Kaip įdiegti ir konfigūruoti WP raketą (su rekomenduojamais parametrais)

Ar ne nusivylimas, kai spustelite svetainę, laukiate ir laukiate to, kas jaučiasi kaip eonas, o iš nusivylimo spustelite mygtuką „Atgal“. Tiesa yra tai, kad labai mažai erzina svetainės lankytojus lėtai įkeliama svetainė ir štai kur WP raketa ateina


„Forrester Consulting“ atliktame tyrime teigiama, kad „47% vartotojų tikisi, kad internetinis puslapis bus įkeltas per dvi sekundes ar mažiau“.

Liūdniausia yra tai, kad daugelis svetainių savininkų nesuvokia, kad lėtai įkelianti svetainė ne tik atbaido žmones, ji taip pat gali neigiamai paveikti jūsų „Google“ reitingą ir turėti įtakos pajamoms.!

Gerai yra tai, kad yra būdų, kaip pagreitinti svetainės įkėlimo laiką, ypač jei svetainę maitina „WordPress“. Nes čia aš jums paaiškinsiu, kaip pradėti WP raketa (ir taip, tai papildinys, kurį naudoju savo svetainei pagreitinti).

kaip įdiegti ir sukonfigūruoti wp raketą su rekomenduojamais parametrais

Štai ką sužinosite šiame įraše:

Kas yra „WP Rocket“?

„WP Rocket“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ talpyklos papildinys, kuris yra ypač efektyvus pagreitinant jūsų svetainės įkėlimo laiką.

WP raketų kaupimo papildinys

WP raketų planai ir kainos:

 • 49 USD per metus 1 metų palaikymas ir atnaujinimai 1 svetainė.
 • 99 USD per metus 1 metų palaikymas ir atnaujinimai 3 svetainės.
 • 249 USD per metus 1 metų palaikymas ir atnaujinimai neribotas tinklapis.

Skirtingai nuo daugelio kitų „WordPress“ talpyklos papildinių, žinomų dėl to, kad juose pilna supainiotų parinkčių ir nustatymų. Sužinokite daugiau apie „WP Rocket“ ir sužinokite, kas yra viena iš geriausių „WP Rocket“ nemokamų alternatyvų.

1. Atsisiųskite & Įdiekite „WP Rocket“

Pirmiausia eikite į „WP Rocket“ svetainė ir nusipirkite „WordPress“ papildinį.

Pasirinkite jums tinkamiausią planą ir atlikite būtinus veiksmus užsakymui pateikti.

Tada jums bus atsiųstas el. Laiškas su prisijungimo informacija į savo sąskaitą wp-rocket.me. Eik ir prisijunk, o „mano paskyroje“ rasite atsisiuntimo nuorodą. Atsisiųskite ir išsaugokite ZIP failą savo kompiuteryje.

parsisiųsti wp raketą

Tada prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės ir eikite į papildinius -> Pridėti naują -> Įkelkite papildinį.

Tiesiog įkelkite ir įdiekite „WP Rocket“ ZIP failo versiją.

įdiegti raketą wp

Galiausiai eikite ir suaktyvinkite „WP Rocket“, o papildinys jau yra įdiegtas. Valio!

2. „WP Rocket Best“ & Rekomenduojami nustatymai

Dabar laikas sukonfigūruoti „WP Rocket“ pagal rekomenduojamus parametrus.

Pirmiausia eikite į „Nustatymai“ -> „WP Rocket“, ir jūs pateksite į papildinio nustatymų puslapį. Yra 10 skirtukų ar skyrių, kuriuos turėsite sukonfigūruoti ir patikslinti:

 1. (numatytasis skirtukas)
 • Premija:
 • Premija:
 • Premija:
 • Premija:

Dabar eikime konfigūruoti rekomenduojamus „WP Rocket“ parametrus kiekvienam iš 10 skyrių.

WP raketų prietaisų skydelis

WP raketų prietaisų skydelis

Informacijos suvestinėje pateikiama informacija apie jūsų licenciją ir jos galiojimo laiką. Taip pat galite pasirinkti būti a Raketų testeris (beta testavimo programa) ir „Rocket Analytics“ (leisti „WP Rocket“ rinkti duomenis anonimiškai). Čia taip pat rasite nuorodų į palaikymą ir dažnai užduodamus klausimus apie „WP Rocket“.

Informacijos suvestinėje galite Pašalinkite visus talpykloje esančius failus (rekomenduojama daryti sukonfigūravus „WP Rocket“ parametrus), Pradėkite talpyklos išankstinį įkėlimą (sugeneruoja jūsų pagrindinio puslapio talpyklą ir visas vidines pagrindinio puslapio nuorodas) ir Išvalykite „OPcache“ Turinys (išvalo „OPcahce“, kuri apsaugo nuo problemų atnaujinant „WP Rocket“ papildinį).

WP raketų talpyklos nustatymai

WP raketų talpyklos nustatymai

1. Įgalinkite mobiliųjų įrenginių talpyklą turėtų būti suaktyvinta, nes tai leidžia talpykloje kaupti mobiliuosius įrenginius ir daro jūsų svetainę patogesnę mobiliesiems.

Taip pat pasirinkite Atskiri mobiliųjų įrenginių talpyklos failai. Kadangi „WP Rocket“ mobilusis talpyklos kaupimas veikia saugiausiai, įjungus abi parinktis. Kilus abejonėms, laikykitės abiejų.

2. Įgalinkite talpyklą prisijungusiems „WordPress“ vartotojams, tai rekomenduojama suaktyvinti tik tada, kai turite narystės svetainę, arba panašiai, kai vartotojai turi prisijungti, norėdami pamatyti turinį.

3. Talpyklos tarnavimo laikas automatiškai nustatomas kaip 10 valandų ir tai reiškia, kad talpyklos failai automatiškai pašalinami po 10 valandų prieš sukuriant iš naujo. Jei retai atnaujinate savo svetainę ar turite daug statinio turinio, galite tai padidinti.

Išsaugokite ir išbandykite kruopščiai! Išjunkite nustatymus, jei pastebėjote ką nors sugadintą jūsų svetainėje.

„WP Rocket CSS“ & JS failų optimizavimo parametrai

„WP Rocket CSS & JS“ failų optimizavimo parametrai

Failų sumažinimas sumažinti failo dydį ir gali pagerinti įkėlimo laiką. Mažinimas pašalina tarpus ir komentarus iš statinių failų, leidžia naršyklėms ir paieškos sistemoms greičiau apdoroti HTML, CSS ir „JavaScript“ failus..

Failų derinimas sujungs failus į mažesnes grupes, kad užtikrintų temos / papildinio suderinamumą ir geresnį našumą. Tačiau nerekomenduojama sujungti sujungimo tik į vieną failą, nes naršyklės greičiau atsisiunčia iki 6 mažesnių failų lygiagrečiai nei 1–2 dideli failai.

CSS ir JS sujungimas į mažiau failų laikomas geriausios praktikos pavyzdžiu naudojant HTTP / 1, tai nebūtinai taikoma HTTP / 2 atveju. Jei jūsų svetainė veikia HTTP / 2, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus .

1. Sumažinkite HTML failus pašalins tarpus ir komentarus, kad sumažintų jūsų svetainės puslapių dydį.

2. Sujunkite „Google Fonts“ failus sumažinsite HTTP užklausų skaičių (ypač jei naudojate kelis šriftus).

3. Pašalinkite užklausos eilutes iš statinių šaltinių gali pagerinti „GT Metrix“ našumo laipsnį. Šis nustatymas pašalina versijos užklausos eilutę iš statinių failų (pvz., Style.css? Ver = 1.0) ir užkoduoja ją failo pavadinime (pvz., Style-1-0.css)..

4. Sumažinkite CSS failus pašalins tarpus ir komentarus, kad sumažintų stiliaus lentelės failų dydį.

5. Sujunkite CSS failus sujungia visus failus į vieną failą, o tai sumažins HTTP užklausų skaičių. Nerekomenduojama, jei jūsų svetainė naudoja HTTP / 2.

Svarbu: Tai gali sugadinti dalykus! Jei suaktyvinę šį nustatymą pastebėsite kokių nors klaidų savo svetainėje, tiesiog vėl ją išjunkite, ir jūsų svetainė vėl taps normali.

6. Optimizuokite CSS pristatymą pašalina jūsų svetainę blokuojančią CSS, kad būtų greičiau suvokiamas įkėlimo laikas. Tai reiškia, kad jūsų puslapis bus įkeltas be CSS stilių, ir į tai „Google PageSpeed ​​Insights“ atsižvelgia, kai „įvertinamas“ puslapio greitis.

Kritinis kelias CSS reiškia, kad jūsų puslapis bus pradėtas krauti be visų jo CSS stilių. Tai reiškia, kad kraunant ji keletą akimirkų gali atrodyti keistai.

Tai vadinama FOUC (nesusijusio turinio mirksi). Norėdami to išvengti, turite naudoti vadinamąją „Critical Path CSS“. Tai reiškia, kad puslapio viršuje esančio turinio CSS turi būti dedama tiesiai į HTML, kad būtų išvengta FOUC, kai puslapis įkeliamas.

Norėdami sugeneruoti kritinio kelio CSS, galite naudoti šį kritinio kelio CSS generatoriaus įrankį.

7. Sumažinkite „JavaScript“ failus pašalinkite tarpus ir komentarus, kad sumažintumėte JS failų dydį.

8. Sujunkite „JavaScript“ failus derinkite savo svetainės „JavaScripts“ informaciją mažiau failų, sumažindami HTTP užklausas. Nerekomenduojama, jei jūsų svetainė naudoja HTTP / 2.

Svarbu: Tai gali sugadinti dalykus! Jei suaktyvinę šį nustatymą pastebėsite kokių nors klaidų savo svetainėje, tiesiog vėl ją išjunkite, ir jūsų svetainė vėl taps normali.

9. „JavaScript“ įkėlimas atidėtas pašalina jūsų svetainę blokuojantį JS ir gali pagerinti įkėlimo laiką. Į tai „Google PageSpeed ​​Insights“ atsižvelgia, kai „įvertinamas“ puslapio greitis.

10. Saugus „JQuery“ režimas užtikrina temų ir papildinių „jQuery“ nuorodų palaikymą įkeliant „jQuery“ dokumento viršuje kaip pateikimo blokavimo scenarijų.

Išsaugokite ir išbandykite kruopščiai! Išjunkite nustatymus, jei pastebėjote ką nors sugadintą jūsų svetainėje.

WP raketų laikmenų nustatymai

wp raketų laikmenų nustatymai

1. Juokingi įkeliami vaizdai reiškia, kad vaizdai bus įkeliami tik jiems įėjus (arba netrukus įvedant) peržiūros sritį, t. y. įkeliami tik tada, kai vartotojas slenka žemyn puslapiu. Dėl tinginio įkėlimo sumažėja HTTP užklausų skaičius, o tai gali pagerinti apkrovos laiką.

(Kartais neleidžiu tingiai įkelti paveikslėlius, tik todėl, kad įjungus tingų įkėlimą, inkaro nuorodos, nukreipiančios į vietą, esančią žemiau tingus įkeltas vaizdas, slenka į neteisingą tinklalapio vietą)

2. Juokingi įkelkite kadrus ir vaizdo įrašus reiškia, kad iframe rėmeliai ir vaizdo įrašai bus įkeliami tik jiems įėjus (arba ruošiantis įvesti) peržiūros sritį, t. y. įkeliami tik tada, kai vartotojas slenka žemyn puslapiu. Dėl tinginio įkėlimo sumažėja HTTP užklausų skaičius, o tai gali pagerinti apkrovos laiką.

3. Pakeiskite „YouTube“ „iframe“ peržiūros vaizdu gali žymiai pagerinti jūsų įkėlimo laiką, jei puslapyje yra daug „YouTube“ vaizdo įrašų.

„Lazyload“ galima išjungti atskiruose puslapiuose / žinutėse (šį nustatymą rasite įrašo / puslapio šoninėje juostoje)

4. Išjunkite jaustukus turėtų būti išjungtas, nes vietoj to, kad įkeltų jaustukus iš „WordPress.org“, turėtų būti naudojami numatytieji lankytojų naršyklės jaustukai. Išjungus jaustuvų talpyklą, sumažėja HTTP užklausų skaičius, o tai gali pagerinti įkėlimo laiką.

6. „WordPress“ įdėjimas turėtų būti išjungtas, nes neleidžia kitiems įterpti turinio iš jūsų svetainės, taip pat neleidžia įterpti turinio iš kitų svetainių ir pašalina „JavaScript“ užklausas, susijusias su „WordPress“ įterpimais.

Išsaugokite ir išbandykite kruopščiai! Išjunkite nustatymus, jei pastebėjote ką nors sugadintą jūsų svetainėje.

„WP Rocket Preload“ nustatymai

raketų išankstinio įkėlimo nustatymai

1. Svetainės schemos išankstinis įkėlimas išankstiniam įkėlimui naudoja visus URL jūsų XML svetainės schemoje, kai pasibaigė talpyklos galiojimo laikas ir visa talpykla buvo išvalyta.

2. Yoast SEO XML svetainės struktūra. „WP Rocket“ automatiškai aptinka XML svetainių schemas, sukurtas „Yoast SEO“ įskiepio. Galite patikrinti parinktį iš anksto įkelti.

3. Iš anksto įdėkite robotą turėtų būti suaktyvinamas ir naudojamas tik gerai veikiančiuose serveriuose. Suaktyvinus, jis suaktyvinamas automatiškai, kai pridedate ar atnaujinate savo svetainės turinį. Jei tai sukelia daug procesoriaus naudojimo ar našumo problemų, pakeiskite į rankinį.

Kai rašote ar atnaujinate naują įrašą ar puslapį, „WP Rocket“ automatiškai išvalo talpyklą tam tikram turiniui ir bet kokiam kitam su juo susijusim turiniui. Išankstinio įkėlimo failas tikrins šiuos URL, kad iškart atnaujintų talpyklą.

4. Iš anksto pateikite DNS užklausas leidžia domeno vardo skiriamąją gebą atsirasti lygiagrečiai su tikrojo puslapio turinio gavimu (o ne su jo serija).

Galite nurodyti išorinius pagrindinius kompiuterius (pvz., //Fonts.googleapis.com) & //maxcdn.bootstrapcdn.com), kad jie būtų iš anksto iškviečiami, nes išankstinis DNS gavimas gali pagreitinti išorinių failų įkėlimą, ypač mobiliuosiuose tinkluose..

Dažniausi iš anksto gaunami URL yra:

 • //maxcdn.bootstrapcdn.com
 • //platform.twitter.com
 • //s3.amazonaws.com
 • //ajax.googleapis.com
 • //cdnjs.cloudflare.com
 • //netdna.bootstrapcdn.com
 • //fonts.googleapis.com
 • // jungtis.facebook.net
 • //www.google-analytics.com
 • //www.googletagmanager.com
 • //maps.google.com

Išsaugokite ir išbandykite kruopščiai! Išjunkite nustatymus, jei pastebėjote ką nors sugadintą jūsų svetainėje.

„WP Rocket Advanced“ nustatymai

WP raketų statinių failų nustatymai

Šie nustatymai yra skirti patobulintam talpyklos tvarkymui, paprastai norint neįtraukti krepšelių ir patikros puslapių el. Prekybos svetainėse.

1. Niekada nedėkite talpyklos URL leidžia nurodyti puslapių ar įrašų, kurie niekada neturėtų būti talpykloje, URL.

2. Niekada nefasuokite slapukų leidžia nurodyti slapukų ID, kurie, nustatyti lankytojo naršyklėje, turėtų užkirsti kelią puslapiui kaupti talpykloje.

3. Niekada nedėkite talpyklos vartotojų agentų leidžia nurodyti vartotojo agento eilutes, kurios niekada neturėtų matyti talpyklos puslapių.

4. Visada išvalykite URL leidžia nurodyti URL, kuriuos visada norite pašalinti iš talpyklos, kai atnaujinate bet kurį įrašą ar puslapį.

5. Talpyklos užklausų eilutės leidžia nurodyti talpyklos užklausos eilutes.

Išsaugokite ir išbandykite kruopščiai! Išjunkite nustatymus, jei pastebėjote ką nors sugadintą jūsų svetainėje.

WP raketų duomenų bazės nustatymai

WP raketų duomenų bazės nustatymai

Šiame skyriuje pateikiami įvairūs nustatymai, kaip išvalyti ir optimizuoti „WordPress“.

1. Po valymo ištrina pataisas, automatinius juodraščius ir perkeltus įrašus bei puslapius. Ištrinkite juos, nebent turite senas įrašų versijas (arba ištrintus įrašus).

2. Komentarų valymas ištrina šlamštą ir ištrina komentarus.

3. Pereinamųjų dienų valymas ištrina saugomus duomenis, kuriems patinka socialiniai skaičiavimai, tačiau kartais, kai baigiasi pereinamojo laikotarpio terminas, jie pasilieka duomenų bazėje ir gali būti saugiai ištrinti.

4. Duomenų bazės valymas optimizuoja jūsų WordPress duomenų bazės lenteles.

5. Automatinis valymas. Aš paprastai atlieku valymą ad hoc pagrindu, tačiau jūs taip pat galite suplanuoti „WP Rocket“ vykdyti automatinius duomenų bazės valymus.

Geriausia, jei prieš pradėdami valymą turėtumėte sukurti atsarginę duomenų bazės kopiją, nes, kai tik bus optimizuota duomenų bazė, nėra galimybės ją anuliuoti..

„WP Rocket CDN“ nustatymai

„WP Rocket CDN“ nustatymai

Turinio pateikimo tinklo (CDN) naudojimas reiškia, kad visi statinių failų (CSS, JS, atvaizdų) URL bus perrašyti į jūsų pateiktą CNAME (-us)..

1. Įgalinkite CDN. Įgalinkite tai, jei naudojate turinio pateikimo tinklą. „WP Rocket“ yra suderinama su daugeliu CDN, tokių kaip „Amazon Cloudfront“, „MaxCDN“, „KeyCDN“ (kurį aš naudoju) ir kitais. Sužinokite daugiau, kaip naudoti „WP Rocket“ su CDN

2. CDN CNAME (-ai). Nukopijuokite CNAME (domeną), kurį jums suteikė jūsų CDN teikėjas, ir įveskite jį į CDN CNAME. Taip bus perrašyti visi jūsų turto URL (statiniai failai).

3. Išskirkite failus leidžia nurodyti failų, kurie neturėtų būti teikiami per CDN, URL (-us).

Išsaugokite ir išbandykite kruopščiai! Išjunkite nustatymus, jei pastebėjote ką nors sugadintą jūsų svetainėje.

WP raketų priedai („Cloudflare“)

WP raketų priedai („Cloudflare“)

„WP Rocket“ leidžia integruoti „Cloudflare“ sąskaitą su jų papildinio funkcija.

1. Visuotinis API raktas. API raktą rasite „Cloudflare“ paskyros viršuje, dešinėje. Tiesiog eikite į savo profilį ir slinkite žemyn ir pamatysite savo visuotinį API raktą. Jums tereikia nukopijuoti ir įklijuoti tai į WP Rocket.

2. Sąskaitos el. Paštas. Tai yra el. Pašto adresas, kurį naudojate „Cloudflare“ paskyrai.

3. Domenas. Tai yra jūsų domeno vardas, pvz. svetainėhostingrating.com.

4. Kūrimo režimas. Laikinai suaktyvinkite kūrimo režimą savo svetainėje. Šis nustatymas automatiškai išsijungs po 3 valandų. Tai tinka, kai darote daug pakeitimų savo svetainėje.

5. Optimalūs nustatymai. Automatiškai pagerina „Cloudflare“ konfigūraciją, kad būtų greitis, našumas ir suderinamumas. Ši parinktis suaktyvina optimalius „Cloudflare“ parametrus.

6. Santykinis protokolas. Turėtų būti naudojamas tik su „Cloudflare“ lanksčia SSL funkcija. Statinių failų (CSS, JS, vaizdų) URL bus perrašyti, kad būtų naudojamas // vietoj http: // arba https: //.

WP raketų įrankiai

WP raketų įrankiai

1. Eksportuokite nustatymus leidžia eksportuoti „WP Rocket“ nustatymus, kad būtų galima naudoti kitoje svetainėje.

2. Importuoti nustatymus leidžia importuoti iš anksto sukonfigūruotus „WP Rocket“ nustatymus.

3. Atstatymas leidžia grįžti prie ankstesnės versijos, jei nauja „WP Rocket“ versija jums sukelia kokių nors problemų.

WP raketos konfigūravimas HTTP / 2

HTTP / 2 yra HTTP atnaujinimas, kuris buvo naudojamas nuo 1999 m., kad būtų galima valdyti ryšį tarp interneto serverių ir naršyklių. „HTTP / 2“ atveria kelią greitesniam puslapio įkėlimui užtikrinant geresnį duomenų glaudinimą, užklausų dauginimą ir kitus greičio patobulinimus.

Daugelis serverių ir naršyklių palaiko HTTP / 2, o dauguma žiniatinklio prieglobų, pavyzdžiui, „SiteGround“, dabar palaiko HTTP / 2. Šis HTTP / 2 tikrintuvas nurodo, ar jūsų svetainė gali naudoti HTTP / 2.

Jei jūsų svetainė gali naudoti HTTP / 2, štai kaip galite sukonfigūruoti „WP Rocket“ jai.

Sujungti (sujungti) visus CSS ir JS failus į kuo mažiau failų nėra geriausia HTTP / 2 praktika ir „WP ​​Rocket“ jums tai rekomenduoja neaktyvuoti failų sujungimo viduje konors .

WP raketos konfigūravimas HTTP / 2

„WP Rocket“ jums rekomenduoja palikite šias dvi dėžutes nepažymėtas. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite šį straipsnį apie „WP Rocket“.

Kaip naudoti WP raketą su KeyCDN

WP Rocket su KeyCDN nustatyti yra gana paprasta. („FYI KeyCDN“ yra turinio pristatymo tinklas, kurį naudoju ir rekomenduoju)

Pirmiausia „KeyCDN“ sukurkite traukimo zoną. Tada eikite į ir pažymėkite parinktį Įgalinti turinio pristatymo tinklą.

kaip sukonfigūruoti wp raketą su

Dabar atnaujinkite „Pakeisti svetainės pagrindinį pavadinimą su:“ lauką su URL, kurį gavote iš „KeyCDN“ prietaisų skydelio (skiltyje „Zonos“). > Jūsų sukurtos traukos zonos URL. URL atrodys panašus į panašų: lorem-1c6b.kxcdn.com)

Kaip alternatyvą ir rekomenduojamą parinktį naudokite pasirinkto URL CNAME (pvz., Https://static.websitehostingrating.com).

Kurie žiniatinklio prieglobos įrenginiai dirba su „WP Rocket“?

„WP Rocket“ yra suderinama su beveik visomis interneto programomis. Tačiau kai kurie, ypač valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai, gali neveikti su „WP Rocket“. Jei jūsų prieglobos paslaugų teikėjas nėra pateiktas žemiau, tai dar nereiškia, kad jis nesuderinamas su „WP Rocket“. Geriausias būdas būti 100% tikras yra susisiekti su savo žiniatinklio priegloba ir paklausti.

 • Kinsta: „Kinsta“ palaiko tik „WP Rocket 3.0“ ir naujesnes versijas. „WP Rocket“ puslapio talpyklos kaupimas automatiškai neleidžiamas, kad būtų išvengta konflikto su „Kinsta“ integruota talpyklos kaupimu. Kinsta yra oficialus „WP Rocket“ partneris.
 • WP variklis: „WP Rocket“ yra vienintelis talpyklos papildinys, kurį leidžiama naudoti „WP Engine“. „WP Engine“ yra oficialus „WP Rocket“ partneris.
 • „SiteGround“: „WP Rocket“ suderinama su „SiteGround“ statiniu, dinamišku ir įsimenamu talpyklos kaupimu. „SiteGround“ yra oficialus „WP Rocket“ partneris.
 • A2 talpinimas: „WP Rocket“ yra visiškai suderinama su „A2 Hosting“. Bet prieš įdiegdami „WP Rocket“ papildinį, savo svetainėje turite įdiegti „WordPress“. „A2 Hosting“ yra oficialus „WP Rocket“ partneris.
 • „WebHostFace“: „WebHostFace“ palaiko (ir yra oficialus partneris) „WP Rocket“.
 • Savvii: „Savvii“ palaiko (ir yra oficialus partneris) „WP Rocket“.
 • „FastComet“: Siūlo specialiai optimizuotą „WordPress“ ir „WP ​​Rocket“ paketą. „FastComet“ yra oficialus „WP Rocket“ partneris.
 • „Bluehost“ valdomi „WordPress“ planai: „Bluehost“ valdomi „WordPress“ planuoja, kad lako konfigūracija sulaužys „WP Rocket“ minifikaciją, todėl jūs turite arba išjungti „Bluehost’s Varnish“, arba išjungti „WP Rocket“ minifikaciją.
 • „Cloudways WordPress“ priegloba: Kai naudojate „WP Rocket“ minifikaciją su „Cloudways“ laku, „Cloudways“ programos nustatymuose turite sukurti lako išskyrimo taisyklę..
 • Smagratis: Jūs turite susisiekti su smagračio palaikymo komanda ir paprašyti jų suaktyvinti „WP Rocket“.
 • „HostGator“ valdomi „WordPress“ planai: „WP Rocket“ neleidžiama „HostGator“ valdomoje „WordPress“ priegloboje.
 • Sintezė: „W3 Total Cache“ yra iš anksto įdiegtas „Synthesis“, tačiau jį galima ištrinti ir pakeisti „WP Rocket“.
 • WebSavers.ca: WebSavers.ca yra oficialus „WP Rocket“ partneris.

Skaitykite daugiau apie suderinamą žiniatinklio prieglobą su „WP Rocket“ https://docs.wp-rocket.me/article/670-hosting-compatibility.

Atsisiųskite mano „WP Rocket“ konfigūracijos failą

Man labai lengva pridėti tą pačią „WP Rocket“ konfigūraciją, kurią naudoju čia, savo svetainėje. Tiesiog atsisiųskite šį „WP Rocket“ konfigūracijos failą ir importuokite jį į „WP Rocket“ administratoriaus skiltį „Įrankiai“.

nemokamai atsisiųsti wp raketų konfigūracijos failą

Nusipirk WP Rocket kopiją, tada eik ir atsisiųsk mano WP Rocket konfigūracijos failą ir importuok tikslius parametrus, kuriuos rekomenduoju ir naudoju šioje svetainėje..

3. „WP Rocket“ žinynas & Oficiali dokumentacija

Jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių susiduriate su „WP Rocket“ problemomis, „WP Rocket“ svetainėje yra daugybė naudingos informacijos. Atminkite, kad pirkdami taip pat gaunate 1 metų paramą.

WP raketų pagalba

Čia yra sąrašas „WP Rocket“ vadovėlių, kurie man pasirodė naudingiausi:

 • Darbo pradžia
 • Hostingo suderinamumas
 • Kaip patikrinti, ar „WP ​​Rocket“ talpina jūsų puslapius
 • SSL su WP raketa
 • WP raketa su CDN
 • WP raketa su „Cloudflare“
 • Išspręskite 500 vidinės serverio klaidą
 • Problemų, susijusių su mažinimu, sprendimas
 • „NGINX“ konfigūracija WP raketei

Kokia jūsų patirtis naudojant „WordPress“ „WP Rocket“ talpyklos papildinį? Ar aš praleidau svarbią informaciją? Aš norėčiau apie tai išgirsti žemiau esančiuose komentaruose!

Jei jums ši „WP Rocket“ sąrankos instrukcija buvo naudinga, visada vertinama jos dalijimasis socialiniame tinkle.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map