Kā zināt, vai ir vērts izmantot bezmaksas spraudni WordPress

Startēt WordPress vietni pēc savas būtības nav grūti. Tomēr par WordPress ir daudz, ko daudzi vietņu īpašnieki nesapratīs, kamēr viņi to kādu laiku neizmanto.


Vismaz tik un tā tas man darbojās.

Kad jūs plānojat izveidot vietni populārākajā, elastīgākajā un ērti lietojamā satura pārvaldības sistēmā (CMS), jums jāsāk ar ideju. No turienes nāk tādas lietas kā:

 • Domēna vārds. Iegādājieties savas vietnes domēna vārdu (pazīstams arī kā vietnes adrese).
 • Hostinga pakalpojumu sniedzējs. Izvēlieties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, lai mitinātu jūsu vietnes failus.
 • WordPress instalēšana. Instalējiet WordPress savā vietnē. Piemēram, SiteGround padara WordPress instalēšanu ļoti vienkāršu.

Īsāk sakot, tas ir viss, kas nepieciešams, lai ieliktu labas vietnes pamatus. Tomēr kā WordPress vietnes īpašniekam jums būs jāpapildina vietnes vispārīgais dizains ar WordPress motīvu un jāievieš pievienotā funkcionalitāte ar WordPress spraudņiem..

Dažreiz tas nozīmē bezmaksas motīvu un spraudņu izmantošanu, kas pieejami WordPress lietotājiem

Bet vai ir bezmaksas WordPress spraudņi, kurus ir vērts izmantot?

Šodien es sniegšu jums īsu pārskatu par to, kas ir WordPress spraudnis, kur tos atrast savai vietnei un kā noteikt, vai ir vērts izmantot bezmaksas spraudni.

Kas ir WordPress spraudnis?

Saskaņā ar WordPress kodeksu spraudņi piedāvā vietnes, kas parasti ir vieglas un elastīgas uzlabotas pielāgotas funkcijas, lai apmierinātu vietnes īpašnieka individuālās vajadzības..

WordPress spraudņi ir programmatūras elementi ar pielāgotajām funkcijām, kas jūsu vietnē nodrošina jaunu funkciju vai liek vietnei veikt noteiktu funkciju (piemēram, pievienot kontakta veidlapu vai bloķēt surogātpastu).

WordPress spraudņi ir rakstīti PHP programmēšanas valodā un nemanāmi integrējas WordPress kodolā. Turklāt tie visu līmeņu vietņu īpašniekiem ļauj viegli pievienot funkcijas savām vietnēm, nesaprotot koda sarežģīto raksturu..

Bezmaksas WordPress spraudņi - WordPress krātuveWordPress krātuve un atrodiet tonnu bezmaksas spraudņu.

Burtiski ir tūkstošiem WordPress spraudņu, kas pieejami oficiālajā WordPress krātuvē. Faktiski, kā tagad, ir Izvēlieties no 51 090 bezmaksas WordPress spraudņiem. Tagad, protams, jūsu vietnē nekad nevajadzēs tik daudz spraudņu.

Tas notiek tāpēc, ka daudzi spraudņi piedāvā ļoti līdzīgas funkcijas. Tāpēc jums ir jāveic pētījumi un jāizvēlas vislabākais jūsu īpašajām vajadzībām.

Kur atrast WordPress spraudņus

Papildus WordPress krātuvei, daudzi trešo pušu tirgus laukumi WordPress lietotājiem piedāvā bezmaksas un premium spraudņus. Tāpēc ir grūti izbaudīt tūkstošiem iespēju un pieņemt lēmumu.

Labās ziņas ir tas, ka ir tik daudz augstas kvalitātes bezmaksas WordPress spraudņu, no kuriem izvēlēties, ka ieguldīšana premium spraudnī ne vienmēr ir vienīgā iespēja. Faktiski daži bezmaksas spraudņi pārspēj premium konkurentus, ļaujot jums tērēt naudu citur.

Bet kur ir labākā vieta, kur atrast bezmaksas WordPress spraudņus?

Nu, atbilde uz to nav vienkārša. Lai gan WordPress krātuvē jums ir daudz iespēju, ir arī daži neticami trešo personu uzņēmumi un izstrādātāji, kas vietņu īpašniekiem bez maksas nodrošina augstākās kvalitātes WordPress spraudņus..

Tāpēc tā vietā, lai uzskaitītu katru vietu, kur varat atrast bezmaksas WordPress spraudni, es dalīšos ar jums ar dažiem padomiem, kā zināt, kad turpināt darbu un instalēt bezmaksas WordPress spraudni savā vietnē un kad būt piesardzīgam – neatkarīgi no tā no kurienes tas nāk.

Padomi bezmaksas WordPress spraudņa izvēlei

1. Ja tas nāk no krātuves .. Tas ir labi

Bezmaksas WordPress spraudņi - WordPress krātuves piemēru spraudņiKatrai dizaina un funkcionalitātes vajadzībai ir bezmaksas spraudņi; jums tie vienkārši jāatrod.

Labi, es zinu, ka es jau teicu, ka ir daži lieliski trešo personu uzņēmumi un spraudņu izstrādātāji, kas vietņu īpašniekiem nodrošina augstas kvalitātes bezmaksas spraudņus. Un es joprojām pie tā stāvu.

Tomēr, ja jūs patiešām vēlaties pārliecināties, vai jūsu bezmaksas spraudnis ir labs, iegūstiet to no oficiālās WordPress krātuves. Spraudņu direktorijs vietnē WordPress.org neļauj tur uzskaitīt tikai jebkuru bezmaksas WordPress spraudni.

Patiesībā viņiem ir ieviests ļoti stingrs pārbaudes process, kas paredzēts vietņu īpašnieku aizsardzībai no uzpūstiem, slikti kodētiem un neaizsargātiem spraudņiem, kas nodara postu vietnēs.

2. Nodrošiniet koda kvalitāti

Bezmaksas WordPress spraudņi - tīrs kodsWPMU DEV ir uzticams WordPress satura un spraudņu avots.

Tas var būt izaicinājums, ja jūs nolemjat izmantot spraudni, kas nāk no cita avota, nevis WordPress spraudņu direktorijā. Tas notiek tāpēc, ka ikviens var apgalvot, ka viņa spraudnis ir “skaidri kodēts”, “bez uzpūšanās” un “uzticams lietošanai”..

Bet patiesība ir tāda, ka tur ir daudz bezmaksas spraudņu, kurus nepieredzējuši spraudņu izstrādātāji ir vāji kodējuši. Vēl ļaunāk, ka ir daži, kas tur ir paredzēti, lai pakļautu jūsu vietni hakeriem un ļaunprātīgai programmatūrai, pakļaujot jūsu vietni riskam.

Viens no labākajiem veidiem, kā nodrošināt jūsu bezmaksas spraudņa drošu lietošanu, ir veikt dažus pētījumus par spraudņa izstrādātāju. Ja izstrādātājam ir stabila klātbūtne WordPress kopienā, viņam ir pazīstama WordPress vietne, viņam ir gadu pieredze spraudņu izstrādē un tam ir sociālo pierādījumu no esošajiem lietotājiem, tad droši vien to ir droši lietot.

3. Pārbaudiet statistiku

Bezmaksas WordPress spraudņi - Jetpack statistikaPopulārais (un bezmaksas) Jetpack spraudnis var lepoties ar vairāk nekā 3 miljoniem aktīvo lietotāju.

Ir vairākas statistikas, kuras varat pārbaudīt, izvēloties bezmaksas vietnes WordPress spraudni:

 • Pēdējoreiz atjaunots. Pārliecinieties, ka spraudnis ir atjaunināts apmēram 6 mēnešu laikā. Novecojušos spraudņos var būt kļūdas, kas var padarīt jūsu vietni neaizsargātu. Turklāt jūsu WordPress versijas atjauninājums var nedarboties labi ar novecojušu spraudni.
 • Aktīvās instalācijas. Jo vairāk cilvēku aktīvi izmanto spraudni, jo mazāka ir iespēja, ka tas jums radīs problēmas. Piemēram,
  Raugam ir vairāk nekā 3 miljoni instalāciju.
 • WordPress versija. Tāpat kā izvēloties atjauninātu spraudni, ir svarīgi, lai spraudnis labi darbotos ar jaunāko WordPress versiju..
 • Vērtējumi. Sociālais pierādījums var (un, iespējams, tam vajadzētu) ietekmēt jūsu spraudņa izvēli.

Bezmaksas WordPress spraudņi - Jetpack statistika - vērtējumiIzvēloties bezmaksas spraudni, ir jāņem vērā vērtējumi.

4. Meklējiet atbalstu

Bezmaksas WordPress spraudņi - Jetpack atbalsta forumsJetpack atbalsta forums vienmēr ir rosīgs ar aktivitāti.

Viena lieta, kas bezmaksas spraudņiem ne vienmēr ir pievienots, ir atbalsts. Galu galā, ja jūs nemaksājat par spraudni, izstrādātājam nav pienākuma sniegt jebkāda veida atbalstu. Tomēr tas nenozīmē, ka atbalsts ir nevajadzīgs. Ja rodas problēmas ar spraudni, ir labi zināt, ka kāds tur palīdzēs.

Ikvienam augstas kvalitātes spraudnim būs sava veida atbalsts. Parasti bezmaksas spraudņiem ir atbalsta forums. Tomēr ir spraudņu izstrādātāji, kas jums tieši palīdzēs. Turklāt dažiem trešo pušu uzņēmumiem ir atbalsta komandas, kas jums palīdzēs, pat izmantojot viņu bezmaksas spraudņus.

5. Pārbaudiet vietnes ātrumu

Bezmaksas WordPress spraudņi - Query MonitorIzmantojiet Query Monitor spraudni, lai novērtētu bezmaksas spraudņu ietekmi uz jūsu vietni.

Lai nodrošinātu, ka bezmaksas spraudnis, kuru izmantojat savā vietnē, ir patiešām viegls, ir svarīgi novērtēt vietnes ātrumu un veiktspēju gan pirms, gan pēc, kā arī instalējot to. Šeit ir daži lieliski veidi, kā to izdarīt:

 • Izmantojiet tiešsaistes rīku, piemēram, Pingdom vai GTmetrix
 • Izmantojiet spraudni Query Monitor
 • Pārbaudiet jaunas spraudņa instalāciju testēšanas vidē

Noslēguma domas

Visbeidzot, nav iemesla, kāpēc savā WordPress vietnē nevajadzētu izmantot bezmaksas spraudņus. Tik daudz uzticamu ierīču nodrošina pietiekami daudz iespēju, ka jums nevajadzēs tērēt grūti nopelnītās naudas piemaksu spraudnim tikai tāpēc, ka.

Tomēr noteikti ir nepieciešami piesardzības pasākumi, kas jāveic, instalējot savā vietnē bezmaksas spraudni. It īpaši, ja tas nenāk no uzticama WordPress krātuves. Un pat tad novecojuši neatbalstīti spraudņi jālieto piesardzīgi.

Kopumā, ja jūs ņemsit vērā manu padomu un veiksit savus pētījumus, jūs atradīsit sevi ar augstas kvalitātes, bezmaksas WordPress spraudņu arsenālu, kas atbilst jūsu visām vajadzībām.

Kāda ir jūsu pieredze, izmantojot bezmaksas WordPress spraudņus? Vai es esmu izlaidis svarīgu padomu, lai izlemtu, vai ir vērts izmantot bezmaksas spraudni? Es labprāt dzirdētu visu par to zemāk esošajos komentāros!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map