Jak zainstalować i skonfigurować WP Rocket (z zalecanymi ustawieniami)

Czy nie jest frustrujące, gdy klikniesz witrynę internetową, czekasz i czekasz na coś, co przypomina eony, i klikniesz przycisk Wstecz z frustracji. Prawda jest taka, że ​​bardzo niewiele drażni odwiedzających witrynę bardziej niż powolne ładowanie strony i to gdzie WP Rocket wchodzi


Badanie przeprowadzone przez Forrester Consulting stwierdza, że „47% konsumentów oczekuje, że strona internetowa załaduje się w ciągu dwóch sekund lub mniej”.

Smutne jest to, że wielu właścicieli witryn nie zdaje sobie sprawy, że powolne ładowanie strony nie tylko frustruje ludzi, ale może również negatywnie wpłynąć na twoje pozycje w rankingu Google i wpłynąć na wyniki finansowe!

Dobrą rzeczą jest to, że istnieją sposoby na przyspieszenie czasu ładowania strony, szczególnie jeśli strona jest obsługiwana przez WordPress. Ponieważ tutaj przedstawię wam, jak zacząć WP Rocket (i tak, to wtyczka, której używam do przyspieszenia mojej witryny).

jak zainstalować i skonfigurować wp rakiety z zalecanymi ustawieniami

Oto, czego nauczysz się w tym poście:

Co to jest WP Rocket?

WP Rocket to wysokiej klasy wtyczka buforująca WordPress, która jest niezwykle skuteczna w przyspieszaniu czasu ładowania Twojej witryny.

WP Rocket Caching Plugin

Plany i ceny WP Rocket:

 • 49 USD rocznie – 1 rok wsparcia i aktualizacji dla 1 strona internetowa.
 • 99 USD rocznie – 1 rok wsparcia i aktualizacji dla 3 strony internetowe.
 • 249 USD rocznie – 1 rok wsparcia i aktualizacji dla nieograniczona liczba stron internetowych.

W przeciwieństwie do większości innych wtyczek buforujących WordPress, które są znane z tego, że są pełne mylących opcji i ustawień. Dowiedz się więcej o WP Rocket i dowiedz się, jakie są najlepsze bezpłatne alternatywy dla WP Rocket.

1. Pobierz & Zainstaluj WP Rocket

Najpierw przejdź do Strona WP Rocket i kup wtyczkę WordPress.

Wybierz plan, który najbardziej Ci odpowiada, i wykonaj niezbędne kroki, aby złożyć zamówienie.

Następnie zostanie wysłany e-mail z danymi logowania na konto na wp-rocket.me. Idź i zaloguj się, a na „moim koncie” znajdziesz link do pobrania. Pobierz i zapisz plik zip na swoim komputerze.

pobierz wp rakiety

Następnie zaloguj się do swojej witryny WordPress i przejdź do wtyczek -> Dodaj nowe -> Prześlij wtyczkę.

Wystarczy załadować i zainstalować wersję ZIP Rocket w pliku zip.

zainstaluj wp rocket

Na koniec idź i aktywuj WP Rocket, a wtyczka jest teraz zainstalowana. Tak!

2. WP Rocket Best & Zalecane ustawienia

Teraz nadszedł czas, aby skonfigurować WP Rocket zgodnie z zalecanymi ustawieniami.

Najpierw przejdź do Ustawienia -> WP Rocket, a zostaniesz przeniesiony do strony ustawień wtyczki. Istnieje 10 kart lub sekcji, które należy skonfigurować i dostosować ustawienia dla:

 1. (Zakładka domyślna)
 • Premia:
 • Premia:
 • Premia:
 • Premia:

Teraz przejdźmy do konfigurowania zalecanych ustawień WP Rocket dla każdej z 10 sekcji.

WP Rocket Dashboard

Pulpit nawigacyjny WP Rocket

Pulpit nawigacyjny zawiera informacje o Twojej licencji i jej wygaśnięciu. Możesz także wyrazić zgodę na bycie Tester rakiet (program testów beta) i Analiza rakietowa (pozwól WP Rocket zbierać dane anonimowo). Tutaj znajdziesz również linki do pomocy technicznej i często zadawane pytania dotyczące WP Rocket.

W Panelu możesz Usuń wszystkie buforowane pliki (zalecane po zakończeniu konfigurowania ustawień WP Rocket), Rozpocznij wstępne ładowanie pamięci podręcznej (generuje pamięć podręczną dla strony głównej i wszystkich wewnętrznych linków na stronie głównej) i Wyczyść OPcache Treść (usuwa OPcahce, co zapobiega problemom podczas aktualizacji wtyczki WP Rocket).

Ustawienia WP Rocket Cache

ustawienia bufora wp rakiety

1. Włącz buforowanie dla urządzeń mobilnych powinien zostać aktywowany, ponieważ umożliwia buforowanie urządzeń mobilnych i sprawia, że ​​witryna jest bardziej przyjazna dla urządzeń mobilnych.

Wybierz także Oddzielne pliki pamięci podręcznej dla urządzeń mobilnych. Ponieważ mobilne buforowanie WP Rocket działa najbezpieczniej przy obu włączonych opcjach. W razie wątpliwości zachowaj oba.

2. Włącz buforowanie dla zalogowanych użytkowników WordPress, jest to zalecane tylko w przypadku aktywacji witryny członkowskiej lub podobnie, gdy użytkownicy muszą się zalogować, aby zobaczyć zawartość.

3. Żywotność pamięci podręcznej jest automatycznie ustawiany na 10 godzin, co oznacza, że ​​buforowane pliki są automatycznie usuwane po 10 godzinach przed ponownym utworzeniem. Jeśli rzadko aktualizujesz swoją witrynę lub masz dużo statycznych treści, możesz to zwiększyć.

Zapisz i przetestuj dokładnie! Dezaktywuj ustawienia, jeśli zauważysz coś uszkodzonego w swojej witrynie.

WP Rocket CSS & Ustawienia optymalizacji plików JS

WP Rocket CSS i ustawienia optymalizacji plików JS

Pliki minimalizujące zmniejsz rozmiary plików i może skrócić czas ładowania. Minification usuwa spacje i komentarze z plików statycznych, umożliwia przeglądarkom i wyszukiwarkom szybsze przetwarzanie plików HTML, CSS i JavaScript.

Łączenie plików połączy pliki w mniejsze grupy, aby zapewnić zgodność motywu / wtyczki i lepszą wydajność. Wymuszanie konkatenacji w jednym pliku nie jest jednak zalecane, ponieważ przeglądarki szybciej pobierają do 6 mniejszych plików równolegle niż 1-2 duże pliki.

Łączenie CSS i JS w mniejszą liczbę plików jest uważane za najlepszą praktykę w HTTP / 1, niekoniecznie w przypadku HTTP / 2. Jeśli Twoja witryna działa na HTTP / 2, oto rzeczy, które powinieneś rozważyć, kiedy .

1. Zminimalizuj pliki HTML usunie białe znaki i komentarze, aby zmniejszyć rozmiar stron internetowych w Twojej witrynie.

2. Połącz pliki czcionek Google zmniejszy liczbę żądań HTTP (szczególnie jeśli używasz wielu czcionek).

3. Usuń ciągi zapytania z zasobów statycznych może poprawić ocenę wydajności w GT Metrix. To ustawienie usuwa ciąg zapytania o wersję z plików statycznych (np. Style.css? Ver = 1.0) i koduje go w nazwie pliku (np. Style-1-0.css).

4. Zminimalizuj pliki CSS usunie białe znaki i komentarze, aby zmniejszyć rozmiary plików arkuszy stylów.

5. Połącz pliki CSS scala wszystkie twoje pliki w jeden plik, co zmniejszy liczbę żądań HTTP. Niezalecane, jeśli twoja strona używa HTTP / 2.

Ważny: To może zepsuć wszystko! Jeśli zauważysz jakiekolwiek błędy w witrynie po aktywacji tego ustawienia, po prostu wyłącz je ponownie, a strona wróci do normy.

6. Zoptymalizuj dostarczanie CSS eliminuje CSS blokujący renderowanie w Twojej witrynie, aby przyspieszyć postrzegany czas ładowania. Oznacza to, że twoja strona zacznie się ładować bez stylów CSS i jest to coś, co Google PageSpeed ​​Insights bierze pod uwagę przy „ocenianiu” szybkości strony.

Krytyczna ścieżka CSS oznacza, że ​​strona zacznie się ładować bez wszystkich stylów CSS. Oznacza to, że podczas ładowania może wyglądać trochę dziwnie przez kilka chwil.

Nazywa się to FOUC (flash niestylowanej zawartości). Aby tego uniknąć, musisz użyć tak zwanej ścieżki krytycznej CSS. Oznacza to, że CSS treści u góry strony musi być umieszczony bezpośrednio w kodzie HTML, aby uniknąć FOUC podczas ładowania strony.

Aby wygenerować CSS ścieżki krytycznej, możesz użyć tego narzędzia Generator ścieżki krytycznej CSS.

7. Zminimalizuj pliki JavaScript usuń białe znaki i komentarze, aby zmniejszyć rozmiar plików JS.

8. Połącz pliki JavaScript połącz pliki JavaScript swojej witryny z mniejszą liczbą plików, redukując żądania HTTP. Niezalecane, jeśli twoja strona używa HTTP / 2.

Ważny: To może zepsuć wszystko! Jeśli zauważysz jakiekolwiek błędy w witrynie po aktywacji tego ustawienia, po prostu wyłącz je ponownie, a strona wróci do normy.

9. Załaduj JavaScript odroczony eliminuje blokowanie renderowania JS w Twojej witrynie i może skrócić czas ładowania. Jest to coś, co Google PageSpeed ​​Insights bierze pod uwagę podczas „oceniania” szybkości strony.

10. Tryb awaryjny dla JQuery zapewnia obsługę wbudowanych referencji jQuery z kompozycji i wtyczek, ładując jQuery u góry dokumentu jako skrypt blokujący renderowanie.

Zapisz i przetestuj dokładnie! Dezaktywuj ustawienia, jeśli zauważysz coś uszkodzonego w swojej witrynie.

WP Rocket Media Settings

wp ustawienia mediów rakietowych

1. Leniwe ładowanie obrazów oznacza, że ​​obrazy będą ładowane tylko wtedy, gdy wejdą (lub zamierzają wejść) do rzutni, tj. zostaną załadowane tylko wtedy, gdy użytkownik przewinie stronę. Leniwe ładowanie zmniejsza liczbę żądań HTTP, co może skrócić czas ładowania.

(Czasami wyłączam leniwe ładowanie obrazów, tylko dlatego, że gdy włączone jest leniwe ładowanie, linki kotwiczące wskazujące pozycję poniżej leniwego ładowanego obrazu przewijają się do niewłaściwej pozycji strony)

2. Leniwe ładowanie ramek i filmów oznacza, że ​​ramki iframe i filmy będą ładowane tylko wtedy, gdy wejdą (lub zamierzają wejść) do rzutni, tj. zostaną załadowane tylko wtedy, gdy użytkownik przewinie stronę. Leniwe ładowanie zmniejsza liczbę żądań HTTP, co może skrócić czas ładowania.

3. Zastąp element iframe YouTube obrazem podglądu może znacznie skrócić czas ładowania, jeśli na stronie jest wiele filmów z YouTube.

Lazyload można wyłączyć na poszczególnych stronach / postach (to ustawienie znajduje się na pasku bocznym postu / strony)

4. Wyłącz Emoji powinien być wyłączony, ponieważ zamiast ładowania emoji z WordPress.org należy użyć domyślnego emoji przeglądarki użytkownika. Wyłączenie buforowania emoji zmniejsza liczbę żądań HTTP, co może skrócić czas ładowania.

6. WordPress osadza powinien być wyłączony, ponieważ uniemożliwia innym osobom umieszczanie treści z Twojej witryny, a także uniemożliwia osadzanie treści z innych witryn oraz usuwa żądania JavaScript związane z osadzaniem WordPress.

Zapisz i przetestuj dokładnie! Dezaktywuj ustawienia, jeśli zauważysz coś uszkodzonego w swojej witrynie.

Ustawienia WP Rocket Preload

ustawienia wstępnego ładowania rakiety wp

1. Wstępne ładowanie mapy witryny używa wszystkich adresów URL w mapie witryny XML do wstępnego ładowania po upływie okresu trwałości pamięci podręcznej i wyczyszczeniu całej pamięci podręcznej.

2. Mapa strony Yoast SEO XML. WP Rocket automatycznie wykryje mapy witryn XML generowane przez wtyczkę Yoast SEO. Możesz zaznaczyć opcję wstępnego załadowania.

3. Załaduj bota wstępnie powinien być aktywowany i używany tylko na wydajnych serwerach. Po aktywacji uruchamia się automatycznie po dodaniu lub zaktualizowaniu treści w witrynie. Zmień na Ręczny, jeśli powoduje to duże zużycie procesora lub problemy z wydajnością.

Kiedy piszesz lub aktualizujesz nowy post lub stronę, WP Rocket automatycznie czyści pamięć podręczną dla tej konkretnej treści i wszelkich innych powiązanych z nią treści. Bot obciążenia wstępnego zaindeksuje te adresy URL, aby natychmiast ponownie wygenerować pamięć podręczną.

4. Wstępnie pobierz żądania DNS umożliwia rozpoznawanie nazw domen równolegle z (zamiast szeregowo) pobieraniem rzeczywistej zawartości strony.

Możesz określić hosty zewnętrzne (takie jak //fonts.googleapis.com & //maxcdn.bootstrapcdn.com), które mają być pobierane wstępnie, ponieważ pobieranie DNS może przyspieszyć ładowanie plików zewnętrznych, szczególnie w sieciach komórkowych.

Najczęstsze adresy URL do wstępnego pobrania to:

 • //maxcdn.bootstrapcdn.com
 • //platform.twitter.com
 • //s3.amazonaws.com
 • //ajax.googleapis.com
 • //cdnjs.cloudflare.com
 • //netdna.bootstrapcdn.com
 • //fonts.googleapis.com
 • //connect.facebook.net
 • //www.google-analytics.com
 • //www.googletagmanager.com
 • //maps.google.com

Zapisz i przetestuj dokładnie! Dezaktywuj ustawienia, jeśli zauważysz coś uszkodzonego w swojej witrynie.

Ustawienia zaawansowanych zasad WP Rocket

Ustawienia plików statycznych WP Rocket

Te ustawienia służą do zaawansowanego zarządzania pamięcią podręczną, zwykle w celu wykluczenia stron koszyka i kas w witrynach e-commerce.

1. Nigdy nie buforuj adresów URL pozwala określić adresy URL stron lub postów, które nigdy nie powinny być buforowane.

2. Nigdy nie buforuj plików cookie pozwala określić identyfikatory plików cookie, które ustawione w przeglądarce użytkownika powinny zapobiegać buforowaniu strony.

3. Nigdy nie buforuj agentów użytkownika pozwala określić ciągi agenta użytkownika, które nigdy nie powinny widzieć stron z pamięci podręcznej.

4. Zawsze usuwaj adresy URL pozwala określić adresy URL, które zawsze chcesz usunąć z pamięci podręcznej przy każdej aktualizacji posta lub strony.

5. Ciągi zapytań w pamięci podręcznej pozwala określić ciągi zapytań do buforowania.

Zapisz i przetestuj dokładnie! Dezaktywuj ustawienia, jeśli zauważysz coś uszkodzonego w swojej witrynie.

Ustawienia bazy danych rakiet WP

Ustawienia bazy danych rakiet WP

Ta sekcja zawiera szereg ustawień do czyszczenia i optymalizacji WordPress.

1. Po posprzątaniu usuwa wersje, automatyczne wersje robocze oraz zniszczone posty i strony. Usuń je, chyba że masz stare wersje postów (lub usunięte posty).

2. Oczyszczanie komentarzy usuwa spam i zniszczone komentarze.

3. Oczyszczanie stanów nieustalonych usuwa przechowywane dane, które lubią liczniki społecznościowe, ale czasami po wygaśnięciu stanów nieustalonych pozostają w bazie danych i można je bezpiecznie usunąć.

4. Czyszczenie bazy danych optymalizuje tabele w bazie danych WordPress.

5. Automatyczne czyszczenie. Zwykle robię porządki na zasadzie ad hoc, ale możesz również zaplanować WP Rocket, aby uruchamiał automatyczne oczyszczanie twojej bazy danych.

Najlepiej jest wykonać kopię zapasową bazy danych przed uruchomieniem czyszczenia, ponieważ po przeprowadzeniu optymalizacji bazy danych nie ma możliwości jej cofnięcia.

Ustawienia WP Rocket CDN

Ustawienia WP Rocket CDN

Korzystanie z sieci dostarczania treści (CDN) oznacza, że ​​wszystkie adresy URL plików statycznych (CSS, JS, obrazy) zostaną przepisane na podane przez Ciebie nazwy CNAME.

1. Włącz CDN. Włącz to, jeśli korzystasz z sieci dostarczania treści. WP Rocket jest kompatybilny z większością CDN, takich jak Amazon Cloudfront, MaxCDN, KeyCDN (których używam) i inne. Dowiedz się więcej o tym, jak korzystać z WP Rocket z CDN

2. CDN CNAME (s). Skopiuj CNAME (domenę) podaną Ci przez dostawcę CDN i wprowadź ją do CDN CNAME. Spowoduje to przepisanie wszystkich adresów URL zasobów (plików statycznych).

3. Wyklucz pliki pozwala określić adresy URL plików, które nie powinny być obsługiwane przez CDN.

Zapisz i przetestuj dokładnie! Dezaktywuj ustawienia, jeśli zauważysz coś uszkodzonego w swojej witrynie.

WP Rocket Add-Ons (Cloudflare)

WP Rocket Add-Ons (Cloudflare)

WP Rocket pozwala zintegrować konto Cloudflare z ich funkcją dodatkową.

1. Globalny klucz API. Klucz API znajdziesz w prawym górnym rogu na swoim koncie Cloudflare. Po prostu przejdź do swojego profilu i przewiń w dół, a zobaczysz swój globalny klucz API. Musisz tylko skopiować i wkleić to do WP Rocket.

2. Adres e-mail konta. To jest adres e-mail, którego używasz do swojego konta Cloudflare.

3. Domena. To jest nazwa Twojej domeny, np. websitehostingrating.com.

4. Tryb programowania. Tymczasowo aktywuj tryb programowania w swojej witrynie. To ustawienie wyłączy się automatycznie po 3 godzinach. Jest to dobre, gdy wprowadzasz wiele zmian w swojej witrynie.

5. Ustawienia optymalne. Automatycznie poprawia konfigurację Cloudflare pod względem szybkości, klasy wydajności i kompatybilności. Ta opcja aktywuje optymalne ustawienia Cloudflare.

6. Protokół względny. Powinien być używany tylko z elastyczną funkcją Cloudflare SSL. Adresy URL plików statycznych (CSS, JS, obrazy) zostaną przepisane w celu użycia // zamiast http: // lub https: //.

WP Rocket Tools

WP Rocket Tools

1. Ustawienia eksportu pozwala wyeksportować ustawienia WP Rocket do użycia w innej witrynie.

2. Importuj ustawienia pozwala zaimportować wstępnie skonfigurowane ustawienia WP Rocket.

3. Cofnij pozwala przywrócić poprzednią wersję, jeśli nowa wersja WP Rocket powoduje jakiekolwiek problemy.

Konfigurowanie WP Rocket dla HTTP / 2

HTTP / 2 to uaktualnienie do HTTP, który istnieje od 1999 roku w celu zarządzania komunikacją między serwerami internetowymi a przeglądarkami. HTTP / 2 toruje drogę do szybszego ładowania stron dzięki lepszej kompresji danych, multipleksowaniu żądań i innym ulepszeniom szybkości.

Wiele serwerów i przeglądarek obsługuje HTTP / 2, a większość hostów internetowych, takich jak SiteGround, obsługuje teraz HTTP / 2. Ten moduł sprawdzania HTTP / 2 informuje, czy Twoja witryna może używać protokołu HTTP / 2.

Jeśli twoja strona jest w stanie używać HTTP / 2, oto jak możesz skonfigurować dla niej WP Rocket.

Łączenie (łączenie) wszystkich plików CSS i JS w jak najmniejszą liczbę plików nie jest najlepszą praktyką dla HTTP / 2 i WP Rocket zaleca nie aktywuj konkatenacji plików w .

Konfigurowanie WP Rocket dla HTTP / 2

WP Rocket zaleca, abyś pozostaw te dwa pola niezaznaczone. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz ten artykuł na temat WP Rocket.

Jak korzystać z WP Rocket z KeyCDN

Konfiguracja WP Rocket za pomocą KeyCDN jest dość prosta. (FYI KeyCDN to sieć dostarczania treści, której używam i polecam)

Najpierw utwórz strefę ściągania w KeyCDN. Następnie przejdź do i zaznacz opcję Włącz sieć dostarczania treści.

jak skonfigurować wp rakiety za pomocą keycdn

Teraz zaktualizuj pole Zastąp nazwę hosta witryny: ”adresem URL otrzymanym z pulpitu nawigacyjnego KeyCDN (w Strefach > Adres URL strefy dla utworzonej strefy pobierania. Adres URL będzie wyglądał podobnie do: lorem-1c6b.kxcdn.com)

Alternatywnie i zalecaną opcję, użyj CNAME wybranego adresu URL (na przykład https://static.websitehostingrating.com)

Którzy hostingi współpracują z WP Rocket?

WP Rocket jest kompatybilny z prawie wszystkimi hostami internetowymi. Jednak niektóre, szczególnie zarządzane hosty WordPress, mogą nie współpracować z WP Rocket. Jeśli Twojego dostawcy hostingu nie ma na liście poniżej, nie oznacza to, że nie jest kompatybilny z WP Rocket. Najlepszym sposobem na uzyskanie 100% pewności jest skontaktowanie się z usługodawcą internetowym i zapytanie.

 • Kinsta: Kinsta obsługuje tylko WP Rocket w wersji 3.0 i wyższej. Buforowanie stron WP Rocket jest automatycznie wyłączane, aby zapobiec konfliktom z wbudowanym buforowaniem Kinsta. Kinsta jest oficjalnym partnerem WP Rocket.
 • WP Engine: WP Rocket to jedyna wtyczka buforująca dozwolona w WP Engine. WP Engine jest oficjalnym partnerem WP Rocket.
 • SiteGround: WP Rocket jest kompatybilny ze statycznym, dynamicznym i zapisanym w pamięci podręcznej buforowaniem SiteGround. SiteGround jest oficjalnym partnerem WP Rocket.
 • Hosting A2: WP Rocket jest w pełni kompatybilny z A2 Hosting. Ale musisz zainstalować WordPress na swojej stronie, zanim będziesz mógł zainstalować wtyczkę WP Rocket. A2 Hosting jest oficjalnym partnerem WP Rocket.
 • WebHostFace: WebHostFace obsługuje (i jest oficjalnym partnerem) WP Rocket.
 • Savvii: Savvii obsługuje (i jest oficjalnym partnerem) WP Rocket.
 • FastComet: Oferuje specjalnie zoptymalizowany pakiet dla WordPress i WP Rocket. FastComet jest oficjalnym partnerem WP Rocket.
 • Bluehost Zarządzane plany WordPress: Bluehost Zarządzane plany WordPress Konfiguracja lakieru psuje minifikację WP Rocket, więc musisz albo wyłączyć lakier Bluehost, albo wyłączyć minifikację WP Rocket.
 • Cloudways WordPress Hosting: W przypadku korzystania z minifikacji WP Rocket z lakierem Cloudways musisz utworzyć regułę wykluczenia dla lakieru w ustawieniach aplikacji Cloudways.
 • Koło zamachowe: Musisz skontaktować się z pomocą techniczną Flywheel i poprosić ich o aktywację WP Rocket.
 • HostGator Zarządzał planami WordPress: WP Rocket nie jest dozwolony na hostowanym WordPress HostGator Managed.
 • Synteza: W3 Total Cache jest fabrycznie zainstalowany w Synthesisie, ale można go usunąć i zastąpić WP Rocket.
 • WebSavers.ca: WebSavers.ca jest oficjalnym partnerem WP Rocket.

Przeczytaj więcej na temat kompatybilnego hosta internetowego z WP Rocket na https://docs.wp-rocket.me/article/670-hosting-compatibility.

Pobierz mój plik konfiguracyjny WP Rocket

Ułatwiłem dodanie tej samej konfiguracji WP Rocket, której używam tutaj na mojej stronie. Wystarczy pobrać ten plik konfiguracyjny WP Rocket, a następnie zaimportować go w sekcji Narzędzia administratora WP Rocket.

pobierz za darmo plik konfiguracyjny wp rakiety

Kup kopię WP Rocket, a następnie pobierz mój plik konfiguracyjny WP Rocket i zaimportuj dokładne ustawienia, które polecam i używam na tej stronie.

3. Pomoc WP Rocket & Oficjalna dokumentacja

Jeśli z jakiegoś powodu napotkasz problemy z WP Rocket, na stronie WP Rocket dostępnych jest mnóstwo przydatnych informacji. Pamiętaj, że otrzymujesz również 1 rok wsparcia przy zakupie.

wp rakieta pomoc

Oto lista samouczków WP Rocket, które uważam za najbardziej pomocne:

 • Pierwsze kroki
 • Kompatybilność z hostingiem
 • Jak sprawdzić, czy WP Rocket buforuje Twoje strony
 • SSL Z WP Rocket
 • WP Rocket With CDN
 • WP Rocket With Cloudflare
 • Rozwiąż 500 Wewnętrzny błąd serwera
 • Rozwiązywanie problemów z minifikacją
 • Konfiguracja NGINX dla WP Rocket

Jakie są Twoje wrażenia z używania wtyczki buforowania WP Rocket dla WordPress? Czy pominąłem jakieś ważne informacje? Bardzo chciałbym usłyszeć o tym w komentarzach poniżej!

Jeśli uważasz, że ten poradnik konfiguracji WP Rocket jest pomocny, zawsze doceniamy udostępnianie go w serwisach społecznościowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map