Як встановити та налаштувати ракету WP (з рекомендованими параметрами)

Хіба не шкода, коли ви клацаєте на веб-сайті, ви чекаєте і чекаєте, що відчуває себе еонами, і ви від розчарування натискаєте кнопку назад. Правда, дуже мало, що дратує відвідувачів сайту більше, ніж повільне завантаження веб-сайту і ось де Ракета WP заходить


У дослідженні Forrester Consulting зазначено, що “47% споживачів очікують завантаження веб-сторінки за дві секунди або менше”.

Сумно полягає в тому, що багато власників веб-сайтів не усвідомлюють, що повільне завантаження веб-сайту не тільки відлякує пекло людей, але також може негативно позначитися на ваших рейтингах Google і мати вплив на дохід від нижньої лінії!

Хороша річ, що є способи пришвидшити час завантаження веб-сайту, особливо якщо веб-сайт працює на WordPress. Тому що тут я збираюся провести вас через те, як почати Ракета WP (і так, це плагін, який я використовую для прискорення свого веб-сайту).

як встановити та налаштувати ракету wp з рекомендованими налаштуваннями

Ось що ви дізнаєтесь у цій публікації:

Що таке WP Rocket?

WP Rocket – це преміальний плагін для кешування WordPress, який надзвичайно ефективний для прискорення часу завантаження вашого веб-сайту.

Плагін для керування ракетами WP

Плани ракет WP та ціноутворення:

 • $ 49 / рік – 1 рік підтримки та оновлення для 1 веб-сайт.
 • 99 доларів США / рік – 1 рік підтримки та оновлення для 3 веб-сайти.
 • $ 249 / рік – 1 рік підтримки та оновлення для необмежену кількість веб-сайтів.

На відміну від більшості інших плагінів для кешування WordPress, які відомі тим, що вони переповнені заплутаними параметрами та параметрами. Дізнайтеся більше про WP Rocket і дізнайтеся, які найкращі безкоштовні альтернативи WP Rocket.

1. Завантажити & Встановити ракету WP

По-перше, перейдіть до Веб-сайт WP Rocket і придбати плагін WordPress.

Виберіть план, який найкраще підходить для вас, і виконайте необхідні кроки для розміщення замовлення.

Далі вам буде надіслано електронний лист із інформацією про вхід у ваш рахунок на wp-rocket.me. Перейдіть та увійдіть, і у розділі “Мій рахунок” ви знайдете посилання для завантаження. Завантажте та збережіть zip-файл на свій комп’ютер.

завантажити WP ракети

Далі увійдіть на свій сайт WordPress та перейдіть до плагінів -> Додати новий -> Завантажте плагін.

Просто завантажте та встановіть версію zip-файлу WP Rocket.

встановити wp ракету

Нарешті, перейдіть і активуйте WP Rocket, і плагін зараз встановлений. Так!

2. WP Rocket Best & Рекомендовані налаштування

Тепер настав час налаштувати WP Rocket відповідно до рекомендованих параметрів.

Спочатку перейдіть у Налаштування -> WP Rocket, і ви перейдете на сторінку налаштувань плагіна. Існує 10 вкладок або розділів, які вам потрібно буде налаштувати та налаштувати налаштування для:

 1. (вкладка за замовчуванням)
 • Бонус:
 • Бонус:
 • Бонус:
 • Бонус:

Тепер перейдемо до налаштування рекомендованих параметрів для WP Rocket для кожного з 10 розділів.

Інформаційна панель ракет WP

wp приладна панель ракети

Інформаційна панель дає вам інформацію про вашу ліцензію та про термін її дії. Ви також можете зареєструватися Ракетний тестер (програма бета-тестування) та Ракетна аналітика (дозволити ракеті WP збирати дані анонімно). Тут ви також знайдете посилання на підтримку та часто задаються питання про WP Rocket.

На інформаційній панелі ви можете Видаліть усі кешовані файли (рекомендується робити, коли ви виконали налаштування параметрів WP Rocket), Почніть попередню завантаження кешу (створює кеш для вашої домашньої сторінки та всіх внутрішніх посилань на домашній сторінці) та Очистити OPcache Вміст (очищає OPcahce, що запобігає виникненню проблем при оновленні плагіна WP Rocket).

Параметри кешу ракет WP

налаштування кеш-пам'яті ракети

1. Увімкніть кешування для мобільних пристроїв його слід активувати, оскільки це дозволяє кешувати мобільні пристрої та робить ваш веб-сайт мобільнішим.

Виберіть також Окремі файли кешу для мобільних пристроїв. Оскільки мобільне кешування WP Rocket працює найбезпечніше, якщо ввімкнено обидва варіанти. Коли сумніваєтесь, зберігайте і те і інше.

2. Увімкніть кешування для ввійшли користувачів WordPress, це рекомендується активувати лише тоді, коли у вас є членський веб-сайт, або подібне, коли користувачі повинні увійти, щоб побачити вміст.

3. Тривалість кешу автоматично встановлюється на 10 годин, а це означає, що кешовані файли автоматично видаляються за 10 годин до їх повторного створення. Якщо ви рідко оновлюєте свій сайт або маєте багато статичного вмісту, ви можете це збільшити.

Збережіть і тестуйте, ретельно! Відключіть налаштування, якщо на вашому веб-сайті помічено щось зламане.

WP Rocket CSS & Налаштування оптимізації файлів JS

Налаштування оптимізації файлів WP Rocket CSS & JS

Мінімізація файлів зменшити розміри файлів і може покращити час завантаження. Мінімізація видаляє пробіли та коментарі зі статичних файлів, дозволяє браузерам та пошуковим системам швидше обробляти файли HTML, CSS та JavaScript.

Об’єднання файлів об’єднає файли в менші групи, щоб забезпечити сумісність теми / плагінів та кращої продуктивності. Однак змушувати конкатенацію всього в один файл не рекомендується, оскільки браузери швидше завантажують до 6 менших файлів паралельно, ніж 1-2 великих файли.

Поєднання CSS та JS у меншій кількості файлів вважається найкращою практикою в HTTP / 1, що не обов’язково має місце для HTTP / 2. Якщо ваш сайт працює на HTTP / 2, ось що слід врахувати, коли .

1. Мінімізуйте HTML-файли видалить пробіли та коментарі, щоб зменшити розмір веб-сторінок вашого сайту.

2. Об’єднайте файли Google Fonts зменшить кількість запитів HTTP (особливо якщо ви використовуєте кілька шрифтів).

3. Видаліть рядки запиту зі статичних ресурсів можна підвищити ступінь продуктивності на GT Metrix. Цей параметр видаляє рядок запиту на версію зі статичних файлів (наприклад, style.css? Ver = 1.0) і кодує його замість імені файлу (наприклад, style-1-0.css).

4. Мінімізуйте файли CSS видалить пробіли та коментарі, щоб зменшити розмір файлів стилів.

5. Об’єднайте файли CSS об’єднує всі ваші файли лише в один файл, що зменшить кількість запитів HTTP. Не рекомендується, якщо ваш сайт використовує HTTP / 2.

Важливо: Це може зламати речі! Якщо ви помітили будь-які помилки на своєму веб-сайті після активації цього параметра, просто відключіть його ще раз, і ваш сайт повернеться до нормального стану.

6. Оптимізуйте доставку CSS виключає блокування візуалізації CSS на вашому веб-сайті для швидшого сприйняття часу завантаження. Це означає, що ваша сторінка почне завантажуватися без стилів CSS, і це те, що Google PageSpeed ​​Insights враховує, коли «забиває» швидкість сторінки.

Критичний шлях CSS означає, що ваша сторінка почне завантажуватися без усіх її стилів CSS. Це означає, що він може виглядати трохи дивно протягом декількох моментів під час завантаження.

Це називається FOUC (спалах невідомого вмісту). Щоб уникнути цього, ви повинні використовувати те, що називається CSS критичного шляху. Це означає, що CSS для вмісту у верхній частині сторінки повинен бути розміщений безпосередньо в HTML, щоб уникнути FOUC під час завантаження сторінки..

Для генерації критичного шляху CSS ви можете використовувати цей інструмент генератора критичного шляху CSS.

7. Мінімізуйте файли JavaScript видаліть пробіли та коментарі, щоб зменшити розмір файлів JS.

8. Об’єднайте файли JavaScript комбінуйте меншу кількість файлів інформації про JavaScripts, зменшуючи запити HTTP. Не рекомендується, якщо ваш сайт використовує HTTP / 2.

Важливо: Це може зламати речі! Якщо ви помітили будь-які помилки на своєму веб-сайті після активації цього параметра, просто відключіть його ще раз, і ваш сайт повернеться до нормального стану.

9. Завантажте відкладений JavaScript виключає блокування візуалізації JS на вашому сайті та може покращити час завантаження. Це те, що Google PageSpeed ​​Insights враховує, коли «забиває» швидкість сторінки.

10. Безпечний режим для JQuery забезпечує підтримку вбудованих посилань jQuery з тем та плагінів, завантажуючи jQuery у верхній частині документа як сценарій блокування візуалізації.

Збережіть і тестуйте, ретельно! Відключіть налаштування, якщо на вашому веб-сайті помічено щось зламане.

Налаштування ракетних медіа WP

wp налаштування ракетних медіа

1. Ледачі завантаження зображень означає, що зображення завантажуватимуться лише тоді, коли вони ввійдуть (або збираються ввести) область перегляду, тобто завантажуються лише тоді, коли користувач прокручує сторінку вниз. Ледаче завантаження зменшує кількість HTTP-запитів, що може покращити час завантаження.

(Я іноді відключаю ледаче завантаження зображень, лише тому, що коли активовано ледаче завантаження, прив’язні посилання, що вказують на положення нижче ледачого завантаженого зображення, прокручуються до неправильної позиції веб-сторінки)

2. Ледачий завантаження кадрів і відео означає, що рамки кадрів та відео завантажуватимуться лише тоді, коли вони ввійдуть (або збираються ввести) вікно перегляду, тобто завантажуються лише тоді, коли користувач прокручує сторінку вниз. Ледаче завантаження зменшує кількість HTTP-запитів, що може покращити час завантаження.

3. Замініть iframe YouTube на зображення попереднього перегляду може значно покращити час завантаження, якщо у вас є багато відео YouTube.

Lazyload можна вимкнути на окремих сторінках / публікаціях (цю налаштування ви знайдете в бічній панелі допису / сторінки)

4. Вимкнути Emoji його слід вимкнути, оскільки смайли смайлів у веб-переглядачі відвідувачів повинні використовуватися замість завантаження емоджи з WordPress.org. Вимкнення кешування емоджи зменшує кількість HTTP-запитів, що може покращити час завантаження.

6. Вбудовується WordPress його слід вимкнути, оскільки він заважає іншим вставляти вміст з вашого веб-сайту, а також не дозволяє вставляти вміст з інших сайтів та видаляє запити JavaScript, пов’язані з вбудовуваннями WordPress.

Збережіть і тестуйте, ретельно! Відключіть налаштування, якщо ви помітите щось зламане на вашому веб-сайті.

Параметри попереднього завантаження ракети WP

налаштування попереднього завантаження ракети

1. Попередня завантаження сайту використовує всі URL-адреси у вашій мапі XML для попереднього завантаження, коли термін служби кешу закінчився і весь кеш очищений.

2. Карта сайту Yoast SEO XML. WP Rocket автоматично виявить XML-карти сайту, згенеровані плагіном Yoast SEO. Ви можете перевірити варіант попереднього завантаження.

3. Попереднє завантаження бота слід активувати та використовувати лише на добре працюючих серверах. Після активації він запускається автоматично після додавання або оновлення вмісту на веб-сайті. Перейдіть до Інструкції, якщо це викликає великі проблеми з використанням процесора або продуктивністю.

Коли ви пишете або оновлюєте нову публікацію чи сторінку, WP Rocket автоматично очищає кеш-пам’ять для конкретного вмісту та будь-якого іншого вмісту, пов’язаного з ним. Бот для попереднього завантаження сканує ці URL-адреси, щоб негайно відновити кеш.

4. Попередньо виберіть запити DNS дозволяє роздільну здатність доменного імені паралельно (замість того, щоб послідовно з) отримувати фактичний вміст сторінки.

Ви можете вказати зовнішні хости (наприклад, //fonts.googleapis.com) & //maxcdn.bootstrapcdn.com), який потрібно попередньо встановити, оскільки попереднє завантаження DNS може пришвидшити завантаження зовнішніх файлів, особливо в мобільних мережах.

Найпоширеніші URL-адреси для попереднього вибору:

 • //maxcdn.bootstrapcdn.com
 • //platform.twitter.com
 • //s3.amazonaws.com
 • //ajax.googleapis.com
 • //cdnjs.cloudflare.com
 • //netdna.bootstrapcdn.com
 • //fonts.googleapis.com
 • //connect.facebook.net
 • //www.google-analytics.com
 • //www.googletagmanager.com
 • //maps.google.com

Збережіть і тестуйте, ретельно! Відключіть налаштування, якщо ви помітите щось зламане на вашому веб-сайті.

Параметри розширених правил WP Rocket

Параметри статичних файлів ракети WP

Ці налаштування призначені для розширеного кеш-керування, як правило, для виключення сторінок кошика та замовлення на сайтах електронної комерції.

1. Ніколи не кешуйте URL-адреси дозволяє вказати URL-адреси сторінок або публікацій, які ніколи не повинні кешуватися.

2. Ніколи не кешуйте файли cookie дозволяє вказати ідентифікатори файлів cookie, які, встановлені у веб-переглядачі відвідувача, повинні перешкоджати кешуванню сторінки.

3. Ніколи не кешуйте користувальницьких агентів дозволяє вказати рядки агента користувача, які ніколи не повинні бачити кешовані сторінки.

4. Завжди чисти URL-адреси дозволяє вказати URL-адреси, які завжди потрібно видалити з кеша, коли ви оновлюєте будь-яку публікацію чи сторінку.

5. Рядки запиту кешу дозволяє вказати рядки запиту для кешування.

Збережіть і тестуйте, ретельно! Відключіть налаштування, якщо ви помітите щось зламане на вашому веб-сайті.

Налаштування бази даних ракет WP

Налаштування бази даних ракет WP

У цьому розділі є ряд налаштувань для очищення та оптимізації WordPress.

1. Очистити пост видаляє версії, автоматичні чернетки та пошкоджені публікації та сторінки. Видаліть їх, якщо у вас старі версії публікацій (або видалених публікацій).

2. Прибирання коментарів видаляє спам та пошкоджені коментарі.

3. Тимчасове очищення видаляє збережені дані, які люблять соціальний підрахунок, але іноді після закінчення терміну дії перехідних періодів вони залишаються в базі даних і можуть бути безпечно видалені.

4. Очищення бази даних оптимізує таблиці у вашій базі даних WordPress.

5. Автоматичне очищення. Зазвичай я роблю очищення на спеціальній основі, але ви також можете запланувати WP Rocket для автоматичного очищення вашої бази даних.

В ідеалі вам слід створити резервну копію вашої бази даних перед тим, як проводити очищення, тому що після оптимізації бази даних немає ніякого способу її скасувати..

Параметри CDN WP Rocket

Параметри CDN WP Rocket

Використання мережі доставки вмісту (CDN) означає, що всі URL-адреси статичних файлів (CSS, JS, зображення) будуть переписані в надані вами CNAME.

1. Увімкніть CDN. Увімкніть це, якщо ви використовуєте мережу доставки вмісту. WP Rocket сумісна з більшістю CDN, таких як Amazon Cloudfront, MaxCDN, KeyCDN (якими я користуюся) та іншими. Дізнайтеся більше про те, як використовувати WP Rocket з CDN

2. CDAME CNAME. Скопіюйте CNAME (домен), наданий вашим постачальником CDN, і введіть його в CDN CNAME. Це перепише всі URL-адреси для ваших активів (статичні файли).

3. Виключіть файли дозволяє вказати URL-адреси (файли) файлів, які не повинні надходити через CDN.

Збережіть і тестуйте, ретельно! Відключіть налаштування, якщо ви помітите щось зламане на вашому веб-сайті.

Ракетні надбудови WP (Cloudflare)

Ракетні надбудови WP (Cloudflare)

WP Rocket дозволяє інтегрувати свій обліковий запис Cloudflare з їх функцією надбудови.

1. Глобальний ключ API. Ви знайдете ключ API вгорі праворуч у своєму обліковому записі Cloudflare. Просто перейдіть до свого профілю та прокрутіть униз, і ви побачите свій глобальний ключ API. Вам просто потрібно скопіювати та вставити це в WP Rocket.

2. Електронна пошта для акаунта. Це електронна адреса, яку ви використовуєте для свого облікового запису Cloudflare.

3. Домен. Це ваше доменне ім’я, наприклад websitehostingrating.com.

4. Режим розвитку. Тимчасово активуйте режим розробки на своєму веб-сайті. Цей параметр автоматично відключається через 3 години. Це добре, коли ви вносите багато змін на свій сайт.

5. Оптимальні налаштування. Автоматично покращує конфігурацію Cloudflare для швидкості, рівня продуктивності та сумісності. Цей параметр активує оптимальні настройки Cloudflare.

6. Відносний протокол. Потрібно використовувати лише з гнучким функцією SSL Cloudflare. URL-адреси статичних файлів (CSS, JS, зображення) будуть переписані для використання // замість http: // або https: //.

Ракетні засоби WP

Ракетні засоби WP

1. Експорт налаштувань дозволяє експортувати налаштування WP Rocket для використання на інший сайт.

2. Імпорт налаштувань дозволяє імпортувати попередньо налаштовані налаштування WP Rocket.

3. Відкат дозволяє повернутися до попередньої версії, якщо нова версія WP Rocket викликає у вас якісь проблеми.

Налаштування ракети WP для HTTP / 2

HTTP / 2 є оновленням до HTTP, який існує з 1999 року для управління зв’язком між веб-серверами та браузерами. HTTP / 2 відкриває шлях до швидшого завантаження сторінок за рахунок кращого стиснення даних, мультиплексування запитів та інших покращень швидкості.

Багато серверів і браузерів підтримують HTTP / 2, і більшість веб-хостів, як-от SiteGround, зараз підтримують HTTP / 2. Ця перевірка HTTP / 2 повідомляє, чи може ваш сайт використовувати HTTP / 2.

Якщо ваш сайт може використовувати HTTP / 2, ось як ви можете налаштувати WP Rocket для нього.

Об’єднання (поєднання) всіх файлів CSS та JS в якомога менше файлів не найкраща практика для HTTP / 2 а WP Rocket рекомендує вам не активувати з’єднання файлів в .

Налаштування ракети WP для HTTP / 2

Ракета WP рекомендує вам залиште ці два поля без позначення. Для отримання додаткової інформації дивіться цю статтю про WP Rocket.

Як користуватися WP Rocket з KeyCDN

Налаштування ракети WP за допомогою KeyCDN досить просто. (FYI KeyCDN – мережа доставки вмісту, яку я використовую та рекомендую)

Спочатку створіть зону витягування в KeyCDN. Потім перейдіть до та перевірте опцію Увімкнути мережу доставки вмісту.

Як налаштувати WP ракету з keycdn

Тепер оновіть ім’я хоста сайту на: ”з URL-адресою, отриманою на інформаційній панелі KeyCDN (під зонами > URL-адреса зони для створеної вами зони потягування. URL-адреса буде схожа на щось на зразок: lorem-1c6b.kxcdn.com)

Як варіант, і рекомендований варіант, використовуйте CNAME вашої обраної URL-адреси (наприклад, https://static.websitehostingrating.com)

Які веб-хости працюють з WP Rocket?

WP Rocket сумісна майже з усіма веб-хостами. Однак деякі, особливо керовані хости WordPress, можуть не працювати з WP Rocket. Якщо ваш хостинг-провайдер не вказаний нижче, це не означає, що він не сумісний з WP Rocket. Найкращий спосіб бути впевненим на 100% – це зв’язатися зі своїм веб-хостом і запитати.

 • Кінста: Kinsta підтримує лише версію WP Rocket 3.0 та новішої версії. Кешування сторінок WP Rocket автоматично відключається, щоб запобігти конфлікту із вбудованим кешуванням Kinsta. Kinsta – офіційний партнер WP Rocket.
 • WP двигун: WP Rocket – єдиний плагін кешування, дозволений у WP Engine. WP Engine є офіційним партнером WP Rocket.
 • SiteGround: Ракета WP сумісна зі статичним, динамічним та кешованим кешуванням SiteGround. SiteGround є офіційним партнером WP Rocket.
 • А2 хостинг: Ракета WP повністю сумісна з хостингом A2. Але ви повинні встановити WordPress на своєму сайті, перш ніж ви зможете встановити плагін WP Rocket. A2 хостинг – офіційний партнер WP Rocket.
 • WebHostFace: WebHostFace підтримує (і є офіційним партнером) WP Rocket.
 • Саввій: Savvii підтримує (і є офіційним партнером) WP Rocket.
 • FastComet: Пропонує спеціально оптимізований пакет для WordPress та WP Rocket. FastComet є офіційним партнером WP Rocket.
 • Плани WordPress, керовані Bluehost: Плани WordPress, керовані Bluehost, конфігурація лаку порушує мінімізацію WP Rocket, тому потрібно або вимкнути лак Bluehost, або вимкнути мініфікацію WP Rocket.
 • Хординг WordPress хостинг: Використовуючи мінімізацію WP Rocket за допомогою лаку Cloudways, вам слід створити правило виключення для лаку в налаштуваннях програми Cloudways.
 • Маховик: Вам потрібно зв’язатися з службою підтримки маховика і попросити їх активувати ракету WP.
 • Плани WordPress, керовані HostGator: Ракета WP заборонена на хостингу WordPress, керованого HostGator.
 • Синтез: W3 Total Cache попередньо встановлюється на Synthesis, але його можна видалити та замінити WP Rocket.
 • WebSavers.ca: WebSavers.ca є офіційним партнером WP Rocket.

Детальніше про сумісний веб-хост із WP Rocket читайте на https://docs.wp-rocket.me/article/670-hosting-compatibility.

Завантажте мій файл конфігурації WP Rocket

Я дуже легко додав ту саму конфігурацію ракети WP, яку я використовую тут, на своєму сайті. Просто завантажте цей файл конфігурації WP Rocket, а потім імпортуйте його в розділ Інструменти адміністратора WP Rocket.

безкоштовно завантажити файл конфігурації ракети wp

Купіть копію WP Rocket, а потім перейдіть і скачайте мій файл конфігурації WP Rocket та імпортуйте точні налаштування, які я рекомендую та використовую на цьому сайті.

3. Довідка щодо ракети WP & Офіційна документація

Якщо ви з тих чи інших причин зіткнулися з проблемами з WP Rocket, на веб-сайті WP Rocket є багато корисної інформації. Пам’ятайте, що ви також отримали 1 рік підтримки при покупці.

wp ракета довідка

Ось перелік навчальних посібників WP Rocket, які я вважаю найбільш корисними:

 • Починаємо
 • Сумісність з хостингом
 • Як перевірити, чи ракета WP керує вашими сторінками
 • SSL з ракетою WP
 • Ракета WP з CDN
 • Ракета WP з Cloudflare
 • Вирішіть 500 внутрішніх помилок сервера
 • Вирішення питань з мінімізацією
 • Конфігурація NGINX для ракети WP

Який у вас досвід використання плагіну кешування WP Rocket для WordPress? Чи залишив я якусь важливу інформацію? Я хотів би почути все про це в коментарях нижче!

Якщо ви вважаєте, що цей посібник з налаштування ракети WP корисний, його спільне використання в соціальних мережах завжди вдячне.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map