Kā paātrināt WordPress vietnes darbību?

Cilvēki bieži izvēlas WordPress saviem tīmekļa projektiem, jo ​​to ir vieglāk izmantot un, salīdzinot ar tā kolēģiem, ir nepieciešama mazāka tehniskā kompetence. Lietotājs ar ierobežotām kodēšanas zināšanām vai tām bez tām var arī izveidot vietni, izmantojot platformu, motīvus un spraudņus, kas pieejami gandrīz katrā nišā..


Bet veiksmīgas vietnes darbināšanai ir nepieciešams vairāk nekā tikai motīvi un spraudņi.

Nevar nenovērtēt WordPress ātruma nozīmi. Iedomājieties, ka apmeklējat vietni, un ielādēšana prasa pusminūti. Tas var izraisīt neērtības un neapmierinātību. Ko darīt, ja jūsu WordPress vietne rada tādas pašas nepatikšanas un neapmierinātību jūsu apmeklētājiem?

kā paātrināt jūsu WordPress vietni

Apmeklētāji, kurus jūs attīstījāt laika gaitā un pēc tam, kad esat tik smagi strādājis, lai izveidotu pareizo saturu un ievērotu labāko mārketinga praksi. Tas viss tiek izniekots, jo ir ļoti maz iespēju, ka viņi kādreiz atgriezīsies jūsu vietnē.

No visa šī apgrūtinājuma var izvairīties, ja mēs zinām kā optimizēt mūsu WordPress vietni. Optimizācija var šķist nedaudz sarežģīta, un tas var radīt iespaidu, ka jums būs jāraksta daudz koda, bet par laimi tas tā nav.

Faktiski šajā rakstā mēs esam uzskaitījuši tikai tās metodes, kurām nav nepieciešama nekāda kodēšana vai sarežģītība. Šīs ir vienkāršas, taču efektīvas metodes, kas var paātrināt jūsu WordPress vietnes darbību.

Mēs šajā rakstā plānojam aptvert šādus paņēmienus par to, kā jūs varat paātrināt WordPress vietni.

 • Tīmekļa mitināšana
 • Viegla tēma
 • Kešatmiņā
 • Gzip saspiešana
 • CSS un JS samazināšana
 • Datu bāzes optimizācija
 • Attēla optimizācija
 • Satura piegādes tīkls (CDN)
 • Labākā pieredze

Web mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Liela uzmanība jāpievērš, izlemjot, kurš hostinga uzņēmums izvēlēties mitināt jūsu vietni.

tīmekļa mitināšana

Jūsu izmantotajam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir milzīga ietekme uz kopējo vietnes darbību, un WordPress gadījumā tas neatšķiras. Ir daudz hostinga uzņēmumu, kas piedāvā WordPress optimizētu mitināšanu, kas ir iepriekš konfigurēts, lai WordPress darbotos nevainojami un ātri.

Jūs, iespējams, iegūsit neierobežotu vietu un joslas platumu no sava pašreizējā dalītā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, bet tas ir tikai uz papīra. Patiesībā šī neierobežotā telpa un joslas platums tiek dalīti arī simtiem dažādu vietņu, kā rezultātā vietnes kļūst lēnas un neaizsargātas.

Ja plānojat vadīt savu biznesu ilgtermiņā un galu galā vēlaties gūt no tā ieņēmumus, tad tērējiet naudu labai WordPress mitināšanai, piemēram, Cloudways vai Kinsta, kas tiek uzskatīta par vienu no labākajiem WordPress mākoņa mitināšanas līdzekļiem..

Cloudways piedāvā arī optimizācijas paketi apvienojumā ar dažādiem kešatmiņas slāņiem, kas palīdz uzlabot lapas ielādes laiku; iestatīšana ir optimizēta tikai WordPress ar lieliskiem kešatmiņas rīkiem (apskatīts vēlāk šajā rakstā).

Vēl viens aspekts, kas jāmeklē, ir jūsu datu centra atrašanās vieta. Datu centru ieteicams izvēlēties tuvāk mērķa tirgum, lai izvairītos no latentuma un palielinātu vietnes ātrumu.

Izmantojiet ātru un vieglu motīvu

WordPress lietotājiem ir iespēja izvēlēties no tūkstošiem internetā pieejamo motīvu. Šīs tēmas var izskatīties lieliski piemērotas jūsu biznesam, taču to instalēšana var palēnināt jūsu vietnes darbību. Tas notiek tāpēc, ka ne visi motīvi ir labi kodēti un optimizēti, lai nodrošinātu vislabāko sniegumu.

StudioPress Genesis bērnu motīvi

Ir vairākas ātri ielādējamas WordPress tēmas – gan bezmaksas, gan maksas.

Astra ir viegla tēma, kas darbojas nevainojami un tiek ielādēta ātrāk nekā lielākā daļa tur esošo tēmu. Tā ir daudzfunkcionāla tēma, kuru var izmantot emuāru autori, aģentūras un ārštata izstrādātāji.

Kešatmiņā

Kešatmiņai ir liela nozīme, nodrošinot ātru WordPress vietni saviem apmeklētājiem. Tas saglabā jūsu WordPress vietnes skatu, lai izvairītos no atkārtotas atkārtošanas katram lietotājam.

Kešatmiņa tiek veikta gan servera, gan klienta līmenī. Servera līmenī mēs varam izmantot Lakas HTTP reversās starpniekservera kešatmiņā. Vēl viens rīks, ko izmanto servera puses kešatmiņā, ir NGINX ko izmanto kravas balansēšanai, lai pārvarētu smagas kravas.

Labs WordPress kešatmiņas spraudnis var jums palīdzēt ieviest efektīvu kešatmiņas saglabāšanas mehānismu jūsu WordPress vietnei.

Brīze

Breeze ir viens no populārajiem WordPress kešatmiņas spraudņiem, kas atbalsta visus galvenos kešatmiņas komponentus.

Brīze spraudnis

Tas ir viegls un atbalsta minifikāciju, GZIP saspiešanu, pārlūka kešatmiņu, datu bāzes un optimizāciju utt. Tas ir bezmaksas spraudnis, ko var lejupielādēt no WordPress.org.

WP raķete

WP Rocket ir WordPress vietnēm plaši izmantots kešatmiņas spraudnis.

WP raķete

Spraudnis piedāvā tādas funkcijas kā lapu kešatmiņu, GZIP saspiešanu, pārlūkprogrammas kešatmiņu, datu bāzes optimizēšanu un sakārtošanu utt. Spraudni var iegādāties tā oficiālajā vietnē.

Gzip saspiešana

Mēs visi esam piedzīvojuši lieluma samazināšanos, kad tiek saspiesta liela mape. Arī šeit var tikt pielietota līdzīga koncepcija, izmantojot WordPress vietnē GZIP Compression.

Tas samazina jūsu vietnes failu lielumu, kas ātrāk tiek ielādēts lietotāja galā. Tiek apgalvots, ka šī metode samazina jūsu WordPress vietnes satura lielumu par 70%.

Lai lietotu GZIP saspiešanu Breeze spraudnī, dodieties uz spraudņiem Pamata iespējas cilni un atzīmējiet izvēles rūtiņu GZIP Compression priekšā un noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas piemērot izmaiņas.

Piezīme: Gzip saspiešanu var ieviest tikai tad, ja to atbalsta jūsu serveris.

CSS un JS samazināšana

Parasti WordPress izmanto daudz CSS failu. CSS ir veidošanas lapa, kas piešķir jūsu vietnes izkārtojumam formu un krāsu. Minificēšanas līdzekļi faila lieluma samazināšanai, noņemot atstarpes un komentārus, kas tika izmantoti izstrādes laikā, un, ja noteiktā brīdī jūsu vietne neizmanto noteiktu CSS, to nevajadzētu saukt.

Lai piemērotu minifikāciju vēsmā, dodieties uz PAMATVĒLES un atzīmējiet visas HTML, CSS, JS, Inline JS un Inline CSS izvēles rūtiņas.

Papildus minifikācijai būtu jāizvairās arī no renderēšanas CSS bloķēšanas. Renderēšanas CSS bloķēšana var palēnināt Web lapas pareizu atveidošanu. Lai to novērstu; izmantojiet mazāk CSS failu un mēģiniet apvienot dažus vienā, ja iespējams.

Lai piemērotu grupēšanu brīze, dodieties uz PIELĀGOTA OPCIJA un atzīmējiet abus rūtiņus grupas failu priekšā, lai iespējotu CSS un JS failu grupēšanu.

Datu bāzes optimizācija

Laika gaitā datu bāze tiek aizsērēta ar nevajadzīgām tabulām un datiem no dažādiem spraudņiem. Šis juceklis var palēnināt jūsu servera reakcijas laiku. Regulāra datubāzes tīrīšana var paātrināt jūsu WordPress vietni, jo būs mazāk vaicājumu un datu bāze būs pārpildīta..

Ja kā kešatmiņas spraudni izmantojat Breeze, tad datu bāzes optimizēšanai varat atrast vairākas iespējas Datu bāze spraudņa cilne. Varat izvēlēties visas opcijas vai izvēlēties tikai atlasītās, atzīmējot izvēles rūtiņu tās priekšā.

Attēla optimizācija

Vietne ir nepilnīga ar attēliem. Daži izmanto mazāk, bet citi izmanto daudz attēlu, atkarībā no vietnes veida. Attēli var palēnināt WordPress vietņu darbību, jo to lejupielāde un renderēšana prasa laiku. Lai risinātu šīs problēmas, mums ir pieejami lieliski spraudņi, kas optimizē attēlus, samazinot to lielumu un saglabājot augstu kvalitāti.

Smush attēla saspiešana

Agrāk pazīstams kā Smush, tas ir attēlu saspiešanas spraudnis.

smush spraudnis

Pēc instalēšanas spraudnis veic automātisko skenēšanu un sāk saspiest esošos attēlus, kas tiek izmantoti jūsu vietnē. Tas optimizē lielapjoma attēlus un automātiski saspiež jaunus attēlus, kas tiek augšupielādēti WordPress vietnē.

WP saspiest

WP Compress ir vēl viens lielisks spraudnis attēlu optimizēšanai.

wp saspiest spraudni

Viņu uzlabotajam saspiešanas mehānismam ir trīs optimizācijas līmeņi, kas patiešām ietaupa katru pēdējo vietas laukumu. Šis spraudnis ir ļoti ērti lietojams, un tam ir arī izmēru maiņas iespējas.

Satura piegādes tīkls (CDN)

Nepieciešams rīks, it īpaši tām WordPress vietnēm, kurām ir globāla auditorija. CDN darbojas kā kešatmiņas saglabāšana, un tas saglabā jūsu vietnes kopiju visā tīklā, kas atrodas visā pasaulē. Tas nodrošina jūsu vietnes statiska un dinamiska satura ātru piegādi pat cilvēkiem, kas pārlūko tālu no jūsu mitinātā servera atrašanās vietas.

CDN ir daudz priekšrocību, un pareizā CDN izvēle nav viegls uzdevums. Lai izvēlētos pareizo CDN, ieteicams pārbaudīt tā darbību reālā darba scenārijos, un CDN salīdzinošā novērtēšana ir labākais veids, kā to pārbaudīt..

Cita labākā prakse

Laba prakse ir veikt pilnu WordPress vietnes skenēšanu, izmantojot jebkuru labu drošības spraudni, piemēram, Sucuri vai MalCare..

Tas noņem ļaunprogrammatūru un sliktos skriptus, kas var izraisīt veiktspējas problēmas jūsu WordPress vietnē. Instalējot jebkuru jaunu spraudni, noteikti pārbaudiet arī tā saderību un pēdējo atjauninājumu. Ja izstrādātāji to bieži neatjaunina, mēģiniet meklēt alternatīvas.

Pārbaudiet pašreizējo WordPress iestatījumu novecojušos spraudņus un motīvus, jo tie var izraisīt veiktspējas un drošības problēmas. Pirms katra nozīmīgā jauninājuma noteikti atjauniniet to un pilnībā izveidojiet dublējumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map