Kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę?

Žmonės dažnai pasirenka „WordPress“ savo interneto projektams, nes juo lengviau naudotis ir, palyginti su jo kolegomis, reikia mažiau techninių žinių. Vartotojas, turintis ribotas kodavimo žinias arba jų neturintis, taip pat gali kurti svetainę naudodamas beveik kiekvienoje nišoje esančią platformą, temas ir papildinius..


Tačiau norint paleisti sėkmingą svetainę reikia ne tik temų ir papildinių.

Negalime neįvertinti „WordPress“ greičio svarbos. Įsivaizduokite, kad lankotės svetainėje ir tai užtrunka pusę minutės. Tai gali sukelti bėdų ir nusivylimas yra nepakeliami. O kas, jei jūsų „WordPress“ svetainė kelia tokias pačias problemas ir nusivylimą jūsų lankytojams?

kaip pagreitinti savo WordPress svetainę

Lankytojai, kuriuos sukūrėte bėgant laikui ir taip sunkiai dirbdami kurdami tinkamą turinį ir vadovaudamiesi geriausia rinkodaros praktika. Viskas švaistoma, nes labai mažai tikimybės, kad jie kada nors grįš į jūsų svetainę dar kartą.

Viso to vargo ir netvarkos galima išvengti, jei žinome kaip optimizuoti mūsų „WordPress“ svetainę. Optimizavimas gali atrodyti šiek tiek sudėtingas ir gali susidaryti įspūdis, kad turėsite parašyti daug kodo, bet, laimei, taip nėra.

Tiesą sakant, šiame straipsnyje mes išvardijome tik tuos metodus, kuriems nereikia jokio kodavimo ar sudėtingumo. Tai yra paprasti, tačiau veiksmingi metodai, kurie gali pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę.

Šiame straipsnyje ketiname aprašyti šiuos metodus, kaip galite pagreitinti „WordPress“ svetainę.

 • Svetainių talpinimas
 • Lengva tema
 • Talpinimas
 • „Gzip“ suspaudimas
 • CSS ir JS minimizavimas
 • Duomenų bazių optimizavimas
 • Vaizdo optimizavimas
 • Turinio pateikimo tinklas (CDN)
 • Geriausia praktika

Web hostingo tiekėjas

Priimant sprendimą, kokią prieglobos bendrovę pasirinkti priegloba jūsų svetainei, reikia daug apsvarstyti.

interneto priegloba

Jūsų naudojamas prieglobos paslaugų teikėjas daro didžiulį poveikį bendram svetainės veikimui ir nesiskiria „WordPress“ atveju. Yra daugybė hostingo kompanijų, siūlančių „WordPress“ optimizuotą prieglobą, iš anksto sukonfigūruotą sklandžiai ir greitai paleisti „WordPress“.

Galbūt iš dabartinio pasidalijamojo prieglobos teikėjo gausite neribotą vietą ir pralaidumą, tačiau tai tik popierius. Tiesą sakant, ši neribota erdvė ir pralaidumas taip pat yra dalijamasi su šimtais skirtingų svetainių, dėl kurių lėtos ir pažeidžiamos svetainės.

Jei planuojate vykdyti savo verslą ilgalaikėje perspektyvoje ir galiausiai norite iš to gauti pajamų, išleiskite pinigus tinkamam „WordPress“ prieglobai, pavyzdžiui, „Cloudways“ ar „Kinsta“, kuri laikoma viena geriausių „WordPress“ debesies prieglobos.

„Cloudways“ taip pat siūlo optimizavimo rinkinį kartu su skirtingais talpyklos sluoksniais, kurie padeda pagerinti puslapio įkėlimo laiką; sąranka optimizuota tik „WordPress“ su puikiais talpyklos įrankiais (aptarta vėliau šiame straipsnyje).

Kitas aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra jūsų duomenų centro vieta. Duomenų centrą rekomenduojama pasirinkti arčiau jūsų tikslinės rinkos, kad būtų išvengta delsos ir padidėtų svetainės greitis.

Naudokite greito ir lengvo svorio temą

„WordPress“ vartotojai gali pasirinkti iš tūkstančių temų, prieinamų internete. Šios temos gali atrodyti puikiai tinkančios jūsų verslui, tačiau jų įdiegimas gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą. Taip yra todėl, kad ne visos temos yra gerai užkoduotos ir optimizuotos siekiant geriausio našumo.

„StudioPress Genesis“ vaiko temos

Yra daugybė greitai pakraunamų „WordPress“ temų, tiek nemokamų, tiek mokamų.

„Astra“ yra lengva tema, sklandžiai veikianti ir įkeliama greičiau nei dauguma ten esančių temų. Tai daugiafunkcinė tema, kuria gali naudotis tinklaraštininkai, agentūros ir laisvai samdomi kūrėjai.

Talpinimas

Talpyklos išsaugojimas vaidina svarbų vaidmenį teikiant greitą „WordPress“ svetainę savo lankytojams. Tai išsaugo jūsų „WordPress“ svetainės vaizdą, kad būtų išvengta kiekvieno vartotojo pateikimo vėl ir vėl.

Talpyklos kaupimas atliekamas tiek serverio, tiek kliento lygiu. Serverio lygiu galime naudoti Lakas talpyklos HTTP atvirkštinio tarpinio serverio talpykloje Kitas įrankis, naudojamas serverio talpykloje, yra NGINX kuris yra naudojamas kroviniams subalansuoti, norint įveikti dideles transporto apkrovas.

Geras „WordPress“ talpyklos papildinys gali padėti įdiegti veiksmingą talpyklos išsaugojimo mechanizmą jūsų „WordPress“ svetainėje.

Vėjas

Breeze yra vienas iš populiariausių „WordPress“ talpyklos papildinių, palaikantis visus pagrindinius talpyklos komponentus.

Breeze plugin

Jis yra lengvas ir palaiko minifikavimą, GZIP glaudinimą, naršyklės talpyklą, duomenų bazę ir optimizavimą ir kt. Tai yra nemokamas papildinys, kurį galima atsisiųsti iš WordPress.org.

WP raketa

„WP Rocket“ yra plačiai naudojamas talpyklos papildinys, skirtas „WordPress“ svetainėms.

WP raketa

Įskiepis siūlo tokias funkcijas kaip puslapio talpyklos kaupimas, GZIP glaudinimas, naršyklės kaupimas talpykloje, duomenų bazės optimizavimas ir suvienodinimas ir kt. Įskiepį galima nusipirkti iš jo oficialios svetainės.

„Gzip“ suspaudimas

Visi mes patyrėme sumažėjusį dydį, kai didelis aplankas yra sudedamas. Panašią koncepciją taip pat galima pritaikyti čia, naudojant „GZIP Compression“ savo „WordPress“ svetainėje.

Tai sumažina jūsų svetainės failų dydį, kuris greičiau įkeliamas vartotojo gale. Teigiama, kad šis metodas 70% sumažina jūsų „WordPress“ svetainės turinį..

Norėdami pritaikyti GZIP suspaudimą „Breeze“ įskiepyje, eikite į papildinius Pagrindinės parinktys skirtuką ir pažymėkite langelį priešais „GZIP Compression“ ir spustelėkite Išsaugoti pakeitimus pritaikyti pakeitimus.

Pastaba: Gzip glaudinimas gali būti įgyvendintas tik tada, jei jį palaiko jūsų serveris.

CSS ir JS minimizavimas

Paprastai „WordPress“ naudoja daug CSS failų. CSS yra stiliaus lapas, suteikiantis formos ir spalvos jūsų svetainės išdėstymui. Sumažinimas – failo dydžio sumažinimas pašalinant tarpus ir komentarus, naudojamus kūrimo metu, ir jei tam tikru metu jūsų svetainė nenaudoja tam tikros CSS, ji neturėtų būti vadinama.

Norėdami pritaikyti miniatiūrą Breeze, eikite į PAGRINDINĖS PARINKTYS ir pažymėkite visus HTML, CSS, JS, Inline JS ir Inline CSS langelius.

Reikėtų vengti ne tik minifikavimo, bet ir blokuoti CSS. Pateikimo blokavimas CSS gali sulėtinti tinkamo tinklalapio pateikimą. Norėdami to išvengti; naudokite mažiau CSS failų ir, jei įmanoma, pabandykite juos sujungti viename.

Norėdami pritaikyti grupavimą „Breeze“, eikite į IŠPLĖSTINIAI NUSTATYMAI ir pažymėkite abu laukelius prieš grupės failus, kad būtų galima sugrupuoti CSS ir JS failus.

Duomenų bazių optimizavimas

Laikui bėgant duomenų bazė užsikemša su nereikalingomis lentelėmis ir duomenimis iš skirtingų papildinių. Ši netvarka gali sulėtinti jūsų serverio reakcijos laiką. Reguliarus duomenų bazės valymas gali pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę, nes reikės mažiau užklausų ir duomenų bazė bus perpildyta..

Jei kaip talpyklos papildinį naudojate „Breeze“, tuomet galite rasti keletą variantų, kaip optimizuoti duomenų bazę Duomenų bazė papildinio skirtukas. Galite pasirinkti visas parinktis arba pasirinkti tik tas, pažymėdami priešais esantį langelį.

Vaizdo optimizavimas

Svetainėje nėra neišsamių vaizdų. Kai kurie naudoja mažiau, o kiti naudoja daugybę vaizdų, atsižvelgiant į svetainės tipą. Vaizdai gali sulėtinti „WordPress“ svetainių veiklą, nes jiems atsisiųsti ir pateikti reikia laiko. Norėdami išspręsti šias problemas, turime puikių papildinių, kurie optimizuoja vaizdus, ​​mažindami jų dydį ir išlaikydami aukštą kokybę.

„Smush“ vaizdų glaudinimas

Anksčiau žinomas kaip „Smush“, tai vaizdų glaudinimo papildinys.

smush plugin

Įdiegęs papildinys paleidžia automatinį nuskaitymą ir pradeda suspausti esamus jūsų svetainėje naudojamus vaizdus. Tai optimizuoja didelius vaizdus ir automatiškai suglaudina naujus vaizdus, ​​įkeliamus į „WordPress“ svetainę.

„WP Compress“

„WP Compress“ yra dar vienas puikus vaizdo optimizavimo papildinys.

WP suspausti įskiepį

Jų patobulintas glaudinimo mechanizmas turi tris optimizavimo lygius, kurie tikrai taupo kiekvieną paskutinį vietos plotą. Šiuo įskiepiu labai lengva naudotis, be to, jame yra dydžio keitimo parinktys.

Turinio pateikimo tinklas (CDN)

Privalomas įrankis, ypač toms „WordPress“ svetainėms, kurios turi pasaulinę auditoriją. CDN veikia kaip talpyklos kaupimas ir saugo jūsų svetainės kopiją visame pasaulyje esančiame tinkle. Tai užtikrina greitą tiek statinio, tiek dinaminio jūsų svetainės turinio pristatymą žmonėms, kurie naršo toli nuo jūsų priglobto serverio vietos.

CDN turi daug privalumų ir pasirinkti tinkamą CDN nėra lengva užduotis. Norint pasirinkti tinkamą CDN, patartina patikrinti jo veikimą realaus darbo scenarijuose, o CDN etalonų nustatymas yra geriausias būdas tai patikrinti..

Kita geriausia praktika

Tai gera praktika, kai vykdomas visas „WordPress“ svetainės nuskaitymas naudojant bet kokį gerą saugos papildinį, pvz., „Sucuri“ ar „MalCare“..

Tai pašalina kenkėjiškas programas ir blogus scenarijus, kurie gali sukelti našumo problemų jūsų „WordPress“ svetainėje. Taip pat diegdami bet kurį papildinį įsitikinkite, kad patikrinkite jo suderinamumą ir paskutinį atnaujinimą. Jei kūrėjai jo dažnai neatnaujina, pabandykite ieškoti jo alternatyvų.

Patikrinkite, ar dabartinėje „WordPress“ sąrankoje nėra pasenusių papildinių ir temų, nes jie gali sukelti našumo ir saugos problemų. Prieš kiekvieną svarbų atnaujinimą būtinai atnaujinkite ir atsargiai pasidarykite visą atsarginę kopiją.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map