakuvad odavaid plaane.

Kuid need veebihostid täidavad ühe madala kvaliteediga serveris liiga palju kontosid. Selle tulemuseks on aeglane kogemus kõigi veebisaitide jaoks. Ja kui üks teie naabersaitidest hakkab kasutama liiga palju serveriressursse, võib kogu server alla minna, mille tulemuseks on teie sait.

Kui soovite, et teie veebisait laadiks kiiresti ja oleks kogu aeg üleval, peaksite minema saidiga SiteGround. WordPressi hostimisteenuste osas on see minu valik nr 1.

saidipõhine WordPressi hostimine

SiteGround pakub tasuta migreerimisteenust ning nende abivalmis ja oskuslik tugi vastab teie küsimustele mõne sekundi jooksul. Muud mainimist väärivad hostimisfunktsioonid on järgmised:

 • Iga päev tasuta veebisaidi varukoopiaid
 • Soovitab WordPress
 • 1-klõps nupul WordPressi installimine
 • Hallatud WordPressi hostimine kõigis plaanides
 • Sisseehitatud SuperCacheri vahemälulahendus
 • Uuenduslikud kiirustehnoloogiad, näiteks SSD, HTTP / 2, PHP7, NGINX
 • Lavastus ja GIT (ainult GoGeek-i plaanil)
 • Tasuta SSL-sertifikaat & CloudFlare CDN
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Hinnad algavad kõigest 3,95 dollarist kuus

Vaadake minu ausat ja bs-vaba SiteGroundi ülevaadet, et teada saada, miks ma SiteGroundit usaldan või usaldan, või kui eelistate algajale sõbralikku hostit, näiteks Bluehost’i veebimajutust. Kui eelistate täielikult hallatavat WordPress-hostit, siis soovitan Kinsta WordPress-hostimist.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on kiireim WordPressi teema?

GeneratePress (tasuta & lisatasu), Astra (tasuta & lisatasu), skeem (ainult premium) ja OceanWP (tasuta & lisatasu) on kõik WordPressi teemad kiiresti laaditavad.

Kuidas testida WordPressi teema laadimisaega?

Kui te pole seda teemat juba ostnud või kui te pole teema arendaja, siis on ainus viis teada saada, kas teema on kiiruse jaoks optimeeritud, testida laadimiskiirust, kasutades sellist tööriista nagu GTmetrix või Pingdom.

Mis on laadimisaegade juures kõige olulisem?

Teie kasutataval veebimajutusel on tohutu mõju ja see on teie WordPressi teema kiiruse jõudluse kõige olulisem tegur.

Lõppsõnad

Loodetavasti aitas see blogipostitus teil mõista, kui suurt mõju teie kasutatav teema võib teie WordPressi saidi kiirusele avaldada.

Kiireimad WordPressi teemad, mida siin olen käsitlenud, on reageerivad ja pakuvad kümneid kohandamisvalikuid, mis aitavad teil laadimisaegu parandada.

Minu lemmik ja kiireim WordPressi mall on GeneratePress. See on käed alla üks kiireimaid WordPressi teemasid nii paljude funktsioonidega, mida ma kunagi proovinud olen.

Kui peaksite esitama mulle küsimuse „mis on kiireim WordPressi teema?“ Ütleksin GeneratePress kahtlemata.

Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, andke mulle sellest allpool kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me