Kā instalēt un konfigurēt WP raķeti (ar ieteicamajiem iestatījumiem)

Vai nav nomākta, kad noklikšķināt uz vietnes, jūs gaidāt un gaidāt to, kas jūtas kā mūžības, un no vilšanās noklikšķiniet uz pogas Atpakaļ. Patiesība ir tāda, ka ir ļoti maz, kas kaitina vietnes apmeklētājus vairāk lēni ielādējama vietne un tas ir kur WP raķete ienāk


Forrester Consulting pētījumā teikts, ka “47% patērētāju sagaida, ka tīmekļa lapa tiks ielādēta divās sekundēs vai mazāk”.

Skumji ir tas, ka daudzi vietņu īpašnieki nespēj saprast, ka lēna vietnes ielāde ne tikai kaitina cilvēkus, bet arī var negatīvi ietekmēt jūsu Google klasifikāciju un ietekmēt ieņēmumus!

Labi ir tas, ka ir veidi, kā paātrināt vietnes ielādes laiku, it īpaši, ja vietni darbina WordPress. Tāpēc, ka šeit es jums parādīšu, kā sākt WP raķete (un jā, tas ir spraudnis, kuru izmantoju savas vietnes paātrināšanai).

kā instalēt un konfigurēt wp raķeti ar ieteicamajiem iestatījumiem

Lūk, ko jūs uzzināsit šajā amatā:

Kas ir WP Rocket?

WP Rocket ir premium WordPress kešatmiņas spraudnis, kas ir īpaši efektīvs, lai paātrinātu jūsu vietnes ielādes laiku.

WP raķešu kešatmiņas spraudnis

WP raķešu plāni un cenas:

 • 49 USD gadā – 1 gada atbalsts un atjauninājumi 1 vietne.
 • USD 99 gadā – 1 gada atbalsts un atjauninājumi 3 vietnes.
 • USD 249 gadā – 1 gada atbalsts un atjauninājumi neierobežots vietņu skaits.

Atšķirībā no vairuma citu WordPress kešatmiņas spraudņu, kas ir bēdīgi slaveni ar to, ka tie ir pilni ar mulsinošām iespējām un iestatījumiem. Uzziniet vairāk par WP Rocket un uzziniet, kuras ir dažas no labākajām bezmaksas alternatīvām WP Rocket.

1. Lejupielādēt & Instalējiet WP Rocket

Pirmkārt, dodieties uz WP Rocket vietne un iegādājieties WordPress spraudni.

Izvēlieties plānu, kas jums vislabāk atbilst, un veiciet nepieciešamās darbības pasūtījuma veikšanai.

Pēc tam uz jūsu kontu wp-rocket.me jums tiks nosūtīts e-pasts ar pieteikšanās informāciju. Iet un pieslēdzies, un “mans konts” jūs atradīsit lejupielādes saiti. Lejupielādējiet un saglabājiet zip failu datorā.

lejupielādēt wp raķeti

Pēc tam piesakieties savā WordPress vietnē un dodieties uz spraudņiem -> Pievieno jaunu -> Augšupielādēt spraudni.

Vienkārši augšupielādējiet un instalējiet WP Rocket zip faila versiju.

instalēt wp raķeti

Visbeidzot, dodieties un aktivizējiet WP Rocket, un spraudnis tagad ir instalēts. Yay!

2. WP Rocket Best & Ieteicamie iestatījumi

Tagad ir laiks konfigurēt WP Rocket atbilstoši ieteiktajiem iestatījumiem.

Vispirms dodieties uz Iestatījumi -> WP Rocket, un jūs nonāksit spraudņa iestatījumu lapā. Ir 10 cilnes vai sadaļas, kas jums būs jākonfigurē un jāpielāgo iestatījumi:

 1. (noklusējuma cilne)
 • Bonuss:
 • Bonuss:
 • Bonuss:
 • Bonuss:

Tagad iesim konfigurēt WP Rocket ieteiktos iestatījumus katrai no 10 sadaļām.

WP raķešu informācijas panelis

wp raķešu informācijas panelis

Informācijas panelis sniedz informāciju par jūsu licenci un tās derīguma termiņu. Jūs varat arī izvēlēties būt a Raķešu testētājs (beta testēšanas programma) un Raķešu analīze (ļaujiet WP Rocket vākt datus anonīmi). Šeit atrodamas arī saites uz atbalstu un bieži uzdotie jautājumi par WP Rocket.

Informācijas panelī varat Noņemiet visus kešatmiņā saglabātos failus (ieteicams darīt, kad esat konfigurējis WP Rocket iestatījumus), Sāciet kešatmiņas priekšielādi (ģenerē jūsu mājas lapas kešatmiņu un visas mājas lapas iekšējās saites) un Notīriet OPacache Saturs (iztīra OPcahce, kas novērš problēmas, atjauninot WP Rocket spraudni).

WP raķešu kešatmiņas iestatījumi

raķešu kešatmiņas iestatījumi

1. Iespējot kešatmiņu mobilajām ierīcēm būtu jāaktivizē, jo tas ļauj kešatmiņā saglabāt mobilās ierīces un padara jūsu vietni draudzīgāku mobilajām ierīcēm.

Atlasiet arī Atsevišķi kešatmiņas faili mobilajām ierīcēm. Tā kā WP Rocket mobilā kešatmiņa darbojas visdrošāk, ja ir iespējotas abas iespējas. Ja rodas šaubas, saglabājiet abus.

2. Iespējojiet kešatmiņu reģistrētiem WordPress lietotājiem, to ieteicams aktivizēt tikai tad, ja jums ir dalības vietne, vai līdzīgu, kad lietotājiem ir jāpiesakās, lai redzētu saturu.

3. Kešatmiņas mūžs automātiski tiek iestatīts uz 10 stundām, un tas nozīmē, ka kešatmiņā saglabātie faili tiek automātiski noņemti pēc 10 stundām pirms to atkārtotas izveidošanas. Ja jūs reti atjaunināt savu vietni vai jums ir daudz statiskā satura, varat to palielināt.

Glabājiet un pārbaudiet, rūpīgi! Deaktivizējiet iestatījumus, ja savā vietnē pamanāt kaut ko salauztu.

WP Rocket CSS & JS failu optimizācijas iestatījumi

WP Rocket CSS & JS failu optimizācijas iestatījumi

Failu samazināšana samaziniet failu izmērus un var uzlabot ielādes laiku. Minifikācija noņem atstarpes un komentārus no statiskiem failiem, ļauj pārlūkprogrammām un meklētājprogrammām ātrāk apstrādāt HTML, CSS un JavaScript failus.

Failu apvienošana saķēdēs failus mazākās grupās, lai nodrošinātu motīvu / spraudņu savietojamību un labāku veiktspēju. Tomēr nav ieteicams piespiest sasaistīšanu tikai vienā failā, jo pārlūkprogrammas ātrāk lejupielādē līdz 6 mazākus failus paralēli nekā 1-2 lielus failus.

CSS un JS apvienošana mazākos failos tiek uzskatīta par labāko praksi saskaņā ar HTTP / 1, tas ne vienmēr notiek HTTP / 2 gadījumā. Ja jūsu vietne darbojas uz HTTP / 2, šeit ir jāņem vērā šīs lietas .

1. Samaziniet HTML failus noņems atstarpi un komentārus, lai samazinātu jūsu vietnes Web lapu lielumu.

2. Apvienojiet Google Fonts failus samazināsies HTTP pieprasījumu skaits (īpaši, ja jūs izmantojat vairākus fontus).

3. Noņemiet vaicājuma virknes no statiskiem resursiem var uzlabot GT Metrix veiktspējas pakāpi. Šis iestatījums noņem versijas vaicājuma virkni no statiskiem failiem (piemēram, style.css? Ver = 1.0) un tā vietā kodē faila nosaukumā (piemēram, style-1-0.css).

4. Samaziniet CSS failus noņems atstarpi un komentārus, lai samazinātu stila lapu izmērus.

5. Apvienojiet CSS failus sapludina visus failus tikai vienā failā, kas samazinās HTTP pieprasījumu skaitu. Nav ieteicams, ja jūsu vietne izmanto HTTP / 2.

Svarīgs: Tas varētu sabojāt lietas! Ja pēc šī iestatījuma aktivizēšanas savā vietnē pamanāt kļūdas, vienkārši deaktivizējiet to vēlreiz, un jūsu vietne atgriezīsies normālā stāvoklī.

6. Optimizējiet CSS piegādi novērš renderēšanu bloķējošu CSS jūsu vietnē, lai ātrāk uztvertu ielādes laiku. Tas nozīmē, ka jūsu lapa sāks ielādēt, neizmantojot CSS stilus, un tas ir tas, ko Google PageSpeed ​​Insights ņem vērā, vērtējot lapas ātrumu.

Kritiskā ceļa CSS nozīmē, ka jūsu lapa tiks sākta ielādēšana bez visiem tās CSS stiliem. Tas nozīmē, ka iekraušanas laikā tas uz brīdi varētu izskatīties mazliet dīvaini.

To sauc par FOUC (neizspiesta satura zibspuldze). Lai no tā izvairītos, jums jāizmanto tā sauktā Kritiskā ceļa CSS. Tas nozīmē, ka satura lapas CSS CSS ir jāievieto tieši HTML, lai izvairītos no FOUC, kamēr lapa tiek ielādēta..

Lai ģenerētu kritiskā ceļa CSS, varat izmantot šo kritiskā ceļa CSS ģeneratora rīku.

7. Samaziniet JavaScript failus noņemiet atstarpi un komentārus, lai samazinātu JS failu lielumu.

8. Apvienojiet JavaScript failus apvienojiet vietnes JavaScripts informāciju mazāk failu, samazinot HTTP pieprasījumus. Nav ieteicams, ja jūsu vietne izmanto HTTP / 2.

Svarīgs: Tas varētu sabojāt lietas! Ja pēc šī iestatījuma aktivizēšanas savā vietnē pamanāt kļūdas, vienkārši deaktivizējiet to vēlreiz, un jūsu vietne atgriezīsies normālā stāvoklī.

9. JavaScript ielāde atlikta novērš renderēšanas bloķēšanas JS jūsu vietnē un var uzlabot ielādes laiku. Tas ir kaut kas tāds, ko Google PageSpeed ​​Insights ņem vērā, vērtējot lapas ātrumu.

10. JQuery drošais režīms nodrošina atbalstu ievietotajām jQuery atsaucēm no tēmām un spraudņiem, dokumenta augšpusē ielādējot jQuery kā renderēšanas bloķēšanas skriptu.

Glabājiet un pārbaudiet, rūpīgi! Deaktivizējiet iestatījumus, ja savā vietnē pamanāt kaut ko salauztu.

WP raķešu multivides iestatījumi

wp raķešu multivides iestatījumi

1. Slinki ielādēt attēlus nozīmē, ka attēli tiek ielādēti tikai tad, kad tie ienāk (vai gatavojas ienākt) skata logā, t.i., tiek ielādēti tikai tad, kad lietotājs ritina lapu uz leju. Slinka ielāde samazina HTTP pieprasījumu skaitu, kas var uzlabot ielādes laiku.

(Dažreiz es atspējoju slinku attēlu ielādi tikai tāpēc, ka, ja ir iespējota slinka ielāde, enkura saites, kas norāda uz vietu zem slinkāk ielādēta attēla, ritina uz nepareizu tīmekļa lapas pozīciju)

2. Slinki ielādējiet kadrus un videoklipus nozīmē, ka iframe un video tiek ielādēti tikai tad, kad tie ienāk (vai gatavojas ienākt) skata logā, t.i., tiek ielādēti tikai tad, kad lietotājs ritina lapu uz leju. Slinka ielāde samazina HTTP pieprasījumu skaitu, kas var uzlabot ielādes laiku.

3. Nomainiet YouTube iframe ar priekšskatījuma attēlu var ievērojami uzlabot jūsu ielādes laiku, ja lapā ir daudz YouTube videoklipu.

Lazyload var izslēgt atsevišķās lapās / ziņās (šo iestatījumu varat atrast ziņas / lapas sānjoslā)

4. Atspējot emocijzīmes būtu jāatspējo, jo jāizmanto apmeklētāju pārlūka noklusējuma emocijzīmes, nevis emociju ielādēšana no WordPress.org. Emociju kešatmiņas atspējošana samazina HTTP pieprasījumu skaitu, kas var uzlabot ielādes laiku.

6. WordPress iegulst būtu jāatspējo, jo tas neļauj citiem iegult saturu no jūsu vietnes, tas arī liedz jums iegult saturu no citām vietnēm un noņem JavaScript pieprasījumus, kas saistīti ar WordPress iegultnēm.

Glabājiet un pārbaudiet, rūpīgi! Deaktivizējiet iestatījumus, ja savā vietnē pamanāt kaut ko salauztu.

WP raķešu priekšielādes iestatījumi

raķešu pirmsielādes iestatījumi

1. Vietnes kartes iepriekšēja ielādēšana izmanto visus URL jūsu XML vietnes kartē, lai priekšielādētu, kad kešatmiņas darbības laiks ir beidzies un visa kešatmiņa ir iztīrīta.

2. Yoast SEO XML vietnes karte. WP Rocket automātiski noteiks XML vietņu kartes, kuras ģenerēja Yoast SEO spraudnis. Jūs varat pārbaudīt iespēju to iepriekš ielādēt.

3. Iepriekš ielādējiet robotu būtu jāaktivizē un jāizmanto tikai labi darbojošos serveros. Pēc aktivizēšanas tā tiek automātiski iedarbināta pēc vietnes satura pievienošanas vai atjaunināšanas. Ja tas rada lielas CPU lietošanas vai veiktspējas problēmas, nomainiet to uz Manual.

Rakstot vai atjauninot jaunu ziņu vai lapu, WP Rocket automātiski notīra kešatmiņu šim konkrētajam saturam un visam citam ar to saistītajam saturam. Iepriekšielādētās robotprogrammatūra pārmeklēs šos URL, lai nekavējoties atjaunotu kešatmiņu.

4. Iepriekš ielādējiet DNS pieprasījumus ļauj domēna vārda izšķirtspējai notikt paralēli (nevis sērijveidā) ar faktiskā lapas satura ielādēšanu.

Varat norādīt ārējos resursdatorus (piemēram, //fonts.googleapis.com) & //maxcdn.bootstrapcdn.com), kas jāielādē iepriekš, jo DNS iepriekšēja ielādēšana var padarīt ātrāku ielādi ātrāk, īpaši mobilajos tīklos..

Visbiežākie iepriekš ielādējamie URL ir:

 • //maxcdn.bootstrapcdn.com
 • //platform.twitter.com
 • //s3.amazonaws.com
 • //ajax.googleapis.com
 • //cdnjs.cloudflare.com
 • //netdna.bootstrapcdn.com
 • //fonts.googleapis.com
 • //savienojums.facebook.net
 • //www.google-analytics.com
 • //www.googletagmanager.com
 • //maps.google.com

Glabājiet un pārbaudiet, rūpīgi! Deaktivizējiet iestatījumus, ja savā vietnē pamanāt kaut ko salauztu.

WP raķešu papildu noteikumu iestatījumi

WP raķešu statisko failu iestatījumi

Šie iestatījumi ir paredzēti progresīvai kešatmiņas pārvaldībai, parasti e-komercijas vietņu grozu un norēķinu lapu izslēgšanai.

1. Nekad nesaturiet kešatmiņā URL ļauj norādīt to lapu vai ziņu vietrāžus URL, kuras nekad nevajadzētu saglabāt kešatmiņā.

2. Nekad nesaturiet sīkfailus kešatmiņā ļauj jums norādīt sīkfailu ID, kuriem, iestatot apmeklētāja pārlūkprogrammā, nevajadzētu novērst lapas kešatmiņu.

3. Nekad nesaturiet kešatmiņā lietotāju aģentus ļauj norādīt lietotāja aģenta virknes, kurām nekad nevajadzētu redzēt kešatmiņā saglabātas lapas.

4. Vienmēr iztīrīt URL ļauj jums norādīt vietrāžus URL, kurus vienmēr vēlaties iztīrīt no kešatmiņas, ikreiz atjauninot kādu ziņu vai lapu.

5. Kešatmiņas vaicājuma virknes ļauj norādīt vaicājuma virknes kešatmiņā.

Glabājiet un pārbaudiet, rūpīgi! Deaktivizējiet iestatījumus, ja savā vietnē pamanāt kaut ko salauztu.

WP raķešu datu bāzes iestatījumi

WP raķešu datu bāzes iestatījumi

Šajā sadaļā ir virkne iestatījumu, kā sakopt un optimizēt WordPress.

1. Pēc tīrīšanas izdzēš labojumus, automātiskos melnrakstus un miskastes ierakstus un lapas. Dzēsiet tos, ja vien jums nav vecas ziņu versijas (vai izdzēstās ziņas).

2. Komentāru tīrīšana izdzēš surogātpastu un trashed komentārus.

3. Pārejošu lietu tīrīšana dzēš saglabātos datus, kuriem patīk sociālie dati, bet dažreiz, kad beidzas īslaicīgu darbību termiņš, tie paliek datu bāzē un tos var droši izdzēst.

4. Datu bāzes tīrīšana optimizē tabulas jūsu WordPress datu bāzē.

5. Automātiska tīrīšana. Es parasti veicu tīrīšanu uz gadījuma pamata, bet jūs varat arī ieplānot WP Rocket, lai tā automatizētu jūsu datu bāzes tīrīšanu.

Ideālā gadījumā jums vajadzētu dublēt datu bāzi pirms tīrīšanas, jo pēc datu bāzes optimizācijas nav iespējas to atsaukt..

WP Rocket CDN iestatījumi

WP Rocket CDN iestatījumi

Satura piegādes tīkla (CDN) izmantošana nozīmē, ka visi statisko failu (CSS, JS, attēli) URL tiks pārrakstīti uz jūsu norādīto (-iem) CNAME (-iem)..

1. Iespējot CDN. Iespējojiet šo, ja izmantojat satura piegādes tīklu. WP Rocket ir savietojams ar lielāko daļu CDN, piemēram, Amazon Cloudfront, MaxCDN, KeyCDN (ko es izmantoju) un citiem. Uzziniet vairāk par to, kā izmantot WP Rocket ar CDN

2. CDN CNAME (-i). Nokopējiet CNAME (domēnu), ko jums piešķīris CDN pakalpojumu sniedzējs, un ievadiet to CDN CNAME. Tādējādi tiks pārrakstīti visi jūsu īpašumu vietrāži URL (statiskie faili).

3. Izslēgt failus ļauj norādīt to failu vietrāžus URL, kurus nevajadzētu apkalpot, izmantojot CDN.

Glabājiet un pārbaudiet, rūpīgi! Deaktivizējiet iestatījumus, ja savā vietnē pamanāt kaut ko salauztu.

WP raķešu papildinājumi (Cloudflare)

WP raķešu papildinājumi (Cloudflare)

WP Rocket ļauj integrēt Cloudflare kontu ar viņu papildināšanas funkciju.

1. Globālā API atslēga. API atslēgu atradīsit sava Cloudflare konta augšējā labajā stūrī. Vienkārši dodieties uz savu profilu un ritiniet uz leju, un jūs redzēsit savu globālo API atslēgu. Jums tas vienkārši jāpārkopē un jāielīmē WP Rocket.

2. Konta e-pasts. Šī ir e-pasta adrese, kuru izmantojat savam Cloudflare kontam.

3. Domēns. Šis ir jūsu domēna vārds, piem. vietnehostingrating.com.

4. Attīstības režīms. Uz laiku aktivizējiet izstrādes režīmu savā vietnē. Šis iestatījums automātiski izslēgsies pēc 3 stundām. Tas ir piemērots, ja vietnē veicat daudz izmaiņu.

5. Optimālie iestatījumi. Automātiski uzlabo jūsu Cloudflare konfigurāciju, lai nodrošinātu ātrumu, veiktspējas pakāpi un savietojamību. Šī opcija aktivizē optimālos Cloudflare iestatījumus.

6. Relatīvais protokols. Jāizmanto tikai ar Cloudflare elastīgo SSL funkciju. Statisko failu (CSS, JS, attēlu) vietrāži URL tiks pārrakstīti, lai izmantotu //, nevis http: // vai https: //.

WP raķešu rīki

WP raķešu rīki

1. Eksportējiet iestatījumus ļauj eksportēt WP Rocket iestatījumus, lai tos izmantotu citā vietnē.

2. Importējiet iestatījumus ļauj importēt iepriekš konfigurētus WP Rocket iestatījumus.

3. Atcelšana ļauj atgriezties pie iepriekšējās versijas, ja jauna WP Rocket versija jums rada kādas problēmas.

WP raķetes konfigurēšana HTTP / 2

HTTP / 2 ir jauninājums HTTP, kas darbojas jau kopš 1999. gada, lai pārvaldītu saziņu starp tīmekļa serveriem un pārlūkprogrammām. HTTP / 2 paver ceļu ātrākai lapu ielādēšanai, izmantojot labāku datu saspiešanu, pieprasījumu multipleksēšanu un citus ātruma uzlabojumus.

Daudzi serveri un pārlūkprogrammas atbalsta HTTP / 2, un vairums tīmekļa mitinātāju, piemēram, SiteGround, tagad atbalsta HTTP / 2. Šis HTTP / 2 pārbaudītājs norāda, vai jūsu vietne spēj izmantot HTTP / 2.

Ja jūsu vietne spēj izmantot HTTP / 2, šeit aprakstīts, kā tai konfigurēt WP Rocket.

Visu CSS un JS failu apvienošana (apvienošana) pēc iespējas mazākos failos nav labākā prakse HTTP / 2 un WP Rocket jums to iesaka neaktivizēt failu apvienošanu iekš .

WP raķetes konfigurēšana HTTP / 2

WP Rocket iesaka jums atstājiet šīs divas rūtiņas bez izvēles. Papildinformāciju skatiet šajā rakstā par WP Rocket.

Kā lietot WP Rocket ar KeyCDN

WP Rocket iestatīšana ar KeyCDN ir diezgan vienkārša. (FYI KeyCDN ir satura piegādes tīkls, kuru izmantoju un iesaku)

Vispirms izveidojiet pull zonu KeyCDN. Pēc tam dodieties uz un atzīmējiet opciju Iespējot satura piegādes tīklu.

kā uzstādīt wp raķeti ar keycdn

Tagad atjauniniet vietnes Aizstāt resursdatora nosaukumu ar: ”lauku ar URL, ko saņemat no KeyCDN informācijas paneļa (sadaļā Zonas > Zonas URL jūsu izveidotajai vilkšanas zonai. URL izskatīsies līdzīgi kā lorem-1c6b.kxcdn.com)

Kā alternatīvu un ieteikto opciju izmantojiet sava izvēlētā URL CNAME (piemēram, https://static.websitehostingrating.com).

Kurš tīmekļa mitinātājs strādā ar WP Rocket?

WP Rocket ir savietojams ar gandrīz visiem tīmekļa mitinātājiem. Tomēr daži, īpaši pārvaldīti WordPress resursdatori, iespējams, nedarbosies ar WP Rocket. Ja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs šeit nav norādīts, tas nenozīmē, ka tas nav savietojams ar WP Rocket. Labākais veids, kā būt pilnīgi drošs, ir sazināties ar savu tīmekļa mitinātāju un pajautāt.

 • Kinsta: Kinsta atbalsta tikai WP Rocket versiju 3.0 un jaunāku. WP Rocket lapas kešatmiņa tiek automātiski atspējota, lai novērstu konfliktu ar Kinsta iebūvēto kešatmiņu. Kinsta ir WP Rocket oficiālais partneris.
 • WP dzinējs: WP Rocket ir vienīgais kešatmiņas spraudnis, kas ir atļauts WP Engine. WP Engine ir oficiālais WP Rocket partneris.
 • Vietne: WP Rocket ir savietojams ar SiteGround statisko, dinamisko un neaizmirstamo kešatmiņu. SiteGround ir oficiālais WP Rocket partneris.
 • A2 mitināšana: WP Rocket ir pilnībā savietojams ar A2 Hosting. Bet pirms WP Rocket spraudņa instalēšanas jūsu vietnē ir jāinstalē WordPress. A2 Hostings ir oficiālais WP Rocket partneris.
 • WebHostFace: WebHostFace atbalsta (un ir oficiālais partneris) WP Rocket.
 • Savvii: Savvii atbalsta (un ir oficiālais partneris) WP Rocket.
 • FastComet: Piedāvā īpaši optimizētu paketi WordPress un WP Rocket. FastComet ir WP Rocket oficiālais partneris.
 • Bluehost Pārvaldītie WordPress plāni: Bluehost pārvaldītie WordPress plāni lakas konfigurācijā sabojā WP Rocket minifikāciju, tāpēc jums ir vai nu jāizslēdz Bluehost laka, vai arī jāizslēdz WP Rocket minifikācija..
 • Cloudways WordPress mitināšana: Izmantojot WP Rocket minifikāciju ar Cloudways ‘laku, Cloudways lietojumprogrammas iestatījumos ir jāizveido lakas izslēgšanas noteikums..
 • Spararats: Jums jāsazinās ar spararata atbalstu un jālūdz viņiem aktivizēt WP Rocket.
 • HostGator Pārvaldītie WordPress plāni: WP Rocket nav atļauts HostGator pārvaldītajā WordPress mitināšanā.
 • Sintēze: W3 kopētā kešatmiņa ir iepriekš instalēta sintēzē, taču to var izdzēst un aizstāt ar WP Rocket.
 • WebSavers.ca: WebSavers.ca ir WP Rocket oficiālais partneris.

Uzziniet vairāk par saderīgu tīmekļa mitinātāju ar WP Rocket vietnē https://docs.wp-rocket.me/article/670-hosting-compatibility.

Lejupielādējiet manu WP Rocket konfigurācijas failu

Es ļoti viegli pievienoju to pašu WP Rocket konfigurāciju, kuru izmantoju šeit, savā vietnē. Vienkārši lejupielādējiet šo WP Rocket konfigurācijas failu un pēc tam importējiet to WP Rocket administratora sadaļā Rīki.

bez maksas lejupielādēt wp raķešu konfigurācijas failu

Iegādājieties WP Rocket kopiju un pēc tam dodieties un lejupielādējiet manu WP Rocket konfigurācijas failu un importējiet precīzus iestatījumus, kurus iesaku un izmantoju šajā vietnē..

3. WP raķešu palīdzība & Oficiālā dokumentācija

Ja kāda iemesla dēļ rodas problēmas ar WP Rocket, WP Rocket vietnē ir pieejama ļoti daudz noderīgas informācijas. Atcerieties, ka ar pirkumu jūs saņemat arī 1 gada atbalstu.

wp raķešu palīdzība

Šeit ir saraksts ar WP Rocket apmācībām, kuras man šķita visnoderīgākās:

 • Darba sākšana
 • Hostinga saderība
 • Kā pārbaudīt, vai WP raķete keš jūsu lapas
 • SSL ar WP raķeti
 • WP raķete ar CDN
 • WP raķete ar mākoņu aizdegšanos
 • Atrisiniet 500 iekšējā servera kļūdu
 • Jautājumu risināšana ar samazināšanu
 • NGINX konfigurācija WP raķetei

Kāda ir jūsu pieredze, izmantojot WordPress WP Rocket kešatmiņas spraudni? Vai es esmu atstājis svarīgu informāciju? Es labprāt dzirdētu visu par to zemāk esošajos komentāros!

Ja jums šķita, ka šī WP Rocket iestatīšanas apmācība ir noderīga, tā vienmēr tiek novērtēta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map