Kaip žinoti, ar verta naudoti nemokamą „WordPress“ papildinį

Pradėti „WordPress“ svetainę iš prigimties nėra sudėtinga. Tačiau apie „WordPress“ yra daug, ko daugelis svetainių savininkų nesupras, kol jie tam tikrą laiką nenaudos.


Bent jau taip man ji veikė.

Kai ketinate sukurti svetainę populiariausioje, lanksčiausioje ir lengvai naudojamoje turinio valdymo sistemoje (CMS), turite pradėti nuo idėjos. Iš ten kyla tokie dalykai kaip:

 • Domeno vardas. Įsigykite savo svetainės domeno vardą (dar žinomą kaip svetainės adresas).
 • Prieglobos paslaugų teikėjas. Pasirinkite prieglobos teikėją, kad galėtumėte priglobti savo svetainės failus.
 • „WordPress“ diegimas. Įdiekite „WordPress“ savo svetainėje. Pvz., Dėl „SiteGround“ „WordPress“ įdiegimas yra labai paprastas.

Trumpai tariant, tai yra viskas, ko reikia norint sukurti geros svetainės pamatus. Tačiau jūs, kaip „WordPress“ svetainės savininkas, turėsite papildyti pagrindinį savo svetainės dizainą „WordPress“ tema ir įdiegti papildomas funkcijas naudodami „WordPress“ papildinius..

Ir kartais tai reiškia, kad reikia naudoti nemokamas temas ir papildinius, prieinamus „WordPress“ vartotojams

Bet ar tai nemokami „WordPress“ papildiniai, kuriuos verta naudoti?

Šiandien pateiksiu jums trumpą apžvalgą, kas yra „WordPress“ papildinys, kur juos rasti savo svetainei ir kaip sužinoti, ar verta naudoti nemokamą papildinį..

Kas yra „WordPress“ papildinys?

Remiantis „WordPress Codex“, įskiepiai siūlo svetaines, kurios paprastai yra lengvos ir lanksčios patobulintos pasirinktinės funkcijos, kad būtų patenkinti individualūs svetainės savininko poreikiai..

„WordPress“ papildiniai yra programinės įrangos dalys su pasirinktinėmis funkcijomis, kurios įgalina naują jūsų svetainės funkciją arba priverčia jūsų svetainę atlikti tam tikrą funkciją (pvz., Pridėti kontaktų formą arba blokuoti šlamštą).

„WordPress“ papildiniai parašyti PHP programavimo kalba ir sklandžiai integruoti į „WordPress“ branduolį. Be to, jie leidžia visų lygių svetainių savininkams lengvai pridėti savų svetainių funkcijų, nesuprantant sudėtingo kodo pobūdžio..

Nemokami „WordPress“ papildiniai - „WordPress“ saugykla„WordPress“ saugykloje ir raskite daugybę nemokamų papildinių.

Oficialiai „WordPress“ saugykloje yra tūkstančiai „WordPress“ papildinių. Tiesą sakant, kaip ir dabar, yra Galite pasirinkti 51 090 nemokamų „WordPress“ papildinių. Dabar, žinoma, jums niekada nereikės tiek daug papildinių jūsų svetainėje.

Taip yra todėl, kad daugelis papildinių siūlo labai panašias funkcijas. Štai kodėl jūs turite atlikti savo tyrimus ir pasirinkti geriausią pagal jūsų poreikius.

Kur rasti „WordPress“ papildinius

Be „WordPress“ saugyklos, daugelis trečiųjų šalių prekyviečių siūlo „WordPress“ vartotojams nemokamus ir papildomus priedus. Todėl sunku išmėginti tūkstančius galimybių ir priimti sprendimą.

Geros naujienos yra tai, kad yra tiek daug aukštos kokybės nemokamų „WordPress“ papildinių, iš kurių galima investuoti į „premium“ papildinį – ne visada vienintelė galimybė. Tiesą sakant, kai kurie nemokami papildiniai žymiai pranoksta „premium“ konkurentus ir leidžia leisti pinigus kitur.

Bet kur yra geriausia vieta rasti nemokamus „WordPress“ papildinius?

Na, atsakymas į tai nėra lengvas. Nors „WordPress“ saugykloje yra daugybė galimybių, taip pat yra keletas neįtikėtinų trečiųjų šalių kompanijų ir kūrėjų, kurie nemokamos kokybės tinklalapių savininkams teikia „WordPress“ papildinius..

Štai kodėl, užuot pateikę sąrašą kiekvienoje vietoje, kurioje galite rasti nemokamą „WordPress“ papildinį, pasidalinsiu su jumis keliais patarimais, kaip žinoti, kada eiti į savo svetainę ir įdiegti nemokamą „WordPress“ papildinį, o kada būti atsargiems – nesvarbu iš kur jis kilęs.

Patarimai, kaip pasirinkti nemokamą „WordPress“ papildinį

1. Jei jis ateis iš saugyklos .. Tai gerai

Nemokami „WordPress“ papildiniai - „WordPress“ saugyklos papildinių pavyzdysYra nemokami papildiniai kiekvienam dizaino ir funkcionalumo poreikiui; jums tiesiog reikia juos rasti.

Gerai, aš žinau, kad jau sakiau, kad yra puikių trečiųjų šalių kompanijų ir įskiepių kūrėjų, kurie teikia svetainių savininkams aukštos kokybės nemokamus papildinius. Ir aš vis dar stoviu prie to.

Tačiau jei tikrai norite įsitikinti, kad jūsų nemokamas papildinys yra geras, įsigykite jį iš oficialios „WordPress“ saugyklos. „WordPress.org“ papildinių katalogas neleidžia ten išvardyti jokių nemokamų „WordPress“ papildinių.

Tiesą sakant, jie turi labai griežtą tikrinimo procesą, skirtą apsaugoti svetainių savininkus nuo išsipūtusių, blogai užkoduotų ir pažeidžiamų įskiepių, kurie naikina svetaines.

2. Užtikrinkite kodo kokybę

Nemokami „WordPress“ papildiniai - švarus kodas„WPMU DEV“ yra patikimas „WordPress“ turinio ir papildinių šaltinis.

Tai gali būti sudėtinga, jei nuspręsite naudoti papildinį, kuris yra iš šaltinio, išskyrus „WordPress“ papildinių katalogą. Taip yra todėl, kad kiekvienas gali tvirtinti, kad jo papildinys yra „švariai užkoduotas“, „be pūtimo“ ir „patikimas naudoti“..

Tačiau tiesa yra ta, kad ten yra daugybė nemokamų papildinių, kuriuos nepatyrę papildinių kūrėjai blogai koduoja. Dar blogiau, kad kai kurie ten yra skirti atskleisti jūsų svetainę įsilaužėliams ir kenkėjiškoms programoms, keldami pavojų jūsų svetainei.

Vienas iš geriausių būdų, kaip užtikrinti saugų jūsų nemokamo papildinio naudojimą, yra atlikti tam tikrus papildinių kūrėjo tyrimus. Jei kūrėjas aktyviai veikia „WordPress“ bendruomenėje, valdo žinomą „WordPress“ svetainę, turi ilgametę įskiepių kūrimo patirtį ir turi esamų vartotojų socialinių įrodymų, tada tikriausiai saugiai naudoti.

3. Patikrinkite statistiką

Nemokami „WordPress“ papildiniai - „Jetpack“ statistikaPopuliarus (ir nemokamas) „Jetpack“ papildinys gali pasigirti per 3 milijonus aktyvių vartotojų.

Yra keletas statistinių duomenų, kuriuos galite patikrinti, kai reikia pasirinkti nemokamą „WordPress“ papildinį savo svetainei:

 • Paskutinį kartą atnaujinta. Įsitikinkite, kad papildinys buvo atnaujintas maždaug per pastaruosius 6 mėnesius. Pasenę papildiniai gali turėti klaidų, dėl kurių jūsų svetainė gali būti pažeidžiama. Be to, jūsų „WordPress“ versijos naujinimas gali netinkamai veikti su pasenusiu įskiepiu.
 • Aktyvūs diegimai. Kuo daugiau žmonių aktyviai naudojasi papildiniu, tuo mažesnė tikimybė, kad jis sukels jums problemų. Pavyzdžiui,
  „Yoast“ įdiegta daugiau nei 3 milijonai.
 • „WordPress“ versija. Kaip ir pasirenkant naujausią papildinį, svarbu, kad jis tinkamai veiktų su naujausia „WordPress“ versija..
 • Įvertinimai. Socialinis įrodymas gali (ir galbūt turėtų) paveikti jūsų įskiepio pasirinkimą.

Nemokami „WordPress“ papildiniai - „Jetpack“ statistika - reitingaiReitingai turėtų būti atsižvelgiama renkantis nemokamą papildinį.

4. Ieškokite palaikymo

Nemokami „WordPress“ papildiniai - „Jetpack“ palaikymo forumas„Jetpack“ palaikymo forumas visada veržiasi į veiklą.

Vienas dalykas, su kuriuo ne visada pridedami nemokami papildiniai, yra palaikymas. Galų gale, jei jūs nemokėsite už papildinį, kūrėjas neprivalo teikti jokios rūšies paramos. Tačiau tai nereiškia, kad parama nereikalinga. Jei kyla problemų dėl papildinio, pravartu žinoti, kad kažkas padės.

Bet koks aukštos kokybės papildinys turės tam tikrą palaikymą. Paprastai nemokami papildiniai turi palaikymo forumą. Tačiau yra įskiepių kūrėjai, kurie jums padės tiesiogiai. Be to, kai kurios trečiųjų šalių įmonės turi palaikymo komandas, kurios padės jums, net ir naudodamos nemokamus papildinius.

5. Išbandykite vietos greitį

Nemokami „WordPress“ papildiniai - užklausos monitoriusNorėdami įvertinti nemokamų papildinių poveikį savo svetainėje, naudokite „Query Monitor“ papildinį.

Norint užtikrinti, kad jūsų svetainėje naudojamas nemokamas papildinys yra tikrai lengvas, labai svarbu išmatuoti savo svetainės greitį ir našumą tiek prieš, tiek po jos ir ją įdiegdami. Štai keli puikūs būdai, kaip tai padaryti:

 • Naudokite internetinį įrankį, pvz., „Pingdom“ arba „GTmetrix“
 • Naudokite „Query Monitor“ papildinį
 • Išbandykite naują papildinio diegimą bandymo aplinkoje

Baigiamosios mintys

Galų gale nėra jokios priežasties, kodėl neturėtumėte naudoti nemokamų papildinių savo „WordPress“ svetainėje. Tiek daug patikimų ten teikia pakankamai funkcijų, kad jums nereikėtų išleisti sunkiai uždirbtų pinigų „premium“ įskiepiui „vien todėl, kad“.

Vis dėlto būtinai reikia atsargumo priemonių, kurių turėtumėte imtis diegdami nemokamą papildinį savo svetainėje. Ypač jei tai nėra iš patikimo „WordPress“ saugyklos. Ir net tada pasenusius, nepalaikomus papildinius reikia naudoti atsargiai.

Apskritai, jei atsižvelgsite į mano patarimus ir atliksite tyrimus, atsidursite aukštos kokybės, nemokamų „WordPress“ papildinių, kurie patenkins visus jūsų poreikius, arsenale..

Kokia jūsų patirtis naudojant nemokamus „WordPress“ papildinius? Ar aš neapleidau esminio patarimo, kaip nuspręsti, ar verta naudoti nemokamą papildinį, ar ne? Aš norėčiau apie tai išgirsti žemiau esančiuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map